[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Zyko Dróg Puchar Polski 2013/2014, grupa: Mazowiecki ZPN - Radom

I runda - 11 sierpnia

Zorza Klwów 0-3 Centrum Radom 11 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
KS Błotnica Stara 1-10 Mazowsze Grójec 21 sierpnia, 17:30
Mateusz Poziomecki 70 - Igor Mińkowski 6, 37, 44, 76, Dominik Dąbrowski 9, Łukasz Pełka 53, 72, 78, Daniel Złoch 66, 82 (k)
Zodiak Sucha 3-0 Kraska Jasieniec 11 sierpnia, 17:00
(wo)
Iskra Zbrosza Duża 3-3 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 11 sierpnia, 17:00
k. 7-8
Adrian Paździerski 44 (k), Igor Jakubowski 45, 46 - Patryk Kalinowski 34, Hubert Krzemiński 60 (k), 64
Sadownik Błędów 3-0 Orzeł Jedlanka 11 sierpnia, 17:00
Karol Krawczak 9, Krzysztof Boroń 18 (k), Piotr Wasilkowski 82
Pilica II Białobrzegi 0-3 KS Warka 11 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Mogielanka Mogielnica 4-6 KS Promna 11 sierpnia, 16:00
Mateusz Pawłowski 3, 72, 79, Paweł Pajewski 37 - Michał Orłowski 15, Jarosław Karolewski 18, 47, Stanisław Kulej 52, Arkadiusz Chudziński 68, 82
Megawat Świerże Górne (juniorzy) 0-3 MSPN Radomiak Radom 11 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Królewscy Jedlnia 0-10 Proch Pionki 11 sierpnia, 17:00
Edward Czaplarski 3, Sebastian Sałek 14, 90, Jakub Skalski 27, 29, Konrad Żyła 50 (s), Piotr Żak 58, 79, 81, Adrian Pryciak 67
Akcja I Jastrzębia 3-0 KS Magnuszew 11 sierpnia, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
WKS Zajezierze 2-2 Plon Garbatka-Letnisko 11 sierpnia, 17:00
k. 0-3
Maciej Banaszek 45, Michał Witkowski 64 (k) - Michał Rolnik 24, 55
KP Stanisławice 1-2 Legion Głowaczów 11 sierpnia, 15:00
Dawid Ceglarz 37 - Piotr Bolek 50, Mateusz Szczepański 75
Gryf Policzna 4-1 Megawat Świerże Górne 11 sierpnia, 17:00
Robert Kowalkowski 15, 70, 87, Szymon Mazur 65 (k) - Łukasz Kania 53
MKS Kozienice 0-3 Energia Kozienice 21 sierpnia, 17:30
Wojciech Kupiec 34, Eugeniusz Kołodziejczyk 41, Adrian Matysiak 75
KS Jastrząb 0-8 Orzeł Wierzbica 21 sierpnia, 17:30
Patryk Jarząbek 4, 40, Kacper Michalski 15, 21, Igor Jarząbek 53, Adrian Ziętek 60, Cezary Bursa 68, Przemysław Śliwiński 75
Zwolenianka Zwoleń 1-2 Polonia Iłża 11 sierpnia, 17:00
Szymon Pyrka 67 - Radosław Cheda 55, Szymon Stolarek 89 (s)
Broń Radom (j) 7-0 Krępianka Rzeczniów 11 sierpnia, 17:00
Damian Kozera 23, 35, Michał Grabowski 60, 63, 69, 85, Przemysław Nogaj 78
Wisła Solec 4-3 Gryfia Mirów 11 sierpnia, 17:00
Piotr Dwojak 30, Krzysztof Rychter 34, Marcin Sasal 40 (s), Michał Kucharski 70 - Damian Bilski 5, 6, Szczepan Kuźdub 87
Wisła Chotcza 3-1 Powiślanka Lipsko 11 sierpnia, 17:00
Rafał Goliński 30, Piotr Mróz 32, Hubert Piwowarek 89 - Karol Zięba 73
KS Chomentów 1-1 Iłżanka Kazanów 11 sierpnia, 17:00
k. 2-3
Łukasz Arak 65 - Dominik Lesisz 68
Gracja Tczów 4-2 Zawisza Sienno 11 sierpnia, 17:00
Konrad Faryna 15, 39, Przemysław Balcerek 21, Damian Wiśniewski 78 - Sebastian Klaus 58, Przemysław Młynek 86
Skaryszewianka Skaryszew 2-10 Jodła Jedlnia-Letnisko 11 sierpnia, 17:00
Łukasz Sowa 5, Kamil Woźniak 70 - Marek Lawrenc 2, Dariusz Rysiewski 27, 51, Cezary Kubryn 45, 60, Sebastian Lipka 74, 90, Grzegorz Lipka 77, 89, Marcin Cierzuch 84
Ruszcovia Borkowice 0-3 Szydłowianka Szydłowiec 21 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Hubal Chlewiska 3-6 KS Potworów 11 sierpnia, 17:00
Damian Jarząbek 12, Paweł Gałązka 65, Paweł Cabaj 80 - Filip Ozimski 25, Szymon Stefański 49, 57, Jarosław Rzuczkowski 60, Hubert Kowalczyk 78 (k), Kamil Zych 83
w Pawłowie
Orzeł Gielniów 1-7 Oskar Przysucha 21 sierpnia, 17:30
Radosław Natorski 72 - Bartłomiej Książek 1, 25, 75, Mateusz Gromski 15, Jakub Sapieja 26, Patryk Gil 65, Grzegorz Obuch 90
Radomiak II Radom 6-0 Oronka Orońsko 11 sierpnia, 17:00
Sebastian Neska 3, Rafał Gil 9, 75, Kacper Wnuk 27, 72, Piotr Siepetowski 30
LKS Potworów 0-3 Sokół Przytyk 11 sierpnia, 17:00
(wo)
Michał Soliński 12
przerwany w 23. minucie przy stanie 0-1 - zawodnik gospodarzy zaatakował sędziego
Zorza Kowala 3-0 Wulkan Zakrzew 10 sierpnia, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Broń Radom (juniorzy II) 2-2 Strażak Wielogóra 10 sierpnia, 13:00
k. 3-4
Patryk Zybura 53, Patryk Czarnota 80 - Przemysław Zakrzewski 30, 58

II runda - 11 września
(Losowanie - 26 sierpnia 2013, 15:00)
TKKF Centrum Radom, KS Promna, Akcja I Jastrzębia - wolny los

MSPN Radomiak Radom 0-3 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 11 września, 16:30
Patryk Kalinowski 55, 65, Tomasz Szymański 75
Broń Radom (j) 2-0 Sokół Przytyk 11 września, 16:30
Tomasz Bartosiak 13, Przemysław Wicik 90
Mazowsze Grójec 3-0 Oskar Przysucha 11 września, 16:30
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Strażak Wielogóra 0-5 Radomiak II Radom 11 września, 16:30
Jakub Cieciura 9, Łukasz Cichos 55, 65, Szymon Stanisławski 88, Michał Bojek 90
KS Potworów 4-6 Sadownik Błędów 11 września, 16:30
Marcin Prokop 25, 64, Filip Ozimski 55, 85 - Piotr Franczak 4, 36, Arkadiusz Feller 15, Dariusz Wasilkowski 32, Mateusz Krawczyk 59, Mateusz Noga 70
Zodiak Sucha 4-5 KS Warka 11 września, 16:30
Przemysław Chyc 45, Tomasz Rumniak 62, Rafał Masłowski 90 (k), 90 (k) - Damian Chmielewski 14, 28, Bartłomiej Jałocha 45, 66, Sebastian Ząbkowski 72
Wisła Solec 0-3 Gracja Tczów 11 września, 16:30
Damian Pietrzyk 40, Paweł Stróż 53, Przemysław Balcerek 63
Zorza Kowala 0-3 Polonia Iłża 11 września, 16:30
Bartłomiej Frączek 50, Tomasz Kiliański 73, Konrad Adamus 85
Gryf Policzna 1-2 Orzeł Wierzbica 11 września, 16:30
Paweł Sztobryn 15 - Jakub Kosela 36, Kacper Michalski 50
Wisła Chotcza 1-3 Jodła Jedlnia-Letnisko 11 września, 17:30
Piotr Piwowarek 54 - Sebastian Lipka 28, Piotr Piotrowski 65, Piotr Szmit 76
Plon Garbatka-Letnisko 0-9 Szydłowianka Szydłowiec 11 września, 16:30
Kamil Czarnecki 2, 32, 41, Błażej Miller 9, Paweł Kobylarczyk 21, Tomasz Turczyk 51, George Teboh 62, Michał Wiatrak 69, Łukasz Okła 78
Proch Pionki 3-0 Iłżanka Kazanów 11 września, 16:30
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Legion Głowaczów 0-1 Energia Kozienice 11 września, 17:00
Michał Wasilewski 70
w Kozienicach; Legion gospodarzem

III runda - 25 września

Proch Pionki 0-3 Radomiak II Radom 25 września, 16:15
Patryk Wolski 11, Bartłomiej Michalski 48, Rafał Gil 53
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 2-4 Szydłowianka Szydłowiec 25 września, 16:45
Adam Pędzikowski 58, Karol Karwowski 71 - Błażej Miller 18, 26, 32, Konrad Gut 53
Centrum Radom 2-6 Polonia Iłża 25 września, 16:15
Patryk Rogala 57, Rafał Wojciechowski 65 - Radosław Cheda 10, 74, Michał Łęcki 17 (k), Karol Stępniewski 49, 82, Łukasz Kłos 80
w Chomentowie
Akcja I Jastrzębia 0-8 Mazowsze Grójec 25 września, 16:15
Łukasz Pełka 8, 58, Mateusz Stolarek 13, Mateusz Tietz 46, 62, Daniel Złoch 54, Paweł Grodzki 70, Tomasz Jaskólski 80
Gracja Tczów 3-0 Orzeł Wierzbica 25 września, 16:15
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Broń Radom (j) 0-4 KS Promna 25 września, 16:15
Jarosław Karolewski 47, 55, Łukasz Szymczak 65, Stanisław Kulej 80
Sadownik Błędów 3-1 Energia Kozienice 25 września, 16:15
Mateusz Krawczyk 58, 87 (k), Krzysztof Boroń 72 - Daniel Ciupiński 35
Jodła Jedlnia-Letnisko 3-2 KS Warka 25 września, 16:15
Piotr Piotrowski 3, Grzegorz Lipka 70, Dariusz Rysiewski 76 - Sebastian Ząbkowski 35, Damian Filipek 47

IV runda - 2 października
(Losowanie - 26 września 2013)

Polonia Iłża 3-7 Radomiak II Radom 2 października, 16:00
Oskar Bawor 2, Radosław Cheda 37, Karol Stępniewski 39 - Patryk Wolski 6, 7, 16, Kacper Wnuk 20, Bartłomiej Michalski 29, Krystian Puton 45, Szymon Stanisławski 68
Mazowsze Grójec 3-1 Szydłowianka Szydłowiec 2 października, 16:00
Paweł Grodzki 35, 66, Daniel Złoch 62 - Łukasz Okła 75
Gracja Tczów 2-5 Sadownik Błędów 2 października, 16:00
Konrad Wolszczak 55, Daniel Pietrzyk 63 - Krzysztof Boroń 4, 77, Mateusz Krawczyk 10, Dawid Królikowski 70, Dariusz Szewczyk 90 (k)
Jodła Jedlnia-Letnisko 5-5 LKS Promna 1 października, 16:00
k. 3-2
Grzegorz Lipka 27, Cezary Kiraga 55, 72, 77, Piotr Świecielski 82 - Filip Kacperkiewicz 7, 40, Michał Orłowski 13, Stanisław Kulej 20, Bartłomiej Sułkowski 61

1/2 finału - 9 października
(Losowanie - 4 października 2013, 15:00)

Jodła Jedlnia-Letnisko 1-3 Mazowsze Grójec 9 października, 15:30
Cezary Kiraga 4 - Piotr Szmit 8 (s), Paweł Grodzki 50, Dominik Dąbrowski 83
Sadownik Błędów 2-3 Radomiak II Radom 9 października, 15:30
Krzysztof Boroń 18, Rafał Kornaszewski 47 - Piotr Skałbania 25, Szymon Stanisławski 42, Kacper Wnuk 75

Finał - 23 października

Radomiak II Radom 0-0 Mazowsze Grójec 23 października, 15:00
k. 4-3
w Radomiu; na Stadionie im. Braci Czachorów

Puchar Polski 2013/2014 (Mazowiecki ZPN)

Puchar Polski 2013/2014 (Mazowiecki ZPN - Ciechanów-Ostrołęka)
Puchar Polski 2013/2014 (Mazowiecki ZPN - Płock)
Puchar Polski 2013/2014 (Mazowiecki ZPN - Siedlce)
Puchar Polski 2013/2014 (Mazowiecki ZPN - Warszawa)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas