[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2013/2014, grupa: Mazowiecki ZPN - Płock

I runda - 14 sierpnia
(Losowanie - 14 sierpnia 2013, 11:00 - siedziba OZPN Płock)

Delta Miszewko Strzałkowskie 3-0 Wicher Cieszewo 14 sierpnia, 18:00
Łukasz Marciniak 13 (k), Jerzy Gromadziński 33, 65
w Wykowie
Zorza Szczawin Kościelny 3-2 Zryw Bielsk 14 sierpnia, 18:00
Cezary Ozdowski 10, 58, Marcin Dubielak 81 - Ireneusz Kobuszewski 30, Kamil Łęcki 39
Sparta Mochowo 1-1 Stoczniowiec Płock 14 sierpnia, 18:00
k. 5-3
Michał Krysiński 28 - Dariusz Sutkowski 49
Skra Drobin 4-1 Unia Iłów 14 sierpnia, 18:00
Damian Domeradzki 10 (k), 88, Jakub Witkowski 75, Piotr Umiński 83 - Kamil Pietrzak 54
Orzeł Goleszyn 6-5 Huragan Bodzanów 14 sierpnia, 18:00
Piotr Wachaczyk 14, 77, Mateusz Biegański 24, 52, Łukasz Soliński 42, Damian Mórawski 80 - Piotr Robak 13, 74, Norbert Skrzyński 29, 55, Dariusz Dolny 86
Świt Staroźreby 4-1 Skrwa Łukomie 14 sierpnia, 18:00
Adrian Majewski 18, Maciej Barciński 31, Kamil Szteflik 67 (k), 81 - Jarosław Brzeziński 24 (k)
Błyskawica Lucień 5-5 Start Proboszczewice 14 sierpnia, 18:00
k. 8-7
Dawid Rybicki 6, 60, Łukasz Kokosiński 43, Piotr Krysztofiak 70 (k), Bartłomiej Rybicki 85 - Michał Niekłań 15, Adrian Wójcik 28, 34, 79, Grzegorz Krzewicki 77
Spójnia Mała Wieś 0-1 Unia Czermno 14 sierpnia, 18:00
Mateusz Gorzelewski 2
w Bodzanowie
ULKS Ciółkowo 1-0 Kasztelan Sierpc 14 sierpnia, 18:00
Przemysław Cieszkowski 5 (k)

1/8 finału - 28 sierpnia
(Losowanie - 14 sierpnia 2013, 11:00 - siedziba OZPN Płock)
Do gry przystępują IV-ligowcy: Amator Maszewo, Błękitni Gąbin, Bzura Chodaków (Sochaczew), Mazur Gostynin, Wisła II Płock.
Amator Maszewo - wolny los

Delta Miszewko Strzałkowskie 1-2 Bzura Chodaków (Sochaczew) 28 sierpnia, 17:30
Dawid Ignaczewski 48 - Tomasz Oziemblewski 5, Paweł Herman 68
w Wykowie
Zorza Szczawin Kościelny 1-1 Mazur Gostynin 28 sierpnia, 17:30
k. 3-4
Hubert Bińkowski 59 - Paweł Kowalski 2
Sparta Mochowo 1-1 Skra Drobin 28 sierpnia, 17:30
k. 3-1
Michał Krysiński 55 - Jakub Witkowski 73
Orzeł Goleszyn 2-5 Błękitni Gąbin 28 sierpnia, 17:30
Mateusz Biegański 16, Patryk Zieliński 78 - Jakub Kustra 45, 81, Radosław Wiśniewski 58, Paweł Winnicki 64 (k), Patryk Chmielewski 89
Świt Staroźreby 1-5 Wisła II Płock 21 sierpnia, 18:00
Krystian Pawlik 16 - Konrad Subocz 37, Michał Sadowski 42, 66, Bartosz Wiśniewski 76, Krzysztof Garczewski 85
Błyskawica Lucień 4-2 Unia Czermno 28 sierpnia, 17:30
Piotr Krysztofiak 6, 65, Łukasz Kaczmarek 23, Krzysztof Kamiński 75 - Patryk Cieślak 40, Dominik Dutkiewicz 72
ULKS Ciółkowo 2-3 Wisła Nowy Duninów 28 sierpnia, 17:30
Tomasz Racki 22, Michał Aronowski 88 (k) - Kamil Samoraj 39 (k), 90, Damian Tyska 64

1/4 finału - 11 września

Amator Maszewo 1-1 Wisła II Płock 11 września, 16:30
k. 6-7
Marcin Sochalewski 65 - Dawid Jabłoński 18
Sparta Mochowo 1-10 Błękitni Gąbin 11 września, 16:30
Michał Gadomski 26 - Bartłomiej Dębicki 16, 66, Jakub Kustra 44, 50, 63, 67, Radosław Wiśniewski 45, Krzysztof Różycki 53, 72, 87
Bzura Chodaków (Sochaczew) 3-1 Mazur Gostynin 11 września, 16:30
Kamil Kosiński 45 (s), Tomasz Oziemblewski 68, Piotr Trafalski 75 - Damian Surmak 21
Błyskawica Lucień 2-5 Wisła Nowy Duninów 11 września, 16:30
Jarosław Durka 55, Jacek Kokosiński 85 - Rafał Rękawiecki 20, 50, Adrian Jabłoński 40, Kamil Samoraj 60, Rafał Bieniek 90

1/2 finału - 25 września

Bzura Chodaków (Sochaczew) 3-0 Błękitni Gąbin 25 września, 16:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Wisła Nowy Duninów 2-2 Wisła II Płock 25 września, 16:00
k. 2-3
Bartosz Krasiński 2, Kamil Samoraj 50 - Krzysztof Garczewski 55, Michał Sadowski 77

Finał - 9 października

Bzura Chodaków (Sochaczew) 0-2 Wisła II Płock 9 października, 15:30
Krzysztof Garczewski 3, Michał Sadowski 12
w Sochaczewie

Puchar Polski 2013/2014 (Mazowiecki ZPN)

Puchar Polski 2013/2014 (Mazowiecki ZPN - Ciechanów-Ostrołęka)
Zyko Dróg Puchar Polski 2013/2014 (Mazowiecki ZPN - Radom)
Puchar Polski 2013/2014 (Mazowiecki ZPN - Siedlce)
Puchar Polski 2013/2014 (Mazowiecki ZPN - Warszawa)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas