[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2013/2014, grupa: Mazowiecki ZPN - Ciechanów-Ostrołęka

I runda - 28 sierpnia
Konopianka Konopki - wolny los

LKS Zatory 5-3 Rzekunianka Rzekuń 28 sierpnia, 17:00
Paweł Bojarski 51, Łukasz Szymański 55, 73, Piotr Warda 80, Kacper Drozdowicz 90 - Rafał Załęski 39, Paweł Kruk 60, Łukasz Choroszewski 77
Korona Karolinowo 1-4 Jutrzenka Unieck 28 sierpnia, 17:00
Kamil Krawczyk 47 (k) - Mariusz Borzykowski 29, Przemysław Stolarski 41 (k), Dawid Bloch 63, Paweł Osowski 74
WKS Mystkówiec Stary 4-3 Świt Baranowo 28 sierpnia, 17:00
Grzegorz Rzemek 35, Adrian Lewandowski 52, Marcin Ząbek 65, Łukasz Piątek 77 - Piotr Piotrowski 23, Patryk Świder 42, Adam Rosiński 74 (s)
Krzyniak Krzynowłoga Mała 0-2 Orzyc Chorzele 28 sierpnia, 17:00
Kacper Rejs 83, Maciej Wierzbicki 88
w Chorzelach; Krzyniak gospodarzem
PAF Płońsk 3-0 GKS Strzegowo 4 września, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Tamka Dzierzgowo 3-3 GKS Lipowiec 28 sierpnia, 17:00
k. 3-5
Kamil Zakrzewski 29, Artur Krajewski 49, Jacek Szypulski 70 - Łukasz Stańczak 20, 38, Tomasz Wieluński 84
Korona II Ostrołęka 5-0 PAF Płońsk (juniorzy) 28 sierpnia, 17:00
Piotr Kisiel 31, Piotr Dąbrowski 48, Paweł Głażewski 68, Karol Zyśk 78, Tomasz Słowik 80
Żak Szreńsk 0-4 Gryf Kownaty Żędowe 28 sierpnia, 17:00
Jakub Kamiński 37, Arkadiusz Budzyński 44 (s), Marcin Sadło 55, Zbigniew Malinowski 66
w Żurominie
Opia Opinogóra 3-6 GUKS Krasnosielc 28 sierpnia, 17:00
Mateusz Osiak 48, Michał Matusiak 50, Łukasz Frączkowski 57 - Krzysztof Pajewski 4, 20, 85, Arkadiusz Biedrzycki 11, 37, Tomasz Urbański 77
Orz Goworowo 4-7 Pełta Karniewo 28 sierpnia, 17:00
Piotr Grabiński 15, 66, Patryk Sujkowski 27, Cezary Gęsich 78 - Marek Wawrzonkowski 8, 37, 50, Paweł Dorocki 48, Kamil Pustoła 55, 75, Piotr Kiljański 61

II runda - 11 września

LKS Zatory 8-2 Gladiator Słoszewo 11 września, 16:30
Kamil Sokołowski 21, 32, 71, 78, Adam Wolski 48, 83, Kamil Orzelski 60, Aleksander Madej 88 - Patryk Kapczyński 45, Patryk Giranowski 53
Jutrzenka Unieck 3-1 Boruta Kuczbork 11 września, 16:30
Mariusz Borzykowski 25, Sławomir Jóźwiak 60, Przemysław Stolarski 85 - Hubert Dobrzyński 80
WKS Mystkówiec Stary 3-6 KS CK Troszyn 11 września, 16:30
Adrian Lewandowski 45 (k), 50, Łukasz Piątek 73 - Łukasz Sejda 20, 28, 67, Dominik Zalewski 55, Paweł Mościński 61 (s), Łukasz Kurpiewski 84
Orzyc Chorzele 1-1 Makowianka Maków Mazowiecki 11 września, 16:30
k. 5-4
Daniel Brzezicki 90 - Adam Skrzecz 44
PAF Płońsk 2-4 Korona Szydłowo 11 września, 16:30
Michał Majtczak 43 (k), Maciej Bielski 71 - Łukasz Kosiorek 50, Patryk Perdjon 56, Paweł Podlewski 62, 89
GKS Lipowiec 2-2 Kryształ Glinojeck 11 września, 16:30
k. 5-6
Łukasz Stańczak 11, Łukasz Załęcki 30 - Kamil Kowalski 70 (k), Adam Korzybski 83
Korona II Ostrołęka 0-2 Tęcza Łyse 11 września, 16:30
Piotr Magdaleński 35, Adrian Gwiazda 40
Gryf Kownaty Żędowe 4-3 Sona Nowe Miasto 11 września, 16:30
pd.
Radosław Kosuda 14, Marcin Sadło 21, Grzegorz Wodeński 54, Bartłomiej Zdrojewski 102 - Radosław Cytloch 60, 71, Piotr Czaplicki 78
GUKS Krasnosielc 1-1 Mazowsze Jednorożec 11 września, 16:30
k. 4-5
Tomasz Urbański 32 - Łukasz Bors 25
Pełta Karniewo 3-4 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 11 września, 16:30
Marek Wawrzonkowski 18, 70 (k), Piotr Kiljański 85 - Oskar Bucholski 30, 59, Hubert Lemanek 65, Azat Galstjan 77
Konopianka Konopki 4-3 Wkra Bieżuń 11 września, 16:30
Horik Galstjan 23, 70 (k), Maciej Pienicki 35, Norbert Jeziorski 44 - Michał Dzięgielewski 38, 40, 60 (k)
w Morawach
Wkra Sochocin 1-1 Iskra Krasne 11 września, 16:30
k. 3-4
Damian Makowski 83 - Damian Kuciński 52
Tęcza Ojrzeń 1-6 Nadnarwianka Pułtusk 11 września, 16:30
Jarosław Wróblewski 19 - Edgar Dżawakian 40, 75, 85, Kamil Jagielski 55, Łukasz Wolf 61, Damian Załoga 88 (k)
w Kraszewie

III runda - 18 września
Nadnarwianka Pułtusk - wolny los.

LKS Zatory 4-1 KS CK Troszyn 18 września, 16:30
Kamil Sokołowski 1, Adam Wolski 25, Kamil Orzelski 43 (k), Aleksander Madej 63 - Dominik Zalewski 19
Jutrzenka Unieck 3-2 Iskra Krasne 18 września, 16:30
Przemysław Stolarski 27, 70 (k), Paweł Borzykowski 35 - Bartosz Kaczor 25, Grzegorz Komorowski 90
Orzyc Chorzele 1-1 Tęcza Łyse 18 września, 16:30
k. 5-4
Daniel Brzezicki 80 - Adrian Gwiazda 27
Gryf Kownaty Żędowe 5-0 Kryształ Glinojeck 18 września, 16:30
Adrian Kocięcki 25, 39, 54, 86, Marcin Krzyśpiak 81
Mazowsze Jednorożec 4-3 Korona Szydłowo 18 września, 16:30
Łukasz Bors 55 (k), 72, Artur Piotrak 76, 83 - Patryk Perdjon 44, Piotr Karpiński 47, 90 (k)
Konopianka Konopki 4-0 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 18 września, 16:30
Horik Galstjan 30 (k), Piotr Janakakos 63, 68, Artur Kaca 82
w Morawach
Orzeł Sypniewo 2-6 Żbik Nasielsk 18 września, 16:30
Krzysztof Matłach 48, 67 - Daniel Skolimowski 7, Marek Osiński 56, Rafał Załoga 63, Grzegorz Liwski 75, Dawid Kulpa 80, 89

IV runda - 2 października
Do gry przystępują zespoły IV-ligowe.

LKS Zatory 2-2 Korona Ostrołęka 2 października, 16:00
k. 5-4
Kacper Drozdowicz 10 (k), Adam Wolski 30 - Michał Nosek 12, Karol Kamionowski 38
Jutrzenka Unieck 3-2 Wkra Żuromin 2 października, 16:00
Paweł Borzykowski 32, Daniel Słojewski 77, 85 - Piotr Melchinkiewicz 52, Bartłomiej Nowacki 69
Orzyc Chorzele 0-3 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2 października, 16:00
Tomasz Jaworowski 75, Hassan Ochidi 78, Ernest Augustyniak 84
Gryf Kownaty Żędowe 4-1 Błękitni Raciąż 2 października, 16:00
Radosław Kosuda 62, Marcin Krzyśpiak 79, 85, 90 - Aleksander Śmigrodzki 60
Mazowsze Jednorożec 0-0 Narew Ostrołęka 2 października, 16:30
k. 4-2
Konopianka Konopki 3-2 Mławianka Mława 2 października, 16:00
Przemysław Zawadzki 35, Horik Galstjan 53 (k), Daniel Lis 85 - Bartłomiej Chmielewski 23, 54
w Morawach
Żbik Nasielsk 1-0 MKS Ciechanów 2 października, 16:00
Daniel Szadkowski 62
Nadnarwianka Pułtusk 2-2 MKS Przasnysz 2 października, 16:00
k. 4-2
Mariusz Dziczek 14, Michał Warda 34 - Michał Płocharz 1, 13

V runda - 9 października

LKS Zatory 1-0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 9 października, 15:30
Adam Wolski 25
Jutrzenka Unieck 1-1 Żbik Nasielsk 9 października, 15:30
k. 3-2
Daniel Słojewski 60 (k) - Marek Osiński 20
Konopianka Konopki 1-0 Mazowsze Jednorożec 9 października, 15:30
Geworg Geworgjan 20
w Morawach
Gryf Kownaty Żędowe 2-4 Nadnarwianka Pułtusk 9 października, 15:30
Mariusz Grzybowski 9, Marcin Krzyśpiak 84 - Kamil Orłowski 5, Artur Kembłowski 17, Edgar Dżawakian 49, Kamil Jagielski 90 (k)

1/2 finału - 23 października

Jutrzenka Unieck 1-0 Nadnarwianka Pułtusk 23 października, 15:00
Paweł Borzykowski 60
Konopianka Konopki 2-0 LKS Zatory 23 października, 15:00
Piotr Janakakos 26, Geworg Geworgjan 71
w Morawach

Finał - 16 listopada

Konopianka Konopki 3-2 Jutrzenka Unieck 16 listopada, 13:00
Mateusz Nosarzewski 19, Norbert Jezierski 35, Horik Galstjan 42 (k) - Norbert Jezierski 1 (s), Przemysław Stolarski 25
w Morawach

Puchar Polski 2013/2014 (Mazowiecki ZPN)

Puchar Polski 2013/2014 (Mazowiecki ZPN - Płock)
Zyko Dróg Puchar Polski 2013/2014 (Mazowiecki ZPN - Radom)
Puchar Polski 2013/2014 (Mazowiecki ZPN - Siedlce)
Puchar Polski 2013/2014 (Mazowiecki ZPN - Warszawa)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas