[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2013/2014, grupa: Mazowiecki ZPN - Warszawa

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 28 sierpnia

Legionovia Legionowo (juniorzy) 1-0 KS TS Legionowo 28 sierpnia, 19:30
Łukasz Banaszek 56
Legia Warszawa (oldboje) 3-0 FC Lesznowola 26 sierpnia, 21:00 (120)
Tomasz Sokołowski I 18, Maciej Bykowski 33, Piotr Włodarczyk 77
SRT Halinów 0-8 Victoria Zerzeń (Warszawa) 28 sierpnia, 17:00
Paweł Drożdż 5, Łukasz Wirski 7, 20, 32, 38, 55, 78, Kamil Ogrodnik 60
w Długiej Kościelnej
Żyrardowianka II Żyrardów 2-0 Promyk Nowa Sucha 28 sierpnia, 17:00
Filip Kamiński 18 (k), Łukasz Wierzbicki 88
KS Rzakta 2-4 Victoria II Sulejówek 28 sierpnia, 17:00
Sylwester Jakubowski 61, Rafał Pszonka 76 - Maciej Mąka 13, 27, Bartłomiej Szulim 22 (k), Przemysław Zieliński 88
w Wyszkowie
Okęcie II Warszawa 3-0 Słoiki Warszawa 28 sierpnia, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Amur Wilga 0-3 Wisła Maciejowice 28 sierpnia, 17:00
Grzegorz Sitnik 55, Paweł Krogulec 72 (k), Rafał Sitnik 84
SEMP Ursynów (Warszawa) 9-4 Geriatric Warszawa 28 sierpnia, 17:00
Krzysztof Ząbek 1, Rafał Michalski 11, 29, 54, 87, Paweł Rybak 42, 70, Patryk Świsłowski 82, 85 - Piotr Radło 32, 44, Grzegorz Marek 37, Leszek Boguszewski 54
na bocznym boisku Ursusa
Varsovia Warszawa 2-3 GKP II Targówek (Warszawa) 28 sierpnia, 17:00
Damian Gąska 27, 35 - Piotr Haber 29, Mariusz Pec 50, Damian Borowski 58
Unia Warszawa 8-0 Wrzos Międzyborów 28 sierpnia, 17:00
Alan Raczko 15, 75, 80, Michał Dymowski 20, 39, Piotr Szewczyk 62, Bartosz Gołaszewski 66, Artur Piskorz 82
na stadionie MBOPN
Tajfun Brochów 3-0 Partyzant Leszno 28 sierpnia, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Sokół II Serock 3-3 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 28 sierpnia, 17:00
k. 4-5
Tomasz Luks 53 (k), 90 (k), Marcin Pawlak 65 - Michał Radomski 59, Mateusz Wysocki 72, 90
Agape Białołęka (Warszawa) 6-1 Wisła Jabłonna 4 września, 17:00
Paweł Borkowski 17, Rafał Szewczyk 40, 64, Mateusz Nowczyński 70, Damian Talarek 82, 84 - Piotr Dąbrowski 23
na bocznym boisku AZS AWF
Vulcan II Wólka Mlądzka (Otwock) 3-7 Sokół Celestynów 28 sierpnia, 17:00
Adrian Wilk 18, Mariusz Zawadka 20, Patryk Cacko 36 - Daniel Sujak 27, Bartłomiej Sujak 31, Przemysław Nowak 45, 76, Kamil Wicik 53, Damian Waś 56, Marcin Wasiński 71
Wisła Maciejowice (juniorzy) 1-13 Józefovia II Józefów 28 sierpnia, 17:00
Michał Choim 60 - Mariusz Ciechomski 3, 13, 15, 40, Marcin Kowalski 32, Filip Góral 38, Artur Bartosiński 50, 61, Patryk Bieńkowski 56, Piotr Czaplak 72, 89, Paweł Ślusarczyk 75, Paweł Niemczyk 83
MKS Polonia Warszawa (j) 29-0 ETV Warszawa 27 sierpnia, 18:00
Jakub Frąckowiak 7, 16, 18, 49, 70, 71, 78, 85, 89 (k), Sebastian Szewczyk 8, 20, 60, 67, Igor Sapała 10 (k), 35, 36, 43, Bartłomiej Stryjek 25, Marcin Kluska 28, 30, 48, 63, 66, 80, Aleksander Tomaszewski 40, 88, Jacek Koza 54, Konrad Wojtkielewicz 74, Igor Jaszczak 75
na bocznym boisku Polonii
IFQ Warszawa 0-3 Promnik Łaskarzew 28 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze nie zapewnili boiska
Wisła Zakroczym 9-0 KS Wesoła (Warszawa) 28 sierpnia, 17:30
Grzegorz Tomaszewski 7, 30, 52, 60, 63, 82, Mikołaj Kropicz 35, Łukasz Ferski 68, 78
Bednarska Warszawa 3-0 Rządza Załubice 28 sierpnia, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
KS Glinianka 0-0 Advit Wiązowna 28 sierpnia, 17:00
k. 5-4
w Lipowie
SKP Korona Warszawa 9-2 Korona Jadów 28 sierpnia, 20:30
Michał Kasprzak 38, 46, Michał Szulkowski 42, Łukasz Trojanowski 52, 72, Krystian Maliszewski 61, Marcin Kuźma 65, Mateusz Szymczak 75, Paweł Kurpiewski 86 - Patryk Dybka 7, Daniel Gajewski 69
na bocznym boisku Drukarza
Marcovia 2000 II Marki 0-3 Huragan II Wołomin 28 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Milan II Milanówek 4-3 Tur Jaktorów 28 sierpnia, 17:00
Piotr Michaëli 47, 75, 78, Adam Banaszczyk 85 - Piotr Parol 19, Marcin Skura 33, 88
Wicher II Kobyłka 15-1 Niebieska Wiodąca Moc Warszawa 28 sierpnia, 17:00
Daniel Godlewski 5, 35, Wojciech Bieńkowski 8, 14, 39, 58, 75, Daniel Maciążek 20, 22, 29, 83, Patryk Wróblewski 33, Aleksander Cieślak 40, Adam Bieniak 43, Damian Zawadzki 80 - Michał Wieloch 65 (k)
LKS Osuchów 2-2 Mszczonowianka II Mszczonów 28 sierpnia, 17:00
k. 2-4
Daniel Bloch 75, Rafał Cholewa 87 - Mateusz Białek 28, Bartłomiej Szamburski 53
Zaborowianka Zaborów 3-3 AMT Nowa Wieś 28 sierpnia, 17:00
k. 6-5
Michał Jeliński 16, 25 (k), Marcin Więckowski 64 - Kamil Dąbrowski 7, 15, Karol Lenartowicz 36
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 3-0 Walka Kosów 28 sierpnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
UKS Ołtarzew 5-2 Naprzód Brwinów 28 sierpnia, 17:00
Arkadiusz Gąsławski 25, Daniel Umański 27, Tomasz Żmuda 55, Karol Olszak 65, Filip Dziczek 80 - Tomasz Białecki 50 (k), Marcin Janczewski 86

II runda - 11 września

Legionovia Legionowo (juniorzy) 0-1 Dąb Wieliszew 11 września, 20:30
Bartłomiej Koźliński 8
Legia Warszawa (oldboje) 8-4 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 9 września, 21:00 (50)
Tomasz Sokołowski I 13, Dariusz Dziekanowski 44 (k), Robert Podoliński 45, 62, Marcin Mięciel 60, 72, Tomasz Kiełbowicz 74, Maciej Bykowski 89 - Filip Wojniusz 52, Patryk Ostrowski 59, Kamil Kiełbiewski 80, 87
na bocznym boisku
Victoria Zerzeń (Warszawa) 1-3 Legion Warszawa 12 września, 19:00
Marcin Jaworski 53 - Rafał Kacprowicz 18 (s), Maciej Gałązka 23, Bartłomiej Podobas 80
w Józefowie
Żyrardowianka II Żyrardów 9-2 KS Teresin 11 września, 16:45
Jarosław Wasilewski 15, 34, Mateusz Tyszkiewicz 32, 39, Przemysław Marusiak 36, Damian Majek 45, 55, 60, Filip Kamiński 69 - Patryk Kołodziejczyk 24, Artur Wróbel 88
mecz pierwotnie zaplanowany na 16:30 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
Victoria II Sulejówek 4-0 AON Rembertów (Warszawa) 11 września, 16:30
Bartłomiej Szulim 15, 70, Mateusz Polit 39, Mateusz Piórczyński 44
Okęcie II Warszawa 2-3 Olimpia Warszawa 11 września, 16:30
Michał Kusio 8, Tomasz Góralczyk 83 - Rafał Popis 11, Kamil Witkowski 60 (s), Jurij Martynowicz 90 (k)
Wisła Maciejowice 3-0 Perła Złotokłos 11 września, 16:30
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
SEMP Ursynów (Warszawa) 2-5 Przyszłość Włochy (Warszawa) 11 września, 17:00
Damian Krasuski 17, Paweł Gołębiowski 58 - Piotr Stępniewski 48, 55, 85, Adam Wujkowski 72, Adam Deptuch 90
na bocznym boisku Ursusa
GKP II Targówek (Warszawa) 3-1 Świt Warszawa 11 września, 16:30
Sebastian Dąbrowski 13, 35, Karol Kurek 71 - Michał Chaszkowski 87
Unia Warszawa 2-0 Sarmata Warszawa 10 września, 17:15
Bartłomiej Świniarski 51, Alan Raczko 63
na stadionie MBOPN / mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem
Tajfun Brochów 3-0 LKS Chlebnia 11 września, 16:30
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 4-4 Bóbr Tłuszcz 10 września, 17:00
k. 4-3
Mateusz Bramowicz 23, Cezary Babańczyk 41 (s), Mateusz Kosiński 45, Robert Graff 89 - Oskar Bajkowski 30, 80, Łukasz Sasin 53, Piotr Bujalski 74
mecz pierwotnie zaplanowany na 16:30 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
Agape Białołęka (Warszawa) 2-4 Sokół Serock 11 września, 16:30
Paweł Borkowski 78, Herbert Paszkowski 80 - Sylwester Szambelan 26, 83, Grzegorz Oktaba 69, Norbert Smyk 90
na bocznym boisku AZS AWF
Sokół Celestynów 6-1 Korona Góra Kalwaria 11 września, 16:30
Daniel Sujak 6, 31, 87, Kamil Wicik 11, Marcin Wasiński 28, Adrian Piętka 45 - Mikołaj Nojek 57
Józefovia II Józefów 3-0 Laura Chylice 11 września, 16:30
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
MKS Polonia Warszawa (j) 5-1 Wicher Kobyłka 10 września, 18:00
Bartłomiej Stryjek 20, Kamil Mrowiński 30, 42, Aleksander Tomaszewski 54, Mateusz Weśniuk 77 - Kamil Kulma 36
na bocznym boisku Polonii / mecz pierwotnie zaplanowany na 17:30 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem
Promnik Łaskarzew 0-1 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 11 września, 16:30
Mateusz Kanabus 48
Wisła Zakroczym 4-3 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 11 września, 16:30
Arkadiusz Dawidczyk 17, Jan Cios 50, Łukasz Ferski 70, Damian Piotrowski 74 - Kamil Marczak 10, 39, 85
Bednarska Warszawa 0-8 Dolcan II Ząbki 12 września, 20:30
Adrian Kubicki 18, 20, Jacek Szaniawski 22, 25, Marcin Tomczykowski 55, 74, 80, Maciej Bogusz 71
na bocznym boisku Polonii
KS Glinianka 3-0 Mazur II Karczew 11 września, 16:30
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
SKP Korona Warszawa 4-8 WKS Rząśnik 11 września, 20:30
Paweł Kurpiewski 50, 90 (k), Michał Kasprzak 56, Mateusz Szymczak 68 - Łukasz Kamiński 7, 28, 52, 83, Adrian Nikodemski 12, Grzegorz Abramczyk 23, 34, 45
w Józefowie
Huragan II Wołomin 9-3 Mazur Radzymin 11 września, 16:30
Maciej Kamiński 6, 30, Mateusz Jaczewski 10, Radosław Dobrzeniecki 57, Patryk Greloch 62, Marek Stopka 78, 80, Piotr Więch 82, Mateusz Bieniak 85 - Karol Rawiński 23, 73, Adrian Rawiński 40
Milan II Milanówek 1-3 Błonianka Błonie 11 września, 16:30
Piotr Michaëli 71 (k) - Daniel Wojnarowski 67, 80, Daniel Szrebka 72
Wicher II Kobyłka 6-5 Marcovia 2000 Marki 11 września, 16:30
Rafael Malinowski 3, Daniel Maciążek 24, 74, Patryk Wróblewski 27, 69, Cezary Kaczorek 58 - Hubert Bugaj 31, Michał Gromulski 38 (k), Tomasz Buczek 45, Marek Milewski 78, 90
Mszczonowianka II Mszczonów 3-0 Jedność Żabieniec 11 września, 16:30
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Zaborowianka Zaborów 4-1 Ryś Laski 11 września, 16:30
Cezary Dadas 7, Daniel Ługowski 15, Adrian Schamlewski 78, Krzysztof Jeliński 88 - Marcin Napierski 84
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 4-2 GLKS Nadarzyn 11 września, 16:30
Maciej Kurowicki 15, Michał Feliksiak 26, 60, Daniel Pałuba 43 - Dawid Sztyk 38, Kamil Guziak 70
UKS Ołtarzew 4-2 Milan Milanówek 11 września, 16:30
Arkadiusz Gąsławski 27, Karol Olszak 59, Robert Górski 64, Sebastian Żmuda 75 - Michał Lementowicz 23, Wojciech Szyjka 55
Ursus II Warszawa 2-8 Grom Lipowo 11 września, 19:30
Kamil Rokicki 36 (k), Mateusz Borowik 58 - Rafał Prażuch 10, 24, 49, 64, Artur Kowalczyk 18, Krzysztof Białkowski 55, 75, 82
na bocznym boisku
Hutnik Warszawa 3-1 Legionovia II Legionowo 11 września, 16:30
Jakub Polniak 39, 42 (k), Marek Uciński 48 - Mijo Mišerda 34 (k)
Piast Piastów 0-0 KS Raszyn 11 września, 16:30
k. 3-4

III runda - 18 września
(Losowanie - 13 września 2013 - siedziba MZPN)
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki - wolny los

Legia Warszawa (oldboje) 4-2 Przyszłość Włochy (Warszawa) 23 września, 21:00 (100)
Maciej Bykowski 8, Tomasz Sokołowski II 19, Dariusz Dziekanowski 36 (k), Piotr Włodarczyk 60 - Sebastian Kęska 10, 84
na bocznym boisku
MKS Polonia Warszawa (j) 7-1 Grom Lipowo 17 września, 16:30
Bartłomiej Stryjek 31, Sebastian Szewczyk 41, Filip Kowalczyk 45, Aleksander Tomaszewski 47, Igor Sapała 66 (k), Krzysztof Możdżonek 81, Kamil Mrowiński 82 - Damian Warmiak 77
na bocznym boisku Polonii
Huragan II Wołomin 1-4 Sokół Serock 17 września, 20:00
Marek Stopka 76 - Daniel Głowacki 18, Cezary Wróbel 30, Sylwester Szambelan 52, Paweł Calak 81
KS Glinianka 0-2 Józefovia II Józefów 18 września, 16:30
Łukasz Poszalski 90, Tomasz Witan 90
Unia Warszawa 2-1 KS Raszyn 25 września, 18:00
Artur Sieradzki 37 (s), Kamil Kucharski 55 - Maciej Galczewski 85
na stadionie MBOPN
Żyrardowianka II Żyrardów 5-0 Tajfun Brochów 24 września, 16:30
Damian Majek 17, Daniel Grajek 59, Przemysław Marusiak 61, Mateusz Tyszkiewicz 81, Tomasz Młynarski 89
GKP II Targówek (Warszawa) 4-2 Legion Warszawa 19 września, 16:30
Mateusz Furman 45, Karol Kurek 65, Sebastian Dąbrowski 78, Bartłomiej Bereżecki 90 - Tomasz Arceusz 24, Paweł Lewandowski 67
Wisła Zakroczym 2-5 Dąb Wieliszew 18 września, 16:30
Jan Cios 20, 71 - Tomasz Teofilak 14, Paweł Zieliński 26 (k), Karol Słupecki 60, Kamil Koral 67, 84
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 4-2 WKS Rząśnik 17 września, 16:30
Patryk Olszewski 14, Mateusz Kosiński 27, Fredson Santana 35, 70 - Łukasz Kamiński 17 (k), Grzegorz Abramczyk 41
Wicher II Kobyłka 1-0 Olimpia Warszawa 18 września, 19:30
Damian Jarzębski 10
mecz pierwotnie zaplanowany na 19:00 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia sędziego
UKS Ołtarzew 1-1 Zaborowianka Zaborów 18 września, 16:30
k. 2-4
Wojciech Żmuda 79 - Daniel Ługowski 84
Victoria II Sulejówek 2-4 Hutnik Warszawa 18 września, 16:30
Łukasz Świadek 29, Mateusz Piórczyński 61 - Jakub Gnoiński 18, Paweł Tarnowski 39, Piotr Wielgosz 68, Sebastian Baran 90 (k)
Mszczonowianka II Mszczonów 0-8 Błonianka Błonie 18 września, 17:00
Łukasz Ochocki 37, 83, Kamil Mąka 40, 77, Bartłomiej Kujawa 41, 46, Daniel Wojnarowski 42, Paweł Woźniak 53
w Błoniu; Mszczonowianka II gospodarzem
Wisła Maciejowice 1-2 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 18 września, 16:30
Robert Włodarczyk 41 - Grzegorz Szymański 30, Hubert Skrzypek 54
Sokół Celestynów 3-4 Dolcan II Ząbki 18 września, 16:30
Maciej Starosz 17, Daniel Sujak 65, Kamil Wicik 66 - Tomasz Rusakowicz 2, 78 (k), Adrian Górny 12, Krystian Jeziorek 44

IV runda - 2 października
(Losowanie - 24 września 2013 - siedziba MZPN)
Do gry dołączają IV-ligowcy: Bug Wyszków, Drukarz Warszawa, Józefovia Józefów, KS Łomianki, MKS Polonia Warszawa, Mszczonowianka Mszczonów, Okęcie Warszawa, Ożarowianka Ożarów Mazowiecki, PKS Radość, Sparta Jazgarzew, UKS Łady, Victoria Sulejówek, Wilga Garwolin, Znicz II Pruszków.

Legia Warszawa (oldboje) 2-1 PKS Radość (Warszawa) 2 października, 21:00 (90)
Tomasz Sokołowski I 53, Dariusz Dziekanowski 57 (k) - Szymon Maruszewski 27
w Sulejówku; na bocznym boisku Victorii
MKS Polonia Warszawa (j) 5-0 UKS Łady 1 października, 15:50
(wo)
Marcin Kluska 8, Igor Jaszczak 72, 75, Filip Kowalczyk 90, Konrad Wojtkielewicz 90 - Bartłomiej Bobowski 13
na bocznym boisku Polonii / mecz pierwotnie zaplanowany na 15:30 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem / na boisku 5-1; w zespole gości wystąpili nieuprawnieni zawodnicy
MKS Polonia Warszawa 1-3 Józefovia Józefów 1 października, 18:30
Bartłomiej Kucharski 57 (k) - Daniel Dylewski 20, Kamil Kucharski 33, Piotr Cudny 73
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 1-2 Sparta Jazgarzew 1 października, 15:30
Maciej Kłosiewicz 90 - Andrzej Kacprzak 34, Paweł Wysocki 77
w Oborach
Unia Warszawa 2-3 Okęcie Warszawa 2 października, 20:30
Jan Kowalski 66, Sergiusz Wiechowski 72 - Rafał Gajowniczek 6, Adrian Wiercioch 82, 86
na stadionie MBOPN
Żyrardowianka II Żyrardów 5-1 Błonianka Błonie 1 października, 15:30
Przemysław Marusiak 13, 36, Jakub Jarzyna 52, 61, Daniel Kuźmiński 79 - Łukasz Karpiński 45
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 0-4 Mszczonowianka Mszczonów 2 października, 19:30
Tomasz Łopata 8, 63 (k), Piotr Nawrocki 16, Kamil Łojszczyk 88
Józefovia II Józefów 0-4 Wilga Garwolin 2 października, 20:00
Marcin Makulec 29, 88, Łukasz Puciłowski 76, Bartłomiej Sitarek 85
GKP II Targówek (Warszawa) 0-2 Drukarz Warszawa 2 października, 15:30
Grzegorz Pytko 17, Maksymilian Vogtman 88
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3-2 KS Łomianki 2 października, 18:30 (80)
Fredson Santana 23, 67, Marcin Wysocki 40 - Konrad Ksel 30, Daniel Ziąbski 90
Wicher II Kobyłka 0-4 Victoria Sulejówek 2 października, 19:00
Wojciech Wocial 7, 9, 27, 29
Zaborowianka Zaborów 3-0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2 października, 15:30 (150)
(wo)
Michał Ocipka 19, Damian Fabisiak 30, Rafał Kalbarczyk 41, Andrzej Paca 60, Damian Borowiec 65, Łukasz Jasiński 74, Mateusz Lewandowski 83
na boisku 0-7; w zespole gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Dąb Wieliszew 1-0 Dolcan II Ząbki 2 października, 19:30
Tomasz Teofilak 63
Sokół Serock 3-0 Bug Wyszków 2 października, 20:00 (200)
Tomasz Luks 38, 85 (k), Krzysztof Szymański 60
Hutnik Warszawa 2-0 Znicz II Pruszków 1 października, 20:30
Piotr Leśniewicz 34 (k), Mariusz Szymaniak 62
w Pruszkowie; na bocznym boisku stadionu MZOS; Hutnik gospodarzem

V runda - 9 października
Wilga Garwolin - wolny los

Legia Warszawa (oldboje) 0-2 Józefovia Józefów 16 października, 20:45 (200)
Piotr Cudny 31, 89
na stadionie MBOPN / mecz pierwotnie zaplanowany na 20:30 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem
MKS Polonia Warszawa (j) 5-0 Okęcie Warszawa 9 października, 15:30
Konrad Wojtkielewicz 28, Maciej Lewicki 31, Sebastian Szewczyk 84, Konrad Cichowski 89, 90
na bocznym boisku Polonii
Żyrardowianka II Żyrardów 1-1 Mszczonowianka Mszczonów 9 października, 15:30
k. 2-4
Tomasz Młynarski 42 - Dariusz Cackowski 52
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 2-1 Drukarz Warszawa 9 października, 15:30
Odong Obem 30, Marcin Wysocki 89 - Grzegorz Pytko 22
Dąb Wieliszew 2-4 Hutnik Warszawa 10 października, 19:30 (150)
Marcin Piórkowski 6, Tomasz Teofilak 29 - Jakub Polniak 18, 90, Patryk Salwin 49 (s), Mariusz Szymaniak 65
Zaborowianka Zaborów 0-10 Sparta Jazgarzew 9 października, 15:30
(wo)
Łukasz Bednarski 60 - Rafał Sobolewski 18 (s), Zbigniew Obłuski 34, 74, Paweł Wysocki 35, Przemysław Chmielewski 51, 54, 68, 76, Kamil Domański 64, 78
mecz przerwany w 86. minucie przy stanie 1-10 z powodu gróźb piłkarzy gospodarzy pod adresem sędziego
Sokół Serock 1-7 Victoria Sulejówek 9 października, 19:30
Tomasz Luks 56 - Wojciech Wocial 31, 42, 53 (k), 54, 76, 86, Jan Endzelm 61

1/4 finału - 23 października
(Losowanie - 17 października 2013, 15:30 - siedziba MZPN)

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1-2 Victoria Sulejówek 23 października, 15:00
Łukasz Krysztofiak 60 - Wojciech Wocial 40, Daniel Matwiejczyk 56
MKS Polonia Warszawa (j) 5-1 Wilga Garwolin 23 października, 15:10
Marcin Kluska 32, Konrad Wojtkielewicz 45, Igor Jaszczak 63, Konrad Cichowski 64, 87 - Hubert Świder 49 (k)
na bocznym boisku Polonii / mecz pierwotnie zaplanowany na 15:00 rozpoczął się z 10-minutowym opóźnieniem
Hutnik Warszawa 0-1 Sparta Jazgarzew 23 października, 15:00
Kamil Gałązka 25
Mszczonowianka Mszczonów 0-4 Józefovia Józefów 23 października, 15:00
Maciej Napieraj 37, Daniel Dylewski 60, Adam Krupiński 63, Artur Wujek 90

1/2 finału - 13 listopada
(Losowanie - 6 listopada 2013, 16:00 - siedziba MZPN)

Sparta Jazgarzew 8-1 Józefovia Józefów 23 listopada, 13:00
Emil Wrażeń 9, 27, 46, Bartosz Orłowski 23, 25, Maciej Wójcik 56, Zbigniew Obłuski 62, Kamil Domański 73 - Piotr Cudny 82
MKS Polonia Warszawa (j) 2-6 Victoria Sulejówek 13 listopada, 17:10
Gerard Boruń 2, Igor Jaszczak 65 - Wojciech Wocial 4, 41, 44, 62, Jan Dźwigała 51, Marcin Kuśmierczyk 58
na bocznym boisku Polonii / mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 10-minutowym opóźnieniem

Finał
Obaj finaliści kwalifikują się do rozgrywek wojewódzkich. Finał nie był rozgrywany.

Puchar Polski 2013/2014 (Mazowiecki ZPN)

Puchar Polski 2013/2014 (Mazowiecki ZPN - Ciechanów-Ostrołęka)
Puchar Polski 2013/2014 (Mazowiecki ZPN - Płock)
Zyko Dróg Puchar Polski 2013/2014 (Mazowiecki ZPN - Radom)
Puchar Polski 2013/2014 (Mazowiecki ZPN - Siedlce)

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas