[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2013/2014, grupa: Mazowiecki ZPN - Siedlce

I runda - 28 sierpnia
(Losowanie - 12 lipca 2013 - siedziba OZPN Siedlce)
MKS Małkinia, Sęp Żelechów - wolny los

Kolektyw Oleśnica 1-3 Zryw Sobolew 28 sierpnia, 17:00
Adam Pawlak 77 - Mateusz Gałązka 32, 63, Jarosław Włodarczyk 81
Wokas Łosice 3-0 Zorza Sterdyń 28 sierpnia, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Legion Grębków 1-4 Wektra Zbuczyn 28 sierpnia, 17:00
Kamil Niewiatowski 73 - Sylwester Jagielak 42, Bartosz Jastrzębski 55, Przemysław Jasiński 63, Michał Mruz 79
w Stawiskach
Watra Mrozy 2-4 Jabłonianka Jabłonna Lacka 28 sierpnia, 17:00
Daniel Serwatka 10, Michał Zgudka 78 - Maciej Michalczuk 40, 85, Maciej Ołtarzewski 48, Robert Trębicki 80
Jutrzenka Cegłów 4-7 Orzeł Łosice 29 sierpnia, 17:00
Michał Wadas 30, 53, 60, Eryk Malinowski 69 (k) - Mateusz Marczewski 4 (k), Paweł Kruk 22, Mateusz Kozioł 40, 43, 79, 85, Patryk Roman 65
Tęcza Stanisławów 2-3 Victoria Kałuszyn 28 sierpnia, 17:00 (25)
Maciej Sadocha 26, Seweryn Rejmer 59 - Michał Włodarczyk 14, 33, Tomasz Szydłowski 68
Polonez Mordy 2-2 Podlasie Sokołów Podlaski 28 sierpnia, 17:00
k. 1-4
Rafał Soszyński 31, Sebastian Zacharczuk 39 - Przemysław Supeł 70, Damian Bednarczyk 74
Podlasie Sokołów Podlaski (oldboje) 0-3 Mazovia Mińsk Mazowiecki 28 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Tygrys Huta Mińska 2-3 Fenix Siennica 28 sierpnia, 17:00
Łukasz Nowicki 63, 88 - Michał Maciejewski 20, 78, Arkadiusz Boruciński 67
LUKS Ruda Wolińska 2-2 Wilga Miastków Kościelny 29 sierpnia, 17:00
k. 6-5
Karol Komar 5, Kamil Karczewski 19 - Krzysztof Aniszewski 37, Mateusz Czarny 66 (k)
w Oleśnicy
Hutnik Huta Czechy 1-3 ŁKS Łochów 28 sierpnia, 17:00
Kamil Piętka 40 - Łukasz Jusiński 34, Adam Sapierzyński 65 (k), Kamil Garwoliński 73

II runda - 18 września
(Losowanie - 12 lipca 2013 - siedziba OZPN Siedlce)
Do gry przystępują IV-ligowcy: Czarni Węgrów, Naprzód Skórzec, Pogoń II Siedlce.

LUKS Ruda Wolińska 0-7 Zryw Sobolew 18 września, 16:30
Jarosław Włodarczyk 39, 55 (k), 77, 90, Mateusz Nakonieczny 62, Wojciech Kazimierak 71, Piotr Pawlik 85
w Oleśnicy
ŁKS Łochów 5-2 Podlasie Sokołów Podlaski 18 września, 16:30
Piotr Oniszk 20, 38, Kamil Garwoliński 43, Tomasz Kobyliński 67 (k), Rafał Wyszomirski 87 - Tomasz Ambroziak 28, Jakub Nowotniak 89
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 0-10 Pogoń II Siedlce 11 września, 16:30
Bartosz Kaszubowski 10, 17, 48, 83, Michał Kitliński 33, 65, Piotr Krawczyk 40, Wiktor Lach 52 (k), 56, Michał Głuchowski 71
Victoria Kałuszyn 5-0 Wektra Zbuczyn 18 września, 16:30
Michał Włodarczyk 3, Sebastian Wereszczak 32, 76, Arkadiusz Tarasewicz 68, Kamil Pyziński 84
Wokas Łosice 2-1 Orzeł Łosice 18 września, 16:30
Dominik Chraszcz 58, Przemysław Garucki 70 (s) - Paweł Kalinowski 66
Fenix Siennica 4-0 Mazovia Mińsk Mazowiecki 18 września, 16:30
Piotr Markowski 29, Marek Maciejewski 38, Konrad Okrzeja 47, Andrzej Sieradzki 55
Jabłonianka Jabłonna Lacka 2-3 Naprzód Skórzec 11 września, 16:30
Rafał Świnarski 5, Grzegorz Maciejec 25 - Paweł Rucikowski 33, Karol Chojecki 40, Paweł Brodziak 77
Sęp Żelechów 0-7 Czarni Węgrów 11 września, 16:30
Rafał Komosa 15, 23, Adam Dobosz 47, 69, Łukasz Supleński 67, Piotr Komosa 73, Przemysław Głowacz 78

1/4 finału - 2 października
(Losowanie - 20 września 2013, 12:00 - siedziba OZPN Siedlce)

Victoria Kałuszyn 1-6 Pogoń II Siedlce 2 października, 16:40
Tomasz Szydłowski 67 - Aron Majczyna 23, Piotr Krawczyk 41, 53, Bartosz Kaszubowski 47, 59, Michał Kitliński 56
mecz pierwotnie zaplanowany na 16:00 rozpoczął się z 40-minutowym opóźnieniem z powodu braku opieki medycznej
Wokas Łosice 1-7 Zryw Sobolew 2 października, 16:00
Jarosław Joński 58 - Michał Wiśnioch 2, 76, Wojciech Kazimierak 4, 61, Mateusz Nakonieczny 19, 52, Piotr Pawlik 70
ŁKS Łochów 0-0 Naprzód Skórzec 2 października, 16:00
k. 4-3
Fenix Siennica 1-4 Czarni Węgrów 2 października, 16:00
Konrad Pawlak 60 - Rafał Komosa 1, 13, Adam Dobosz 81, Adam Sołowiński 87

1/2 finału - 9 października
(Losowanie - 20 września 2013, 12:00 - siedziba OZPN Siedlce)

Zryw Sobolew 1-4 Czarni Węgrów 9 października, 15:30
Michał Wiśnioch 70 (k) - Rafał Komosa 27, 80, 87, Przemysław Głowacz 42
ŁKS Łochów 1-5 Pogoń II Siedlce 9 października, 15:30
Michał Chmielewski 88 - Cezary Demianiuk 12, 45, Bartosz Kaszubowski 22, Piotr Krawczyk 39, Michał Kitliński 52

Finał - 30 października
(Losowanie gospodarza - 14 października 2013, 12:15 - siedziba OZPN Siedlce)

Czarni Węgrów 1-5 Pogoń II Siedlce 30 października, 18:30 (300)
Łukasz Supleński 65 - Wiktor Lach 23, 43, 90 (k), Tomasz Grochowski 32, Aron Majczyna 88
w Siedlcach; na bocznym boisku stadionu ROSRRiT; Czarni gospodarzem

Puchar Polski 2013/2014 (Mazowiecki ZPN)

Puchar Polski 2013/2014 (Mazowiecki ZPN - Ciechanów-Ostrołęka)
Puchar Polski 2013/2014 (Mazowiecki ZPN - Płock)
Zyko Dróg Puchar Polski 2013/2014 (Mazowiecki ZPN - Radom)
Puchar Polski 2013/2014 (Mazowiecki ZPN - Warszawa)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas