[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2009/2010, grupa: Radom II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zamłynie Radom 30 71 22 5 3 126-48 13 1 1 76-19 9 4 2 50-29
2.  Ruszcovia Borkowice 30 68 22 2 6 104-40 11 2 2 61-21 11 0 4 43-19
3.  Strażak Wielogóra 30 63 19 6 5 92-39 11 3 1 57-14 8 3 4 35-25
4.  Akcja I Jastrzębia 30 59 18 5 7 84-56 10 2 3 39-21 8 3 4 45-35
5.  Beta Radom 30 56 17 5 8 89-46 9 3 3 45-25 8 2 5 44-21
6.  Orzeł Gielniów 30 51 16 3 11 86-66 10 1 4 52-29 6 2 7 34-37
7.  Mazowsze II Grójec 30 48 14 6 10 74-70 8 4 3 45-32 6 2 7 29-38
8.  Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 30 42 13 3 14 83-93 7 2 6 44-39 6 1 8 39-54 2 6 2 0 0 6-2
9.  Jodła Jedlnia-Letnisko 30 42 13 3 14 61-57 8 1 6 34-24 5 2 8 27-33 2 0 0 0 2 2-6
10.  LKS Jedlińsk 30 39 12 3 15 82-74 7 0 8 56-39 5 3 7 26-35
11.  Sadownik II Błędów 30 37 11 4 15 59-68 7 0 8 33-30 4 4 7 26-38
12.  Kraska Jasieniec 30 32 10 2 18 69-85 5 2 8 35-40 5 0 10 34-45
13.  KS Błotnica Stara 30 29 8 5 17 63-85 4 4 7 34-38 4 1 10 29-47
14.  LZS Zalesice 30 27 8 3 19 61-103 7 1 7 40-41 1 2 12 21-62
15.  Belweder Mogielnica 30 19 5 4 21 43-94 4 4 7 23-28 1 0 14 20-66
16.  GKS Belsk Duży 30 7 2 1 27 32-184 2 0 13 21-73 0 1 14 11-111
Jaguar Wolanów wycofał się przed rozpoczęciem rozgrywek.
W związku z wycofaniem po sezonie Szydłowianki II Szydłowiec obydwaj uczestnicy barażu ostatecznie pozostali w lidze.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Zamłynie Radom    2-3 1-1 4-1 2-1 6-0 5-1 10-2 1-0 4-3 6-3 3-1 5-2 6-1 10-0 11-0 
 2 Ruszcovia Borkowice4-3     3-0 3-4 0-3 0-0 5-0 6-0 5-0 3-0 0-0 5-3 4-1 4-2 5-3 14-2 
 3 Strażak Wielogóra3-3 1-3     1-1 1-0 2-0 2-2 6-0 3-0 4-0 6-0 2-0 3-1 5-2 3-2 15-0 
 4 Akcja I Jastrzębia1-6 0-1 2-1     2-1 5-2 3-0 3-3 1-2 2-1 4-2 2-0 1-1 3-1 7-0 3-0* 
 5 Beta Radom0-4 2-3 1-1 5-2     1-2 2-1 4-3 2-0 4-4 1-1 2-1 3-0 3-2 5-0 10-1 
 6 Orzeł Gielniów4-7 2-1 6-1 3-3 0-4     2-4 3-1 5-2 1-2 2-0 3-0* 7-1 3-1 3-1 8-1 
 7 Mazowsze II Grójec2-2 0-4 1-1 2-2 0-6 6-2     2-6 0-0 5-1 3-2 4-0 3-1 9-2 5-2 3-1 
 8 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą1-5 1-3 2-6 1-3 5-5 0-3 1-1     2-1 4-2 4-1 2-5 2-0 7-1 7-3 5-0 
 9 Jodła Jedlnia-Letnisko2-3 3-1 3-4 3-2 1-0 3-0 2-3 1-4     0-1 2-2 2-4 3-0 4-0 1-0 4-0 
 10 LKS Jedlińsk4-3 2-5 2-4 7-3 3-4 4-1 3-4 1-4 1-3     1-2 5-1 0-2 7-1 7-1 9-1 
 11 Sadownik II Błędów0-1 1-2 1-0 2-4 0-6 2-3 4-0 1-3 3-1 1-2     4-1 2-4 1-0 1-0 10-3 
 12 Kraska Jasieniec2-2 1-3 0-3 0-3 2-3 2-3 3-2 2-0 3-8 2-4 1-4     6-2 2-2 3-1 6-0 
 13 KS Błotnica Stara3-4 2-4 0-3* 1-2 2-2 3-2 1-2 5-1 3-4 3-2 3-3 1-6     2-2 5-1 0-0 
 14 LZS Zalesice1-3 1-0 1-5 1-5 1-3 1-7 3-0* 7-4 3-0 1-1 4-3 3-1 4-5     0-4 9-0 
 15 Belweder Mogielnica2-2 1-0 0-1 2-5 2-1 1-1 2-3 1-2 1-1 1-1 0-1 2-4 3-2 1-2     4-2 
 16 GKS Belsk Duży0-2 0-10 2-4 0-5 0-5 1-8 0-6 2-6 0-5 0-2 1-2 5-7 1-7 5-2 4-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

LKS Jedlińsk 3-4 Mazowsze II Grójec 16 sierpnia, 15:00
KS Błotnica Stara 2-2 Beta Radom 15 sierpnia, 11:00
Strażak Wielogóra 5-2 LZS Zalesice 16 sierpnia, 17:00
Akcja I Jastrzębia 1-6 Zamłynie Radom 15 sierpnia, 17:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 0-3 Orzeł Gielniów 16 sierpnia, 13:00
GKS Belsk Duży 0-5 Jodła Jedlnia-Letnisko 16 sierpnia, 17:00
Sadownik II Błędów 1-0 Belweder Mogielnica 16 sierpnia, 16:00
Ruszcovia Borkowice 5-3 Kraska Jasieniec 16 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 23 sierpnia

Belweder Mogielnica 1-1 LKS Jedlińsk 23 sierpnia, 17:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 2-2 Sadownik II Błędów 23 sierpnia, 16:00
Orzeł Gielniów 8-1 GKS Belsk Duży 23 sierpnia, 17:00
Zamłynie Radom 10-2 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 23 sierpnia, 13:00
na stadionie MOSiR-u
Ruszcovia Borkowice 3-4 Akcja I Jastrzębia 23 sierpnia, 17:00
LZS Zalesice 3-1 Kraska Jasieniec 23 sierpnia, 16:00
Beta Radom 1-1 Strażak Wielogóra 23 sierpnia, 17:00
w Taczowie
Mazowsze II Grójec 3-1 KS Błotnica Stara 23 sierpnia, 12:00

Kolejka 3 - 26 sierpnia

Strażak Wielogóra 2-2 Mazowsze II Grójec 26 sierpnia, 17:30
Kraska Jasieniec 2-3 Beta Radom 9 września, 17:00
Akcja I Jastrzębia 3-1 LZS Zalesice 26 sierpnia, 17:30
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 1-3 Ruszcovia Borkowice 26 sierpnia, 17:30
GKS Belsk Duży 0-2 Zamłynie Radom 26 sierpnia, 17:30
Sadownik II Błędów 2-3 Orzeł Gielniów 26 sierpnia, 17:30
Belweder Mogielnica 1-1 Jodła Jedlnia-Letnisko 26 sierpnia, 17:30
KS Błotnica Stara 3-2 LKS Jedlińsk 26 sierpnia, 17:30

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

Orzeł Gielniów 3-1 Belweder Mogielnica 30 sierpnia, 17:00
Zamłynie Radom 6-3 Sadownik II Błędów 30 sierpnia, 13:00
Ruszcovia Borkowice 14-2 GKS Belsk Duży 30 sierpnia, 17:00
LZS Zalesice 7-4 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 30 sierpnia, 16:00
Beta Radom 5-2 Akcja I Jastrzębia 29 sierpnia, 15:30
Mazowsze II Grójec 4-0 Kraska Jasieniec 30 sierpnia, 12:00
KS Błotnica Stara 0-3 Strażak Wielogóra
(wo)
w pierwotnym terminie (30 sierpnia, 16:00) nie odbył się; zweryfikowany jako walkower z powodu niepoinformowania przez gospodarzy o terminie spotkania
LKS Jedlińsk 1-3 Jodła Jedlnia-Letnisko 30 sierpnia, 15:00

Kolejka 5 - 5-6 września

Kraska Jasieniec 6-2 KS Błotnica Stara 6 września, 16:00
Akcja I Jastrzębia 3-0 Mazowsze II Grójec 6 września, 16:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 5-5 Beta Radom 6 września, 16:00
GKS Belsk Duży 5-2 LZS Zalesice 6 września, 16:00
Sadownik II Błędów 1-2 Ruszcovia Borkowice 6 września, 16:00
Belweder Mogielnica 2-2 Zamłynie Radom 5 września, 11:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 3-0 Orzeł Gielniów 5 września, 16:00
Strażak Wielogóra 4-0 LKS Jedlińsk 5 września, 10:00

Kolejka 6 - 12-13 września

Zamłynie Radom 1-0 Jodła Jedlnia-Letnisko 13 września, 17:00
Ruszcovia Borkowice 5-3 Belweder Mogielnica 13 września, 16:00
LZS Zalesice 4-3 Sadownik II Błędów 13 września, 16:00
Beta Radom 10-1 GKS Belsk Duży 13 września, 15:00
Mazowsze II Grójec 2-6 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 13 września, 12:00
KS Błotnica Stara 1-2 Akcja I Jastrzębia 13 września, 16:00
Strażak Wielogóra 2-0 Kraska Jasieniec 13 września, 15:00
LKS Jedlińsk 4-1 Orzeł Gielniów 12 września, 17:00

Kolejka 7 - 19-20 września

Akcja I Jastrzębia 2-1 Strażak Wielogóra 20 września, 17:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 2-0 KS Błotnica Stara 20 września, 16:00
GKS Belsk Duży 0-6 Mazowsze II Grójec 20 września, 16:00
Sadownik II Błędów 0-6 Beta Radom 20 września, 16:00
Belweder Mogielnica 1-2 LZS Zalesice 20 września, 15:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 3-1 Ruszcovia Borkowice 19 września, 16:00
Orzeł Gielniów 4-7 Zamłynie Radom 20 września, 16:00
Kraska Jasieniec 2-4 LKS Jedlińsk 20 września, 16:00

Kolejka 8 - 26-27 września

Ruszcovia Borkowice 0-0 Orzeł Gielniów 26 września, 15:30
LZS Zalesice 3-0 Jodła Jedlnia-Letnisko 27 września, 16:00
Beta Radom 5-0 Belweder Mogielnica 27 września, 15:00
Mazowsze II Grójec 3-2 Sadownik II Błędów 27 września, 12:00
KS Błotnica Stara 0-0 GKS Belsk Duży 27 września, 15:00
Strażak Wielogóra 6-0 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 26 września, 11:00
Kraska Jasieniec 0-3 Akcja I Jastrzębia 27 września, 15:30
LKS Jedlińsk 4-3 Zamłynie Radom 27 września, 15:00

Kolejka 9 - 3-4 października

Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 2-5 Kraska Jasieniec 4 października, 15:00
GKS Belsk Duży 2-4 Strażak Wielogóra 4 października, 16:00
Sadownik II Błędów 2-4 KS Błotnica Stara 4 października, 15:00
Belweder Mogielnica 2-3 Mazowsze II Grójec 4 października, 14:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 1-0 Beta Radom 3 października, 15:00
Orzeł Gielniów 3-1 LZS Zalesice 4 października, 15:00
Zamłynie Radom 2-3 Ruszcovia Borkowice 3 października, 17:00
Akcja I Jastrzębia 2-1 LKS Jedlińsk 4 października, 15:30

Kolejka 10 - 10-11 października

LZS Zalesice 1-3 Zamłynie Radom 11 października, 15:00
Beta Radom 1-2 Orzeł Gielniów 11 października, 15:00
Mazowsze II Grójec 0-0 Jodła Jedlnia-Letnisko 11 października, 12:00
KS Błotnica Stara 5-1 Belweder Mogielnica 11 października, 16:00
Strażak Wielogóra 6-0 Sadownik II Błędów 11 października, 15:00
Kraska Jasieniec 6-0 GKS Belsk Duży 11 października, 14:00
Akcja I Jastrzębia 3-3 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 10 października, 14:00
LKS Jedlińsk 2-5 Ruszcovia Borkowice 11 października, 15:00

Kolejka 11 - 17-18 października

GKS Belsk Duży 0-5 Akcja I Jastrzębia 31 października, 11:00
w pierwotnym terminie (18 października, 14:00) odwołany
Sadownik II Błędów 4-1 Kraska Jasieniec 18 października, 15:00
Belweder Mogielnica 0-1 Strażak Wielogóra 18 października, 14:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 3-0 KS Błotnica Stara 17 października, 14:00
Orzeł Gielniów 2-4 Mazowsze II Grójec 18 października, 15:00
Zamłynie Radom 2-1 Beta Radom 18 października, 13:00
na stadionie MOSiR-u
Ruszcovia Borkowice 4-2 LZS Zalesice 18 października, 14:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 4-2 LKS Jedlińsk 18 października, 15:00

Kolejka 12 - 24-25 października

Beta Radom 2-3 Ruszcovia Borkowice 25 października, 14:00
Mazowsze II Grójec 2-2 Zamłynie Radom 25 października, 12:00
KS Błotnica Stara 3-2 Orzeł Gielniów 25 października, 14:00
Strażak Wielogóra 3-0 Jodła Jedlnia-Letnisko 24 października, 11:00
Kraska Jasieniec 3-1 Belweder Mogielnica 25 października, 13:30
Akcja I Jastrzębia 4-2 Sadownik II Błędów 25 października, 14:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 5-0 GKS Belsk Duży 25 października, 13:00
LKS Jedlińsk 7-1 LZS Zalesice 25 października, 14:00

Kolejka 13 - 7-8 listopada

Sadownik II Błędów 1-3 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 8 listopada, 14:00
Belweder Mogielnica 2-5 Akcja I Jastrzębia 8 listopada, 13:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 2-4 Kraska Jasieniec 7 listopada, 13:30
Orzeł Gielniów 6-1 Strażak Wielogóra 8 listopada, 13:00
Zamłynie Radom 5-2 KS Błotnica Stara 8 listopada, 15:00
Ruszcovia Borkowice 5-0 Mazowsze II Grójec 8 listopada, 13:00
LZS Zalesice 1-3 Beta Radom 8 listopada, 13:00
GKS Belsk Duży 0-2 LKS Jedlińsk 8 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 11 listopada

Mazowsze II Grójec 9-2 LZS Zalesice 11 listopada, 13:00
KS Błotnica Stara 2-4 Ruszcovia Borkowice 11 listopada, 12:00
Strażak Wielogóra 3-3 Zamłynie Radom 11 listopada, 12:00
Kraska Jasieniec 2-3 Orzeł Gielniów 11 listopada, 13:00
Akcja I Jastrzębia 1-2 Jodła Jedlnia-Letnisko 11 listopada, 13:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 7-3 Belweder Mogielnica 11 listopada, 14:00
GKS Belsk Duży 1-2 Sadownik II Błędów 11 listopada, 13:00
LKS Jedlińsk 3-4 Beta Radom 11 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 14-15 listopada

Belweder Mogielnica 4-2 GKS Belsk Duży 15 listopada, 13:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 1-4 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 14 listopada, 13:00
Orzeł Gielniów 3-3 Akcja I Jastrzębia 15 listopada, 12:00
Zamłynie Radom 3-1 Kraska Jasieniec 14 listopada, 11:00
Ruszcovia Borkowice 3-0 Strażak Wielogóra 15 listopada, 13:00
LZS Zalesice 4-5 KS Błotnica Stara 15 listopada, 13:00
Beta Radom 2-1 Mazowsze II Grójec 15 listopada, 13:00
Sadownik II Błędów 1-2 LKS Jedlińsk 15 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 28 kwietnia

Kraska Jasieniec 1-3 Ruszcovia Borkowice 28 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (20-21 marca) przełożony z powodu złego stanu boiska
Mazowsze II Grójec 5-1 LKS Jedlińsk 28 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (20-21 marca) przełożony z powodu złego stanu boiska
Beta Radom 3-0 KS Błotnica Stara 28 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (20-21 marca) przełożony z powodu złego stanu boiska
LZS Zalesice 1-5 Strażak Wielogóra 28 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (20-21 marca) przełożony z powodu złego stanu boiska
Zamłynie Radom 4-1 Akcja I Jastrzębia 28 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (20-21 marca) przełożony z powodu złego stanu boiska
Orzeł Gielniów 3-1 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 28 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (20-21 marca) przełożony z powodu złego stanu boiska
Jodła Jedlnia-Letnisko 4-0 GKS Belsk Duży 28 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (20-21 marca) przełożony z powodu złego stanu boiska
Belweder Mogielnica 0-1 Sadownik II Błędów 28 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (20-21 marca) przełożony z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 27-28 marca

LKS Jedlińsk 7-1 Belweder Mogielnica 28 marca, 11:00
Sadownik II Błędów 3-1 Jodła Jedlnia-Letnisko 27 marca, 15:00
GKS Belsk Duży 1-8 Orzeł Gielniów 28 marca, 16:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 1-5 Zamłynie Radom 28 marca, 15:00
Akcja I Jastrzębia 0-1 Ruszcovia Borkowice 28 marca, 15:00
Kraska Jasieniec 2-2 LZS Zalesice 27 marca, 15:00
Strażak Wielogóra 1-0 Beta Radom 27 marca, 15:30
KS Błotnica Stara 1-2 Mazowsze II Grójec 28 marca, 15:00

Kolejka 18 - 3 kwietnia

LKS Jedlińsk 0-2 KS Błotnica Stara 3 kwietnia, 12:00
Mazowsze II Grójec 1-1 Strażak Wielogóra 3 kwietnia, 15:00
Beta Radom 2-1 Kraska Jasieniec 2 kwietnia, 15:00
LZS Zalesice 1-5 Akcja I Jastrzębia 3 kwietnia, 16:00
Ruszcovia Borkowice 6-0 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 3 kwietnia, 13:00
Zamłynie Radom 11-0 GKS Belsk Duży 2 kwietnia, 15:00
Orzeł Gielniów 2-0 Sadownik II Błędów 3 kwietnia, 13:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 1-0 Belweder Mogielnica 3 kwietnia, 11:00

Kolejka 19 - 10-11 kwietnia

Jodła Jedlnia-Letnisko 0-1 LKS Jedlińsk 10 kwietnia, 11:00
Belweder Mogielnica 1-1 Orzeł Gielniów 2 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Sadownik II Błędów 0-1 Zamłynie Radom 1 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
GKS Belsk Duży 0-10 Ruszcovia Borkowice 2 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 7-1 LZS Zalesice 1 czerwca, 18:00
w Mogielnicy / w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Akcja I Jastrzębia 2-1 Beta Radom 2 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Kraska Jasieniec 3-2 Mazowsze II Grójec 2 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Strażak Wielogóra 3-1 KS Błotnica Stara 2 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 20 - 26 maja

LKS Jedlińsk 2-4 Strażak Wielogóra 26 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
KS Błotnica Stara 1-6 Kraska Jasieniec 26 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Mazowsze II Grójec 2-2 Akcja I Jastrzębia 5 maja
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Beta Radom 4-3 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 26 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
LZS Zalesice 9-0 GKS Belsk Duży 26 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Ruszcovia Borkowice 0-0 Sadownik II Błędów 26 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Zamłynie Radom 10-0 Belweder Mogielnica 26 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Orzeł Gielniów 5-2 Jodła Jedlnia-Letnisko 26 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 21 - 24-25 kwietnia

Orzeł Gielniów 1-2 LKS Jedlińsk 25 kwietnia, 15:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 2-3 Zamłynie Radom 24 kwietnia, 11:00
Belweder Mogielnica 1-0 Ruszcovia Borkowice 25 kwietnia, 16:00
Sadownik II Błędów 1-0 LZS Zalesice 24 kwietnia, 15:00
GKS Belsk Duży 0-5 Beta Radom 25 kwietnia, 17:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 1-1 Mazowsze II Grójec 25 kwietnia, 17:00
Akcja I Jastrzębia 1-1 KS Błotnica Stara 25 kwietnia, 16:00
Kraska Jasieniec 0-3 Strażak Wielogóra 24 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 1-2 maja

LKS Jedlińsk 5-1 Kraska Jasieniec 1 maja, 15:00
Strażak Wielogóra 1-1 Akcja I Jastrzębia 1 maja, 11:00
KS Błotnica Stara 5-1 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 2 maja, 17:00
Mazowsze II Grójec 3-1 GKS Belsk Duży 2 maja, 12:00
Beta Radom 1-1 Sadownik II Błędów 1 maja, 16:00
LZS Zalesice 0-4 Belweder Mogielnica 2 maja, 16:00
Ruszcovia Borkowice 5-0 Jodła Jedlnia-Letnisko 2 maja, 17:00
Zamłynie Radom 6-0 Orzeł Gielniów 1 maja, 15:00

Kolejka 23 - 8-9 maja

Zamłynie Radom 4-3 LKS Jedlińsk 8 maja, 15:00
Orzeł Gielniów 2-1 Ruszcovia Borkowice 9 maja, 15:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 4-0 LZS Zalesice 8 maja, 14:00
Belweder Mogielnica 2-1 Beta Radom 9 maja, 17:00
Sadownik II Błędów 4-0 Mazowsze II Grójec 8 maja, 16:00
GKS Belsk Duży 1-7 KS Błotnica Stara 9 maja, 17:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 2-6 Strażak Wielogóra 9 maja, 16:00
Akcja I Jastrzębia 2-0 Kraska Jasieniec 8 maja, 14:00

Kolejka 24 - 12 maja

LKS Jedlińsk 7-3 Akcja I Jastrzębia 12 maja, 17:30
Kraska Jasieniec 2-0 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 12 maja, 17:30
Strażak Wielogóra 15-0 GKS Belsk Duży 12 maja, 17:30
KS Błotnica Stara 3-3 Sadownik II Błędów 12 maja, 17:30
Mazowsze II Grójec 5-2 Belweder Mogielnica 12 maja, 17:30
Beta Radom 2-0 Jodła Jedlnia-Letnisko 12 maja, 17:30
LZS Zalesice 1-7 Orzeł Gielniów 12 maja, 17:30
Ruszcovia Borkowice 4-3 Zamłynie Radom 12 maja, 17:30

Kolejka 25 - 15-16 maja

Ruszcovia Borkowice 3-0 LKS Jedlińsk 16 maja, 17:00
Zamłynie Radom 6-1 LZS Zalesice 15 maja, 15:00
Orzeł Gielniów 0-4 Beta Radom 16 maja, 17:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 2-3 Mazowsze II Grójec 15 maja, 11:00
Belweder Mogielnica 3-2 KS Błotnica Stara 16 maja, 17:00
Sadownik II Błędów 1-0 Strażak Wielogóra 15 maja, 17:00
GKS Belsk Duży 5-7 Kraska Jasieniec 16 maja, 17:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 1-3 Akcja I Jastrzębia 16 maja, 16:00

Kolejka 26 - 22-23 maja

LKS Jedlińsk 1-4 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 23 maja, 15:00
Akcja I Jastrzębia 3-0 GKS Belsk Duży 23 maja, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Kraska Jasieniec 1-4 Sadownik II Błędów 22 maja, 17:00
Strażak Wielogóra 3-2 Belweder Mogielnica 23 maja, 17:00
KS Błotnica Stara 3-4 Jodła Jedlnia-Letnisko 22 maja, 11:00
Mazowsze II Grójec 6-2 Orzeł Gielniów 23 maja, 8:30
Beta Radom 0-4 Zamłynie Radom 22 maja, 17:00
w Taczowie
LZS Zalesice 1-0 Ruszcovia Borkowice 23 maja, 16:00

Kolejka 27 - 29-30 maja

LZS Zalesice 1-1 LKS Jedlińsk 30 maja, 16:00
Ruszcovia Borkowice 0-3 Beta Radom 30 maja, 17:00
Zamłynie Radom 5-1 Mazowsze II Grójec 30 maja, 15:00
na boisku MOSiR
Orzeł Gielniów 7-1 KS Błotnica Stara 30 maja, 17:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 3-4 Strażak Wielogóra 29 maja, 11:00
Belweder Mogielnica 2-4 Kraska Jasieniec 29 maja, 17:00
Sadownik II Błędów 2-4 Akcja I Jastrzębia 29 maja, 17:00
GKS Belsk Duży 2-6 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 30 maja, 17:00

Kolejka 28 - 5-6 czerwca

LKS Jedlińsk 9-1 GKS Belsk Duży 6 czerwca, 15:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 4-1 Sadownik II Błędów 6 czerwca, 16:00
w Mogielnicy
Akcja I Jastrzębia 7-0 Belweder Mogielnica 6 czerwca, 16:00
Kraska Jasieniec 3-8 Jodła Jedlnia-Letnisko 5 czerwca, 17:00
Strażak Wielogóra 2-0 Orzeł Gielniów 5 czerwca, 17:00
KS Błotnica Stara 3-4 Zamłynie Radom 6 czerwca, 17:00
Mazowsze II Grójec 0-4 Ruszcovia Borkowice 6 czerwca, 12:00
Beta Radom 3-2 LZS Zalesice 5 czerwca, 17:00
w Taczowie

Kolejka 29 - 13 czerwca

Beta Radom 4-4 LKS Jedlińsk 12 czerwca, 17:00
w Wielogórze
LZS Zalesice 3-0 Mazowsze II Grójec 13 czerwca, 16:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Ruszcovia Borkowice 4-1 KS Błotnica Stara 13 czerwca, 17:00
Zamłynie Radom 1-1 Strażak Wielogóra 12 czerwca, 15:00
Orzeł Gielniów 3-0 Kraska Jasieniec 13 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Jodła Jedlnia-Letnisko 3-2 Akcja I Jastrzębia 12 czerwca, 11:00
Belweder Mogielnica 1-2 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 13 czerwca, 17:00
Sadownik II Błędów 10-3 GKS Belsk Duży 12 czerwca, 17:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 20 czerwca

LKS Jedlińsk 1-2 Sadownik II Błędów 20 czerwca, 16:00
GKS Belsk Duży 4-2 Belweder Mogielnica 20 czerwca, 16:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 2-1 Jodła Jedlnia-Letnisko 20 czerwca, 16:00
w Mogielnicy
Akcja I Jastrzębia 5-2 Orzeł Gielniów 20 czerwca, 16:00
Kraska Jasieniec 2-2 Zamłynie Radom 20 czerwca, 16:00
Strażak Wielogóra 1-3 Ruszcovia Borkowice 20 czerwca, 16:00
KS Błotnica Stara 2-2 LZS Zalesice 20 czerwca, 16:00
w Kaszowie
Mazowsze II Grójec 0-6 Beta Radom 20 czerwca, 16:00

Baraże o utrzymanie w klasie A (Radom)
Baraże o udział w klasie A (Radom II)

Liga okręgowa 2009/2010 (Radom)

Klasa A 2009/2010 (Radom I)

Klasa B 2009/2010 (Radom I)
Klasa B 2009/2010 (Radom II)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas