[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2009/2010, grupa: Radom II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Radomiak II Radom 16 37 11 4 1 75-17 8 0 0 48-6 3 4 1 27-11
2.  KS II Kozienice-Janików 16 32 10 2 4 50-31 5 1 2 27-13 5 1 2 23-18
3.  Chojniak Wieniawa 16 30 9 3 4 59-31 5 2 1 38-13 4 1 3 21-18
4.  Hubal Chlewiska 16 26 8 2 6 52-35 7 1 0 37-8 1 1 6 15-27
5.  Olimpia Ciepielów 16 25 8 1 7 43-29 5 1 2 21-8 3 0 5 22-21 2 3 1 0 1 7-7
6.  Krępianka Rzeczniów 16 25 8 1 7 40-44 4 1 3 22-17 4 0 4 18-27 2 3 1 0 1 7-7
7.  Sokół II Przytyk 16 19 6 1 9 32-55 5 1 2 24-15 1 0 7 8-40
8.  Postęp Łaziska 16 15 5 0 11 24-65 3 0 5 14-29 2 0 6 10-36
9.  GKS Sieciechów 16 0 0 0 16 5-73 0 0 8 3-37 0 0 8 2-36
Hubal Chlewiska rozgrywa swoje mecze w Szydłowcu.
Polonia II Iłża wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
GKS Sieciechów wycofał się z rozgrywek po 13. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 Radomiak II Radom    5-0 4-1 8-2 2-1 5-2 9-0 6-0 9-0 
 2 KS II Kozienice-Janików2-2     3-0* 6-2 1-5 2-3 4-0 6-0 3-1 
 3 Chojniak Wieniawa2-2 1-4     1-1 4-3 7-1 10-0 10-2 3-0* 
 4 Hubal Chlewiska0-0 9-0 3-1     3-1 4-2 4-1 4-2 10-1 
 5 Olimpia Ciepielów1-2 2-2 1-2 2-0     4-2 5-0 3-0* 3-0* 
 6 Krępianka Rzeczniów3-3 0-2 2-4 2-1 5-3     5-1 2-3 3-0* 
 7 Sokół II Przytyk3-2 1-2 2-2 5-4 5-3 1-2     5-0 2-0 
 8 Postęp Łaziska0-13 0-1 1-4 3-2 1-3 3-4 3-2     3-0* 
 9 GKS Sieciechów0-3* 0-12 2-7 0-3* 0-3 1-2 0-4 0-3*     

Kolejka 1 - 29-30 sierpnia

Chojniak Wieniawa 7-1 Krępianka Rzeczniów 30 sierpnia, 15:00
Postęp Łaziska 0-1 KS II Kozienice-Janików 30 sierpnia, 15:00
Olimpia Ciepielów - Polonia II Iłża 30 sierpnia, 15:00
było 5-1, anulowany
Radomiak II Radom 9-0 GKS Sieciechów 30 sierpnia, 15:00
Sokół II Przytyk 5-4 Hubal Chlewiska 30 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 6 września

Polonia II Iłża - Radomiak II Radom 6 września, 15:00
było 0-8, anulowany
KS II Kozienice-Janików 1-5 Olimpia Ciepielów 6 września, 15:00
Krępianka Rzeczniów 2-3 Postęp Łaziska 6 września, 12:00
w Siennie
Hubal Chlewiska 3-1 Chojniak Wieniawa 6 września, 15:00
GKS Sieciechów 0-4 Sokół II Przytyk 6 września, 15:00

Kolejka 3 - 12-13 września

Chojniak Wieniawa 10-0 Sokół II Przytyk 13 września, 15:00
Postęp Łaziska 3-2 Hubal Chlewiska 13 września, 15:00
Olimpia Ciepielów 4-2 Krępianka Rzeczniów 13 września, 15:00
Radomiak II Radom 5-0 KS II Kozienice-Janików 13 września, 15:00
GKS Sieciechów - Polonia II Iłża 13 września, 15:00
było 0-2, anulowany

Kolejka 4 - 19-20 września

Sokół II Przytyk - Polonia II Iłża 20 września, 15:00
było 2-9, anulowany
KS II Kozienice-Janików 3-1 GKS Sieciechów 20 września, 15:00
Krępianka Rzeczniów 3-3 Radomiak II Radom 20 września, 12:00
w Siennie
Hubal Chlewiska 3-1 Olimpia Ciepielów 20 września, 15:00
Chojniak Wieniawa 10-2 Postęp Łaziska 20 września, 15:00

Kolejka 5 - 26-27 września

Postęp Łaziska 3-2 Sokół II Przytyk 27 września, 15:00
Olimpia Ciepielów 1-2 Chojniak Wieniawa 27 września, 15:00
Radomiak II Radom 8-2 Hubal Chlewiska 27 września, 15:00
GKS Sieciechów 1-2 Krępianka Rzeczniów 27 września, 15:00
Polonia II Iłża - KS II Kozienice-Janików 27 września, 15:00
było 4-1, anulowany

Kolejka 6 - 3-4 października

Sokół II Przytyk 1-2 KS II Kozienice-Janików 4 października, 15:00
Krępianka Rzeczniów - Polonia II Iłża 4 października, 12:00
nie odbył się - goście nie skompletowali składu, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Hubal Chlewiska 10-1 GKS Sieciechów 4 października, 15:00
Chojniak Wieniawa 2-2 Radomiak II Radom 4 października, 12:00
Postęp Łaziska 1-3 Olimpia Ciepielów 4 października, 15:00

Kolejka 7 - 10-11 października

Olimpia Ciepielów 5-0 Sokół II Przytyk 11 października, 15:00
Radomiak II Radom 6-0 Postęp Łaziska 11 października, 15:00
GKS Sieciechów 2-7 Chojniak Wieniawa 11 października, 15:00
Polonia II Iłża - Hubal Chlewiska 11 października, 15:00
było 3-3, anulowany
KS II Kozienice-Janików 2-3 Krępianka Rzeczniów 11 października, 15:00

Kolejka 8 - 17-18 października

Sokół II Przytyk 1-2 Krępianka Rzeczniów 18 października, 15:00
Hubal Chlewiska 9-0 KS II Kozienice-Janików 18 października, 15:00
Chojniak Wieniawa - Polonia II Iłża 18 października, 15:00
było 10-0, anulowany
Postęp Łaziska 3-0 GKS Sieciechów 18 października, 15:00
(wo)
goście nie przyjechali na mecz
Olimpia Ciepielów 1-2 Radomiak II Radom 18 października, 15:00

Kolejka 9 - 24-25 października

Radomiak II Radom 9-0 Sokół II Przytyk 25 października, 11:00
GKS Sieciechów 0-3 Olimpia Ciepielów 25 października, 14:00
Polonia II Iłża - Postęp Łaziska 25 października, 14:00
było 3-4, anulowany
KS II Kozienice-Janików 3-0 Chojniak Wieniawa 25 października, 14:00
(wo)
nie odbył się; goście nie posiadali badań lekarskich
Hubal Chlewiska 4-2 Krępianka Rzeczniów 31 października, 13:00
w Pawłowie

Kolejka 10 - 19 maja

Pauza: Olimpia Ciepielów.
 
Hubal Chlewiska 4-1 Sokół II Przytyk 26 maja
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem / w drugim terminie (19 maja, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Krępianka Rzeczniów 2-4 Chojniak Wieniawa 19 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
KS II Kozienice-Janików 6-0 Postęp Łaziska 19 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
GKS Sieciechów 0-3 Radomiak II Radom
(wo)
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem / GKS Sieciechów wycofał się przed drugim terminem meczu

Kolejka 11 - 2 maja

Pauza: Radomiak II Radom.
 
Sokół II Przytyk 2-0 GKS Sieciechów 2 maja, 15:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Olimpia Ciepielów 2-2 KS II Kozienice-Janików 2 maja, 15:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Postęp Łaziska 3-4 Krępianka Rzeczniów 2 maja, 15:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Chojniak Wieniawa 1-1 Hubal Chlewiska 2 maja, 15:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 12 - 24-25 kwietnia

Pauza: GKS Sieciechów.
 
Sokół II Przytyk 2-2 Chojniak Wieniawa 25 kwietnia, 15:00
Hubal Chlewiska 4-2 Postęp Łaziska 25 kwietnia, 13:00
Krępianka Rzeczniów 5-3 Olimpia Ciepielów 25 kwietnia, 15:00
KS II Kozienice-Janików 2-2 Radomiak II Radom 25 kwietnia, 15:00
lub o 17:30

Kolejka 13 - 8-9 maja

Pauza: Sokół II Przytyk.
 
GKS Sieciechów 0-12 KS II Kozienice-Janików 9 maja, 15:00
Radomiak II Radom 5-2 Krępianka Rzeczniów 9 maja, 13:00
Olimpia Ciepielów 2-0 Hubal Chlewiska 9 maja, 15:00
Postęp Łaziska 1-4 Chojniak Wieniawa 9 maja, 15:00

Kolejka 14 - 15-16 maja

Pauza: KS II Kozienice-Janików.
 
Sokół II Przytyk 5-0 Postęp Łaziska 16 maja, 15:00
Chojniak Wieniawa 4-3 Olimpia Ciepielów 16 maja, 15:00
Hubal Chlewiska 0-0 Radomiak II Radom 30 maja, 16:00
w pierwotnym terminie (16 maja, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Krępianka Rzeczniów 3-0 GKS Sieciechów
(wo)

Kolejka 15 - 22-23 maja

Pauza: Krępianka Rzeczniów.
 
KS II Kozienice-Janików 4-0 Sokół II Przytyk 23 maja, 15:00
GKS Sieciechów 0-3 Hubal Chlewiska
(wo)
Radomiak II Radom 4-1 Chojniak Wieniawa 23 maja, 13:00
Olimpia Ciepielów 3-0 Postęp Łaziska 23 maja, 15:00
(wo)
goście nie przyjechali na mecz

Kolejka 16 - 29-30 maja

Pauza: Hubal Chlewiska.
 
Sokół II Przytyk 5-3 Olimpia Ciepielów 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (30 maja, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Postęp Łaziska 0-13 Radomiak II Radom 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (29-30 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie w Radomiu; Postęp gospodarzem
Chojniak Wieniawa 3-0 GKS Sieciechów
(wo)
Krępianka Rzeczniów 0-2 KS II Kozienice-Janików 30 maja, 15:00

Kolejka 17 - 5-6 czerwca

Pauza: Chojniak Wieniawa.
 
Krępianka Rzeczniów 5-1 Sokół II Przytyk 6 czerwca, 15:00
KS II Kozienice-Janików 6-2 Hubal Chlewiska 6 czerwca, 15:00
GKS Sieciechów 0-3 Postęp Łaziska
(wo)
Radomiak II Radom 2-1 Olimpia Ciepielów 5 czerwca, 15:00

Kolejka 18 - 12-13 czerwca

Pauza: Postęp Łaziska.
 
Krępianka Rzeczniów 2-1 Hubal Chlewiska 13 czerwca, 15:00
Sokół II Przytyk 3-2 Radomiak II Radom 12 czerwca, 18:00
Olimpia Ciepielów 3-0 GKS Sieciechów
(wo)
Chojniak Wieniawa 1-4 KS II Kozienice-Janików 13 czerwca, 15:00

Baraże o utrzymanie w klasie A (Radom)
Baraże o udział w klasie A (Radom II)

Klasa A 2009/2010 (Radom I)
Klasa A 2009/2010 (Radom II)

Klasa B 2009/2010 (Radom I)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas