[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2010/2011, grupa: Mazowiecki ZPN - Radom

I runda - 8 sierpnia
Wulkan Zakrzew - wolny los

KS II Kozienice-Janików 1-3 Plon Garbatka-Letnisko 8 sierpnia, 17:00
Krępianka Rzeczniów 3-0 Powiślanka Lipsko 8 sierpnia, 17:00
(wo)
goście nie przyjechali na mecz
Powiślanka II Lipsko 2-1 Skaryszewianka Skaryszew 8 sierpnia, 17:00
Wisła Solec 1-4 Zawisza Sienno 8 sierpnia, 17:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 0-1 Proch Pionki 8 sierpnia, 17:00
Gryf Policzna 3-2 Zamłynie Radom 8 sierpnia, 17:00
Iłżanka Kazanów 1-4 Beniaminek Radom 7 sierpnia, 15:00
Radomiak II Radom 3-1 Gryfia Mirów 8 sierpnia, 17:00
Wulkan II Zakrzew 1-0 Gracja Tczów 8 sierpnia, 17:00
LKS Jedlińsk 0-6 Zodiak Sucha 8 sierpnia, 17:00
w Wielogórze
Orlęta Stromiec 0-7 KS Potworów 8 sierpnia, 17:00
LKS Promna 0-3 Centrum Radom 8 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Iskra Zbrosza Duża 3-0 KS Warka 8 sierpnia, 17:00
(wo)
goście nie przyjechali na mecz
KS II Warka 1-0 Akcja I Jastrzębia 8 sierpnia, 17:00
Kraska Jasieniec 0-7 Legion Głowaczów 8 sierpnia, 17:00
GPSZ Głuchów 2-3 Sadownik Błędów 8 sierpnia, 17:00
Mogielanka Mogielnica 0-3 Oskar Przysucha 8 sierpnia, 17:00
Ruszcovia Borkowice 2-1 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 8 sierpnia, 17:00
KS Jastrząb 1-2 Szydłowianka Szydłowiec 8 sierpnia, 17:00
KS Chomentów 1-8 Oronka Orońsko 8 sierpnia, 17:00

II runda - 25 sierpnia
(Losowanie - 9 sierpnia 2010)
KS II Warka, Szydłowianka Szydłowiec, Oskar Przysucha, Legion Głowaczów, Oronka Orońsko, Zodiak Sucha - wolny los
Iskra Zbrosza Duża - wycofała się z rozgrywek

Krępianka Rzeczniów 3-4 Radomiak II Radom 25 sierpnia, 17:00
Plon Garbatka-Letnisko 2-2 Zwolenianka Zwoleń 25 sierpnia, 17:00
k. 1-3
Powiślanka II Lipsko 0-1 Polonia Iłża 25 sierpnia, 17:00
Sadownik Błędów 0-5 Mazowsze Grójec 25 sierpnia, 17:00
Proch Pionki 0-3 KS Kozienice-Janików 25 sierpnia, 17:00
Beniaminek Radom 2-6 Centrum Radom 25 sierpnia, 17:00
Wulkan II Zakrzew 1-1 Orzeł Wierzbica 25 sierpnia, 17:00
k. 4-2
KS Potworów 2-5 Pilica Białobrzegi 25 sierpnia, 17:00
Ruszcovia Borkowice 0-3 Wulkan Zakrzew 25 sierpnia, 17:00
(wo)
Gryf Policzna 3-1 Zawisza Sienno 25 sierpnia, 17:00

III runda - 8 września

Radomiak II Radom 0-4 Centrum Radom 8 września, 16:30
Gryf Policzna 0-3 Wulkan Zakrzew 8 września, 16:30
Legion Głowaczów 0-3 Zwolenianka Zwoleń 8 września, 16:30
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Oronka Orońsko 2-2 Pilica Białobrzegi 8 września, 17:00
k. 3-4
mecz pierwotnie zaplanowany na 16:30 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem
Wulkan II Zakrzew 4-9 Oskar Przysucha 8 września, 16:30
Zodiak Sucha 1-3 Mazowsze Grójec 8 września, 16:30
Szydłowianka Szydłowiec 5-3 Polonia Iłża 8 września, 16:30
KS II Warka 2-3 KS Kozienice-Janików 8 września, 16:30

1/4 finału - 22 września

Oskar Przysucha 1-3 Pilica Białobrzegi 22 września, 16:45
Karol Kucharski 4 - Michał Madej 51, 72, Adam Bolek 90
mecz pierwotnie zaplanowany na 16:30 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem
Szydłowianka Szydłowiec 3-1 Zwolenianka Zwoleń 22 września, 16:30
Mateusz Ogar 30, 49, Patryk Wajszczuk 70 - Łukasz Molendowski 79
Centrum Radom 2-2 KS Kozienice-Janików 22 września, 16:00
k. 5-3
Konrad Chodyra 24, Robert Tokarski 80 - Marcin Fusiek 15, Sebastian Ogonek 90
Wulkan Zakrzew 4-2 Mazowsze Grójec 22 września, 16:30
Maciej Lesisz ?, ?, Tomasz Turczyk ?, Marcin Janakowski ? - Arnold Kołakowski ?, ?

1/2 finału - 29 września
(Losowanie - 23 września 2010 - siedziba OZPN Radom)

Centrum Radom 2-6 Pilica Białobrzegi 29 września, 16:00
Paweł Zarębski ?, ? - Michał Doliński ?, ?, Rafał Masłowski ?, Michał Madej ?, nieznany ? (s), Łukasz Krzyżański ?
Wulkan Zakrzew 0-0 Szydłowianka Szydłowiec 29 września, 16:00
k. 1-3

Finał - 20 października

Szydłowianka Szydłowiec 4-2 Pilica Białobrzegi 20 października, 15:15 (100)
Łukasz Janik 33, 62, 71, Dawid Walkiewicz 79 - Michał Madej 47, Tomasz Siennicki 67
w pierwotnym terminie (13 października) odwołany z powodu żałoby w województwie mazowieckim

Puchar Polski 2010/2011 (Mazowiecki ZPN)

Puchar Polski 2010/2011 (Mazowiecki ZPN - Ciechanów-Ostrołęka)
Puchar Polski 2010/2011 (Mazowiecki ZPN - Płock)
Puchar Polski 2010/2011 (Mazowiecki ZPN - Siedlce)
Puchar Polski 2010/2011 (Mazowiecki ZPN - Warszawa)

Autor: Michał Dąbrowski
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas