[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2010/2011, grupa: Mazowiecki ZPN - Płock

I runda - 25 sierpnia

Stegny Wyszogród 1-3 Stoczniowiec Płock 25 sierpnia, 17:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 3-0 Skra Drobin 25 sierpnia, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Świt Staroźreby 3-2 Delta Miszewko Strzałkowskie 8 września, 17:00
Polonia Radzanowo 1-1 Pogoń Słupia 25 sierpnia, 17:00
k. 1-2
Victoria Cekanowo 0-1 Amator Maszewo 25 sierpnia, 17:00
w Trzepowie
Spójnia Mała Wieś 6-5 Unia Iłów 25 sierpnia, 17:00
Zorza Szczawin Kościelny 4-1 Unia Czermno 25 sierpnia, 17:00
Sparta Mochowo 0-11 Zryw Bielsk 25 sierpnia, 17:00
Wicher Cieszewo 3-0 Skrwa Łukomie 25 sierpnia, 17:00
(wo)

II runda - 8 września

Wisła II Płock 4-1 Stoczniowiec Płock 8 września, 17:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 0-3 Świt Staroźreby 15 września, 16:30
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Pogoń Słupia 0-6 Mazur Gostynin 8 września, 17:00
Wisła Nowy Duninów 0-5 Amator Maszewo 8 września, 17:00
Spójnia Mała Wieś 1-8 Błękitni Gąbin 8 września, 17:00
Zorza Szczawin Kościelny 0-1 Kormoran Łąck 15 września, 16:30
Zryw Bielsk 3-3 Orzeł Goleszyn 8 września, 17:00
k. 6-5
w Umieninie
Wicher Cieszewo 4-2 Kasztelan Sierpc 8 września, 17:00

III runda - 22 września

Świt Staroźreby 4-5 Wisła II Płock 22 września, 16:00
Mazur Gostynin 0-0 Amator Maszewo 22 września, 16:00
k. 4-5
Kormoran Łąck 0-2 Błękitni Gąbin 22 września, 16:00
Wicher Cieszewo 2-5 Zryw Bielsk 22 września, 16:00

1/2 finału - 6 października

Zryw Bielsk 0-10 Błękitni Gąbin 6 października, 15:30
Michał Malinowski 11, 70, 75, 77, Radosław Wiśniewski 12, 62, 81, Piotr Widzyński 36, 90, Dariusz Kaźmierczak 80
w Umieninie
Amator Maszewo 0-2 Wisła II Płock 6 października, 15:30
Adam Dylewski 47, Mariusz Ragaman 55

Finał - 20 października

Błękitni Gąbin 3-0 Wisła II Płock 20 października, 15:40 (120)
Michał Malinowski 11, Michał Tomaszewski 73, Piotr Widzyński 89
w Gąbinie / mecz pierwotnie zaplanowany na 15:30 rozpoczął się z 10-minutowym opóźnieniem

Puchar Polski 2010/2011 (Mazowiecki ZPN)

Puchar Polski 2010/2011 (Mazowiecki ZPN - Ciechanów-Ostrołęka)
Puchar Polski 2010/2011 (Mazowiecki ZPN - Radom)
Puchar Polski 2010/2011 (Mazowiecki ZPN - Siedlce)
Puchar Polski 2010/2011 (Mazowiecki ZPN - Warszawa)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas