[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2010/2011, grupa: Mazowiecki ZPN - Siedlce

1/16 finału - 25 sierpnia
(Losowanie - 28 lipca, 15:00 - siedziba OZPN Siedlce)
Podlasie Sokołów Podlaski, Zorza Sterdyń, Zryw Sobolew - wolny los.

Wicher Sadowne 1-1 Czarni Węgrów 25 sierpnia, 17:00
k. 2-4
Tomasz Kowalczyk ? - Piotr Komosa ?
Mazovia Mińsk Mazowiecki 4-1 Tęcza Stanisławów 25 sierpnia, 17:00
Szymon Chomicz ?, Jakub Krzyżanowski ?, Jarosław Krajewski ?, Alan Grabek ? - Piotr Ryżko ?
Pogoń II Siedlce 3-1 Victoria Kałuszyn 25 sierpnia, 17:00 (150)
Jacek Kosmalski 22, 72, 77 (k) - Tomasz Szydłowski 24
Sęp Żelechów 3-0 Wektra Dziewule 25 sierpnia, 17:00
Piotr Skwarek ?, Konrad Owczarczyk ?, Piotr Owczarczyk ?
Płomień Dębe Wielkie 2-5 Grodzisk Krzymosze 25 sierpnia, 17:00 (30)
Mariusz Wójcik ?, Łukasz Szydłowski ? - Paweł Klewek ?, ?, Krzysztof Komar ?, Łukasz Sawicki ?, Mateusz Janas ?
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 0-1 ŁKS Łochów 25 sierpnia, 17:00
Radosław Gręda 90
ULKS Gołąbek 3-0 Jutrzenka Cegłów 25 sierpnia, 17:00
(wo)
Jutrzenka Cegłów wycofała się z rozgrywek
Hutnik Huta Czechy 6-0 Wilga Miastków Kościelny 25 sierpnia, 17:00
Łukasz Kowalski ?, ?, Przemysław Baran ? (s), Paweł Ratter ? (k), Michał Piesio ?, Paweł Wilczek ?
Orzeł Unin 3-1 Tygrys Huta Mińska 25 sierpnia, 17:00
Łukasz Ziółek ?, Jarosław Duchna ?, Dominik Brych ? - Kamil Parobczyk ?
Rywal Ruchna 0-5 Korona Olszyc 25 sierpnia, 17:00
Łukasz Guzowski ?, Jakub Strojek ?, ?, Piotr Wielgosz ?, Artur Sulej ?
Snajper Sośninka 2-2 Orzeł Łosice 25 sierpnia, 17:00
k. 2-3
Adam Paszkowski ?, Marcin Wiśnioch ? (k) - Tomasz Piotrowski ?, Igor Kowaluk ?
w Sobolewie; na stadionie Zrywu
Liwia Łochów 0-2 LKS Ostrówek 25 sierpnia, 17:00
Jan Bański ?, Hubert Zach ?

1/8 finału - 8 września
(Losowanie - 27 sierpnia, 12:00 - siedziba OZPN Siedlce)
Do gry przystępuje IV-ligowiec Naprzód Skórzec.

Podlasie Sokołów Podlaski 1-3 Mazovia Mińsk Mazowiecki 8 września, 16:30
Marcin Wojtczuk ? - Daniel Serwatka ?, Michał Milik ?, Jarosław Krajewski ?
ULKS Gołąbek 0-2 Hutnik Huta Czechy 8 września, 16:30 (20)
Zbigniew Zalewski 32, Filip Gawinek 77
LKS Ostrówek 0-3 Zryw Sobolew 8 września, 16:30 (30)
Jarosław Włodarczyk ?, Michał Wiśnioch ?, Paweł Bajerowski ?
Korona Olszyc 3-6 ŁKS Łochów 8 września, 16:30 (30)
Dorian Zając 28, Konrad Szostek 36, 70 - Damian Ołdak 5, 44, Damian Wiśniewski 13, Radosław Gręda 40, 90, Tomasz Kobyliński 52
Zorza Sterdyń 1-11 Naprzód Skórzec 8 września, 16:30
Łukasz Buczyński ? - Kamil Cabaj ?, ?, ?, Cezary Demianiuk ?, ?, ?, Tomasz Iliński ?, ? (k), Damian Rytel ?, Karol Chojecki ?, Damian Dzido ?
Pogoń II Siedlce 0-1 Czarni Węgrów 8 września, 16:30 (150)
Bartłomiej Pabian 25
Orzeł Łosice 1-1 Sęp Żelechów 8 września, 16:30
k. 6-5
Wojciech Chomicki ? - Konrad Skwarek ?
Orzeł Unin 3-4 Grodzisk Krzymosze 8 września, 16:30
Andrzej Brych ?, ?, Marcin Szwed ? - Kamil Księżopolski ?, Paweł Stępień ?, Michał Wysokiński ?, Grzegorz Ostojski ?

1/4 finału - 29 września
(Losowanie - 10 września, 12:00 - siedziba OZPN Siedlce)

Orzeł Łosice 1-2 Naprzód Skórzec 29 września, 16:00
Paweł Kalinowski 37 - Damian Rytel 32, Kamil Wereda 76 (k)
ŁKS Łochów 4-3 Zryw Sobolew 29 września, 16:00
Tomasz Kobyliński 26, Jakub Rzepczyński 52, 60, Łukasz Jusiński 87 - Paweł Panasewicz 14 (s), Jarosław Włodarczyk 47, Marcin Cieśla 74
Grodzisk Krzymosze 0-3 Mazovia Mińsk Mazowiecki 29 września, 16:00
Patryk Halaburda ?, Robert Przyborowski ?, Adam Biernacki ?
Hutnik Huta Czechy 1-2 Czarni Węgrów 29 września, 16:00
Piotr Kardyka ? - Krzysztof Piesak ?, Kamil Panufnik ?

1/2 finału - 20 października
(Losowanie - 1 października, 11:00 - siedziba OZPN Siedlce)

ŁKS Łochów 0-3 Naprzód Skórzec 20 października, 14:30
(wo)
przerwany w 55. minucie przy stanie 0-0 z powodu wtargnięcia kibiców na boisko, później zweryfikowany jako walkower dla Naprzodu
Czarni Węgrów 3-0 Mazovia Mińsk Mazowiecki 20 października, 14:30
Marcin Krasnodębski ?, Kamil Panufnik ?, Łukasz Supleński 6 (k)

Finał - 11 listopada
Zwycięzca finału kwalifikuje się do rozgrywek wojewódzkich.

Czarni Węgrów 0-1 Naprzód Skórzec 11 listopada, 13:00 (350)
Adrian Stachowicz 57
w Węgrowie

Puchar Polski 2010/2011 (Mazowiecki ZPN)

Puchar Polski 2010/2011 (Mazowiecki ZPN - Ciechanów-Ostrołęka)
Puchar Polski 2010/2011 (Mazowiecki ZPN - Płock)
Puchar Polski 2010/2011 (Mazowiecki ZPN - Radom)
Puchar Polski 2010/2011 (Mazowiecki ZPN - Warszawa)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas