[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Nice-Sport 2 Klasa B 2018/2019, grupa: Radom I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Legion Suskowola 12 36 12 0 0 53-14 6 0 0 29-8 6 0 0 24-6
2.  Ruszcovia Borkowice 12 33 11 0 1 50-20 5 0 1 23-11 6 0 0 27-9
3.  KP Stanisławice 12 26 8 2 2 34-17 6 1 0 24-6 2 1 2 10-11
4.  Wisła Chotcza 12 22 7 1 4 41-25 3 0 3 16-20 4 1 1 25-5
5.  KS Jastrząb 12 21 6 3 3 32-21 3 1 2 13-11 3 2 1 19-10
6.  Krępianka Rzeczniów 12 20 6 2 4 38-27 2 1 2 18-13 4 1 2 20-14
7.  KS Maków 12 13 4 1 7 18-32 2 0 3 7-15 2 1 4 11-17 1 3 1 0 0 2-1
8.  Wisła Solec 11 13 4 1 6 31-21 1 1 3 12-10 3 0 3 19-11 1 0 0 0 1 1-2
9.  Video Ciepielów 11 12 3 3 5 20-22 2 2 2 12-8 1 1 3 8-14 1 3 1 0 0 5-1
10.  Hubal Chlewiska 12 12 4 0 8 24-42 3 0 4 15-23 1 0 4 9-19 1 0 0 0 1 1-5
11.  WKS Zajezierze 12 9 3 0 9 17-42 2 0 5 10-24 1 0 4 7-18
12.  LZS Zalesice 12 4 1 1 10 10-49 0 1 5 3-26 1 0 5 7-23
13.  Postęp Łaziska 12 3 1 0 11 14-50 0 0 5 5-20 1 0 6 9-30

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Legion Suskowola    5-3 4-1 4-2 4-1 5-1 7-0 
 2 Ruszcovia Borkowice2-3     3-0 5-2 4-1 5-3 4-2 
 3 KP Stanisławice    3-2 0-0 4-0 4-1 5-1 4-1 4-1 
 4 Wisła Chotcza2-3 1-6     3-8 1-0 4-2 5-1 
 5 KS Jastrząb1-3     1-4 1-1 3-1 3-1 4-1 
 6 Krępianka Rzeczniów3-4 1-1     2-3 4-2 8-3 
 7 KS Maków2-5 0-6     2-1 2-1 1-2 
 8 Wisła Solec1-5 1-3 1-2 0-0     9-0 
 9 Video Ciepielów0-1 2-2 2-2 0-1     5-1 3-1 
 10 Hubal Chlewiska1-4 0-6 2-5 4-2 1-5     5-0 2-1 
 11 WKS Zajezierze0-4 0-6 2-3 1-3 2-1 1-6     4-1 
 12 LZS Zalesice0-9 0-3 0-5 2-2 0-3 1-4     
 13 Postęp Łaziska2-5 0-6 2-5 1-2 0-2     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Pauza: KS Jastrząb.
 
WKS Zajezierze 1-3 Krępianka Rzeczniów 19 sierpnia, 16:00
Ruszcovia Borkowice 4-2 LZS Zalesice 19 sierpnia, 17:00
w Ruszkowicach
Hubal Chlewiska 4-2 KS Maków 18 sierpnia, 18:00
w Pawłowie
Wisła Solec - Video Ciepielów 19 sierpnia, 16:00
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
KP Stanisławice 4-1 Postęp Łaziska 18 sierpnia, 17:00
Wisła Chotcza 2-3 Legion Suskowola 19 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Pauza: WKS Zajezierze.
 
KS Jastrząb 1-3 Legion Suskowola 26 sierpnia, 11:00
Postęp Łaziska 0-6 Wisła Chotcza 26 sierpnia, 11:00
w Orońsku
Video Ciepielów 2-2 KP Stanisławice 26 sierpnia, 16:30
KS Maków 2-1 Wisła Solec 26 sierpnia, 16:00
LZS Zalesice 0-3 Hubal Chlewiska 26 sierpnia, 16:00
w Pawłowie
Krępianka Rzeczniów 3-4 Ruszcovia Borkowice 26 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 1-2 września

Pauza: Ruszcovia Borkowice.
 
WKS Zajezierze 2-3 KS Jastrząb 2 września, 12:00
Hubal Chlewiska 2-5 Krępianka Rzeczniów 1 września, 12:00
w Pawłowie
Wisła Solec 9-0 LZS Zalesice 2 września, 16:00
KP Stanisławice 4-1 KS Maków 1 września, 16:00
Wisła Chotcza 4-2 Video Ciepielów 1 września, 17:00
w Ciepielowie; Wisła gospodarzem
Legion Suskowola 7-0 Postęp Łaziska 2 września, 16:00

Kolejka 4 - 8-9 września

Pauza: Hubal Chlewiska.
 
KS Jastrząb 4-1 Postęp Łaziska 9 września, 16:00
Video Ciepielów 0-1 Legion Suskowola 9 września, 16:30
KS Maków 0-6 Wisła Chotcza 9 września, 16:00
LZS Zalesice 0-3 KP Stanisławice 9 września, 14:00
w Stanisławicach; LZS gospodarzem
Krępianka Rzeczniów 4-2 Wisła Solec 9 września, 16:00
w Solcu; Krępianka gospodarzem
WKS Zajezierze 0-4 Ruszcovia Borkowice 9 września, 16:00

Kolejka 5 - 15-16 września

Pauza: Wisła Solec.
 
Ruszcovia Borkowice 5-2 KS Jastrząb 16 września, 16:30
Hubal Chlewiska 5-0 WKS Zajezierze 15 września, 15:00
w Pawłowie
KP Stanisławice 4-0 Krępianka Rzeczniów 15 września, 15:00
Wisła Chotcza 5-1 LZS Zalesice 16 września, 15:00
w Jastrzębiu
Legion Suskowola 4-2 KS Maków 15 września, 14:00
Postęp Łaziska 1-2 Video Ciepielów 16 września, 16:30

Kolejka 6 - 22-23 września

Pauza: KP Stanisławice.
 
KS Jastrząb 3-1 Video Ciepielów 23 września, 15:00
KS Maków 1-2 Postęp Łaziska 22 września, 16:00
LZS Zalesice 0-9 Legion Suskowola 23 września, 14:00
w Suskowoli; LZS gospodarzem
Krępianka Rzeczniów 1-1 Wisła Chotcza 23 września, 16:00
WKS Zajezierze 1-6 Wisła Solec 23 września, 14:00
Ruszcovia Borkowice 5-3 Hubal Chlewiska 23 września, 16:00

Kolejka 7 - 29-30 września

Pauza: Wisła Chotcza.
 
Hubal Chlewiska 0-6 KS Jastrząb 29 września, 12:00
w Pawłowie
Wisła Solec 1-3 Ruszcovia Borkowice 30 września, 14:00
KP Stanisławice 4-1 WKS Zajezierze 29 września, 16:00
Legion Suskowola 4-1 Krępianka Rzeczniów 30 września, 14:00
Postęp Łaziska 0-2 LZS Zalesice 30 września, 16:30
Video Ciepielów 0-1 KS Maków 30 września, 15:00

Kolejka 8 - 6-7 października

Pauza: Legion Suskowola.
 
KS Jastrząb 1-1 KS Maków 7 października, 14:00
LZS Zalesice 2-2 Video Ciepielów 7 października, 15:00
w Ciepielowie; LZS gospodarzem
Krępianka Rzeczniów 8-3 Postęp Łaziska 7 października, 16:00
WKS Zajezierze 0-6 Wisła Chotcza 7 października, 15:00
Ruszcovia Borkowice 3-0 KP Stanisławice 7 października, 15:30
Hubal Chlewiska 1-5 Wisła Solec 6 października, 14:00
w Pawłowie

Kolejka 9 - 13-14 października

Pauza: Postęp Łaziska.
 
Wisła Solec 0-0 KS Jastrząb 14 października, 11:00
KP Stanisławice 5-1 Hubal Chlewiska 13 października, 15:00
Wisła Chotcza 1-6 Ruszcovia Borkowice 13 października, 11:00
w Borkowicach; Wisła gospodarzem
Legion Suskowola 5-1 WKS Zajezierze 14 października, 14:00
Video Ciepielów 2-2 Krępianka Rzeczniów 14 października, 13:00
KS Maków 2-1 LZS Zalesice 14 października, 15:00

Kolejka 10 - 20-21 października

Pauza: Video Ciepielów.
 
KS Jastrząb 3-1 LZS Zalesice 21 października, 11:00
Krępianka Rzeczniów 2-3 KS Maków 20 października, 14:00
WKS Zajezierze 4-1 Postęp Łaziska 21 października, 13:00
Ruszcovia Borkowice 2-3 Legion Suskowola 21 października, 15:00
Hubal Chlewiska 1-4 Wisła Chotcza 20 października, 11:00
w Pawłowie
Wisła Solec 1-2 KP Stanisławice 21 października, 14:00

Kolejka 11 - 27-28 października

Pauza: KS Maków.
 
KP Stanisławice 0-0 KS Jastrząb 27 października, 15:00
Wisła Chotcza 1-0 Wisła Solec 28 października, 14:00
w Solcu
Legion Suskowola 4-1 Hubal Chlewiska 28 października, 14:00
Postęp Łaziska 2-5 Ruszcovia Borkowice 28 października, 14:00
Video Ciepielów 3-1 WKS Zajezierze 28 października, 14:00
LZS Zalesice 0-5 Krępianka Rzeczniów 28 października, 14:00
w Rzeczniowie; LZS gospodarzem

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Pauza: LZS Zalesice.
 
KS Jastrząb 1-4 Krępianka Rzeczniów 4 listopada, 14:00
WKS Zajezierze 2-1 KS Maków 4 listopada, 13:00
Ruszcovia Borkowice 4-1 Video Ciepielów 4 listopada, 13:00
Hubal Chlewiska 2-1 Postęp Łaziska 3 listopada, 14:00
w Pawłowie
Wisła Solec 1-5 Legion Suskowola 4 listopada, 14:00
KP Stanisławice 3-2 Wisła Chotcza 3 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 10-11 listopada

Pauza: Krępianka Rzeczniów.
 
Wisła Chotcza 3-8 KS Jastrząb 10 listopada, 11:00
w Solcu
Legion Suskowola 5-3 KP Stanisławice 11 listopada, 14:00
Postęp Łaziska 2-5 Wisła Solec 11 listopada, 14:00
Video Ciepielów 5-1 Hubal Chlewiska 11 listopada, 13:00
KS Maków 2-5 Ruszcovia Borkowice 11 listopada, 13:00
LZS Zalesice 1-4 WKS Zajezierze 10 listopada, 13:00
w Zajezierzu; LZS gospodarzem

Kolejka 14 - 16-17 marca

Pauza: KS Jastrząb.
 
Krępianka Rzeczniów - WKS Zajezierze
LZS Zalesice - Ruszcovia Borkowice
KS Maków - Hubal Chlewiska
Video Ciepielów - Wisła Solec
Postęp Łaziska - KP Stanisławice
Legion Suskowola - Wisła Chotcza

Kolejka 15 - 23-24 marca

Pauza: WKS Zajezierze.
 
Legion Suskowola - KS Jastrząb
Wisła Chotcza - Postęp Łaziska
KP Stanisławice - Video Ciepielów
Wisła Solec - KS Maków
Hubal Chlewiska - LZS Zalesice
Ruszcovia Borkowice - Krępianka Rzeczniów

Kolejka 16 - 30-31 marca

Pauza: Ruszcovia Borkowice.
 
KS Jastrząb - WKS Zajezierze
Krępianka Rzeczniów - Hubal Chlewiska
LZS Zalesice - Wisła Solec
KS Maków - KP Stanisławice
Video Ciepielów - Wisła Chotcza
Postęp Łaziska - Legion Suskowola

Kolejka 17 - 6-7 kwietnia

Pauza: Hubal Chlewiska.
 
Postęp Łaziska - KS Jastrząb
Legion Suskowola - Video Ciepielów
Wisła Chotcza - KS Maków
KP Stanisławice - LZS Zalesice
Wisła Solec - Krępianka Rzeczniów
Ruszcovia Borkowice - WKS Zajezierze

Kolejka 18 - 13-14 kwietnia

Pauza: Wisła Solec.
 
KS Jastrząb - Ruszcovia Borkowice
WKS Zajezierze - Hubal Chlewiska
Krępianka Rzeczniów - KP Stanisławice
LZS Zalesice - Wisła Chotcza
KS Maków - Legion Suskowola
Video Ciepielów - Postęp Łaziska

Kolejka 19 - 27-28 kwietnia

Pauza: KP Stanisławice.
 
Video Ciepielów - KS Jastrząb
Postęp Łaziska - KS Maków
Legion Suskowola - LZS Zalesice
Wisła Chotcza - Krępianka Rzeczniów
Wisła Solec - WKS Zajezierze
Hubal Chlewiska - Ruszcovia Borkowice

Kolejka 20 - 4-5 maja

Pauza: Wisła Chotcza.
 
KS Jastrząb - Hubal Chlewiska
Ruszcovia Borkowice - Wisła Solec
WKS Zajezierze - KP Stanisławice
Krępianka Rzeczniów - Legion Suskowola
LZS Zalesice - Postęp Łaziska
KS Maków - Video Ciepielów

Kolejka 21 - 11-12 maja

Pauza: Legion Suskowola.
 
KS Maków - KS Jastrząb
Video Ciepielów - LZS Zalesice
Postęp Łaziska - Krępianka Rzeczniów
Wisła Chotcza - WKS Zajezierze
KP Stanisławice - Ruszcovia Borkowice
Wisła Solec - Hubal Chlewiska

Kolejka 22 - 18-19 maja

Pauza: Postęp Łaziska.
 
KS Jastrząb - Wisła Solec
Hubal Chlewiska - KP Stanisławice
Ruszcovia Borkowice - Wisła Chotcza
WKS Zajezierze - Legion Suskowola
Krępianka Rzeczniów - Video Ciepielów
LZS Zalesice - KS Maków

Kolejka 23 - 25-26 maja

Pauza: Video Ciepielów.
 
LZS Zalesice - KS Jastrząb
KS Maków - Krępianka Rzeczniów
Postęp Łaziska - WKS Zajezierze
Legion Suskowola - Ruszcovia Borkowice
Wisła Chotcza - Hubal Chlewiska
KP Stanisławice - Wisła Solec

Kolejka 24 - 1-2 czerwca

Pauza: KS Maków.
 
KS Jastrząb - KP Stanisławice
Wisła Solec - Wisła Chotcza
Hubal Chlewiska - Legion Suskowola
Ruszcovia Borkowice - Postęp Łaziska
WKS Zajezierze - Video Ciepielów
Krępianka Rzeczniów - LZS Zalesice

Kolejka 25 - 8-9 czerwca

Pauza: LZS Zalesice.
 
Krępianka Rzeczniów - KS Jastrząb
KS Maków - WKS Zajezierze
Video Ciepielów - Ruszcovia Borkowice
Postęp Łaziska - Hubal Chlewiska
Legion Suskowola - Wisła Solec
Wisła Chotcza - KP Stanisławice

Kolejka 26 - 15-16 czerwca

Pauza: Krępianka Rzeczniów.
 
KS Jastrząb - Wisła Chotcza
KP Stanisławice - Legion Suskowola
Wisła Solec - Postęp Łaziska
Hubal Chlewiska - Video Ciepielów
Ruszcovia Borkowice - KS Maków
WKS Zajezierze - LZS Zalesice

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas