[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: O klubie | Liga | Mecze :.

Ludowy Zespół Sportowy Sokół Przytyk
Rok założenia: 1970
Barwy: zielono-czerwono-żółte
Adres: Targowa 21, 26-650 Przytyk
telefon: (605) 614-910 (prezes)
WWW: http://sokol-przytyk.futbolowo.pl (nieoficj.)
Stadion: Gminny Stadion Sportowy w Przytyku
pojemność - 1 000 miejsc (300 siedzących) / oświetlenie - 330 lx / boisko - 105 m x 75 m
Prezes: Andrzej Ośka
Trener: Piotr Witkowski


Sukcesy

 
Kadra


Bramkarze: Grzegorz Górski (01.10.95), Piotr Górski (19.10.79), Piotr Szymczak (08.02.93).
Obrońcy: Mateusz Jaworski (15.08.90), Tomasz Jurek (25.05.87), Emil Kapusta (02.12.89), Bartłomiej Matyja (30.07.90, J), Michał Sobczak (29.01.94), Konrad Tarka (21.06.86), Piotr Witkowski (05.01.82).
Pomocnicy i napastnicy: Patryk Bilski (03.01.92), Tomasz Janiszewski (15.12.87), Maciej Kroczak (19.03.86), Michał Lament (10.04.92), Kamil Lewiński (04.01.90), Jacek Panek (18.06.85), Damian Prus (22.11.90), Piotr Skałbania (17.04.90), Mariusz Soliński (19.06.94), Michał Soliński (03.05.93), Norbert Starzyński (08.03.91), Karol Stępniewski (26.09.80, W, Polonia Iłża).
 
Uwagi

• Nazwy: LZS Przytyk -> (?) KS Sokół Przytyk -> (wrzesień 2004) LZS Sokół Przytyk
 
Dane z sezonu: 2012/13
Zobacz także dane z sezonu: 2002/03 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19
W drużynie grali m.in.: Sławomir Baćmaga, Marcin Brodecki, Łukasz Krzemiński, Kamil Lewiński, Wojciech Molęda, Mirosław Siara, Piotr Skałbania, Tomasz Ziółek.
 
Rozgrywki z udziałem
   2001/02 - Puchar Polski 2001/2002, grupa: Mazowiecki ZPN
   2002/03 - Liga okręgowa 2002/2003, grupa: Radom
   2002/03 - Puchar Polski 2002/2003, grupa: Mazowiecki ZPN
   2003/04 - Liga okręgowa 2003/2004, grupa: Radom
   2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Mazowiecki ZPN
   2004/05 - Liga okręgowa 2004/2005, grupa: Radom
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Mazowiecki ZPN
   2005/06 - Liga okręgowa 2005/2006, grupa: Radom
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Mazowiecki ZPN
   2006/07 - Liga okręgowa 2006/2007, grupa: Radom
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Mazowiecki ZPN
   2007/08 - V liga 2007/2008, grupa: mazowiecka (południe)
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Mazowiecki ZPN
   2008/09 - Liga okręgowa 2008/2009, grupa: Radom
   2009/10 - Liga okręgowa 2009/2010, grupa: Radom
   2010/11 - Klasa A 2010/2011, grupa: Radom II
   2011/12 - Liga okręgowa 2011/2012, grupa: Radom
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Mazowiecki ZPN - Radom
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Mazowiecki ZPN
   2012/13 - Tymex Klasa okręgowa 2012/2013, grupa: Radom
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Mazowiecki ZPN - Radom
   2012/13 - Baraże o udział w IV lidze, grupa: mazowiecka
   2013/14 - Colo Sport Klasa A 2013/2014, grupa: Radom II
   2013/14 - Zyko Dróg Puchar Polski 2013/2014, grupa: Mazowiecki ZPN - Radom
   2014/15 - Klasa A 2014/2015, grupa: Radom II
   2014/15 - Zyko Dróg Puchar Polski 2014/2015, grupa: Mazowiecki ZPN - Radom
   2015/16 - Klasa A 2015/2016, grupa: Radom II
   2015/16 - Zyko Dróg Puchar Polski 2015/2016, grupa: Mazowiecki ZPN - Radom
   2016/17 - Nice-Sport 2 Klasa A 2016/2017, grupa: Radom II
   2017/18 - Nice-Sport 2 Klasa A 2017/2018, grupa: Radom II
   2018/19 - Pineks Klasa A 2018/2019, grupa: Radom II
   2018/19 - Mirax Puchar Polski 2018/2019, grupa: Mazowiecki ZPN - Radom

 

Napisz do nas