[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Nice-Sport 2 Klasa A 2017/2018, grupa: Radom II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Potworów 13 34 11 1 1 35-14 7 0 0 21-7 4 1 1 14-7
2.  Chojniak Wieniawa 13 30 9 3 1 28-13 6 1 0 16-2 3 2 1 12-11
3.  KS Potworów 12 29 9 2 1 29-12 5 1 0 14-5 4 1 1 15-7
4.  KS Błotnica Stara 13 26 8 2 3 40-21 3 1 3 20-15 5 1 0 20-6
5.  Zodiak Sucha 13 24 8 0 5 37-22 6 0 1 24-8 2 0 4 13-14
6.  MKS Wyśmierzyce 13 20 6 2 5 35-30 3 1 2 19-14 3 1 3 16-16
7.  Sokół Przytyk 13 18 6 0 7 26-31 3 0 3 13-15 3 0 4 13-16 1 3 1 0 0 3-1
8.  Młodzik 18 Radom 13 18 5 3 5 32-29 3 3 1 22-14 2 0 4 10-15 1 0 0 0 1 1-3
9.  Orzeł Gielniów 13 17 5 2 6 29-33 4 0 2 16-11 1 2 4 13-22
10.  Powała Taczów 13 14 4 2 7 24-34 2 1 3 11-14 2 1 4 13-20
11.  Jaguar Wolanów 13 10 3 1 9 17-32 3 1 3 16-16 0 0 6 1-16
12.  Strażak Wielogóra 13 8 2 2 9 23-48 1 1 4 12-22 1 1 5 11-26
13.  Kraska Jasieniec 13 7 2 1 10 15-28 2 0 4 11-9 0 1 6 4-19
14.  Sadownik Błędów 12 4 1 1 10 17-40 1 1 4 7-13 0 0 6 10-27

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 LKS Potworów    3-0 1-0 4-3 2-1 2-1 6-2 3-0 
 2 Chojniak Wieniawa    2-0 1-1 4-1 1-0 3-0 1-0 4-0 
 3 KS Potworów1-1     2-1 4-1 2-1 2-1 3-0* 
 4 KS Błotnica Stara0-3 4-5 1-4     4-1 2-2 5-0 4-0 
 5 Zodiak Sucha    0-4 3-0* 5-1 5-1 4-0 2-1 5-1 
 6 MKS Wyśmierzyce2-3 0-5     4-1 4-0 3-3 6-2 
 7 Sokół Przytyk0-2 2-6     3-1 3-4 1-0 4-2 
 8 Młodzik 18 Radom3-3 1-1 0-2     5-2 3-3 4-1 6-2 
 9 Orzeł Gielniów2-1 1-3 1-4     7-1 2-0 3-2 
 10 Powała Taczów3-3 1-2 0-5 2-3     2-0 3-1 
 11 Jaguar Wolanów1-1 3-2 3-4 1-4 3-1     2-3 3-1 
 12 Strażak Wielogóra3-6 1-4 0-4 3-3 2-3     3-2 
 13 Kraska Jasieniec0-1 0-2 2-3 5-1 0-2 4-0     
 14 Sadownik Błędów0-2 0-2 2-3 1-4 4-2 0-0     

REKLAMA

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

LKS Potworów 6-2 Strażak Wielogóra 12 sierpnia, 18:00
Jaguar Wolanów 3-2 MKS Wyśmierzyce 13 sierpnia, 17:00
KS Błotnica Stara 2-2 Powała Taczów 13 sierpnia, 17:00
Zodiak Sucha 3-0 Sokół Przytyk 13 sierpnia, 16:00
(wo)
na boisku 0-1
Sadownik Błędów 0-0 Kraska Jasieniec 13 sierpnia, 18:00
Chojniak Wieniawa 3-0 Orzeł Gielniów 12 sierpnia, 18:00
Młodzik 18 Radom 1-1 KS Potworów 12 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 19-20 sierpnia

Strażak Wielogóra 3-6 KS Potworów 20 sierpnia, 17:00
Orzeł Gielniów 1-4 Młodzik 18 Radom 19 sierpnia, 17:00
Kraska Jasieniec 0-1 Chojniak Wieniawa 20 sierpnia, 16:00
Sokół Przytyk 4-2 Sadownik Błędów 19 sierpnia, 17:00
Powała Taczów 0-5 Zodiak Sucha 20 sierpnia, 17:00
MKS Wyśmierzyce 0-5 KS Błotnica Stara 20 sierpnia, 16:00
LKS Potworów 2-1 Jaguar Wolanów 20 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 26-27 sierpnia

Jaguar Wolanów 2-3 Strażak Wielogóra 26 sierpnia, 16:00
KS Błotnica Stara 0-3 LKS Potworów 26 sierpnia, 17:00
Zodiak Sucha 0-4 MKS Wyśmierzyce 26 sierpnia, 17:00
Sadownik Błędów 1-4 Powała Taczów 27 sierpnia, 17:00
Chojniak Wieniawa 4-1 Sokół Przytyk 27 sierpnia, 17:00
Młodzik 18 Radom 4-1 Kraska Jasieniec 26 sierpnia, 17:00
KS Potworów 2-1 Orzeł Gielniów 26 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 2-3 września

Strażak Wielogóra 3-3 Orzeł Gielniów 3 września, 17:00
Kraska Jasieniec 0-2 KS Potworów 3 września, 17:00
Sokół Przytyk 3-1 Młodzik 18 Radom 3 września, 11:00
Powała Taczów 3-3 Chojniak Wieniawa 3 września, 17:00
MKS Wyśmierzyce 6-2 Sadownik Błędów 3 września, 14:00
LKS Potworów 4-3 Zodiak Sucha 2 września, 17:00
Jaguar Wolanów 1-1 KS Błotnica Stara 2 września, 16:00

Kolejka 5 - 9-10 września

KS Błotnica Stara 5-0 Strażak Wielogóra 27 września, 16:30
w pierwotnym terminie (9 września, 13:00) odwołany
Zodiak Sucha 4-0 Jaguar Wolanów 10 września, 15:00
Sadownik Błędów 0-2 LKS Potworów 9 września, 16:00
Chojniak Wieniawa 1-1 MKS Wyśmierzyce 10 września, 16:00
Młodzik 18 Radom 5-2 Powała Taczów 10 września, 16:00
KS Potworów 2-1 Sokół Przytyk 9 września, 17:00
Orzeł Gielniów 2-0 Kraska Jasieniec 10 września, 16:00

Kolejka 6 - 16-17 września

Strażak Wielogóra 3-2 Kraska Jasieniec 17 września, 17:00
Sokół Przytyk 3-4 Orzeł Gielniów 17 września, 16:00
Powała Taczów 1-2 KS Potworów 16 września, 16:00
MKS Wyśmierzyce 4-0 Młodzik 18 Radom 17 września, 14:00
LKS Potworów 3-0 Chojniak Wieniawa 17 września, 14:00
Jaguar Wolanów 3-1 Sadownik Błędów 16 września, 16:00
KS Błotnica Stara 4-1 Zodiak Sucha 16 września, 15:00

Kolejka 7 - 23-24 września

Zodiak Sucha 2-1 Strażak Wielogóra 24 września, 15:00
Sadownik Błędów 2-3 KS Błotnica Stara 24 września, 16:00
Chojniak Wieniawa 1-0 Jaguar Wolanów 23 września, 12:00
Młodzik 18 Radom 3-3 LKS Potworów 23 września, 11:00
KS Potworów 4-1 MKS Wyśmierzyce 23 września, 15:00
Orzeł Gielniów 7-1 Powała Taczów 24 września, 16:00
Kraska Jasieniec 0-2 Sokół Przytyk 24 września, 16:00

Kolejka 8 - 30 września-1 października

Strażak Wielogóra 0-4 Sokół Przytyk 1 października, 11:00
Powała Taczów 3-1 Kraska Jasieniec 30 września, 16:00
MKS Wyśmierzyce 3-3 Orzeł Gielniów 1 października, 14:00
LKS Potworów 1-0 KS Potworów 1 października, 14:00
Jaguar Wolanów 1-4 Młodzik 18 Radom 30 września, 16:00
KS Błotnica Stara 4-5 Chojniak Wieniawa 30 września, 13:00
Zodiak Sucha 5-1 Sadownik Błędów 1 października, 15:00

Kolejka 9 - 7-8 października

Sadownik Błędów 4-2 Strażak Wielogóra 8 października, 11:00
Chojniak Wieniawa 2-0 Zodiak Sucha 8 października, 14:00
Młodzik 18 Radom 0-2 KS Błotnica Stara 7 października, 15:00
KS Potworów 3-0 Jaguar Wolanów 7 października, 15:00
(wo)
goście zrezygnowali w wyjazdu na mecz
Orzeł Gielniów 2-1 LKS Potworów 8 października, 14:00
Kraska Jasieniec 5-1 MKS Wyśmierzyce 8 października, 15:15
Sokół Przytyk 1-0 Powała Taczów 7 października, 15:00

Kolejka 10 - 14-15 października

Strażak Wielogóra 2-3 Powała Taczów 15 października, 14:00
MKS Wyśmierzyce 4-1 Sokół Przytyk 15 października, 14:00
LKS Potworów 3-0 Kraska Jasieniec 15 października, 14:00
Jaguar Wolanów 3-1 Orzeł Gielniów 14 października, 15:00
KS Błotnica Stara 1-4 KS Potworów 14 października, 14:00
Zodiak Sucha 5-1 Młodzik 18 Radom 15 października, 15:00
Sadownik Błędów 0-2 Chojniak Wieniawa 15 października, 12:00

Kolejka 11 - 21-22 października

Chojniak Wieniawa 4-0 Strażak Wielogóra 22 października, 14:00
Młodzik 18 Radom 6-2 Sadownik Błędów 21 października, 14:00
KS Potworów 2-1 Zodiak Sucha 21 października, 14:00
Orzeł Gielniów 1-3 KS Błotnica Stara 21 października, 14:30
Kraska Jasieniec 4-0 Jaguar Wolanów 21 października, 15:15
Sokół Przytyk 0-2 LKS Potworów 22 października, 13:00
Powała Taczów 2-3 MKS Wyśmierzyce 22 października, 14:00

Kolejka 12 - 28-29 października

Strażak Wielogóra 1-4 MKS Wyśmierzyce 12 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Potworów 2-1 Powała Taczów 29 października, 14:00
Jaguar Wolanów 3-4 Sokół Przytyk 28 października, 15:00
KS Błotnica Stara 4-0 Kraska Jasieniec 29 października, 13:30
Zodiak Sucha 5-1 Orzeł Gielniów 29 października, 14:00
Sadownik Błędów - KS Potworów 12 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Chojniak Wieniawa 1-0 Młodzik 18 Radom 29 października, 14:00

REKLAMA

Kolejka 13 - 4-5 listopada

Młodzik 18 Radom 3-3 Strażak Wielogóra 4 listopada, 14:00
KS Potworów 1-1 Chojniak Wieniawa 4 listopada, 14:00
Orzeł Gielniów 3-2 Sadownik Błędów 5 listopada, 13:00
Kraska Jasieniec 2-3 Zodiak Sucha 4 listopada, 13:30
Sokół Przytyk 2-6 KS Błotnica Stara 5 listopada, 12:00
Powała Taczów 2-0 Jaguar Wolanów 5 listopada, 13:00
MKS Wyśmierzyce 2-3 LKS Potworów 4 listopada, 14:00

Kolejka 14

Strażak Wielogóra - LKS Potworów
MKS Wyśmierzyce - Jaguar Wolanów
Powała Taczów - KS Błotnica Stara
Sokół Przytyk - Zodiak Sucha
Kraska Jasieniec - Sadownik Błędów
Orzeł Gielniów - Chojniak Wieniawa
KS Potworów - Młodzik 18 Radom

REKLAMA

Kolejka 15

KS Potworów - Strażak Wielogóra
Młodzik 18 Radom - Orzeł Gielniów
Chojniak Wieniawa - Kraska Jasieniec
Sadownik Błędów - Sokół Przytyk
Zodiak Sucha - Powała Taczów
KS Błotnica Stara - MKS Wyśmierzyce
Jaguar Wolanów - LKS Potworów

Kolejka 16

Strażak Wielogóra - Jaguar Wolanów
LKS Potworów - KS Błotnica Stara
MKS Wyśmierzyce - Zodiak Sucha
Powała Taczów - Sadownik Błędów
Sokół Przytyk - Chojniak Wieniawa
Kraska Jasieniec - Młodzik 18 Radom
Orzeł Gielniów - KS Potworów

Kolejka 17

Orzeł Gielniów - Strażak Wielogóra
KS Potworów - Kraska Jasieniec
Młodzik 18 Radom - Sokół Przytyk
Chojniak Wieniawa - Powała Taczów
Sadownik Błędów - MKS Wyśmierzyce
Zodiak Sucha - LKS Potworów
KS Błotnica Stara - Jaguar Wolanów

Kolejka 18

Strażak Wielogóra - KS Błotnica Stara
Jaguar Wolanów - Zodiak Sucha
LKS Potworów - Sadownik Błędów
MKS Wyśmierzyce - Chojniak Wieniawa
Powała Taczów - Młodzik 18 Radom
Sokół Przytyk - KS Potworów
Kraska Jasieniec - Orzeł Gielniów

Kolejka 19

Kraska Jasieniec - Strażak Wielogóra
Orzeł Gielniów - Sokół Przytyk
KS Potworów - Powała Taczów
Młodzik 18 Radom - MKS Wyśmierzyce
Chojniak Wieniawa - LKS Potworów
Sadownik Błędów - Jaguar Wolanów
Zodiak Sucha - KS Błotnica Stara

Kolejka 20

Strażak Wielogóra - Zodiak Sucha
KS Błotnica Stara - Sadownik Błędów
Jaguar Wolanów - Chojniak Wieniawa
LKS Potworów - Młodzik 18 Radom
MKS Wyśmierzyce - KS Potworów
Powała Taczów - Orzeł Gielniów
Sokół Przytyk - Kraska Jasieniec

Kolejka 21

Sokół Przytyk - Strażak Wielogóra
Kraska Jasieniec - Powała Taczów
Orzeł Gielniów - MKS Wyśmierzyce
KS Potworów - LKS Potworów
Młodzik 18 Radom - Jaguar Wolanów
Chojniak Wieniawa - KS Błotnica Stara
Sadownik Błędów - Zodiak Sucha

Kolejka 22

Strażak Wielogóra - Sadownik Błędów
Zodiak Sucha - Chojniak Wieniawa
KS Błotnica Stara - Młodzik 18 Radom
Jaguar Wolanów - KS Potworów
LKS Potworów - Orzeł Gielniów
MKS Wyśmierzyce - Kraska Jasieniec
Powała Taczów - Sokół Przytyk

Kolejka 23

Powała Taczów - Strażak Wielogóra
Sokół Przytyk - MKS Wyśmierzyce
Kraska Jasieniec - LKS Potworów
Orzeł Gielniów - Jaguar Wolanów
KS Potworów - KS Błotnica Stara
Młodzik 18 Radom - Zodiak Sucha
Chojniak Wieniawa - Sadownik Błędów

Kolejka 24

Strażak Wielogóra - Chojniak Wieniawa
Sadownik Błędów - Młodzik 18 Radom
Zodiak Sucha - KS Potworów
KS Błotnica Stara - Orzeł Gielniów
Jaguar Wolanów - Kraska Jasieniec
LKS Potworów - Sokół Przytyk
MKS Wyśmierzyce - Powała Taczów

Kolejka 25

MKS Wyśmierzyce - Strażak Wielogóra
Powała Taczów - LKS Potworów
Sokół Przytyk - Jaguar Wolanów
Kraska Jasieniec - KS Błotnica Stara
Orzeł Gielniów - Zodiak Sucha
KS Potworów - Sadownik Błędów
Młodzik 18 Radom - Chojniak Wieniawa

Kolejka 26

Strażak Wielogóra - Młodzik 18 Radom
Chojniak Wieniawa - KS Potworów
Sadownik Błędów - Orzeł Gielniów
Zodiak Sucha - Kraska Jasieniec
KS Błotnica Stara - Sokół Przytyk
Jaguar Wolanów - Powała Taczów
LKS Potworów - MKS Wyśmierzyce

Autor: Bartłomiej Dyr
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas