[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2002/2003, grupa: Radom
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Warka 26 59 18 5 3 61-23 11 2 0 36-11 7 3 3 25-12
2.  Orzeł Wierzbica 26 54 17 3 6 59-42 10 1 2 32-18 7 2 4 27-24
3.  MGKS Skaryszew 26 53 15 8 3 47-18 7 6 0 20-5 8 2 3 27-13
4.  Plon Garbatka-Letnisko 26 43 12 7 7 51-32 7 4 2 35-17 5 3 5 16-15
5.  Sokół Przytyk 26 42 13 3 10 49-30 9 1 3 30-12 4 2 7 19-18
6.  Jaguar Wolanów 26 40 12 4 10 47-45 7 1 5 25-18 5 3 5 22-27
7.  Oronka Orońsko 26 38 12 2 12 42-38 9 0 4 32-12 3 2 8 10-26
8.  Mogielanka Mogielnica 26 37 11 4 11 49-43 6 1 6 24-19 5 3 5 25-24
9.  Beta Radom 26 36 11 3 12 44-48 8 1 4 24-19 3 2 8 20-29
10.  Orzeł Gielniów 26 30 7 9 10 37-54 4 6 3 20-22 3 3 7 17-32
11.  Mirax/Viki II Radom 26 25 7 4 15 44-55 5 3 5 31-19 2 1 10 13-36
12.  Polonia Iłża 26 24 6 6 14 37-53 6 1 6 26-23 0 5 8 11-30
13.  Sadownik Błędów 26 23 6 5 15 23-50 3 4 6 16-25 3 1 9 7-25
14.  Leśna Chynów 26 9 2 3 21 18-77 1 2 10 9-28 1 1 11 9-49
Jadar Skaryszew zmienił nazwę na MGKS Skaryszew.
Jaguar Wolanów zmienił nazwę na Figand Wolanów.
Z uwagi na fuzję Miraxu Bierwce i Viki Radom w tej klasie występuje zespół pod nazwą Mirax/Viki II Radom.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 KS Warka    2-1 1-1 3-1 2-0 2-1 4-1 3-1 4-2 4-1 4-0 1-1 3-0 3-1 
 2 Orzeł Wierzbica2-1     3-1 1-0 1-0 1-2 1-0 3-3 3-2 5-1 0-6 3-1 3-1 6-0 
 3 MGKS Skaryszew1-1 1-1     1-0 1-0 1-1 1-0 0-0 4-1 4-0 2-0 4-1 0-0 0-0 
 4 Plon Garbatka-Letnisko1-4 1-2 4-2     1-1 2-2 5-1 3-0 0-0 3-3 3-0 4-2 5-0 3-0 
 5 Sokół Przytyk2-0 4-1 0-1 3-1     4-0 5-0 3-4 2-1 0-3* 2-1 0-0 1-0 4-0 
 6 Jaguar Wolanów0-2 2-3 1-2 4-2 2-1     0-1 1-0 2-1 0-3 1-1 2-1 4-0 6-1 
 7 Oronka Orońsko1-2 4-0 1-2 0-1 2-1 2-0     2-1 0-2 4-0 3-1 3-1 3-0 7-1 
 8 Mogielanka Mogielnica0-4 1-4 1-0 0-0 2-1 0-3 0-1     0-2 0-3* 11-1 5-0 1-0 3-0 
 9 Beta Radom2-0 1-4 0-3 0-5 2-1 1-2 2-1 4-1     3-0 2-0 1-1 2-0 4-1 
 10 Orzeł Gielniów1-1 1-1 0-0 0-0 2-5 3-6 1-1 2-2 3-1     1-0 3-2 0-1 3-2 
 11 Mirax/Viki II Radom0-0 2-4 0-3 2-2 0-1 6-1 4-1 1-2 1-1 4-2     3-0* 1-2 7-0 
 12 Polonia Iłża1-6 3-1 2-3 0-1 1-3 2-0 1-1 2-4 5-1 4-0 2-0     2-1 1-2 
 13 Sadownik Błędów1-3 1-2 0-6 0-1 2-2 1-1 2-1 0-4 2-4 0-0 5-0 0-0     2-1 
 14 Leśna Chynów0-1 1-3 0-3 1-2 0-3 2-3 0-1 0-3 3-2 1-1 0-3* 1-1 0-2     

Kolejka 1 - 18 sierpnia

Polonia Iłża 2-0 Mirax/Viki II Radom
Sadownik Błędów 1-1 Jaguar Wolanów
Oronka Orońsko 7-1 Leśna Chynów
Orzeł Gielniów 1-1 Orzeł Wierzbica
Mogielanka Mogielnica 2-1 Sokół Przytyk
KS Warka 3-1 Plon Garbatka-Letnisko
Beta Radom 0-3 MGKS Skaryszew

Kolejka 2 - 25 sierpnia

Mirax/Viki II Radom 0-3 MGKS Skaryszew
Plon Garbatka-Letnisko 0-0 Beta Radom
Sokół Przytyk 2-0 KS Warka
Orzeł Wierzbica 3-3 Mogielanka Mogielnica
Leśna Chynów 1-1 Orzeł Gielniów
Jaguar Wolanów 0-1 Oronka Orońsko
Polonia Iłża 2-1 Sadownik Błędów

Kolejka 3 - 1 września

Sadownik Błędów 5-0 Mirax/Viki II Radom
Oronka Orońsko 3-1 Polonia Iłża
Orzeł Gielniów 3-6 Jaguar Wolanów
Mogielanka Mogielnica 3-0 Leśna Chynów
KS Warka 2-1 Orzeł Wierzbica
Beta Radom 2-1 Sokół Przytyk
MGKS Skaryszew 1-0 Plon Garbatka-Letnisko

Kolejka 4 - 8 września

Mirax/Viki II Radom 2-2 Plon Garbatka-Letnisko
Sokół Przytyk 0-1 MGKS Skaryszew
Orzeł Wierzbica 3-2 Beta Radom
Leśna Chynów 0-1 KS Warka
Jaguar Wolanów 1-0 Mogielanka Mogielnica
Polonia Iłża 4-0 Orzeł Gielniów
Sadownik Błędów 2-1 Oronka Orońsko

Kolejka 5 - 15 września

Oronka Orońsko 3-1 Mirax/Viki II Radom
Orzeł Gielniów 0-1 Sadownik Błędów
Mogielanka Mogielnica 5-0 Polonia Iłża
KS Warka 2-1 Jaguar Wolanów
Beta Radom 4-1 Leśna Chynów
MGKS Skaryszew 1-1 Orzeł Wierzbica
Plon Garbatka-Letnisko 1-1 Sokół Przytyk

Kolejka 6 - 21-22 września

Mirax/Viki II Radom 0-1 Sokół Przytyk
Orzeł Wierzbica 1-0 Plon Garbatka-Letnisko
Leśna Chynów 0-3 MGKS Skaryszew
Jaguar Wolanów 2-1 Beta Radom
Polonia Iłża 1-6 KS Warka
Sadownik Błędów 0-4 Mogielanka Mogielnica
Oronka Orońsko 4-0 Orzeł Gielniów

Kolejka 7 - 28-29 września

Orzeł Gielniów 1-0 Mirax/Viki II Radom
Mogielanka Mogielnica 0-1 Oronka Orońsko
KS Warka 3-0 Sadownik Błędów
Beta Radom 1-1 Polonia Iłża
MGKS Skaryszew 1-1 Jaguar Wolanów
Plon Garbatka-Letnisko 3-0 Leśna Chynów
Sokół Przytyk 4-1 Orzeł Wierzbica

Kolejka 8 - 5-6 października

Mirax/Viki II Radom 2-4 Orzeł Wierzbica
Leśna Chynów 0-3 Sokół Przytyk
Jaguar Wolanów 4-2 Plon Garbatka-Letnisko
Polonia Iłża 2-3 MGKS Skaryszew
Sadownik Błędów 2-4 Beta Radom
Oronka Orońsko 1-2 KS Warka
Orzeł Gielniów 2-2 Mogielanka Mogielnica

Kolejka 9 - 12-13 października

Mogielanka Mogielnica 11-1 Mirax/Viki II Radom
KS Warka 4-1 Orzeł Gielniów
Beta Radom 2-1 Oronka Orońsko
MGKS Skaryszew 0-0 Sadownik Błędów
Sokół Przytyk 4-0 Jaguar Wolanów
Orzeł Wierzbica 6-0 Leśna Chynów
Polonia Iłża 0-1 Plon Garbatka-Letnisko

Kolejka 10 - 19-20 października

Mirax/Viki II Radom 7-0 Leśna Chynów
Jaguar Wolanów 2-3 Orzeł Wierzbica
Polonia Iłża 1-3 Sokół Przytyk
Sadownik Błędów 0-1 Plon Garbatka-Letnisko
Oronka Orońsko 1-2 MGKS Skaryszew
Orzeł Gielniów 3-1 Beta Radom
Mogielanka Mogielnica 0-4 KS Warka

Kolejka 11 - 26-27 października

KS Warka 4-0 Mirax/Viki II Radom
Beta Radom 4-1 Mogielanka Mogielnica
MGKS Skaryszew 4-0 Orzeł Gielniów
Plon Garbatka-Letnisko 5-1 Oronka Orońsko
Sokół Przytyk 1-0 Sadownik Błędów
Orzeł Wierzbica 3-1 Polonia Iłża
Leśna Chynów 2-3 Jaguar Wolanów

Kolejka 12 - 2-3 listopada

Mirax/Viki II Radom 6-1 Jaguar Wolanów
Polonia Iłża 1-2 Leśna Chynów
Sadownik Błędów 1-2 Orzeł Wierzbica
Oronka Orońsko 2-1 Sokół Przytyk
Orzeł Gielniów 0-0 Plon Garbatka-Letnisko
Mogielanka Mogielnica 1-0 MGKS Skaryszew
KS Warka 4-2 Beta Radom

Kolejka 13 - 9-10 listopada

Beta Radom 2-0 Mirax/Viki II Radom
MGKS Skaryszew 1-1 KS Warka
Plon Garbatka-Letnisko 3-0 Mogielanka Mogielnica
Sokół Przytyk 0-3 Orzeł Gielniów
(wo)
na boisku 6-0
Orzeł Wierzbica 1-0 Oronka Orońsko
Leśna Chynów 0-2 Sadownik Błędów
Jaguar Wolanów 2-1 Polonia Iłża

Kolejka 14 - 22-23 marca

Mirax/Viki II Radom 3-0 Polonia Iłża
(wo)
na boisku 3-4
Jaguar Wolanów 4-0 Sadownik Błędów
Leśna Chynów 0-1 Oronka Orońsko
Orzeł Wierzbica 5-1 Orzeł Gielniów
Sokół Przytyk 3-4 Mogielanka Mogielnica
Plon Garbatka-Letnisko 1-4 KS Warka
MGKS Skaryszew 4-1 Beta Radom

Kolejka 15 - 29-30 marca

MGKS Skaryszew 2-0 Mirax/Viki II Radom
Beta Radom 0-5 Plon Garbatka-Letnisko
KS Warka 2-0 Sokół Przytyk
Mogielanka Mogielnica 1-4 Orzeł Wierzbica
Orzeł Gielniów 3-2 Leśna Chynów
Oronka Orońsko 2-0 Jaguar Wolanów
Sadownik Błędów 0-0 Polonia Iłża

Kolejka 16 - 5-6 kwietnia

Mirax/Viki II Radom 1-2 Sadownik Błędów
Polonia Iłża 1-1 Oronka Orońsko
Jaguar Wolanów 0-3 Orzeł Gielniów
Leśna Chynów 0-3 Mogielanka Mogielnica
przerwany w 23. minucie z powodu fatalnych warunków atmosferycznych, powtórzony
Orzeł Wierzbica 2-1 KS Warka
Sokół Przytyk 2-1 Beta Radom
Plon Garbatka-Letnisko 4-2 MGKS Skaryszew

Kolejka 17 (pierwotnie 18) - 19 kwietnia

Mirax/Viki II Radom 4-1 Oronka Orońsko
Sadownik Błędów 0-0 Orzeł Gielniów
Polonia Iłża 2-4 Mogielanka Mogielnica
Jaguar Wolanów 0-2 KS Warka
Leśna Chynów 3-2 Beta Radom
Orzeł Wierzbica 3-1 MGKS Skaryszew
Sokół Przytyk 3-1 Plon Garbatka-Letnisko

Kolejka 18 (pierwotnie 19) - 26-27 kwietnia

Sokół Przytyk 2-1 Mirax/Viki II Radom
Plon Garbatka-Letnisko 1-2 Orzeł Wierzbica
MGKS Skaryszew 0-0 Leśna Chynów
Beta Radom 1-2 Jaguar Wolanów
KS Warka 1-1 Polonia Iłża
Mogielanka Mogielnica 1-0 Sadownik Błędów
Orzeł Gielniów 1-1 Oronka Orońsko

Kolejka 19 (pierwotnie 17) - 1 maja

Plon Garbatka-Letnisko 3-0 Mirax/Viki II Radom
MGKS Skaryszew 1-0 Sokół Przytyk
Beta Radom 1-4 Orzeł Wierzbica
KS Warka 3-1 Leśna Chynów
Mogielanka Mogielnica 0-3 Jaguar Wolanów
Orzeł Gielniów 3-2 Polonia Iłża
Oronka Orońsko 3-0 Sadownik Błędów

Kolejka 20 - 3-4 maja

Mirax/Viki II Radom 4-2 Orzeł Gielniów
Oronka Orońsko 2-1 Mogielanka Mogielnica
Sadownik Błędów 1-3 KS Warka
Polonia Iłża 5-1 Beta Radom
Jaguar Wolanów 1-2 MGKS Skaryszew
Leśna Chynów 1-2 Plon Garbatka-Letnisko
Orzeł Wierzbica 1-0 Sokół Przytyk

Kolejka 21 - 10-11 maja

Orzeł Wierzbica 0-6 Mirax/Viki II Radom
Sokół Przytyk 4-0 Leśna Chynów
Plon Garbatka-Letnisko 2-2 Jaguar Wolanów
MGKS Skaryszew 4-1 Polonia Iłża
Beta Radom 2-0 Sadownik Błędów
KS Warka 4-1 Oronka Orońsko
Mogielanka Mogielnica 0-3 Orzeł Gielniów
(wo)
na boisku 3-2

Kolejka 22 - 17-18 maja

Plon Garbatka-Letnisko 4-2 Polonia Iłża
Mirax/Viki II Radom 1-2 Mogielanka Mogielnica
Orzeł Gielniów 1-1 KS Warka
Oronka Orońsko 0-2 Beta Radom
Sadownik Błędów 0-6 MGKS Skaryszew
Jaguar Wolanów 2-1 Sokół Przytyk
Leśna Chynów 1-3 Orzeł Wierzbica

Kolejka 23 - 24-25 maja

Leśna Chynów 0-3 Mirax/Viki II Radom
(wo)
na boisku 1-1
Orzeł Wierzbica 1-2 Jaguar Wolanów
Sokół Przytyk 0-0 Polonia Iłża
Plon Garbatka-Letnisko 5-0 Sadownik Błędów
MGKS Skaryszew 1-0 Oronka Orońsko
Beta Radom 3-0 Orzeł Gielniów
KS Warka 3-1 Mogielanka Mogielnica

Kolejka 24 - 31 maja-1 czerwca

Mirax/Viki II Radom 0-0 KS Warka
Mogielanka Mogielnica 0-2 Beta Radom
Orzeł Gielniów 0-0 MGKS Skaryszew
Oronka Orońsko 0-1 Plon Garbatka-Letnisko
Sadownik Błędów 2-2 Sokół Przytyk
Polonia Iłża 3-1 Orzeł Wierzbica
Jaguar Wolanów 6-1 Leśna Chynów

Kolejka 25 - 7-8 czerwca

Jaguar Wolanów 1-1 Mirax/Viki II Radom
Leśna Chynów 1-1 Polonia Iłża
Orzeł Wierzbica 3-1 Sadownik Błędów
Sokół Przytyk 5-0 Oronka Orońsko
Plon Garbatka-Letnisko 3-3 Orzeł Gielniów
MGKS Skaryszew 0-0 Mogielanka Mogielnica
Beta Radom 2-0 KS Warka

Kolejka 26 - 15 czerwca

Mirax/Viki II Radom 1-1 Beta Radom
KS Warka 1-1 MGKS Skaryszew
Mogielanka Mogielnica 0-0 Plon Garbatka-Letnisko
Orzeł Gielniów 2-5 Sokół Przytyk
Oronka Orońsko 4-0 Orzeł Wierzbica
Sadownik Błędów 2-1 Leśna Chynów
Polonia Iłża 2-0 Jaguar Wolanów

Baraże o udział w Mazowieckiej Lidze Seniorów

Mazowiecka Liga Seniorów 2002/2003 (mazowiecka (południe))

Liga okręgowa 2002/2003 (Siedlce)
Liga okręgowa 2002/2003 (Warszawa (wschód))

Klasa A 2002/2003 (Radom)

Autor: "Mathis"

 

Napisz do nas