[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2002/2003, grupa: Radom
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wulkan Zakrzew 26 55 18 1 7 85-30 10 0 3 54-9 8 1 4 31-21
2.  Mazowsze II Grójec 26 52 16 4 6 44-29 8 2 3 21-13 8 2 3 23-16
3.  Zawisza Sienno 26 48 15 3 8 63-39 9 1 3 37-19 6 2 5 26-20
4.  Akcja I Jastrzębia 26 47 14 5 7 54-39 10 2 1 37-20 4 3 6 17-19
5.  Proch Pionki 26 44 14 2 10 57-37 10 1 2 40-14 4 1 8 17-23
6.  Iłżanka Kazanów 26 43 12 7 7 73-44 8 4 1 49-15 4 3 6 24-29
7.  Zodiak Sucha 26 39 11 6 9 41-28 8 2 3 24-9 3 4 6 17-19
8.  Strażak Stanisławice 26 37 11 4 11 39-48 9 3 1 25-13 2 1 10 14-35 2 3 1 0 1 4-3
9.  Legion Głowaczów 26 37 11 4 11 39-40 5 3 5 21-17 6 1 6 18-23 2 3 1 0 1 3-4
10.  Oskar Przysucha 26 36 10 6 10 44-53 9 1 3 26-10 1 5 7 18-43
11.  Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 26 28 8 4 14 40-59 5 2 6 25-27 3 2 8 15-32
12.  Kraska Jasieniec 26 18 4 6 16 28-74 3 4 6 17-24 1 2 10 11-50
13.  Gryf Policzna 26 16 4 4 18 29-62 3 3 7 16-28 1 1 11 13-34
14.  Megawat Świerże Górne 26 15 3 6 17 26-80 3 3 7 17-35 0 3 10 9-45

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Wulkan Zakrzew    6-0 3-1 0-1 1-2 5-1 1-3 1-0 6-0 6-1 8-0 3-0 3-0* 11-0 
 2 Mazowsze II Grójec1-2     2-1 2-0 2-1 2-5 0-0 0-2 1-0 4-0 2-0 1-1 3-1 1-0 
 3 Zawisza Sienno1-2 2-3     4-2 2-1 6-0 2-0 3-2 5-1 4-1 2-1 5-2 1-4 0-0 
 4 Akcja I Jastrzębia2-6 1-1 3-0     3-1 1-1 2-0 1-0 2-1 4-1 3-2 3-1 4-2 8-4 
 5 Proch Pionki3-1 1-0 1-4 2-0     2-0 4-3 6-1 2-4 8-0 3-0 5-0 2-0 1-1 
 6 Iłżanka Kazanów4-1 2-3 3-3 2-0 3-1     3-2 8-0 0-0 2-2 2-2 10-0 2-0 8-1 
 7 Zodiak Sucha3-1 0-2 0-1 0-0 2-0 2-0     2-1 0-1 2-2 2-0 6-0 4-1 1-0 
 8 Strażak Stanisławice0-4 1-0 1-0 2-0 3-1 3-3 2-2     3-1 1-1 2-0 1-0 3-0* 3-1 
 9 Legion Głowaczów1-1 0-1 2-4 1-1 0-1 1-0 0-0 2-1     0-3 2-5 6-0 3-0* 3-0 
 10 Oskar Przysucha4-0 0-0 0-3 2-0 0-1 3-1 2-0 2-1 0-2     4-0 4-1 2-1 3-0 
 11 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą1-2 1-2 3-2 2-2 2-1 1-5 0-3* 4-2 1-2 3-1     1-2 3-3 3-0 
 12 Kraska Jasieniec1-3 2-3 1-1 1-5 2-1 2-4 1-1 1-1 0-1 1-1 1-2     2-0 2-1 
 13 Gryf Policzna0-4 0-3 0-3 0-3* 2-2 0-3* 0-3* 3-0 3-0 4-1 0-2 3-3     1-1 
 14 Megawat Świerże Górne0-4 0-5 1-3 1-3 1-4 1-1 2-0 2-3 0-5 4-4 1-1 2-1 2-1     

Kolejka 1 - 18 sierpnia

Zawisza Sienno 4-1 Oskar Przysucha
Gryf Policzna 3-3 Kraska Jasieniec
Megawat Świerże Górne 2-0 Zodiak Sucha
Mazowsze II Grójec 0-2 Strażak Stanisławice
Proch Pionki 2-0 Iłżanka Kazanów
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 1-2 Wulkan Zakrzew
Legion Głowaczów 1-1 Akcja I Jastrzębia

Kolejka 2 - 25 sierpnia

Oskar Przysucha 2-0 Akcja I Jastrzębia
Wulkan Zakrzew 6-0 Legion Głowaczów
Iłżanka Kazanów 2-2 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Strażak Stanisławice 3-1 Proch Pionki
Zodiak Sucha 0-2 Mazowsze II Grójec
Kraska Jasieniec 2-1 Megawat Świerże Górne
Zawisza Sienno 1-4 Gryf Policzna

Kolejka 3 - 1 września

Gryf Policzna 4-1 Oskar Przysucha
Megawat Świerże Górne 1-3 Zawisza Sienno
Mazowsze II Grójec 1-1 Kraska Jasieniec
Proch Pionki 4-3 Zodiak Sucha
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 4-2 Strażak Stanisławice
Legion Głowaczów 1-0 Iłżanka Kazanów
Akcja I Jastrzębia 2-6 Wulkan Zakrzew

Kolejka 4 - 8 września

Oskar Przysucha 4-0 Wulkan Zakrzew
Iłżanka Kazanów 2-0 Akcja I Jastrzębia
Strażak Stanisławice 3-1 Legion Głowaczów
Zodiak Sucha 2-0 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Kraska Jasieniec 2-1 Proch Pionki
Zawisza Sienno 2-3 Mazowsze II Grójec
Gryf Policzna 1-1 Megawat Świerże Górne

Kolejka 5 - 15 września

Megawat Świerże Górne 4-4 Oskar Przysucha
Mazowsze II Grójec 3-1 Gryf Policzna
Proch Pionki 1-4 Zawisza Sienno
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 1-2 Kraska Jasieniec
Legion Głowaczów 0-0 Zodiak Sucha
Akcja I Jastrzębia 1-0 Strażak Stanisławice
Wulkan Zakrzew 5-1 Iłżanka Kazanów

Kolejka 6 - 22 września

Oskar Przysucha 3-1 Iłżanka Kazanów
Strażak Stanisławice 0-4 Wulkan Zakrzew
Zodiak Sucha 0-0 Akcja I Jastrzębia
Kraska Jasieniec 0-1 Legion Głowaczów
Zawisza Sienno 2-1 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Gryf Policzna 2-2 Proch Pionki
Megawat Świerże Górne 0-5 Mazowsze II Grójec

Kolejka 7 - 29 września

Mazowsze II Grójec 4-0 Oskar Przysucha
Proch Pionki 1-1 Megawat Świerże Górne
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 3-3 Gryf Policzna
Legion Głowaczów 2-4 Zawisza Sienno
Akcja I Jastrzębia 3-1 Kraska Jasieniec
Wulkan Zakrzew 1-3 Zodiak Sucha
Iłżanka Kazanów 8-0 Strażak Stanisławice

Kolejka 8 - 6 października

Oskar Przysucha 2-1 Strażak Stanisławice
Zodiak Sucha 2-0 Iłżanka Kazanów
Kraska Jasieniec 1-3 Wulkan Zakrzew
Zawisza Sienno 4-2 Akcja I Jastrzębia
Gryf Policzna 3-0 Legion Głowaczów
Megawat Świerże Górne 1-1 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Mazowsze II Grójec 2-1 Proch Pionki

Kolejka 9 - 12-13 października

Proch Pionki 8-0 Oskar Przysucha
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 1-2 Mazowsze II Grójec
Legion Głowaczów 3-0 Megawat Świerże Górne
Akcja I Jastrzębia 4-2 Gryf Policzna
Wulkan Zakrzew 3-1 Zawisza Sienno
Iłżanka Kazanów 10-0 Kraska Jasieniec
Strażak Stanisławice 2-2 Zodiak Sucha

Kolejka 10 - 19-20 października

Oskar Przysucha 2-0 Zodiak Sucha
Kraska Jasieniec 1-1 Strażak Stanisławice
Zawisza Sienno 6-0 Iłżanka Kazanów
Gryf Policzna 0-4 Wulkan Zakrzew
Megawat Świerże Górne 1-3 Akcja I Jastrzębia
Mazowsze II Grójec 1-0 Legion Głowaczów
Proch Pionki 3-0 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą

Kolejka 11 - 26-27 października

Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 3-1 Oskar Przysucha
Legion Głowaczów 0-1 Proch Pionki
Akcja I Jastrzębia 1-1 Mazowsze II Grójec
Wulkan Zakrzew 11-0 Megawat Świerże Górne
Iłżanka Kazanów 2-0 Gryf Policzna
Strażak Stanisławice 1-0 Zawisza Sienno
Zodiak Sucha 6-0 Kraska Jasieniec

Kolejka 12 - 2-3 listopada

Oskar Przysucha 4-1 Kraska Jasieniec
Zawisza Sienno 2-0 Zodiak Sucha
Gryf Policzna 3-0 Strażak Stanisławice
Megawat Świerże Górne 1-1 Iłżanka Kazanów
Mazowsze II Grójec 1-2 Wulkan Zakrzew
Proch Pionki 2-0 Akcja I Jastrzębia
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 1-2 Legion Głowaczów

Kolejka 13 - 9-10 listopada

Legion Głowaczów 0-3 Oskar Przysucha
Akcja I Jastrzębia 3-2 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Wulkan Zakrzew 1-2 Proch Pionki
Iłżanka Kazanów 2-3 Mazowsze II Grójec
Strażak Stanisławice 3-1 Megawat Świerże Górne
Zodiak Sucha 4-1 Gryf Policzna
Kraska Jasieniec 1-1 Zawisza Sienno

Kolejka 14 - 22-23 marca

Oskar Przysucha 0-3 Zawisza Sienno
Kraska Jasieniec 2-0 Gryf Policzna
Zodiak Sucha 1-0 Megawat Świerże Górne
Strażak Stanisławice 1-0 Mazowsze II Grójec
Iłżanka Kazanów 3-1 Proch Pionki
Wulkan Zakrzew 8-0 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Akcja I Jastrzębia 2-1 Legion Głowaczów

Kolejka 15 - 29-30 marca

Akcja I Jastrzębia 4-1 Oskar Przysucha
Legion Głowaczów 1-1 Wulkan Zakrzew
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 1-5 Iłżanka Kazanów
Proch Pionki 6-1 Strażak Stanisławice
Mazowsze II Grójec 0-0 Zodiak Sucha
Megawat Świerże Górne 2-1 Kraska Jasieniec
Gryf Policzna 0-3 Zawisza Sienno

Kolejka 16 - 5-6 kwietnia

Oskar Przysucha 2-1 Gryf Policzna
Zawisza Sienno 0-0 Megawat Świerże Górne
Kraska Jasieniec 2-3 Mazowsze II Grójec
Zodiak Sucha 2-0 Proch Pionki
Strażak Stanisławice 2-0 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Iłżanka Kazanów 0-0 Legion Głowaczów
Wulkan Zakrzew 0-1 Akcja I Jastrzębia

Kolejka 17 - 1 maja

Wulkan Zakrzew 6-1 Oskar Przysucha
Akcja I Jastrzębia 1-1 Iłżanka Kazanów
Legion Głowaczów 2-1 Strażak Stanisławice
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 0-3 Zodiak Sucha
(wo)
na boisku 0-0
Proch Pionki 5-0 Kraska Jasieniec
Mazowsze II Grójec 2-1 Zawisza Sienno
Megawat Świerże Górne 2-1 Gryf Policzna

Kolejka 18 - 19 kwietnia

Oskar Przysucha 3-0 Megawat Świerże Górne
Gryf Policzna 0-3 Mazowsze II Grójec
Zawisza Sienno 2-1 Proch Pionki
Kraska Jasieniec 1-2 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Zodiak Sucha 0-1 Legion Głowaczów
Strażak Stanisławice 2-0 Akcja I Jastrzębia
Iłżanka Kazanów 4-1 Wulkan Zakrzew

Kolejka 19 - 26-27 kwietnia

Iłżanka Kazanów 2-2 Oskar Przysucha
Wulkan Zakrzew 1-0 Strażak Stanisławice
Akcja I Jastrzębia 2-0 Zodiak Sucha
Legion Głowaczów 6-0 Kraska Jasieniec
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 3-2 Zawisza Sienno
Proch Pionki 2-0 Gryf Policzna
Mazowsze II Grójec 1-0 Megawat Świerże Górne

Kolejka 20 - 3-4 maja

Oskar Przysucha 0-0 Mazowsze II Grójec
Megawat Świerże Górne 1-4 Proch Pionki
Gryf Policzna 0-2 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Zawisza Sienno 5-1 Legion Głowaczów
Kraska Jasieniec 1-5 Akcja I Jastrzębia
Zodiak Sucha 3-1 Wulkan Zakrzew
Strażak Stanisławice 3-3 Iłżanka Kazanów

Kolejka 21 - 10-11 maja

Strażak Stanisławice 1-1 Oskar Przysucha
Iłżanka Kazanów 3-2 Zodiak Sucha
Wulkan Zakrzew 3-0 Kraska Jasieniec
Akcja I Jastrzębia 3-0 Zawisza Sienno
Legion Głowaczów 3-0 Gryf Policzna
(wo)
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 3-0 Megawat Świerże Górne
Proch Pionki 1-0 Mazowsze II Grójec

Kolejka 22 - 17-18 maja

Oskar Przysucha 0-1 Proch Pionki
Mazowsze II Grójec 2-0 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Megawat Świerże Górne 0-5 Legion Głowaczów
Gryf Policzna 0-3 Akcja I Jastrzębia
(wo)
Zawisza Sienno 1-2 Wulkan Zakrzew
Kraska Jasieniec 2-4 Iłżanka Kazanów
Zodiak Sucha 2-1 Strażak Stanisławice

Kolejka 23 - 24-25 maja

Zodiak Sucha 2-2 Oskar Przysucha
Strażak Stanisławice 1-0 Kraska Jasieniec
Iłżanka Kazanów 3-3 Zawisza Sienno
Wulkan Zakrzew 3-0 Gryf Policzna
(wo)
Akcja I Jastrzębia 8-4 Megawat Świerże Górne
Legion Głowaczów 0-1 Mazowsze II Grójec
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 2-1 Proch Pionki

Kolejka 24 - 31 maja-1 czerwca

Oskar Przysucha 4-0 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Proch Pionki 2-4 Legion Głowaczów
Mazowsze II Grójec 2-0 Akcja I Jastrzębia
Megawat Świerże Górne 0-4 Wulkan Zakrzew
Gryf Policzna 0-3 Iłżanka Kazanów
(wo)
Zawisza Sienno 3-2 Strażak Stanisławice
Kraska Jasieniec 1-1 Zodiak Sucha

Kolejka 25 - 7-8 czerwca

Kraska Jasieniec 1-1 Oskar Przysucha
Zodiak Sucha 0-1 Zawisza Sienno
Strażak Stanisławice 3-0 Gryf Policzna
(wo)
Iłżanka Kazanów 8-1 Megawat Świerże Górne
Wulkan Zakrzew 6-0 Mazowsze II Grójec
Akcja I Jastrzębia 3-1 Proch Pionki
Legion Głowaczów 2-5 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą

Kolejka 26 - 15 czerwca

Oskar Przysucha 0-2 Legion Głowaczów
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 2-2 Akcja I Jastrzębia
Proch Pionki 3-1 Wulkan Zakrzew
Mazowsze II Grójec 2-5 Iłżanka Kazanów
Megawat Świerże Górne 2-3 Strażak Stanisławice
Gryf Policzna 0-3 Zodiak Sucha
(wo)
Zawisza Sienno 5-2 Kraska Jasieniec

Liga okręgowa 2002/2003 (Radom)

Klasa B 2002/2003 (Radom I)
Klasa B 2002/2003 (Radom II)

Autor: "Mathis"
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl
Link źródłowy: http://www.mathis.republika.pl

 

Napisz do nas