[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2002/2003, grupa: Radom II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wisła Chotcza 28 71 23 2 3 89-24 14 0 0 57-8 9 2 3 32-16
2.  Jodła Jedlnia-Letnisko 28 68 21 5 2 70-17 11 2 1 36-5 10 3 1 34-12
3.  Szydłowianka II Szydłowiec 28 65 21 2 5 92-38 12 0 2 51-15 9 2 3 41-23
4.  LZS Zalesice 28 46 13 7 8 63-51 7 4 3 36-23 6 3 5 27-28 2 6 2 0 0 5-1
5.  KS Janików 28 46 14 4 10 58-39 7 4 3 35-14 7 0 7 23-25 2 0 0 0 2 1-5
6.  AZBUD Pomorzany 28 42 13 3 12 53-60 8 2 4 31-19 5 1 8 22-41
7.  KS Gózd 28 39 11 6 11 47-49 7 3 4 32-25 4 3 7 15-24
8.  Centrum Radom 28 37 10 7 11 46-45 7 4 3 31-23 3 3 8 15-22
9.  GKS Sieciechów 28 35 11 2 15 54-78 6 1 7 30-35 5 1 8 24-43
10.  MKS Wola Lipieniecka 28 32 10 2 16 48-65 8 0 6 33-30 2 2 10 15-35
11.  Plon II Garbatka-Letnisko 28 28 8 4 16 43-80 4 1 9 17-39 4 3 7 26-41
12.  WKS Zajezierze 28 26 8 2 18 45-77 8 0 6 33-24 0 2 12 12-53
13.  Zamłynie Radom 28 24 6 6 16 39-55 3 4 7 19-26 3 2 9 20-29
14.  Sparta Sadkowice 28 23 7 2 19 48-88 4 2 8 26-32 3 0 11 22-56
15.  Wisła Solec 28 19 5 4 19 47-76 4 2 8 23-34 1 2 11 24-42

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Wisła Chotcza    3-0 6-1 3-1 4-1 7-0 2-1 3-0* 6-1 2-0 3-0 6-0 3-0 7-2 2-1 
 2 Jodła Jedlnia-Letnisko6-1     3-0* 1-1 0-1 3-1 1-0 0-0 3-0* 4-0 4-1 5-0 2-0 2-0 2-0 
 3 Szydłowianka II Szydłowiec2-1 0-3*     3-0 1-0 9-2 4-0 4-0 7-2 1-2 4-3 2-0 4-1 8-1 2-0 
 4 LZS Zalesice2-3 1-3 2-2     3-0 1-1 1-3 1-1 5-1 4-2 6-1 2-2 2-1 3-1 3-2 
 5 KS Janików0-1 1-1 3-0 1-2     4-2 3-1 2-2 0-1 4-0 1-1 5-0 2-2 6-0 3-1 
 6 AZBUD Pomorzany1-1 0-1 1-4 4-1 3-2     1-1 1-2 1-5 5-0 1-0 6-0 1-0 2-1 4-1 
 7 KS Gózd0-4 0-0 1-6 1-1 2-0 4-2     2-1 5-0 2-2 9-2 2-0 0-2 1-4 3-1 
 8 Centrum Radom1-3 2-2 1-1 1-2 2-1 3-0* 0-0     2-2 4-3 2-4 3-1 2-1 5-1 3-2 
 9 GKS Sieciechów0-3 0-5 2-4 1-0 1-3 0-3* 1-2 2-0     1-3 2-2 2-1 4-3 6-1 8-5 
 10 MKS Wola Lipieniecka1-0 1-3 1-5 2-4 0-2 2-3 2-1 2-0 5-0     5-3 5-2 2-1 1-3 4-3 
 11 Plon II Garbatka-Letnisko0-4 0-3 1-5 4-3 1-5 0-1 2-1 1-0 0-2 2-1     3-3 0-3 3-4 0-4 
 12 WKS Zajezierze0-3* 1-4 0-5 1-2 3-0* 1-2 4-0 2-0 4-1 2-1 1-2     6-3 4-1 4-0 
 13 Zamłynie Radom1-1 1-4 0-2 2-3 1-2 3-0 1-2 0-5 0-1 0-0 1-1 2-1     4-1 3-3 
 14 Sparta Sadkowice2-4 1-2 0-3* 2-5 2-3 1-3 1-1 2-1 5-3 3-1 1-2 5-1 0-2     1-1 
 15 Wisła Solec0-3 1-3 2-3 2-2 2-3 3-2 1-2 0-3 0-5 1-0 1-4 5-1 1-1 4-2     

Kolejka 1 - 18 sierpnia

Pauza: Sparta Sadkowice.
 
KS Gózd 1-6 Szydłowianka II Szydłowiec
GKS Sieciechów 1-3 MKS Wola Lipieniecka
KS Janików 3-1 Wisła Solec
AZBUD Pomorzany 1-0 Plon II Garbatka-Letnisko
Jodła Jedlnia-Letnisko 1-1 LZS Zalesice
Zamłynie Radom 2-1 WKS Zajezierze
Centrum Radom 1-3 Wisła Chotcza

Kolejka 2 - 25 sierpnia

Pauza: Zamłynie Radom.
 
Szydłowianka II Szydłowiec 2-1 Wisła Chotcza
WKS Zajezierze 2-0 Centrum Radom
LZS Zalesice 3-1 Sparta Sadkowice
Plon II Garbatka-Letnisko 0-3 Jodła Jedlnia-Letnisko
Wisła Solec 3-2 AZBUD Pomorzany
MKS Wola Lipieniecka 0-2 KS Janików
KS Gózd 5-0 GKS Sieciechów

Kolejka 3 - 1 września

Pauza: Centrum Radom.
 
GKS Sieciechów 2-4 Szydłowianka II Szydłowiec
KS Janików 3-1 KS Gózd
AZBUD Pomorzany 5-0 MKS Wola Lipieniecka
Jodła Jedlnia-Letnisko 2-0 Wisła Solec
Sparta Sadkowice 1-2 Plon II Garbatka-Letnisko
Zamłynie Radom 2-3 LZS Zalesice
Wisła Chotcza 6-0 WKS Zajezierze

Kolejka 4 - 4 września

Pauza: Wisła Chotcza.
 
Szydłowianka II Szydłowiec 2-0 WKS Zajezierze
LZS Zalesice 1-1 Centrum Radom
Plon II Garbatka-Letnisko 0-3 Zamłynie Radom
Wisła Solec 4-2 Sparta Sadkowice
MKS Wola Lipieniecka 1-3 Jodła Jedlnia-Letnisko
KS Gózd 4-2 AZBUD Pomorzany
GKS Sieciechów 1-3 KS Janików

Kolejka 5 - 8 września

Pauza: WKS Zajezierze.
 
KS Janików 3-0 Szydłowianka II Szydłowiec
AZBUD Pomorzany 1-5 GKS Sieciechów
Jodła Jedlnia-Letnisko 1-0 KS Gózd
Sparta Sadkowice 3-1 MKS Wola Lipieniecka
Zamłynie Radom 3-3 Wisła Solec
Centrum Radom 2-4 Plon II Garbatka-Letnisko
Wisła Chotcza 3-1 LZS Zalesice

Kolejka 6 - 15 września

Pauza: Szydłowianka II Szydłowiec.
 
LZS Zalesice 2-2 WKS Zajezierze
Plon II Garbatka-Letnisko 0-4 Wisła Chotcza
Wisła Solec 0-3 Centrum Radom
MKS Wola Lipieniecka 2-1 Zamłynie Radom
KS Gózd 1-4 Sparta Sadkowice
GKS Sieciechów 0-5 Jodła Jedlnia-Letnisko
KS Janików 4-2 AZBUD Pomorzany

Kolejka 7 - 22 września

Pauza: LZS Zalesice.
 
AZBUD Pomorzany 1-4 Szydłowianka II Szydłowiec
Jodła Jedlnia-Letnisko 0-1 KS Janików
Sparta Sadkowice 5-3 GKS Sieciechów
Zamłynie Radom 1-2 KS Gózd
Centrum Radom 4-3 MKS Wola Lipieniecka
Wisła Chotcza 2-1 Wisła Solec
WKS Zajezierze 1-2 Plon II Garbatka-Letnisko

Kolejka 8 - 25 września

Pauza: Plon II Garbatka-Letnisko.
 
Szydłowianka II Szydłowiec 3-0 LZS Zalesice
Wisła Solec 5-1 WKS Zajezierze
MKS Wola Lipieniecka 1-0 Wisła Chotcza
KS Gózd 2-1 Centrum Radom
GKS Sieciechów 4-3 Zamłynie Radom
KS Janików 6-0 Sparta Sadkowice
AZBUD Pomorzany 0-1 Jodła Jedlnia-Letnisko

Kolejka 9 - 29 września

Pauza: Wisła Solec.
 
Jodła Jedlnia-Letnisko 3-0 Szydłowianka II Szydłowiec
(wo)
mecz przerwany w 88. minucie przy stanie 1-0, z powodu uderzenia sędziego
Sparta Sadkowice 1-3 AZBUD Pomorzany
Zamłynie Radom 1-2 KS Janików
Centrum Radom 2-2 GKS Sieciechów
Wisła Chotcza 2-1 KS Gózd
WKS Zajezierze 2-1 MKS Wola Lipieniecka
LZS Zalesice 6-1 Plon II Garbatka-Letnisko

Kolejka 10 - 6 października

Pauza: MKS Wola Lipieniecka.
 
Szydłowianka II Szydłowiec 4-3 Plon II Garbatka-Letnisko
Wisła Solec 2-2 LZS Zalesice
KS Gózd 2-0 WKS Zajezierze
GKS Sieciechów 0-3 Wisła Chotcza
KS Janików 2-2 Centrum Radom
AZBUD Pomorzany 1-0 Zamłynie Radom
Jodła Jedlnia-Letnisko 2-0 Sparta Sadkowice

Kolejka 11 - 13 października

Pauza: KS Gózd.
 
Sparta Sadkowice 0-3 Szydłowianka II Szydłowiec
(wo)
Zamłynie Radom 1-4 Jodła Jedlnia-Letnisko
Centrum Radom 3-0 AZBUD Pomorzany
(wo)
Wisła Chotcza 4-1 KS Janików
WKS Zajezierze 4-1 GKS Sieciechów
LZS Zalesice 4-2 MKS Wola Lipieniecka
Plon II Garbatka-Letnisko 0-4 Wisła Solec

Kolejka 12 - 20 października

Pauza: GKS Sieciechów.
 
Szydłowianka II Szydłowiec 2-0 Wisła Solec
MKS Wola Lipieniecka 5-3 Plon II Garbatka-Letnisko
KS Gózd 1-1 LZS Zalesice
KS Janików 5-0 WKS Zajezierze
AZBUD Pomorzany 1-1 Wisła Chotcza
Jodła Jedlnia-Letnisko 0-0 Centrum Radom
Sparta Sadkowice 0-2 Zamłynie Radom

Kolejka 13 - 27 października

Pauza: KS Janików.
 
Zamłynie Radom 0-2 Szydłowianka II Szydłowiec
Centrum Radom 5-1 Sparta Sadkowice
Wisła Chotcza 3-0 Jodła Jedlnia-Letnisko
WKS Zajezierze 1-2 AZBUD Pomorzany
LZS Zalesice 5-1 GKS Sieciechów
Plon II Garbatka-Letnisko 2-1 KS Gózd
Wisła Solec 1-0 MKS Wola Lipieniecka

Kolejka 14 - 3 listopada

Pauza: AZBUD Pomorzany.
 
Szydłowianka II Szydłowiec 1-2 MKS Wola Lipieniecka
KS Gózd 3-1 Wisła Solec
GKS Sieciechów 2-2 Plon II Garbatka-Letnisko
KS Janików 1-2 LZS Zalesice
Jodła Jedlnia-Letnisko 5-0 WKS Zajezierze
Sparta Sadkowice 2-4 Wisła Chotcza
Zamłynie Radom 0-5 Centrum Radom

Kolejka 15 - 10 listopada

Pauza: Jodła Jedlnia-Letnisko.
 
Centrum Radom 1-1 Szydłowianka II Szydłowiec
Wisła Chotcza 3-0 Zamłynie Radom
WKS Zajezierze 4-1 Sparta Sadkowice
LZS Zalesice 1-1 AZBUD Pomorzany
Plon II Garbatka-Letnisko 1-5 KS Janików
Wisła Solec 0-5 GKS Sieciechów
MKS Wola Lipieniecka 2-1 KS Gózd

Kolejka 16 - 23 marca

Pauza: Sparta Sadkowice.
 
Szydłowianka II Szydłowiec 4-0 KS Gózd
MKS Wola Lipieniecka 5-0 GKS Sieciechów
Wisła Solec 2-3 KS Janików
Plon II Garbatka-Letnisko 0-1 AZBUD Pomorzany
LZS Zalesice 1-3 Jodła Jedlnia-Letnisko
WKS Zajezierze 6-3 Zamłynie Radom
Wisła Chotcza 3-0 Centrum Radom
(wo)

Kolejka 17 - 30 marca

Pauza: Zamłynie Radom.
 
Wisła Chotcza 6-1 Szydłowianka II Szydłowiec
Centrum Radom 3-1 WKS Zajezierze
Sparta Sadkowice 2-5 LZS Zalesice
Jodła Jedlnia-Letnisko 4-1 Plon II Garbatka-Letnisko
AZBUD Pomorzany 4-1 Wisła Solec
KS Janików 4-0 MKS Wola Lipieniecka
GKS Sieciechów 1-2 KS Gózd

Kolejka 18 - 6 kwietnia

Pauza: Centrum Radom.
 
Szydłowianka II Szydłowiec 7-2 GKS Sieciechów
KS Gózd 2-0 KS Janików
MKS Wola Lipieniecka 2-3 AZBUD Pomorzany
Wisła Solec 1-3 Jodła Jedlnia-Letnisko
Plon II Garbatka-Letnisko 3-4 Sparta Sadkowice
LZS Zalesice 2-1 Zamłynie Radom
WKS Zajezierze 0-3 Wisła Chotcza
(wo)
na boisku 2-1

Kolejka 19 - 13 kwietnia

Pauza: Wisła Chotcza.
 
WKS Zajezierze 0-5 Szydłowianka II Szydłowiec
Centrum Radom 1-2 LZS Zalesice
Zamłynie Radom 1-1 Plon II Garbatka-Letnisko
Sparta Sadkowice 1-1 Wisła Solec
Jodła Jedlnia-Letnisko 4-0 MKS Wola Lipieniecka
AZBUD Pomorzany 1-1 KS Gózd
KS Janików 0-1 GKS Sieciechów

Kolejka 20 - 19 kwietnia

Pauza: WKS Zajezierze.
 
Szydłowianka II Szydłowiec 1-0 KS Janików
GKS Sieciechów 0-3 AZBUD Pomorzany
(wo)
na boisku 5-1
KS Gózd 0-0 Jodła Jedlnia-Letnisko
MKS Wola Lipieniecka 1-3 Sparta Sadkowice
Wisła Solec 1-1 Zamłynie Radom
Plon II Garbatka-Letnisko 1-0 Centrum Radom
LZS Zalesice 2-3 Wisła Chotcza

Kolejka 21 - 27 kwietnia

Pauza: Szydłowianka II Szydłowiec.
 
WKS Zajezierze 1-2 LZS Zalesice
Wisła Chotcza 3-0 Plon II Garbatka-Letnisko
Centrum Radom 3-2 Wisła Solec
Zamłynie Radom 0-0 MKS Wola Lipieniecka
Sparta Sadkowice 1-1 KS Gózd
Jodła Jedlnia-Letnisko 3-0 GKS Sieciechów
(wo)
na boisku 1-5
AZBUD Pomorzany 3-2 KS Janików

Kolejka 22 - 1 maja

Pauza: LZS Zalesice.
 
Szydłowianka II Szydłowiec 9-2 AZBUD Pomorzany
KS Janików 1-1 Jodła Jedlnia-Letnisko
GKS Sieciechów 6-1 Sparta Sadkowice
KS Gózd 0-2 Zamłynie Radom
MKS Wola Lipieniecka 2-0 Centrum Radom
Wisła Solec 0-3 Wisła Chotcza
Plon II Garbatka-Letnisko 3-3 WKS Zajezierze

Kolejka 23 - 4 maja

Pauza: Plon II Garbatka-Letnisko.
 
LZS Zalesice 2-2 Szydłowianka II Szydłowiec
WKS Zajezierze 4-0 Wisła Solec
Wisła Chotcza 2-0 MKS Wola Lipieniecka
Centrum Radom 0-0 KS Gózd
Zamłynie Radom 0-1 GKS Sieciechów
Sparta Sadkowice 2-3 KS Janików
Jodła Jedlnia-Letnisko 3-1 AZBUD Pomorzany

Kolejka 24 - 11 maja

Pauza: Wisła Solec.
 
Szydłowianka II Szydłowiec 0-3 Jodła Jedlnia-Letnisko
(wo)
na boisku 2-0
AZBUD Pomorzany 2-1 Sparta Sadkowice
KS Janików 2-2 Zamłynie Radom
GKS Sieciechów 2-0 Centrum Radom
KS Gózd 0-4 Wisła Chotcza
MKS Wola Lipieniecka 5-2 WKS Zajezierze
Plon II Garbatka-Letnisko 4-3 LZS Zalesice

Kolejka 25 - 18 maja

Pauza: MKS Wola Lipieniecka.
 
Plon II Garbatka-Letnisko 1-5 Szydłowianka II Szydłowiec
LZS Zalesice 3-2 Wisła Solec
WKS Zajezierze 4-0 KS Gózd
Wisła Chotcza 6-1 GKS Sieciechów
Centrum Radom 2-1 KS Janików
Zamłynie Radom 3-0 AZBUD Pomorzany
Sparta Sadkowice 1-2 Jodła Jedlnia-Letnisko

Kolejka 26 - 21 maja

Pauza: KS Gózd.
 
Szydłowianka II Szydłowiec 8-1 Sparta Sadkowice
Jodła Jedlnia-Letnisko 2-0 Zamłynie Radom
AZBUD Pomorzany 1-2 Centrum Radom
KS Janików 0-1 Wisła Chotcza
GKS Sieciechów 2-1 WKS Zajezierze
MKS Wola Lipieniecka 2-4 LZS Zalesice
Wisła Solec 1-4 Plon II Garbatka-Letnisko

Kolejka 27 - 25 maja

Pauza: GKS Sieciechów.
 
Wisła Solec 2-3 Szydłowianka II Szydłowiec
Plon II Garbatka-Letnisko 2-1 MKS Wola Lipieniecka
LZS Zalesice 1-3 KS Gózd
WKS Zajezierze 3-0 KS Janików
(wo)
na boisku 0-1
Wisła Chotcza 7-0 AZBUD Pomorzany
Centrum Radom 2-2 Jodła Jedlnia-Letnisko
Zamłynie Radom 4-1 Sparta Sadkowice

Kolejka 28 - 31 maja-1 czerwca

Pauza: KS Janików.
 
Szydłowianka II Szydłowiec 4-1 Zamłynie Radom
Sparta Sadkowice 2-1 Centrum Radom
Jodła Jedlnia-Letnisko 6-1 Wisła Chotcza
AZBUD Pomorzany 6-0 WKS Zajezierze
GKS Sieciechów 1-0 LZS Zalesice
KS Gózd 9-2 Plon II Garbatka-Letnisko
MKS Wola Lipieniecka 4-3 Wisła Solec

Kolejka 29 - 7-8 czerwca

Pauza: AZBUD Pomorzany.
 
MKS Wola Lipieniecka 1-5 Szydłowianka II Szydłowiec
Wisła Solec 1-2 KS Gózd
Plon II Garbatka-Letnisko 0-2 GKS Sieciechów
LZS Zalesice 3-0 KS Janików
WKS Zajezierze 1-4 Jodła Jedlnia-Letnisko
Wisła Chotcza 7-2 Sparta Sadkowice
Centrum Radom 2-1 Zamłynie Radom

Kolejka 30 - 14-15 czerwca

Pauza: Jodła Jedlnia-Letnisko.
 
Szydłowianka II Szydłowiec 4-0 Centrum Radom
Zamłynie Radom 1-1 Wisła Chotcza
Sparta Sadkowice 5-1 WKS Zajezierze
AZBUD Pomorzany 4-1 LZS Zalesice
KS Janików 1-1 Plon II Garbatka-Letnisko
GKS Sieciechów 8-5 Wisła Solec
KS Gózd 2-2 MKS Wola Lipieniecka

Klasa A 2002/2003 (Radom)

Klasa B 2002/2003 (Radom I)

Autor: Tomasz Kuna
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas