[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2002/2003, grupa: Warszawa (wschód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Legionovia II Legionowo 26 54 17 3 6 66-33 10 3 0 35-7 7 0 6 31-26
2.  Marymont Warszawa 26 48 15 3 8 61-39 9 2 2 34-11 6 1 6 27-28 2 3 1 0 1 3-1
3.  Wkra Pomiechówek 26 48 14 6 6 59-26 11 2 0 37-7 3 4 6 22-19 2 3 1 0 1 1-3
4.  NTP Wyszków 26 47 14 5 7 73-35 7 3 3 33-15 7 2 4 40-20
5.  Mazur Radzymin 26 42 12 6 8 67-42 7 3 3 45-18 5 3 5 22-24
6.  KS II Łomianki 26 41 13 2 11 58-57 8 1 4 35-29 5 1 7 23-28
7.  GKP II Targówek (Warszawa) 26 40 11 7 8 69-43 9 2 2 44-16 2 5 6 25-27 2 2 0 2 0 2-2
8.  FC Tuszko (Otwock) 26 40 12 4 10 57-61 7 1 5 29-28 5 3 5 28-33 2 2 0 2 0 2-2
9.  ZWAR Międzylesie (Warszawa) 26 39 12 3 11 53-55 6 2 5 28-23 6 1 6 25-32 2 6 2 0 0 9-3
10.  Advit Wiązowna 26 39 11 6 9 57-48 7 2 4 33-23 4 4 5 24-25 2 0 0 0 2 3-9
11.  Polfa Tarchomin (Warszawa) 26 37 11 4 11 56-57 7 2 4 28-19 4 2 7 28-38
12.  Hutnik II Warszawa 26 20 6 2 18 26-80 4 2 7 16-40 2 0 11 10-40
13.  Mazur II Karczew 26 12 3 3 20 23-87 3 3 7 17-37 0 0 13 6-50
14.  Józefovia Józefów 26 11 3 2 21 24-86 1 0 12 13-49 2 2 9 11-37

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Legionovia II Legionowo    5-0 1-0 2-1 4-0 2-1 3-0* 1-1 1-0 1-1 3-0 9-1 3-2 0-0 
 2 Marymont Warszawa1-2     3-0 2-3 2-1 4-0 0-0 2-0 3-0 2-2 4-3 2-0 4-0 5-0 
 3 Wkra Pomiechówek2-0 1-0     1-0 3-1 2-1 4-0 3-0 6-0 2-2 3-3 3-0 3-0* 4-0 
 4 NTP Wyszków3-2 1-2 1-1     1-2 3-0* 1-1 3-3 7-2 0-1 4-1 2-0 3-0* 4-0 
 5 Mazur Radzymin2-4 1-4 2-2 1-0     0-1 6-1 9-2 3-3 2-0 0-0 3-0 10-0 6-1 
 6 KS II Łomianki4-3 5-1 0-2 2-6 3-1     3-1 3-1 1-0 2-4 4-6 4-3 3-0 1-1 
 7 GKP II Targówek (Warszawa)2-3 3-0 2-1 1-3 1-1 4-2     1-1 7-1 3-2 5-2 8-0 5-0 2-0 
 8 FC Tuszko (Otwock)3-2 2-4 3-0 1-5 1-3 5-2 1-1     0-5 2-1 5-1 0-3 2-0 4-1 
 9 ZWAR Międzylesie (Warszawa)5-0 1-0 3-2 2-3 2-2 0-3* 1-1 2-3     4-1 2-4 2-0 1-0 3-4 
 10 Advit Wiązowna0-5 4-0 1-1 0-3 0-5 3-1 1-1 7-1 2-5     4-0 4-0 6-1 1-0 
 11 Polfa Tarchomin (Warszawa)0-3 1-1 1-0 2-2 4-0 1-4 3-2 0-3* 0-1 3-1     2-0 5-1 6-1 
 12 Hutnik II Warszawa3-2 1-2 0-8 2-1 1-1 0-3 3-2 1-5 0-4 2-2 0-5     3-2 0-3 
 13 Mazur II Karczew1-3 1-9 0-0 2-2 1-3 3-3 1-8 1-2 2-3 0-4 3-0 1-0     1-0 
 14 Józefovia Józefów0-2 2-4 2-5 2-11 1-2 1-2 0-7 0-6 0-1 2-3 1-3 0-3 2-0     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

NTP Wyszków 7-2 ZWAR Międzylesie (Warszawa)
Advit Wiązowna 1-1 Wkra Pomiechówek
GKP II Targówek (Warszawa) 5-0 Mazur II Karczew
Hutnik II Warszawa 1-2 Marymont Warszawa
FC Tuszko (Otwock) 3-2 Legionovia II Legionowo
Polfa Tarchomin (Warszawa) 6-1 Józefovia Józefów
KS II Łomianki 3-1 Mazur Radzymin

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

ZWAR Międzylesie (Warszawa) 2-2 Mazur Radzymin
Józefovia Józefów 1-2 KS II Łomianki
Legionovia II Legionowo 3-0 Polfa Tarchomin (Warszawa)
Marymont Warszawa 2-0 FC Tuszko (Otwock)
Mazur II Karczew 1-0 Hutnik II Warszawa
Wkra Pomiechówek 4-0 GKP II Targówek (Warszawa)
NTP Wyszków 0-1 Advit Wiązowna

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Advit Wiązowna 2-5 ZWAR Międzylesie (Warszawa)
GKP II Targówek (Warszawa) 1-3 NTP Wyszków
Hutnik II Warszawa 0-8 Wkra Pomiechówek
FC Tuszko (Otwock) 2-0 Mazur II Karczew
Polfa Tarchomin (Warszawa) 1-1 Marymont Warszawa
KS II Łomianki 4-3 Legionovia II Legionowo
Mazur Radzymin 6-1 Józefovia Józefów

Kolejka 4 - 7-8 września

ZWAR Międzylesie (Warszawa) 3-4 Józefovia Józefów
Legionovia II Legionowo 4-0 Mazur Radzymin
Marymont Warszawa 4-0 KS II Łomianki
Mazur II Karczew 3-0 Polfa Tarchomin (Warszawa)
Wkra Pomiechówek 3-0 FC Tuszko (Otwock)
NTP Wyszków 2-0 Hutnik II Warszawa
Advit Wiązowna 1-1 GKP II Targówek (Warszawa)

Kolejka 5 - 14-15 września

GKP II Targówek (Warszawa) 7-1 ZWAR Międzylesie (Warszawa)
Hutnik II Warszawa 2-2 Advit Wiązowna
FC Tuszko (Otwock) 1-5 NTP Wyszków
Polfa Tarchomin (Warszawa) 1-0 Wkra Pomiechówek
KS II Łomianki 3-0 Mazur II Karczew
Mazur Radzymin 1-4 Marymont Warszawa
Józefovia Józefów 0-2 Legionovia II Legionowo

Kolejka 6 - 21-22 września

ZWAR Międzylesie (Warszawa) 5-0 Legionovia II Legionowo
Marymont Warszawa 5-0 Józefovia Józefów
Mazur II Karczew 1-3 Mazur Radzymin
Wkra Pomiechówek 2-1 KS II Łomianki
NTP Wyszków 4-1 Polfa Tarchomin (Warszawa)
Advit Wiązowna 7-1 FC Tuszko (Otwock)
GKP II Targówek (Warszawa) 8-0 Hutnik II Warszawa

Kolejka 7 - 28-29 września

Hutnik II Warszawa 0-4 ZWAR Międzylesie (Warszawa)
FC Tuszko (Otwock) 1-1 GKP II Targówek (Warszawa)
Polfa Tarchomin (Warszawa) 3-1 Advit Wiązowna
KS II Łomianki 2-6 NTP Wyszków
Mazur Radzymin 2-2 Wkra Pomiechówek
Józefovia Józefów 2-0 Mazur II Karczew
Legionovia II Legionowo 5-0 Marymont Warszawa

Kolejka 8 - 5-6 października

ZWAR Międzylesie (Warszawa) 1-0 Marymont Warszawa
Mazur II Karczew 1-3 Legionovia II Legionowo
Wkra Pomiechówek 4-0 Józefovia Józefów
NTP Wyszków 1-2 Mazur Radzymin
Advit Wiązowna 3-1 KS II Łomianki
GKP II Targówek (Warszawa) 5-2 Polfa Tarchomin (Warszawa)
Hutnik II Warszawa 1-5 FC Tuszko (Otwock)

Kolejka 9 - 12-13 października

FC Tuszko (Otwock) 0-5 ZWAR Międzylesie (Warszawa)
Polfa Tarchomin (Warszawa) 2-0 Hutnik II Warszawa
KS II Łomianki 3-1 GKP II Targówek (Warszawa)
Mazur Radzymin 2-0 Advit Wiązowna
Józefovia Józefów 2-11 NTP Wyszków
Legionovia II Legionowo 1-0 Wkra Pomiechówek
Marymont Warszawa 4-0 Mazur II Karczew

Kolejka 10 - 19-20 października

ZWAR Międzylesie (Warszawa) 1-0 Mazur II Karczew
Wkra Pomiechówek 1-0 Marymont Warszawa
NTP Wyszków 3-2 Legionovia II Legionowo
Advit Wiązowna 1-0 Józefovia Józefów
GKP II Targówek (Warszawa) 1-1 Mazur Radzymin
Hutnik II Warszawa 0-3 KS II Łomianki
FC Tuszko (Otwock) 5-1 Polfa Tarchomin (Warszawa)

Kolejka 11 - 26-27 października

Polfa Tarchomin (Warszawa) 0-1 ZWAR Międzylesie (Warszawa)
KS II Łomianki 3-1 FC Tuszko (Otwock)
Mazur Radzymin 3-0 Hutnik II Warszawa
Józefovia Józefów 0-7 GKP II Targówek (Warszawa) 16-17 listopada
termin niepewny
Legionovia II Legionowo 1-1 Advit Wiązowna
Marymont Warszawa 2-3 NTP Wyszków
Mazur II Karczew 0-0 Wkra Pomiechówek

Kolejka 12 - 2-3 listopada

ZWAR Międzylesie (Warszawa) 3-2 Wkra Pomiechówek
NTP Wyszków 3-0 Mazur II Karczew
(wo)
Advit Wiązowna 4-0 Marymont Warszawa
GKP II Targówek (Warszawa) 2-3 Legionovia II Legionowo
Hutnik II Warszawa 0-3 Józefovia Józefów
FC Tuszko (Otwock) 1-3 Mazur Radzymin
Polfa Tarchomin (Warszawa) 1-4 KS II Łomianki

Kolejka 13 - 9-10 listopada

KS II Łomianki 1-0 ZWAR Międzylesie (Warszawa)
Mazur Radzymin 0-0 Polfa Tarchomin (Warszawa)
Józefovia Józefów 0-6 FC Tuszko (Otwock)
Legionovia II Legionowo 9-1 Hutnik II Warszawa
Marymont Warszawa 0-0 GKP II Targówek (Warszawa)
Mazur II Karczew 0-4 Advit Wiązowna 15-16 marca
Wkra Pomiechówek 1-0 NTP Wyszków

Kolejka 14 - 22-23 marca

ZWAR Międzylesie (Warszawa) 2-3 NTP Wyszków 1 maja
termin niepewny
Wkra Pomiechówek 2-2 Advit Wiązowna
Mazur II Karczew 1-8 GKP II Targówek (Warszawa)
Marymont Warszawa 2-0 Hutnik II Warszawa
Legionovia II Legionowo 1-1 FC Tuszko (Otwock)
Józefovia Józefów 1-3 Polfa Tarchomin (Warszawa)
Mazur Radzymin 0-1 KS II Łomianki

Kolejka 15 - 29-30 marca

Mazur Radzymin 3-3 ZWAR Międzylesie (Warszawa)
KS II Łomianki 1-1 Józefovia Józefów
Polfa Tarchomin (Warszawa) 0-3 Legionovia II Legionowo
FC Tuszko (Otwock) 2-4 Marymont Warszawa
Hutnik II Warszawa 3-2 Mazur II Karczew
GKP II Targówek (Warszawa) 2-1 Wkra Pomiechówek
Advit Wiązowna 0-3 NTP Wyszków

Kolejka 16 - 5-6 kwietnia

ZWAR Międzylesie (Warszawa) 4-1 Advit Wiązowna
NTP Wyszków 1-1 GKP II Targówek (Warszawa)
Wkra Pomiechówek 3-0 Hutnik II Warszawa
Mazur II Karczew 1-2 FC Tuszko (Otwock)
Marymont Warszawa 4-3 Polfa Tarchomin (Warszawa)
Legionovia II Legionowo 2-1 KS II Łomianki
Józefovia Józefów 1-2 Mazur Radzymin

Kolejka 17 - 12-13 kwietnia

Józefovia Józefów 0-1 ZWAR Międzylesie (Warszawa)
Mazur Radzymin 2-4 Legionovia II Legionowo 7 maja
termin niepewny
KS II Łomianki 5-1 Marymont Warszawa 23 kwietnia
Polfa Tarchomin (Warszawa) 5-1 Mazur II Karczew 16 kwietnia
termin niepewny
FC Tuszko (Otwock) 3-0 Wkra Pomiechówek
Hutnik II Warszawa 2-1 NTP Wyszków
GKP II Targówek (Warszawa) 3-2 Advit Wiązowna

Kolejka 18 - 19-20 kwietnia

ZWAR Międzylesie (Warszawa) 1-1 GKP II Targówek (Warszawa)
Advit Wiązowna 4-0 Hutnik II Warszawa
NTP Wyszków 3-3 FC Tuszko (Otwock)
Wkra Pomiechówek 3-3 Polfa Tarchomin (Warszawa)
Mazur II Karczew 3-3 KS II Łomianki
Marymont Warszawa 2-1 Mazur Radzymin
Legionovia II Legionowo 0-0 Józefovia Józefów

Kolejka 19 - 26-27 kwietnia

Legionovia II Legionowo 1-0 ZWAR Międzylesie (Warszawa)
Józefovia Józefów 2-4 Marymont Warszawa
Mazur Radzymin 10-0 Mazur II Karczew
KS II Łomianki 0-2 Wkra Pomiechówek
Polfa Tarchomin (Warszawa) 2-2 NTP Wyszków
FC Tuszko (Otwock) 2-1 Advit Wiązowna
Hutnik II Warszawa 3-2 GKP II Targówek (Warszawa)

Kolejka 20 - 3-4 maja

ZWAR Międzylesie (Warszawa) 2-0 Hutnik II Warszawa 14 maja
termin niepewny
GKP II Targówek (Warszawa) 1-1 FC Tuszko (Otwock)
Advit Wiązowna 4-0 Polfa Tarchomin (Warszawa)
NTP Wyszków 3-0 KS II Łomianki
(wo)
Wkra Pomiechówek 3-1 Mazur Radzymin
Mazur II Karczew 1-0 Józefovia Józefów
Marymont Warszawa 1-2 Legionovia II Legionowo

Kolejka 21 - 10-11 maja

Marymont Warszawa 3-0 ZWAR Międzylesie (Warszawa)
Legionovia II Legionowo 3-2 Mazur II Karczew
Józefovia Józefów 2-5 Wkra Pomiechówek
Mazur Radzymin 1-0 NTP Wyszków
KS II Łomianki 2-4 Advit Wiązowna
Polfa Tarchomin (Warszawa) 3-2 GKP II Targówek (Warszawa)
FC Tuszko (Otwock) 0-3 Hutnik II Warszawa

Kolejka 22 - 17-18 maja

ZWAR Międzylesie (Warszawa) 2-3 FC Tuszko (Otwock)
Hutnik II Warszawa 0-5 Polfa Tarchomin (Warszawa)
GKP II Targówek (Warszawa) 4-2 KS II Łomianki
Advit Wiązowna 0-5 Mazur Radzymin
NTP Wyszków 4-0 Józefovia Józefów
Wkra Pomiechówek 2-0 Legionovia II Legionowo
Mazur II Karczew 1-9 Marymont Warszawa

Kolejka 23 - 24-25 maja

Mazur II Karczew 2-3 ZWAR Międzylesie (Warszawa)
Marymont Warszawa 3-0 Wkra Pomiechówek
Legionovia II Legionowo 2-1 NTP Wyszków
Józefovia Józefów 2-3 Advit Wiązowna
Mazur Radzymin 6-1 GKP II Targówek (Warszawa)
KS II Łomianki 4-3 Hutnik II Warszawa
Polfa Tarchomin (Warszawa) 0-3 FC Tuszko (Otwock)
(wo)
na boisku 6-0

Kolejka 24 - 31 maja-1 czerwca

ZWAR Międzylesie (Warszawa) 2-4 Polfa Tarchomin (Warszawa)
FC Tuszko (Otwock) 5-2 KS II Łomianki
Hutnik II Warszawa 1-1 Mazur Radzymin
GKP II Targówek (Warszawa) 2-0 Józefovia Józefów
Advit Wiązowna 0-5 Legionovia II Legionowo
NTP Wyszków 1-2 Marymont Warszawa
Wkra Pomiechówek 3-0 Mazur II Karczew
(wo)

Kolejka 25 - 7-8 czerwca

Wkra Pomiechówek 6-0 ZWAR Międzylesie (Warszawa)
Mazur II Karczew 2-2 NTP Wyszków
Marymont Warszawa 2-2 Advit Wiązowna
Legionovia II Legionowo 3-0 GKP II Targówek (Warszawa)
(wo)
Józefovia Józefów 0-3 Hutnik II Warszawa
Mazur Radzymin 9-2 FC Tuszko (Otwock)
KS II Łomianki 4-6 Polfa Tarchomin (Warszawa)

Kolejka 26 - 15 czerwca

ZWAR Międzylesie (Warszawa) 0-3 KS II Łomianki
(wo)
Polfa Tarchomin (Warszawa) 4-0 Mazur Radzymin
FC Tuszko (Otwock) 4-1 Józefovia Józefów
Hutnik II Warszawa 3-2 Legionovia II Legionowo
GKP II Targówek (Warszawa) 3-0 Marymont Warszawa
Advit Wiązowna 6-1 Mazur II Karczew
NTP Wyszków 1-1 Wkra Pomiechówek

Baraże o udział w Mazowieckiej Lidze Seniorów

Mazowiecka Liga Seniorów 2002/2003 (mazowiecka (południe))

Liga okręgowa 2002/2003 (Radom)
Liga okręgowa 2002/2003 (Siedlce)

Klasa A 2002/2003 (Warszawa (wschód))

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas