[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Mazowiecka Liga Seniorów 2002/2003, grupa: mazowiecka (południe)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Piaseczno 28 59 17 8 3 66-23 11 3 0 41-9 6 5 3 25-14
2.  Szydłowianka Szydłowiec 28 58 17 7 4 51-18 12 1 1 32-7 5 6 3 19-11 2 4 1 1 0 3-1
3.  Broń Radom 28 58 17 7 4 61-29 8 4 2 33-13 9 3 2 28-16 2 1 0 1 1 1-3
4.  Podlasie Sokołów Podlaski 28 56 17 5 6 70-26 10 2 2 46-9 7 3 4 24-17
5.  Zwolenianka Zwoleń 28 53 15 8 5 56-23 9 4 1 37-11 6 4 4 19-12
6.  Mazur Karczew 28 40 13 1 14 38-48 9 1 4 26-14 4 0 10 12-34
7.  Marcovia 2000 Marki 28 39 11 6 11 40-41 5 4 5 20-18 6 2 6 20-23
8.  Wilga Garwolin 28 37 11 4 13 40-50 6 3 5 25-24 5 1 8 15-26
9.  Wicher Kobyłka 28 35 10 5 13 52-49 6 2 6 30-19 4 3 7 22-30
10.  Mirax/Viki Bierwce 28 32 6 14 8 38-39 4 9 1 22-12 2 5 7 16-27
11.  Okęcie II Warszawa 28 31 9 4 15 34-47 6 2 6 20-20 3 2 9 14-27
12.  Powiślanka Lipsko 28 26 7 5 16 23-59 6 1 7 15-27 1 4 9 8-32 2 3 1 0 1 6-5
13.  Sarmata Warszawa 28 26 8 2 18 34-64 7 1 6 20-22 1 1 12 14-42 2 3 1 0 1 5-6
14.  Berta Jedlińsk 28 22 6 4 18 34-59 4 2 8 18-21 2 2 10 16-38
15.  Promnik Łaskarzew 28 16 4 4 20 30-92 3 3 8 17-39 1 1 12 13-53
Dolcan II Ząbki został zastąpiony przez Mirax/Viki Bierwce - fuzję Miraxu Bierwce i Viki Radom.
Video Ciepielów wycofało się po rundzie jesiennej. Jego mecze zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 KS Piaseczno    3-0 0-0 2-1 2-1 2-1 1-1 5-1 3-1 4-1 1-1 5-0 1-0 6-0 6-1 
 2 Szydłowianka Szydłowiec3-2     2-0 2-0 2-0 5-0 3-0* 0-2 3-0 1-1 1-0 1-0 3-2 3-0 3-0 
 3 Broń Radom3-2 1-1     2-0 0-0 6-0 0-2 4-0 3-3 0-0 4-1 2-0 1-0 1-3 6-1 
 4 Podlasie Sokołów Podlaski0-1 0-0 2-0     2-1 4-0 4-0 3-0 4-0 8-1 1-3 1-1 6-0 6-1 5-1 
 5 Zwolenianka Zwoleń1-1 1-1 0-1 1-1     1-0 5-1 5-1 5-1 2-1 1-0 1-0 2-2 3-1 9-0 
 6 Mazur Karczew0-0 1-0 0-1 1-3 2-1     1-2 3-2 1-3 2-1 3-0 2-0 4-0 3-1 3-0 
 7 Marcovia 2000 Marki0-0 0-0 2-3 2-3 0-0 1-2     1-0 1-3 2-0 2-1 1-2 3-1 1-1 4-2 
 8 Wilga Garwolin0-3 0-3 3-4 2-0 1-1 4-2 3-0     2-1 2-0 2-2 2-2 2-4 2-0 0-2 
 9 Wicher Kobyłka5-0 3-0 2-4 2-4 0-1 0-1 1-4 2-0     2-2 1-0 4-0 8-0 0-3* 0-0 
 10 Mirax/Viki Bierwce0-0 1-1 0-0 1-1 1-2 3-0* 1-1 0-0 2-2     3-0 1-1 3-1 2-2 4-1 
 11 Okęcie II Warszawa0-0 0-1 1-5 1-1 0-1 1-2 1-0 1-2 2-1 0-4     5-0 1-0 5-2 2-1 
 12 Powiślanka Lipsko0-4 0-1 1-4 0-3 0-2 1-0 0-5 0-3* 1-1 1-0 3-1     4-2 1-0 3-1 
 13 Sarmata Warszawa1-4 0-4 1-2 0-2 1-3 1-0 0-1 2-0 1-0 1-1 3-1 3-2     2-1 4-1 
 14 Berta Jedlińsk1-2 1-1 1-3 0-2 1-1 1-2 3-0* 0-2 0-2 0-2 1-2 4-0 1-0     4-2 
 15 Promnik Łaskarzew0-6 0-6 1-1 1-3 0-5 4-2 0-3 0-2 2-4 2-2 1-2 0-0 3-2 3-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Berta Jedlińsk 0-2 Podlasie Sokołów Podlaski
Okęcie II Warszawa 2-1 Wicher Kobyłka
KS Piaseczno 6-1 Promnik Łaskarzew
Wilga Garwolin - Video Ciepielów
było 6-1, anulowany
Marcovia 2000 Marki 2-0 Mirax/Viki Bierwce
Sarmata Warszawa 1-2 Broń Radom
Powiślanka Lipsko 0-1 Szydłowianka Szydłowiec
Zwolenianka Zwoleń 1-0 Mazur Karczew

Kolejka 2 - 18 sierpnia

Zwolenianka Zwoleń 1-1 Szydłowianka Szydłowiec
Broń Radom 2-0 Powiślanka Lipsko
Mirax/Viki Bierwce 3-1 Sarmata Warszawa
Video Ciepielów - Marcovia 2000 Marki
było 0-2, anulowany
Promnik Łaskarzew 0-2 Wilga Garwolin
Wicher Kobyłka 5-0 KS Piaseczno
Podlasie Sokołów Podlaski 1-3 Okęcie II Warszawa
Mazur Karczew 3-1 Berta Jedlińsk

Kolejka 3 - 24-25 sierpnia

Berta Jedlińsk 1-1 Zwolenianka Zwoleń
Okęcie II Warszawa 1-2 Mazur Karczew
KS Piaseczno 2-1 Podlasie Sokołów Podlaski
Wilga Garwolin 2-1 Wicher Kobyłka
Marcovia 2000 Marki 4-2 Promnik Łaskarzew
Sarmata Warszawa - Video Ciepielów
było 1-0, anulowany
Powiślanka Lipsko 1-0 Mirax/Viki Bierwce
Broń Radom 1-1 Szydłowianka Szydłowiec
rozegrany prawdopodobnie w Radomiu

Kolejka 4 - 31 sierpnia-1 września

Zwolenianka Zwoleń 0-1 Broń Radom
Mirax/Viki Bierwce 1-1 Szydłowianka Szydłowiec
Promnik Łaskarzew 3-2 Sarmata Warszawa
Wicher Kobyłka 1-4 Marcovia 2000 Marki
Podlasie Sokołów Podlaski 3-0 Wilga Garwolin
Berta Jedlińsk 1-2 Okęcie II Warszawa
Powiślanka Lipsko - Video Ciepielów
było 3-0, anulowany
KS Piaseczno 2-1 Mazur Karczew

Kolejka 5 - 7-8 września

Okęcie II Warszawa 0-1 Zwolenianka Zwoleń
KS Piaseczno 6-0 Berta Jedlińsk
Wilga Garwolin 4-2 Mazur Karczew
Marcovia 2000 Marki 2-3 Podlasie Sokołów Podlaski
Sarmata Warszawa 1-0 Wicher Kobyłka
Powiślanka Lipsko 3-1 Promnik Łaskarzew
Broń Radom 0-0 Mirax/Viki Bierwce
Video Ciepielów - Szydłowianka Szydłowiec
było 1-7, anulowany

Kolejka 6 - 14-15 września

Zwolenianka Zwoleń 2-1 Mirax/Viki Bierwce
Video Ciepielów - Broń Radom 16 września
było 3-4, anulowany
Promnik Łaskarzew 0-6 Szydłowianka Szydłowiec
Wicher Kobyłka 4-0 Powiślanka Lipsko
Podlasie Sokołów Podlaski 6-0 Sarmata Warszawa
Mazur Karczew 1-2 Marcovia 2000 Marki
Berta Jedlińsk 0-2 Wilga Garwolin
Okęcie II Warszawa 0-0 KS Piaseczno

Kolejka 7 - 21-22 września

KS Piaseczno 2-1 Zwolenianka Zwoleń
Wilga Garwolin 2-2 Okęcie II Warszawa
Marcovia 2000 Marki 1-1 Berta Jedlińsk
Sarmata Warszawa 1-0 Mazur Karczew
Powiślanka Lipsko 0-3 Podlasie Sokołów Podlaski
Broń Radom 6-1 Promnik Łaskarzew
Mirax/Viki Bierwce - Video Ciepielów
było 10-0, anulowany
Wicher Kobyłka 3-0 Szydłowianka Szydłowiec

Kolejka 8 - 28-29 września

Zwolenianka Zwoleń - Video Ciepielów
było 4-1, anulowany
Promnik Łaskarzew 2-2 Mirax/Viki Bierwce
Wicher Kobyłka 2-4 Broń Radom
Podlasie Sokołów Podlaski 0-0 Szydłowianka Szydłowiec
Mazur Karczew 2-0 Powiślanka Lipsko
Berta Jedlińsk 1-0 Sarmata Warszawa
Okęcie II Warszawa 1-0 Marcovia 2000 Marki
KS Piaseczno 5-1 Wilga Garwolin

Kolejka 9 - 5-6 października

Wilga Garwolin 1-1 Zwolenianka Zwoleń
Marcovia 2000 Marki 0-0 KS Piaseczno
Sarmata Warszawa 3-1 Okęcie II Warszawa
Powiślanka Lipsko 1-0 Berta Jedlińsk
Szydłowianka Szydłowiec 5-0 Mazur Karczew
Broń Radom 2-0 Podlasie Sokołów Podlaski
Mirax/Viki Bierwce 2-2 Wicher Kobyłka
Video Ciepielów - Promnik Łaskarzew
było 1-4, anulowany

Kolejka 10 - 12-13 października

Zwolenianka Zwoleń 9-0 Promnik Łaskarzew
Wicher Kobyłka - Video Ciepielów
było 8-1, anulowany
Podlasie Sokołów Podlaski 8-1 Mirax/Viki Bierwce
Mazur Karczew 0-1 Broń Radom
Berta Jedlińsk 1-1 Szydłowianka Szydłowiec
Okęcie II Warszawa 5-0 Powiślanka Lipsko
KS Piaseczno 1-0 Sarmata Warszawa
Wilga Garwolin 3-0 Marcovia 2000 Marki

Kolejka 11 - 19-20 października

Marcovia 2000 Marki 0-0 Zwolenianka Zwoleń
Sarmata Warszawa 2-0 Wilga Garwolin
Powiślanka Lipsko 0-4 KS Piaseczno
Szydłowianka Szydłowiec 1-0 Okęcie II Warszawa
Broń Radom 1-3 Berta Jedlińsk 23 listopada
Mirax/Viki Bierwce 3-0 Mazur Karczew
(wo)
na boisku 2-3
Video Ciepielów - Podlasie Sokołów Podlaski
było 0-10, anulowany
Promnik Łaskarzew 2-4 Wicher Kobyłka

Kolejka 12 - 26-27 października

Zwolenianka Zwoleń 5-1 Wicher Kobyłka
Podlasie Sokołów Podlaski 5-1 Promnik Łaskarzew
Mazur Karczew - Video Ciepielów
(wo)
było 3-0 (wo), goście nie stawili się na meczu, później anulowany
Berta Jedlińsk 0-2 Mirax/Viki Bierwce
Okęcie II Warszawa 1-5 Broń Radom
KS Piaseczno 3-0 Szydłowianka Szydłowiec
Wilga Garwolin 2-2 Powiślanka Lipsko
Marcovia 2000 Marki 3-1 Sarmata Warszawa

Kolejka 13 - 2-3 listopada

Sarmata Warszawa 1-3 Zwolenianka Zwoleń
Powiślanka Lipsko 0-5 Marcovia 2000 Marki
Szydłowianka Szydłowiec 0-2 Wilga Garwolin
Broń Radom 3-2 KS Piaseczno
Mirax/Viki Bierwce 3-0 Okęcie II Warszawa
Video Ciepielów - Berta Jedlińsk
było 0-1, anulowany
Promnik Łaskarzew 4-2 Mazur Karczew
Wicher Kobyłka 2-4 Podlasie Sokołów Podlaski

Kolejka 14 - 9-10 listopada

Zwolenianka Zwoleń 1-1 Podlasie Sokołów Podlaski
Mazur Karczew 1-3 Wicher Kobyłka
Berta Jedlińsk 4-2 Promnik Łaskarzew
Okęcie II Warszawa - Video Ciepielów
było 3-1, anulowany
KS Piaseczno 4-1 Mirax/Viki Bierwce
Wilga Garwolin 3-4 Broń Radom
Marcovia 2000 Marki 0-0 Szydłowianka Szydłowiec
Sarmata Warszawa 3-2 Powiślanka Lipsko

Kolejka 15 - 16-17 listopada

Powiślanka Lipsko 0-2 Zwolenianka Zwoleń
Szydłowianka Szydłowiec 3-2 Sarmata Warszawa
Broń Radom 0-2 Marcovia 2000 Marki
Mirax/Viki Bierwce 0-0 Wilga Garwolin
Video Ciepielów - KS Piaseczno
było 0-7, anulowany
Promnik Łaskarzew 1-2 Okęcie II Warszawa
Wicher Kobyłka 0-3 Berta Jedlińsk
(wo)
na boisku 3-3
Podlasie Sokołów Podlaski 4-0 Mazur Karczew

Kolejka 16 - 15-16 marca

Pauza: Wilga Garwolin.
 
Mazur Karczew 2-1 Zwolenianka Zwoleń 7 maja
Podlasie Sokołów Podlaski 6-1 Berta Jedlińsk 7 maja
Wicher Kobyłka 1-0 Okęcie II Warszawa
Promnik Łaskarzew 0-6 KS Piaseczno 7 maja
Mirax/Viki Bierwce 1-1 Marcovia 2000 Marki
Broń Radom 1-0 Sarmata Warszawa 23 kwietnia
Szydłowianka Szydłowiec 1-0 Powiślanka Lipsko 16 kwietnia
termin niepewny

Kolejka 17 - 22-23 marca

Pauza: Marcovia 2000 Marki.
 
Szydłowianka Szydłowiec 2-0 Zwolenianka Zwoleń
Powiślanka Lipsko 1-4 Broń Radom
Sarmata Warszawa 1-1 Mirax/Viki Bierwce
Wilga Garwolin 0-2 Promnik Łaskarzew
KS Piaseczno 3-1 Wicher Kobyłka
Okęcie II Warszawa 1-1 Podlasie Sokołów Podlaski
Berta Jedlińsk 1-2 Mazur Karczew

Kolejka 18 - 29-30 marca

Pauza: Sarmata Warszawa.
 
Szydłowianka Szydłowiec 2-0 Broń Radom
Zwolenianka Zwoleń 3-1 Berta Jedlińsk
Mazur Karczew 3-0 Okęcie II Warszawa
Podlasie Sokołów Podlaski 0-1 KS Piaseczno
Wicher Kobyłka 2-0 Wilga Garwolin
Promnik Łaskarzew 0-3 Marcovia 2000 Marki
Mirax/Viki Bierwce 1-1 Powiślanka Lipsko

Kolejka 19 - 5-6 kwietnia

Pauza: Powiślanka Lipsko.
 
Mazur Karczew 0-0 KS Piaseczno
Broń Radom 0-0 Zwolenianka Zwoleń
Szydłowianka Szydłowiec 1-1 Mirax/Viki Bierwce
Sarmata Warszawa 4-1 Promnik Łaskarzew
Marcovia 2000 Marki 1-3 Wicher Kobyłka
Wilga Garwolin 2-0 Podlasie Sokołów Podlaski
Okęcie II Warszawa 5-2 Berta Jedlińsk

Kolejka 20 - 12-13 kwietnia

Pauza: Szydłowianka Szydłowiec.
 
Zwolenianka Zwoleń 1-0 Okęcie II Warszawa
Berta Jedlińsk 1-2 KS Piaseczno
Mazur Karczew 3-2 Wilga Garwolin 16 kwietnia
termin niepewny
Podlasie Sokołów Podlaski 4-0 Marcovia 2000 Marki
Wicher Kobyłka 8-0 Sarmata Warszawa
Promnik Łaskarzew 0-0 Powiślanka Lipsko
Mirax/Viki Bierwce 0-0 Broń Radom

Kolejka 21 - 19 kwietnia

Pauza: Broń Radom.
 
Mirax/Viki Bierwce 1-2 Zwolenianka Zwoleń
Szydłowianka Szydłowiec 3-0 Promnik Łaskarzew
Powiślanka Lipsko 1-1 Wicher Kobyłka
Sarmata Warszawa 0-2 Podlasie Sokołów Podlaski
Marcovia 2000 Marki 1-2 Mazur Karczew
Wilga Garwolin 2-0 Berta Jedlińsk
KS Piaseczno 1-1 Okęcie II Warszawa

Kolejka 22 - 26-27 kwietnia

Pauza: Mirax/Viki Bierwce.
 
Szydłowianka Szydłowiec 3-0 Wicher Kobyłka
Zwolenianka Zwoleń 1-1 KS Piaseczno
Okęcie II Warszawa 1-2 Wilga Garwolin
Berta Jedlińsk 3-0 Marcovia 2000 Marki
(wo)
na boisku 2-2
Mazur Karczew 4-0 Sarmata Warszawa
Podlasie Sokołów Podlaski 1-1 Powiślanka Lipsko
Promnik Łaskarzew 1-1 Broń Radom

Kolejka 23 - 30 kwietnia-1 maja

Pauza: Zwolenianka Zwoleń.
 
Mirax/Viki Bierwce 4-1 Promnik Łaskarzew
Broń Radom 3-3 Wicher Kobyłka
Szydłowianka Szydłowiec 2-0 Podlasie Sokołów Podlaski
Powiślanka Lipsko 1-0 Mazur Karczew
Sarmata Warszawa 2-1 Berta Jedlińsk
Marcovia 2000 Marki 2-1 Okęcie II Warszawa
Wilga Garwolin 0-3 KS Piaseczno

Kolejka 24 - 3-4 maja

Pauza: Promnik Łaskarzew.
 
Zwolenianka Zwoleń 5-1 Wilga Garwolin
KS Piaseczno 1-1 Marcovia 2000 Marki
Okęcie II Warszawa 1-0 Sarmata Warszawa 6 maja
termin niepewny
Berta Jedlińsk 4-0 Powiślanka Lipsko
Mazur Karczew 1-0 Szydłowianka Szydłowiec
Podlasie Sokołów Podlaski 2-0 Broń Radom
Wicher Kobyłka 2-2 Mirax/Viki Bierwce

Kolejka 25 - 10-11 maja

Pauza: Wicher Kobyłka.
 
Promnik Łaskarzew 0-5 Zwolenianka Zwoleń
Mirax/Viki Bierwce 1-1 Podlasie Sokołów Podlaski
Broń Radom 6-0 Mazur Karczew
Szydłowianka Szydłowiec 3-0 Berta Jedlińsk
Powiślanka Lipsko 3-1 Okęcie II Warszawa 14 maja
lub 13 maja
Sarmata Warszawa 1-4 KS Piaseczno
Marcovia 2000 Marki 1-0 Wilga Garwolin

Kolejka 26 - 17-18 maja

Pauza: Podlasie Sokołów Podlaski.
 
Zwolenianka Zwoleń 5-1 Marcovia 2000 Marki
Wilga Garwolin 2-4 Sarmata Warszawa
KS Piaseczno 5-0 Powiślanka Lipsko
Okęcie II Warszawa 0-1 Szydłowianka Szydłowiec
Berta Jedlińsk 1-3 Broń Radom
Mazur Karczew 2-1 Mirax/Viki Bierwce
Wicher Kobyłka 0-0 Promnik Łaskarzew

Kolejka 27 - 24-25 maja

Pauza: Mazur Karczew.
 
Wicher Kobyłka 0-1 Zwolenianka Zwoleń
Promnik Łaskarzew 1-3 Podlasie Sokołów Podlaski
Mirax/Viki Bierwce 2-2 Berta Jedlińsk
Broń Radom 4-1 Okęcie II Warszawa
Szydłowianka Szydłowiec 3-2 KS Piaseczno
Powiślanka Lipsko 0-3 Wilga Garwolin
(wo)
na boisku 1-1
Sarmata Warszawa 0-1 Marcovia 2000 Marki

Kolejka 28 - 31 maja-1 czerwca

Pauza: Berta Jedlińsk.
 
Zwolenianka Zwoleń 2-2 Sarmata Warszawa
Marcovia 2000 Marki 1-2 Powiślanka Lipsko
Wilga Garwolin 0-3 Szydłowianka Szydłowiec
KS Piaseczno 0-0 Broń Radom
Okęcie II Warszawa 0-4 Mirax/Viki Bierwce
Mazur Karczew 3-0 Promnik Łaskarzew
Podlasie Sokołów Podlaski 4-0 Wicher Kobyłka

Kolejka 29 - 7-8 czerwca

Pauza: Okęcie II Warszawa.
 
Podlasie Sokołów Podlaski 2-1 Zwolenianka Zwoleń
Wicher Kobyłka 0-1 Mazur Karczew
Promnik Łaskarzew 3-1 Berta Jedlińsk
Mirax/Viki Bierwce 0-0 KS Piaseczno
Broń Radom 4-0 Wilga Garwolin
Szydłowianka Szydłowiec 3-0 Marcovia 2000 Marki
(wo)
Powiślanka Lipsko 4-2 Sarmata Warszawa

REKLAMA

Kolejka 30 - 15 czerwca

Pauza: KS Piaseczno.
 
Zwolenianka Zwoleń 1-0 Powiślanka Lipsko
Sarmata Warszawa 0-4 Szydłowianka Szydłowiec
Marcovia 2000 Marki 2-3 Broń Radom
Wilga Garwolin 2-0 Mirax/Viki Bierwce
Okęcie II Warszawa 2-1 Promnik Łaskarzew
Berta Jedlińsk 0-2 Wicher Kobyłka
Mazur Karczew 1-3 Podlasie Sokołów Podlaski

Baraże o udział w Mazowieckiej Lidze Seniorów

IV liga 2002/2003 (mazowiecka)

Mazowiecka Liga Seniorów 2002/2003 (mazowiecka (północ))

Liga okręgowa 2002/2003 (Radom)
Liga okręgowa 2002/2003 (Siedlce)
Liga okręgowa 2002/2003 (Warszawa (wschód))

Autor: Tomasz Kuna
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas