[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osi±gnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osi±gnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJe¶li chcesz skontaktować się z redakcj± - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Mazowiecka Liga Seniorów 2002/2003, grupa: mazowiecka (północ)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPO¦REDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wisła II Płock 30 73 23 4 3 106-32 13 1 1 73-16 10 3 2 33-16
2.  Delta Warszawa 30 61 19 4 7 83-44 11 2 2 54-17 8 2 5 29-27
3.  Kasztelan Sierpc 30 55 18 1 11 74-54 12 0 3 41-21 6 1 8 33-33
4.  Żbik Nasielsk 30 51 15 6 9 58-29 10 2 3 37-13 5 4 6 21-16
5.  Boruta Kuczbork 30 49 15 4 11 57-53 8 3 4 30-22 7 1 7 27-31
6.  Stoczniowiec Płock 30 41 12 5 13 43-54 7 4 4 25-21 5 1 9 18-33
7.  Żyrardowianka Żyrardów 30 40 12 4 14 52-44 9 3 3 35-13 3 1 11 17-31 4 12 4 0 0 15-3
8.  GKS Strzegowo 30 40 11 7 12 55-57 9 1 5 30-20 2 6 7 25-37 4 3 1 0 3 4-10
9.  Ostrovia Ostrów Mazowiecka 30 40 12 4 14 41-67 7 4 4 24-21 5 0 10 17-46 4 3 1 0 3 4-10
10.  Tęcza 34 Płońsk 30 38 11 5 14 51-57 6 1 8 29-33 5 4 6 22-24
11.  MKS Ciechanów 30 37 11 4 15 35-56 8 2 5 18-16 3 2 10 17-40
12.  Skra Drobin 30 36 11 3 16 56-76 9 1 5 39-27 2 2 11 17-49
13.  Błonianka Błonie 30 35 9 8 13 36-45 6 5 4 23-14 3 3 9 13-31 2 3 1 0 1 6-4
14.  ¦wit Warszawa 30 35 10 5 15 58-72 9 1 5 41-24 1 4 10 17-48 2 3 1 0 1 4-6
15.  Błękitni G±bin 30 32 8 8 14 37-59 3 6 6 18-30 5 2 8 19-29
16.  Grom Okunin (Nowy Dwór Mazowiecki) 30 18 4 6 20 28-71 3 3 9 14-31 1 3 11 14-40
Okunin został wł±czony do Nowego Dworu Mazowieckiego.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Wisła II Płock    6-1 9-1 2-1 4-1 1-3 7-2 5-3 7-1 1-1 8-0 6-0 5-2 8-0 2-0 2-0 
 2 Delta Warszawa1-1     1-2 1-2 3-1 8-2 1-0 2-1 3-1 6-2 4-0 9-0 4-0 2-2 3-1 6-2 
 3 Kasztelan Sierpc3-1 2-3     3-2 2-1 1-0 4-3 4-1 4-0 1-3 2-3 5-2 3-0 2-1 2-0 3-1 
 4 Żbik Nasielsk2-0 1-1 1-4     1-2 2-0 1-0 1-1 3-0* 1-2 3-1 3-1 4-0 7-0 4-0 3-1 
 5 Boruta Kuczbork2-3 3-1 4-4 0-3     2-0 2-0 2-2 3-4 1-1 3-1 2-0 0-1 2-1 2-1 2-0 
 6 Stoczniowiec Płock1-1 1-2 0-3 3-2 1-2     1-1 4-3 2-1 1-0 4-1 2-4 2-0 2-0 1-1 0-0 
 7 Żyrardowianka Żyrardów1-2 3-1 0-3 0-0 3-0* 3-1     6-0 4-1 1-1 4-0 0-1 1-1 3-0 3-1 3-1 
 8 GKS Strzegowo1-2 2-3 3-1 2-1 3-0* 2-4 1-2     2-0 1-2 3-2 1-0 1-0 2-2 3-1 3-0 
 9 Ostrovia Ostrów Mazowiecka0-2 1-1 3-1 1-1 1-1 2-1 1-3 2-1     2-5 1-3 2-0 1-0 4-1 2-0 1-1 
 10 Tęcza 34 Płońsk2-7 0-2 2-1 1-0 3-5 2-0 5-0 1-3 1-2     1-0 6-3 1-3 2-2 1-2 1-3 
 11 MKS Ciechanów0-1 0-3* 2-0 0-3 2-0 3-0 1-0 1-1 1-2 1-0     2-1 0-0 3-1 0-3 2-1 
 12 Skra Drobin1-3 3-1 0-6 2-2 0-3 1-2 2-1 3-2 9-0 2-1 1-0     4-1 3-1 2-3 6-1 
 13 Błonianka Błonie0-2 1-4 2-1 0-1 0-1 0-0 2-1 1-1 4-0 0-0 1-1 3-0     5-0 1-1 3-1 
 14 ¦wit Warszawa1-1 2-3 3-6 1-0 6-1 1-3 2-1 0-1 3-0 4-1 3-0 5-2 4-1     2-3 4-1 
 15 Błękitni G±bin1-3 2-1 2-0 0-0 2-6 1-2 1-0 4-4 0-3* 0-3* 1-4 1-1 0-0 2-2     1-1 
 16 Grom Okunin (Nowy Dwór Mazowiecki)0-4 0-2 1-0 0-3 0-3 4-0 0-3 1-1 0-2 2-0 1-1 2-2 1-4 1-4 1-2     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Boruta Kuczbork 2-3 Wisła II Płock
Żbik Nasielsk 1-4 Kasztelan Sierpc
Grom Okunin (Nowy Dwór Mazowiecki) 1-1 MKS Ciechanów
Żyrardowianka Żyrardów 4-1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Tęcza 34 Płońsk 2-2 ¦wit Warszawa
Skra Drobin 4-1 Błonianka Błonie
Delta Warszawa 2-1 GKS Strzegowo
Stoczniowiec Płock 1-1 Błękitni G±bin

Kolejka 2 - 18 sierpnia

Wisła II Płock 2-0 Błękitni G±bin
GKS Strzegowo 2-4 Stoczniowiec Płock
Błonianka Błonie 1-4 Delta Warszawa
¦wit Warszawa 5-2 Skra Drobin
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2-5 Tęcza 34 Płońsk
MKS Ciechanów 1-0 Żyrardowianka Żyrardów
Kasztelan Sierpc 3-1 Grom Okunin (Nowy Dwór Mazowiecki)
Boruta Kuczbork 0-3 Żbik Nasielsk

Kolejka 3 - 24-25 sierpnia

Żbik Nasielsk 2-0 Wisła II Płock
Grom Okunin (Nowy Dwór Mazowiecki) 0-3 Boruta Kuczbork
Żyrardowianka Żyrardów 0-3 Kasztelan Sierpc
Tęcza 34 Płońsk 1-0 MKS Ciechanów
Skra Drobin 9-0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Delta Warszawa 2-2 ¦wit Warszawa
Stoczniowiec Płock 2-0 Błonianka Błonie
Błękitni G±bin 4-4 GKS Strzegowo

Kolejka 4 - 31 sierpnia-1 wrze¶nia

Wisła II Płock 5-3 GKS Strzegowo
Błonianka Błonie 1-1 Błękitni G±bin
¦wit Warszawa 1-3 Stoczniowiec Płock
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1-1 Delta Warszawa
MKS Ciechanów 2-1 Skra Drobin
Kasztelan Sierpc 1-3 Tęcza 34 Płońsk
Boruta Kuczbork 2-0 Żyrardowianka Żyrardów
Żbik Nasielsk 3-1 Grom Okunin (Nowy Dwór Mazowiecki)

Kolejka 5 - 7-8 wrze¶nia

Grom Okunin (Nowy Dwór Mazowiecki) 0-4 Wisła II Płock
Żyrardowianka Żyrardów 0-0 Żbik Nasielsk
Tęcza 34 Płońsk 3-5 Boruta Kuczbork
Skra Drobin 0-6 Kasztelan Sierpc
Delta Warszawa 4-0 MKS Ciechanów
Stoczniowiec Płock 2-1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Błękitni G±bin 2-2 ¦wit Warszawa
GKS Strzegowo 1-0 Błonianka Błonie

Kolejka 6 - 14-15 wrze¶nia

Wisła II Płock 5-2 Błonianka Błonie
¦wit Warszawa 0-1 GKS Strzegowo
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2-0 Błękitni G±bin
MKS Ciechanów 3-0 Stoczniowiec Płock
Kasztelan Sierpc 2-3 Delta Warszawa
Boruta Kuczbork 2-0 Skra Drobin
Żbik Nasielsk 1-2 Tęcza 34 Płońsk
Grom Okunin (Nowy Dwór Mazowiecki) 0-3 Żyrardowianka Żyrardów

Kolejka 7 - 21-22 wrze¶nia

Żyrardowianka Żyrardów 1-2 Wisła II Płock
Tęcza 34 Płońsk 1-3 Grom Okunin (Nowy Dwór Mazowiecki)
Skra Drobin 2-2 Żbik Nasielsk
Delta Warszawa 3-1 Boruta Kuczbork
Stoczniowiec Płock 0-3 Kasztelan Sierpc
Błękitni G±bin 1-4 MKS Ciechanów
GKS Strzegowo 2-0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Błonianka Błonie 5-0 ¦wit Warszawa

Kolejka 8 - 28-29 wrze¶nia

Wisła II Płock 8-0 ¦wit Warszawa
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1-0 Błonianka Błonie
MKS Ciechanów 1-1 GKS Strzegowo
Kasztelan Sierpc 2-0 Błękitni G±bin
Boruta Kuczbork 2-0 Stoczniowiec Płock
Żbik Nasielsk 1-1 Delta Warszawa
Grom Okunin (Nowy Dwór Mazowiecki) 2-2 Skra Drobin
Żyrardowianka Żyrardów 1-1 Tęcza 34 Płońsk

Kolejka 9 - 5-6 paĽdziernika

Tęcza 34 Płońsk 2-7 Wisła II Płock
Skra Drobin 2-1 Żyrardowianka Żyrardów
Delta Warszawa 6-2 Grom Okunin (Nowy Dwór Mazowiecki)
Stoczniowiec Płock 3-2 Żbik Nasielsk
Błękitni G±bin 2-6 Boruta Kuczbork
GKS Strzegowo 3-1 Kasztelan Sierpc
Błonianka Błonie 1-1 MKS Ciechanów
¦wit Warszawa 3-0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka

Kolejka 10 - 12-13 paĽdziernika

Wisła II Płock 7-1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka
MKS Ciechanów 3-1 ¦wit Warszawa
Kasztelan Sierpc 3-0 Błonianka Błonie
Boruta Kuczbork 2-2 GKS Strzegowo
Żbik Nasielsk 4-0 Błękitni G±bin
Grom Okunin (Nowy Dwór Mazowiecki) 4-0 Stoczniowiec Płock
Żyrardowianka Żyrardów 3-1 Delta Warszawa
Tęcza 34 Płońsk 6-3 Skra Drobin

Kolejka 11 - 19-20 paĽdziernika

Skra Drobin 1-3 Wisła II Płock
Delta Warszawa 6-2 Tęcza 34 Płońsk
Stoczniowiec Płock 1-1 Żyrardowianka Żyrardów
Błękitni G±bin 1-1 Grom Okunin (Nowy Dwór Mazowiecki)
GKS Strzegowo 2-1 Żbik Nasielsk
Błonianka Błonie 0-1 Boruta Kuczbork
¦wit Warszawa 3-6 Kasztelan Sierpc
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1-3 MKS Ciechanów

Kolejka 12 - 26-27 paĽdziernika

Wisła II Płock 8-0 MKS Ciechanów
Kasztelan Sierpc 4-0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Boruta Kuczbork 2-1 ¦wit Warszawa
Żbik Nasielsk 4-0 Błonianka Błonie
Grom Okunin (Nowy Dwór Mazowiecki) 1-1 GKS Strzegowo
Żyrardowianka Żyrardów 3-1 Błękitni G±bin
Tęcza 34 Płońsk 2-0 Stoczniowiec Płock
Skra Drobin 3-1 Delta Warszawa

Kolejka 13 - 2-3 listopada

Delta Warszawa 1-1 Wisła II Płock
Stoczniowiec Płock 2-4 Skra Drobin
Błękitni G±bin 0-3 Tęcza 34 Płońsk
(wo)
na boisku 3-1
GKS Strzegowo 1-2 Żyrardowianka Żyrardów
Błonianka Błonie 3-1 Grom Okunin (Nowy Dwór Mazowiecki)
¦wit Warszawa 1-0 Żbik Nasielsk
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1-1 Boruta Kuczbork
MKS Ciechanów 2-0 Kasztelan Sierpc

Kolejka 14 - 9-10 listopada

Wisła II Płock 9-1 Kasztelan Sierpc
Boruta Kuczbork 3-1 MKS Ciechanów
Żbik Nasielsk 3-0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka
(wo)
nie odbył się
Grom Okunin (Nowy Dwór Mazowiecki) 1-4 ¦wit Warszawa
Żyrardowianka Żyrardów 1-1 Błonianka Błonie
Tęcza 34 Płońsk 1-3 GKS Strzegowo
Skra Drobin 2-3 Błękitni G±bin
Delta Warszawa 8-2 Stoczniowiec Płock

Kolejka 15 - 16-17 listopada

Stoczniowiec Płock 1-1 Wisła II Płock
Błękitni G±bin 2-1 Delta Warszawa
GKS Strzegowo 1-0 Skra Drobin
Błonianka Błonie 0-0 Tęcza 34 Płońsk
¦wit Warszawa 2-1 Żyrardowianka Żyrardów
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1-1 Grom Okunin (Nowy Dwór Mazowiecki)
MKS Ciechanów 0-3 Żbik Nasielsk
Kasztelan Sierpc 2-1 Boruta Kuczbork

Kolejka 16 - 15-16 marca

Wisła II Płock 4-1 Boruta Kuczbork
Kasztelan Sierpc 3-2 Żbik Nasielsk
MKS Ciechanów 2-1 Grom Okunin (Nowy Dwór Mazowiecki) 23 kwietnia
lub 2-0
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1-3 Żyrardowianka Żyrardów
¦wit Warszawa 4-1 Tęcza 34 Płońsk 7 maja
Błonianka Błonie 3-0 Skra Drobin 21 maja
GKS Strzegowo 2-3 Delta Warszawa
Błękitni G±bin 1-2 Stoczniowiec Płock

Kolejka 17 - 22-23 marca

Błękitni G±bin 1-3 Wisła II Płock
Stoczniowiec Płock 4-3 GKS Strzegowo
Delta Warszawa 4-0 Błonianka Błonie
Skra Drobin 3-1 ¦wit Warszawa
Tęcza 34 Płońsk 1-2 Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Żyrardowianka Żyrardów 4-0 MKS Ciechanów
Grom Okunin (Nowy Dwór Mazowiecki) 1-0 Kasztelan Sierpc
Żbik Nasielsk 1-2 Boruta Kuczbork

Kolejka 18 - 29-30 marca

Wisła II Płock 2-1 Żbik Nasielsk
Boruta Kuczbork 2-0 Grom Okunin (Nowy Dwór Mazowiecki)
Kasztelan Sierpc 4-3 Żyrardowianka Żyrardów
MKS Ciechanów 1-0 Tęcza 34 Płońsk
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2-0 Skra Drobin
¦wit Warszawa 2-3 Delta Warszawa
Błonianka Błonie 0-0 Stoczniowiec Płock
GKS Strzegowo 3-1 Błękitni G±bin

Kolejka 19 - 5-6 kwietnia

GKS Strzegowo 1-2 Wisła II Płock
Błękitni G±bin 0-0 Błonianka Błonie
Stoczniowiec Płock 2-0 ¦wit Warszawa
Delta Warszawa 3-1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Skra Drobin 1-0 MKS Ciechanów
Tęcza 34 Płońsk 2-1 Kasztelan Sierpc
Żyrardowianka Żyrardów 3-0 Boruta Kuczbork
(wo)
na boisku 0-1
Grom Okunin (Nowy Dwór Mazowiecki) 0-3 Żbik Nasielsk

Kolejka 20 - 12-13 kwietnia

Wisła II Płock 2-0 Grom Okunin (Nowy Dwór Mazowiecki)
Żbik Nasielsk 1-0 Żyrardowianka Żyrardów
Boruta Kuczbork 1-1 Tęcza 34 Płońsk
Kasztelan Sierpc 5-2 Skra Drobin
MKS Ciechanów 0-3 Delta Warszawa 21 maja
(wo)
na boisku 2-1
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2-1 Stoczniowiec Płock
¦wit Warszawa 2-3 Błękitni G±bin
Błonianka Błonie 1-1 GKS Strzegowo

Kolejka 21 - 19 kwietnia

Błonianka Błonie 0-2 Wisła II Płock
GKS Strzegowo 2-2 ¦wit Warszawa 18 kwietnia
Błękitni G±bin 0-3 Ostrovia Ostrów Mazowiecka
(wo)
na boisku 1-0
Stoczniowiec Płock 4-1 MKS Ciechanów
Delta Warszawa 1-2 Kasztelan Sierpc 18 kwietnia
Skra Drobin 0-3 Boruta Kuczbork
Tęcza 34 Płońsk 1-0 Żbik Nasielsk 18 kwietnia
Żyrardowianka Żyrardów 3-1 Grom Okunin (Nowy Dwór Mazowiecki) 18 kwietnia

Kolejka 22 - 26-27 kwietnia

Wisła II Płock 7-2 Żyrardowianka Żyrardów
Grom Okunin (Nowy Dwór Mazowiecki) 2-0 Tęcza 34 Płońsk
Żbik Nasielsk 3-1 Skra Drobin
Boruta Kuczbork 3-1 Delta Warszawa
Kasztelan Sierpc 1-0 Stoczniowiec Płock
MKS Ciechanów 0-3 Błękitni G±bin
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2-1 GKS Strzegowo
¦wit Warszawa 4-1 Błonianka Błonie

Kolejka 23 - 30 kwietnia-1 maja

¦wit Warszawa 1-1 Wisła II Płock
Błonianka Błonie 4-0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka
GKS Strzegowo 3-2 MKS Ciechanów
Błękitni G±bin 2-0 Kasztelan Sierpc
Stoczniowiec Płock 1-2 Boruta Kuczbork
Delta Warszawa 1-2 Żbik Nasielsk
Skra Drobin 6-1 Grom Okunin (Nowy Dwór Mazowiecki)
Tęcza 34 Płońsk 5-0 Żyrardowianka Żyrardów

Kolejka 24 - 3-4 maja

Wisła II Płock 1-1 Tęcza 34 Płońsk
Żyrardowianka Żyrardów 0-1 Skra Drobin
Grom Okunin (Nowy Dwór Mazowiecki) 0-2 Delta Warszawa
Żbik Nasielsk 2-0 Stoczniowiec Płock
Boruta Kuczbork 2-1 Błękitni G±bin
Kasztelan Sierpc 4-1 GKS Strzegowo
MKS Ciechanów 0-0 Błonianka Błonie
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 4-1 ¦wit Warszawa

Kolejka 25 - 10-11 maja

Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0-2 Wisła II Płock
¦wit Warszawa 3-0 MKS Ciechanów
Błonianka Błonie 2-1 Kasztelan Sierpc
GKS Strzegowo 3-0 Boruta Kuczbork
(wo)
na boisku 0-1
Błękitni G±bin 0-0 Żbik Nasielsk
Stoczniowiec Płock 0-0 Grom Okunin (Nowy Dwór Mazowiecki)
Delta Warszawa 1-0 Żyrardowianka Żyrardów
Skra Drobin 2-1 Tęcza 34 Płońsk

Kolejka 26 - 17-18 maja

Wisła II Płock 6-0 Skra Drobin
Tęcza 34 Płońsk 0-2 Delta Warszawa
Żyrardowianka Żyrardów 3-1 Stoczniowiec Płock
Grom Okunin (Nowy Dwór Mazowiecki) 1-2 Błękitni G±bin
Żbik Nasielsk 1-1 GKS Strzegowo
Boruta Kuczbork 0-1 Błonianka Błonie
Kasztelan Sierpc 2-1 ¦wit Warszawa
MKS Ciechanów 1-2 Ostrovia Ostrów Mazowiecka

Kolejka 27 - 24-25 maja

MKS Ciechanów 0-1 Wisła II Płock
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3-1 Kasztelan Sierpc
¦wit Warszawa 6-1 Boruta Kuczbork
Błonianka Błonie 0-1 Żbik Nasielsk
GKS Strzegowo 3-0 Grom Okunin (Nowy Dwór Mazowiecki)
Błękitni G±bin 1-0 Żyrardowianka Żyrardów
Stoczniowiec Płock 1-0 Tęcza 34 Płońsk
Delta Warszawa 9-0 Skra Drobin

Kolejka 28 - 31 maja-1 czerwca

Wisła II Płock 6-1 Delta Warszawa
Skra Drobin 1-2 Stoczniowiec Płock
Tęcza 34 Płońsk 1-2 Błękitni G±bin
Żyrardowianka Żyrardów 6-0 GKS Strzegowo
Grom Okunin (Nowy Dwór Mazowiecki) 1-4 Błonianka Błonie
Żbik Nasielsk 7-0 ¦wit Warszawa
Boruta Kuczbork 3-4 Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Kasztelan Sierpc 2-3 MKS Ciechanów 4 czerwca

Kolejka 29 - 7-8 czerwca

Kasztelan Sierpc 3-1 Wisła II Płock
MKS Ciechanów 2-0 Boruta Kuczbork
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1-1 Żbik Nasielsk
¦wit Warszawa 4-1 Grom Okunin (Nowy Dwór Mazowiecki)
Błonianka Błonie 2-1 Żyrardowianka Żyrardów
GKS Strzegowo 1-2 Tęcza 34 Płońsk
Błękitni G±bin 1-1 Skra Drobin
Stoczniowiec Płock 1-2 Delta Warszawa

Kolejka 30 - 14 czerwca

Wisła II Płock 1-3 Stoczniowiec Płock
Delta Warszawa 3-1 Błękitni G±bin
Skra Drobin 3-2 GKS Strzegowo
Tęcza 34 Płońsk 1-3 Błonianka Błonie
Żyrardowianka Żyrardów 3-0 ¦wit Warszawa
Grom Okunin (Nowy Dwór Mazowiecki) 0-2 Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Żbik Nasielsk 3-1 MKS Ciechanów
Boruta Kuczbork 4-4 Kasztelan Sierpc

Baraże o udział w Mazowieckiej Lidze Seniorów

IV liga 2002/2003 (mazowiecka)

Mazowiecka Liga Seniorów 2002/2003 (mazowiecka (południe))

Liga okręgowa 2002/2003 (Ciechanów-Ostrołęka)
Liga okręgowa 2002/2003 (Płock)
Liga okręgowa 2002/2003 (Warszawa (zachód))

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas