[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2002/2003, grupa: Płock
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Mazowsze Płock 26 57 17 6 3 79-30 11 1 1 44-14 6 5 2 35-16 2 4 1 1 0 3-2
2.  Mazur Gostynin 26 57 18 3 5 87-39 9 3 1 48-17 9 0 4 39-22 2 1 0 1 1 2-3
3.  Orkan Sochaczew 26 53 16 5 5 71-30 11 0 2 40-14 5 5 3 31-16 2 6 2 0 0 6-1
4.  Orkan Lelice 26 53 17 2 7 66-40 9 1 3 41-22 8 1 4 25-18 2 0 0 0 2 1-6
5.  Zryw Bielsk 26 46 14 4 8 74-62 10 2 1 46-23 4 2 7 28-39
6.  Orzeł Goleszyn 26 44 14 2 10 57-45 9 1 3 30-20 5 1 7 27-25
7.  Amator Maszewo 26 39 12 3 11 47-40 5 2 6 26-25 7 1 5 21-15
8.  Wicher Cieszewo 26 31 9 4 13 47-59 6 1 6 28-25 3 3 7 19-34 2 4 1 1 0 4-2
9.  Luszynianka Luszyn 26 31 9 4 13 46-61 7 2 4 28-19 2 2 9 18-42 2 1 0 1 1 2-4
10.  Wisła Nowy Duninów 26 28 9 1 16 53-72 7 1 5 33-29 2 0 11 20-43
11.  Świt Staroźreby 26 27 7 6 13 43-70 4 4 5 26-33 3 2 8 17-37
12.  KS Białkowo 26 25 7 4 15 40-62 4 2 7 19-27 3 2 8 21-35
13.  Unia Iłów 26 18 5 3 18 39-69 1 3 9 13-30 4 0 9 26-39
14.  Ikar Bielice 26 13 4 1 21 35-105 3 1 9 16-48 1 0 12 19-57

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Mazowsze Płock    2-1 4-0 1-2 4-0 3-3 3-2 4-0 3-1 10-0 2-1 3-1 2-1 3-2 
 2 Mazur Gostynin1-1     0-0 1-1 4-1 1-0 0-1 9-2 4-2 4-2 7-1 7-3 3-2 7-1 
 3 Orkan Sochaczew1-0 2-0     2-0 5-1 1-4 2-0 5-1 7-1 3-2 5-3 4-0 0-2 3-0 
 4 Orkan Lelice2-0 4-5 1-4     5-0 3-2 2-1 0-0 5-2 4-2 0-1 6-1 5-1 4-3 
 5 Zryw Bielsk3-3 5-1 2-2 2-3     3-2 3-1 3-2 4-2 3-2 6-1 2-0 7-3 3-1 
 6 Orzeł Goleszyn1-3 1-5 2-2 3-0 3-1     0-2 4-2 3-2 2-1 2-0 2-1 4-1 3-0* 
 7 Amator Maszewo4-4 0-1 1-0 0-3 1-3 3-4     2-1 1-2 0-1 2-2 6-2 4-2 2-0 
 8 Wicher Cieszewo0-3 1-2 1-4 3-2 5-0 1-2 0-1     1-1 4-2 2-1 1-5 2-1 7-1 
 9 Luszynianka Luszyn0-7 2-1 2-2 0-1 2-0 1-0 1-2 1-3     2-1 6-0 0-0 4-1 7-1 
 10 Wisła Nowy Duninów2-2 0-1 0-2 2-0 5-10 4-2 1-2 4-1 2-0     3-2 3-2 2-4 5-1 
 11 Świt Staroźreby0-3 3-7 1-5 1-3 3-3 2-1 2-2 0-0 7-2 3-1     0-0 1-5 3-1 
 12 KS Białkowo0-3 1-5 1-0 0-2 1-4 0-2 0-3 0-0 4-1 3-1 0-0     1-2 8-4 
 13 Unia Iłów2-2 0-3 1-1 2-3 1-1 1-4 1-0 1-2 0-1 0-4 2-3 0-2     2-4 
 14 Ikar Bielice0-4 1-7 0-9 1-5 0-4 2-1 0-4 1-5 1-1 5-1 0-2 1-4 4-1     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Zryw Bielsk 2-3 Orkan Lelice
KS Białkowo 1-2 Unia Iłów
Mazowsze Płock 3-2 Amator Maszewo
Ikar Bielice 5-1 Wisła Nowy Duninów
Luszynianka Luszyn 6-0 Świt Staroźreby
Mazur Gostynin 9-2 Wicher Cieszewo
Orzeł Goleszyn 2-2 Orkan Sochaczew

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

Orkan Sochaczew 5-1 Zryw Bielsk
Wicher Cieszewo 1-2 Orzeł Goleszyn
Świt Staroźreby 3-7 Mazur Gostynin
Wisła Nowy Duninów 2-0 Luszynianka Luszyn
Amator Maszewo 2-0 Ikar Bielice
Unia Iłów 2-2 Mazowsze Płock
Orkan Lelice 6-1 KS Białkowo

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Zryw Bielsk 2-0 KS Białkowo
Mazowsze Płock 1-2 Orkan Lelice
Ikar Bielice 4-1 Unia Iłów
Luszynianka Luszyn 1-2 Amator Maszewo
Mazur Gostynin 4-2 Wisła Nowy Duninów
Orzeł Goleszyn 2-0 Świt Staroźreby
Orkan Sochaczew 5-1 Wicher Cieszewo

Kolejka 4 - 7-8 września

Wicher Cieszewo 5-0 Zryw Bielsk
Świt Staroźreby 1-5 Orkan Sochaczew
Wisła Nowy Duninów 4-2 Orzeł Goleszyn
Amator Maszewo 0-1 Mazur Gostynin
Unia Iłów 0-1 Luszynianka Luszyn
Orkan Lelice 4-3 Ikar Bielice
KS Białkowo 0-3 Mazowsze Płock

Kolejka 5 - 14-15 września

Zryw Bielsk 3-3 Mazowsze Płock
Ikar Bielice 1-4 KS Białkowo
Luszynianka Luszyn 0-1 Orkan Lelice
Mazur Gostynin 3-2 Unia Iłów
Orzeł Goleszyn 0-2 Amator Maszewo
Orkan Sochaczew 3-2 Wisła Nowy Duninów
Wicher Cieszewo 2-1 Świt Staroźreby

Kolejka 6 - 21-22 września

Świt Staroźreby 3-3 Zryw Bielsk
Wisła Nowy Duninów 4-1 Wicher Cieszewo
Amator Maszewo 1-0 Orkan Sochaczew
Unia Iłów 1-4 Orzeł Goleszyn
Orkan Lelice 4-5 Mazur Gostynin
KS Białkowo 4-1 Luszynianka Luszyn
Mazowsze Płock 3-2 Ikar Bielice

Kolejka 7 - 28-29 września

Zryw Bielsk 3-1 Ikar Bielice
Luszynianka Luszyn 0-7 Mazowsze Płock
Mazur Gostynin 7-3 KS Białkowo
Orzeł Goleszyn 3-0 Orkan Lelice
Orkan Sochaczew 0-2 Unia Iłów
Wicher Cieszewo 0-1 Amator Maszewo
Świt Staroźreby 3-1 Wisła Nowy Duninów

Kolejka 8 - 5-6 października

Wisła Nowy Duninów 5-10 Zryw Bielsk
Amator Maszewo 2-2 Świt Staroźreby
Unia Iłów 1-2 Wicher Cieszewo
Orkan Lelice 1-4 Orkan Sochaczew
KS Białkowo 0-2 Orzeł Goleszyn
Mazowsze Płock 2-1 Mazur Gostynin
Ikar Bielice 1-1 Luszynianka Luszyn

Kolejka 9 - 12-13 października

Zryw Bielsk 4-2 Luszynianka Luszyn
Mazur Gostynin 7-1 Ikar Bielice
Orzeł Goleszyn 1-3 Mazowsze Płock
Orkan Sochaczew 4-0 KS Białkowo
Wicher Cieszewo 3-2 Orkan Lelice
Świt Staroźreby 1-5 Unia Iłów
Wisła Nowy Duninów 1-2 Amator Maszewo

Kolejka 10 - 19-20 października

Amator Maszewo 1-3 Zryw Bielsk
Unia Iłów 0-4 Wisła Nowy Duninów
Orkan Lelice 0-1 Świt Staroźreby
KS Białkowo 0-0 Wicher Cieszewo
Mazowsze Płock 4-0 Orkan Sochaczew
Ikar Bielice 2-1 Orzeł Goleszyn
Luszynianka Luszyn 2-1 Mazur Gostynin

Kolejka 11 - 26-27 października

Zryw Bielsk 5-1 Mazur Gostynin
Orzeł Goleszyn 3-2 Luszynianka Luszyn
Orkan Sochaczew 3-0 Ikar Bielice
Wicher Cieszewo 0-3 Mazowsze Płock
Świt Staroźreby 0-0 KS Białkowo
Wisła Nowy Duninów 2-0 Orkan Lelice
Amator Maszewo 4-2 Unia Iłów

Kolejka 12 - 2-3 listopada

Unia Iłów 1-1 Zryw Bielsk
mecz przerwany w 24. minucie
Orkan Lelice 2-1 Amator Maszewo
KS Białkowo 3-1 Wisła Nowy Duninów
Mazowsze Płock 2-1 Świt Staroźreby
Ikar Bielice 1-5 Wicher Cieszewo
Luszynianka Luszyn 2-2 Orkan Sochaczew
Mazur Gostynin 1-0 Orzeł Goleszyn

Kolejka 13 - 9-10 listopada

Zryw Bielsk 3-2 Orzeł Goleszyn
Orkan Sochaczew 2-0 Mazur Gostynin
Wicher Cieszewo 1-1 Luszynianka Luszyn
Świt Staroźreby 3-1 Ikar Bielice
Wisła Nowy Duninów 2-2 Mazowsze Płock
Amator Maszewo 6-2 KS Białkowo
Unia Iłów 2-3 Orkan Lelice

Kolejka 14 - 22-23 marca

Orkan Lelice 5-0 Zryw Bielsk
Unia Iłów 0-2 KS Białkowo
Amator Maszewo 4-4 Mazowsze Płock
Wisła Nowy Duninów 5-1 Ikar Bielice
Świt Staroźreby 7-2 Luszynianka Luszyn
Wicher Cieszewo 1-2 Mazur Gostynin
Orkan Sochaczew 1-4 Orzeł Goleszyn

Kolejka 15 - 29-30 marca

Zryw Bielsk 2-2 Orkan Sochaczew
Orzeł Goleszyn 4-2 Wicher Cieszewo
Mazur Gostynin 7-1 Świt Staroźreby
Luszynianka Luszyn 2-1 Wisła Nowy Duninów
Ikar Bielice 0-4 Amator Maszewo
Mazowsze Płock 2-1 Unia Iłów
KS Białkowo 0-2 Orkan Lelice

Kolejka 16 - 5-6 kwietnia

KS Białkowo 1-4 Zryw Bielsk
Orkan Lelice 2-0 Mazowsze Płock
Unia Iłów 2-4 Ikar Bielice
Amator Maszewo 1-2 Luszynianka Luszyn
Wisła Nowy Duninów 0-1 Mazur Gostynin
Świt Staroźreby 2-1 Orzeł Goleszyn
Wicher Cieszewo 1-4 Orkan Sochaczew

Kolejka 17 - 12-13 kwietnia

Zryw Bielsk 3-2 Wicher Cieszewo
Orkan Sochaczew 5-3 Świt Staroźreby
Orzeł Goleszyn 2-1 Wisła Nowy Duninów
Mazur Gostynin 0-1 Amator Maszewo
Luszynianka Luszyn 4-1 Unia Iłów
Ikar Bielice 1-5 Orkan Lelice
Mazowsze Płock 3-1 KS Białkowo

Kolejka 18 - 26-27 kwietnia

Mazowsze Płock 4-0 Zryw Bielsk
KS Białkowo 8-4 Ikar Bielice
Orkan Lelice 5-2 Luszynianka Luszyn
Unia Iłów 0-3 Mazur Gostynin
Amator Maszewo 3-4 Orzeł Goleszyn
Wisła Nowy Duninów 0-2 Orkan Sochaczew
Świt Staroźreby 0-0 Wicher Cieszewo

Kolejka 19 - 30 kwietnia-1 maja

Zryw Bielsk 6-1 Świt Staroźreby
Wicher Cieszewo 4-2 Wisła Nowy Duninów
Orkan Sochaczew 2-0 Amator Maszewo
Orzeł Goleszyn 4-1 Unia Iłów
Mazur Gostynin 1-1 Orkan Lelice
Luszynianka Luszyn 0-0 KS Białkowo
Ikar Bielice 0-4 Mazowsze Płock

Kolejka 20 - 3-4 maja

Ikar Bielice 0-4 Zryw Bielsk
Mazowsze Płock 3-1 Luszynianka Luszyn
KS Białkowo 1-5 Mazur Gostynin
Orkan Lelice 3-2 Orzeł Goleszyn
Unia Iłów 1-1 Orkan Sochaczew
Amator Maszewo 2-1 Wicher Cieszewo
Wisła Nowy Duninów 3-2 Świt Staroźreby

Kolejka 21 - 10-11 maja

Zryw Bielsk 3-2 Wisła Nowy Duninów
Świt Staroźreby 2-2 Amator Maszewo
Wicher Cieszewo 2-1 Unia Iłów
Orkan Sochaczew 2-0 Orkan Lelice
Orzeł Goleszyn 2-1 KS Białkowo
Mazur Gostynin 1-1 Mazowsze Płock
Luszynianka Luszyn 7-1 Ikar Bielice

Kolejka 22 - 17-18 maja

Luszynianka Luszyn 2-0 Zryw Bielsk
Ikar Bielice 1-7 Mazur Gostynin
Mazowsze Płock 3-3 Orzeł Goleszyn
KS Białkowo 1-0 Orkan Sochaczew
Orkan Lelice 0-0 Wicher Cieszewo
Unia Iłów 2-3 Świt Staroźreby
Amator Maszewo 0-1 Wisła Nowy Duninów

Kolejka 23 - 24-25 maja

Zryw Bielsk 3-1 Amator Maszewo
Wisła Nowy Duninów 2-4 Unia Iłów
Świt Staroźreby 1-3 Orkan Lelice
Wicher Cieszewo 1-5 KS Białkowo
Orkan Sochaczew 1-0 Mazowsze Płock
Orzeł Goleszyn 3-0 Ikar Bielice
(wo)
Mazur Gostynin 4-2 Luszynianka Luszyn

Kolejka 24 - 31 maja-1 czerwca

Mazur Gostynin 4-1 Zryw Bielsk
Luszynianka Luszyn 1-0 Orzeł Goleszyn
Ikar Bielice 0-9 Orkan Sochaczew
Mazowsze Płock 4-0 Wicher Cieszewo
KS Białkowo 0-0 Świt Staroźreby
Orkan Lelice 4-2 Wisła Nowy Duninów
Unia Iłów 1-0 Amator Maszewo

Kolejka 25 - 7-8 czerwca

Zryw Bielsk 7-3 Unia Iłów
Amator Maszewo 0-3 Orkan Lelice
Wisła Nowy Duninów 3-2 KS Białkowo
Świt Staroźreby 0-3 Mazowsze Płock
Wicher Cieszewo 7-1 Ikar Bielice
Orkan Sochaczew 7-1 Luszynianka Luszyn
Orzeł Goleszyn 1-5 Mazur Gostynin

Kolejka 26 - 15 czerwca

Orzeł Goleszyn 3-1 Zryw Bielsk
Mazur Gostynin 0-0 Orkan Sochaczew
Luszynianka Luszyn 1-3 Wicher Cieszewo
Ikar Bielice 0-2 Świt Staroźreby
Mazowsze Płock 10-0 Wisła Nowy Duninów
KS Białkowo 0-3 Amator Maszewo
Orkan Lelice 5-1 Unia Iłów

Baraże o udział w Mazowieckiej Lidze Seniorów

Mazowiecka Liga Seniorów 2002/2003 (mazowiecka (północ))

Liga okręgowa 2002/2003 (Ciechanów-Ostrołęka)
Liga okręgowa 2002/2003 (Warszawa (zachód))

Klasa A 2002/2003 (Płock)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas