[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

V liga 2007/2008, grupa: mazowiecka (południe)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Broń Radom 30 77 24 5 1 79-17 13 2 0 37-10 11 3 1 42-7
2.  Mszczonowianka Mszczonów 30 64 19 7 4 56-23 11 3 1 33-9 8 4 3 23-14
3.  KS Piaseczno 30 57 17 6 7 75-34 11 2 2 41-13 6 4 5 34-21
4.  Sparta Jazgarzew 30 54 17 3 10 73-60 11 2 2 39-20 6 1 8 34-40 2 4 1 1 0 5-4
5.  Pilica Białobrzegi 30 54 17 3 10 70-35 9 2 4 28-14 8 1 6 42-21 2 1 0 1 1 4-5
6.  Amur Wilga 30 51 15 6 9 67-37 8 5 2 37-13 7 1 7 30-24
7.  Zwolenianka Zwoleń 30 46 13 7 10 64-46 9 2 4 40-20 4 5 6 24-26
8.  Zryw Sobolew 30 44 13 5 12 65-56 8 2 5 34-22 5 3 7 31-34 2 4 1 1 0 8-3
9.  Drukarz Warszawa 30 44 13 5 12 63-58 8 1 6 41-30 5 4 6 22-28 2 1 0 1 1 3-8
10.  Sokół Przytyk 30 37 11 4 15 42-39 5 3 7 22-15 6 1 8 20-24
11.  Olimpia Warszawa 30 35 10 5 15 43-70 6 2 7 23-38 4 3 8 20-32
12.  Promnik Łaskarzew 30 34 9 7 14 44-43 6 6 3 30-13 3 1 11 14-30
13.  Milan Milanówek 30 30 8 6 16 38-56 5 1 9 25-31 3 5 7 13-25
14.  Victoria Głosków 30 26 8 2 20 26-94 4 1 10 11-47 4 1 10 15-47
15.  Tur Jaktorów 30 21 6 3 21 48-92 4 3 8 34-44 2 0 13 14-48
16.  Gwardia Warszawa 30 8 2 2 26 30-123 0 1 14 11-58 2 1 12 19-65
Zryw Sobolew mimo porażki w barażach został dokooptowany do rozgrywek IV ligi w nowym sezonie.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Broń Radom    3-1 1-0 4-2 2-1 3-0 2-1 3-2 1-0 2-0 2-1 1-0 1-1 1-1 6-0 5-0 
 2 Mszczonowianka Mszczonów0-0     2-0 5-2 1-1 0-0 3-0* 1-0 5-0 1-0 1-0 3-0 1-2 3-1 2-1 5-2 
 3 KS Piaseczno2-1 0-3     1-0 4-2 2-1 2-0 2-0 1-3 4-0 0-0 3-0 1-1 9-0 7-2 3-0* 
 4 Sparta Jazgarzew0-3 1-1 2-2     2-1 4-1 6-1 2-6 3-2 1-0 2-1 1-0 1-0 2-0 3-0* 9-2 
 5 Pilica Białobrzegi0-3 1-1 2-0 3-3     1-3 1-0 5-0 0-1 1-0 3-0 1-2 3-1 1-0 1-0 5-0 
 6 Amur Wilga1-1 0-0 3-1 7-1 2-0     2-2 0-0 6-1 1-2 1-1 3-1 3-0 2-3 2-0 4-0 
 7 Zwolenianka Zwoleń1-3 0-1 3-3 5-1 1-0 3-1     6-1 1-1 0-2 0-1 3-0 4-1 3-2 4-1 6-2 
 8 Zryw Sobolew1-2 2-1 3-1 0-2 1-4 3-0 1-1     2-2 0-2 0-1 4-1 2-1 6-0 5-1 4-3 
 9 Drukarz Warszawa0-3 2-0 2-4 1-6 1-4 2-1 0-2 1-6     7-0 10-1 1-1 1-0 2-1 5-1 6-0 
 10 Sokół Przytyk1-1 0-1 0-1 2-0 0-3 1-3 1-1 5-0 0-0     1-0 0-1 4-0 0-1 1-3 6-0 
 11 Olimpia Warszawa0-8 0-2 1-3 2-4 1-3 2-8 2-0 2-2 2-1 3-0*     2-1 1-1 2-0 3-1 0-4 
 12 Promnik Łaskarzew0-1 2-2 0-0 5-3 3-0 1-0 1-1 1-1 0-1 0-0 3-4     0-0 7-0 3-0* 4-0 
 13 Milan Milanówek0-2 0-1 1-1 1-2 1-4 1-3 2-4 2-3 2-3 2-0 3-1 3-2     0-2 2-1 5-2 
 14 Victoria Głosków1-7 0-2 0-6 1-2 0-10 0-3 0-7 2-1 1-0 0-6 1-1 2-0 0-1     3-0 0-1 
 15 Tur Jaktorów0-5 1-3 0-6 3-1 2-3 1-4 3-4 1-3 2-2 2-5 5-2 3-1 2-2 6-0     3-3 
 16 Gwardia Warszawa0-2 2-4 1-6 0-5 0-6 0-2 0-0 1-6 2-5 0-3 0-6 0-4 1-2 3-4 1-3     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

KS Piaseczno 3-0 Gwardia Warszawa 11 sierpnia, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Sokół Przytyk 0-1 Mszczonowianka Mszczonów 12 sierpnia, 17:00
Promnik Łaskarzew 1-1 Zryw Sobolew 12 sierpnia, 17:00
Zwolenianka Zwoleń 3-2 Victoria Głosków 11 sierpnia, 15:00
Sparta Jazgarzew 0-3 Broń Radom 11 sierpnia, 17:00
Amur Wilga 2-0 Tur Jaktorów 29 sierpnia, 17:00
Drukarz Warszawa 1-4 Pilica Białobrzegi 11 sierpnia, 11:00
Milan Milanówek 3-1 Olimpia Warszawa 11 sierpnia, 12:30

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Gwardia Warszawa 0-6 Olimpia Warszawa 15 sierpnia, 17:00
Pilica Białobrzegi 3-1 Milan Milanówek 15 sierpnia, 17:00
Tur Jaktorów 2-2 Drukarz Warszawa 15 sierpnia, 11:00
Broń Radom 3-0 Amur Wilga 15 sierpnia, 17:00
Victoria Głosków 1-2 Sparta Jazgarzew 19 września, 16:30
Zryw Sobolew 1-1 Zwolenianka Zwoleń 15 sierpnia, 17:00
Mszczonowianka Mszczonów 3-0 Promnik Łaskarzew 15 sierpnia, 17:00
KS Piaseczno 4-0 Sokół Przytyk 15 sierpnia, 15:30

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Sokół Przytyk 6-0 Gwardia Warszawa 19 sierpnia, 17:00
Promnik Łaskarzew 0-0 KS Piaseczno 19 sierpnia, 16:00
Zwolenianka Zwoleń 0-1 Mszczonowianka Mszczonów 19 sierpnia, 17:00
Sparta Jazgarzew 2-6 Zryw Sobolew 18 sierpnia, 17:00
Amur Wilga 2-3 Victoria Głosków 19 sierpnia, 17:00
Drukarz Warszawa 0-3 Broń Radom 19 sierpnia, 15:00
Olimpia Warszawa 1-3 Pilica Białobrzegi 18 sierpnia, 16:00
w Białobrzegach; Olimpia gospodarzem
Tur Jaktorów 2-2 Milan Milanówek 18 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Gwardia Warszawa 0-6 Pilica Białobrzegi 25 sierpnia, 11:00
Tur Jaktorów 5-2 Olimpia Warszawa 25 sierpnia, 12:00
Broń Radom 1-1 Milan Milanówek 25 sierpnia, 17:00
Victoria Głosków 1-0 Drukarz Warszawa 25 sierpnia, 15:00
Zryw Sobolew 3-0 Amur Wilga 26 sierpnia, 16:00
Mszczonowianka Mszczonów 5-2 Sparta Jazgarzew 25 sierpnia, 15:30
KS Piaseczno 2-0 Zwolenianka Zwoleń 25 sierpnia, 15:00
Sokół Przytyk 0-1 Promnik Łaskarzew 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 1-2 września

Promnik Łaskarzew 4-0 Gwardia Warszawa 2 września, 16:00
Zwolenianka Zwoleń 0-2 Sokół Przytyk 2 września, 17:00
Sparta Jazgarzew 2-2 KS Piaseczno 1 września, 17:00
Amur Wilga 0-0 Mszczonowianka Mszczonów 2 września, 17:00
Drukarz Warszawa 1-6 Zryw Sobolew 1 września, 14:30
Milan Milanówek 0-2 Victoria Głosków 2 września, 10:45
Olimpia Warszawa 0-8 Broń Radom 1 września, 15:00
Pilica Białobrzegi 1-0 Tur Jaktorów 2 września, 17:00

Kolejka 6 - 8-9 września

Gwardia Warszawa 1-3 Tur Jaktorów 6 września, 17:00
Broń Radom 2-1 Pilica Białobrzegi 8 września, 17:00
Victoria Głosków 1-1 Olimpia Warszawa 8 września, 14:00
Zryw Sobolew 2-1 Milan Milanówek 9 września, 16:00
Mszczonowianka Mszczonów 5-0 Drukarz Warszawa 9 września, 12:00
KS Piaseczno 2-1 Amur Wilga 8 września, 14:30
Sokół Przytyk 2-0 Sparta Jazgarzew 9 września, 16:00
Promnik Łaskarzew 1-1 Zwolenianka Zwoleń 9 września, 16:00

Kolejka 7 - 15-16 września

Zwolenianka Zwoleń 6-2 Gwardia Warszawa 16 września, 16:00
Sparta Jazgarzew 1-0 Promnik Łaskarzew 15 września, 11:00
Amur Wilga 1-2 Sokół Przytyk 16 września, 16:30
mecz zaplanowany na 16:00 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem
Drukarz Warszawa 2-4 KS Piaseczno 14 września, 17:00
Milan Milanówek 0-1 Mszczonowianka Mszczonów 15 września, 12:30
Olimpia Warszawa 2-2 Zryw Sobolew 15 września, 11:00
Pilica Białobrzegi 1-0 Victoria Głosków 16 września, 16:00
Tur Jaktorów 0-5 Broń Radom 15 września, 14:00

Kolejka 8 - 22-23 września

Gwardia Warszawa 0-2 Broń Radom 22 września, 11:00
Victoria Głosków 3-0 Tur Jaktorów 23 września, 14:00
Zryw Sobolew 1-4 Pilica Białobrzegi 23 września, 14:00
Mszczonowianka Mszczonów 1-0 Olimpia Warszawa 22 września, 11:00
KS Piaseczno 1-1 Milan Milanówek 22 września, 11:00
Sokół Przytyk 0-0 Drukarz Warszawa 23 września, 16:00
Promnik Łaskarzew 1-0 Amur Wilga 23 września, 16:00
Zwolenianka Zwoleń 5-1 Sparta Jazgarzew 22 września, 16:00

Kolejka 9 - 29-30 września

Sparta Jazgarzew 9-2 Gwardia Warszawa 29 września, 15:00
Amur Wilga 2-2 Zwolenianka Zwoleń 30 września, 16:00
Drukarz Warszawa 1-1 Promnik Łaskarzew 29 września, 16:00
Milan Milanówek 2-0 Sokół Przytyk 29 września, 14:00
Olimpia Warszawa 1-3 KS Piaseczno 29 września, 11:00
Pilica Białobrzegi 1-1 Mszczonowianka Mszczonów 30 września, 16:00
Tur Jaktorów 1-3 Zryw Sobolew 29 września, 11:00
Broń Radom 1-1 Victoria Głosków 29 września, 16:00

Kolejka 10 - 6-7 października

Gwardia Warszawa 3-4 Victoria Głosków 6 października, 11:00
Zryw Sobolew 1-2 Broń Radom 7 października, 14:00
Mszczonowianka Mszczonów 2-1 Tur Jaktorów 6 października, 15:30
KS Piaseczno 4-2 Pilica Białobrzegi 6 października, 11:00
Sokół Przytyk 1-0 Olimpia Warszawa 7 października, 15:00
Promnik Łaskarzew 0-0 Milan Milanówek 7 października, 15:00
Zwolenianka Zwoleń 1-1 Drukarz Warszawa 6 października, 15:00
Sparta Jazgarzew 4-1 Amur Wilga 6 października, 14:00

Kolejka 11 - 13-14 października

Amur Wilga 4-0 Gwardia Warszawa 14 października, 15:00
Drukarz Warszawa 1-6 Sparta Jazgarzew 13 października, 15:30
Milan Milanówek 2-4 Zwolenianka Zwoleń 13 października, 13:30
Olimpia Warszawa 2-1 Promnik Łaskarzew 13 października, 11:00
Pilica Białobrzegi 1-0 Sokół Przytyk 14 października, 15:00
Tur Jaktorów 0-6 KS Piaseczno 13 października, 15:00
Broń Radom 3-1 Mszczonowianka Mszczonów 14 października, 12:00
Victoria Głosków 2-1 Zryw Sobolew 13 października, 11:00

Kolejka 12 - 20-21 października

Gwardia Warszawa 1-6 Zryw Sobolew 20 października, 11:00
Mszczonowianka Mszczonów 3-1 Victoria Głosków 20 października, 14:30
KS Piaseczno 2-1 Broń Radom 20 października, 14:00
Sokół Przytyk 1-3 Tur Jaktorów 21 października, 15:00
Promnik Łaskarzew 3-0 Pilica Białobrzegi 21 października, 14:00
Zwolenianka Zwoleń 0-1 Olimpia Warszawa 20 października, 14:00
Sparta Jazgarzew 1-0 Milan Milanówek 20 października, 14:00
Amur Wilga 6-1 Drukarz Warszawa 21 października, 15:00

Kolejka 13 - 27-28 października

Drukarz Warszawa 6-0 Gwardia Warszawa 27 października, 14:00
Milan Milanówek 1-3 Amur Wilga 27 października, 12:30
Olimpia Warszawa 2-4 Sparta Jazgarzew 27 października, 10:00
Pilica Białobrzegi 1-0 Zwolenianka Zwoleń 28 października, 14:00
Tur Jaktorów 3-1 Promnik Łaskarzew 27 października, 11:00
Broń Radom 2-0 Sokół Przytyk 28 października, 12:00
Victoria Głosków 0-6 KS Piaseczno 27 października, 10:00
Zryw Sobolew 2-1 Mszczonowianka Mszczonów 28 października, 13:00

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Gwardia Warszawa 2-4 Mszczonowianka Mszczonów 3 listopada, 11:00
KS Piaseczno 2-0 Zryw Sobolew 4 listopada, 12:00
Sokół Przytyk 0-1 Victoria Głosków 4 listopada, 14:00
Promnik Łaskarzew 0-1 Broń Radom 4 listopada, 13:00
Zwolenianka Zwoleń 4-1 Tur Jaktorów 3 listopada, 13:00
Sparta Jazgarzew 2-1 Pilica Białobrzegi 3 listopada, 13:00
Amur Wilga 1-1 Olimpia Warszawa 4 listopada, 13:00
Drukarz Warszawa 1-0 Milan Milanówek 3 listopada, 11:25
mecz pierwotnie zaplanowany na 11:00 rozpoczął się z 25-minutowym opóźnieniem

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Milan Milanówek 5-2 Gwardia Warszawa 10 listopada, 10:30
Olimpia Warszawa 2-1 Drukarz Warszawa 10 listopada, 10:00
Pilica Białobrzegi 1-3 Amur Wilga 11 listopada, 13:00
Tur Jaktorów 3-1 Sparta Jazgarzew 10 listopada, 11:00
Broń Radom 2-1 Zwolenianka Zwoleń 11 listopada, 12:00
Victoria Głosków 2-0 Promnik Łaskarzew 10 listopada, 11:00
Zryw Sobolew 0-2 Sokół Przytyk 11 listopada, 12:00
Mszczonowianka Mszczonów 2-0 KS Piaseczno 10 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 15-16 marca

Gwardia Warszawa 1-6 KS Piaseczno 15 marca, 11:00
Mszczonowianka Mszczonów 1-0 Sokół Przytyk 15 marca, 14:00
Zryw Sobolew 4-1 Promnik Łaskarzew 16 marca, 15:00
Victoria Głosków 0-7 Zwolenianka Zwoleń 16 marca, 15:00
Broń Radom 4-2 Sparta Jazgarzew 15 marca, 12:00
Tur Jaktorów 1-4 Amur Wilga 15 marca, 15:00
Pilica Białobrzegi 0-1 Drukarz Warszawa 16 marca, 15:00
Olimpia Warszawa 1-1 Milan Milanówek 15 marca, 11:00

Kolejka 17 - 22 marca

Olimpia Warszawa 0-4 Gwardia Warszawa 21 marca, 15:00
Milan Milanówek 1-4 Pilica Białobrzegi 9 kwietnia, 15:30
Drukarz Warszawa 5-1 Tur Jaktorów 22 marca, 10:30
na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Łabiszyńskiej
Amur Wilga 1-1 Broń Radom 22 marca, 14:00
Sparta Jazgarzew 2-0 Victoria Głosków 21 marca, 15:00
Zwolenianka Zwoleń 6-1 Zryw Sobolew 20 marca, 15:00
Promnik Łaskarzew 2-2 Mszczonowianka Mszczonów 22 marca, 14:00
Sokół Przytyk 0-1 KS Piaseczno 22 marca, 12:00

Kolejka 18 - 29-30 marca

Milan Milanówek 2-1 Tur Jaktorów 29 marca, 11:30
Gwardia Warszawa 0-3 Sokół Przytyk 29 marca, 11:00
KS Piaseczno 3-0 Promnik Łaskarzew 29 marca, 12:00
Mszczonowianka Mszczonów 3-0 Zwolenianka Zwoleń 29 marca, 15:30
(wo)
goście nie posiadali aktualnych badań lekarskich
Zryw Sobolew 0-2 Sparta Jazgarzew 30 marca, 16:00
Victoria Głosków 0-3 Amur Wilga 30 marca, 15:00
Broń Radom 1-0 Drukarz Warszawa 30 marca, 11:00
Pilica Białobrzegi 3-0 Olimpia Warszawa 30 marca, 15:00

Kolejka 19 - 5-6 kwietnia

Pilica Białobrzegi 5-0 Gwardia Warszawa 6 kwietnia, 15:00
Olimpia Warszawa 3-1 Tur Jaktorów 5 kwietnia, 11:00
Milan Milanówek 0-2 Broń Radom 5 kwietnia, 12:30
Drukarz Warszawa 2-1 Victoria Głosków 5 kwietnia, 16:00
w Głoskowie; Drukarz gospodarzem
Amur Wilga 0-0 Zryw Sobolew 6 kwietnia, 15:00
Sparta Jazgarzew 1-1 Mszczonowianka Mszczonów 5 kwietnia, 15:00
Zwolenianka Zwoleń 3-3 KS Piaseczno 6 kwietnia, 15:00
Promnik Łaskarzew 0-0 Sokół Przytyk 6 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 12-13 kwietnia

Gwardia Warszawa 0-4 Promnik Łaskarzew 12 kwietnia, 11:00
Sokół Przytyk 1-1 Zwolenianka Zwoleń 13 kwietnia, 14:00
KS Piaseczno 1-0 Sparta Jazgarzew 12 kwietnia, 16:00
Mszczonowianka Mszczonów 0-0 Amur Wilga 12 kwietnia, 16:00
Zryw Sobolew 2-2 Drukarz Warszawa 13 kwietnia, 16:00
Victoria Głosków 0-1 Milan Milanówek 13 kwietnia, 15:00
Broń Radom 2-1 Olimpia Warszawa 12 kwietnia, 16:00
Tur Jaktorów 2-3 Pilica Białobrzegi 12 kwietnia, 14:00

Kolejka 21 - 23 kwietnia

Tur Jaktorów 3-3 Gwardia Warszawa 9 kwietnia, 16:00
Pilica Białobrzegi 0-3 Broń Radom 23 kwietnia, 16:30
Olimpia Warszawa 2-0 Victoria Głosków 23 kwietnia, 16:30
Milan Milanówek 2-3 Zryw Sobolew 23 kwietnia, 16:30
Drukarz Warszawa 2-0 Mszczonowianka Mszczonów 23 kwietnia, 17:00
Amur Wilga 3-1 KS Piaseczno 23 kwietnia, 16:30
Sparta Jazgarzew 1-0 Sokół Przytyk 23 kwietnia, 16:30
Zwolenianka Zwoleń 3-0 Promnik Łaskarzew 23 kwietnia, 16:30

Kolejka 22 - 19-20 kwietnia

Gwardia Warszawa 0-0 Zwolenianka Zwoleń 19 kwietnia, 11:00
Promnik Łaskarzew 5-3 Sparta Jazgarzew 20 kwietnia, 16:00
Sokół Przytyk 1-3 Amur Wilga 20 kwietnia, 15:00
KS Piaseczno 1-3 Drukarz Warszawa 19 kwietnia, 14:00
Mszczonowianka Mszczonów 1-2 Milan Milanówek 19 kwietnia, 16:00
Zryw Sobolew 0-1 Olimpia Warszawa 20 kwietnia, 16:00
Victoria Głosków 0-10 Pilica Białobrzegi 20 kwietnia, 15:00
Broń Radom 6-0 Tur Jaktorów 20 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 26-27 kwietnia

Broń Radom 5-0 Gwardia Warszawa 26 kwietnia, 16:00
Tur Jaktorów 6-0 Victoria Głosków 26 kwietnia, 12:00
Pilica Białobrzegi 5-0 Zryw Sobolew 27 kwietnia, 17:00
Olimpia Warszawa 0-2 Mszczonowianka Mszczonów 26 kwietnia, 11:00
Milan Milanówek 1-1 KS Piaseczno 26 kwietnia, 11:00
Drukarz Warszawa 7-0 Sokół Przytyk 26 kwietnia, 14:00
Amur Wilga 3-1 Promnik Łaskarzew 27 kwietnia, 15:00
Sparta Jazgarzew 6-1 Zwolenianka Zwoleń 26 kwietnia, 16:00

Kolejka 24 - 30 kwietnia

Gwardia Warszawa 0-5 Sparta Jazgarzew 30 kwietnia, 17:00
Zwolenianka Zwoleń 3-1 Amur Wilga 30 kwietnia, 17:00
Promnik Łaskarzew 0-1 Drukarz Warszawa 30 kwietnia, 17:00
Sokół Przytyk 4-0 Milan Milanówek 30 kwietnia, 16:00
KS Piaseczno 0-0 Olimpia Warszawa 30 kwietnia, 17:00
Mszczonowianka Mszczonów 1-1 Pilica Białobrzegi 30 kwietnia, 17:00
Zryw Sobolew 5-1 Tur Jaktorów 30 kwietnia, 18:15
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 75-minutowym opóźnieniem, goście spóźnili sie na mecz
Victoria Głosków 1-7 Broń Radom 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 25 - 3-4 maja

Victoria Głosków 0-1 Gwardia Warszawa 4 maja, 16:00
mecz przerwany w 56. minucie na około 20 minut z powodu burzy
Broń Radom 3-2 Zryw Sobolew 4 maja, 16:00
Tur Jaktorów 1-3 Mszczonowianka Mszczonów 3 maja, 11:00
Pilica Białobrzegi 2-0 KS Piaseczno 4 maja, 17:00
mecz przerwany w I połowie na około 20 minut z powodu burzy
Olimpia Warszawa 3-0 Sokół Przytyk 3 maja, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Milan Milanówek 3-2 Promnik Łaskarzew 4 maja, 13:00
Drukarz Warszawa 0-2 Zwolenianka Zwoleń 3 maja, 15:00
Amur Wilga 7-1 Sparta Jazgarzew 4 maja, 17:00

Kolejka 26 - 10-11 maja

Gwardia Warszawa 0-2 Amur Wilga 10 maja, 11:00
Sparta Jazgarzew 3-2 Drukarz Warszawa 10 maja, 17:00
Zwolenianka Zwoleń 4-1 Milan Milanówek 11 maja, 17:00
Promnik Łaskarzew 3-4 Olimpia Warszawa 11 maja, 17:00
Sokół Przytyk 0-3 Pilica Białobrzegi 11 maja, 16:00
KS Piaseczno 7-2 Tur Jaktorów 14 maja, 17:30
Mszczonowianka Mszczonów 0-0 Broń Radom 10 maja, 16:00
Zryw Sobolew 6-0 Victoria Głosków 11 maja, 17:00

Kolejka 27 - 17-18 maja

Zryw Sobolew 4-3 Gwardia Warszawa 18 maja, 17:00
Victoria Głosków 0-2 Mszczonowianka Mszczonów 18 maja, 16:00
Broń Radom 1-0 KS Piaseczno 18 maja, 16:00
Tur Jaktorów 2-5 Sokół Przytyk 17 maja, 11:00
Pilica Białobrzegi 1-2 Promnik Łaskarzew 18 maja, 17:00
Olimpia Warszawa 2-0 Zwolenianka Zwoleń 17 maja, 11:00
Milan Milanówek 1-2 Sparta Jazgarzew 16 maja, 18:00
Drukarz Warszawa 2-1 Amur Wilga 17 maja, 17:00

Kolejka 28 - 21 maja

Gwardia Warszawa 2-5 Drukarz Warszawa 20 maja, 18:00
Amur Wilga 3-0 Milan Milanówek 21 maja, 15:00
Sparta Jazgarzew 2-1 Olimpia Warszawa 21 maja, 18:15
mecz pierwotnie zaplanowany na 18:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem
Zwolenianka Zwoleń 1-0 Pilica Białobrzegi 21 maja, 17:00
Promnik Łaskarzew 3-0 Tur Jaktorów 21 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Sokół Przytyk 1-1 Broń Radom 21 maja, 17:00
KS Piaseczno 9-0 Victoria Głosków 21 maja, 17:50
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:30 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem
Mszczonowianka Mszczonów 1-0 Zryw Sobolew 21 maja, 17:00

Kolejka 29 - 24-25 maja

Mszczonowianka Mszczonów 5-2 Gwardia Warszawa 24 maja, 16:00
Zryw Sobolew 3-1 KS Piaseczno 24 maja, 16:00
Victoria Głosków 0-6 Sokół Przytyk 24 maja, 16:00
Broń Radom 1-0 Promnik Łaskarzew 24 maja, 16:00
Tur Jaktorów 3-4 Zwolenianka Zwoleń 24 maja, 16:00
Pilica Białobrzegi 3-3 Sparta Jazgarzew 24 maja, 16:00
Olimpia Warszawa 2-8 Amur Wilga 24 maja, 11:00
Milan Milanówek 2-3 Drukarz Warszawa 24 maja, 16:00

Kolejka 30 - 31 maja-1 czerwca

Gwardia Warszawa 1-2 Milan Milanówek 28 maja, 17:00
Drukarz Warszawa 10-1 Olimpia Warszawa 31 maja, 16:00
Amur Wilga 2-0 Pilica Białobrzegi 31 maja, 16:00
Sparta Jazgarzew 3-0 Tur Jaktorów 31 maja, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Zwolenianka Zwoleń 1-3 Broń Radom 31 maja, 16:00
Promnik Łaskarzew 7-0 Victoria Głosków 31 maja, 16:00
Sokół Przytyk 5-0 Zryw Sobolew 31 maja, 16:20
mecz zaplanowany na 16:00 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem
KS Piaseczno 0-3 Mszczonowianka Mszczonów 31 maja, 15:30

Baraże o udział w III lidze (łódzko-mazowiecka)
Baraże o udział w IV lidze (mazowiecka)

IV liga 2007/2008 (mazowiecka)

V liga 2007/2008 (mazowiecka (północ))

Liga okręgowa 2007/2008 (Radom)
Liga okręgowa 2007/2008 (Siedlce)
Liga okręgowa 2007/2008 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2007/2008 (Warszawa II)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas