[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2007/2008, grupa: Warszawa II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Przyszłość Włochy (Warszawa) 30 77 24 5 1 106-23 13 2 0 53-12 11 3 1 53-11
2.  Białołęka Warszawa 30 73 23 4 3 82-28 12 2 1 48-12 11 2 2 34-16 2 4 1 1 0 3-2
3.  GKP Targówek (Warszawa) 30 73 23 4 3 114-34 12 2 1 57-15 11 2 2 57-19 2 1 0 1 1 2-3
4.  Bug Wyszków 30 57 18 3 9 91-40 12 2 1 37-10 6 1 8 54-30
5.  Dolcan II Ząbki 30 53 17 2 11 84-53 9 2 4 43-21 8 0 7 41-32
6.  Wicher Kobyłka 30 49 15 4 11 52-47 10 2 3 32-15 5 2 8 20-32
7.  Sokół Serock 30 48 15 3 12 86-66 9 1 5 54-36 6 2 7 32-30
8.  Victoria Zerzeń (Warszawa) 30 45 14 3 13 73-74 9 0 6 45-36 5 3 7 28-38
9.  KS Wesoła (Warszawa) 30 39 12 3 15 59-73 7 2 6 37-41 5 1 9 22-32 2 3 1 0 1 5-3
10.  KS Falenica (Warszawa) 30 39 11 6 13 55-75 9 3 3 33-29 2 3 10 22-46 2 3 1 0 1 3-5
11.  Legionovia II Legionowo 30 34 10 4 16 62-73 5 2 8 36-37 5 2 8 26-36
12.  Bóbr Tłuszcz 30 31 9 4 17 38-76 5 2 8 19-32 4 2 9 19-44
13.  Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 30 27 8 3 19 46-94 6 2 7 32-33 2 1 12 14-61
14.  PKS Radość (Warszawa) 30 19 5 4 21 41-88 2 3 10 20-43 3 1 11 21-45
15.  PUG Bielany (Warszawa) 30 14 4 2 24 26-104 2 0 13 8-54 2 2 11 18-50 2 3 1 0 1 3-2
16.  FC Stars Warszawa 30 14 4 2 24 41-108 4 1 10 23-53 0 1 14 18-55 2 3 1 0 1 2-3
Marymont Warszawa wycofał się przed sezonem. Jego miejsce zajął KS Wesoła.
PUG Bielany rozgrywał swoje mecze na stadionie KS Falenica.
Po sezonie z grupy płockiej przeniósł się Orkan Sochaczew.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Przyszłość Włochy (Warszawa)    1-0 3-0 1-0 2-1 1-1 4-0 4-1 1-0 1-1 6-1 8-0 10-1 3-1 3-1 5-4 
 2 Białołęka Warszawa1-1     1-1 2-1 5-1 4-1 3-1 1-0 0-1 9-0 2-1 1-0 7-0 5-2 3-0 4-2 
 3 GKP Targówek (Warszawa)3-1 1-2     2-0 6-0 3-2 5-2 4-2 5-2 2-1 1-1 1-1 4-0 2-0 11-1 7-0 
 4 Bug Wyszków0-0 0-2 4-1     2-1 5-1 1-1 7-3 3-0 1-0 2-1 1-0 4-0 3-0* 3-0* 1-0 
 5 Dolcan II Ząbki1-4 1-4 0-1 4-0     2-0 6-0 1-1 3-1 3-0 3-2 4-1 6-1 3-3 1-2 5-1 
 6 Wicher Kobyłka1-1 0-1 1-1 3-0 2-1     1-4 2-0 3-2 3-1 2-0 0-1 2-0 4-1 4-1 4-1 
 7 Sokół Serock1-4 2-2 0-8 1-7 4-3 1-2     6-3 2-3 2-1 7-1 5-0 7-1 7-0 5-0 4-1 
 8 Victoria Zerzeń (Warszawa)0-4 1-2 1-7 7-3 1-3 5-2 3-2     1-2 5-3 2-3 7-1 3-0 4-1 3-2 2-1 
 9 KS Wesoła (Warszawa)1-4 0-6 4-5 1-3 1-6 4-1 0-5 3-3     4-0 4-1 3-0 3-2 3-2 2-2 4-1 
 10 KS Falenica (Warszawa)1-8 2-2 0-2 2-1 2-1 1-0 2-1 4-2 3-1     2-2 2-2 6-1 0-2 3-2 3-2 
 11 Legionovia II Legionowo2-3 2-4 0-7 5-2 1-2 1-2 0-0 1-2 5-1 4-4     3-4 4-1 4-2 1-3 3-0* 
 12 Bóbr Tłuszcz0-3 0-2 1-3 0-7 3-5 1-1 0-1 3-3 0-3 3-0* 1-0     0-1 2-0 3-2 2-1 
 13 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki0-6 5-0 1-4 1-1 2-4 1-2 1-0 0-1 3-1 3-4 1-4 4-3     3-0 2-2 5-1 
 14 PKS Radość (Warszawa)0-4 0-2 1-2 0-9 0-4 1-3 3-4 1-3 2-0 2-2 2-4 1-3 0-0     4-0 3-3 
 15 PUG Bielany (Warszawa)0-4 0-2 1-11 0-6 0-5 1-0 1-4 0-2 0-4 0-3* 0-2 0-2 1-5 1-4     3-0 
 16 FC Stars Warszawa0-6 1-3 1-4 1-14 1-4 1-2 0-7 1-2 1-1 4-2 1-3 4-1 4-1 1-3 2-0     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Bóbr Tłuszcz 0-2 Białołęka Warszawa
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3-1 KS Wesoła (Warszawa)
Victoria Zerzeń (Warszawa) 0-4 Przyszłość Włochy (Warszawa)
PUG Bielany (Warszawa) 0-3 KS Falenica (Warszawa)
(wo)
nie odbył się
PKS Radość (Warszawa) 1-2 GKP Targówek (Warszawa)
FC Stars Warszawa 1-4 Dolcan II Ząbki
Wicher Kobyłka 3-0 Bug Wyszków
Sokół Serock 7-1 Legionovia II Legionowo

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Białołęka Warszawa 2-1 Legionovia II Legionowo
Bug Wyszków 1-1 Sokół Serock
Dolcan II Ząbki 2-0 Wicher Kobyłka 16 sierpnia, 17:00
GKP Targówek (Warszawa) 7-0 FC Stars Warszawa
KS Falenica (Warszawa) 0-2 PKS Radość (Warszawa)
Przyszłość Włochy (Warszawa) 3-1 PUG Bielany (Warszawa)
KS Wesoła (Warszawa) 3-3 Victoria Zerzeń (Warszawa)
Bóbr Tłuszcz 0-1 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 5-0 Białołęka Warszawa 19 sierpnia, 11:00
Victoria Zerzeń (Warszawa) 7-1 Bóbr Tłuszcz 18 sierpnia, 16:00
PUG Bielany (Warszawa) 0-4 KS Wesoła (Warszawa) 19 sierpnia, 17:00
na stadionie KS Wesoła; PUG gospodarzem
PKS Radość (Warszawa) 0-4 Przyszłość Włochy (Warszawa) 18 sierpnia, 11:00
FC Stars Warszawa 4-2 KS Falenica (Warszawa) 18 sierpnia, 10:00
Wicher Kobyłka 1-1 GKP Targówek (Warszawa) 18 sierpnia, 11:00
Sokół Serock 4-3 Dolcan II Ząbki 18 sierpnia, 14:30
Legionovia II Legionowo 5-2 Bug Wyszków 18 sierpnia, 17:00
w Wyszkowie; Legionovia II gospodarzem

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Białołęka Warszawa 2-1 Bug Wyszków 25 sierpnia, 10:00
Dolcan II Ząbki 3-2 Legionovia II Legionowo 25 sierpnia, 17:00
GKP Targówek (Warszawa) 5-2 Sokół Serock 25 sierpnia, 17:00
KS Falenica (Warszawa) 1-0 Wicher Kobyłka 25 sierpnia, 16:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 5-4 FC Stars Warszawa 25 sierpnia, 11:00
KS Wesoła (Warszawa) 3-2 PKS Radość (Warszawa) 25 sierpnia, 16:00
Bóbr Tłuszcz 3-2 PUG Bielany (Warszawa) 25 sierpnia, 11:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0-1 Victoria Zerzeń (Warszawa) 26 sierpnia, 11:00

Kolejka 5 - 1-2 września

Victoria Zerzeń (Warszawa) 1-2 Białołęka Warszawa 1 września, 14:00
PUG Bielany (Warszawa) 1-5 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 2 września, 10:30
PKS Radość (Warszawa) 1-3 Bóbr Tłuszcz 1 września, 11:00
FC Stars Warszawa 1-1 KS Wesoła (Warszawa) 1 września, 15:00
Wicher Kobyłka 1-1 Przyszłość Włochy (Warszawa) 1 września, 11:00
Sokół Serock 2-1 KS Falenica (Warszawa) 1 września, 14:30
Legionovia II Legionowo 0-7 GKP Targówek (Warszawa) 1 września, 11:00
Bug Wyszków 2-1 Dolcan II Ząbki 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 8-9 września

Białołęka Warszawa 5-1 Dolcan II Ząbki 8 września, 15:00
GKP Targówek (Warszawa) 2-0 Bug Wyszków 9 września, 11:00
KS Falenica (Warszawa) 2-2 Legionovia II Legionowo 8 września, 15:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 4-0 Sokół Serock 8 września, 11:00
KS Wesoła (Warszawa) 4-1 Wicher Kobyłka 9 września, 16:00
Bóbr Tłuszcz 2-1 FC Stars Warszawa 8 września, 11:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3-0 PKS Radość (Warszawa) 9 września, 10:30
Victoria Zerzeń (Warszawa) 3-2 PUG Bielany (Warszawa) 8 września, 16:00

Kolejka 7 - 15-16 września

PUG Bielany (Warszawa) 0-2 Białołęka Warszawa 16 września, 15:00
PKS Radość (Warszawa) 1-3 Victoria Zerzeń (Warszawa) 15 września, 11:00
FC Stars Warszawa 4-1 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 15 września, 15:00
Wicher Kobyłka 0-1 Bóbr Tłuszcz 15 września, 16:00
Sokół Serock 2-3 KS Wesoła (Warszawa) 15 września, 14:30
Legionovia II Legionowo 2-3 Przyszłość Włochy (Warszawa) 16 września, 13:30
Bug Wyszków 1-0 KS Falenica (Warszawa) 15 września, 16:00
Dolcan II Ząbki 0-1 GKP Targówek (Warszawa) 16 września, 11:00

Kolejka 8 - 22-23 września

Białołęka Warszawa 1-1 GKP Targówek (Warszawa) 22 września, 11:00
KS Falenica (Warszawa) 2-1 Dolcan II Ząbki 22 września, 15:30
Przyszłość Włochy (Warszawa) 1-0 Bug Wyszków 22 września, 11:00
KS Wesoła (Warszawa) 4-1 Legionovia II Legionowo 22 września, 15:30
Bóbr Tłuszcz 0-1 Sokół Serock 22 września, 11:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1-2 Wicher Kobyłka 23 września, 10:30
Victoria Zerzeń (Warszawa) 2-1 FC Stars Warszawa 22 września, 16:00
PUG Bielany (Warszawa) 1-4 PKS Radość (Warszawa) 22 września, 15:00

Kolejka 9 - 29-30 września

PKS Radość (Warszawa) 0-2 Białołęka Warszawa 29 września, 11:00
FC Stars Warszawa 2-0 PUG Bielany (Warszawa) 29 września, 11:00
Wicher Kobyłka 2-0 Victoria Zerzeń (Warszawa) 29 września, 15:30
Sokół Serock 7-1 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 29 września, 14:30
Legionovia II Legionowo 3-4 Bóbr Tłuszcz 30 września, 16:00
Bug Wyszków 3-0 KS Wesoła (Warszawa) 29 września, 16:00
Dolcan II Ząbki 1-4 Przyszłość Włochy (Warszawa) 30 września, 11:00
GKP Targówek (Warszawa) 2-1 KS Falenica (Warszawa) 30 września, 11:00

Kolejka 10 - 6-7 października

Białołęka Warszawa 9-0 KS Falenica (Warszawa) 6 października, 14:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 3-0 GKP Targówek (Warszawa) 6 października, 11:00
KS Wesoła (Warszawa) 1-6 Dolcan II Ząbki 6 października, 15:00
Bóbr Tłuszcz 0-7 Bug Wyszków 7 października, 11:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1-4 Legionovia II Legionowo 7 października, 12:00
Victoria Zerzeń (Warszawa) 3-2 Sokół Serock 6 października, 15:00
PUG Bielany (Warszawa) 1-0 Wicher Kobyłka 7 października, 14:00
PKS Radość (Warszawa) 3-3 FC Stars Warszawa 6 października, 10:00

Kolejka 11 - 13-14 października

FC Stars Warszawa 1-3 Białołęka Warszawa 13 października, 11:00
Wicher Kobyłka 4-1 PKS Radość (Warszawa) 13 października, 14:30
mecz rozpoczał się z 40-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia sędziów
Sokół Serock 5-0 PUG Bielany (Warszawa) 13 października, 14:30
Legionovia II Legionowo 1-2 Victoria Zerzeń (Warszawa) 14 października, 15:30
Bug Wyszków 4-0 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 13 października, 15:00
Dolcan II Ząbki 4-1 Bóbr Tłuszcz 13 października, 15:30
GKP Targówek (Warszawa) 5-2 KS Wesoła (Warszawa) 14 października, 11:00
KS Falenica (Warszawa) 1-8 Przyszłość Włochy (Warszawa) 13 października, 14:00

Kolejka 12 - 20-21 października

Białołęka Warszawa 1-1 Przyszłość Włochy (Warszawa) 20 października, 11:00
KS Wesoła (Warszawa) 4-0 KS Falenica (Warszawa) 20 października, 14:30
Bóbr Tłuszcz 1-3 GKP Targówek (Warszawa) 20 października, 11:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 2-4 Dolcan II Ząbki 20 października, 10:30
Victoria Zerzeń (Warszawa) 7-3 Bug Wyszków 20 października, 15:00
PUG Bielany (Warszawa) 0-2 Legionovia II Legionowo 21 października, 14:00
PKS Radość (Warszawa) 3-4 Sokół Serock 20 października, 10:00
FC Stars Warszawa 1-2 Wicher Kobyłka 20 października, 11:00

Kolejka 13 - 27-28 października

Wicher Kobyłka 0-1 Białołęka Warszawa 28 października, 14:00
Sokół Serock 4-1 FC Stars Warszawa 27 października, 14:00
Legionovia II Legionowo 4-2 PKS Radość (Warszawa) 27 października, 14:00
Bug Wyszków 3-0 PUG Bielany (Warszawa) 27 października, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Dolcan II Ząbki 1-1 Victoria Zerzeń (Warszawa) 28 października, 11:00
GKP Targówek (Warszawa) 4-0 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 27 października, 14:00
KS Falenica (Warszawa) 2-2 Bóbr Tłuszcz 27 października, 14:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 1-0 KS Wesoła (Warszawa) 27 października, 11:00

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Białołęka Warszawa 0-1 KS Wesoła (Warszawa) 3 listopada, 11:00
Bóbr Tłuszcz 0-3 Przyszłość Włochy (Warszawa) 3 listopada, 11:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3-4 KS Falenica (Warszawa) 3 listopada, 10:30
Victoria Zerzeń (Warszawa) 1-7 GKP Targówek (Warszawa) 3 listopada, 13:30
PUG Bielany (Warszawa) 0-5 Dolcan II Ząbki 4 listopada, 13:00
PKS Radość (Warszawa) 0-9 Bug Wyszków 3 listopada, 10:45
FC Stars Warszawa 1-3 Legionovia II Legionowo 3 listopada, 11:00
Wicher Kobyłka 1-4 Sokół Serock 3 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Sokół Serock 2-2 Białołęka Warszawa 10 listopada, 13:30
Legionovia II Legionowo 1-2 Wicher Kobyłka 11 listopada, 13:00
Bug Wyszków 1-0 FC Stars Warszawa 10 listopada, 13:00
Dolcan II Ząbki 3-3 PKS Radość (Warszawa) 11 listopada, 11:00
GKP Targówek (Warszawa) 11-1 PUG Bielany (Warszawa) 10 listopada, 10:00
KS Falenica (Warszawa) 4-2 Victoria Zerzeń (Warszawa) 10 listopada, 14:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 10-1 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 10 listopada, 11:00
KS Wesoła (Warszawa) 3-0 Bóbr Tłuszcz 10 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 22 marca

Białołęka Warszawa 1-0 Bóbr Tłuszcz 21 marca, 15:00
KS Wesoła (Warszawa) 3-2 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 21 marca, 15:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 4-1 Victoria Zerzeń (Warszawa)
KS Falenica (Warszawa) 3-2 PUG Bielany (Warszawa)
GKP Targówek (Warszawa) 2-0 PKS Radość (Warszawa)
Dolcan II Ząbki 5-1 FC Stars Warszawa 23 kwietnia
w pierwotnym terminie (22 marca, 11:00) odwołany
Bug Wyszków 5-1 Wicher Kobyłka 21 marca
Legionovia II Legionowo 0-0 Sokół Serock

Kolejka 17 - 29-30 marca

Legionovia II Legionowo 2-4 Białołęka Warszawa
Sokół Serock 1-7 Bug Wyszków 30 marca, 15:30
Wicher Kobyłka 2-1 Dolcan II Ząbki
FC Stars Warszawa 1-4 GKP Targówek (Warszawa) 16 kwietnia
PKS Radość (Warszawa) 2-2 KS Falenica (Warszawa)
PUG Bielany (Warszawa) 0-4 Przyszłość Włochy (Warszawa) 29 marca, 11:00
na stadionie Przyszłości; PUG gospodarzem
Victoria Zerzeń (Warszawa) 1-2 KS Wesoła (Warszawa) 29 marca, 15:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 4-3 Bóbr Tłuszcz

Kolejka 18 - 5-6 kwietnia

Białołęka Warszawa 7-0 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 5 kwietnia, 12:00
Bóbr Tłuszcz 3-3 Victoria Zerzeń (Warszawa) 6 kwietnia, 15:00
KS Wesoła (Warszawa) 2-2 PUG Bielany (Warszawa) 5 kwietnia, 13:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 3-1 PKS Radość (Warszawa) 5 kwietnia, 11:00
KS Falenica (Warszawa) 3-2 FC Stars Warszawa 5 kwietnia, 14:00
GKP Targówek (Warszawa) 3-2 Wicher Kobyłka 6 kwietnia, 11:00
Dolcan II Ząbki 6-0 Sokół Serock 6 kwietnia, 11:00
Bug Wyszków 2-1 Legionovia II Legionowo 6 kwietnia, 15:30
w Legionowie; Bug gospodarzem

Kolejka 19 - 12-13 kwietnia

Bug Wyszków 0-2 Białołęka Warszawa 12 kwietnia, 16:00
Legionovia II Legionowo 1-2 Dolcan II Ząbki 13 kwietnia, 15:30
Sokół Serock 0-8 GKP Targówek (Warszawa) 12 kwietnia, 10:00
Wicher Kobyłka 3-1 KS Falenica (Warszawa) 12 kwietnia, 16:30
FC Stars Warszawa 0-6 Przyszłość Włochy (Warszawa) 12 kwietnia, 10:30
PKS Radość (Warszawa) 2-0 KS Wesoła (Warszawa) 12 kwietnia, 13:00
PUG Bielany (Warszawa) 0-2 Bóbr Tłuszcz 13 kwietnia, 15:00
Victoria Zerzeń (Warszawa) 3-0 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 12 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 19-20 kwietnia

Białołęka Warszawa 1-0 Victoria Zerzeń (Warszawa) 19 kwietnia, 11:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 2-2 PUG Bielany (Warszawa) 20 kwietnia, 11:00
Bóbr Tłuszcz 2-0 PKS Radość (Warszawa) 20 kwietnia, 11:00
KS Wesoła (Warszawa) 4-1 FC Stars Warszawa 19 kwietnia, 14:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 1-1 Wicher Kobyłka 19 kwietnia, 11:00
KS Falenica (Warszawa) 2-1 Sokół Serock 19 kwietnia, 14:00
GKP Targówek (Warszawa) 1-1 Legionovia II Legionowo 20 kwietnia, 15:30
w Legionowie; GKP gospodarzem
Dolcan II Ząbki 4-0 Bug Wyszków 20 kwietnia, 11:00

Kolejka 21 - 26-27 kwietnia

Dolcan II Ząbki 1-4 Białołęka Warszawa 27 kwietnia, 11:00
Bug Wyszków 4-1 GKP Targówek (Warszawa) 26 kwietnia, 16:00
Legionovia II Legionowo 4-4 KS Falenica (Warszawa) 27 kwietnia, 11:00
Sokół Serock 1-4 Przyszłość Włochy (Warszawa) 26 kwietnia, 16:00
Wicher Kobyłka 3-2 KS Wesoła (Warszawa) 26 kwietnia, 17:30
FC Stars Warszawa 4-1 Bóbr Tłuszcz 26 kwietnia, 10:30
PKS Radość (Warszawa) 0-0 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 26 kwietnia, 17:00
PUG Bielany (Warszawa) 0-2 Victoria Zerzeń (Warszawa) 26 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 30 kwietnia

Białołęka Warszawa 3-0 PUG Bielany (Warszawa) 30 kwietnia, 15:00
Victoria Zerzeń (Warszawa) 4-1 PKS Radość (Warszawa) 30 kwietnia, 16:30
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 5-1 FC Stars Warszawa 1 maja, 17:00
Bóbr Tłuszcz 1-1 Wicher Kobyłka 30 kwietnia, 16:00
KS Wesoła (Warszawa) 0-5 Sokół Serock 30 kwietnia, 16:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 6-1 Legionovia II Legionowo 30 kwietnia, 17:00
KS Falenica (Warszawa) 2-1 Bug Wyszków 30 kwietnia, 16:00
GKP Targówek (Warszawa) 6-0 Dolcan II Ząbki 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 3-4 maja

GKP Targówek (Warszawa) 1-2 Białołęka Warszawa 4 maja, 11:00
Dolcan II Ząbki 3-0 KS Falenica (Warszawa) 4 maja, 11:00
Bug Wyszków 0-0 Przyszłość Włochy (Warszawa) 3 maja, 16:00
Legionovia II Legionowo 5-1 KS Wesoła (Warszawa) 4 maja, 11:00
Sokół Serock 5-0 Bóbr Tłuszcz 3 maja, 13:30
Wicher Kobyłka 2-0 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3 maja, 17:00
FC Stars Warszawa 1-2 Victoria Zerzeń (Warszawa) 3 maja, 10:30
PKS Radość (Warszawa) 4-0 PUG Bielany (Warszawa) 4 maja, 17:00

Kolejka 24 - 10-11 maja

Białołęka Warszawa 5-2 PKS Radość (Warszawa) 10 maja, 11:00
PUG Bielany (Warszawa) 3-0 FC Stars Warszawa 10 maja, 17:00
Victoria Zerzeń (Warszawa) 5-2 Wicher Kobyłka 10 maja, 16:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1-0 Sokół Serock 11 maja, 11:00
Bóbr Tłuszcz 1-0 Legionovia II Legionowo 11 maja, 10:00
KS Wesoła (Warszawa) 1-3 Bug Wyszków 10 maja, 16:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 2-1 Dolcan II Ząbki 10 maja, 11:00
KS Falenica (Warszawa) 0-2 GKP Targówek (Warszawa) 10 maja, 14:00

Kolejka 25 - 17-18 maja

KS Falenica (Warszawa) 2-2 Białołęka Warszawa 17 maja, 14:00
GKP Targówek (Warszawa) 3-1 Przyszłość Włochy (Warszawa) 18 maja, 11:00
Dolcan II Ząbki 3-1 KS Wesoła (Warszawa) 18 maja, 11:00
Bug Wyszków 1-0 Bóbr Tłuszcz 17 maja, 17:00
Legionovia II Legionowo 4-1 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 18 maja, 15:30
Sokół Serock 6-3 Victoria Zerzeń (Warszawa) 17 maja, 10:00
Wicher Kobyłka 4-1 PUG Bielany (Warszawa) 17 maja, 17:00
FC Stars Warszawa 1-3 PKS Radość (Warszawa) 17 maja, 10:30

Kolejka 26 - 24-25 maja

Białołęka Warszawa 4-2 FC Stars Warszawa 24 maja, 11:00
PKS Radość (Warszawa) 1-3 Wicher Kobyłka 25 maja, 15:00
PUG Bielany (Warszawa) 1-4 Sokół Serock 25 maja, 12:00
Victoria Zerzeń (Warszawa) 2-3 Legionovia II Legionowo 25 maja, 12:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1-1 Bug Wyszków 25 maja, 16:00
Bóbr Tłuszcz 3-5 Dolcan II Ząbki 24 maja, 15:00
KS Wesoła (Warszawa) 4-5 GKP Targówek (Warszawa) 24 maja, 16:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 1-1 KS Falenica (Warszawa) 24 maja, 11:00

Kolejka 27 - 31 maja-1 czerwca

Przyszłość Włochy (Warszawa) 1-0 Białołęka Warszawa 31 maja, 11:00
KS Falenica (Warszawa) 3-1 KS Wesoła (Warszawa) 31 maja, 14:00
GKP Targówek (Warszawa) 1-1 Bóbr Tłuszcz 4 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (1 czerwca, 10:00) odwołany
Dolcan II Ząbki 6-1 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1 czerwca, 11:00
Bug Wyszków 7-3 Victoria Zerzeń (Warszawa) 31 maja, 13:00
Legionovia II Legionowo 1-3 PUG Bielany (Warszawa) 1 czerwca, 11:00
Sokół Serock 7-0 PKS Radość (Warszawa) 1 czerwca, 16:00
Wicher Kobyłka 4-1 FC Stars Warszawa 31 maja, 17:00

Kolejka 28 - 7-8 czerwca

Białołęka Warszawa 4-1 Wicher Kobyłka 7 czerwca, 13:30
FC Stars Warszawa 0-7 Sokół Serock 7 czerwca, 10:30
PKS Radość (Warszawa) 2-4 Legionovia II Legionowo 7 czerwca, 15:30
PUG Bielany (Warszawa) 0-6 Bug Wyszków 7 czerwca, 15:00
w Wyszkowie; PUG gospodarzem
Victoria Zerzeń (Warszawa) 1-3 Dolcan II Ząbki 7 czerwca, 15:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1-4 GKP Targówek (Warszawa) 8 czerwca, 10:00
Bóbr Tłuszcz 3-0 KS Falenica (Warszawa) 7 czerwca, 15:00
(wo)
przerwany przy stanie 1-1 w 45. minucie
KS Wesoła (Warszawa) 1-4 Przyszłość Włochy (Warszawa) 8 czerwca, 13:00

Kolejka 29 - 14-15 czerwca

KS Wesoła (Warszawa) 0-6 Białołęka Warszawa 14 czerwca, 11:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 8-0 Bóbr Tłuszcz 14 czerwca, 11:00
KS Falenica (Warszawa) 6-1 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 14 czerwca, 11:00
GKP Targówek (Warszawa) 4-2 Victoria Zerzeń (Warszawa) 14 czerwca, 10:00
Dolcan II Ząbki 1-2 PUG Bielany (Warszawa) 13 czerwca, 18:00
Bug Wyszków 3-0 PKS Radość (Warszawa) 14 czerwca, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Legionovia II Legionowo 3-0 FC Stars Warszawa 14 czerwca, 11:00
(wo)
Sokół Serock 1-2 Wicher Kobyłka 14 czerwca, 11:00

Kolejka 30 - 21-22 czerwca

Białołęka Warszawa 3-1 Sokół Serock 21 czerwca, 11:00
Wicher Kobyłka 2-0 Legionovia II Legionowo 21 czerwca, 11:00
FC Stars Warszawa 1-14 Bug Wyszków 21 czerwca, 10:30
PKS Radość (Warszawa) 0-4 Dolcan II Ząbki 21 czerwca, 11:00
PUG Bielany (Warszawa) 1-11 GKP Targówek (Warszawa) 21 czerwca, 11:00
Victoria Zerzeń (Warszawa) 5-3 KS Falenica (Warszawa) 21 czerwca, 11:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0-6 Przyszłość Włochy (Warszawa) 21 czerwca, 12:00
Bóbr Tłuszcz 0-3 KS Wesoła (Warszawa) 21 czerwca, 11:00

Baraże o udział w IV lidze (mazowiecka)

V liga 2007/2008 (mazowiecka (południe))
V liga 2007/2008 (mazowiecka (północ))

Liga okręgowa 2007/2008 (Ciechanów-Ostrołęka)
Liga okręgowa 2007/2008 (Płock)
Liga okręgowa 2007/2008 (Radom)
Liga okręgowa 2007/2008 (Siedlce)
Liga okręgowa 2007/2008 (Warszawa I)

Klasa A 2007/2008 (Warszawa I)
Klasa A 2007/2008 (Warszawa II)
Klasa A 2007/2008 (Warszawa III)
Klasa A 2007/2008 (Warszawa IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas