[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2007/2008, grupa: Warszawa III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Start II Otwock 26 65 21 2 3 117-24 10 1 2 80-11 11 1 1 37-13
2.  Mazur II Karczew 26 64 20 4 2 76-19 8 4 1 35-8 12 0 1 41-11
3.  Józefovia Józefów 26 63 21 0 5 105-30 10 0 3 56-18 11 0 2 49-12
4.  AON Rembertów (Warszawa) 26 53 17 2 7 74-32 10 1 2 46-13 7 1 5 28-19
5.  Wisła Dziecinów 26 45 14 3 9 69-57 9 0 4 39-22 5 3 5 30-35
6.  Watra Mrozy 26 43 13 4 9 57-49 7 2 4 30-21 6 2 5 27-28
7.  Advit Wiązowna 26 41 13 2 11 75-47 6 1 6 45-22 7 1 5 30-25
8.  GKP II Targówek (Warszawa) 26 35 11 2 13 61-59 7 1 5 37-24 4 1 8 24-35
9.  Fenix Siennica 26 30 9 3 14 63-78 6 2 5 39-34 3 1 9 24-44 2 6 2 0 0 9-2
10.  Drukarz II Warszawa 26 30 10 0 16 58-70 7 0 6 42-23 3 0 10 16-47 2 0 0 0 2 2-9
11.  Bór Regut 26 20 6 2 18 26-79 3 1 9 13-40 3 1 9 13-39
12.  Pro Futuro Warszawa 26 19 6 1 19 50-90 4 1 8 22-32 2 0 11 28-58
13.  LKS Osuchów 26 16 5 1 20 39-119 4 0 9 18-44 1 1 11 21-75
14.  Junak Warszawa 26 8 2 2 22 22-139 1 0 12 12-66 1 2 10 10-73
UKS Siekierki przeniósł się po sezonie z grupy drugiej.
Sokół Kołbiel przeniósł się po sezonie z grupy siedleckiej.
AON Rembertów przeniósł się po sezonie do grupy czwartej.
GKP II Targówek i Drukarz II Warszawa wycofały się po sezonie.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Start II Otwock    0-1 0-2 4-0 10-1 9-1 5-0 2-2 13-1 5-1 7-0 12-0 7-1 6-1 
 2 Mazur II Karczew1-1     2-0 1-1 4-1 0-0 1-2 3-0* 5-1 4-0 0-0 1-0 4-2 9-0 
 3 Józefovia Józefów1-3 0-2     4-1 3-2 4-1 1-4 2-1 5-0 4-1 5-0 5-3 11-0 11-0 
 4 AON Rembertów (Warszawa)1-3 3-1 0-3     2-2 1-0 3-1 4-0 3-1 6-0 6-1 2-1 9-0 6-0 
 5 Wisła Dziecinów2-3 1-5 1-4 1-0     4-3 1-3 4-1 3-0 10-0 4-0 4-2 2-0 2-1 
 6 Watra Mrozy2-3 0-1 2-0 0-3 0-2     1-0 3-2 2-0 4-2 2-1 10-3 3-3 1-1 
 7 Advit Wiązowna0-1 4-5 0-4 1-2 1-1 1-2     3-0 4-1 1-2 4-0 9-1 6-2 11-1 
 8 GKP II Targówek (Warszawa)1-2 1-3 1-6 3-2 2-1 3-3 6-0     1-3 2-1 0-1 3-0* 7-2 7-0 
 9 Fenix Siennica1-2 0-3* 2-4 1-4 2-2 2-0 1-1 2-5     6-2 2-1 5-4 8-5 7-1 
 10 Drukarz II Warszawa0-3 0-5 2-3 2-1 8-1 1-4 1-2 4-0 0-3*     7-0 4-0 8-1 5-0 
 11 Bór Regut2-1 0-2 0-4 0-6 0-5 0-2 1-8 2-3 2-2 2-1     0-3 0-3 4-0 
 12 Pro Futuro Warszawa0-3 1-3 1-3 0-3* 1-3 0-2 3-0 1-7 3-2 1-2 2-0     6-1 3-3 
 13 LKS Osuchów2-9 0-4 1-5 0-2 1-3 2-5 1-6 3-0* 3-0* 2-1 0-6 2-1     1-2 
 14 Junak Warszawa0-3* 1-6 0-11 2-3 1-6 1-4 0-3 2-3 0-10 0-3 0-3 1-10 4-1     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Mazur II Karczew 9-0 Junak Warszawa
Drukarz II Warszawa 4-0 GKP II Targówek (Warszawa)
Advit Wiązowna 4-1 Fenix Siennica
AON Rembertów (Warszawa) 9-0 LKS Osuchów
Watra Mrozy 2-0 Józefovia Józefów
Start II Otwock 12-0 Pro Futuro Warszawa
Bór Regut 0-5 Wisła Dziecinów

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Junak Warszawa 1-6 Wisła Dziecinów
Pro Futuro Warszawa 2-0 Bór Regut
Józefovia Józefów 1-3 Start II Otwock
LKS Osuchów 2-5 Watra Mrozy
Fenix Siennica 1-4 AON Rembertów (Warszawa)
GKP II Targówek (Warszawa) 6-0 Advit Wiązowna
Mazur II Karczew 4-0 Drukarz II Warszawa

Kolejka 3 - 1-2 września

Drukarz II Warszawa 5-0 Junak Warszawa
Advit Wiązowna 4-5 Mazur II Karczew
AON Rembertów (Warszawa) 4-0 GKP II Targówek (Warszawa)
Watra Mrozy 2-0 Fenix Siennica
Start II Otwock 7-1 LKS Osuchów
Bór Regut 0-4 Józefovia Józefów
Wisła Dziecinów 4-2 Pro Futuro Warszawa

Kolejka 4 - 8-9 września

Junak Warszawa 1-10 Pro Futuro Warszawa
Józefovia Józefów 3-2 Wisła Dziecinów
LKS Osuchów 0-6 Bór Regut
Fenix Siennica 1-2 Start II Otwock
GKP II Targówek (Warszawa) 3-3 Watra Mrozy
Mazur II Karczew 1-1 AON Rembertów (Warszawa)
Drukarz II Warszawa 1-2 Advit Wiązowna

Kolejka 5 - 15-16 września

Advit Wiązowna 11-1 Junak Warszawa
AON Rembertów (Warszawa) 6-0 Drukarz II Warszawa
Watra Mrozy 0-1 Mazur II Karczew
Start II Otwock 2-2 GKP II Targówek (Warszawa)
Bór Regut 2-2 Fenix Siennica
Wisła Dziecinów 2-0 LKS Osuchów
Pro Futuro Warszawa 1-3 Józefovia Józefów

Kolejka 6 - 22-23 września

Junak Warszawa 0-11 Józefovia Józefów
LKS Osuchów 2-1 Pro Futuro Warszawa
Fenix Siennica 2-2 Wisła Dziecinów
GKP II Targówek (Warszawa) 0-1 Bór Regut
Mazur II Karczew 1-1 Start II Otwock
Drukarz II Warszawa 1-4 Watra Mrozy
Advit Wiązowna 1-2 AON Rembertów (Warszawa)

Kolejka 7 - 29-30 września

AON Rembertów (Warszawa) 6-0 Junak Warszawa
Watra Mrozy 1-0 Advit Wiązowna
Start II Otwock 5-1 Drukarz II Warszawa
Bór Regut 0-2 Mazur II Karczew
Wisła Dziecinów 4-1 GKP II Targówek (Warszawa)
Pro Futuro Warszawa 3-2 Fenix Siennica
Józefovia Józefów 11-0 LKS Osuchów

Kolejka 8 - 6-7 października

Junak Warszawa 4-1 LKS Osuchów
Fenix Siennica 2-4 Józefovia Józefów
GKP II Targówek (Warszawa) 3-0 Pro Futuro Warszawa
(wo)
Mazur II Karczew 4-1 Wisła Dziecinów
Drukarz II Warszawa 7-0 Bór Regut
Advit Wiązowna 0-1 Start II Otwock
AON Rembertów (Warszawa) 1-0 Watra Mrozy

Kolejka 9 - 13-14 października

Watra Mrozy 1-1 Junak Warszawa
Start II Otwock 4-0 AON Rembertów (Warszawa)
Bór Regut 1-8 Advit Wiązowna
Wisła Dziecinów 10-0 Drukarz II Warszawa
Pro Futuro Warszawa 1-3 Mazur II Karczew
Józefovia Józefów 2-1 GKP II Targówek (Warszawa)
LKS Osuchów 3-0 Fenix Siennica
(wo)
na boisku 2-5

Kolejka 10 - 20-21 października

GKP II Targówek (Warszawa) 7-2 LKS Osuchów
Mazur II Karczew 2-0 Józefovia Józefów
Drukarz II Warszawa 4-0 Pro Futuro Warszawa
Advit Wiązowna 1-1 Wisła Dziecinów
AON Rembertów (Warszawa) 6-1 Bór Regut
Watra Mrozy 2-3 Start II Otwock
Fenix Siennica 7-1 Junak Warszawa

Kolejka 11 - 27-28 października

Start II Otwock 6-1 Junak Warszawa
Bór Regut 0-2 Watra Mrozy
Wisła Dziecinów 1-0 AON Rembertów (Warszawa)
Pro Futuro Warszawa 3-0 Advit Wiązowna
mecz przerwany w 85. minucie przy stanie 3-0 z powodu zapadających ciemności - uznano wynik z boiska
Józefovia Józefów 4-1 Drukarz II Warszawa
LKS Osuchów 0-4 Mazur II Karczew
Fenix Siennica 2-5 GKP II Targówek (Warszawa)

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Junak Warszawa 2-3 GKP II Targówek (Warszawa)
Mazur II Karczew 5-1 Fenix Siennica
Drukarz II Warszawa 8-1 LKS Osuchów
Advit Wiązowna 0-4 Józefovia Józefów
AON Rembertów (Warszawa) 2-1 Pro Futuro Warszawa
Watra Mrozy 0-2 Wisła Dziecinów
Start II Otwock 7-0 Bór Regut

Kolejka 13 - 10-11 listopada

Bór Regut 4-0 Junak Warszawa
Wisła Dziecinów 2-3 Start II Otwock
Pro Futuro Warszawa 0-2 Watra Mrozy
Józefovia Józefów 4-1 AON Rembertów (Warszawa)
LKS Osuchów 1-6 Advit Wiązowna
Fenix Siennica 6-2 Drukarz II Warszawa
GKP II Targówek (Warszawa) 1-3 Mazur II Karczew

Kolejka 14 - 29-30 marca

Junak Warszawa 1-6 Mazur II Karczew
GKP II Targówek (Warszawa) 2-1 Drukarz II Warszawa 17 kwietnia, 17:30
Fenix Siennica 1-1 Advit Wiązowna
LKS Osuchów 0-2 AON Rembertów (Warszawa)
Józefovia Józefów 4-1 Watra Mrozy
Pro Futuro Warszawa 0-3 Start II Otwock
Wisła Dziecinów 4-0 Bór Regut

Kolejka 15 - 5 kwietnia

Wisła Dziecinów 2-1 Junak Warszawa
Bór Regut 0-3 Pro Futuro Warszawa
Start II Otwock 0-2 Józefovia Józefów
Watra Mrozy 3-3 LKS Osuchów
AON Rembertów (Warszawa) 3-1 Fenix Siennica
Advit Wiązowna 3-0 GKP II Targówek (Warszawa)
Drukarz II Warszawa 0-5 Mazur II Karczew
w Karczewie; Drukarz II gospodarzem

Kolejka 16 - 12-13 kwietnia

Junak Warszawa 0-3 Drukarz II Warszawa
Mazur II Karczew 1-2 Advit Wiązowna
GKP II Targówek (Warszawa) 3-2 AON Rembertów (Warszawa)
Fenix Siennica 2-0 Watra Mrozy
LKS Osuchów 2-9 Start II Otwock
Józefovia Józefów 5-0 Bór Regut
Pro Futuro Warszawa 1-3 Wisła Dziecinów

Kolejka 17 - 19-20 kwietnia

Pro Futuro Warszawa 3-3 Junak Warszawa
Wisła Dziecinów 1-4 Józefovia Józefów
Bór Regut 0-3 LKS Osuchów
Start II Otwock 13-1 Fenix Siennica
Watra Mrozy 3-2 GKP II Targówek (Warszawa)
AON Rembertów (Warszawa) 3-1 Mazur II Karczew
Advit Wiązowna 1-2 Drukarz II Warszawa

Kolejka 18 - 26-27 kwietnia

Junak Warszawa 0-3 Advit Wiązowna
Drukarz II Warszawa 2-1 AON Rembertów (Warszawa)
Mazur II Karczew 0-0 Watra Mrozy
GKP II Targówek (Warszawa) 1-2 Start II Otwock
Fenix Siennica 2-1 Bór Regut
LKS Osuchów 1-3 Wisła Dziecinów
Józefovia Józefów 5-3 Pro Futuro Warszawa

Kolejka 19 - 3-4 maja

Józefovia Józefów 11-0 Junak Warszawa
Pro Futuro Warszawa 6-1 LKS Osuchów
Wisła Dziecinów 3-0 Fenix Siennica
Bór Regut 2-3 GKP II Targówek (Warszawa)
w Warszawie; Bór gospodarzem
Start II Otwock 0-1 Mazur II Karczew
Watra Mrozy 4-2 Drukarz II Warszawa
AON Rembertów (Warszawa) 3-1 Advit Wiązowna

Kolejka 20 - 10-11 maja

Junak Warszawa 2-3 AON Rembertów (Warszawa)
Advit Wiązowna 1-2 Watra Mrozy
Drukarz II Warszawa 0-3 Start II Otwock
Mazur II Karczew 0-0 Bór Regut
GKP II Targówek (Warszawa) 2-1 Wisła Dziecinów 21 maja
Fenix Siennica 5-4 Pro Futuro Warszawa
LKS Osuchów 1-5 Józefovia Józefów

Kolejka 21 - 17-18 maja

LKS Osuchów 1-2 Junak Warszawa
Józefovia Józefów 5-0 Fenix Siennica
Pro Futuro Warszawa 1-7 GKP II Targówek (Warszawa)
na Targówku, Pro Futuro gospodarzem
Wisła Dziecinów 1-5 Mazur II Karczew
Bór Regut 2-1 Drukarz II Warszawa
Start II Otwock 5-0 Advit Wiązowna
Watra Mrozy 0-3 AON Rembertów (Warszawa)

Kolejka 22 - 24-25 maja

Junak Warszawa 1-4 Watra Mrozy
AON Rembertów (Warszawa) 1-3 Start II Otwock
Advit Wiązowna 4-0 Bór Regut
Drukarz II Warszawa 8-1 Wisła Dziecinów
Mazur II Karczew 1-0 Pro Futuro Warszawa
GKP II Targówek (Warszawa) 1-6 Józefovia Józefów
Fenix Siennica 8-5 LKS Osuchów

Kolejka 23 - 31 maja-1 czerwca

Junak Warszawa 0-10 Fenix Siennica
LKS Osuchów 3-0 GKP II Targówek (Warszawa)
(wo)
Józefovia Józefów 0-2 Mazur II Karczew
Pro Futuro Warszawa 1-2 Drukarz II Warszawa
Wisła Dziecinów 1-3 Advit Wiązowna
Bór Regut 0-6 AON Rembertów (Warszawa)
Start II Otwock 9-1 Watra Mrozy

Kolejka 24 - 7-8 czerwca

Junak Warszawa 0-3 Start II Otwock
(wo)
Watra Mrozy 2-1 Bór Regut
AON Rembertów (Warszawa) 2-2 Wisła Dziecinów
Advit Wiązowna 9-1 Pro Futuro Warszawa
Drukarz II Warszawa 2-3 Józefovia Józefów
Mazur II Karczew 4-2 LKS Osuchów
GKP II Targówek (Warszawa) 1-3 Fenix Siennica

Kolejka 25 - 14-15 czerwca

GKP II Targówek (Warszawa) 7-0 Junak Warszawa
Fenix Siennica 0-3 Mazur II Karczew
(wo)
mecz się nie odbył; gospodarze nie posiadali licencji na boisko
LKS Osuchów 2-1 Drukarz II Warszawa
Józefovia Józefów 1-4 Advit Wiązowna
Pro Futuro Warszawa 0-3 AON Rembertów (Warszawa)
(wo)
Wisła Dziecinów 4-3 Watra Mrozy
Bór Regut 2-1 Start II Otwock

Kolejka 26 - 21-22 czerwca

Junak Warszawa 0-3 Bór Regut
Start II Otwock 10-1 Wisła Dziecinów
Watra Mrozy 10-3 Pro Futuro Warszawa
AON Rembertów (Warszawa) 0-3 Józefovia Józefów
Advit Wiązowna 6-2 LKS Osuchów
Drukarz II Warszawa 0-3 Fenix Siennica
(wo)
gospodarze nie zapewnili boiska do gry
Mazur II Karczew 3-0 GKP II Targówek (Warszawa)
(wo)
goście nie przyjechali

Liga okręgowa 2007/2008 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2007/2008 (Warszawa II)

Klasa A 2007/2008 (Warszawa I)
Klasa A 2007/2008 (Warszawa II)
Klasa A 2007/2008 (Warszawa IV)

Klasa B 2007/2008 (Warszawa I)
Klasa B 2007/2008 (Warszawa II)
Klasa B 2007/2008 (Warszawa III)
Klasa B 2007/2008 (Warszawa IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas