[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2007/2008, grupa: Warszawa I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Naprzód Brwinów 24 62 20 2 2 89-17 12 0 0 58-6 8 2 2 31-11
2.  KS Teresin 24 56 18 2 4 87-32 10 1 1 45-9 8 1 3 42-23
3.  Relax Radziwiłłów 24 47 14 5 5 59-38 10 0 2 35-16 4 5 3 24-22
4.  Błękitni Korytów 24 43 13 4 7 67-36 7 2 3 31-12 6 2 4 36-24
5.  Ambra Ołtarzew 24 40 12 4 8 67-48 6 2 4 36-18 6 2 4 31-30
6.  Partyzant Leszno 24 36 10 6 8 57-49 6 4 2 34-16 4 2 6 23-33
7.  UKS Borzęcin 24 35 10 5 9 55-48 4 3 5 28-28 6 2 4 27-20
8.  Milan II Milanówek 24 28 7 7 10 44-52 5 3 4 27-23 2 4 6 17-29
9.  Naprzód II Zielonki 24 25 7 4 13 36-46 4 3 5 17-21 3 1 8 19-25
10.  Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 24 24 6 6 12 45-65 4 4 4 26-27 2 2 8 19-38
11.  Guzovia Guzów 24 23 7 2 15 33-74 4 0 8 18-36 3 2 7 15-38
12.  Tur II Jaktorów 24 17 5 2 17 34-88 2 1 9 20-48 3 1 8 14-40
13.  Tajfun Brochów 24 6 1 3 20 29-109 1 3 8 22-45 0 0 12 7-64
Orkan II Sochaczew wycofał się po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane.
Tur II Jaktorów wycofał się z rozgrywek po sezonie.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Naprzód Brwinów    6-1 6-2 5-0 4-0 10-0 4-1 4-1 1-0 4-0 6-0 4-0 4-1 
 2 KS Teresin0-2     5-1 3-1 4-0 3-0* 2-2 6-1 3-1 4-0 3-0 4-1 8-0 
 3 Relax Radziwiłłów1-0 1-6     1-4 3-1 1-0 2-0 3-1 5-0 3-2 3-0 6-0 6-2 
 4 Błękitni Korytów1-3 2-0 0-0     2-2 2-1 0-1 1-3 3-0 8-1 3-0 5-0 4-1 
 5 Ambra Ołtarzew3-3 2-3 3-0* 0-1     3-1 1-1 1-2 0-5 4-1 8-1 6-0 5-0 
 6 Partyzant Leszno1-0 3-1 1-1 1-1 1-3     2-4 2-0 5-1 3-3 2-2 3-0* 10-0 
 7 UKS Borzęcin0-6 2-2 1-1 3-0 1-2 3-4     3-3 1-4 3-0* 3-5 3-1 5-0 
 8 Milan II Milanówek1-2 2-4 1-1 3-2 2-2 1-2 1-4     2-1 3-2 4-1 1-1 6-1 
 9 Naprzód II Zielonki0-3 1-3 1-1 1-5 1-2 2-2 1-4 2-0     1-1 3-0 2-0 2-0 
 10 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki2-2 0-7 1-3 1-1 7-3 1-5 1-0 2-2 1-0     1-1 0-3* 9-0 
 11 Guzovia Guzów1-4 1-4 0-3 0-4 2-10 0-2 5-1 1-0 3-2 0-1     3-4 2-1 
 12 Tur II Jaktorów0-2 1-5 3-4 2-11 3-4 3-2 1-5 2-2 0-4 1-6 1-2     3-1 
 13 Tajfun Brochów1-4 2-6 0-7 4-6 0-2 4-4 0-4 2-2 1-1 4-2 1-3 3-4     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Błękitni Korytów 8-1 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Guzovia Guzów - Orkan II Sochaczew
było 1-1, anulowany
KS Teresin 3-1 Naprzód II Zielonki 29 sierpnia, 18:00
UKS Borzęcin 3-1 Tur II Jaktorów
Ambra Ołtarzew 3-1 Partyzant Leszno
Naprzód Brwinów 6-2 Relax Radziwiłłów
Tajfun Brochów 2-2 Milan II Milanówek

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 2-2 Milan II Milanówek
Relax Radziwiłłów 6-2 Tajfun Brochów
Partyzant Leszno 1-0 Naprzód Brwinów
Tur II Jaktorów 3-4 Ambra Ołtarzew
Naprzód II Zielonki 1-4 UKS Borzęcin
Orkan II Sochaczew - KS Teresin
było 2-1, anulowany
Błękitni Korytów 3-0 Guzovia Guzów

Kolejka 3 - 1-2 września

Guzovia Guzów 0-1 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
KS Teresin 3-1 Błękitni Korytów
UKS Borzęcin - Orkan II Sochaczew
było 3-1, anulowany
Ambra Ołtarzew 0-5 Naprzód II Zielonki
Naprzód Brwinów 4-0 Tur II Jaktorów
Tajfun Brochów 4-4 Partyzant Leszno
Milan II Milanówek 1-1 Relax Radziwiłłów 5 września, 17:30

Kolejka 4 - 8-9 września

Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 1-3 Relax Radziwiłłów
Partyzant Leszno 2-0 Milan II Milanówek
Tur II Jaktorów 3-1 Tajfun Brochów
Naprzód II Zielonki 0-3 Naprzód Brwinów
Orkan II Sochaczew - Ambra Ołtarzew
było 2-2, anulowany
Błękitni Korytów 0-1 UKS Borzęcin
Guzovia Guzów 1-4 KS Teresin

Kolejka 5 - 15-16 września

KS Teresin 4-0 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
UKS Borzęcin 3-5 Guzovia Guzów
Ambra Ołtarzew 0-1 Błękitni Korytów
Naprzód Brwinów - Orkan II Sochaczew
zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Tajfun Brochów 1-1 Naprzód II Zielonki
Milan II Milanówek 1-1 Tur II Jaktorów
Relax Radziwiłłów 1-0 Partyzant Leszno

Kolejka 6 - 22-23 września

Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 1-5 Partyzant Leszno
Tur II Jaktorów 3-4 Relax Radziwiłłów
Naprzód II Zielonki 2-0 Milan II Milanówek
Orkan II Sochaczew - Tajfun Brochów
na boisku 5-1, zweryfikowany na 0-3 (wo), później anulowany
Błękitni Korytów 1-3 Naprzód Brwinów
Guzovia Guzów 2-10 Ambra Ołtarzew
KS Teresin 2-2 UKS Borzęcin

Kolejka 7 - 29-30 września

UKS Borzęcin 3-0 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
(wo)
Ambra Ołtarzew 2-3 KS Teresin
Naprzód Brwinów 6-0 Guzovia Guzów
Tajfun Brochów 4-6 Błękitni Korytów
Milan II Milanówek - Orkan II Sochaczew
było 2-1, anulowany
Relax Radziwiłłów 5-0 Naprzód II Zielonki
Partyzant Leszno 3-0 Tur II Jaktorów
(wo)

Kolejka 8 - 6-7 października

Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 0-3 Tur II Jaktorów
(wo)
na boisku 4-0
Naprzód II Zielonki 2-2 Partyzant Leszno
Orkan II Sochaczew - Relax Radziwiłłów
było 0-1, anulowany
Błękitni Korytów 1-3 Milan II Milanówek
Guzovia Guzów 2-1 Tajfun Brochów
KS Teresin 0-2 Naprzód Brwinów
UKS Borzęcin 1-2 Ambra Ołtarzew

Kolejka 9 - 13-14 października

Ambra Ołtarzew 4-1 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Naprzód Brwinów 4-1 UKS Borzęcin
Tajfun Brochów 2-6 KS Teresin
Milan II Milanówek 4-1 Guzovia Guzów
Relax Radziwiłłów 1-4 Błękitni Korytów
Partyzant Leszno - Orkan II Sochaczew
goście nie dojechali, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Tur II Jaktorów 0-4 Naprzód II Zielonki

Kolejka 10 - 20-21 października

Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 1-0 Naprzód II Zielonki
Orkan II Sochaczew - Tur II Jaktorów
goście nie przyjechali, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Błękitni Korytów 2-1 Partyzant Leszno
Guzovia Guzów 0-3 Relax Radziwiłłów
KS Teresin 6-1 Milan II Milanówek
UKS Borzęcin 5-0 Tajfun Brochów
Ambra Ołtarzew 3-3 Naprzód Brwinów

Kolejka 11 - 27-28 października

Naprzód Brwinów 4-0 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Tajfun Brochów 0-2 Ambra Ołtarzew
Milan II Milanówek 1-4 UKS Borzęcin
Relax Radziwiłłów 1-6 KS Teresin
Partyzant Leszno 2-2 Guzovia Guzów
Tur II Jaktorów 2-11 Błękitni Korytów
Naprzód II Zielonki - Orkan II Sochaczew
było 3-2, anulowany

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Pogoń II Grodzisk Mazowiecki - Orkan II Sochaczew
było 0-2, anulowany
Błękitni Korytów 3-0 Naprzód II Zielonki
Guzovia Guzów 3-4 Tur II Jaktorów
KS Teresin 3-0 Partyzant Leszno
(wo)
mecz przerwany w 60. minucie przy stanie 2-0 - goście zeszli z boiska
UKS Borzęcin 1-1 Relax Radziwiłłów
Ambra Ołtarzew 1-2 Milan II Milanówek
Naprzód Brwinów 4-1 Tajfun Brochów

Kolejka 13 - 10-11 listopada

Tajfun Brochów 4-2 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Milan II Milanówek 1-2 Naprzód Brwinów
Relax Radziwiłłów 3-1 Ambra Ołtarzew
Partyzant Leszno 2-4 UKS Borzęcin
Tur II Jaktorów 1-5 KS Teresin
Naprzód II Zielonki 3-0 Guzovia Guzów
Orkan II Sochaczew - Błękitni Korytów
było 5-2, anulowany

Kolejka 14 - 29-30 marca

Pauza: Guzovia Guzów.
 
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 1-1 Błękitni Korytów
Naprzód II Zielonki 1-3 KS Teresin
Tur II Jaktorów 1-5 UKS Borzęcin
Partyzant Leszno 1-3 Ambra Ołtarzew
Relax Radziwiłłów 1-0 Naprzód Brwinów
Milan II Milanówek 6-1 Tajfun Brochów

Kolejka 15 - 5-6 kwietnia

Pauza: KS Teresin.
 
Milan II Milanówek 3-2 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Tajfun Brochów 0-7 Relax Radziwiłłów
Naprzód Brwinów 10-0 Partyzant Leszno
Ambra Ołtarzew 6-0 Tur II Jaktorów
UKS Borzęcin 1-4 Naprzód II Zielonki
Guzovia Guzów 0-4 Błękitni Korytów

Kolejka 16 - 12-13 kwietnia

Pauza: UKS Borzęcin.
 
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 1-1 Guzovia Guzów
Błękitni Korytów 2-0 KS Teresin
Naprzód II Zielonki 1-2 Ambra Ołtarzew
Tur II Jaktorów 0-2 Naprzód Brwinów
Partyzant Leszno 10-0 Tajfun Brochów
Relax Radziwiłłów 3-1 Milan II Milanówek

Kolejka 17 - 19-20 kwietnia

Pauza: Ambra Ołtarzew.
 
Relax Radziwiłłów 3-2 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Milan II Milanówek 1-2 Partyzant Leszno
Tajfun Brochów 3-4 Tur II Jaktorów
Naprzód Brwinów 1-0 Naprzód II Zielonki
UKS Borzęcin 3-0 Błękitni Korytów
KS Teresin 3-0 Guzovia Guzów

Kolejka 18 - 26-27 kwietnia

Pauza: Naprzód Brwinów.
 
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 0-7 KS Teresin
Guzovia Guzów 5-1 UKS Borzęcin
Błękitni Korytów 2-2 Ambra Ołtarzew
Naprzód II Zielonki 2-0 Tajfun Brochów
Tur II Jaktorów 2-2 Milan II Milanówek
Partyzant Leszno 1-1 Relax Radziwiłłów

Kolejka 19 - 3-4 maja

Pauza: Tajfun Brochów.
 
Partyzant Leszno 3-3 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 4 czerwca
Relax Radziwiłłów 6-0 Tur II Jaktorów
Milan II Milanówek 2-1 Naprzód II Zielonki
Naprzód Brwinów 5-0 Błękitni Korytów
Ambra Ołtarzew 8-1 Guzovia Guzów
UKS Borzęcin 2-2 KS Teresin

Kolejka 20 - 10-11 maja

Pauza: Milan II Milanówek.
 
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 1-0 UKS Borzęcin
KS Teresin 4-0 Ambra Ołtarzew
Guzovia Guzów 1-4 Naprzód Brwinów
Błękitni Korytów 4-1 Tajfun Brochów
Naprzód II Zielonki 1-1 Relax Radziwiłłów
Tur II Jaktorów 3-2 Partyzant Leszno

Kolejka 21 - 17-18 maja

Pauza: Relax Radziwiłłów.
 
Tur II Jaktorów 1-6 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Partyzant Leszno 5-1 Naprzód II Zielonki
Milan II Milanówek 3-2 Błękitni Korytów
Tajfun Brochów 1-3 Guzovia Guzów
Naprzód Brwinów 6-1 KS Teresin
Ambra Ołtarzew 1-1 UKS Borzęcin

Kolejka 22 - 24-25 maja

Pauza: Partyzant Leszno.
 
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 7-3 Ambra Ołtarzew
UKS Borzęcin 0-6 Naprzód Brwinów
KS Teresin 8-0 Tajfun Brochów
Guzovia Guzów 1-0 Milan II Milanówek
Błękitni Korytów 0-0 Relax Radziwiłłów
Naprzód II Zielonki 2-0 Tur II Jaktorów

Kolejka 23 - 31 maja-1 czerwca

Pauza: Tur II Jaktorów.
 
Naprzód II Zielonki 1-1 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Partyzant Leszno 1-1 Błękitni Korytów
Relax Radziwiłłów 3-0 Guzovia Guzów
Milan II Milanówek 2-4 KS Teresin
Tajfun Brochów 0-4 UKS Borzęcin
Naprzód Brwinów 4-0 Ambra Ołtarzew

Kolejka 24 - 7-8 czerwca

Pauza: Naprzód II Zielonki.
 
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 2-2 Naprzód Brwinów
Ambra Ołtarzew 5-0 Tajfun Brochów
UKS Borzęcin 3-3 Milan II Milanówek
KS Teresin 5-1 Relax Radziwiłłów
Guzovia Guzów 0-2 Partyzant Leszno
Błękitni Korytów 5-0 Tur II Jaktorów

Kolejka 25 - 14-15 czerwca

Pauza: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki.
 
Naprzód II Zielonki 1-5 Błękitni Korytów
Tur II Jaktorów 1-2 Guzovia Guzów
Partyzant Leszno 3-1 KS Teresin
Relax Radziwiłłów 2-0 UKS Borzęcin
Milan II Milanówek 2-2 Ambra Ołtarzew
Tajfun Brochów 1-4 Naprzód Brwinów

Kolejka 26 - 21-22 czerwca

Pauza: Błękitni Korytów.
 
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 9-0 Tajfun Brochów
Naprzód Brwinów 4-1 Milan II Milanówek
Ambra Ołtarzew 3-0 Relax Radziwiłłów
(wo)
UKS Borzęcin 3-4 Partyzant Leszno
KS Teresin 4-1 Tur II Jaktorów
Guzovia Guzów 3-2 Naprzód II Zielonki

Liga okręgowa 2007/2008 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2007/2008 (Warszawa II)

Klasa A 2007/2008 (Warszawa II)
Klasa A 2007/2008 (Warszawa III)
Klasa A 2007/2008 (Warszawa IV)

Klasa B 2007/2008 (Warszawa I)
Klasa B 2007/2008 (Warszawa II)
Klasa B 2007/2008 (Warszawa III)
Klasa B 2007/2008 (Warszawa IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas