[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2007/2008, grupa: Warszawa II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Tarpan Tarczyn 26 49 15 4 7 57-38 7 4 2 32-15 8 0 5 25-23
2.  Piast II Piastów 26 47 14 5 7 70-55 7 3 3 36-23 7 2 4 34-32
3.  Znicz II Pruszków 26 46 14 4 8 99-73 7 2 4 51-32 7 2 4 48-41
4.  Okęcie II Warszawa 26 44 14 2 10 87-63 7 0 6 51-36 7 2 4 36-27 2 4 1 1 0 8-4
5.  Sparta II Jazgarzew 26 44 13 5 8 75-54 8 3 2 47-23 5 2 6 28-31 2 1 0 1 1 4-8
6.  Skra Konstancin II Obory 26 38 11 5 10 60-53 6 1 6 35-27 5 4 4 25-26
7.  Ligowiec Warszawa 26 37 12 1 13 47-51 7 1 5 24-18 5 0 8 23-33
8.  UKS Siekierki (Warszawa) 26 36 11 3 12 68-70 6 2 5 38-35 5 1 7 30-35 2 3 1 0 1 11-6
9.  Perła Złotokłos 26 36 10 6 10 54-67 8 2 3 34-25 2 4 7 20-42 2 3 1 0 1 6-11
10.  Amigos Warszawa 26 34 9 7 10 32-36 1 5 7 9-22 8 2 3 23-14
11.  Orzeł Baniocha 26 33 10 3 13 53-79 7 1 5 33-31 3 2 8 20-48
12.  Anprel Nowa Wieś 26 31 7 10 9 63-70 5 4 4 30-24 2 6 5 33-46
13.  FC Płochocin 26 27 7 6 13 63-73 5 4 4 38-32 2 2 9 25-41
14.  Victoria II Głosków 26 11 2 5 19 19-65 2 1 10 13-33 0 4 9 6-32
KP Bielany wycofał się przed sezonem. Jego miejsce zajął FC Płochocin.
Victoria II Głosków wycofała się po rundzie jesiennej.
UKS Siekierki przeniósł się po sezonie do grupy trzeciej.
Korona II Góra Kalwaria przeniosła się po sezonie z grupy czwartej.
Anprel Nowa Wieś wycofał się z rozgrywek po sezonie.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Tarpan Tarczyn    2-2 5-2 1-0 0-1 1-1 6-2 1-0 1-4 2-0 5-1 1-1 6-0 1-1 
 2 Piast II Piastów0-1     3-3 7-5 1-3 2-3 3-1 4-0 0-0 4-1 4-1 4-2 2-1 2-2 
 3 Znicz II Pruszków3-1 1-2     2-3 4-2 4-2 2-3 2-2 6-6 4-1 9-0 8-1 3-7 3-2 
 4 Okęcie II Warszawa1-4 2-5 12-2     7-3 3-1 1-3 1-3 7-1 0-3 3-1 8-5 2-5 4-0 
 5 Sparta II Jazgarzew6-2 4-3 2-4 1-1     3-3 6-1 3-2 6-0 1-2 6-0 5-5 1-0 3-0* 
 6 Skra Konstancin II Obory0-1 7-2 2-3 2-3 4-0     4-2 3-4 2-0 0-3* 2-5 4-4 2-0 3-0* 
 7 Ligowiec Warszawa4-1 0-1 2-6 0-1 1-3 2-0     1-0 2-1 0-0 2-0 2-3 5-2 3-0* 
 8 UKS Siekierki (Warszawa)1-4 6-3 2-9 2-6 2-2 2-2 4-1     2-3 0-1 4-0 6-2 4-2 3-0* 
 9 Perła Złotokłos3-1 1-3 5-3 3-2 3-1 2-0 1-0 3-9     1-3 7-1 1-1 1-1 3-0* 
 10 Amigos Warszawa0-1 0-1 1-4 0-2 0-5 1-1 1-3 0-3 4-0     1-1 0-0 1-1 0-0 
 11 Orzeł Baniocha4-2 3-4 3-2 1-6 3-2 1-4 1-2 4-1 6-0 1-4     3-2 2-1 1-1 
 12 Anprel Nowa Wieś0-1 2-1 1-1 2-2 2-3 1-2 3-2 7-2 3-3 0-0 2-4     4-3 3-0* 
 13 FC Płochocin1-3 4-4 3-6 6-2 4-3 2-3 1-0 5-1 2-2 1-2 3-3 3-3     3-0* 
 14 Victoria II Głosków0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-0 2-3 0-3* 1-3 1-0 0-3* 0-3* 1-4 8-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Perła Złotokłos 3-9 UKS Siekierki (Warszawa)
Piast II Piastów 0-1 Tarpan Tarczyn
Skra Konstancin II Obory 2-0 FC Płochocin
Okęcie II Warszawa 3-1 Orzeł Baniocha
Victoria II Głosków 0-3 Ligowiec Warszawa
(wo)
Anprel Nowa Wieś 1-1 Znicz II Pruszków
Amigos Warszawa 0-5 Sparta II Jazgarzew

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

UKS Siekierki (Warszawa) 2-2 Sparta II Jazgarzew
Znicz II Pruszków 4-1 Amigos Warszawa
Ligowiec Warszawa 2-3 Anprel Nowa Wieś
Orzeł Baniocha 1-1 Victoria II Głosków
FC Płochocin 6-2 Okęcie II Warszawa 13 września
Tarpan Tarczyn 1-1 Skra Konstancin II Obory
Perła Złotokłos 1-3 Piast II Piastów

Kolejka 3 - 1-2 września

Piast II Piastów 4-0 UKS Siekierki (Warszawa)
Skra Konstancin II Obory 2-0 Perła Złotokłos
Okęcie II Warszawa 1-4 Tarpan Tarczyn
Victoria II Głosków 8-2 FC Płochocin
Anprel Nowa Wieś 2-4 Orzeł Baniocha
Amigos Warszawa 1-3 Ligowiec Warszawa
Sparta II Jazgarzew 2-4 Znicz II Pruszków

Kolejka 4 - 8-9 września

UKS Siekierki (Warszawa) 2-9 Znicz II Pruszków
Ligowiec Warszawa 1-3 Sparta II Jazgarzew
Orzeł Baniocha 1-4 Amigos Warszawa
FC Płochocin 3-3 Anprel Nowa Wieś
Tarpan Tarczyn 1-1 Victoria II Głosków
Perła Złotokłos 3-2 Okęcie II Warszawa
Piast II Piastów 2-3 Skra Konstancin II Obory

Kolejka 5 - 15-16 września

Skra Konstancin II Obory 3-4 UKS Siekierki (Warszawa)
Okęcie II Warszawa 2-5 Piast II Piastów
Victoria II Głosków 1-0 Perła Złotokłos
Anprel Nowa Wieś 0-1 Tarpan Tarczyn
Amigos Warszawa 1-1 FC Płochocin
Sparta II Jazgarzew 6-0 Orzeł Baniocha
Znicz II Pruszków 2-3 Ligowiec Warszawa

Kolejka 6 - 22-23 września

UKS Siekierki (Warszawa) 4-1 Ligowiec Warszawa
Orzeł Baniocha 3-2 Znicz II Pruszków
FC Płochocin 4-3 Sparta II Jazgarzew
Tarpan Tarczyn 2-0 Amigos Warszawa
Perła Złotokłos 1-1 Anprel Nowa Wieś
Piast II Piastów 2-2 Victoria II Głosków
Skra Konstancin II Obory 2-3 Okęcie II Warszawa

Kolejka 7 - 29-30 września

Okęcie II Warszawa 1-3 UKS Siekierki (Warszawa)
Victoria II Głosków 2-3 Skra Konstancin II Obory
Anprel Nowa Wieś 2-1 Piast II Piastów
Amigos Warszawa 4-0 Perła Złotokłos
Sparta II Jazgarzew 6-2 Tarpan Tarczyn
Znicz II Pruszków 3-7 FC Płochocin
Ligowiec Warszawa 2-0 Orzeł Baniocha

Kolejka 8 - 6-7 października

UKS Siekierki (Warszawa) 4-0 Orzeł Baniocha
FC Płochocin 1-0 Ligowiec Warszawa
Tarpan Tarczyn 5-2 Znicz II Pruszków
Perła Złotokłos 3-1 Sparta II Jazgarzew
Piast II Piastów 4-1 Amigos Warszawa
Skra Konstancin II Obory 4-4 Anprel Nowa Wieś
Okęcie II Warszawa 4-0 Victoria II Głosków

Kolejka 9 - 13-14 października

Victoria II Głosków 1-3 UKS Siekierki (Warszawa)
Anprel Nowa Wieś 2-2 Okęcie II Warszawa
Amigos Warszawa 1-1 Skra Konstancin II Obory
Sparta II Jazgarzew 4-3 Piast II Piastów
Znicz II Pruszków 6-6 Perła Złotokłos
Ligowiec Warszawa 4-1 Tarpan Tarczyn
Orzeł Baniocha 2-1 FC Płochocin

Kolejka 10 - 20-21 października

UKS Siekierki (Warszawa) 4-2 FC Płochocin
Tarpan Tarczyn 5-1 Orzeł Baniocha
Perła Złotokłos 1-0 Ligowiec Warszawa
Piast II Piastów 3-3 Znicz II Pruszków
Skra Konstancin II Obory 4-0 Sparta II Jazgarzew
Okęcie II Warszawa 0-3 Amigos Warszawa
Victoria II Głosków 1-4 Anprel Nowa Wieś

Kolejka 11 - 27-28 października

Anprel Nowa Wieś 7-2 UKS Siekierki (Warszawa)
Amigos Warszawa 0-0 Victoria II Głosków
Sparta II Jazgarzew 1-1 Okęcie II Warszawa
Znicz II Pruszków 4-2 Skra Konstancin II Obory
Ligowiec Warszawa 0-1 Piast II Piastów
Orzeł Baniocha 6-0 Perła Złotokłos
FC Płochocin 1-3 Tarpan Tarczyn

Kolejka 12 - 3-4 listopada

UKS Siekierki (Warszawa) 1-4 Tarpan Tarczyn
w Tarczynie
Perła Złotokłos 1-1 FC Płochocin
Piast II Piastów 4-1 Orzeł Baniocha
Skra Konstancin II Obory 4-2 Ligowiec Warszawa
Okęcie II Warszawa 12-2 Znicz II Pruszków
Victoria II Głosków 0-0 Sparta II Jazgarzew
Anprel Nowa Wieś 0-0 Amigos Warszawa

Kolejka 13 - 10-11 listopada

Amigos Warszawa 0-3 UKS Siekierki (Warszawa)
Sparta II Jazgarzew 5-5 Anprel Nowa Wieś
Znicz II Pruszków 3-2 Victoria II Głosków
Ligowiec Warszawa 0-1 Okęcie II Warszawa
Orzeł Baniocha 1-4 Skra Konstancin II Obory
FC Płochocin 4-4 Piast II Piastów
Tarpan Tarczyn 1-4 Perła Złotokłos

Kolejka 14 - 29-30 marca

UKS Siekierki (Warszawa) 2-3 Perła Złotokłos
Tarpan Tarczyn 2-2 Piast II Piastów
FC Płochocin 2-3 Skra Konstancin II Obory
Orzeł Baniocha 1-6 Okęcie II Warszawa
Ligowiec Warszawa 3-0 Victoria II Głosków
(wo)
Znicz II Pruszków 8-1 Anprel Nowa Wieś
Sparta II Jazgarzew 1-2 Amigos Warszawa

Kolejka 15 - 5-6 kwietnia

Sparta II Jazgarzew 3-2 UKS Siekierki (Warszawa)
Amigos Warszawa 1-4 Znicz II Pruszków
Anprel Nowa Wieś 3-2 Ligowiec Warszawa
Victoria II Głosków 0-3 Orzeł Baniocha
(wo)
Okęcie II Warszawa 2-5 FC Płochocin
Skra Konstancin II Obory 0-1 Tarpan Tarczyn
Piast II Piastów 0-0 Perła Złotokłos

Kolejka 16 - 12-13 kwietnia

UKS Siekierki (Warszawa) 6-3 Piast II Piastów
Perła Złotokłos 2-0 Skra Konstancin II Obory
Tarpan Tarczyn 1-0 Okęcie II Warszawa
FC Płochocin 3-0 Victoria II Głosków
(wo)
Orzeł Baniocha 3-2 Anprel Nowa Wieś
Ligowiec Warszawa 0-0 Amigos Warszawa
Znicz II Pruszków 4-2 Sparta II Jazgarzew

Kolejka 17 - 19-20 kwietnia

Znicz II Pruszków 2-2 UKS Siekierki (Warszawa)
Sparta II Jazgarzew 6-1 Ligowiec Warszawa
Amigos Warszawa 1-1 Orzeł Baniocha
Anprel Nowa Wieś 4-3 FC Płochocin
Victoria II Głosków 0-3 Tarpan Tarczyn
(wo)
Okęcie II Warszawa 7-1 Perła Złotokłos
Skra Konstancin II Obory 7-2 Piast II Piastów

Kolejka 18 - 26-27 kwietnia

UKS Siekierki (Warszawa) 2-2 Skra Konstancin II Obory
Piast II Piastów 7-5 Okęcie II Warszawa
Perła Złotokłos 3-0 Victoria II Głosków
(wo)
Tarpan Tarczyn 1-1 Anprel Nowa Wieś
FC Płochocin 1-2 Amigos Warszawa
Orzeł Baniocha 3-2 Sparta II Jazgarzew
Ligowiec Warszawa 2-6 Znicz II Pruszków

Kolejka 19 - 3-4 maja

Ligowiec Warszawa 1-0 UKS Siekierki (Warszawa)
Znicz II Pruszków 9-0 Orzeł Baniocha
Sparta II Jazgarzew 1-0 FC Płochocin
Amigos Warszawa 0-1 Tarpan Tarczyn 28 maja
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych; w Żabieńcu
Anprel Nowa Wieś 3-3 Perła Złotokłos
Victoria II Głosków 0-3 Piast II Piastów
(wo)
Okęcie II Warszawa 3-1 Skra Konstancin II Obory

Kolejka 20 - 10-11 maja

UKS Siekierki (Warszawa) 2-6 Okęcie II Warszawa
Skra Konstancin II Obory 3-0 Victoria II Głosków
(wo)
Piast II Piastów 4-2 Anprel Nowa Wieś
Perła Złotokłos 1-3 Amigos Warszawa
Tarpan Tarczyn 0-1 Sparta II Jazgarzew
FC Płochocin 3-6 Znicz II Pruszków
Orzeł Baniocha 1-2 Ligowiec Warszawa

Kolejka 21 - 17-18 maja

Orzeł Baniocha 4-1 UKS Siekierki (Warszawa)
Ligowiec Warszawa 5-2 FC Płochocin
Znicz II Pruszków 3-1 Tarpan Tarczyn
Sparta II Jazgarzew 6-0 Perła Złotokłos
Amigos Warszawa 0-1 Piast II Piastów
Anprel Nowa Wieś 1-2 Skra Konstancin II Obory
Victoria II Głosków 0-3 Okęcie II Warszawa
(wo)

Kolejka 22 - 24-25 maja

UKS Siekierki (Warszawa) 3-0 Victoria II Głosków
(wo)
Okęcie II Warszawa 8-5 Anprel Nowa Wieś
Skra Konstancin II Obory 0-3 Amigos Warszawa
(wo)
na boisku 5-1, w drużynie gospodarzy grali nieuprawnieni zawodnicy
Piast II Piastów 1-3 Sparta II Jazgarzew
Perła Złotokłos 5-3 Znicz II Pruszków
Tarpan Tarczyn 6-2 Ligowiec Warszawa
FC Płochocin 3-3 Orzeł Baniocha

Kolejka 23 - 31 maja-1 czerwca

FC Płochocin 5-1 UKS Siekierki (Warszawa)
Orzeł Baniocha 4-2 Tarpan Tarczyn
Ligowiec Warszawa 2-1 Perła Złotokłos
Znicz II Pruszków 1-2 Piast II Piastów 2 czerwca
Sparta II Jazgarzew 3-3 Skra Konstancin II Obory
Amigos Warszawa 0-2 Okęcie II Warszawa
Anprel Nowa Wieś 3-0 Victoria II Głosków
(wo)

Kolejka 24 - 7-8 czerwca

UKS Siekierki (Warszawa) 6-2 Anprel Nowa Wieś
Victoria II Głosków 0-3 Amigos Warszawa
(wo)
Okęcie II Warszawa 7-3 Sparta II Jazgarzew
Skra Konstancin II Obory 2-3 Znicz II Pruszków
Piast II Piastów 3-1 Ligowiec Warszawa
Perła Złotokłos 7-1 Orzeł Baniocha
Tarpan Tarczyn 6-0 FC Płochocin

Kolejka 25 - 14-15 czerwca

Tarpan Tarczyn 1-0 UKS Siekierki (Warszawa)
FC Płochocin 2-2 Perła Złotokłos
Orzeł Baniocha 3-4 Piast II Piastów
Ligowiec Warszawa 2-0 Skra Konstancin II Obory 13 czerwca
Znicz II Pruszków 2-3 Okęcie II Warszawa
Sparta II Jazgarzew 3-0 Victoria II Głosków
(wo)
Amigos Warszawa 0-0 Anprel Nowa Wieś

REKLAMA

Kolejka 26 - 21-22 czerwca

UKS Siekierki (Warszawa) 0-1 Amigos Warszawa
Anprel Nowa Wieś 2-3 Sparta II Jazgarzew
Victoria II Głosków 0-3 Znicz II Pruszków
(wo)
Okęcie II Warszawa 1-3 Ligowiec Warszawa
Skra Konstancin II Obory 2-5 Orzeł Baniocha
Piast II Piastów 2-1 FC Płochocin
Perła Złotokłos 3-1 Tarpan Tarczyn

Liga okręgowa 2007/2008 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2007/2008 (Warszawa II)

Klasa A 2007/2008 (Warszawa I)
Klasa A 2007/2008 (Warszawa III)
Klasa A 2007/2008 (Warszawa IV)

Klasa B 2007/2008 (Warszawa I)
Klasa B 2007/2008 (Warszawa II)
Klasa B 2007/2008 (Warszawa III)
Klasa B 2007/2008 (Warszawa IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas