[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2007/2008, grupa: Warszawa I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Skra Konstancin Obory 30 76 24 4 2 101-28 13 2 0 62-11 11 2 2 39-17
2.  Żyrardowianka Żyrardów 30 61 19 4 7 88-40 11 3 1 45-10 8 1 6 43-30
3.  KS Łomianki 30 57 16 9 5 78-46 7 5 3 39-27 9 4 2 39-19
4.  UKS Łady 30 50 14 8 8 62-43 7 4 4 26-20 7 4 4 36-23
5.  Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 30 48 15 3 12 55-41 8 1 6 30-23 7 2 6 25-18
6.  Wilga Garwolin 30 45 13 6 11 52-53 11 1 3 38-23 2 5 8 14-30
7.  Świt Warszawa 30 42 11 9 10 45-53 7 6 2 24-19 4 3 8 21-34
8.  KS II Piaseczno 30 41 12 5 13 61-64 9 3 3 39-19 3 2 10 22-45
9.  KS Raszyn 30 40 11 7 12 54-42 5 2 8 26-22 6 5 4 28-20
10.  Laura Chylice 30 38 12 2 16 48-65 7 1 7 30-33 5 1 9 18-32
11.  Jedność Żabieniec 30 35 9 8 13 44-57 7 5 3 30-20 2 3 10 14-37
12.  Błonianka Błonie 30 34 9 7 14 33-43 4 3 8 19-15 5 4 6 14-28
13.  LKS Chlebnia 30 33 9 6 15 36-54 6 4 5 23-20 3 2 10 13-34
14.  Ryś Laski 30 27 8 3 19 32-80 6 1 8 23-34 2 2 11 9-46
15.  GLKS II Nadarzyn 30 24 7 3 20 34-82 6 2 7 20-30 1 1 13 14-52 2 6 2 0 0 5-0
16.  CWKS Legia Warszawa 30 24 6 6 18 30-62 4 2 9 19-34 2 4 9 11-28 2 0 0 0 2 0-5
LKS Chlebnia rozgrywał swoje mecze w Grodzisku Mazowieckim.
UKS Łady rozgrywał swoje mecze w Raszynie.
Po sezonie do tej grupy przeniósł się spadający z V ligi należący do okręgu siedleckiego Promnik Łaskarzew.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Skra Konstancin Obory    3-1 1-1 2-1 1-0 3-1 5-3 9-1 2-1 4-0 6-0 11-0 0-0 9-0 2-1 4-1 
 2 Żyrardowianka Żyrardów2-0     0-2 1-1 2-1 5-0 7-1 2-0 3-1 5-2 0-0 2-1 2-0 7-0 7-1 0-0 
 3 KS Łomianki2-5 2-1     3-4 2-2 3-0 1-5 4-1 1-1 1-1 5-3 4-1 5-0 2-2 3-0* 1-1 
 4 UKS Łady1-0 4-5 1-2     2-1 0-0 2-2 3-1 2-4 4-0 1-2 2-1 1-0 0-0 2-2 1-0 
 5 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki1-5 3-1 2-2 2-3     2-1 1-0 3-1 0-3 1-2 3-0 0-1 0-1 2-0 5-2 5-1 
 6 Wilga Garwolin1-3 3-2 1-1 4-0 2-0     5-2 4-2 2-5 4-2 2-1 0-2 3-2 4-0 2-1 1-0 
 7 Świt Warszawa0-4 2-2 1-3 2-2 2-1 2-0     1-1 1-0 2-0 1-1 2-2 1-1 2-1 2-1 3-0 
 8 KS II Piaseczno2-2 2-4 2-3 2-2 1-2 4-2 2-1     3-1 1-0 1-1 3-0 6-0 2-0 7-1 1-0 
 9 KS Raszyn0-2 3-1 0-1 1-3 0-2 0-1 5-0 1-2     1-2 3-1 2-2 6-2 1-2 3-1 0-0 
 10 Laura Chylice1-2 1-8 2-2 2-6 0-2 4-2 3-0 4-1 0-3     0-2 0-1 2-0 2-1 5-1 4-2 
 11 Jedność Żabieniec2-2 3-4 3-1 0-3 3-2 2-2 0-0 1-1 0-0 3-1     2-0 3-1 3-0 4-0 1-3 
 12 Błonianka Błonie1-2 0-1 4-1 0-0 0-2 1-1 0-0 2-3 0-1 0-1 2-0     0-1 5-0 3-0 1-2 
 13 LKS Chlebnia0-1 0-4 1-4 1-0 3-3 0-0 0-1 3-2 2-2 2-1 3-0 0-1     3-0 4-0 1-1 
 14 Ryś Laski1-4 1-3 0-6 0-6 0-2 1-1 2-1 5-1 1-3 1-3 3-1 0-2 2-1     3-0* 3-0* 
 15 GLKS II Nadarzyn1-3 3-2 0-6 3-2 0-3* 2-1 0-3* 3-1 1-1 1-3 3-1 0-0 0-2 1-2     2-0 
 16 CWKS Legia Warszawa2-4 0-4 1-4 0-3 0-2 1-2 1-2 0-4 2-2 2-0 4-1 0-0 3-2 3-1 0-3     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Jedność Żabieniec 2-2 Skra Konstancin Obory 29 sierpnia, 17:30
Laura Chylice 0-2 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 11 sierpnia, 16:00
KS Łomianki 1-1 KS Raszyn 11 sierpnia, 11:00
Ryś Laski 2-1 Świt Warszawa 11 sierpnia, 17:00
CWKS Legia Warszawa 0-4 KS II Piaseczno 12 sierpnia, 11:00
UKS Łady 4-5 Żyrardowianka Żyrardów 11 sierpnia, 13:00
Błonianka Błonie 3-0 GLKS II Nadarzyn 11 sierpnia, 17:00
Wilga Garwolin 3-2 LKS Chlebnia 12 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Skra Konstancin Obory 0-0 LKS Chlebnia 15 sierpnia, 17:00
GLKS II Nadarzyn 2-1 Wilga Garwolin 16 sierpnia, 17:00
Żyrardowianka Żyrardów 2-1 Błonianka Błonie 15 sierpnia, 17:00
KS II Piaseczno 2-2 UKS Łady 15 sierpnia, 17:30
Świt Warszawa 3-0 CWKS Legia Warszawa 15 sierpnia, 11:00
KS Raszyn 1-2 Ryś Laski 15 sierpnia, 11:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2-2 KS Łomianki 15 sierpnia, 17:00
Jedność Żabieniec 3-1 Laura Chylice 15 sierpnia, 11:00
w Chylicach

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Laura Chylice 1-2 Skra Konstancin Obory 19 sierpnia, 16:00
KS Łomianki 5-3 Jedność Żabieniec 18 sierpnia, 11:00
Ryś Laski 0-2 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 18 sierpnia, 17:00
CWKS Legia Warszawa 2-2 KS Raszyn 19 sierpnia, 11:00
UKS Łady 2-2 Świt Warszawa 18 sierpnia, 13:00
Błonianka Błonie 2-3 KS II Piaseczno 18 sierpnia, 13:00
Wilga Garwolin 3-2 Żyrardowianka Żyrardów 19 sierpnia, 17:00
LKS Chlebnia 4-0 GLKS II Nadarzyn 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Skra Konstancin Obory 2-1 GLKS II Nadarzyn 25 sierpnia, 17:00
Żyrardowianka Żyrardów 2-0 LKS Chlebnia 25 sierpnia, 17:00
KS II Piaseczno 4-2 Wilga Garwolin 25 sierpnia, 17:30
Świt Warszawa 2-2 Błonianka Błonie 25 sierpnia, 11:00
KS Raszyn 1-3 UKS Łady 25 sierpnia, 17:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 5-1 CWKS Legia Warszawa 25 sierpnia, 13:30
Jedność Żabieniec 3-0 Ryś Laski 26 sierpnia, 17:30
Laura Chylice 2-2 KS Łomianki 26 sierpnia, 16:00

Kolejka 5 - 1-2 września

KS Łomianki 2-5 Skra Konstancin Obory 1 września, 11:00
Ryś Laski 1-3 Laura Chylice 1 września, 16:00
CWKS Legia Warszawa 4-1 Jedność Żabieniec 2 września, 11:00
UKS Łady 2-1 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1 września, 13:00
Błonianka Błonie 0-1 KS Raszyn 1 września, 17:00
Wilga Garwolin 5-2 Świt Warszawa 2 września, 17:00
LKS Chlebnia 3-2 KS II Piaseczno 1 września, 15:00
GLKS II Nadarzyn 3-2 Żyrardowianka Żyrardów 1 września, 17:00

Kolejka 6 - 8-9 września

Skra Konstancin Obory 3-1 Żyrardowianka Żyrardów 8 września, 16:30
KS II Piaseczno 7-1 GLKS II Nadarzyn 8 września, 17:00
Świt Warszawa 1-1 LKS Chlebnia 8 września, 11:00
KS Raszyn 0-1 Wilga Garwolin 8 września, 16:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 0-1 Błonianka Błonie 8 września, 13:00
Jedność Żabieniec 0-3 UKS Łady 8 września, 12:00
Laura Chylice 4-2 CWKS Legia Warszawa 9 września, 13:00
KS Łomianki 2-2 Ryś Laski 8 września, 11:00

Kolejka 7 - 15-16 września

Ryś Laski 1-4 Skra Konstancin Obory 15 września, 11:00
CWKS Legia Warszawa 1-4 KS Łomianki 15 września, 11:00
UKS Łady 4-0 Laura Chylice 15 września, 13:00
Błonianka Błonie 2-0 Jedność Żabieniec 15 września, 16:00
Wilga Garwolin 2-0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 16 września, 16:30
LKS Chlebnia 2-2 KS Raszyn 16 września, 16:30
GLKS II Nadarzyn 0-3 Świt Warszawa 15 września, 16:30
(wo)
na boisku 4-0, w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Żyrardowianka Żyrardów 2-0 KS II Piaseczno 15 września, 17:00

Kolejka 8 - 22-23 września

Skra Konstancin Obory 9-1 KS II Piaseczno 22 września, 12:45
Świt Warszawa 2-2 Żyrardowianka Żyrardów 22 września, 11:00
KS Raszyn 3-1 GLKS II Nadarzyn 22 września, 16:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 0-1 LKS Chlebnia 22 września, 12:30
Jedność Żabieniec 2-2 Wilga Garwolin 22 września, 11:30
Laura Chylice 0-1 Błonianka Błonie 23 września, 12:00
KS Łomianki 3-4 UKS Łady 22 września, 11:00
Ryś Laski 3-0 CWKS Legia Warszawa 22 września, 15:00
(wo)
przerwany w 30. minucie przy stanie 0-0 z powodu wtargnięcia na boisko kibiców gości

Kolejka 9 - 29-30 września

CWKS Legia Warszawa 2-4 Skra Konstancin Obory 29 września, 11:00
UKS Łady 0-0 Ryś Laski 29 września, 13:00
Błonianka Błonie 4-1 KS Łomianki 29 września, 16:00
Wilga Garwolin 4-2 Laura Chylice 30 września, 16:00
LKS Chlebnia 3-0 Jedność Żabieniec 29 września, 16:00
GLKS II Nadarzyn 0-3 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 30 września, 11:00
(wo)
na boisku 2-1, w drużynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik
Żyrardowianka Żyrardów 3-1 KS Raszyn 29 września, 16:00
KS II Piaseczno 2-1 Świt Warszawa 29 września, 16:00

Kolejka 10 - 6-7 października

Skra Konstancin Obory 5-3 Świt Warszawa 6 października, 13:00
KS Raszyn 1-2 KS II Piaseczno 6 października, 15:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 3-1 Żyrardowianka Żyrardów 6 października, 12:00
Jedność Żabieniec 4-0 GLKS II Nadarzyn 6 października, 11:00
Laura Chylice 2-0 LKS Chlebnia 7 października, 12:00
KS Łomianki 3-0 Wilga Garwolin 6 października, 11:00
Ryś Laski 0-2 Błonianka Błonie 6 października, 14:00
CWKS Legia Warszawa 0-3 UKS Łady 7 października, 11:00

Kolejka 11 - 13-14 października

UKS Łady 1-0 Skra Konstancin Obory 13 października, 13:00
Błonianka Błonie 1-2 CWKS Legia Warszawa 13 października, 15:00
Wilga Garwolin 4-0 Ryś Laski 14 października, 15:30
LKS Chlebnia 1-4 KS Łomianki 13 października, 15:00
GLKS II Nadarzyn 1-3 Laura Chylice 14 października, 11:00
Żyrardowianka Żyrardów 0-0 Jedność Żabieniec 13 października, 15:00
KS II Piaseczno 1-2 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 14 października, 11:20
mecz pierwotnie zaplanowany na 11:00 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem z powodu braku sędziów
Świt Warszawa 1-0 KS Raszyn 13 października, 11:00

Kolejka 12 - 20-21 października

Skra Konstancin Obory 2-1 KS Raszyn 20 października, 15:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1-0 Świt Warszawa 20 października, 11:30
Jedność Żabieniec 1-1 KS II Piaseczno 20 października, 10:30
Laura Chylice 1-8 Żyrardowianka Żyrardów 21 października, 12:00
KS Łomianki 3-0 GLKS II Nadarzyn 20 października, 10:00
(wo)
goście nie przyjechali
Ryś Laski 2-1 LKS Chlebnia 20 października, 13:00
CWKS Legia Warszawa 1-2 Wilga Garwolin 21 października, 11:00
UKS Łady 2-1 Błonianka Błonie 20 października, 13:00

Kolejka 13 - 27-28 października

Błonianka Błonie 1-2 Skra Konstancin Obory 27 października, 14:00
Wilga Garwolin 4-0 UKS Łady 28 października, 14:00
LKS Chlebnia 1-1 CWKS Legia Warszawa 27 października, 14:00
GLKS II Nadarzyn 1-2 Ryś Laski 28 października, 11:00
Żyrardowianka Żyrardów 0-2 KS Łomianki 27 października, 15:00
KS II Piaseczno 1-0 Laura Chylice 28 października, 11:00
Świt Warszawa 1-1 Jedność Żabieniec 27 października, 11:00
KS Raszyn 0-2 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 27 października, 14:00

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Skra Konstancin Obory 1-0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 3 listopada, 13:30
Jedność Żabieniec 0-0 KS Raszyn 3 listopada, 10:00
Laura Chylice 3-0 Świt Warszawa 4 listopada, 11:00
KS Łomianki 4-1 KS II Piaseczno 17 listopada, 11:00
Ryś Laski 1-3 Żyrardowianka Żyrardów 3 listopada, 12:00
CWKS Legia Warszawa 0-3 GLKS II Nadarzyn 4 listopada, 11:00
UKS Łady 1-0 LKS Chlebnia 3 listopada, 13:00
Błonianka Błonie 1-1 Wilga Garwolin 3 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Wilga Garwolin 1-3 Skra Konstancin Obory 11 listopada, 13:00
LKS Chlebnia 0-1 Błonianka Błonie 11 listopada, 10:00
GLKS II Nadarzyn 3-2 UKS Łady 11 listopada, 13:00
Żyrardowianka Żyrardów 0-0 CWKS Legia Warszawa 10 listopada, 14:00
KS II Piaseczno 2-0 Ryś Laski 11 listopada, 11:00
Świt Warszawa 1-3 KS Łomianki 10 listopada, 14:00
KS Raszyn 1-2 Laura Chylice 10 listopada, 13:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 3-0 Jedność Żabieniec 10 listopada, 11:00

Kolejka 16 - 22 marca

Skra Konstancin Obory 6-0 Jedność Żabieniec 22 marca, 14:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1-2 Laura Chylice 22 marca, 11:00
KS Raszyn 0-1 KS Łomianki 22 marca, 14:00
Świt Warszawa 2-1 Ryś Laski 22 marca, 11:00
KS II Piaseczno 1-0 CWKS Legia Warszawa 21 marca, 15:30
Żyrardowianka Żyrardów 1-1 UKS Łady 22 marca, 15:00
GLKS II Nadarzyn 0-0 Błonianka Błonie 20 marca, 15:00
LKS Chlebnia 0-0 Wilga Garwolin 22 marca, 11:00

Kolejka 17 - 29-30 marca

LKS Chlebnia 0-1 Skra Konstancin Obory 29 marca, 15:30
Wilga Garwolin 2-1 GLKS II Nadarzyn 30 marca, 15:30
Błonianka Błonie 0-1 Żyrardowianka Żyrardów 29 marca, 15:30
UKS Łady 3-1 KS II Piaseczno 29 marca, 16:00
CWKS Legia Warszawa 1-2 Świt Warszawa 29 marca, 12:00
Ryś Laski 1-3 KS Raszyn 29 marca, 15:30
KS Łomianki 2-2 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 29 marca, 15:00
Laura Chylice 0-2 Jedność Żabieniec 30 marca, 10:00
w Żabieńcu

Kolejka 18 - 5-6 kwietnia

Skra Konstancin Obory 4-0 Laura Chylice 5 kwietnia, 15:30
Jedność Żabieniec 3-1 KS Łomianki 5 kwietnia, 12:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2-0 Ryś Laski 6 kwietnia, 15:00
KS Raszyn 0-0 CWKS Legia Warszawa 5 kwietnia, 15:30
Świt Warszawa 2-2 UKS Łady 5 kwietnia, 11:00
KS II Piaseczno 3-0 Błonianka Błonie 5 kwietnia, 15:30
Żyrardowianka Żyrardów 5-0 Wilga Garwolin 5 kwietnia, 16:00
GLKS II Nadarzyn 0-2 LKS Chlebnia 6 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 12-13 kwietnia

GLKS II Nadarzyn 1-3 Skra Konstancin Obory 13 kwietnia, 16:00
LKS Chlebnia 0-4 Żyrardowianka Żyrardów 13 kwietnia, 16:00
Wilga Garwolin 4-2 KS II Piaseczno 13 kwietnia, 16:00
Błonianka Błonie 0-0 Świt Warszawa 12 kwietnia, 16:00
UKS Łady 2-4 KS Raszyn 12 kwietnia, 16:00
CWKS Legia Warszawa 0-2 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 13 kwietnia, 12:30
Ryś Laski 3-1 Jedność Żabieniec 12 kwietnia, 16:00
KS Łomianki 1-1 Laura Chylice 12 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 19-20 kwietnia

Skra Konstancin Obory 1-1 KS Łomianki 19 kwietnia, 16:00
Laura Chylice 2-1 Ryś Laski 19 kwietnia, 16:00
Jedność Żabieniec 1-3 CWKS Legia Warszawa 19 kwietnia, 12:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2-3 UKS Łady 20 kwietnia, 12:00
KS Raszyn 2-2 Błonianka Błonie 19 kwietnia, 16:00
Świt Warszawa 2-0 Wilga Garwolin 19 kwietnia, 11:00
KS II Piaseczno 6-0 LKS Chlebnia 19 kwietnia, 16:30
Żyrardowianka Żyrardów 7-1 GLKS II Nadarzyn 19 kwietnia, 12:00

Kolejka 21 - 26-27 kwietnia

Żyrardowianka Żyrardów 2-0 Skra Konstancin Obory 26 kwietnia, 16:00
GLKS II Nadarzyn 3-1 KS II Piaseczno 26 kwietnia, 16:30
LKS Chlebnia 0-1 Świt Warszawa 26 kwietnia, 16:30
Wilga Garwolin 2-5 KS Raszyn 27 kwietnia, 16:30
Błonianka Błonie 0-2 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 26 kwietnia, 16:30
UKS Łady 1-2 Jedność Żabieniec 26 kwietnia, 16:00
CWKS Legia Warszawa 2-0 Laura Chylice 27 kwietnia, 13:30
Ryś Laski 0-6 KS Łomianki 26 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 30 kwietnia

Skra Konstancin Obory 9-0 Ryś Laski 30 kwietnia, 17:00
KS Łomianki 1-1 CWKS Legia Warszawa 30 kwietnia, 16:00
Laura Chylice 2-6 UKS Łady 30 kwietnia, 17:00
Jedność Żabieniec 2-0 Błonianka Błonie 1 maja, 15:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2-1 Wilga Garwolin 30 kwietnia, 16:00
KS Raszyn 6-2 LKS Chlebnia 30 kwietnia, 17:00
Świt Warszawa 2-1 GLKS II Nadarzyn 30 kwietnia, 16:30
KS II Piaseczno 2-4 Żyrardowianka Żyrardów 1 maja, 14:00

Kolejka 23 - 3-4 maja

KS II Piaseczno 2-2 Skra Konstancin Obory 4 maja, 11:30
Żyrardowianka Żyrardów 7-1 Świt Warszawa 4 maja, 17:00
GLKS II Nadarzyn 1-1 KS Raszyn 4 maja, 17:00
LKS Chlebnia 3-3 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 3 maja, 17:00
Wilga Garwolin 2-1 Jedność Żabieniec 4 maja, 17:00
Błonianka Błonie 0-1 Laura Chylice 3 maja, 17:00
UKS Łady 1-2 KS Łomianki 3 maja, 16:00
CWKS Legia Warszawa 3-1 Ryś Laski 4 maja, 13:30

Kolejka 24 - 10-11 maja

Skra Konstancin Obory 4-1 CWKS Legia Warszawa 10 maja, 17:00
Ryś Laski 0-6 UKS Łady 10 maja, 16:00
KS Łomianki 4-1 Błonianka Błonie 10 maja, 16:00
Laura Chylice 4-2 Wilga Garwolin 11 maja, 17:00
Jedność Żabieniec 3-1 LKS Chlebnia 10 maja, 13:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 5-2 GLKS II Nadarzyn 10 maja, 16:00
KS Raszyn 3-1 Żyrardowianka Żyrardów 10 maja, 16:00
Świt Warszawa 1-1 KS II Piaseczno 10 maja, 13:00

Kolejka 25 - 17-18 maja

Świt Warszawa 0-4 Skra Konstancin Obory 16 maja, 18:00
KS II Piaseczno 3-1 KS Raszyn 18 maja, 12:45
Żyrardowianka Żyrardów 2-1 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 17 maja, 17:00
GLKS II Nadarzyn 3-1 Jedność Żabieniec 18 maja, 17:00
LKS Chlebnia 2-1 Laura Chylice 18 maja, 17:00
Wilga Garwolin 1-1 KS Łomianki 18 maja, 17:00
Błonianka Błonie 5-0 Ryś Laski 17 maja, 17:00
UKS Łady 1-0 CWKS Legia Warszawa 17 maja, 16:00

Kolejka 26 - 24-25 maja

Skra Konstancin Obory 2-1 UKS Łady 24 maja, 15:00
CWKS Legia Warszawa 0-0 Błonianka Błonie 25 maja, 14:00
Ryś Laski 1-1 Wilga Garwolin 24 maja, 16:00
KS Łomianki 5-0 LKS Chlebnia 25 maja, 16:00
Laura Chylice 5-1 GLKS II Nadarzyn 24 maja, 17:00
Jedność Żabieniec 3-4 Żyrardowianka Żyrardów 24 maja, 13:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 3-1 KS II Piaseczno 24 maja, 17:00
KS Raszyn 5-0 Świt Warszawa 24 maja, 16:00

Kolejka 27 - 31 maja-1 czerwca

KS Raszyn 0-2 Skra Konstancin Obory 31 maja, 11:00
Świt Warszawa 2-1 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 31 maja, 11:00
KS II Piaseczno 1-1 Jedność Żabieniec 31 maja, 18:00
Żyrardowianka Żyrardów 5-2 Laura Chylice 31 maja, 17:00
GLKS II Nadarzyn 0-6 KS Łomianki 1 czerwca, 15:00
LKS Chlebnia 3-0 Ryś Laski 31 maja, 18:00
Wilga Garwolin 1-0 CWKS Legia Warszawa 1 czerwca, 17:00
Błonianka Błonie 0-0 UKS Łady 31 maja, 17:00

Kolejka 28 - 7-8 czerwca

Skra Konstancin Obory 11-0 Błonianka Błonie 7 czerwca, 15:00
UKS Łady 0-0 Wilga Garwolin 7 czerwca, 16:00
CWKS Legia Warszawa 3-2 LKS Chlebnia 8 czerwca, 14:00
Ryś Laski 3-0 GLKS II Nadarzyn 7 czerwca, 17:00
(wo)
KS Łomianki 2-1 Żyrardowianka Żyrardów 7 czerwca, 16:00
Laura Chylice 4-1 KS II Piaseczno 7 czerwca, 11:00
Jedność Żabieniec 0-0 Świt Warszawa 7 czerwca, 11:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 0-3 KS Raszyn 7 czerwca, 10:30

Kolejka 29 - 14-15 czerwca

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1-5 Skra Konstancin Obory 14 czerwca, 11:00
KS Raszyn 3-1 Jedność Żabieniec 14 czerwca, 11:00
Świt Warszawa 2-0 Laura Chylice 14 czerwca, 11:00
KS II Piaseczno 2-3 KS Łomianki 14 czerwca, 11:00
Żyrardowianka Żyrardów 7-0 Ryś Laski 14 czerwca, 11:00
GLKS II Nadarzyn 2-0 CWKS Legia Warszawa 14 czerwca, 11:00
LKS Chlebnia 1-0 UKS Łady 14 czerwca, 11:00
Wilga Garwolin 0-2 Błonianka Błonie 14 czerwca, 11:00

Kolejka 30 - 21-22 czerwca

Skra Konstancin Obory 3-1 Wilga Garwolin 21 czerwca, 15:00
Błonianka Błonie 0-1 LKS Chlebnia 21 czerwca, 15:00
UKS Łady 2-2 GLKS II Nadarzyn 21 czerwca, 15:00
CWKS Legia Warszawa 0-4 Żyrardowianka Żyrardów 21 czerwca, 15:00
Ryś Laski 5-1 KS II Piaseczno 21 czerwca, 15:00
KS Łomianki 1-5 Świt Warszawa 21 czerwca, 15:00
Laura Chylice 0-3 KS Raszyn 21 czerwca, 15:00
Jedność Żabieniec 3-2 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 21 czerwca, 11:00

Baraże o udział w IV lidze (mazowiecka)

V liga 2007/2008 (mazowiecka (południe))
V liga 2007/2008 (mazowiecka (północ))

Liga okręgowa 2007/2008 (Ciechanów-Ostrołęka)
Liga okręgowa 2007/2008 (Płock)
Liga okręgowa 2007/2008 (Radom)
Liga okręgowa 2007/2008 (Siedlce)
Liga okręgowa 2007/2008 (Warszawa II)

Klasa A 2007/2008 (Warszawa I)
Klasa A 2007/2008 (Warszawa II)
Klasa A 2007/2008 (Warszawa III)
Klasa A 2007/2008 (Warszawa IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas