[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2007/2008, grupa: Radom
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Warka 30 77 25 2 3 101-31 14 1 0 61-15 11 1 3 40-16
2.  Proch Pionki 30 58 18 4 8 65-29 9 3 3 30-13 9 1 5 35-16
3.  Polonia Iłża 30 53 15 8 7 75-44 9 5 1 44-14 6 3 6 31-30
4.  Zodiak Sucha 30 52 16 4 10 57-36 8 3 4 27-16 8 1 6 30-20
5.  Oskar Przysucha 30 49 15 4 11 71-61 11 2 2 50-24 4 2 9 21-37
6.  Powiślanka Lipsko 30 47 14 5 11 58-46 9 1 5 40-24 5 4 6 18-22 2 6 2 0 0 6-2
7.  Iłżanka Kazanów 30 47 14 5 11 59-56 9 1 5 33-24 5 4 6 26-32 2 0 0 0 2 2-6
8.  Sadownik Błędów 30 46 14 4 12 44-57 8 1 6 23-28 6 3 6 21-29
9.  Skaryszewianka Skaryszew 30 40 12 4 14 50-50 6 4 5 23-23 6 0 9 27-27
10.  Plon Garbatka-Letnisko 30 39 9 12 9 45-40 6 6 3 24-13 3 6 6 21-27 2 3 1 0 1 6-3
11.  Gryfia Mirów 30 39 11 6 13 45-72 8 2 5 25-25 3 4 8 20-47 2 3 1 0 1 3-6
12.  Oronka Orońsko 30 35 9 8 13 38-55 8 3 4 26-17 1 5 9 12-38
13.  LZS Magnuszew 30 30 9 3 18 32-68 6 1 8 20-32 3 2 10 12-36
14.  Legion Głowaczów 30 28 7 7 16 54-73 5 3 7 27-35 2 4 9 27-38
15.  Mazowsze II Grójec 30 21 6 3 21 30-72 5 3 7 17-28 1 0 14 13-44
16.  Mogielanka Mogielnica 30 18 5 3 22 44-78 5 2 8 30-37 0 1 14 14-41
Gryfia Mirów rozgrywa swoje mecze w Wierzbicy.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 KS Warka    3-2 6-0 4-2 3-0 3-1 5-1 7-2 5-1 1-1 7-2 8-1 2-0 1-0 2-1 4-1 
 2 Proch Pionki0-1     1-2 3-1 2-0 1-0 2-2 0-0 2-1 1-1 5-2 3-1 0-1 1-0 5-1 4-0 
 3 Polonia Iłża2-0 0-2     3-2 4-1 1-1 2-2 2-2 4-1 0-0 4-1 0-0 7-1 5-1 7-0 3-0* 
 4 Zodiak Sucha1-2 2-1 1-1     0-4 0-1 0-2 1-1 2-1 4-2 1-1 6-0 2-0 4-0 2-0 1-0 
 5 Oskar Przysucha4-1 2-2 2-3 1-1     2-1 1-3 2-0 3-2 6-2 5-1 3-1 4-1 5-3 4-2 6-1 
 6 Powiślanka Lipsko1-5 0-1 3-2 0-3 3-1     5-2 4-0 2-3 0-1 6-0 2-2 7-1 4-2 2-1 1-0 
 7 Iłżanka Kazanów1-6 2-1 1-4 2-3 4-1 0-1     4-1 2-0 2-2 1-2 2-0 3-0 4-0 1-0 4-3 
 8 Sadownik Błędów1-3 0-8 3-1 0-1 2-0 2-2 0-1     2-1 2-0 2-0 0-2 2-1 1-5 3-1 3-2 
 9 Skaryszewianka Skaryszew0-3 0-3 1-1 0-4 6-1 1-1 1-2 0-2     1-0 4-1 2-0 2-2 2-2 1-0 2-1 
 10 Plon Garbatka-Letnisko0-0 0-1 1-1 1-0 1-1 1-1 2-1 1-2 1-2     5-0 2-2 0-0 3-0 3-0 3-2 
 11 Gryfia Mirów2-1 2-1 1-3 1-0 3-1 1-2 1-1 4-1 0-3 3-1     1-1 0-1 1-8 2-1 3-0* 
 12 Oronka Orońsko1-2 2-1 3-1 1-2 0-1 4-1 2-0 3-1 1-0 2-2 0-2     3-1 1-1 2-1 1-1 
 13 LZS Magnuszew1-3 1-4 1-7 1-4 4-2 0-1 3-1 0-3 2-1 0-1 1-2 1-1     1-0 2-1 2-1 
 14 Legion Głowaczów1-5 1-4 3-1 1-4 4-4 1-0 2-2 1-2 1-3 3-0 2-2 3-1 0-3     1-2 3-2 
 15 Mazowsze II Grójec0-3 0-2 0-2 1-0 0-1 3-2 1-4 0-2 0-6 2-2 2-2 3-0 2-0 2-2     1-0 
 16 Mogielanka Mogielnica1-5 1-2 3-2 1-3 1-3 2-3 5-2 0-2 0-2 0-6 2-2 2-0 2-0 3-3 7-2     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Sadownik Błędów 0-1 Zodiak Sucha 29 sierpnia, 17:00
w pierwotnym terminie (12 sierpnia, 17:00) mecz się nie odbył z powodu zalania boiska
Oskar Przysucha 3-1 Oronka Orońsko 11 sierpnia, 15:00
Mazowsze II Grójec 2-2 Plon Garbatka-Letnisko 12 sierpnia, 12:00
Iłżanka Kazanów 2-1 Proch Pionki 12 sierpnia, 17:00
Polonia Iłża 1-1 Powiślanka Lipsko 12 sierpnia, 17:00
Skaryszewianka Skaryszew 2-1 Mogielanka Mogielnica 11 sierpnia, 17:00
LZS Magnuszew 1-2 Gryfia Mirów 12 września
w pierwotnym terminie (12 sierpnia, 17:00) mecz się nie odbył z powodu zalania boiska
KS Warka 1-0 Legion Głowaczów 12 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Gryfia Mirów 1-8 Legion Głowaczów 15 sierpnia, 17:00
Mogielanka Mogielnica 2-0 LZS Magnuszew 15 sierpnia, 17:00
Powiślanka Lipsko 2-3 Skaryszewianka Skaryszew 15 sierpnia, 17:00
Proch Pionki 1-2 Polonia Iłża 15 sierpnia, 17:00
Plon Garbatka-Letnisko 2-1 Iłżanka Kazanów 15 sierpnia, 16:00
Oronka Orońsko 2-1 Mazowsze II Grójec 15 sierpnia, 14:00
Zodiak Sucha 0-4 Oskar Przysucha 15 sierpnia, 16:00
KS Warka 7-2 Sadownik Błędów 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Oskar Przysucha 4-1 KS Warka 18 sierpnia, 17:00
Mazowsze II Grójec 1-0 Zodiak Sucha 19 sierpnia, 12:00
Iłżanka Kazanów 2-0 Oronka Orońsko 18 sierpnia, 10:00
Polonia Iłża 0-0 Plon Garbatka-Letnisko 18 sierpnia, 14:00
Skaryszewianka Skaryszew 0-3 Proch Pionki 19 sierpnia, 16:00
LZS Magnuszew 0-1 Powiślanka Lipsko 19 sierpnia, 17:00
Gryfia Mirów 3-0 Mogielanka Mogielnica 19 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 1-2, w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Sadownik Błędów 1-5 Legion Głowaczów 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Mogielanka Mogielnica 3-3 Legion Głowaczów 26 sierpnia, 15:00
Powiślanka Lipsko 6-0 Gryfia Mirów 26 sierpnia, 17:00
Proch Pionki 0-1 LZS Magnuszew 25 sierpnia, 17:00
Plon Garbatka-Letnisko 1-2 Skaryszewianka Skaryszew 26 sierpnia, 16:00
Oronka Orońsko 3-1 Polonia Iłża 26 sierpnia, 17:00
Zodiak Sucha 0-2 Iłżanka Kazanów 26 sierpnia, 16:00
KS Warka 2-1 Mazowsze II Grójec 26 sierpnia, 17:00
Sadownik Błędów 2-0 Oskar Przysucha 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 1-2 września

Mazowsze II Grójec 0-2 Sadownik Błędów 2 września, 14:00
Iłżanka Kazanów 1-6 KS Warka 1 września, 11:00
Polonia Iłża 3-2 Zodiak Sucha 1 września, 14:00
Skaryszewianka Skaryszew 2-0 Oronka Orońsko 1 września, 16:00
LZS Magnuszew 0-1 Plon Garbatka-Letnisko 2 września, 16:00
Gryfia Mirów 2-1 Proch Pionki 2 września, 16:00
Mogielanka Mogielnica 2-3 Powiślanka Lipsko 2 września, 16:00
Oskar Przysucha 5-3 Legion Głowaczów 1 września, 16:30

Kolejka 6 - 8-9 września

Proch Pionki 4-0 Mogielanka Mogielnica 9 września, 16:00
Plon Garbatka-Letnisko 5-0 Gryfia Mirów 9 września, 16:00
Oronka Orońsko 3-1 LZS Magnuszew 9 września, 16:00
Zodiak Sucha 2-1 Skaryszewianka Skaryszew 9 września, 16:00
KS Warka 6-0 Polonia Iłża 9 września, 16:00
Sadownik Błędów 0-1 Iłżanka Kazanów 9 września, 15:00
Oskar Przysucha 4-2 Mazowsze II Grójec 8 września, 16:00
Legion Głowaczów 1-0 Powiślanka Lipsko 8 września, 13:00
w Kozienicach?

Kolejka 7 - 15-16 września

Legion Głowaczów 1-2 Mazowsze II Grójec 16 września, 14:00
Iłżanka Kazanów 4-1 Oskar Przysucha 15 września, 15:30
Polonia Iłża 2-2 Sadownik Błędów 15 września, 14:00
Skaryszewianka Skaryszew 0-3 KS Warka 15 września, 16:00
LZS Magnuszew 1-4 Zodiak Sucha 16 września, 16:00
Gryfia Mirów 1-1 Oronka Orońsko 16 września, 16:00
Mogielanka Mogielnica 0-6 Plon Garbatka-Letnisko 16 września, 15:00
Powiślanka Lipsko 0-1 Proch Pionki 16 września, 16:00

Kolejka 8 - 22-23 września

Proch Pionki 1-0 Legion Głowaczów 23 września, 16:00
Plon Garbatka-Letnisko 1-1 Powiślanka Lipsko 23 września, 15:00
Oronka Orońsko 1-1 Mogielanka Mogielnica 23 września, 16:00
Zodiak Sucha 1-1 Gryfia Mirów 23 września, 16:00
KS Warka 2-0 LZS Magnuszew 23 września, 16:00
Sadownik Błędów 2-1 Skaryszewianka Skaryszew 23 września, 16:00
Oskar Przysucha 2-3 Polonia Iłża 23 września, 16:00
Mazowsze II Grójec 1-4 Iłżanka Kazanów 23 września, 12:00

Kolejka 9 - 29-30 września

Polonia Iłża 7-0 Mazowsze II Grójec 29 września, 14:00
Skaryszewianka Skaryszew 6-1 Oskar Przysucha 30 września, 16:00
LZS Magnuszew 0-3 Sadownik Błędów 30 września, 15:00
Gryfia Mirów 2-1 KS Warka 30 września, 15:00
Mogielanka Mogielnica 1-3 Zodiak Sucha 30 września, 15:00
Powiślanka Lipsko 2-2 Oronka Orońsko 30 września, 15:00
Proch Pionki 1-1 Plon Garbatka-Letnisko 30 września, 15:00
Iłżanka Kazanów 4-0 Legion Głowaczów 30 września, 14:00

Kolejka 10 - 6-7 października

Plon Garbatka-Letnisko 3-0 Legion Głowaczów 7 października, 14:00
Oronka Orońsko 2-1 Proch Pionki 7 października, 15:00
Zodiak Sucha 0-1 Powiślanka Lipsko 7 października, 14:00
KS Warka 4-1 Mogielanka Mogielnica 7 października, 14:00
Sadownik Błędów 2-0 Gryfia Mirów 7 października, 14:00
Oskar Przysucha 4-1 LZS Magnuszew 6 października, 15:30
Mazowsze II Grójec 0-6 Skaryszewianka Skaryszew 6 października, 11:00
Polonia Iłża 2-2 Iłżanka Kazanów 6 października, 15:00

Kolejka 11 - 13-14 października

Skaryszewianka Skaryszew 1-2 Iłżanka Kazanów 13 października, 15:00
LZS Magnuszew 2-1 Mazowsze II Grójec 13 października, 15:00
Gryfia Mirów 3-1 Oskar Przysucha 14 października, 14:00
Mogielanka Mogielnica 0-2 Sadownik Błędów 14 października, 14:00
Powiślanka Lipsko 1-5 KS Warka 14 października, 14:00
Proch Pionki 3-1 Zodiak Sucha 14 października, 15:00
Plon Garbatka-Letnisko 2-2 Oronka Orońsko 14 października, 14:00
Polonia Iłża 5-1 Legion Głowaczów 13 października, 13:00

Kolejka 12 - 20-21 października

Zodiak Sucha 4-2 Plon Garbatka-Letnisko 21 października, 15:00
KS Warka 3-2 Proch Pionki 21 października, 14:00
Sadownik Błędów 2-2 Powiślanka Lipsko 21 października, 14:00
Oskar Przysucha 6-1 Mogielanka Mogielnica 20 października, 15:00
Mazowsze II Grójec 2-2 Gryfia Mirów 21 października, 12:00
Iłżanka Kazanów 3-0 LZS Magnuszew 21 października, 13:00
Polonia Iłża 4-1 Skaryszewianka Skaryszew 20 października, 13:00
Legion Głowaczów 3-1 Oronka Orońsko 21 października, 11:00

Kolejka 13 - 27-28 października

LZS Magnuszew 1-7 Polonia Iłża 28 października, 14:00
Gryfia Mirów 1-1 Iłżanka Kazanów 28 października, 13:00
Mogielanka Mogielnica 7-2 Mazowsze II Grójec 27 października, 14:00
Powiślanka Lipsko 3-1 Oskar Przysucha 28 października, 13:00
Proch Pionki 0-0 Sadownik Błędów 28 października, 14:00
Plon Garbatka-Letnisko 0-0 KS Warka 28 października, 13:00
Oronka Orońsko 1-2 Zodiak Sucha 28 października, 14:00
Skaryszewianka Skaryszew 2-2 Legion Głowaczów 27 października, 13:00

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Zodiak Sucha 4-0 Legion Głowaczów 4 listopada, 13:30
KS Warka 8-1 Oronka Orońsko 4 listopada, 13:00
Sadownik Błędów 2-0 Plon Garbatka-Letnisko 4 listopada, 14:00
Oskar Przysucha 2-2 Proch Pionki 3 listopada, 14:00
Mazowsze II Grójec 3-2 Powiślanka Lipsko 4 listopada, 13:00
Iłżanka Kazanów 4-3 Mogielanka Mogielnica 4 listopada, 13:00
Polonia Iłża 4-1 Gryfia Mirów 3 listopada, 13:00
Skaryszewianka Skaryszew 2-2 LZS Magnuszew 3 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Gryfia Mirów 0-3 Skaryszewianka Skaryszew 11 listopada, 13:00
Mogielanka Mogielnica 3-2 Polonia Iłża 11 listopada, 13:00
Powiślanka Lipsko 5-2 Iłżanka Kazanów 11 listopada, 13:00
Proch Pionki 5-1 Mazowsze II Grójec 10 listopada, 13:00
Plon Garbatka-Letnisko 1-1 Oskar Przysucha 11 listopada, 13:00
Oronka Orońsko 3-1 Sadownik Błędów 11 listopada, 13:00
Zodiak Sucha 1-2 KS Warka 11 listopada, 13:30
LZS Magnuszew 1-0 Legion Głowaczów 11 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 15-16 marca

Legion Głowaczów 1-5 KS Warka 16 marca, 13:00
Zodiak Sucha 1-1 Sadownik Błędów 16 marca, 15:00
Oronka Orońsko 0-1 Oskar Przysucha 16 marca, 15:00
Plon Garbatka-Letnisko 3-0 Mazowsze II Grójec 16 marca, 15:00
Proch Pionki 2-2 Iłżanka Kazanów 16 marca, 15:00
Powiślanka Lipsko 3-2 Polonia Iłża 16 marca, 14:00
Mogielanka Mogielnica 0-2 Skaryszewianka Skaryszew 16 marca, 14:00
Gryfia Mirów 0-1 LZS Magnuszew 16 marca, 15:00

Kolejka 17 - 21-22 marca

Legion Głowaczów 2-2 Gryfia Mirów 22 marca, 13:00
LZS Magnuszew 2-1 Mogielanka Mogielnica 22 marca, 13:00
Skaryszewianka Skaryszew 1-1 Powiślanka Lipsko 22 marca, 13:00
Polonia Iłża 0-2 Proch Pionki 22 marca, 14:00
Iłżanka Kazanów 2-2 Plon Garbatka-Letnisko 22 marca, 11:30
w Zwoleniu
Mazowsze II Grójec 3-0 Oronka Orońsko 22 marca, 12:00
Oskar Przysucha 1-1 Zodiak Sucha 22 marca, 13:00
Sadownik Błędów 1-3 KS Warka 22 marca, 12:00

Kolejka 18 - 29-30 marca

Legion Głowaczów 1-2 Sadownik Błędów 30 marca, 13:30
KS Warka 3-0 Oskar Przysucha 30 marca, 14:00
Zodiak Sucha 2-0 Mazowsze II Grójec 30 marca, 15:00
Oronka Orońsko 2-0 Iłżanka Kazanów 30 marca, 16:00
Plon Garbatka-Letnisko 1-1 Polonia Iłża 30 marca, 15:00
Proch Pionki 2-1 Skaryszewianka Skaryszew 30 marca, 15:00
Powiślanka Lipsko 7-1 LZS Magnuszew 30 marca, 16:00
Mogielanka Mogielnica 2-2 Gryfia Mirów 30 marca, 14:00

Kolejka 19 - 12-13 kwietnia

Legion Głowaczów 3-2 Mogielanka Mogielnica 13 kwietnia, 14:00
Gryfia Mirów 1-2 Powiślanka Lipsko 12 kwietnia, 15:00
LZS Magnuszew 1-4 Proch Pionki 13 kwietnia, 16:00
Skaryszewianka Skaryszew 1-0 Plon Garbatka-Letnisko 12 kwietnia, 15:00
Polonia Iłża 0-0 Oronka Orońsko 13 kwietnia, 16:00
Iłżanka Kazanów 2-3 Zodiak Sucha 12 kwietnia, 12:00
w Zwoleniu
Mazowsze II Grójec 0-3 KS Warka 13 kwietnia, 12:00
Oskar Przysucha 2-0 Sadownik Błędów 12 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 19-20 kwietnia

Legion Głowaczów 4-4 Oskar Przysucha 20 kwietnia, 17:00
Sadownik Błędów 3-1 Mazowsze II Grójec 19 kwietnia, 15:00
KS Warka 5-1 Iłżanka Kazanów 20 kwietnia, 15:00
Zodiak Sucha 1-1 Polonia Iłża 20 kwietnia, 16:00
Oronka Orońsko 1-0 Skaryszewianka Skaryszew 20 kwietnia, 16:00
Plon Garbatka-Letnisko 0-0 LZS Magnuszew 20 kwietnia, 16:00
Proch Pionki 5-2 Gryfia Mirów 20 kwietnia, 16:00
Powiślanka Lipsko 1-0 Mogielanka Mogielnica 20 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 26-27 kwietnia

Powiślanka Lipsko 4-2 Legion Głowaczów 27 kwietnia, 17:00
Mogielanka Mogielnica 1-2 Proch Pionki 27 kwietnia, 15:00
Gryfia Mirów 3-1 Plon Garbatka-Letnisko 26 kwietnia, 15:00
LZS Magnuszew 1-1 Oronka Orońsko 27 kwietnia, 16:00
Skaryszewianka Skaryszew 0-4 Zodiak Sucha 26 kwietnia, 15:00
Polonia Iłża 2-0 KS Warka 27 kwietnia, 14:00
Iłżanka Kazanów 4-1 Sadownik Błędów 26 kwietnia, 15:30
w Zwoleniu
Mazowsze II Grójec 0-1 Oskar Przysucha 26 kwietnia, 15:00

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

Mazowsze II Grójec 2-2 Legion Głowaczów 1 maja, 16:00
w Głowaczowie; Mazowsze II gospodarzem
Oskar Przysucha 1-3 Iłżanka Kazanów 30 kwietnia, 16:30
Sadownik Błędów 3-1 Polonia Iłża 1 maja, 15:00
KS Warka 5-1 Skaryszewianka Skaryszew 1 maja, 15:00
Zodiak Sucha 2-0 LZS Magnuszew 1 maja, 16:00
Oronka Orońsko 0-2 Gryfia Mirów 1 maja, 15:00
Plon Garbatka-Letnisko 3-2 Mogielanka Mogielnica 1 maja, 16:00
Proch Pionki 1-0 Powiślanka Lipsko 1 maja, 16:00

Kolejka 23 - 3-4 maja

Legion Głowaczów 1-4 Proch Pionki 4 maja, 16:00
w Pionkach; Legion gospodarzem
Powiślanka Lipsko 0-1 Plon Garbatka-Letnisko 4 maja, 17:00
Mogielanka Mogielnica 2-0 Oronka Orońsko 4 maja, 15:00
Gryfia Mirów 1-0 Zodiak Sucha 3 maja, 16:00
LZS Magnuszew 1-3 KS Warka 4 maja, 17:00
Skaryszewianka Skaryszew 0-2 Sadownik Błędów 4 maja, 14:00
Polonia Iłża 4-1 Oskar Przysucha 4 maja, 17:00
Iłżanka Kazanów 1-0 Mazowsze II Grójec 4 maja, 16:00
w Zwoleniu

Kolejka 24 - 10-11 maja

Legion Głowaczów 2-2 Iłżanka Kazanów 11 maja, 16:00
Mazowsze II Grójec 0-2 Polonia Iłża 11 maja, 12:00
Oskar Przysucha 3-2 Skaryszewianka Skaryszew 10 maja, 17:00
Sadownik Błędów 2-1 LZS Magnuszew 11 maja, 16:00
KS Warka 7-2 Gryfia Mirów 14 maja, 17:00
Zodiak Sucha 1-0 Mogielanka Mogielnica 10 maja, 16:00
Oronka Orońsko 4-1 Powiślanka Lipsko 11 maja, 16:00
Plon Garbatka-Letnisko 0-1 Proch Pionki 10 maja, 17:00

Kolejka 25 - 17-18 maja

Iłżanka Kazanów 1-4 Polonia Iłża 21 maja
w Iłży; Iłżanka gospodarzem
Legion Głowaczów 3-0 Plon Garbatka-Letnisko 17 maja, 16:00
Proch Pionki 3-1 Oronka Orońsko 18 maja, 16:00
Powiślanka Lipsko 0-3 Zodiak Sucha 18 maja, 17:30
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem
Mogielanka Mogielnica 1-5 KS Warka 18 maja, 15:00
Gryfia Mirów 4-1 Sadownik Błędów 17 maja, 16:00
LZS Magnuszew 4-2 Oskar Przysucha 18 maja, 16:00
Skaryszewianka Skaryszew 1-0 Mazowsze II Grójec 17 maja, 16:00

Kolejka 26 - 24-25 maja

Legion Głowaczów 3-1 Polonia Iłża 25 maja, 16:00
Iłżanka Kazanów 2-0 Skaryszewianka Skaryszew 25 maja, 16:00
w Zwoleniu
Mazowsze II Grójec 2-0 LZS Magnuszew 25 maja, 12:00
Oskar Przysucha 5-1 Gryfia Mirów 24 maja, 17:00
Sadownik Błędów 3-2 Mogielanka Mogielnica 25 maja, 17:00
KS Warka 3-1 Powiślanka Lipsko 25 maja, 17:00
Zodiak Sucha 2-1 Proch Pionki 25 maja, 16:00
Oronka Orońsko 2-2 Plon Garbatka-Letnisko 25 maja, 16:00

Kolejka 27 - 31 maja-1 czerwca

Oronka Orońsko 1-1 Legion Głowaczów 1 czerwca, 16:00
Plon Garbatka-Letnisko 1-0 Zodiak Sucha 31 maja, 17:00
Proch Pionki 0-1 KS Warka 1 czerwca, 17:00
Powiślanka Lipsko 4-0 Sadownik Błędów 1 czerwca, 17:00
Mogielanka Mogielnica 1-3 Oskar Przysucha 1 czerwca, 16:00
Gryfia Mirów 2-1 Mazowsze II Grójec 31 maja, 17:00
LZS Magnuszew 3-1 Iłżanka Kazanów 31 maja, 15:00
Skaryszewianka Skaryszew 1-1 Polonia Iłża 31 maja, 16:00

Kolejka 28 - 7-8 czerwca

Legion Głowaczów 1-3 Skaryszewianka Skaryszew 8 czerwca, 16:00
Polonia Iłża 7-1 LZS Magnuszew 8 czerwca, 17:00
Iłżanka Kazanów 1-2 Gryfia Mirów 7 czerwca, 17:00
Mazowsze II Grójec 1-0 Mogielanka Mogielnica 8 czerwca, 15:00
Oskar Przysucha 2-1 Powiślanka Lipsko 7 czerwca, 16:00
Sadownik Błędów 0-8 Proch Pionki 8 czerwca, 16:00
KS Warka 1-1 Plon Garbatka-Letnisko 5 czerwca
Zodiak Sucha 6-0 Oronka Orońsko 8 czerwca, 16:00

Kolejka 29 - 14-15 czerwca

Legion Głowaczów 1-4 Zodiak Sucha 14 czerwca, 17:00
w Suchej; Legion gospodarzem
Oronka Orońsko 1-2 KS Warka 15 czerwca, 16:00
Plon Garbatka-Letnisko 1-2 Sadownik Błędów 14 czerwca, 17:00
Proch Pionki 2-0 Oskar Przysucha 15 czerwca, 17:00
Powiślanka Lipsko 2-1 Mazowsze II Grójec 15 czerwca, 17:00
Mogielanka Mogielnica 5-2 Iłżanka Kazanów 15 czerwca, 17:00
Gryfia Mirów 1-3 Polonia Iłża 14 czerwca, 17:00
LZS Magnuszew 2-1 Skaryszewianka Skaryszew 14 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 21-22 czerwca

Legion Głowaczów 0-3 LZS Magnuszew 22 czerwca, 15:00
Skaryszewianka Skaryszew 4-1 Gryfia Mirów 22 czerwca, 15:00
Polonia Iłża 3-0 Mogielanka Mogielnica 22 czerwca, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Iłżanka Kazanów 0-1 Powiślanka Lipsko 21 czerwca, 17:00
Mazowsze II Grójec 0-2 Proch Pionki 22 czerwca, 15:00
Oskar Przysucha 6-2 Plon Garbatka-Letnisko 22 czerwca, 15:00
Sadownik Błędów 0-2 Oronka Orońsko 22 czerwca, 15:00
KS Warka 4-2 Zodiak Sucha 21 czerwca, 16:00

Baraże o udział w IV lidze (mazowiecka)

V liga 2007/2008 (mazowiecka (południe))

Liga okręgowa 2007/2008 (Siedlce)
Liga okręgowa 2007/2008 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2007/2008 (Warszawa II)

Klasa A 2007/2008 (Radom I)
Klasa A 2007/2008 (Radom II)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas