[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

V liga 2007/2008, grupa: mazowiecka (północ)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pogoń Siedlce 30 58 17 7 6 61-32 9 3 3 31-16 8 4 3 30-16 4 8 2 2 0 8-3
2.  Kryształ Glinojeck 30 58 17 7 6 53-24 10 2 3 34-15 7 5 3 19-9 4 7 2 1 1 8-4
3.  Victoria Sulejówek 30 58 18 4 8 65-44 12 1 2 42-17 6 3 6 23-27 4 1 0 1 3 0-9
4.  Huragan Wołomin 30 56 16 8 6 58-34 12 1 2 35-13 4 7 4 23-21
5.  Naprzód Zielonki 30 55 17 4 9 68-48 8 2 5 30-19 9 2 4 38-29
6.  Podlasie Sokołów Podlaski 30 54 16 6 8 67-37 8 3 4 29-20 8 3 4 38-17
7.  Mazur Radzymin 30 53 16 5 9 59-40 8 3 4 32-18 8 2 5 27-22
8.  MKS Ciechanów 30 51 16 3 11 50-43 7 2 6 25-20 9 1 5 25-23
9.  Żbik Nasielsk 30 50 13 11 6 52-33 7 5 3 29-16 6 6 3 23-17
10.  Kasztelan Sierpc 30 35 9 8 13 36-45 5 5 5 21-18 4 3 8 15-27
11.  Błękitni Gąbin 30 30 8 6 16 37-54 5 4 6 22-24 3 2 10 15-30
12.  Wkra Żuromin 30 28 7 7 16 31-64 4 2 9 18-31 3 5 7 13-33 2 4 1 1 0 3-2
13.  Amator Maszewo 30 28 7 7 16 32-58 4 5 6 15-23 3 2 10 17-35 2 1 0 1 1 2-3
14.  Marcovia 2000 Marki 30 27 7 6 17 31-46 5 3 7 20-15 2 3 10 11-31
15.  Ostrovia Ostrów Mazowiecka 30 18 5 3 22 27-66 3 3 9 18-34 2 0 13 9-32
16.  Skra Drobin 30 13 3 4 23 26-85 1 4 10 14-39 2 0 13 12-46

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Pogoń Siedlce    2-1 4-0 0-0 0-3* 0-1 3-2 1-1 1-1 1-0 4-3 9-0 3-1 1-0 1-0 1-3 
 2 Kryształ Glinojeck2-2     1-0 1-0 1-2 0-2 5-2 4-1 0-0 1-0 2-3 1-0 7-1 2-1 3-0 4-1 
 3 Victoria Sulejówek0-0 0-4     1-4 4-3 2-1 5-1 3-0 5-1 2-1 3-0 6-0 2-0 2-0 2-1 5-1 
 4 Huragan Wołomin2-1 1-0 3-1     5-3 2-2 0-2 1-2 3-0 4-1 1-0 1-0 2-1 5-0 4-0 1-0 
 5 Naprzód Zielonki2-1 0-3 4-0 3-2     4-4 0-1 3-0 0-2 0-0 1-0 5-0 0-2 0-3 2-0 6-1 
 6 Podlasie Sokołów Podlaski3-3 0-1 2-1 2-2 6-1     3-1 3-4 0-3 0-3 1-0 0-0 2-0 3-1 1-0 3-0 
 7 Mazur Radzymin1-2 0-1 1-2 4-4 0-1 2-0     3-2 1-1 0-0 3-1 4-2 5-0 2-1 2-1 4-0 
 8 MKS Ciechanów2-0 0-1 4-2 0-0 2-5 1-4 0-1     1-0 2-2 0-2 0-2 1-0 5-0 3-0 4-1 
 9 Żbik Nasielsk2-2 0-1 0-1 4-1 3-3 1-0 1-1 0-2     8-1 1-1 2-0 4-2 1-1 1-0 1-0 
 10 Kasztelan Sierpc0-2 0-0 0-1 2-2 0-2 0-4 1-0 0-2 0-0     2-0 1-1 2-2 6-1 3-1 4-0 
 11 Błękitni Gąbin0-1 2-2 2-2 2-0 0-1 0-0 1-4 2-4 1-3 1-0     1-1 1-4 2-0 2-1 5-1 
 12 Wkra Żuromin0-2 0-2 1-1 2-4 2-4 1-0 0-0 0-1 0-5 2-3 3-1     2-1 0-2 3-2 2-3 
 13 Amator Maszewo0-5 1-1 1-2 0-0 2-2 1-4 0-3* 2-0 1-2 2-1 2-0 1-1     1-1 0-1 1-0 
 14 Marcovia 2000 Marki1-2 0-0 1-1 0-1 2-1 1-2 0-1 0-2 1-2 3-0 4-0 1-2 0-0     4-0 2-1 
 15 Ostrovia Ostrów Mazowiecka1-4 1-0 2-4 0-3 0-3 1-5 0-2 1-3 2-2 1-2 3-3 1-1 1-2 1-0     3-0 
 16 Skra Drobin0-3 2-2 1-5 0-0 2-4 1-9 3-6 0-1 1-1 0-1 0-1 0-3* 3-1 0-0 1-2     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

MKS Ciechanów 0-2 Błękitni Gąbin 11 sierpnia, 17:00
Mazur Radzymin 1-1 Żbik Nasielsk 11 sierpnia, 17:00
Naprzód Zielonki 4-4 Podlasie Sokołów Podlaski 11 sierpnia, 17:00
Pogoń Siedlce 0-0 Huragan Wołomin 11 sierpnia, 15:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1-1 Wkra Żuromin 11 sierpnia, 16:00
Kasztelan Sierpc 0-0 Kryształ Glinojeck 11 sierpnia, 15:00
Marcovia 2000 Marki 1-1 Victoria Sulejówek 11 sierpnia, 17:00
Skra Drobin 3-1 Amator Maszewo 11 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Błękitni Gąbin 1-4 Amator Maszewo 15 sierpnia, 17:00
Victoria Sulejówek 5-1 Skra Drobin 15 sierpnia, 17:00
Kryształ Glinojeck 2-1 Marcovia 2000 Marki 15 sierpnia, 17:00
Wkra Żuromin 2-3 Kasztelan Sierpc 15 sierpnia, 17:00
Huragan Wołomin 4-0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 15 sierpnia, 17:00
Podlasie Sokołów Podlaski 3-3 Pogoń Siedlce 15 sierpnia, 17:00
Żbik Nasielsk 3-3 Naprzód Zielonki 15 sierpnia, 17:00
MKS Ciechanów 0-1 Mazur Radzymin 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Mazur Radzymin 3-1 Błękitni Gąbin 18 sierpnia, 11:00
Naprzód Zielonki 3-0 MKS Ciechanów 18 sierpnia, 11:00
Pogoń Siedlce 1-1 Żbik Nasielsk 18 sierpnia, 15:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1-5 Podlasie Sokołów Podlaski 18 sierpnia, 14:00
Kasztelan Sierpc 2-2 Huragan Wołomin 18 sierpnia, 15:00
Skra Drobin 2-2 Kryształ Glinojeck 18 sierpnia, 17:00
Amator Maszewo 1-2 Victoria Sulejówek 18 sierpnia, 17:00
Wkra Żuromin 0-2 Marcovia 2000 Marki 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Błękitni Gąbin 2-2 Victoria Sulejówek 25 sierpnia, 17:00
Kryształ Glinojeck 7-1 Amator Maszewo 25 sierpnia, 17:00
Wkra Żuromin 2-3 Skra Drobin 25 sierpnia, 17:00
Huragan Wołomin 5-0 Marcovia 2000 Marki 25 sierpnia, 17:00
Podlasie Sokołów Podlaski 0-3 Kasztelan Sierpc 25 sierpnia, 17:00
Żbik Nasielsk 1-0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 25 sierpnia, 17:00
MKS Ciechanów 2-0 Pogoń Siedlce 25 sierpnia, 17:00
Mazur Radzymin 0-1 Naprzód Zielonki 25 sierpnia, 13:00

Kolejka 5 - 1-2 września

Naprzód Zielonki 1-0 Błękitni Gąbin 1 września, 11:00
Pogoń Siedlce 3-2 Mazur Radzymin 1 września, 17:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1-3 MKS Ciechanów 2 września, 16:00
Kasztelan Sierpc 0-0 Żbik Nasielsk 1 września, 15:30
Marcovia 2000 Marki 1-2 Podlasie Sokołów Podlaski 1 września, 16:00
Skra Drobin 0-0 Huragan Wołomin 1 września, 16:00
Amator Maszewo 1-1 Wkra Żuromin 1 września, 15:00
Victoria Sulejówek 0-4 Kryształ Glinojeck 2 września, 16:00

Kolejka 6 - 8-9 września

Błękitni Gąbin 2-2 Kryształ Glinojeck 8 września, 16:00
Wkra Żuromin 1-1 Victoria Sulejówek 8 września, 17:00
Huragan Wołomin 2-1 Amator Maszewo 8 września, 16:00
Podlasie Sokołów Podlaski 3-0 Skra Drobin 8 września, 16:00
Żbik Nasielsk 1-1 Marcovia 2000 Marki 8 września, 16:00
MKS Ciechanów 2-2 Kasztelan Sierpc 8 września, 16:00
Mazur Radzymin 2-1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 8 września, 11:00
Naprzód Zielonki 2-1 Pogoń Siedlce 8 września, 15:00

Kolejka 7 - 15-16 września

Pogoń Siedlce 4-3 Błękitni Gąbin 15 września, 16:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0-3 Naprzód Zielonki 15 września, 16:00
Kasztelan Sierpc 1-0 Mazur Radzymin 15 września, 15:30
Marcovia 2000 Marki 0-2 MKS Ciechanów 15 września, 11:00
Skra Drobin 1-1 Żbik Nasielsk 16 września, 11:00
Amator Maszewo 1-4 Podlasie Sokołów Podlaski 16 września, 11:00
Victoria Sulejówek 1-4 Huragan Wołomin 15 września, 16:00
Kryształ Glinojeck 1-0 Wkra Żuromin 15 września, 16:00

Kolejka 8 - 22-23 września

Błękitni Gąbin 1-1 Wkra Żuromin 22 września, 16:00
Huragan Wołomin 1-0 Kryształ Glinojeck 22 września, 16:00
Podlasie Sokołów Podlaski 2-1 Victoria Sulejówek 22 września, 16:00
Żbik Nasielsk 4-2 Amator Maszewo 22 września, 16:00
Mazur Radzymin 2-1 Marcovia 2000 Marki 22 września, 11:00
Naprzód Zielonki 0-0 Kasztelan Sierpc 22 września, 15:00
Pogoń Siedlce 1-0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 22 września, 15:00
Skra Drobin 0-1 MKS Ciechanów 22 września, 16:00

Kolejka 9 - 29-30 września

Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3-3 Błękitni Gąbin 29 września, 16:00
Kasztelan Sierpc 0-2 Pogoń Siedlce 29 września, 15:30
Marcovia 2000 Marki 2-1 Naprzód Zielonki 29 września, 15:30
Skra Drobin 3-6 Mazur Radzymin 29 września, 16:00
Amator Maszewo 2-0 MKS Ciechanów 29 września, 15:00
Victoria Sulejówek 5-1 Żbik Nasielsk 29 września, 13:00
Kryształ Glinojeck 0-2 Podlasie Sokołów Podlaski 29 września, 15:00
Wkra Żuromin 2-4 Huragan Wołomin 29 września, 16:00

Kolejka 10 - 6-7 października

Błękitni Gąbin 2-0 Huragan Wołomin 6 października, 15:00
Podlasie Sokołów Podlaski 0-0 Wkra Żuromin 6 października, 15:00
Żbik Nasielsk 0-1 Kryształ Glinojeck 6 października, 15:00
MKS Ciechanów 4-2 Victoria Sulejówek 6 października, 16:00
Mazur Radzymin 5-0 Amator Maszewo 7 października, 13:30
Naprzód Zielonki 6-1 Skra Drobin 6 października, 15:00
Pogoń Siedlce 1-0 Marcovia 2000 Marki 6 października, 15:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1-2 Kasztelan Sierpc 6 października, 15:00

Kolejka 11 - 13-14 października

Kasztelan Sierpc 2-0 Błękitni Gąbin 13 października, 15:30
Marcovia 2000 Marki 4-0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 13 października, 15:00
Skra Drobin 0-3 Pogoń Siedlce 13 października, 15:00
Amator Maszewo 2-2 Naprzód Zielonki 13 października, 16:00
Victoria Sulejówek 5-1 Mazur Radzymin 14 października, 13:00
Kryształ Glinojeck 4-1 MKS Ciechanów 13 października, 14:00
Wkra Żuromin 0-5 Żbik Nasielsk 13 października, 15:00
Huragan Wołomin 2-2 Podlasie Sokołów Podlaski 13 października, 15:00

Kolejka 12 - 20-21 października

Błękitni Gąbin 0-0 Podlasie Sokołów Podlaski 20 października, 15:00
Żbik Nasielsk 4-1 Huragan Wołomin 20 października, 14:00
MKS Ciechanów 0-2 Wkra Żuromin 20 października, 15:00
Mazur Radzymin 0-1 Kryształ Glinojeck 20 października, 11:00
Naprzód Zielonki 4-0 Victoria Sulejówek 20 października, 14:00
Pogoń Siedlce 3-1 Amator Maszewo 20 października, 14:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3-0 Skra Drobin 20 października, 14:00
Kasztelan Sierpc 6-1 Marcovia 2000 Marki 20 października, 15:00

Kolejka 13 - 27-28 października

Marcovia 2000 Marki 4-0 Błękitni Gąbin 27 października, 14:30
Skra Drobin 0-1 Kasztelan Sierpc 27 października, 15:00
Amator Maszewo 0-1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 27 października, 15:00
Victoria Sulejówek 0-0 Pogoń Siedlce 28 października, 13:00
Kryształ Glinojeck 1-2 Naprzód Zielonki 27 października, 13:00
Wkra Żuromin 0-0 Mazur Radzymin 27 października, 14:00
Huragan Wołomin 1-2 MKS Ciechanów 27 października, 14:00
Podlasie Sokołów Podlaski 0-3 Żbik Nasielsk 27 października, 13:30

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Błękitni Gąbin 1-3 Żbik Nasielsk 3 listopada, 13:00
MKS Ciechanów 1-4 Podlasie Sokołów Podlaski 3 listopada, 14:00
Mazur Radzymin 4-4 Huragan Wołomin 3 listopada, 11:00
Naprzód Zielonki 5-0 Wkra Żuromin 3 listopada, 14:00
Pogoń Siedlce 2-1 Kryształ Glinojeck 3 listopada, 13:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2-4 Victoria Sulejówek 3 listopada, 13:00
Kasztelan Sierpc 2-2 Amator Maszewo 3 listopada, 13:00
Marcovia 2000 Marki 2-1 Skra Drobin 3 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Skra Drobin 0-1 Błękitni Gąbin 10 listopada, 13:00
Amator Maszewo 1-1 Marcovia 2000 Marki 10 listopada, 11:00
Victoria Sulejówek 2-1 Kasztelan Sierpc 11 listopada, 13:00
Kryształ Glinojeck 3-0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 10 listopada, 12:00
Wkra Żuromin 0-2 Pogoń Siedlce 10 listopada, 13:00
Huragan Wołomin 5-3 Naprzód Zielonki 10 listopada, 13:30
Podlasie Sokołów Podlaski 3-1 Mazur Radzymin 10 listopada, 13:00
Żbik Nasielsk 0-2 MKS Ciechanów 10 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 15-16 marca

Błękitni Gąbin 2-4 MKS Ciechanów 15 marca, 15:00
Żbik Nasielsk 1-1 Mazur Radzymin 15 marca, 13:00
w Radzyminie; Żbik gospodarzem
Podlasie Sokołów Podlaski 6-1 Naprzód Zielonki 16 marca, 15:00
Huragan Wołomin 2-1 Pogoń Siedlce 15 marca, 13:30
Wkra Żuromin 3-2 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 15 marca, 15:00
Kryształ Glinojeck 1-0 Kasztelan Sierpc 15 marca, 15:00
Victoria Sulejówek 2-0 Marcovia 2000 Marki 15 marca, 12:00
w Markach; Victoria gospodarzem
Amator Maszewo 1-0 Skra Drobin 16 marca, 11:00

Kolejka 17 - 22 marca

Amator Maszewo 2-0 Błękitni Gąbin 21 marca, 12:00
Skra Drobin 1-5 Victoria Sulejówek 20 marca, 15:00
Marcovia 2000 Marki 0-0 Kryształ Glinojeck 22 marca, 11:00
Kasztelan Sierpc 1-1 Wkra Żuromin 22 marca, 15:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0-3 Huragan Wołomin 20 marca, 15:30
Pogoń Siedlce 0-1 Podlasie Sokołów Podlaski 22 marca, 14:00
Naprzód Zielonki 0-2 Żbik Nasielsk 22 marca, 14:00
Mazur Radzymin 3-2 MKS Ciechanów 22 marca, 12:00

Kolejka 18 - 29-30 marca

Marcovia 2000 Marki 1-2 Wkra Żuromin 29 marca, 12:30
Błękitni Gąbin 1-4 Mazur Radzymin 29 marca, 15:00
MKS Ciechanów 2-5 Naprzód Zielonki 29 marca, 14:00
Żbik Nasielsk 2-2 Pogoń Siedlce 29 marca, 15:00
Podlasie Sokołów Podlaski 1-0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 29 marca, 15:30
Huragan Wołomin 4-1 Kasztelan Sierpc 29 marca, 15:00
Kryształ Glinojeck 4-1 Skra Drobin 29 marca, 15:00
Victoria Sulejówek 2-0 Amator Maszewo 30 marca, 12:00

Kolejka 19 - 5-6 kwietnia

Victoria Sulejówek 3-0 Błękitni Gąbin 6 kwietnia, 12:00
Amator Maszewo 1-1 Kryształ Glinojeck 5 kwietnia, 15:00
Skra Drobin 0-3 Wkra Żuromin 5 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 1-0, w drużynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik
Marcovia 2000 Marki 0-1 Huragan Wołomin 5 kwietnia, 12:00
Kasztelan Sierpc 0-4 Podlasie Sokołów Podlaski 5 kwietnia, 15:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2-2 Żbik Nasielsk 6 kwietnia, 16:00
Pogoń Siedlce 1-1 MKS Ciechanów 5 kwietnia, 14:00
Naprzód Zielonki 0-1 Mazur Radzymin 5 kwietnia, 14:00

Kolejka 20 - 12-13 kwietnia

Błękitni Gąbin 0-1 Naprzód Zielonki 12 kwietnia, 16:00
Mazur Radzymin 1-2 Pogoń Siedlce 12 kwietnia, 11:00
MKS Ciechanów 3-0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 12 kwietnia, 15:00
Żbik Nasielsk 8-1 Kasztelan Sierpc 12 kwietnia, 15:00
Podlasie Sokołów Podlaski 3-1 Marcovia 2000 Marki 12 kwietnia, 16:00
Huragan Wołomin 1-0 Skra Drobin 12 kwietnia, 16:30
mecz pierwotnie zaplanowany na 15:00 rozpoczął się z 90-minutowym opóźnieniem z powodu awarii autokaru gości
Wkra Żuromin 2-1 Amator Maszewo 12 kwietnia, 16:00
Kryształ Glinojeck 1-0 Victoria Sulejówek 12 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 23 kwietnia

Kryształ Glinojeck 2-3 Błękitni Gąbin 23 kwietnia, 16:30
Victoria Sulejówek 6-0 Wkra Żuromin 23 kwietnia, 16:30
Amator Maszewo 0-0 Huragan Wołomin 23 kwietnia, 16:30
Skra Drobin 1-9 Podlasie Sokołów Podlaski 23 kwietnia, 16:30
Marcovia 2000 Marki 1-2 Żbik Nasielsk 23 kwietnia, 16:30
Kasztelan Sierpc 0-2 MKS Ciechanów 23 kwietnia, 16:30
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0-2 Mazur Radzymin 23 kwietnia, 16:30
Pogoń Siedlce 0-3 Naprzód Zielonki 23 kwietnia, 16:30
(wo)
na boisku 2-1; udział nieuprawnionego do gry zawodnika

Kolejka 22 - 19-20 kwietnia

Błękitni Gąbin 0-1 Pogoń Siedlce 19 kwietnia, 16:00
Naprzód Zielonki 2-0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 19 kwietnia, 14:00
Mazur Radzymin 0-0 Kasztelan Sierpc 19 kwietnia, 14:00
MKS Ciechanów 5-0 Marcovia 2000 Marki 19 kwietnia, 16:00
Żbik Nasielsk 1-0 Skra Drobin 19 kwietnia, 16:00
Podlasie Sokołów Podlaski 2-0 Amator Maszewo 19 kwietnia, 16:00
Huragan Wołomin 3-1 Victoria Sulejówek 19 kwietnia, 16:30
Wkra Żuromin 0-2 Kryształ Glinojeck 19 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 26-27 kwietnia

MKS Ciechanów 4-1 Skra Drobin 26 kwietnia, 16:00
Wkra Żuromin 3-1 Błękitni Gąbin 26 kwietnia, 16:00
Kryształ Glinojeck 1-0 Huragan Wołomin 26 kwietnia, 16:00
Victoria Sulejówek 2-1 Podlasie Sokołów Podlaski 27 kwietnia, 12:00
Amator Maszewo 1-2 Żbik Nasielsk 27 kwietnia, 11:00
Marcovia 2000 Marki 0-1 Mazur Radzymin 26 kwietnia, 15:00
Kasztelan Sierpc 0-2 Naprzód Zielonki 26 kwietnia, 16:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1-4 Pogoń Siedlce 26 kwietnia, 16:00

Kolejka 24 - 30 kwietnia

Błękitni Gąbin 2-1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 30 kwietnia, 17:00
Pogoń Siedlce 1-0 Kasztelan Sierpc 30 kwietnia, 16:00
Naprzód Zielonki 0-3 Marcovia 2000 Marki 30 kwietnia, 17:00
Mazur Radzymin 4-0 Skra Drobin 30 kwietnia, 17:00
MKS Ciechanów 1-0 Amator Maszewo 30 kwietnia, 16:30
Żbik Nasielsk 0-1 Victoria Sulejówek 30 kwietnia, 16:00
Podlasie Sokołów Podlaski 0-1 Kryształ Glinojeck 30 kwietnia, 17:00
Huragan Wołomin 1-0 Wkra Żuromin 30 kwietnia, 16:00

Kolejka 25 - 3-4 maja

Huragan Wołomin 1-0 Błękitni Gąbin 3 maja, 16:00
Wkra Żuromin 1-0 Podlasie Sokołów Podlaski 3 maja, 16:00
Kryształ Glinojeck 0-0 Żbik Nasielsk 3 maja, 17:00
Victoria Sulejówek 3-0 MKS Ciechanów 4 maja, 12:00
Amator Maszewo 0-3 Mazur Radzymin 3 maja, 13:00
(wo)
na boisku 2-2; występ nieuprawnionego zawodnika
Skra Drobin 2-4 Naprzód Zielonki 3 maja, 17:00
Marcovia 2000 Marki 1-2 Pogoń Siedlce 3 maja, 16:00
Kasztelan Sierpc 3-1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3 maja, 16:00

Kolejka 26 - 10-11 maja

Błękitni Gąbin 1-0 Kasztelan Sierpc 10 maja, 17:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1-0 Marcovia 2000 Marki 10 maja, 16:00
Pogoń Siedlce 1-3 Skra Drobin 10 maja, 17:00
Naprzód Zielonki 0-2 Amator Maszewo 10 maja, 14:00
Mazur Radzymin 1-2 Victoria Sulejówek 10 maja, 15:30
MKS Ciechanów 0-1 Kryształ Glinojeck 10 maja, 16:00
Żbik Nasielsk 2-0 Wkra Żuromin 10 maja, 17:00
Podlasie Sokołów Podlaski 2-2 Huragan Wołomin 10 maja, 17:00

Kolejka 27 - 17-18 maja

Podlasie Sokołów Podlaski 1-0 Błękitni Gąbin 17 maja, 17:00
Huragan Wołomin 3-0 Żbik Nasielsk 17 maja, 16:00
Wkra Żuromin 0-1 MKS Ciechanów 17 maja, 16:00
Kryształ Glinojeck 5-2 Mazur Radzymin 17 maja, 17:00
Victoria Sulejówek 4-3 Naprzód Zielonki 17 maja, 17:00
Amator Maszewo 0-5 Pogoń Siedlce 17 maja, 12:45
Skra Drobin 1-2 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 17 maja, 17:00
Marcovia 2000 Marki 3-0 Kasztelan Sierpc 17 maja, 16:30

Kolejka 28 - 21 maja

Błękitni Gąbin 2-0 Marcovia 2000 Marki 21 maja, 17:00
Kasztelan Sierpc 4-0 Skra Drobin 21 maja, 17:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1-2 Amator Maszewo 21 maja, 16:00
Pogoń Siedlce 4-0 Victoria Sulejówek 21 maja, 17:00
Naprzód Zielonki 0-3 Kryształ Glinojeck 21 maja, 18:00
Mazur Radzymin 4-2 Wkra Żuromin 21 maja, 17:00
MKS Ciechanów 0-0 Huragan Wołomin 21 maja, 17:00
Żbik Nasielsk 1-0 Podlasie Sokołów Podlaski 21 maja, 17:30

Kolejka 29 - 24-25 maja

Żbik Nasielsk 1-1 Błękitni Gąbin 24 maja, 16:00
Podlasie Sokołów Podlaski 3-4 MKS Ciechanów 24 maja, 16:00
Huragan Wołomin 0-2 Mazur Radzymin 24 maja, 13:30
Wkra Żuromin 2-4 Naprzód Zielonki 24 maja, 16:00
Kryształ Glinojeck 2-2 Pogoń Siedlce 24 maja, 16:00
Victoria Sulejówek 2-1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 24 maja, 16:00
Amator Maszewo 2-1 Kasztelan Sierpc 24 maja, 16:00
Skra Drobin 0-0 Marcovia 2000 Marki 24 maja, 16:00
mecz zaplanowany na 16:00 rozpoczął się z kilkudziesięciominutowym opóźnieniem

Kolejka 30 - 31 maja-1 czerwca

Błękitni Gąbin 5-1 Skra Drobin 31 maja, 16:00
Marcovia 2000 Marki 0-0 Amator Maszewo 31 maja, 16:00
Kasztelan Sierpc 0-1 Victoria Sulejówek 31 maja, 16:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1-0 Kryształ Glinojeck 31 maja, 16:00
Pogoń Siedlce 9-0 Wkra Żuromin 31 maja, 16:00
Naprzód Zielonki 3-2 Huragan Wołomin 31 maja, 16:00
Mazur Radzymin 2-0 Podlasie Sokołów Podlaski 31 maja, 16:00
mecz opóźniony
MKS Ciechanów 1-0 Żbik Nasielsk 31 maja

Baraże o udział w III lidze (łódzko-mazowiecka)
Baraże o udział w IV lidze (mazowiecka)

IV liga 2007/2008 (mazowiecka)

V liga 2007/2008 (mazowiecka (południe))

Liga okręgowa 2007/2008 (Ciechanów-Ostrołęka)
Liga okręgowa 2007/2008 (Płock)
Liga okręgowa 2007/2008 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2007/2008 (Warszawa II)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas