[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Liga okręgowa 2003/2004, grupa: Radom
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Mazowsze II Grójec 26 58 19 1 6 66-31 10 1 2 37-11 9 0 4 29-20
2.  Plon Garbatka-Letnisko 26 55 17 4 5 83-39 8 2 3 46-17 9 2 2 37-22 2 3 1 0 1 5-4
3.  Sadownik Błędów 26 55 18 1 7 71-35 10 0 3 34-16 8 1 4 37-19 2 3 1 0 1 4-5
4.  Wulkan Zakrzew 26 53 16 5 5 68-29 9 2 2 39-14 7 3 3 29-15
5.  Sokół Przytyk 26 45 14 3 9 49-34 11 0 2 33-8 3 3 7 16-26
6.  Polonia Iłża 26 42 13 3 10 61-56 8 1 4 36-27 5 2 6 25-29
7.  Jaguar Wolanów 26 40 13 1 12 49-46 6 1 6 25-25 7 0 6 24-21
8.  Berta Jedlińsk 26 39 12 3 11 41-47 6 2 5 21-23 6 1 6 20-24
9.  Oronka Orońsko 26 34 10 4 12 44-44 6 1 6 25-23 4 3 6 19-21
10.  Mogielanka Mogielnica 26 33 10 3 13 46-48 6 2 5 27-23 4 1 8 19-25
11.  Orzeł Wierzbica 26 24 7 3 16 50-85 4 1 8 21-33 3 2 8 29-52
12.  MGKS Skaryszew 26 22 6 4 16 28-64 3 3 7 17-31 3 1 9 11-33
13.  Orzeł Gielniów 26 12 3 3 20 27-75 2 2 9 18-31 1 1 11 9-44 2 4 1 1 0 4-1
14.  Beta Radom 26 12 2 6 18 35-85 1 4 8 20-37 1 2 10 15-48 2 1 0 1 1 1-4

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Mazowsze II Grójec    1-2 0-2 1-0 4-1 4-1 2-0 4-0 1-1 1-0 4-2 6-1 6-0 3-1 
 2 Plon Garbatka-Letnisko2-1     1-2 2-4 2-2 1-1 2-3 4-2 2-1 4-1 10-0 6-0 3-0* 7-0 
 3 Sadownik Błędów1-3 2-4     1-0 3-0 3-1 3-1 3-1 0-1 2-1 6-0 2-1 3-2 5-1 
 4 Wulkan Zakrzew1-2 2-4 3-2     4-0 5-0 4-1 2-2 0-0 3-2 5-0* 2-0 5-0 3-1 
 5 Sokół Przytyk2-0 1-2 3-0 1-0     4-1 0-1 1-0 1-0 1-0 3-2 3-1 5-0 8-1 
 6 Polonia Iłża1-2 1-4 4-1 1-5 2-1     3-2 1-2 3-2 5-2 3-3 4-2 4-0 4-1 
 7 Jaguar Wolanów2-1 1-4 0-3 0-1 2-1 0-3*     1-2 2-3 1-1 5-3 4-0 3-1 4-2 
 8 Berta Jedlińsk0-2 2-6 2-4 1-1 1-1 0-3 2-0     2-1 3-0 0-3 2-0 3-1 3-1 
 9 Oronka Orońsko2-3 2-0 1-4 0-2 2-2 1-0 3-1 1-3     2-0 3-4 0-3 2-0 6-1 
 10 Mogielanka Mogielnica3-0 5-3 2-2 1-5 1-0 6-2 0-1 0-2 3-1     1-3 1-2 1-1 3-1 
 11 Orzeł Wierzbica2-4 2-2 0-4 0-3 2-1 2-7 1-3 3-0 3-2 0-2     0-1 6-1 0-3* 
 12 MGKS Skaryszew0-5 1-2 2-1 3-3 1-2 0-2 0-6 3-2 1-2 0-3 2-2     3-0 1-1 
 13 Orzeł Gielniów1-2 1-3 0-5 1-1 1-2 1-2 0-2 1-2 1-3 2-4 5-4 3-0     1-1 
 14 Beta Radom3-4 1-1 1-7 3-4 1-3 2-2 1-3 0-2 2-2 1-3 5-3 0-0 0-3     

REKLAMA

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

MGKS Skaryszew 0-5 Mazowsze II Grójec
Oronka Orońsko 1-4 Sadownik Błędów
Plon Garbatka-Letnisko 2-4 Wulkan Zakrzew
Orzeł Wierzbica 0-3 Beta Radom
(wo)
wynik na boisku 2-1
Berta Jedlińsk 0-3 Polonia Iłża
Jaguar Wolanów 3-1 Orzeł Gielniów
Mogielanka Mogielnica 1-0 Sokół Przytyk

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Sokół Przytyk 3-1 MGKS Skaryszew
Orzeł Gielniów 2-4 Mogielanka Mogielnica
Polonia Iłża 3-2 Jaguar Wolanów
Beta Radom 0-2 Berta Jedlińsk
Wulkan Zakrzew 5-0 Orzeł Wierzbica
(wo)
na boisku 5-1
Sadownik Błędów 2-4 Plon Garbatka-Letnisko
Mazowsze II Grójec 1-1 Oronka Orońsko

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

Plon Garbatka-Letnisko 2-1 Mazowsze II Grójec
Orzeł Wierzbica 0-4 Sadownik Błędów
Berta Jedlińsk 1-1 Wulkan Zakrzew
Jaguar Wolanów 4-2 Beta Radom
Mogielanka Mogielnica 6-2 Polonia Iłża
Sokół Przytyk 5-0 Orzeł Gielniów
Oronka Orońsko 0-3 MGKS Skaryszew

Kolejka 4 - 6-7 września

Polonia Iłża 2-1 Sokół Przytyk
Beta Radom 1-3 Mogielanka Mogielnica
Wulkan Zakrzew 4-1 Jaguar Wolanów
Sadownik Błędów 3-1 Berta Jedlińsk
Mazowsze II Grójec 4-2 Orzeł Wierzbica
Oronka Orońsko 2-0 Plon Garbatka-Letnisko
MGKS Skaryszew 3-0 Orzeł Gielniów

Kolejka 5 - 13-14 września

Orzeł Wierzbica 3-2 Oronka Orońsko
Berta Jedlińsk 0-2 Mazowsze II Grójec
Jaguar Wolanów 0-3 Sadownik Błędów
Mogielanka Mogielnica 1-5 Wulkan Zakrzew
Sokół Przytyk 8-1 Beta Radom
Orzeł Gielniów 1-2 Polonia Iłża
Plon Garbatka-Letnisko 6-0 MGKS Skaryszew

Kolejka 6 - 20-21 września

Beta Radom 0-3 Orzeł Gielniów
Wulkan Zakrzew 4-0 Sokół Przytyk
Sadownik Błędów 2-1 Mogielanka Mogielnica
Mazowsze II Grójec 2-0 Jaguar Wolanów
Oronka Orońsko 1-3 Berta Jedlińsk
Plon Garbatka-Letnisko 10-0 Orzeł Wierzbica
MGKS Skaryszew 0-2 Polonia Iłża

Kolejka 7 - 27-28 września

Berta Jedlińsk 2-6 Plon Garbatka-Letnisko
Jaguar Wolanów 2-3 Oronka Orońsko
Mogielanka Mogielnica 3-0 Mazowsze II Grójec
Sokół Przytyk 3-0 Sadownik Błędów
Orzeł Gielniów 1-1 Wulkan Zakrzew
Polonia Iłża 4-1 Beta Radom
Orzeł Wierzbica 0-1 MGKS Skaryszew

Kolejka 8 - 4-5 października

Wulkan Zakrzew 5-0 Polonia Iłża
Sadownik Błędów 3-2 Orzeł Gielniów
Mazowsze II Grójec 4-1 Sokół Przytyk
Oronka Orońsko 2-0 Mogielanka Mogielnica
Plon Garbatka-Letnisko 2-3 Jaguar Wolanów
Orzeł Wierzbica 3-0 Berta Jedlińsk
MGKS Skaryszew 1-1 Beta Radom

Kolejka 9 - 11-12 października

Jaguar Wolanów 5-3 Orzeł Wierzbica
Mogielanka Mogielnica 5-3 Plon Garbatka-Letnisko
Sokół Przytyk 1-0 Oronka Orońsko
Orzeł Gielniów 1-2 Mazowsze II Grójec
Polonia Iłża 4-1 Sadownik Błędów
Beta Radom 3-4 Wulkan Zakrzew
Berta Jedlińsk 2-0 MGKS Skaryszew

Kolejka 10 - 18-19 października

Sadownik Błędów 5-1 Beta Radom
Mazowsze II Grójec 4-1 Polonia Iłża
Oronka Orońsko 2-0 Orzeł Gielniów
Plon Garbatka-Letnisko 2-2 Sokół Przytyk
Orzeł Wierzbica 0-2 Mogielanka Mogielnica
Berta Jedlińsk 2-0 Jaguar Wolanów
MGKS Skaryszew 3-3 Wulkan Zakrzew

Kolejka 11 - 25-26 października

Mogielanka Mogielnica 0-2 Berta Jedlińsk
Sokół Przytyk 3-2 Orzeł Wierzbica
Orzeł Gielniów 1-3 Plon Garbatka-Letnisko
Polonia Iłża 3-2 Oronka Orońsko
Beta Radom 3-4 Mazowsze II Grójec
Wulkan Zakrzew 3-2 Sadownik Błędów
Jaguar Wolanów 4-0 MGKS Skaryszew

Kolejka 12 - 2 listopada

Mazowsze II Grójec 1-0 Wulkan Zakrzew 30 października
Oronka Orońsko 6-1 Beta Radom
Plon Garbatka-Letnisko 1-1 Polonia Iłża
Orzeł Wierzbica 6-1 Orzeł Gielniów
Berta Jedlińsk 1-1 Sokół Przytyk 31 października
Jaguar Wolanów 1-1 Mogielanka Mogielnica
MGKS Skaryszew 2-1 Sadownik Błędów

Kolejka 13 - 8-9 listopada

Sokół Przytyk 0-1 Jaguar Wolanów
Orzeł Gielniów 1-2 Berta Jedlińsk
Polonia Iłża 3-3 Orzeł Wierzbica
Beta Radom 1-1 Plon Garbatka-Letnisko
Wulkan Zakrzew 0-0 Oronka Orońsko
Sadownik Błędów 1-3 Mazowsze II Grójec
Mogielanka Mogielnica 1-2 MGKS Skaryszew

Kolejka 14 - 20-21 marca

Mazowsze II Grójec 6-1 MGKS Skaryszew
Sadownik Błędów 0-1 Oronka Orońsko
Wulkan Zakrzew 2-4 Plon Garbatka-Letnisko 14 kwietnia
Beta Radom 5-3 Orzeł Wierzbica
Polonia Iłża 1-2 Berta Jedlińsk
Orzeł Gielniów 0-2 Jaguar Wolanów
Sokół Przytyk 1-0 Mogielanka Mogielnica

Kolejka 15 - 27-28 marca

MGKS Skaryszew 1-2 Sokół Przytyk
Mogielanka Mogielnica 1-1 Orzeł Gielniów
Jaguar Wolanów 0-3 Polonia Iłża
(wo)
Jaguar nie dopełnił obowiązku powiadomienia o terminie meczu na 14 dni przed zawodami
Berta Jedlińsk 3-1 Beta Radom
Orzeł Wierzbica 0-3 Wulkan Zakrzew
Plon Garbatka-Letnisko 1-2 Sadownik Błędów
Oronka Orońsko 2-3 Mazowsze II Grójec

Kolejka 16 - 3-4 kwietnia

MGKS Skaryszew 1-2 Oronka Orońsko
Mazowsze II Grójec 1-2 Plon Garbatka-Letnisko
Sadownik Błędów 6-0 Orzeł Wierzbica
Wulkan Zakrzew 2-2 Berta Jedlińsk
Beta Radom 1-3 Jaguar Wolanów
Polonia Iłża 5-2 Mogielanka Mogielnica
Orzeł Gielniów 1-2 Sokół Przytyk

Kolejka 17 - 8-9 kwietnia

Orzeł Gielniów 3-0 MGKS Skaryszew
Sokół Przytyk 4-1 Polonia Iłża
Mogielanka Mogielnica 3-1 Beta Radom
Jaguar Wolanów 0-1 Wulkan Zakrzew
Berta Jedlińsk 2-4 Sadownik Błędów
Orzeł Wierzbica 2-4 Mazowsze II Grójec
Plon Garbatka-Letnisko 2-1 Oronka Orońsko

Kolejka 18 - 17-18 kwietnia

MGKS Skaryszew 1-2 Plon Garbatka-Letnisko
Oronka Orońsko 3-4 Orzeł Wierzbica
Mazowsze II Grójec 4-0 Berta Jedlińsk
Sadownik Błędów 3-1 Jaguar Wolanów
Wulkan Zakrzew 3-2 Mogielanka Mogielnica
Beta Radom 1-3 Sokół Przytyk
Polonia Iłża 4-0 Orzeł Gielniów

Kolejka 19 - 24-25 kwietnia

Polonia Iłża 4-2 MGKS Skaryszew
Orzeł Gielniów 1-1 Beta Radom
Sokół Przytyk 1-0 Wulkan Zakrzew
Mogielanka Mogielnica 2-2 Sadownik Błędów
Jaguar Wolanów 2-1 Mazowsze II Grójec
Berta Jedlińsk 2-1 Oronka Orońsko
Orzeł Wierzbica 2-2 Plon Garbatka-Letnisko

Kolejka 20 - 1-2 maja

MGKS Skaryszew 2-2 Orzeł Wierzbica
Plon Garbatka-Letnisko 4-2 Berta Jedlińsk
Oronka Orońsko 3-1 Jaguar Wolanów
Mazowsze II Grójec 1-0 Mogielanka Mogielnica
Sadownik Błędów 3-0 Sokół Przytyk
Wulkan Zakrzew 5-0 Orzeł Gielniów
Beta Radom 2-2 Polonia Iłża

Kolejka 21 - 8-9 maja

Beta Radom 0-0 MGKS Skaryszew
Polonia Iłża 1-5 Wulkan Zakrzew
Orzeł Gielniów 0-5 Sadownik Błędów
Sokół Przytyk 2-0 Mazowsze II Grójec
Mogielanka Mogielnica 3-1 Oronka Orońsko
Jaguar Wolanów 1-4 Plon Garbatka-Letnisko
Berta Jedlińsk 0-3 Orzeł Wierzbica

Kolejka 22 - 15-16 maja

MGKS Skaryszew 3-2 Berta Jedlińsk
Orzeł Wierzbica 1-3 Jaguar Wolanów
Plon Garbatka-Letnisko 4-1 Mogielanka Mogielnica
Oronka Orońsko 2-2 Sokół Przytyk
Mazowsze II Grójec 6-0 Orzeł Gielniów
Sadownik Błędów 3-1 Polonia Iłża
Wulkan Zakrzew 3-1 Beta Radom

Kolejka 23 - 22-23 maja

Wulkan Zakrzew 2-0 MGKS Skaryszew
Beta Radom 1-7 Sadownik Błędów
Polonia Iłża 1-2 Mazowsze II Grójec
Orzeł Gielniów 1-3 Oronka Orońsko
Sokół Przytyk 1-2 Plon Garbatka-Letnisko
Mogielanka Mogielnica 1-3 Orzeł Wierzbica
Jaguar Wolanów 1-2 Berta Jedlińsk

Kolejka 24 - 29-30 maja

MGKS Skaryszew 0-6 Jaguar Wolanów
Berta Jedlińsk 3-0 Mogielanka Mogielnica
Orzeł Wierzbica 2-1 Sokół Przytyk
Plon Garbatka-Letnisko 3-0 Orzeł Gielniów
(wo)
goście nie dojechali
Oronka Orońsko 1-0 Polonia Iłża
Mazowsze II Grójec 3-1 Beta Radom
Sadownik Błędów 1-0 Wulkan Zakrzew

Kolejka 25 - 6 czerwca

Sadownik Błędów 2-1 MGKS Skaryszew
Wulkan Zakrzew 1-2 Mazowsze II Grójec
Beta Radom 2-2 Oronka Orońsko
Polonia Iłża 1-4 Plon Garbatka-Letnisko
Orzeł Gielniów 5-4 Orzeł Wierzbica
Sokół Przytyk 1-0 Berta Jedlińsk
Mogielanka Mogielnica 0-1 Jaguar Wolanów

REKLAMA

Kolejka 26 - 12 czerwca

MGKS Skaryszew 0-3 Mogielanka Mogielnica
Jaguar Wolanów 2-1 Sokół Przytyk
Berta Jedlińsk 3-1 Orzeł Gielniów
Orzeł Wierzbica 2-7 Polonia Iłża
Plon Garbatka-Letnisko 7-0 Beta Radom
Oronka Orońsko 0-2 Wulkan Zakrzew
Mazowsze II Grójec 0-2 Sadownik Błędów

Baraże o udział w V lidze (mazowiecka (południe))

V liga 2003/2004 (mazowiecka (południe))

Liga okręgowa 2003/2004 (Siedlce)
Liga okręgowa 2003/2004 (Warszawa (wschód))
Liga okręgowa 2003/2004 (Warszawa (zachód))

Klasa A 2003/2004 (Radom)

Autor: Tomasz Kuna
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas