[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2003/2004, grupa: Warszawa (wschód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Gwardia II Warszawa 26 56 18 2 6 75-34 10 2 1 42-16 8 0 5 33-18
2.  NTP Wyszków 26 52 16 4 6 62-30 9 0 4 38-16 7 4 2 24-14
3.  Bóbr Tłuszcz 26 47 14 5 7 51-34 7 3 3 29-16 7 2 4 22-18
4.  Mazur Radzymin 26 46 14 4 8 46-29 9 1 3 29-10 5 3 5 17-19
5.  Advit Wiązowna 26 42 12 6 8 43-42 8 3 2 22-13 4 3 6 21-29
6.  Marymont Warszawa 26 39 12 3 11 42-33 8 1 4 27-15 4 2 7 15-18
7.  Józefovia Józefów 26 36 12 0 14 45-50 7 0 6 20-21 5 0 8 25-29 4 9 3 0 1 5-3
8.  Hutnik II Warszawa 26 36 10 6 10 45-35 8 3 2 32-14 2 3 8 13-21 4 5 1 2 1 8-7
9.  ZWAR Międzylesie (Warszawa) 26 36 10 6 10 54-59 5 5 3 34-25 5 1 7 20-34 4 2 0 2 2 7-10
10.  Huragan Wołomin 26 35 10 5 11 41-44 7 2 4 23-17 3 3 7 18-27
11.  Polfa Tarchomin (Warszawa) 26 25 7 4 15 30-62 6 1 6 23-27 1 3 9 7-35
12.  Sarmata Warszawa 26 24 7 3 16 37-71 4 3 6 20-24 3 0 10 17-47
13.  GKP II Targówek (Warszawa) 26 21 5 6 15 39-67 3 3 7 20-27 2 3 8 19-40
14.  KS II Łomianki 26 20 4 8 14 43-63 4 4 5 29-24 0 4 9 14-39
FC Tuszko połączył się z Józefovią Józefów i pod tą nazwą występuje. Pierwsza drużyna Józefovii spadła do Klasy A i stała się drużyną rezerwową.
GKP II Targówek (Warszawa) wycofał się po zakończeniu sezonu.
Polfa Tarchomin (Warszawa) zmieniła nazwę na Białołęka Warszawa po zakończeniu sezonu.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Gwardia II Warszawa    0-0 1-2 3-1 4-1 3-2 5-1 3-2 3-0 1-1 4-0 3-2 7-3 5-1 
 2 NTP Wyszków2-3     3-1 0-1 4-1 1-0 5-2 1-2 5-1 1-2 4-1 6-2 2-0 4-0 
 3 Bóbr Tłuszcz1-4 1-0     2-2 2-0 3-0 2-3 2-0 0-2 1-1 2-1 5-0 6-1 2-2 
 4 Mazur Radzymin3-1 0-0 2-0     0-1 2-3 2-0 1-0 1-2 4-1 5-0 2-1 3-0 4-1 
 5 Advit Wiązowna1-0 0-0 2-2 2-0     2-1 1-0 3-2 2-3 3-1 1-1 3-0 0-2 2-1 
 6 Marymont Warszawa2-1 3-4 0-2 3-1 1-3     4-1 1-0 4-0 1-2 0-0 2-0 5-1 1-0 
 7 Józefovia Józefów0-5 3-2 0-3 4-1 4-2 0-1     1-0 1-0 3-2 0-1 1-2 0-1 3-1 
 8 Hutnik II Warszawa2-4 0-2 1-0 0-0 3-0* 0-0 2-0     3-3 3-1 3-0* 4-2 4-2 7-0 
 9 ZWAR Międzylesie (Warszawa)2-1 1-4 0-3 1-1 3-3 2-1 1-3 3-3     4-1 3-1 10-0 2-2 2-2 
 10 Huragan Wołomin1-4 0-2 0-0 0-1 3-0 1-0 0-6 2-0 6-2     4-1 3-0 1-1 2-0 
 11 Polfa Tarchomin (Warszawa)2-1 3-3 6-0 0-1 0-3* 2-4 3-2 0-1 1-5 2-1     0-4 2-1 2-1 
 12 Sarmata Warszawa1-5 1-3 0-2 1-3 1-3 2-0 3-1 1-1 3-0* 0-2 1-1     4-1 2-2 
 13 GKP II Targówek (Warszawa)0-1 1-2 2-3 1-4 2-2 0-3 1-3 1-1 4-0 3-2 1-0 1-3     3-3 
 14 KS II Łomianki1-3 1-2 1-4 2-1 2-2 0-0 0-3* 2-1 1-2 1-1 7-0 7-1 4-4     

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Gwardia II Warszawa 5-1 KS II Łomianki
Bóbr Tłuszcz 3-0 Marymont Warszawa
Sarmata Warszawa 1-3 Mazur Radzymin 17 września
Polfa Tarchomin (Warszawa) 3-2 Józefovia Józefów 4 września
ZWAR Międzylesie (Warszawa) 2-2 GKP II Targówek (Warszawa)
Advit Wiązowna 0-0 NTP Wyszków
Hutnik II Warszawa 3-1 Huragan Wołomin

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

KS II Łomianki 1-1 Huragan Wołomin
NTP Wyszków 1-2 Hutnik II Warszawa
GKP II Targówek (Warszawa) 2-2 Advit Wiązowna
Józefovia Józefów 1-0 ZWAR Międzylesie (Warszawa) 17 września
Mazur Radzymin 5-0 Polfa Tarchomin (Warszawa)
Marymont Warszawa 2-0 Sarmata Warszawa
Gwardia II Warszawa 1-2 Bóbr Tłuszcz

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

Bóbr Tłuszcz 2-2 KS II Łomianki
Sarmata Warszawa 1-5 Gwardia II Warszawa
Polfa Tarchomin (Warszawa) 2-4 Marymont Warszawa
ZWAR Międzylesie (Warszawa) 1-1 Mazur Radzymin
Advit Wiązowna 1-0 Józefovia Józefów
Hutnik II Warszawa 4-2 GKP II Targówek (Warszawa)
Huragan Wołomin 0-2 NTP Wyszków

Kolejka 4 - 6-7 września

KS II Łomianki 1-2 NTP Wyszków
GKP II Targówek (Warszawa) 3-2 Huragan Wołomin
Józefovia Józefów 1-0 Hutnik II Warszawa
Mazur Radzymin 0-1 Advit Wiązowna
Marymont Warszawa 4-0 ZWAR Międzylesie (Warszawa)
Gwardia II Warszawa 4-0 Polfa Tarchomin (Warszawa)
Bóbr Tłuszcz 5-0 Sarmata Warszawa

Kolejka 5 - 13-14 września

Sarmata Warszawa 2-2 KS II Łomianki
Polfa Tarchomin (Warszawa) 6-0 Bóbr Tłuszcz
ZWAR Międzylesie (Warszawa) 2-1 Gwardia II Warszawa
Advit Wiązowna 2-1 Marymont Warszawa
Huragan Wołomin 0-6 Józefovia Józefów
NTP Wyszków 2-0 GKP II Targówek (Warszawa)
Mazur Radzymin 1-0 Hutnik II Warszawa

Kolejka 6 - 20-21 września

KS II Łomianki 4-4 GKP II Targówek (Warszawa)
Józefovia Józefów 3-2 NTP Wyszków
Mazur Radzymin 4-1 Huragan Wołomin
Marymont Warszawa 1-0 Hutnik II Warszawa
Gwardia II Warszawa 4-1 Advit Wiązowna
mecz przerwany przy stanie 4-1 w 85. minucie, utrzymano wynik z boiska
Bóbr Tłuszcz 0-2 ZWAR Międzylesie (Warszawa)
Sarmata Warszawa 1-1 Polfa Tarchomin (Warszawa)

Kolejka 7 - 27-28 września

Polfa Tarchomin (Warszawa) 2-1 KS II Łomianki
ZWAR Międzylesie (Warszawa) 10-0 Sarmata Warszawa
Advit Wiązowna 2-2 Bóbr Tłuszcz 11 listopada
Hutnik II Warszawa 2-4 Gwardia II Warszawa
Huragan Wołomin 1-0 Marymont Warszawa
NTP Wyszków 0-1 Mazur Radzymin
GKP II Targówek (Warszawa) 1-3 Józefovia Józefów

Kolejka 8 - 4-5 października

KS II Łomianki 0-3 Józefovia Józefów 29 października
(wo)
przełożony, ponieważ w noc poprzedzającą mecz zginął w wypadku samochodowym pomocnik Józefovii, 25-letni Szymon Niuk, na boisku 8-1, zweryfikowany jako walkower - Łomianki wystawiły pierwszy skład
Mazur Radzymin 3-0 GKP II Targówek (Warszawa)
Marymont Warszawa 3-4 NTP Wyszków
Gwardia II Warszawa 1-1 Huragan Wołomin
Bóbr Tłuszcz 2-0 Hutnik II Warszawa
Sarmata Warszawa 1-3 Advit Wiązowna
Polfa Tarchomin (Warszawa) 1-5 ZWAR Międzylesie (Warszawa)

Kolejka 9 - 11-12 października

ZWAR Międzylesie (Warszawa) 2-2 KS II Łomianki
Advit Wiązowna 1-1 Polfa Tarchomin (Warszawa)
Hutnik II Warszawa 4-2 Sarmata Warszawa
Huragan Wołomin 0-0 Bóbr Tłuszcz
NTP Wyszków 2-3 Gwardia II Warszawa
GKP II Targówek (Warszawa) 0-3 Marymont Warszawa 16 listopada
Józefovia Józefów 4-1 Mazur Radzymin

Kolejka 10 - 18-19 października

KS II Łomianki 2-1 Mazur Radzymin
Marymont Warszawa 4-1 Józefovia Józefów
Gwardia II Warszawa 7-3 GKP II Targówek (Warszawa)
Bóbr Tłuszcz 1-0 NTP Wyszków
Sarmata Warszawa 0-2 Huragan Wołomin
Polfa Tarchomin (Warszawa) 0-1 Hutnik II Warszawa
ZWAR Międzylesie (Warszawa) 3-3 Advit Wiązowna

Kolejka 11 - 25-26 października

Advit Wiązowna 2-1 KS II Łomianki
Hutnik II Warszawa 3-3 ZWAR Międzylesie (Warszawa)
Huragan Wołomin 4-1 Polfa Tarchomin (Warszawa)
NTP Wyszków 6-2 Sarmata Warszawa
GKP II Targówek (Warszawa) 2-3 Bóbr Tłuszcz
w Tłuszczu?
Józefovia Józefów 0-5 Gwardia II Warszawa
Mazur Radzymin 2-3 Marymont Warszawa

Kolejka 12 - 2 listopada

KS II Łomianki 0-0 Marymont Warszawa
Gwardia II Warszawa 3-1 Mazur Radzymin
Bóbr Tłuszcz 2-3 Józefovia Józefów
Sarmata Warszawa 4-1 GKP II Targówek (Warszawa)
Polfa Tarchomin (Warszawa) 3-3 NTP Wyszków
ZWAR Międzylesie (Warszawa) 4-1 Huragan Wołomin
Advit Wiązowna 3-2 Hutnik II Warszawa

Kolejka 13 - 8-9 listopada

Hutnik II Warszawa 7-0 KS II Łomianki
Huragan Wołomin 3-0 Advit Wiązowna
NTP Wyszków 5-1 ZWAR Międzylesie (Warszawa)
GKP II Targówek (Warszawa) 1-0 Polfa Tarchomin (Warszawa)
Józefovia Józefów 1-2 Sarmata Warszawa
Mazur Radzymin 2-0 Bóbr Tłuszcz
Marymont Warszawa 2-1 Gwardia II Warszawa

Kolejka 14 - 20-21 marca

KS II Łomianki 1-3 Gwardia II Warszawa
Marymont Warszawa 0-2 Bóbr Tłuszcz
Mazur Radzymin 2-1 Sarmata Warszawa
Józefovia Józefów 0-1 Polfa Tarchomin (Warszawa)
GKP II Targówek (Warszawa) 4-0 ZWAR Międzylesie (Warszawa)
NTP Wyszków 4-1 Advit Wiązowna
Huragan Wołomin 2-0 Hutnik II Warszawa

Kolejka 15 - 27-28 marca

Huragan Wołomin 2-0 KS II Łomianki
Hutnik II Warszawa 0-2 NTP Wyszków
Advit Wiązowna 0-2 GKP II Targówek (Warszawa)
ZWAR Międzylesie (Warszawa) 1-3 Józefovia Józefów
Polfa Tarchomin (Warszawa) 0-1 Mazur Radzymin
Sarmata Warszawa 2-0 Marymont Warszawa
Bóbr Tłuszcz 1-4 Gwardia II Warszawa

Kolejka 16 - 3-4 kwietnia

KS II Łomianki 1-4 Bóbr Tłuszcz
Gwardia II Warszawa 3-2 Sarmata Warszawa
Marymont Warszawa 0-0 Polfa Tarchomin (Warszawa)
Mazur Radzymin 1-2 ZWAR Międzylesie (Warszawa)
Józefovia Józefów 4-2 Advit Wiązowna
GKP II Targówek (Warszawa) 1-1 Hutnik II Warszawa
NTP Wyszków 1-2 Huragan Wołomin

Kolejka 17 - 8-10 kwietnia

NTP Wyszków 4-0 KS II Łomianki
Huragan Wołomin 1-1 GKP II Targówek (Warszawa)
Hutnik II Warszawa 2-0 Józefovia Józefów
Advit Wiązowna 2-0 Mazur Radzymin
ZWAR Międzylesie (Warszawa) 2-1 Marymont Warszawa
Polfa Tarchomin (Warszawa) 2-1 Gwardia II Warszawa 5 maja
w pierwotnym terminie odwołany z powodu fatalnego stanu boiska
Sarmata Warszawa 0-2 Bóbr Tłuszcz

Kolejka 18 - 17-18 kwietnia

Hutnik II Warszawa 0-0 Mazur Radzymin
KS II Łomianki 7-1 Sarmata Warszawa
Bóbr Tłuszcz 2-1 Polfa Tarchomin (Warszawa)
Gwardia II Warszawa 3-0 ZWAR Międzylesie (Warszawa)
Marymont Warszawa 1-3 Advit Wiązowna
Józefovia Józefów 3-2 Huragan Wołomin
GKP II Targówek (Warszawa) 1-2 NTP Wyszków

Kolejka 19 - 24-25 kwietnia

GKP II Targówek (Warszawa) 3-3 KS II Łomianki
NTP Wyszków 5-2 Józefovia Józefów
Huragan Wołomin 0-1 Mazur Radzymin
Hutnik II Warszawa 0-0 Marymont Warszawa
Advit Wiązowna 1-0 Gwardia II Warszawa
ZWAR Międzylesie (Warszawa) 0-3 Bóbr Tłuszcz
Polfa Tarchomin (Warszawa) 0-4 Sarmata Warszawa

Kolejka 20 - 1-2 maja

KS II Łomianki 7-0 Polfa Tarchomin (Warszawa)
Sarmata Warszawa 3-0 ZWAR Międzylesie (Warszawa) 2 czerwca
(wo)
termin niepewny, na boisku 0-1
Bóbr Tłuszcz 2-0 Advit Wiązowna
Gwardia II Warszawa 3-2 Hutnik II Warszawa
Marymont Warszawa 1-2 Huragan Wołomin
Mazur Radzymin 0-0 NTP Wyszków
Józefovia Józefów 0-1 GKP II Targówek (Warszawa)

Kolejka 21 - 8-9 maja

Józefovia Józefów 3-1 KS II Łomianki
GKP II Targówek (Warszawa) 1-4 Mazur Radzymin
NTP Wyszków 1-0 Marymont Warszawa
Huragan Wołomin 1-4 Gwardia II Warszawa
Hutnik II Warszawa 1-0 Bóbr Tłuszcz
Advit Wiązowna 3-0 Sarmata Warszawa
ZWAR Międzylesie (Warszawa) 3-1 Polfa Tarchomin (Warszawa)

Kolejka 22 - 15-16 maja

KS II Łomianki 1-2 ZWAR Międzylesie (Warszawa)
Polfa Tarchomin (Warszawa) 0-3 Advit Wiązowna
(wo)
na boisku 0-1
Sarmata Warszawa 1-1 Hutnik II Warszawa
Bóbr Tłuszcz 1-1 Huragan Wołomin
Gwardia II Warszawa 0-0 NTP Wyszków
Marymont Warszawa 5-1 GKP II Targówek (Warszawa)
Mazur Radzymin 2-0 Józefovia Józefów

Kolejka 23 - 22-23 maja

Mazur Radzymin 4-1 KS II Łomianki
Józefovia Józefów 0-1 Marymont Warszawa
GKP II Targówek (Warszawa) 0-1 Gwardia II Warszawa
NTP Wyszków 3-1 Bóbr Tłuszcz
Huragan Wołomin 3-0 Sarmata Warszawa
Hutnik II Warszawa 3-0 Polfa Tarchomin (Warszawa)
(wo)
na boisku 0-1
Advit Wiązowna 2-3 ZWAR Międzylesie (Warszawa)

Kolejka 24 - 29-30 maja

KS II Łomianki 2-2 Advit Wiązowna
ZWAR Międzylesie (Warszawa) 3-3 Hutnik II Warszawa
Polfa Tarchomin (Warszawa) 2-1 Huragan Wołomin
Sarmata Warszawa 1-3 NTP Wyszków
Bóbr Tłuszcz 6-1 GKP II Targówek (Warszawa)
Gwardia II Warszawa 5-1 Józefovia Józefów
Marymont Warszawa 3-1 Mazur Radzymin

Kolejka 25 - 5-6 czerwca

Marymont Warszawa 1-0 KS II Łomianki
Mazur Radzymin 3-1 Gwardia II Warszawa
Józefovia Józefów 0-3 Bóbr Tłuszcz
GKP II Targówek (Warszawa) 1-3 Sarmata Warszawa
NTP Wyszków 4-1 Polfa Tarchomin (Warszawa)
Huragan Wołomin 6-2 ZWAR Międzylesie (Warszawa)
Hutnik II Warszawa 3-0 Advit Wiązowna
(wo)

Kolejka 26 - 12 czerwca

KS II Łomianki 2-1 Hutnik II Warszawa
Advit Wiązowna 3-1 Huragan Wołomin
ZWAR Międzylesie (Warszawa) 1-4 NTP Wyszków
Polfa Tarchomin (Warszawa) 2-1 GKP II Targówek (Warszawa)
Sarmata Warszawa 3-1 Józefovia Józefów
Bóbr Tłuszcz 2-2 Mazur Radzymin
Gwardia II Warszawa 3-2 Marymont Warszawa

Baraże o udział w V lidze (mazowiecka (południe))
Baraże o udział w V lidze (mazowiecka (północ))

V liga 2003/2004 (mazowiecka (południe))
V liga 2003/2004 (mazowiecka (północ))

Liga okręgowa 2003/2004 (Ciechanów-Ostrołęka)
Liga okręgowa 2003/2004 (Płock)
Liga okręgowa 2003/2004 (Radom)
Liga okręgowa 2003/2004 (Siedlce)
Liga okręgowa 2003/2004 (Warszawa (zachód))

Klasa A 2003/2004 (Warszawa I)
Klasa A 2003/2004 (Warszawa II)
Klasa A 2003/2004 (Warszawa III)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas