[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2003/2004, grupa: Warszawa III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Victoria Sulejówek 26 59 18 5 3 74-33 11 1 1 39-17 7 4 2 35-16
2.  Sokół Serock 26 51 15 6 5 81-42 9 4 0 48-15 6 2 5 33-27
3.  Rotavia Nieporęt 26 46 14 4 8 71-52 9 2 2 40-22 5 2 6 31-30 2 2 0 2 0 4-4
4.  Rządza Załubice 26 46 14 4 8 54-38 7 2 4 32-27 7 2 4 22-11 2 2 0 2 0 4-4
5.  Vistula Nadbrzeż 26 41 12 5 9 56-44 5 4 4 29-23 7 1 5 27-21
6.  AON Rembertów (Warszawa) 26 35 10 5 11 46-46 9 2 2 28-14 1 3 9 18-32 4 8 2 2 0 12-6
7.  Mazur II Radzymin 26 35 9 8 9 49-53 6 3 4 24-22 3 5 5 25-31 4 5 1 2 1 8-10
8.  Wicher II Kobyłka 26 35 10 5 11 41-53 8 1 4 27-22 2 4 7 14-31 4 2 0 2 2 4-8
9.  Marcovia 2000 II Marki 26 34 9 7 10 57-68 7 3 3 33-21 2 4 7 24-47 2 4 1 1 0 4-3
10.  Wisła Jabłonna 26 34 10 4 12 46-61 5 3 5 24-31 5 1 7 22-30 2 1 0 1 1 3-4
11.  Nadnarwianka II Pułtusk 26 31 9 4 13 70-63 5 3 5 33-24 4 1 8 37-39
12.  Wisła Zakroczym 26 30 9 3 14 57-78 7 2 4 31-29 2 1 10 26-49
13.  KS Glinianka 26 22 6 4 16 46-64 5 2 6 32-29 1 2 10 14-35
14.  Józefovia II Józefów 26 15 5 0 21 41-94 3 0 10 25-48 2 0 11 16-46
Transrol Wyszków wycofał się z rozgrywek. Jego miejsce zajęła Nadnarwianka II Pułtusk.
Józefovia II Józefów wycofała się po zakończeniu rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Victoria Sulejówek    2-0 6-2 0-3* 3-1 2-0 4-2 1-0 4-4 3-0* 4-2 5-1 2-1 3-1 
 2 Sokół Serock2-2     3-0 1-1 4-0 3-1 2-1 2-2 9-1 5-1 2-2 4-3 4-0 7-1 
 3 Rotavia Nieporęt3-0 4-3     2-2 2-1 1-0 3-5 4-0 7-1 0-3* 5-2 5-3 1-1 3-1 
 4 Rządza Załubice3-6 2-1 2-2     1-2 2-1 2-2 0-3* 2-1 5-0 4-6 3-1 3-2 3-0 
 5 Vistula Nadbrzeż2-2 3-5 2-4 1-3     3-1 3-1 4-0 1-1 1-1 3-1 3-0 1-1 2-3 
 6 AON Rembertów (Warszawa)1-0 2-2 0-4 1-0 2-1     5-1 1-1 4-0 0-2 2-1 5-2 2-0 3-0* 
 7 Mazur II Radzymin1-1 0-1 0-4 1-2 0-1 3-3     3-1 2-2 3-2 2-1 3-2 4-2 2-0 
 8 Wicher II Kobyłka0-3 1-5 3-1 1-0 2-1 1-3 1-1     1-4 2-1 3-0 3-2 5-1 4-0 
 9 Marcovia 2000 II Marki3-3 3-1 3-2 0-1 1-1 4-1 1-2 2-2     2-1 4-3 2-3 1-0 7-1 
 10 Wisła Jabłonna0-4 3-2 2-2 1-3 1-4 1-0 2-1 1-2 2-2     2-6 4-4 2-0 3-1 
 11 Nadnarwianka II Pułtusk1-2 2-2 6-2 0-2 2-3 3-3 1-1 4-0 0-2 0-3*     6-1 4-0 4-3 
 12 Wisła Zakroczym0-2 2-6 1-0 1-0 0-2 5-4 2-2 1-1 5-2 6-3 1-3     4-2 3-2 
 13 KS Glinianka0-3 1-2 1-5 2-1 1-3 1-1 2-2 6-2 6-2 1-2 5-3 4-0     2-3 
 14 Józefovia II Józefów0-7 2-3 1-3 0-4 2-7 3-0 3-4 2-0 4-2 2-3 2-7 2-4 2-4     

Kolejka 1 - 23-24 sierpnia

Vistula Nadbrzeż 1-1 Marcovia 2000 II Marki
AON Rembertów (Warszawa) 2-2 Sokół Serock
KS Glinianka 1-5 Rotavia Nieporęt
Wisła Jabłonna 2-6 Nadnarwianka II Pułtusk
Rządza Załubice 3-0 Józefovia II Józefów
Wisła Zakroczym 0-2 Victoria Sulejówek
Wicher II Kobyłka 1-1 Mazur II Radzymin

Kolejka 2 - 30-31 sierpnia

Marcovia 2000 II Marki 1-2 Mazur II Radzymin
Victoria Sulejówek 1-0 Wicher II Kobyłka
Józefovia II Józefów 2-4 Wisła Zakroczym
Nadnarwianka II Pułtusk 0-2 Rządza Załubice
Rotavia Nieporęt 0-3 Wisła Jabłonna
(wo)
nie odbył się
Sokół Serock 4-0 KS Glinianka
Vistula Nadbrzeż 3-1 AON Rembertów (Warszawa)

Kolejka 3 - 6-7 września

AON Rembertów (Warszawa) 4-0 Marcovia 2000 II Marki
KS Glinianka 1-3 Vistula Nadbrzeż
Wisła Jabłonna 3-2 Sokół Serock
Rządza Załubice 2-2 Rotavia Nieporęt
Wisła Zakroczym 1-3 Nadnarwianka II Pułtusk
Wicher II Kobyłka 4-0 Józefovia II Józefów
Mazur II Radzymin 1-1 Victoria Sulejówek

Kolejka 4 - 13-14 września

Marcovia 2000 II Marki 3-3 Victoria Sulejówek
Józefovia II Józefów 3-4 Mazur II Radzymin 15 września
mecz przełożony w związku z obchodami 80-lecia Mazura
Nadnarwianka II Pułtusk 4-0 Wicher II Kobyłka
Rotavia Nieporęt 5-3 Wisła Zakroczym
Sokół Serock 1-1 Rządza Załubice
Vistula Nadbrzeż 1-1 Wisła Jabłonna
AON Rembertów (Warszawa) 2-0 KS Glinianka

Kolejka 5 - 20-21 września

KS Glinianka 6-2 Marcovia 2000 II Marki
Wisła Jabłonna 1-0 AON Rembertów (Warszawa)
Rządza Załubice 1-2 Vistula Nadbrzeż
Wisła Zakroczym 2-6 Sokół Serock
Wicher II Kobyłka 3-1 Rotavia Nieporęt
Mazur II Radzymin 2-1 Nadnarwianka II Pułtusk
Victoria Sulejówek 3-1 Józefovia II Józefów

Kolejka 6 - 27-28 września

Marcovia 2000 II Marki 7-1 Józefovia II Józefów
Nadnarwianka II Pułtusk 1-2 Victoria Sulejówek
Rotavia Nieporęt 3-5 Mazur II Radzymin
Sokół Serock 2-2 Wicher II Kobyłka
Vistula Nadbrzeż 3-0 Wisła Zakroczym
AON Rembertów (Warszawa) 1-0 Rządza Załubice
KS Glinianka 1-2 Wisła Jabłonna

Kolejka 7 - 4-5 października

Wisła Jabłonna 2-2 Marcovia 2000 II Marki
Rządza Załubice 3-2 KS Glinianka
Wisła Zakroczym 5-4 AON Rembertów (Warszawa)
Wicher II Kobyłka 2-1 Vistula Nadbrzeż
Mazur II Radzymin 0-1 Sokół Serock
Victoria Sulejówek 6-2 Rotavia Nieporęt
Józefovia II Józefów 2-7 Nadnarwianka II Pułtusk

Kolejka 8 - 11-12 października

Marcovia 2000 II Marki 4-3 Nadnarwianka II Pułtusk
Rotavia Nieporęt 3-1 Józefovia II Józefów
Sokół Serock 2-2 Victoria Sulejówek
Vistula Nadbrzeż 3-1 Mazur II Radzymin
AON Rembertów (Warszawa) 1-1 Wicher II Kobyłka
KS Glinianka 4-0 Wisła Zakroczym
Wisła Jabłonna 1-3 Rządza Załubice

Kolejka 9 - 18-19 października

Rządza Załubice 2-1 Marcovia 2000 II Marki
Wisła Zakroczym 6-3 Wisła Jabłonna
Wicher II Kobyłka 5-1 KS Glinianka
Mazur II Radzymin 3-3 AON Rembertów (Warszawa)
Victoria Sulejówek 3-1 Vistula Nadbrzeż
Józefovia II Józefów 2-3 Sokół Serock
Nadnarwianka II Pułtusk 6-2 Rotavia Nieporęt

Kolejka 10 - 25-26 października

Marcovia 2000 II Marki 3-2 Rotavia Nieporęt
Sokół Serock 2-2 Nadnarwianka II Pułtusk
Vistula Nadbrzeż 2-3 Józefovia II Józefów
AON Rembertów (Warszawa) 1-0 Victoria Sulejówek
KS Glinianka 2-2 Mazur II Radzymin
Wisła Jabłonna 1-2 Wicher II Kobyłka
Rządza Załubice 3-1 Wisła Zakroczym

Kolejka 11 - 2 listopada

Wisła Zakroczym 5-2 Marcovia 2000 II Marki
Wicher II Kobyłka 1-0 Rządza Załubice
Mazur II Radzymin 3-2 Wisła Jabłonna
Victoria Sulejówek 2-1 KS Glinianka
Józefovia II Józefów 3-0 AON Rembertów (Warszawa) 11 listopada
Nadnarwianka II Pułtusk 2-3 Vistula Nadbrzeż
Rotavia Nieporęt 4-3 Sokół Serock

Kolejka 12 - 8-9 listopada

Marcovia 2000 II Marki 3-1 Sokół Serock
Vistula Nadbrzeż 2-4 Rotavia Nieporęt
AON Rembertów (Warszawa) 2-1 Nadnarwianka II Pułtusk
KS Glinianka 2-3 Józefovia II Józefów
Wisła Jabłonna 0-4 Victoria Sulejówek
Rządza Załubice 2-2 Mazur II Radzymin
Wisła Zakroczym 1-1 Wicher II Kobyłka

Kolejka 13 - 15-16 listopada

Wicher II Kobyłka 1-4 Marcovia 2000 II Marki
Mazur II Radzymin 3-2 Wisła Zakroczym
Victoria Sulejówek 0-3 Rządza Załubice
(wo)
nie odbył się - Victoria nie przysłała na czas zawiadomienia o terminie i miejscu meczu
Józefovia II Józefów 2-3 Wisła Jabłonna
Nadnarwianka II Pułtusk 4-0 KS Glinianka
Rotavia Nieporęt 1-0 AON Rembertów (Warszawa)
Sokół Serock 4-0 Vistula Nadbrzeż

Kolejka 14 - 20-21 marca

Marcovia 2000 II Marki 1-1 Vistula Nadbrzeż
Sokół Serock 3-1 AON Rembertów (Warszawa)
Rotavia Nieporęt 1-1 KS Glinianka
Nadnarwianka II Pułtusk 0-3 Wisła Jabłonna
(wo)
mecz się nie odbył - gospodarze nie poinformowali o przełożeniu meczu w regulaminowym terminie
Józefovia II Józefów 0-4 Rządza Załubice
Victoria Sulejówek 5-1 Wisła Zakroczym
Mazur II Radzymin 3-1 Wicher II Kobyłka

Kolejka 15 - 27-28 marca

Mazur II Radzymin 2-2 Marcovia 2000 II Marki
Wicher II Kobyłka 0-3 Victoria Sulejówek
Wisła Zakroczym 3-2 Józefovia II Józefów
Rządza Załubice 4-6 Nadnarwianka II Pułtusk
Wisła Jabłonna 2-2 Rotavia Nieporęt
KS Glinianka 1-2 Sokół Serock
AON Rembertów (Warszawa) 2-1 Vistula Nadbrzeż

Kolejka 16 - 3-4 kwietnia

Marcovia 2000 II Marki 4-1 AON Rembertów (Warszawa)
Vistula Nadbrzeż 1-1 KS Glinianka
Sokół Serock 5-1 Wisła Jabłonna
Rotavia Nieporęt 2-2 Rządza Załubice
Nadnarwianka II Pułtusk 6-1 Wisła Zakroczym
Józefovia II Józefów 2-0 Wicher II Kobyłka
Victoria Sulejówek 4-2 Mazur II Radzymin

Kolejka 17 - 17-18 kwietnia

Victoria Sulejówek 4-4 Marcovia 2000 II Marki
Mazur II Radzymin 2-0 Józefovia II Józefów
Wicher II Kobyłka 3-0 Nadnarwianka II Pułtusk
Wisła Zakroczym 1-0 Rotavia Nieporęt
Rządza Załubice 2-1 Sokół Serock
Wisła Jabłonna 1-4 Vistula Nadbrzeż
KS Glinianka 1-1 AON Rembertów (Warszawa)

Kolejka 18 - 24-25 kwietnia

Marcovia 2000 II Marki 1-0 KS Glinianka
AON Rembertów (Warszawa) 0-2 Wisła Jabłonna
Vistula Nadbrzeż 1-3 Rządza Załubice
Sokół Serock 4-3 Wisła Zakroczym
Rotavia Nieporęt 4-0 Wicher II Kobyłka
Nadnarwianka II Pułtusk 1-1 Mazur II Radzymin
Józefovia II Józefów 0-7 Victoria Sulejówek

Kolejka 19 - 1-2 maja

Józefovia II Józefów 4-2 Marcovia 2000 II Marki
Victoria Sulejówek 4-2 Nadnarwianka II Pułtusk
Mazur II Radzymin 0-4 Rotavia Nieporęt
Wicher II Kobyłka 1-5 Sokół Serock
Wisła Zakroczym 0-2 Vistula Nadbrzeż
Rządza Załubice 2-1 AON Rembertów (Warszawa)
Wisła Jabłonna 2-0 KS Glinianka

Kolejka 20 - 8-9 maja

Marcovia 2000 II Marki 2-1 Wisła Jabłonna
KS Glinianka 2-1 Rządza Załubice
AON Rembertów (Warszawa) 5-2 Wisła Zakroczym
Vistula Nadbrzeż 4-0 Wicher II Kobyłka
Sokół Serock 2-1 Mazur II Radzymin
Rotavia Nieporęt 3-0 Victoria Sulejówek
Nadnarwianka II Pułtusk 4-3 Józefovia II Józefów

Kolejka 21 - 15-16 maja

Nadnarwianka II Pułtusk 0-2 Marcovia 2000 II Marki
Józefovia II Józefów 1-3 Rotavia Nieporęt
Victoria Sulejówek 2-0 Sokół Serock
Mazur II Radzymin 0-1 Vistula Nadbrzeż
Wicher II Kobyłka 1-3 AON Rembertów (Warszawa)
Wisła Zakroczym 4-2 KS Glinianka
Rządza Załubice 5-0 Wisła Jabłonna

Kolejka 22 - 22-23 maja

Marcovia 2000 II Marki 0-1 Rządza Załubice
Wisła Jabłonna 4-4 Wisła Zakroczym
KS Glinianka 6-2 Wicher II Kobyłka
AON Rembertów (Warszawa) 5-1 Mazur II Radzymin
Vistula Nadbrzeż 2-2 Victoria Sulejówek
Sokół Serock 7-1 Józefovia II Józefów
Rotavia Nieporęt 5-2 Nadnarwianka II Pułtusk

Kolejka 23 - 29-30 maja

Rotavia Nieporęt 7-1 Marcovia 2000 II Marki
Nadnarwianka II Pułtusk 2-2 Sokół Serock
Józefovia II Józefów 2-7 Vistula Nadbrzeż
Victoria Sulejówek 2-0 AON Rembertów (Warszawa)
Mazur II Radzymin 4-2 KS Glinianka
Wicher II Kobyłka 2-1 Wisła Jabłonna
Wisła Zakroczym 1-0 Rządza Załubice

Kolejka 24 - 5-6 czerwca

Marcovia 2000 II Marki 2-3 Wisła Zakroczym
Rządza Załubice 0-3 Wicher II Kobyłka
(wo)
na boisku 10-0
Wisła Jabłonna 2-1 Mazur II Radzymin
KS Glinianka 0-3 Victoria Sulejówek
AON Rembertów (Warszawa) 3-0 Józefovia II Józefów
(wo)
goście nie przyjechali na mecz
Vistula Nadbrzeż 3-1 Nadnarwianka II Pułtusk
Sokół Serock 3-0 Rotavia Nieporęt

Kolejka 25 - 12-13 czerwca

Sokół Serock 9-1 Marcovia 2000 II Marki
Rotavia Nieporęt 2-1 Vistula Nadbrzeż
Nadnarwianka II Pułtusk 3-3 AON Rembertów (Warszawa)
Józefovia II Józefów 2-4 KS Glinianka
Victoria Sulejówek 3-0 Wisła Jabłonna
(wo)
goście nie dojechali
Mazur II Radzymin 1-2 Rządza Załubice
Wicher II Kobyłka 3-2 Wisła Zakroczym

Kolejka 26 - 20 czerwca

Marcovia 2000 II Marki 2-2 Wicher II Kobyłka
Wisła Zakroczym 2-2 Mazur II Radzymin
Rządza Załubice 3-6 Victoria Sulejówek
Wisła Jabłonna 3-1 Józefovia II Józefów
KS Glinianka 5-3 Nadnarwianka II Pułtusk
AON Rembertów (Warszawa) 0-4 Rotavia Nieporęt
Vistula Nadbrzeż 3-5 Sokół Serock

Baraże o udział w Klasie A (Warszawa)

Liga okręgowa 2003/2004 (Warszawa (wschód))
Liga okręgowa 2003/2004 (Warszawa (zachód))

Klasa A 2003/2004 (Warszawa I)
Klasa A 2003/2004 (Warszawa II)

Klasa B 2003/2004 (Warszawa I)
Klasa B 2003/2004 (Warszawa II)
Klasa B 2003/2004 (Warszawa III)
Klasa B 2003/2004 (Warszawa IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas