[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2003/2004, grupa: Warszawa II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  UKS Łady 22 49 15 4 3 67-24 7 2 2 35-15 8 2 1 32-9
2.  Przyszłość II Włochy (Warszawa) 22 43 13 4 5 67-30 9 1 1 44-11 4 3 4 23-19
3.  FC Płochocin 22 42 13 3 6 65-28 8 1 2 41-9 5 2 4 24-19
4.  Sparta II Jazgarzew 22 41 13 2 7 57-37 7 1 3 35-17 6 1 4 22-20
5.  Pro Futuro Warszawa 22 38 11 5 6 53-49 6 3 2 36-22 5 2 4 17-27
6.  Tarpan Tarczyn 22 36 11 3 8 53-34 7 2 2 33-12 4 1 6 20-22
7.  UKS Borzęcin 22 35 10 5 7 48-43 7 3 1 26-15 3 2 6 22-28
8.  Walka Kosów 22 28 8 4 10 47-57 4 2 5 17-19 4 2 5 30-38
9.  Naprzód II Brwinów 22 27 9 0 13 56-66 7 0 4 42-27 2 0 9 14-39
10.  Ambra Ołtarzew 22 22 6 4 12 35-32 3 2 6 17-12 3 2 6 18-20
11.  Legion Otrębusy 22 9 3 0 19 38-113 2 0 9 22-51 1 0 10 16-62
12.  Laura II Chylice 22 8 2 2 18 24-97 2 1 8 14-38 0 1 10 10-59
Korona II Góra Kalwaria wycofała się z rozgrywek. W jej miejsce gra UKS Łady.
Pro Futuro Warszawa w rundzie jesiennej grało jako AZS Absolwent UW II Warszawa, ale w przerwie zimowej powróciło do tradycyjnej nazwy.
UKS Łady rozgrywa swoje mecze w Nowej Woli lub Raszynie.
Mszczonowianka II Mszczonów została wycofana po oddaniu trzech meczów walkowerem. Jej wyniki zostały anulowane.
Orzeł II Baniocha wycofał się po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 UKS Łady    4-0 2-1 4-0 2-2 1-2 1-1 2-4 5-2 2-1 7-2 5-0 
 2 Przyszłość II Włochy (Warszawa)2-2     0-2 2-1 8-0 5-0 1-0 5-2 4-1 5-2 4-0* 8-1 
 3 FC Płochocin0-1 1-1     2-1 1-2 1-0 8-2 5-1 3-0* 3-0 8-0* 9-1 
 4 Sparta II Jazgarzew0-1 2-1 1-1     0-2 2-3 4-2 8-4 4-1 3-1 5-1 6-0 
 5 Pro Futuro Warszawa2-1 2-2 2-2 0-1     5-2 4-2 3-3 6-1 0-3* 7-3 5-2 
 6 Tarpan Tarczyn0-0 3-0 6-1 1-2 4-0     4-1 1-3 5-3 2-2 4-0 3-0 
 7 UKS Borzęcin1-4 3-1 3-2 2-1 1-1 2-1     2-2 3-0 1-1 3-1 5-1 
 8 Walka Kosów0-3 1-1 1-0 2-3 1-2 1-0 0-3*     2-3 1-0 5-1 3-3 
 9 Naprzód II Brwinów1-5 2-4 2-3 1-4 5-2 1-0 2-1 3-2     3-2 14-4 8-0 
 10 Ambra Ołtarzew0-1 0-1 0-2 0-1 1-2 2-2 1-1 5-1 0-1     5-0 3-0* 
 11 Legion Otrębusy2-7 1-9 1-5 4-6 1-4 1-4 3-5 1-4 4-2 0-3     4-2 
 12 Laura II Chylice1-7 0-3 1-5 2-2 3-0* 1-6 0-4 3-4 3-0* 0-3 0-4*     

Kolejka 1 - 23-24 sierpnia

Przyszłość II Włochy (Warszawa) 8-0 Pro Futuro Warszawa
Ambra Ołtarzew 2-2 Tarpan Tarczyn
Naprzód II Brwinów - Mszczonowianka II Mszczonów
było 3-0, anulowany
Orzeł II Baniocha - UKS Łady
było 1-4, anulowany
Walka Kosów 5-1 Legion Otrębusy
FC Płochocin 9-1 Laura II Chylice
UKS Borzęcin 2-1 Sparta II Jazgarzew

Kolejka 2 - 30-31 sierpnia

Pro Futuro Warszawa 0-1 Sparta II Jazgarzew
Laura II Chylice 0-4 UKS Borzęcin
Legion Otrębusy 1-5 FC Płochocin
UKS Łady 2-4 Walka Kosów
Mszczonowianka II Mszczonów - Orzeł II Baniocha
było 3-0 (wo), anulowany
Tarpan Tarczyn 5-3 Naprzód II Brwinów
Przyszłość II Włochy (Warszawa) 5-2 Ambra Ołtarzew

Kolejka 3 - 6-7 września

Ambra Ołtarzew 1-2 Pro Futuro Warszawa
Naprzód II Brwinów 2-4 Przyszłość II Włochy (Warszawa)
Orzeł II Baniocha - Tarpan Tarczyn
było 0-3, anulowany
Walka Kosów - Mszczonowianka II Mszczonów
było 9-2, anulowany
UKS Borzęcin 3-1 Legion Otrębusy
Sparta II Jazgarzew 6-0 Laura II Chylice
UKS Łady 2-1 FC Płochocin

Kolejka 4 - 13-14 września

Pro Futuro Warszawa 5-2 Laura II Chylice
Legion Otrębusy 4-6 Sparta II Jazgarzew
UKS Łady 1-1 UKS Borzęcin
Mszczonowianka II Mszczonów - FC Płochocin
było 1-1, anulowany
Tarpan Tarczyn 1-3 Walka Kosów
Przyszłość II Włochy (Warszawa) - Orzeł II Baniocha
było 6-1, anulowany
Ambra Ołtarzew 0-1 Naprzód II Brwinów

Kolejka 5 - 20-21 września

Naprzód II Brwinów 5-2 Pro Futuro Warszawa
Orzeł II Baniocha - Ambra Ołtarzew
było 2-2, anulowany
Walka Kosów 1-1 Przyszłość II Włochy (Warszawa)
FC Płochocin 1-0 Tarpan Tarczyn
UKS Borzęcin - Mszczonowianka II Mszczonów
było 3-0 (wo), anulowany
Sparta II Jazgarzew 0-1 UKS Łady
Laura II Chylice 0-4 Legion Otrębusy
(wo)
na boisku 4-4

Kolejka 6 - 27-28 września

Pro Futuro Warszawa 7-3 Legion Otrębusy
UKS Łady 5-0 Laura II Chylice
Mszczonowianka II Mszczonów - Sparta II Jazgarzew
było 0-9, anulowany
Tarpan Tarczyn 4-1 UKS Borzęcin
Przyszłość II Włochy (Warszawa) 0-2 FC Płochocin
Ambra Ołtarzew 5-1 Walka Kosów
Naprzód II Brwinów - Orzeł II Baniocha
było 9-0, anulowany

Kolejka 7 - 4-5 października

Orzeł II Baniocha - Pro Futuro Warszawa
było 1-4, anulowany
Walka Kosów 2-3 Naprzód II Brwinów
FC Płochocin 3-0 Ambra Ołtarzew
UKS Borzęcin 3-1 Przyszłość II Włochy (Warszawa)
Sparta II Jazgarzew 2-3 Tarpan Tarczyn
Laura II Chylice - Mszczonowianka II Mszczonów
było 0-6, anulowany
Legion Otrębusy 2-7 UKS Łady

Kolejka 8 - 11-12 października

Pro Futuro Warszawa 2-1 UKS Łady
Mszczonowianka II Mszczonów - Legion Otrębusy
było 3-0, anulowany
Tarpan Tarczyn 3-0 Laura II Chylice
Przyszłość II Włochy (Warszawa) 2-1 Sparta II Jazgarzew
Ambra Ołtarzew 1-1 UKS Borzęcin
Naprzód II Brwinów 2-3 FC Płochocin
Orzeł II Baniocha - Walka Kosów
było 2-1, anulowany

Kolejka 9 - 18-19 października

Walka Kosów 1-2 Pro Futuro Warszawa
FC Płochocin - Orzeł II Baniocha
było 3-0 (wo), później anulowany
UKS Borzęcin 3-0 Naprzód II Brwinów
Sparta II Jazgarzew 3-1 Ambra Ołtarzew
Laura II Chylice 0-3 Przyszłość II Włochy (Warszawa)
Legion Otrębusy 1-4 Tarpan Tarczyn
UKS Łady - Mszczonowianka II Mszczonów
było 3-0 (wo), anulowany

Kolejka 10 - 25-26 października

Pro Futuro Warszawa - Mszczonowianka II Mszczonów
było 3-0 (wo), anulowany - trzeci walkower Mszczonowianki II i wycofanie z rozgrywek
Tarpan Tarczyn 0-0 UKS Łady
Przyszłość II Włochy (Warszawa) 4-0 Legion Otrębusy
(wo)
na boisku 4-2
Ambra Ołtarzew 3-0 Laura II Chylice
(wo)
Naprzód II Brwinów 1-4 Sparta II Jazgarzew
Orzeł II Baniocha - UKS Borzęcin
było 1-4, anulowany
Walka Kosów 1-0 FC Płochocin

Kolejka 11 - 2 listopada

Pauza: Tarpan Tarczyn.
 
FC Płochocin 1-2 Pro Futuro Warszawa
UKS Borzęcin 2-2 Walka Kosów
Sparta II Jazgarzew - Orzeł II Baniocha
było 8-0, anulowany
Laura II Chylice 3-0 Naprzód II Brwinów
(wo)
goście nie dojechali
Legion Otrębusy 0-3 Ambra Ołtarzew
UKS Łady 4-0 Przyszłość II Włochy (Warszawa)

Kolejka 12 - 8-9 listopada

Pauza: Przyszłość II Włochy (Warszawa).
 
Pro Futuro Warszawa 5-2 Tarpan Tarczyn
Ambra Ołtarzew 0-1 UKS Łady
Naprzód II Brwinów 14-4 Legion Otrębusy
Orzeł II Baniocha - Laura II Chylice
było 1-2, anulowany
Walka Kosów 2-3 Sparta II Jazgarzew
FC Płochocin 8-2 UKS Borzęcin

Kolejka 13 - 15-16 listopada

Pauza: Ambra Ołtarzew.
 
UKS Borzęcin 1-1 Pro Futuro Warszawa
Sparta II Jazgarzew 1-1 FC Płochocin
Laura II Chylice 3-4 Walka Kosów
Legion Otrębusy - Orzeł II Baniocha
było 3-2, anulowany
UKS Łady 5-2 Naprzód II Brwinów
Tarpan Tarczyn 3-0 Przyszłość II Włochy (Warszawa)

Kolejka 14 - 27-28 marca

Pauza: Naprzód II Brwinów, UKS Łady.
 
Pro Futuro Warszawa 2-2 Przyszłość II Włochy (Warszawa)
Tarpan Tarczyn 2-2 Ambra Ołtarzew
Legion Otrębusy 1-4 Walka Kosów
Laura II Chylice 1-5 FC Płochocin
Sparta II Jazgarzew 4-2 UKS Borzęcin

Kolejka 15 - 3-4 kwietnia

Sparta II Jazgarzew 0-2 Pro Futuro Warszawa
UKS Borzęcin 5-1 Laura II Chylice
FC Płochocin 8-0 Legion Otrębusy
(wo)
na boisku 8-2
Walka Kosów 0-3 UKS Łady
Naprzód II Brwinów 1-0 Tarpan Tarczyn
Ambra Ołtarzew 0-1 Przyszłość II Włochy (Warszawa)

Kolejka 16 - 8-10 kwietnia

Pauza: Walka Kosów, Tarpan Tarczyn.
 
FC Płochocin 0-1 UKS Łady
Pro Futuro Warszawa 0-3 Ambra Ołtarzew
(wo)
na boisku 5-0
Przyszłość II Włochy (Warszawa) 4-1 Naprzód II Brwinów 21 kwietnia
Legion Otrębusy 3-5 UKS Borzęcin
Laura II Chylice 2-2 Sparta II Jazgarzew

Kolejka 17 - 17-18 kwietnia

Pauza: FC Płochocin, Przyszłość II Włochy (Warszawa).
 
Laura II Chylice 3-0 Pro Futuro Warszawa
(wo)
na boisku 1-3
Sparta II Jazgarzew 5-1 Legion Otrębusy
UKS Borzęcin 1-4 UKS Łady
Walka Kosów 1-0 Tarpan Tarczyn
Naprzód II Brwinów 3-2 Ambra Ołtarzew

Kolejka 18 - 24-25 kwietnia

Pauza: UKS Borzęcin, Ambra Ołtarzew.
 
Pro Futuro Warszawa 6-1 Naprzód II Brwinów
Przyszłość II Włochy (Warszawa) 5-2 Walka Kosów
Tarpan Tarczyn 6-1 FC Płochocin
UKS Łady 4-0 Sparta II Jazgarzew
Legion Otrębusy 4-2 Laura II Chylice

Kolejka 19 - 1-2 maja

Pauza: Naprzód II Brwinów, Sparta II Jazgarzew.
 
Legion Otrębusy 1-4 Pro Futuro Warszawa
Laura II Chylice 1-7 UKS Łady
UKS Borzęcin 2-1 Tarpan Tarczyn
FC Płochocin 1-1 Przyszłość II Włochy (Warszawa)
Walka Kosów 1-0 Ambra Ołtarzew

Kolejka 20 - 8-9 maja

Pauza: Laura II Chylice, Pro Futuro Warszawa.
 
Naprzód II Brwinów 3-2 Walka Kosów
Ambra Ołtarzew 0-2 FC Płochocin
Przyszłość II Włochy (Warszawa) 1-0 UKS Borzęcin
Tarpan Tarczyn 1-2 Sparta II Jazgarzew
UKS Łady 7-2 Legion Otrębusy

Kolejka 21 - 15-16 maja

Pauza: Legion Otrębusy, Walka Kosów.
 
UKS Łady 2-2 Pro Futuro Warszawa
Laura II Chylice 1-6 Tarpan Tarczyn
Sparta II Jazgarzew 2-1 Przyszłość II Włochy (Warszawa)
UKS Borzęcin 1-1 Ambra Ołtarzew
FC Płochocin 3-0 Naprzód II Brwinów
(wo)

Kolejka 22 - 22-23 maja

Pauza: FC Płochocin, UKS Łady.
 
Pro Futuro Warszawa 3-3 Walka Kosów
Naprzód II Brwinów 2-1 UKS Borzęcin
Ambra Ołtarzew 0-1 Sparta II Jazgarzew
Przyszłość II Włochy (Warszawa) 8-1 Laura II Chylice 16 czerwca
w pierwotnym terminie nie odbył się (goście nie dojechali ze względu na awarię autokaru), termin niepewny
Tarpan Tarczyn 4-0 Legion Otrębusy

Kolejka 23 - 29-30 maja

Pauza: Pro Futuro Warszawa, UKS Borzęcin.
 
UKS Łady 1-2 Tarpan Tarczyn
Legion Otrębusy 1-9 Przyszłość II Włochy (Warszawa)
Laura II Chylice 0-3 Ambra Ołtarzew
Sparta II Jazgarzew 4-1 Naprzód II Brwinów
FC Płochocin 5-1 Walka Kosów

Kolejka 24 - 5-6 czerwca

Pauza: Tarpan Tarczyn, Sparta II Jazgarzew.
 
Pro Futuro Warszawa 2-2 FC Płochocin
Walka Kosów 0-3 UKS Borzęcin
(wo)
przerwany w 30. minucie z powodu uderzenia arbitra przez zawodnika gospodarzy
Naprzód II Brwinów 8-0 Laura II Chylice
Ambra Ołtarzew 5-0 Legion Otrębusy
Przyszłość II Włochy (Warszawa) 2-2 UKS Łady

Kolejka 25 - 12-13 czerwca

Pauza: Przyszłość II Włochy (Warszawa), Laura II Chylice.
 
Tarpan Tarczyn 4-0 Pro Futuro Warszawa
UKS Łady 2-1 Ambra Ołtarzew
Legion Otrębusy 4-2 Naprzód II Brwinów
Sparta II Jazgarzew 8-4 Walka Kosów
lub 9-4
UKS Borzęcin 3-2 FC Płochocin

Kolejka 26 - 20 czerwca

Pauza: Legion Otrębusy, Ambra Ołtarzew.
 
Pro Futuro Warszawa 4-2 UKS Borzęcin
FC Płochocin 2-1 Sparta II Jazgarzew
Walka Kosów 3-3 Laura II Chylice
Naprzód II Brwinów 1-5 UKS Łady
Przyszłość II Włochy (Warszawa) 5-0 Tarpan Tarczyn

Baraże o udział w Klasie A (Warszawa)

Klasa A 2003/2004 (Warszawa I)
Klasa A 2003/2004 (Warszawa II)
Klasa A 2003/2004 (Warszawa III)

Klasa B 2003/2004 (Warszawa I)
Klasa B 2003/2004 (Warszawa III)
Klasa B 2003/2004 (Warszawa IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas