[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2003/2004, grupa: Warszawa II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Falenica (Warszawa) 30 69 22 3 5 78-32 12 2 1 42-12 10 1 4 36-20
2.  Skra Obory 30 61 18 7 5 81-43 9 4 2 46-20 9 3 3 35-23
3.  Energetyk Warszawa 30 59 18 5 7 64-41 12 1 2 39-14 6 4 5 25-27
4.  Legion Warszawa 30 57 18 3 9 67-41 10 2 3 34-20 8 1 6 33-21
5.  Victoria Zerzeń (Warszawa) 30 55 17 4 9 81-63 11 0 4 48-25 6 4 5 33-38
6.  Victoria Głosków 30 49 15 4 11 49-47 10 1 4 31-22 5 3 7 18-25
7.  Laura Chylice 30 47 13 8 9 75-52 9 4 2 47-21 4 4 7 28-31
8.  KS II Piaseczno 30 43 13 4 13 100-65 9 1 5 69-29 4 3 8 31-36
9.  Mazur II Karczew 30 37 11 4 15 62-71 8 2 5 34-25 3 2 10 28-46
10.  Amigos Warszawa 30 35 10 5 15 35-58 4 4 7 23-34 6 1 8 12-24
11.  AZS Absolwent UW Warszawa 30 32 10 2 18 37-64 8 1 6 26-27 2 1 12 11-37 4 7 2 1 1 8-6
12.  Orzeł Baniocha 30 32 9 5 16 49-79 7 1 7 30-27 2 4 9 19-52 4 7 2 1 1 8-7
13.  PKS Radość (Warszawa) 30 32 8 8 14 63-79 5 5 5 34-36 3 3 9 29-43 4 2 0 2 2 4-7
14.  Perła Złotokłos 30 28 8 4 18 55-82 6 2 7 31-30 2 2 11 24-52
15.  Marymont II Warszawa 30 26 7 5 18 47-89 4 3 8 21-35 3 2 10 26-54
16.  Wrzos Celestynów 30 19 4 7 19 25-62 4 6 5 18-18 0 1 14 7-44

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 KS Falenica (Warszawa)    3-0 3-0 3-2 2-2 0-1 2-0 3-3 3-0 1-0 3-0 5-1 2-1 3-0 7-1 2-1 
 2 Skra Obory1-2     2-2 3-2 3-2 0-0 0-3 5-3 9-2 0-0 2-0 6-0 2-2 4-2 6-0 3-0 
 3 Energetyk Warszawa0-2 0-2     2-1 5-2 3-0 3-1 4-1 3-0* 1-0 2-0 4-2 4-1 3-1 1-1 4-0 
 4 Legion Warszawa0-3 1-1 3-1     0-0 5-3 4-0 3-4 0-3* 2-0 2-1 2-0 3-1 3-1 4-1 2-1 
 5 Victoria Zerzeń (Warszawa)2-1 4-7 3-2 1-2     5-0 1-2 4-3 3-0* 3-0 2-0 3-4 4-1 5-1 4-1 4-1 
 6 Victoria Głosków2-4 0-2 1-0 2-1 4-2     0-3 2-1 3-1 3-0 6-1 1-1 3-2 2-1 0-3* 2-0 
 7 Laura Chylice1-0 2-2 7-1 2-1 11-0 1-0     4-1 2-1 0-1 2-0 2-2 2-4 5-5 3-3 3-0* 
 8 KS II Piaseczno1-3 2-4 3-4 0-3* 2-5 0-0 4-3     5-2 6-0 6-0 12-1 6-2 10-0 7-2 5-0 
 9 Mazur II Karczew0-1 5-3 1-1 2-0 1-2 5-1 2-1 3-2     1-2 0-3 3-0* 2-1 2-2 3-5 4-1 
 10 Amigos Warszawa3-2 1-4 0-3 1-1 0-1 0-0 2-2 0-6 0-2     2-1 2-2 2-3 1-3 5-3 4-1 
 11 AZS Absolwent UW Warszawa2-3 3-0 1-2 0-3 2-1 0-4 1-1 1-4 4-3 0-2     4-1 2-1 3-2 2-0 1-0 
 12 Orzeł Baniocha5-3 0-1 2-3 1-5 2-3 0-1 3-0 2-0 3-2 0-2 3-1     4-2 1-2 3-1 1-1 
 13 PKS Radość (Warszawa)1-1 1-1 0-4 2-3 4-4 3-2 3-7 4-1 3-0 2-4 1-1 0-0     5-2 3-5 2-1 
 14 Perła Złotokłos0-3* 0-5 0-1 0-1 0-3 3-1 4-3 0-0 4-4 0-1 5-2 5-2 3-4     3-0 4-0 
 15 Marymont II Warszawa1-4 1-2 0-0 1-6 0-4 0-3 2-2 1-2 1-5 3-0 0-1 3-2 3-3 2-1     3-0* 
 16 Wrzos Celestynów1-4 0-1 1-1 1-2 2-2 0-2 0-0 0-0 3-3 2-0 1-0 0-1 1-1 3-1 3-0     

REKLAMA

Kolejka 1 - 23-24 sierpnia

KS II Piaseczno 1-3 KS Falenica (Warszawa)
AZS Absolwent UW Warszawa 4-1 Orzeł Baniocha
PKS Radość (Warszawa) 2-3 Legion Warszawa
Victoria Głosków 0-2 Skra Obory
Laura Chylice 11-0 Victoria Zerzeń (Warszawa)
Energetyk Warszawa 3-1 Perła Złotokłos
Marymont II Warszawa 1-5 Mazur II Karczew
Amigos Warszawa 4-1 Wrzos Celestynów

Kolejka 2 - 30-31 sierpnia

Mazur II Karczew 1-2 Amigos Warszawa
Perła Złotokłos 3-0 Marymont II Warszawa
Victoria Zerzeń (Warszawa) 3-2 Energetyk Warszawa
Skra Obory 0-3 Laura Chylice
Legion Warszawa 5-3 Victoria Głosków
Orzeł Baniocha 4-2 PKS Radość (Warszawa)
KS II Piaseczno 6-0 AZS Absolwent UW Warszawa
KS Falenica (Warszawa) 2-1 Wrzos Celestynów

Kolejka 3 - 3-4 września

AZS Absolwent UW Warszawa 2-3 KS Falenica (Warszawa)
PKS Radość (Warszawa) 4-1 KS II Piaseczno
Victoria Głosków 1-1 Orzeł Baniocha
Laura Chylice 2-1 Legion Warszawa
Energetyk Warszawa 0-2 Skra Obory
Marymont II Warszawa 0-4 Victoria Zerzeń (Warszawa)
Amigos Warszawa 1-3 Perła Złotokłos
Wrzos Celestynów 3-3 Mazur II Karczew

Kolejka 4 - 6-7 września

KS Falenica (Warszawa) 3-0 Mazur II Karczew
Victoria Zerzeń (Warszawa) 3-0 Amigos Warszawa
Skra Obory 6-0 Marymont II Warszawa
Legion Warszawa 3-1 Energetyk Warszawa
Orzeł Baniocha 3-0 Laura Chylice
KS II Piaseczno 0-0 Victoria Głosków
AZS Absolwent UW Warszawa 2-1 PKS Radość (Warszawa)
Perła Złotokłos 4-0 Wrzos Celestynów

Kolejka 5 - 13-14 września

PKS Radość (Warszawa) 1-1 KS Falenica (Warszawa)
Victoria Głosków 6-1 AZS Absolwent UW Warszawa
Laura Chylice 4-1 KS II Piaseczno
Energetyk Warszawa 4-2 Orzeł Baniocha
Marymont II Warszawa 1-6 Legion Warszawa
Amigos Warszawa 1-4 Skra Obory
Mazur II Karczew 2-2 Perła Złotokłos
Wrzos Celestynów 2-2 Victoria Zerzeń (Warszawa)

Kolejka 6 - 20-21 września

KS Falenica (Warszawa) 3-0 Perła Złotokłos
Victoria Zerzeń (Warszawa) 3-0 Mazur II Karczew
(wo)
na boisku 0-1
Legion Warszawa 2-0 Amigos Warszawa
Orzeł Baniocha 3-1 Marymont II Warszawa
KS II Piaseczno 3-4 Energetyk Warszawa
AZS Absolwent UW Warszawa 1-1 Laura Chylice
PKS Radość (Warszawa) 3-2 Victoria Głosków
Skra Obory 3-0 Wrzos Celestynów

Kolejka 7 - 27-28 września

Victoria Głosków 2-4 KS Falenica (Warszawa)
Laura Chylice 2-4 PKS Radość (Warszawa)
Energetyk Warszawa 2-0 AZS Absolwent UW Warszawa
Marymont II Warszawa 1-2 KS II Piaseczno
Amigos Warszawa 2-2 Orzeł Baniocha
Mazur II Karczew 5-3 Skra Obory
Perła Złotokłos 0-3 Victoria Zerzeń (Warszawa)
Wrzos Celestynów 1-2 Legion Warszawa

Kolejka 8 - 4-5 października

KS Falenica (Warszawa) 2-2 Victoria Zerzeń (Warszawa)
Skra Obory 4-2 Perła Złotokłos
Legion Warszawa 0-3 Mazur II Karczew
(wo)
na boisku 3-0
KS II Piaseczno 6-0 Amigos Warszawa
AZS Absolwent UW Warszawa 2-0 Marymont II Warszawa
PKS Radość (Warszawa) 0-4 Energetyk Warszawa
Victoria Głosków 0-3 Laura Chylice
Orzeł Baniocha 1-1 Wrzos Celestynów

Kolejka 9 - 11-12 października

Laura Chylice 1-0 KS Falenica (Warszawa)
Energetyk Warszawa 3-0 Victoria Głosków
Marymont II Warszawa 3-3 PKS Radość (Warszawa)
Amigos Warszawa 2-1 AZS Absolwent UW Warszawa
Mazur II Karczew 3-0 Orzeł Baniocha
(wo)
przerwany przy stanie 0-0
Perła Złotokłos 0-1 Legion Warszawa
Victoria Zerzeń (Warszawa) 4-7 Skra Obory
Wrzos Celestynów 0-0 KS II Piaseczno

Kolejka 10 - 18-19 października

KS Falenica (Warszawa) 3-0 Skra Obory
Legion Warszawa 0-0 Victoria Zerzeń (Warszawa)
Orzeł Baniocha 1-2 Perła Złotokłos
KS II Piaseczno 5-2 Mazur II Karczew
PKS Radość (Warszawa) 2-4 Amigos Warszawa
Victoria Głosków 0-3 Marymont II Warszawa
(wo)
Laura Chylice 7-1 Energetyk Warszawa
AZS Absolwent UW Warszawa 1-0 Wrzos Celestynów

Kolejka 11 - 25-26 października

Energetyk Warszawa 0-2 KS Falenica (Warszawa)
Marymont II Warszawa 2-2 Laura Chylice
Amigos Warszawa 0-0 Victoria Głosków
Mazur II Karczew 0-3 AZS Absolwent UW Warszawa
Perła Złotokłos 0-0 KS II Piaseczno
Victoria Zerzeń (Warszawa) 3-4 Orzeł Baniocha
Skra Obory 3-2 Legion Warszawa
Wrzos Celestynów 1-1 PKS Radość (Warszawa)

Kolejka 12 - 2 listopada

KS Falenica (Warszawa) 3-2 Legion Warszawa
Orzeł Baniocha 0-1 Skra Obory
KS II Piaseczno 2-5 Victoria Zerzeń (Warszawa) 23 listopada, 12:00
AZS Absolwent UW Warszawa 3-2 Perła Złotokłos
PKS Radość (Warszawa) 3-0 Mazur II Karczew
Laura Chylice 0-1 Amigos Warszawa
Energetyk Warszawa 1-1 Marymont II Warszawa
Victoria Głosków 2-0 Wrzos Celestynów

Kolejka 13 - 8 listopada

Marymont II Warszawa 1-4 KS Falenica (Warszawa)
Amigos Warszawa 0-3 Energetyk Warszawa
Mazur II Karczew 5-1 Victoria Głosków
Perła Złotokłos 3-4 PKS Radość (Warszawa)
Victoria Zerzeń (Warszawa) 2-0 AZS Absolwent UW Warszawa
Skra Obory 5-3 KS II Piaseczno
Legion Warszawa 2-0 Orzeł Baniocha
Wrzos Celestynów 0-0 Laura Chylice

Kolejka 14 - 11 listopada

KS Falenica (Warszawa) 5-1 Orzeł Baniocha
KS II Piaseczno 0-3 Legion Warszawa
(wo)
na boisku 2-1
AZS Absolwent UW Warszawa 3-0 Skra Obory
PKS Radość (Warszawa) 4-4 Victoria Zerzeń (Warszawa)
Victoria Głosków 2-1 Perła Złotokłos
Laura Chylice 2-1 Mazur II Karczew
lub 3-0
Marymont II Warszawa 3-0 Amigos Warszawa
lub 4-0
Energetyk Warszawa 4-0 Wrzos Celestynów
lub 3-0

Kolejka 15 - 15-16 listopada

Amigos Warszawa 3-2 KS Falenica (Warszawa)
Mazur II Karczew 1-1 Energetyk Warszawa
Perła Złotokłos 4-3 Laura Chylice
lub 5-4
Victoria Zerzeń (Warszawa) 5-0 Victoria Głosków
Skra Obory 2-2 PKS Radość (Warszawa)
Legion Warszawa 2-1 AZS Absolwent UW Warszawa
Orzeł Baniocha 2-0 KS II Piaseczno
Wrzos Celestynów 3-0 Marymont II Warszawa

Kolejka 16 - 20-21 marca

KS Falenica (Warszawa) 3-3 KS II Piaseczno
Orzeł Baniocha 3-1 AZS Absolwent UW Warszawa
Legion Warszawa 3-1 PKS Radość (Warszawa) 14 kwietnia
Skra Obory 0-0 Victoria Głosków
Victoria Zerzeń (Warszawa) 1-2 Laura Chylice
Perła Złotokłos 0-1 Energetyk Warszawa
Mazur II Karczew 3-5 Marymont II Warszawa
Wrzos Celestynów 2-0 Amigos Warszawa

Kolejka 17 - 27-28 marca

Amigos Warszawa 0-2 Mazur II Karczew
Marymont II Warszawa 2-1 Perła Złotokłos
lub 2-2
Energetyk Warszawa 5-2 Victoria Zerzeń (Warszawa)
Laura Chylice 2-2 Skra Obory
Victoria Głosków 2-1 Legion Warszawa
PKS Radość (Warszawa) 0-0 Orzeł Baniocha
AZS Absolwent UW Warszawa 1-4 KS II Piaseczno
Wrzos Celestynów 1-4 KS Falenica (Warszawa)

Kolejka 18 - 3-4 kwietnia

KS Falenica (Warszawa) 3-0 AZS Absolwent UW Warszawa
KS II Piaseczno 6-2 PKS Radość (Warszawa)
Orzeł Baniocha 0-1 Victoria Głosków
Legion Warszawa 4-0 Laura Chylice
Skra Obory 2-2 Energetyk Warszawa
Victoria Zerzeń (Warszawa) 4-1 Marymont II Warszawa
Perła Złotokłos 0-1 Amigos Warszawa
Mazur II Karczew 4-1 Wrzos Celestynów

Kolejka 19 - 8-10 kwietnia

Mazur II Karczew 0-1 KS Falenica (Warszawa)
Amigos Warszawa 0-1 Victoria Zerzeń (Warszawa)
Marymont II Warszawa 1-2 Skra Obory
Energetyk Warszawa 2-1 Legion Warszawa
Laura Chylice 2-2 Orzeł Baniocha
Victoria Głosków 2-1 KS II Piaseczno
PKS Radość (Warszawa) 1-1 AZS Absolwent UW Warszawa
Wrzos Celestynów 3-1 Perła Złotokłos

Kolejka 20 - 17-18 kwietnia

KS Falenica (Warszawa) 2-1 PKS Radość (Warszawa)
AZS Absolwent UW Warszawa 0-4 Victoria Głosków
KS II Piaseczno 4-3 Laura Chylice
Orzeł Baniocha 2-3 Energetyk Warszawa
Legion Warszawa 4-1 Marymont II Warszawa
Skra Obory 0-0 Amigos Warszawa
Perła Złotokłos 4-4 Mazur II Karczew 9 czerwca
przełożony, z powodu pobicia graczy Mazura przez kibiców... Startu Otwock, pierwotnie przełożono na 19 maja, później na 9 czerwca
Victoria Zerzeń (Warszawa) 4-1 Wrzos Celestynów

Kolejka 21 - 24-25 kwietnia

Perła Złotokłos 0-3 KS Falenica (Warszawa)
(wo)
na boisku 1-2
Mazur II Karczew 1-2 Victoria Zerzeń (Warszawa)
Amigos Warszawa 1-1 Legion Warszawa
Marymont II Warszawa 3-2 Orzeł Baniocha
Energetyk Warszawa 4-1 KS II Piaseczno
Laura Chylice 2-0 AZS Absolwent UW Warszawa
Victoria Głosków 3-2 PKS Radość (Warszawa)
Wrzos Celestynów 0-1 Skra Obory

Kolejka 22 - 1-2 maja

KS Falenica (Warszawa) 0-1 Victoria Głosków
PKS Radość (Warszawa) 3-7 Laura Chylice
AZS Absolwent UW Warszawa 1-2 Energetyk Warszawa 19 maja
termin niepewny
KS II Piaseczno 7-2 Marymont II Warszawa
Orzeł Baniocha 0-2 Amigos Warszawa
Skra Obory 9-2 Mazur II Karczew
Victoria Zerzeń (Warszawa) 5-1 Perła Złotokłos
Legion Warszawa 2-1 Wrzos Celestynów

Kolejka 23 - 8-9 maja

Victoria Zerzeń (Warszawa) 2-1 KS Falenica (Warszawa)
Perła Złotokłos 0-5 Skra Obory
Mazur II Karczew 2-0 Legion Warszawa
Amigos Warszawa 0-6 KS II Piaseczno
Marymont II Warszawa 0-1 AZS Absolwent UW Warszawa
Energetyk Warszawa 4-1 PKS Radość (Warszawa)
Laura Chylice 1-0 Victoria Głosków
Wrzos Celestynów 0-1 Orzeł Baniocha

Kolejka 24 - 15-16 maja

KS Falenica (Warszawa) 2-0 Laura Chylice
Victoria Głosków 1-0 Energetyk Warszawa
PKS Radość (Warszawa) 3-5 Marymont II Warszawa
AZS Absolwent UW Warszawa 0-2 Amigos Warszawa
Orzeł Baniocha 3-2 Mazur II Karczew
Legion Warszawa 3-1 Perła Złotokłos
Skra Obory 3-2 Victoria Zerzeń (Warszawa)
KS II Piaseczno 5-0 Wrzos Celestynów

Kolejka 25 - 22-23 maja

Skra Obory 1-2 KS Falenica (Warszawa)
Victoria Zerzeń (Warszawa) 1-2 Legion Warszawa
Perła Złotokłos 5-2 Orzeł Baniocha
Mazur II Karczew 3-2 KS II Piaseczno
Amigos Warszawa 2-3 PKS Radość (Warszawa)
Marymont II Warszawa 0-3 Victoria Głosków
Energetyk Warszawa 3-1 Laura Chylice
Wrzos Celestynów 1-0 AZS Absolwent UW Warszawa

Kolejka 26 - 29-30 maja

KS Falenica (Warszawa) 3-0 Energetyk Warszawa
Laura Chylice 3-3 Marymont II Warszawa
Victoria Głosków 3-0 Amigos Warszawa
AZS Absolwent UW Warszawa 4-3 Mazur II Karczew
KS II Piaseczno 10-0 Perła Złotokłos
Orzeł Baniocha 2-3 Victoria Zerzeń (Warszawa)
Legion Warszawa 1-1 Skra Obory
PKS Radość (Warszawa) 2-1 Wrzos Celestynów

Kolejka 27 - 2 czerwca

Legion Warszawa 0-3 KS Falenica (Warszawa)
Skra Obory 6-0 Orzeł Baniocha
Victoria Zerzeń (Warszawa) 4-3 KS II Piaseczno
Perła Złotokłos 5-2 AZS Absolwent UW Warszawa
Mazur II Karczew 2-1 PKS Radość (Warszawa)
Amigos Warszawa 2-2 Laura Chylice
Marymont II Warszawa 0-0 Energetyk Warszawa
Wrzos Celestynów 0-2 Victoria Głosków

Kolejka 28 - 5-6 czerwca

KS Falenica (Warszawa) 7-1 Marymont II Warszawa
Energetyk Warszawa 1-0 Amigos Warszawa
Victoria Głosków 3-1 Mazur II Karczew
PKS Radość (Warszawa) 5-2 Perła Złotokłos
AZS Absolwent UW Warszawa 2-1 Victoria Zerzeń (Warszawa)
KS II Piaseczno 2-4 Skra Obory
Orzeł Baniocha 1-5 Legion Warszawa
Laura Chylice 3-0 Wrzos Celestynów
(wo)

Kolejka 29 - 12-13 czerwca

Orzeł Baniocha 5-3 KS Falenica (Warszawa)
Legion Warszawa 3-4 KS II Piaseczno
Skra Obory 2-0 AZS Absolwent UW Warszawa
Victoria Zerzeń (Warszawa) 4-1 PKS Radość (Warszawa)
Perła Złotokłos 3-1 Victoria Głosków
Mazur II Karczew 2-1 Laura Chylice
Amigos Warszawa 5-3 Marymont II Warszawa
Wrzos Celestynów 1-1 Energetyk Warszawa

REKLAMA

Kolejka 30 - 20 czerwca

KS Falenica (Warszawa) 1-0 Amigos Warszawa
Energetyk Warszawa 3-0 Mazur II Karczew
(wo)
Laura Chylice 5-5 Perła Złotokłos
Victoria Głosków 4-2 Victoria Zerzeń (Warszawa)
PKS Radość (Warszawa) 1-1 Skra Obory
AZS Absolwent UW Warszawa 0-3 Legion Warszawa
KS II Piaseczno 12-1 Orzeł Baniocha
Marymont II Warszawa 3-0 Wrzos Celestynów
(wo)

Baraże o udział w Klasie A (Warszawa)

Liga okręgowa 2003/2004 (Warszawa (wschód))
Liga okręgowa 2003/2004 (Warszawa (zachód))

Klasa A 2003/2004 (Warszawa I)
Klasa A 2003/2004 (Warszawa III)

Klasa B 2003/2004 (Warszawa I)
Klasa B 2003/2004 (Warszawa II)
Klasa B 2003/2004 (Warszawa III)
Klasa B 2003/2004 (Warszawa IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas