[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2012/2013, grupa: Radom I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Radomiak II Radom 30 76 25 1 4 135-32 14 0 1 72-9 11 1 3 63-23
2.  Centrum Radom 30 75 24 3 3 106-34 13 1 1 61-15 11 2 2 45-19
3.  Zamłynie Radom 30 65 20 5 5 100-48 11 2 2 63-20 9 3 3 37-28
4.  Strażak Stanisławice 30 50 16 2 12 74-52 8 2 5 41-22 8 0 7 33-30 2 3 1 0 1 3-3
5.  Zorza Kowala 30 50 15 5 10 65-48 8 4 3 35-18 7 1 7 30-30 2 3 1 0 1 3-3
6.  Megawat Świerże Górne 30 49 15 4 11 59-73 10 2 3 32-28 5 2 8 27-45
7.  Gryf Policzna 30 47 14 5 11 60-52 6 2 7 25-28 8 3 4 35-24
8.  Energia II Kozienice 30 45 14 3 13 61-59 7 2 6 32-30 7 1 7 29-29
9.  KS Jastrząb 30 40 12 4 14 54-62 7 1 7 28-27 5 3 7 26-35
10.  Iskra Gózd 30 38 11 5 14 53-62 6 4 5 30-27 5 1 9 23-35
11.  KS Chomentów 30 36 11 3 16 56-66 7 2 6 31-29 4 1 10 25-37
12.  MKS Kozienice 30 35 10 5 15 58-80 5 3 7 32-36 5 2 8 26-44
13.  LZS Magnuszew 30 26 8 2 20 53-96 6 0 9 34-44 2 2 11 19-52
14.  Akcja I Jastrzębia 30 23 7 2 21 54-100 5 0 10 34-47 2 2 11 20-53
15.  Hubal Chlewiska 30 19 5 4 21 36-106 4 2 9 22-50 1 2 12 14-56
16.  KS Maków 30 16 3 7 20 27-81 1 3 11 12-37 2 4 9 15-44
Energia II Kozienice-Janików występuje pod nazwą Energia II Kozienice.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Radomiak II Radom    7-1 8-0 7-1 10-1 5-0 2-0 2-0 2-1 2-0 6-0 6-1 0-3* 7-1 4-0 4-0 
 2 Centrum Radom1-1     0-1 4-1 4-0 3-1 5-2 4-0 3-1 5-2 6-2 2-1 5-1 3-1 7-0 9-1 
 3 Zamłynie Radom2-5 0-2     4-3 1-1 8-0 2-2 4-2 2-0 2-1 4-2 11-0 3-0* 7-1 5-0 8-1 
 4 Strażak Stanisławice0-5 0-0 1-0     2-1 2-2 0-2 0-2 1-2 3-0 0-2 4-1 6-0 4-2 10-0 8-3 
 5 Zorza Kowala4-1 2-3 0-2 2-1     2-2 2-0 1-1 1-1 4-0 2-1 4-1 2-2 5-2 4-0 0-1 
 6 Megawat Świerże Górne1-9 2-1 4-3 1-0 2-1     0-2 2-1 2-2 4-1 3-1 2-0 5-2 0-2 2-2 2-1 
 7 Gryf Policzna1-5 0-4 0-2 1-2 2-3 3-1     2-1 0-0 0-3 1-0 0-4 5-1 6-1 4-1 0-0 
 8 Energia II Kozienice2-4 1-5 2-5 1-2 0-1 4-2 3-3     3-1 2-4 1-0 2-0 4-0 1-1 3-1 3-1 
 9 KS Jastrząb3-1 1-1 1-2 0-4 2-1 1-2 0-3* 2-3     0-2 1-2 4-1 4-2 3-1 3-1 3-1 
 10 Iskra Gózd1-5 0-3 2-2 3-0 1-0 3-4 2-0 1-2 6-0     1-0 4-4 3-1 0-3 2-2 1-1 
 11 KS Chomentów1-3 2-4 2-5 2-0 0-4 3-2 2-3 3-0* 3-1 1-2     0-0 7-3 4-2 1-0 0-0 
 12 MKS Kozienice1-3 0-6 2-2 0-3 0-5 1-2 3-4 1-3 8-2 3-1 2-2     2-0 4-0 3-1 2-2 
 13 LZS Magnuszew1-8 3-7 1-4 0-4 1-3 4-0 0-3* 6-2 0-2 3-1 3-0 2-5     6-1 2-1 2-3 
 14 Akcja I Jastrzębia3-1 0-1 4-6 3-4 1-3 3-2 1-4 0-6 3-4 3-1 4-6 2-4 2-3     4-2 1-0 
 15 Hubal Chlewiska1-8 1-5 1-1 2-7 4-2 1-3 2-2 1-4 0-5 2-4 1-6 0-2 4-1 1-0     1-0 
 16 KS Maków1-4 0-2 0-2 0-1 0-4 2-4 0-5 0-2 1-4 1-1 2-1 1-2 0-0 2-2 2-3     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Akcja I Jastrzębia 3-1 Radomiak II Radom 15 sierpnia, 17:00
Iskra Gózd 1-0 KS Chomentów 15 sierpnia, 18:00
Strażak Stanisławice 0-2 Gryf Policzna 15 sierpnia, 17:00
Energia II Kozienice 4-2 Megawat Świerże Górne 15 sierpnia, 11:00
LZS Magnuszew 2-5 MKS Kozienice 15 sierpnia, 17:30
Hubal Chlewiska 4-2 Zorza Kowala 15 sierpnia, 16:00
KS Maków 0-2 Zamłynie Radom 15 sierpnia, 16:00
KS Jastrząb 1-1 Centrum Radom 15 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 18-19 sierpnia

Radomiak II Radom 7-1 Centrum Radom 19 sierpnia, 12:00
Zamłynie Radom 2-0 KS Jastrząb 18 sierpnia, 15:30
Zorza Kowala 0-1 KS Maków 18 sierpnia, 17:00
MKS Kozienice 3-1 Hubal Chlewiska 19 sierpnia, 15:00
Megawat Świerże Górne 5-2 LZS Magnuszew 19 sierpnia, 16:00
Gryf Policzna 2-1 Energia II Kozienice 18 sierpnia, 17:00
KS Chomentów 2-0 Strażak Stanisławice 19 sierpnia, 15:00
Akcja I Jastrzębia 3-1 Iskra Gózd 19 sierpnia, 13:00

Kolejka 3 - 25-26 sierpnia

Iskra Gózd 1-5 Radomiak II Radom 25 sierpnia, 17:00
w Kuczkach-Kolonii
Strażak Stanisławice 4-2 Akcja I Jastrzębia 25 sierpnia, 16:00
w Kozienicach
Energia II Kozienice 1-0 KS Chomentów 25 sierpnia, 17:00
w Janikowie
LZS Magnuszew 0-3 Gryf Policzna 26 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 3-2
Hubal Chlewiska 1-3 Megawat Świerże Górne 26 sierpnia, 16:00
w Pawłowie
KS Maków 1-2 MKS Kozienice 25 sierpnia, 17:00
KS Jastrząb 2-1 Zorza Kowala 25 sierpnia, 17:00
Centrum Radom 0-1 Zamłynie Radom 26 sierpnia, 17:30

Kolejka 4 - 29 sierpnia

Radomiak II Radom 8-0 Zamłynie Radom 29 sierpnia, 17:30
Zorza Kowala 2-3 Centrum Radom 29 sierpnia, 17:30
MKS Kozienice 8-2 KS Jastrząb 29 sierpnia, 17:30
Megawat Świerże Górne 2-1 KS Maków 29 sierpnia, 17:30
Gryf Policzna 4-1 Hubal Chlewiska 29 sierpnia, 17:30
KS Chomentów 7-3 LZS Magnuszew 29 sierpnia, 17:30
Akcja I Jastrzębia 0-6 Energia II Kozienice 29 sierpnia, 17:30
Iskra Gózd 3-0 Strażak Stanisławice 29 sierpnia, 17:30

Kolejka 5 - 1-2 września

Strażak Stanisławice 0-5 Radomiak II Radom 1 września, 16:00
w Kozienicach
Energia II Kozienice 2-4 Iskra Gózd 2 września, 17:00
w Janikowie
LZS Magnuszew 6-1 Akcja I Jastrzębia 2 września, 17:00
Hubal Chlewiska 1-6 KS Chomentów 2 września, 16:00
w Pawłowie
KS Maków 0-5 Gryf Policzna 2 września, 16:00
KS Jastrząb 1-2 Megawat Świerże Górne 1 września, 16:00
Centrum Radom 2-1 MKS Kozienice 2 września, 17:00
Zamłynie Radom 1-1 Zorza Kowala 1 września, 15:00

Kolejka 6 - 8-9 września

Radomiak II Radom 10-1 Zorza Kowala 9 września, 12:00
MKS Kozienice 2-2 Zamłynie Radom 9 września, 15:00
Megawat Świerże Górne 2-1 Centrum Radom 9 września, 16:00
Gryf Policzna 0-0 KS Jastrząb 9 września, 16:00
KS Chomentów 0-0 KS Maków 9 września, 15:00
Akcja I Jastrzębia 4-2 Hubal Chlewiska 9 września, 15:00
Iskra Gózd 3-1 LZS Magnuszew 8 września, 14:00
w Kuczkach-Kolonii
Strażak Stanisławice 0-2 Energia II Kozienice 8 września, 15:00

Kolejka 7 - 15-16 września

Energia II Kozienice 2-4 Radomiak II Radom 16 września, 16:00
LZS Magnuszew 0-4 Strażak Stanisławice 16 września, 16:30
Hubal Chlewiska 2-4 Iskra Gózd 16 września, 16:00
w Pawłowie
KS Maków 2-2 Akcja I Jastrzębia 16 września, 16:00
KS Jastrząb 1-2 KS Chomentów 16 września, 16:00
Centrum Radom 5-2 Gryf Policzna 16 września, 15:00
Zamłynie Radom 8-0 Megawat Świerże Górne 15 września, 15:00
Zorza Kowala 4-1 MKS Kozienice 16 września, 15:00

Kolejka 8 - 22-23 września

Radomiak II Radom 6-1 MKS Kozienice 23 września, 12:00
Megawat Świerże Górne 2-1 Zorza Kowala 23 września, 15:00
Gryf Policzna 0-2 Zamłynie Radom 23 września, 16:00
KS Chomentów 2-4 Centrum Radom 23 września, 15:00
Akcja I Jastrzębia 3-4 KS Jastrząb 23 września, 15:00
Iskra Gózd 1-1 KS Maków 22 września, 11:00
w Kuczkach-Kolonii
Strażak Stanisławice 10-0 Hubal Chlewiska 22 września, 13:30
w Kozienicach
Energia II Kozienice 4-0 LZS Magnuszew 23 września, 16:00
w Janikowie

Kolejka 9 - 29-30 września

LZS Magnuszew 1-8 Radomiak II Radom 30 września, 16:00
Hubal Chlewiska 1-4 Energia II Kozienice 30 września, 16:00
w Pawłowie
KS Maków 0-1 Strażak Stanisławice 30 września, 15:00
KS Jastrząb 0-2 Iskra Gózd 29 września, 13:00
Centrum Radom 3-1 Akcja I Jastrzębia 30 września, 15:00
Zamłynie Radom 4-2 KS Chomentów 29 września, 15:00
Zorza Kowala 2-0 Gryf Policzna 30 września, 15:00
MKS Kozienice 1-2 Megawat Świerże Górne 30 września, 14:00

Kolejka 10 - 6-7 października

Radomiak II Radom 5-0 Megawat Świerże Górne 7 października, 12:00
Gryf Policzna 0-4 MKS Kozienice 7 października, 15:00
KS Chomentów 0-4 Zorza Kowala 6 października, 16:00
Akcja I Jastrzębia 4-6 Zamłynie Radom 7 października, 13:00
Strażak Stanisławice 1-2 KS Jastrząb 6 października, 15:00
w Kozienicach
Energia II Kozienice 3-1 KS Maków 7 października, 11:00
w Janikowie
LZS Magnuszew 2-1 Hubal Chlewiska 7 października, 15:30
Centrum Radom 5-2 Iskra Gózd 2 października, 20:30

Kolejka 11 - 13-14 października

Hubal Chlewiska 1-8 Radomiak II Radom 13 października, 14:00
KS Maków 0-0 LZS Magnuszew 14 października, 15:00
KS Jastrząb 2-3 Energia II Kozienice 14 października, 15:00
Centrum Radom 4-1 Strażak Stanisławice 13 października, 15:30
Zamłynie Radom 2-1 Iskra Gózd 13 października, 15:00
Zorza Kowala 5-2 Akcja I Jastrzębia 14 października, 15:00
MKS Kozienice 2-2 KS Chomentów 14 października, 14:00
Megawat Świerże Górne 0-2 Gryf Policzna 14 października, 15:00

Kolejka 12 - 20-21 października

Radomiak II Radom 2-0 Gryf Policzna 21 października, 12:00
KS Chomentów 3-2 Megawat Świerże Górne 20 października, 15:00
Akcja I Jastrzębia 2-4 MKS Kozienice 21 października, 15:00
Iskra Gózd 1-0 Zorza Kowala 21 października, 14:00
w Kuczkach-Kolonii
Strażak Stanisławice 1-0 Zamłynie Radom 20 października, 15:00
w Kozienicach
Energia II Kozienice 1-5 Centrum Radom 21 października, 11:00
w Janikowie
LZS Magnuszew 0-2 KS Jastrząb 21 października, 14:00
Hubal Chlewiska 1-0 KS Maków 21 października, 14:00
w Pawłowie

Kolejka 13 - 27-28 października

KS Maków 1-4 Radomiak II Radom 17 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (27 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Jastrząb 3-1 Hubal Chlewiska 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Centrum Radom 5-1 LZS Magnuszew 18 listopada, 16:15
w pierwotnym terminie (27 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zamłynie Radom 4-2 Energia II Kozienice 17 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (27 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zorza Kowala 2-1 Strażak Stanisławice 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
MKS Kozienice 3-1 Iskra Gózd 17 listopada, 10:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Megawat Świerże Górne 0-2 Akcja I Jastrzębia 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gryf Policzna 1-0 KS Chomentów 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Radomiak II Radom 6-0 KS Chomentów 4 listopada, 12:00
Akcja I Jastrzębia 1-4 Gryf Policzna 4 listopada, 13:00
Iskra Gózd 3-4 Megawat Świerże Górne 4 listopada, 14:00
w Kuczkach-Kolonii
Strażak Stanisławice 4-1 MKS Kozienice 3 listopada, 11:30
w Kozienicach; Strażak gospodarzem
Energia II Kozienice 0-1 Zorza Kowala 4 listopada, 11:00
w Janikowie
LZS Magnuszew 1-4 Zamłynie Radom 4 listopada, 13:30
Hubal Chlewiska 1-5 Centrum Radom 4 listopada, 13:00
w Pawłowie
KS Maków 1-4 KS Jastrząb 4 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 10-11 listopada

KS Jastrząb 3-1 Radomiak II Radom 10 listopada, 13:00
Centrum Radom 9-1 KS Maków 10 listopada, 11:00
Zamłynie Radom 5-0 Hubal Chlewiska 10 listopada, 15:00
Zorza Kowala 2-2 LZS Magnuszew 11 listopada, 14:00
MKS Kozienice 1-3 Energia II Kozienice 11 listopada, 13:00
Megawat Świerże Górne 1-0 Strażak Stanisławice 11 listopada, 13:00
Gryf Policzna 0-3 Iskra Gózd 11 listopada, 13:00
KS Chomentów 4-2 Akcja I Jastrzębia 10 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 23-24 marca

Radomiak II Radom 7-1 Akcja I Jastrzębia 17 kwietnia, 17:30
w pierwotnym (24 marca, 11:00) i w drugim terminie (10 kwietnia, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Chomentów 1-2 Iskra Gózd 17 kwietnia, 17:30
w pierwotnym (24 marca, 14:00) i w drugim terminie (10 kwietnia, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gryf Policzna 1-2 Strażak Stanisławice 17 kwietnia, 17:30
w pierwotnym (24 marca, 14:00) i w drugim terminie (10 kwietnia, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Megawat Świerże Górne 2-1 Energia II Kozienice 17 kwietnia, 17:30
w pierwotnym (24 marca, 15:00) i w drugim terminie (10 kwietnia, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
MKS Kozienice 2-0 LZS Magnuszew 17 kwietnia, 17:30
w pierwotnym (23-24 marca) i w drugim terminie (10 kwietnia, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zorza Kowala 4-0 Hubal Chlewiska 17 kwietnia, 17:30
w pierwotnym (23-24 marca) i w drugim terminie (10 kwietnia, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zamłynie Radom 8-1 KS Maków 17 kwietnia, 17:30
w pierwotnym (23-24 marca) i w drugim terminie (10 kwietnia, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Centrum Radom 3-1 KS Jastrząb 17 kwietnia, 19:15
w pierwotnym (23 marca, 12:30) i w drugim terminie (10 kwietnia, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 30 marca

Centrum Radom 1-1 Radomiak II Radom 8 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (30 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Jastrząb 1-2 Zamłynie Radom 8 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (30 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Maków 0-4 Zorza Kowala 8 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Hubal Chlewiska 0-2 MKS Kozienice 8 maja, 18:00
w Pawłowie / w pierwotnym terminie (30 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Magnuszew 4-0 Megawat Świerże Górne 8 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (30 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Energia II Kozienice 3-3 Gryf Policzna 8 maja, 18:00
w Janikowie / w pierwotnym terminie (30 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Strażak Stanisławice 0-2 KS Chomentów 8 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Iskra Gózd 0-3 Akcja I Jastrzębia 7 maja, 18:00
w Kuczkach-Kolonii / w pierwotnym terminie (30 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 6-7 kwietnia

Radomiak II Radom 2-0 Iskra Gózd 8 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Akcja I Jastrzębia 3-4 Strażak Stanisławice 8 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Chomentów 3-0 Energia II Kozienice 8 czerwca, 17:00
(wo)
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie goście nie dojechali
Gryf Policzna 5-1 LZS Magnuszew 9 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Megawat Świerże Górne 2-2 Hubal Chlewiska 9 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
MKS Kozienice 2-2 KS Maków 9 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zorza Kowala 1-1 KS Jastrząb 9 czerwca, 12:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zamłynie Radom 0-2 Centrum Radom 5 czerwca, 19:00
w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 13-14 kwietnia

Zamłynie Radom 2-5 Radomiak II Radom 15 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (13-14 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Centrum Radom 4-0 Zorza Kowala 16 czerwca, 12:00
w pierwotnym terminie (13-14 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Jastrząb 4-1 MKS Kozienice 16 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (13-14 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Maków 2-4 Megawat Świerże Górne 16 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (13-14 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Hubal Chlewiska 2-2 Gryf Policzna 16 czerwca, 17:00
w Pawłowie / w pierwotnym terminie (13-14 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Magnuszew 3-0 KS Chomentów 15 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (13-14 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Energia II Kozienice 1-1 Akcja I Jastrzębia 16 czerwca, 13:00
w Janikowie / w pierwotnym terminie (13-14 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Strażak Stanisławice 3-0 Iskra Gózd 16 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (13-14 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 20 - 20-21 kwietnia

Radomiak II Radom 7-1 Strażak Stanisławice 21 kwietnia, 10:00
Iskra Gózd 1-2 Energia II Kozienice 21 kwietnia, 17:00
w Kuczkach-Kolonii
Akcja I Jastrzębia 2-3 LZS Magnuszew 21 kwietnia, 15:00
KS Chomentów 1-0 Hubal Chlewiska 21 kwietnia, 15:00
Gryf Policzna 0-0 KS Maków 21 kwietnia, 16:00
Megawat Świerże Górne 2-2 KS Jastrząb 21 kwietnia, 16:00
MKS Kozienice 0-6 Centrum Radom 21 kwietnia, 15:00
Zorza Kowala 0-2 Zamłynie Radom 21 kwietnia, 12:00

Kolejka 21 - 27-28 kwietnia

Zorza Kowala 4-1 Radomiak II Radom 28 kwietnia, 12:00
Zamłynie Radom 11-0 MKS Kozienice 27 kwietnia, 15:00
na boisku przy ul. 11 Listopada
Centrum Radom 3-1 Megawat Świerże Górne 28 kwietnia, 13:00
na stadionie MOSiR-u
KS Jastrząb 0-3 Gryf Policzna 28 kwietnia, 14:00
(wo)
przerwany w 20. minucie przy stanie 1-1 z powodu naruszenia nietykalności cielesnej piłkarza gości przez kibica
KS Maków 2-1 KS Chomentów 28 kwietnia, 15:00
Hubal Chlewiska 1-0 Akcja I Jastrzębia 27 kwietnia, 15:00
LZS Magnuszew 3-1 Iskra Gózd 28 kwietnia, 15:00
Energia II Kozienice 1-2 Strażak Stanisławice 28 kwietnia, 13:00
w Janikowie

Kolejka 22 - 1 maja

Radomiak II Radom 2-0 Energia II Kozienice 1 maja, 17:00
Strażak Stanisławice 6-0 LZS Magnuszew 1 maja, 16:00
w Kozienicach
Iskra Gózd 2-2 Hubal Chlewiska 1 maja, 17:00
w Kuczkach-Kolonii
Akcja I Jastrzębia 1-0 KS Maków 2 maja, 17:30
KS Chomentów 3-1 KS Jastrząb 1 maja, 15:00
Gryf Policzna 0-4 Centrum Radom 1 maja, 17:00
Megawat Świerże Górne 4-3 Zamłynie Radom 1 maja, 16:00
MKS Kozienice 0-5 Zorza Kowala 1 maja, 17:00

Kolejka 23 - 4-5 maja

MKS Kozienice 1-3 Radomiak II Radom 5 maja, 15:30
Zorza Kowala 2-2 Megawat Świerże Górne 5 maja, 12:00
Zamłynie Radom 2-2 Gryf Policzna 4 maja, 16:00
Centrum Radom 6-2 KS Chomentów 4 maja, 11:00
KS Jastrząb 3-1 Akcja I Jastrzębia 5 maja, 15:00
KS Maków 1-1 Iskra Gózd 4 maja, 12:00
Hubal Chlewiska 2-7 Strażak Stanisławice 4 maja, 15:00
LZS Magnuszew 6-2 Energia II Kozienice 4 maja, 15:00

Kolejka 24 - 11-12 maja

Radomiak II Radom 0-3 LZS Magnuszew 11 maja, 15:00
(wo)
na boisku 10-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Energia II Kozienice 3-1 Hubal Chlewiska 12 maja, 13:00
w Janikowie
Strażak Stanisławice 8-3 KS Maków 12 maja, 15:00
Iskra Gózd 6-0 KS Jastrząb 11 maja, 14:00
w Kuczkach-Kolonii
Akcja I Jastrzębia 0-1 Centrum Radom 11 maja, 17:00
KS Chomentów 2-5 Zamłynie Radom 12 maja, 15:00
Gryf Policzna 2-3 Zorza Kowala 12 maja, 17:00
Megawat Świerże Górne 2-0 MKS Kozienice 12 maja, 16:00

Kolejka 25 - 18-19 maja

Iskra Gózd 0-3 Centrum Radom 18 maja, 14:00
w Kuczkach-Kolonii
Megawat Świerże Górne 1-9 Radomiak II Radom 19 maja, 16:00
MKS Kozienice 3-4 Gryf Policzna 19 maja, 16:00
Zorza Kowala 2-1 KS Chomentów 19 maja, 16:00
Zamłynie Radom 7-1 Akcja I Jastrzębia 18 maja, 16:00
KS Jastrząb 0-4 Strażak Stanisławice 19 maja, 16:00
KS Maków 0-2 Energia II Kozienice 19 maja, 15:00
Hubal Chlewiska 4-1 LZS Magnuszew 19 maja, 16:00

Kolejka 26 - 25-26 maja

Radomiak II Radom 4-0 Hubal Chlewiska 26 maja, 15:00
LZS Magnuszew 2-3 KS Maków 26 maja, 16:00
Energia II Kozienice 3-1 KS Jastrząb 26 maja, 13:00
w Janikowie
Strażak Stanisławice 0-0 Centrum Radom 25 maja, 16:00
Iskra Gózd 2-2 Zamłynie Radom 25 maja, 17:00
w Kuczkach-Kolonii
Akcja I Jastrzębia 1-3 Zorza Kowala 26 maja, 12:00
KS Chomentów 0-0 MKS Kozienice 26 maja, 15:00
Gryf Policzna 3-1 Megawat Świerże Górne 25 maja, 17:00

Kolejka 27 - 29 maja

Gryf Policzna 1-5 Radomiak II Radom 29 maja, 18:00
Megawat Świerże Górne 3-1 KS Chomentów 29 maja, 18:00
MKS Kozienice 4-0 Akcja I Jastrzębia 29 maja, 18:00
Zorza Kowala 4-0 Iskra Gózd 29 maja, 18:00
Zamłynie Radom 4-3 Strażak Stanisławice 29 maja, 18:00
Centrum Radom 4-0 Energia II Kozienice 29 maja, 20:00
KS Jastrząb 4-2 LZS Magnuszew 29 maja, 18:00
KS Maków 2-3 Hubal Chlewiska 29 maja, 18:00

Kolejka 28 - 1-2 czerwca

Radomiak II Radom 4-0 KS Maków 2 czerwca, 11:00
Hubal Chlewiska 0-5 KS Jastrząb 2 czerwca, 16:00
LZS Magnuszew 3-7 Centrum Radom 2 czerwca, 17:00
Energia II Kozienice 2-5 Zamłynie Radom 2 czerwca, 12:50
w Janikowie
Strażak Stanisławice 2-1 Zorza Kowala 1 czerwca, 16:00
Iskra Gózd 4-4 MKS Kozienice 2 czerwca, 17:00
w Kuczkach-Kolonii
Akcja I Jastrzębia 3-2 Megawat Świerże Górne 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (1 czerwca, 15:00) przerwany w 1. minucie przy stanie 0-0 z powodu ulewy
KS Chomentów 2-3 Gryf Policzna 2 czerwca, 15:00

Kolejka 29 - 22-23 czerwca

KS Chomentów 1-3 Radomiak II Radom 23 czerwca, 17:00
Gryf Policzna 6-1 Akcja I Jastrzębia 23 czerwca, 17:00
Megawat Świerże Górne 4-1 Iskra Gózd 23 czerwca, 16:00
MKS Kozienice 0-3 Strażak Stanisławice 23 czerwca, 17:00
Zorza Kowala 1-1 Energia II Kozienice 23 czerwca, 13:00
Zamłynie Radom 3-0 LZS Magnuszew 22 czerwca, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Centrum Radom 7-0 Hubal Chlewiska 22 czerwca, 13:00
KS Jastrząb 3-1 KS Maków 23 czerwca, 16:00

Kolejka 30 - 30 czerwca

Radomiak II Radom 2-1 KS Jastrząb 30 czerwca, 17:00
KS Maków 0-2 Centrum Radom 30 czerwca, 17:00
Hubal Chlewiska 1-1 Zamłynie Radom 30 czerwca, 17:00
w Pawłowie
LZS Magnuszew 1-3 Zorza Kowala 30 czerwca, 17:00
Energia II Kozienice 2-0 MKS Kozienice 29 czerwca, 15:00
w Janikowie
Strażak Stanisławice 2-2 Megawat Świerże Górne 30 czerwca, 17:00
Iskra Gózd 2-0 Gryf Policzna 30 czerwca, 17:00
w Kuczkach-Kolonii
Akcja I Jastrzębia 4-6 KS Chomentów 30 czerwca, 17:00

Tymex Klasa okręgowa 2012/2013 (Radom)

Klasa A 2012/2013 (Radom II)

Klasa B 2012/2013 (Radom I)
Klasa B 2012/2013 (Radom II)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas