[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: O klubie | Liga | Mecze :.

Gminny Klub Sportowy Oronka Orońsko
Rok założenia: 1968
Barwy: żółto-czerwono-niebieskie
Adres: Brandta 43, 26-505 Orońsko
telefon: (605) 355-048 (prezes)
WWW: http://www.oronkaoronsko.republika.pl (nieoficj.)
Stadion: pojemność - brak danych / oświetlenie - brak / boisko - brak danych
Prezes: Dariusz Chełmiński (od 24 lutego 2008)
Trener: Michał Kowalczyk (od stycznia 2012)


Sukcesy

 
Kadra


Bramkarze: Leszek Boruch (29.05.70, J -> koniec kariery), Łukasz Goliński (08.07.88), Maciej Osobiński (19.12.90), Emil Różycki (21.07.84).
Obrońcy: Cezary Badeński (04.06.87), Cezary Chmielewski (15.10.91), Konrad Czerepak (06.02.94), Damian Faliński (11.04.90, J), Krzysztof Gumulak (03.05.81), Michał Kowalczyk (08.06.76), Kamil Nogaj (25.06.86), Grzegorz Suligowski (26.06.81).
Pomocnicy i napastnicy: Łukasz Arak (12.01.86), Piotr Bączek (18.09.90, J), Cezary Bursa (18.04.91, J -> kontuzja), Kamil Czarnecki (19.03.89, J -> Broń Radom), Piotr Czarnecki (30.12.82), Jakub Grzyb (10.04.95), Krzysztof Hebda (26.05.94), Kamil Jankowski (27.06.93), Damian Koptas (09.09.95), Krystian Latos (09.05.92, J), Bartosz Nogaj (17.04.88, J), Grzegorz Olejarz (11.11.90), Rafał Olejarz (13.10.92), Arkadiusz Siwak (25.06.96), Rafał Suligowski (04.04.84), Grzegorz Tarnowski (05.02.84), Mariusz Wasik (29.11.73), Patryk Winiarski (23.04.93), Damian Zawadzki (30.06.88), Kacper Zepchło (02.04.88).
 
Dane z sezonu: 2012/13
Zobacz także dane z sezonu: 2002/03 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19
W drużynie grali m.in.: Krzysztof Banaszkiewicz, Cezary Bursa, Kamil Czarnecki, Daniel Grymuła, Kamil Koniarczyk, Michał Kowalczyk, Adam Śniegocki, Sebastian Wichucki.
 
Rozgrywki z udziałem
   2001/02 - Puchar Polski 2001/2002, grupa: Mazowiecki ZPN
   2002/03 - Liga okręgowa 2002/2003, grupa: Radom
   2002/03 - Puchar Polski 2002/2003, grupa: Mazowiecki ZPN
   2003/04 - Liga okręgowa 2003/2004, grupa: Radom
   2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Mazowiecki ZPN
   2004/05 - Liga okręgowa 2004/2005, grupa: Radom
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Mazowiecki ZPN
   2005/06 - Liga okręgowa 2005/2006, grupa: Radom
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Mazowiecki ZPN
   2006/07 - Liga okręgowa 2006/2007, grupa: Radom
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Mazowiecki ZPN
   2007/08 - Liga okręgowa 2007/2008, grupa: Radom
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Mazowiecki ZPN
   2008/09 - Liga okręgowa 2008/2009, grupa: Radom
   2009/10 - Liga okręgowa 2009/2010, grupa: Radom
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Mazowiecki ZPN - Radom
   2010/11 - Liga okręgowa 2010/2011, grupa: Radom
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Mazowiecki ZPN - Radom
   2011/12 - Liga okręgowa 2011/2012, grupa: Radom
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Mazowiecki ZPN - Radom
   2012/13 - Tymex Klasa okręgowa 2012/2013, grupa: Radom
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Mazowiecki ZPN - Radom
   2013/14 - Tymex Liga okręgowa 2013/2014, grupa: Radom
   2013/14 - Zyko Dróg Puchar Polski 2013/2014, grupa: Mazowiecki ZPN - Radom
   2014/15 - Campeon.pl Liga okręgowa 2014/2015, grupa: Radom
   2014/15 - Zyko Dróg Puchar Polski 2014/2015, grupa: Mazowiecki ZPN - Radom
   2015/16 - Klasa A 2015/2016, grupa: Radom I
   2015/16 - Zyko Dróg Puchar Polski 2015/2016, grupa: Mazowiecki ZPN - Radom
   2016/17 - Nice-Sport 2 Klasa A 2016/2017, grupa: Radom I
   2016/17 - Mirax Puchar Polski 2016/2017, grupa: Mazowiecki ZPN - Radom
   2017/18 - Nice-Sport 2 Klasa A 2017/2018, grupa: Radom I
   2017/18 - Mirax Puchar Polski 2017/2018, grupa: Mazowiecki ZPN - Radom
   2018/19 - Pineks Klasa A 2018/2019, grupa: Radom II
   2018/19 - Mirax Puchar Polski 2018/2019, grupa: Mazowiecki ZPN - Radom

 

Napisz do nas