[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Mirax Puchar Polski 2017/2018, grupa: Mazowiecki ZPN - Radom

I runda - 6 sierpnia
WKS Ruda Wielka - wolny los

Iskra Zbrosza Duża 0-6 Mazowsze Grójec 6 sierpnia, 17:00
Rafał Sobczak 18, 36, Dariusz Cackowski 56, Michał Orłowski 66, 90, Bartosz Pawlak 82
KS Stromiec 0-1 Mogielanka Mogielnica 6 sierpnia, 17:00
Paweł Pajewski 71
Zodiak Sucha 3-1 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 6 sierpnia, 17:00
Piotr Rokiciński 21, Przemysław Chyc 53, Mateusz Glegoła 75 - Mariusz Wawrzyńczak 57
Blask Odrzywół 3-3 Kraska Jasieniec 6 sierpnia, 17:00
k. 6-5
Jarosław Rzuczkowski 50, Mateusz Karwowski 58, 67 - Jan Bińkiewicz 26, 77, Łukasz Sikorski 57
Sadownik Błędów 2-5 KS Warka 6 sierpnia, 17:00
Hubert Krawczak 60, Krzysztof Boroń 68 - Bartłomiej Jałocha 18, 80, 89, Maciej Bubiec 35, Sebastian Ząbkowski 44
Zorza Klwów 3-2 MKS Wyśmierzyce 6 sierpnia, 17:00
Artur Litwiński 12, 25, 44 - Norbert Łysakowski 72, 77
Legion Suskowola 3-4 Radomiak II Radom 6 sierpnia, 17:00
Szymon Glimasiński 31, Zbigniew Żyła 55, Bartłomiej Majewski 65 - Marcel Grot 24, Adrian Nowosadko 70, Patryk Ciupak 84, Filip Grzyb 89
Królewscy Jedlnia 1-5 Proch Pionki 6 sierpnia, 17:00
Sebastian Sałek 33 - Robert Kowalkowski 12, Andile Nqabeni 25, 70, Marcin Cierzuch 41, Mateusz Kołodziej 55
Plon Garbatka-Letnisko 0-5 Legion Głowaczów 5 sierpnia, 17:00
Paweł Śmielak 30, Tomasz Banach 50, 60, 70, Mateusz Krześniak 55
Akcja I Jastrzębia 0-1 Jodła Jedlnia-Letnisko 5 sierpnia, 17:00
Kamil Czarnecki 70
KP Stanisławice 0-1 Młodzik 18 Radom 6 sierpnia, 17:00
Daniel Kamionka 75
KS Magnuszew 3-0 Strażak Wielogóra 6 sierpnia, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Zorza Kowala 0-2 Orzeł Wierzbica 6 sierpnia, 17:00
Grzegorz Dziurzyński 27, Piotr Jaworski 42
KS Jastrząb 0-6 KS Potworów 5 sierpnia, 17:30
Krzysztof Tyczyński 3, 85, Kamil Neska 29, 54, Maciej Gędaj 83, Kacper Tyczyński 90
Chojniak Wieniawa 0-2 Zamłynie Radom 5 sierpnia, 18:00
Paweł Chudziński 22, Mateusz Kubica 36
LKS Potworów 4-2 Powała Taczów 9 sierpnia, 18:30
Michał Pyrka 58, Dawid Lubecki 78, Jarosław Grzybowski 80, Dariusz Stefańczyk 90 - Przemysław Kostrzewa 37, 53
w pierwotnym terminie (6 sierpnia, 17:00) odwołany
Gryfia Mirów 1-4 Centrum Radom 5 sierpnia, 17:00
Igor Jarząbek 90 - Łukasz Hebda 44, Kacper Wnuk 60, Marcin Wiatrak 64, Wojciech Pacyna 74
Wulkan Zakrzew 0-3 Oronka Orońsko 6 sierpnia, 17:00
(wo)
nie odbył się
Hubal Chlewiska 2-4 Szydłowianka Szydłowiec 6 sierpnia, 17:00
Patryk Madej 22, Adam Urban 54 - Kamil Mosiołek 1, Arkadiusz Siwak 14, 18, Kuba Rogala 90
Orzeł Gielniów 3-0 Jaguar Wolanów 6 sierpnia, 17:00
(wo)
nie odbył się
Krępianka Rzeczniów 3-4 Wisła Chotcza 6 sierpnia, 17:00
Szymon Borek 15, 68, Maciej Bajon 85 - Kamil Pastuszka 13 (s), Maciej Szymański 45, Michał Żeromiński 55, 73
Polonia Iłża 5-1 Skaryszewianka Skaryszew 6 sierpnia, 17:00
Łukasz Kaczmarczyk 58, 64, Jakub Ziomek 81, 82, Dawid Pora 90 - Bartłomiej Orczykowski 75
Powiślanka Lipsko 3-0 Zwolenianka Zwoleń 6 sierpnia, 17:00
Adrian Świątek 13 (s), Jakub Lasota 83, Marek Skorupa 87
Iskra Gózd 0-3 KS Chomentów 6 sierpnia, 17:00
(wo)
nie odbył się
Video Ciepielów 0-7 Iłżanka Kazanów 5 sierpnia, 11:00
Oskar Owczarek 28, Mateusz Ciechanowski 29, 38, Bartosz Michalik 54, Paweł Chmielewski 59, Paweł Kołodziejczyk 70 (s), Damian Kozera 87
Video II Ciepielów 1-4 Wisła Solec 6 sierpnia, 17:00
Michał Kosiór 66 - Tomasz Klisowski 14, Piotr Strąk 45, Michał Wojtal 57, Norbert Kołacz 87
Zawisza Sienno 0-3 Gracja Tczów 6 sierpnia, 14:00
Krystian Mularski 7, Artur Karasiński 57, Paweł Rogala 68
Legion II Głowaczów 3-0 WKS Ruda Wielka 5 sierpnia, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry

II runda - 15 sierpnia

Zodiak Sucha 2-3 Mazowsze Grójec 15 sierpnia, 16:00
Bartłomiej Grzywacz 79, Artur Prasek 85 - Paweł Grodzki 6, 46, Maciej Małecki 18
Legion Głowaczów 0-2 Radomiak II Radom 15 sierpnia, 17:30
Marcel Grot 35, Rafał Stróżka 80

III runda - 23 sierpnia

Legion II Głowaczów 4-3 Zamłynie Radom 23 sierpnia, 17:30
Andrzej Badowicz 20, 90, Marcel Czubaj 59, Damian Lisiewski 80 - Patryk Łyżwiński 26, Damian Popiel 90, Paweł Chudziński 90
Blask Odrzywół 1-5 LKS Potworów 23 sierpnia, 17:30
Karol Towarek 89 - Michał Pyrka 11, Daniel Pyrka 14, Kamil Zych 18, Mariusz Soliński 54, Patryk Łukasik 71
Młodzik 18 Radom 3-1 Mazowsze Grójec 23 sierpnia, 17:30
Dominik Woźniak 58, Krzysztof Grzebała 73, 85 - Paweł Grodzki 16
KS Magnuszew 3-6 KS Potworów 22 sierpnia, 18:00
Tomasz Kowalczyk 47, Piotr Janowski 55, Mariusz Domeradzki 60 - Łukasz Grochala 5, 14, Szymon Stefański 28, Maciej Gędaj 43, 75, Daniel Pietraszewski 88
Zorza Klwów 1-5 Centrum Radom 23 sierpnia, 17:30
Rafał Stefański 23 - Robert Grylak 15, Kacper Wnuk 27, 35, Łukasz Hebda 30, Dawid Bogacz 63
KS Warka 1-2 Pilica Białobrzegi 23 sierpnia, 17:30
Adrian Karasek 23 (s) - Damian Stanisławski 5, Konrad Paterek 31
Mogielanka Mogielnica 0-4 Oskar Przysucha 23 sierpnia, 17:30
Przemysław Śliwiński 56, Patryk Gil 60, Tomasz Bartosiak 72, Mariusz Moskwa 90
Orzeł Gielniów 0-3 LKS Promna 23 sierpnia, 17:30
(wo)
nie odbył się
Oronka Orońsko 1-3 Szydłowianka Szydłowiec 23 sierpnia, 17:30
Konrad Stańczyk 69 - Damian Szewczyk 36, 78, Arkadiusz Siwak 59
Orzeł Wierzbica 2-0 Jodła Jedlnia-Letnisko 23 sierpnia, 17:30
Grzegorz Dziurzyński 62, Oskar Abramczyk 83
KS Chomentów 1-5 LKS Jedlińsk 23 sierpnia, 17:30
Damian Grzmil 22 - Brajan Kalbarczyk 15, 55, Paweł Kobylarczyk 61, Damian Prus 83, Konrad Tkaczyk 89
Polonia Iłża 4-1 Gracja Tczów 23 sierpnia, 17:30 (80)
Radosław Cheda 10, Jakub Ziomek 34, Łukasz Kaczmarczyk 78, Mateusz Niewczas 80 - nieznany 12
Powiślanka Lipsko 0-4 Energia Kozienice 22 sierpnia, 18:00
Roman Skowroński 1, 47, 59, Patryk Osiak 89
w Kozienicach; Powiślanka gospodarzem
Radomiak II Radom 0-2 Broń Radom 23 sierpnia, 20:00
Przemysław Wicik 45, Emil Więcek 47
na stadionie MOSiR; Radomiak II gospodarzem
Wisła Solec 1-7 Iłżanka Kazanów 23 sierpnia, 17:30
Jakub Gudwański 5 - Michał Dujka 3, Damian Kozera 10, 47, 75, Bartosz Michalik 32, Paweł Chmielewski 53, 90
Wisła Chotcza 0-3 Proch Pionki 23 sierpnia, 17:30
(wo)
nie odbył się

IV runda - 6 września
(Losowanie - 29 sierpnia 2017, 11:00 - siedziba OZPN Radom)

Energia Kozienice 1-1 Pilica Białobrzegi 6 września, 16:30
k. 3-5
Daniel Ciupiński 55 - Piotr Skałbania 79
KS Potworów 1-3 Polonia Iłża 6 września, 17:00
Łukasz Grochala 40 - Maciej Dusinski 26, Lukasz Kaczmarczyk 67, Pawel Kopcial 88
Legion II Głowaczów 3-0 LKS Potworów 6 września, 16:30
Mateusz Mikocki 13, Piotr Siębor 75, Mateusz Postek 90
Broń Radom 4-0 LKS Jedlińsk 6 września, 18:00
Kamil Czarnecki 67 (k), 70, 78, Wiktor Putin 87
Proch Pionki 1-3 Oskar Przysucha 6 września, 16:30
Mateusz Szczepański 69 - Cezary Zieliński 19, Patryk Gil 79, Paweł Kowalczyk 90
Iłżanka Kazanów 4-1 Szydłowianka Szydłowiec 6 września, 16:30
Bartosz Michalik 48, Marcin Szajnowicz 55, 57, Patryk Ginał 90 - Kamil Mosiołek 13
Młodzik 18 Radom 0-6 Centrum Radom 6 września, 16:30
Orzeł Wierzbica 1-4 LKS Promna 6 września, 16:30

1/4 finału - 20 września

Pilica Białobrzegi 1-1 Oskar Przysucha 20 września, 16:15
k. 6-7
Piotr Skałbania 90 (k) - Przemysław Śliwiński 45
Iłżanka Kazanów 1-0 LKS Promna 27 września, 16:00
Oskar Owczarek 40
w pierwotnym terminie (20 września, 16:15) odwołany z powodu złego stanu boiska
Legion II Głowaczów 1-8 Centrum Radom 27 września, 16:00
w pierwotnym terminie (20 września, 16:15) odwołany z powodu złego stanu boiska
Polonia Iłża 0-3 Broń Radom 27 września, 16:15
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek

1/2 finału - 11 października
(Losowanie - 3 października 2017)

Centrum Radom 2-1 Oskar Przysucha 11 października, 15:30
Mateusz Strzelecki 54 (k), Piotr Tworzewski 90 - Patryk Czarnota 18
Iłżanka Kazanów 2-5 Broń Radom 11 października, 15:45
Paweł Chmielewski 35, Miłosz Dębski 75 - Norbert Korcz 36, Przemysław Wicik 62, nieznany 64, 90, Wojciech Kupiec 90

Finał - 25 października

Centrum Radom 1-4 Broń Radom 25 października, 17:00
Mateusz Strzelecki 5 - Damian Szczepański 54 (s), Marcin Wiatrak 64 (s), Przemysław Wicik 68, Kamil Czarnecki 84
w Radomiu; na stadionie MOSiR

Puchar Polski 2017/2018 (Mazowiecki ZPN)

Puchar Polski 2017/2018 (Mazowiecki ZPN - Ciechanów-Ostrołęka)
Puchar Polski 2017/2018 (Mazowiecki ZPN - Płock)
Puchar Polski 2017/2018 (Mazowiecki ZPN - Siedlce)
Puchar Polski 2017/2018 (Mazowiecki ZPN - Warszawa)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas