[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2017/2018, grupa: Mazowiecki ZPN - Płock

Runda wstępna - 12 sierpnia

Stoczniowiec Płock 4-2 Delta Słupno 12 sierpnia, 14:00
Paweł Nowak 63, Patryk Gałamaga 68, Przemysław Kowalczyk 74, Maciej Skierkowski 87 - Maciej Piórkowski 23, Daniel Żołek 61
Zorza Szczawin Kościelny 4-5 Skra Drobin 12 sierpnia, 17:30
Adam Sarzała 30, 39, Adrian Matusiak 57, 75 - Barłomiej Mielczarski 21, 51, 85, Kamil Zawistowski 40, Hubert Krzysztofiak 69
ULKS Ciółkowo 2-5 Start Proboszczewice 12 sierpnia, 17:30
Wiktor Kopyt 3, Damian Głowala 19 - Dawid Ziemczyk 12, Przemysław Bońkowski 42, Piotr Malanowski 60, Arkadiusz Majchrzak 81, Dorian Pilaszewski 83
Lwówianka Lwówek 2-5 Świt Staroźreby 12 sierpnia, 9:30
Łukasz Nowogórski 56, 70 - Marcin Białek 17, 28, 44, Maciej Niedzielak 46, Maciej Sobiesiak 74
Wicher Cieszewo 3-0 Stegny Wyszogród 12 sierpnia, 17:30
(wo)
goście nie dojechali
Zjednoczeni Bulkowo 3-5 Orzeł Goleszyn 12 sierpnia, 17:30
Krzysztof Jakubiak 15, Piotr Banaś 19, Paweł Małkiewicz 57 - Piotr Borowski 7, Przemysław Borowski 13, 53, Damian Mórawski 27, 80
Szopen Sanniki 3-3 Błękitni Gąbin 12 sierpnia, 17:30
k. 5-3
Mateusz Roguski 11, 30, Łukasz Wiśniewski 58 - Kamil Baranowski 19, Wojciech Górecki 40, 88
Kasztelan Białe Błoto 0-6 Błyskawica Lucień 12 sierpnia, 17:30
Marcin Janczarek 6 (s), Michał Jędrzejczak 26, Łukasz Kaczmarek 40, 52, 69, Dawid Lemański 84
Relax Miszewo Murowane 2-3 Wisła Główina-Sobowo 12 sierpnia, 17:30
Radosław Kijoch ?, Damian Sikorski ? - Bartosz Andrzejewski ?, Rafał Gołębiewski ?, Kamil Jaszczak ?
w Sobowie; Relax gospodarzem
Wisła Nowy Duninów 4-3 Skrwa Łukomie 12 sierpnia, 16:00
Rafał Rękawiecki 30, 35, 56, Kamil Woźniak 48 - Daniel Kaczmarczyk 15, 25, Michał Jagodziński 36
Zryw Bielsk 5-1 Unia Iłów 12 sierpnia, 17:30
Filip Orłowski 2, 13, 27, Kamil Łęcki 40, Adrian Żuchniewicz 82 - Mateusz Janicki 63
Unia Czermno 3-1 Kasztelan Sierpc 22 sierpnia, 17:30
w pierwotnym terminie (12 sierpnia, 17:30) odwołany

1/8 finału - 6 września

Orzeł Goleszyn 0-3 Unia Czermno 6 września, 17:00
Kamil Sieciński 35, Damian Sztendor 70, Łukasz Woźniak 80
Świt Staroźreby 0-0 Mazur Gostynin 6 września, 17:00
k. 5-6
Skra Drobin 3-0 Bzura Chodaków (Sochaczew) 6 września, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Błyskawica Lucień 4-3 Start Proboszczewice 6 września, 17:00
Krzysztof Kamiński ?, ?, Adrian Śmiałkowski ?, ? - nieznany ?, ?, ?
Stoczniowiec Płock 0-10 Wisła II Płock 6 września, 17:00
Łukasz Trzciński 3, Bartłomiej Machnicki 12, Radosław Gałązka 32, Marcin Mielczarski 33, Mateusz Tomaszewski 44, Filip Januszczak 65, 90, Kamil Nowicki 68, Piotr Majchrzak 82, Karol Zalewski 87 (k)
na bocznym boisku Wisły; Stoczniowiec gospodarzem
Wisła Nowy Duninów 1-7 Zryw Bielsk 6 września, 17:00
Konrad Sztenderewicz 83 - Krystian Markowski 3, Kamil Gapiński 35, Bartłomiej Lorenc 42, Przemysław Mysielski 62, 85, Mateusz Łogosz 68, Damian Pomorski 88
Wisła Główina-Sobowo 3-3 Amator Maszewo 6 września, 17:00
k. 6-5
nieznany 15, 39 (k), 75 (k) - Tomasz Golatowski 17, Tomasz Sudomir 29, 88
Szopen Sanniki 3-2 Wicher Cieszewo 6 września, 17:00
Dariusz Bujakowski ?, Dominik Sapiński ?, Mateusz Cieślak ? - Mateusz Dopieralski ?, nieznany ?

1/4 finału - 27 września

Unia Czermno 2-2 Mazur Gostynin 27 września, 16:30
k. 3-4
Skra Drobin 2-2 Błyskawica Lucień 27 września, 16:30
k. 6-7
Zryw Bielsk 0-7 Wisła II Płock 27 września, 16:30
Jakub Panek 6, 23, 43, Eryk Krawczyk 46, Olaf Bieńkowski 51, 90, Jarosław Sulkowski 76 (s)
Szopen Sanniki 3-3 Wisła Główina-Sobowo 27 września, 16:30
k. 4-5

1/2 finału - 4 października

Błyskawica Lucień 2-9 Mazur Gostynin 4 października, 16:00
Piotr Wilamowski 63, Adrian Śmiałkowski 83 (k) - Jarosław Kułaga 1, Michał Matecki 16, Rafał Wilamowski 18, 54, Gracjan Sobczak 39, Bartosz Wiśniewski 68 (k), Bartosz Komorowski 71, 88, 90
Wisła Główina-Sobowo 0-4 Wisła II Płock 4 października, 16:00
Emil Szostak 2, Filip Januszczak 27, Bartłomiej Machnicki 50, Damian Szczepański 75

Finał - 18 października
(Losowanie gospodarza - 10 października 2017, 15:30 - siedziba OZPN Płock)

Wisła II Płock 0-2 Mazur Gostynin 18 października, 15:30
Bartosz Komorowski 18, Bartłomiej Dębicki 84
w Płocku; na Stadionie Miejskim im. Bernarda Szymańskiego

Puchar Polski 2017/2018 (Mazowiecki ZPN)

Puchar Polski 2017/2018 (Mazowiecki ZPN - Ciechanów-Ostrołęka)
Mirax Puchar Polski 2017/2018 (Mazowiecki ZPN - Radom)
Puchar Polski 2017/2018 (Mazowiecki ZPN - Siedlce)
Puchar Polski 2017/2018 (Mazowiecki ZPN - Warszawa)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas