[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2017/2018, grupa: Mazowiecki ZPN - Warszawa

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 15 sierpnia
Legion Warszawa - wolny los

Kartofliska.pl Warszawa 1-1 Bar Ulubiona ETV Warszawa 15 sierpnia, 17:00 (500)
k. 2-3
Jakub Olkiewicz 64 - Jacek Kacprzak 54
na stadionie Marymontu
SRS Zamienie 2-10 Rozwój Warszawa 15 sierpnia, 17:00
Kacper Król 44, Łukasz Papis 48 - nieznany ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?
w Nowej Woli
GKP Targówek (Warszawa) 2-5 Wicher Kobyłka 15 sierpnia, 17:00 (100)
Damian Talarek 5, Mateusz Sokólski 90 - Daniel Kania 19, Jan Szulkowski 29, 70, 90, Kamil Śliwowski 55
Irzyk Warszawa 0-20 MKS Hutnik Warszawa 15 sierpnia, 17:00
Sebastian Baran ?, ?, ?, Mateusz Soliwoda ?, ?, ?, Adrian Basiuk ?, ?, Maciej Ziemski ?, Sebastian Czarnecki ?, ?, Marek Utnicki ?, ?, Piotr Płotnicki ?, Michał Płotnicki ?, ?, Kamil Pietrzykowski ?, ?, Tytus Lipiński ?, nieznany ?
na stadionie Hutnika; Irzyk gospodarzem
Farmacja Tarchomin (Warszawa) 0-7 AON Rembertów (Warszawa) 15 sierpnia, 17:00
Jakub Lisiecki ?, ?, ?, Paweł Długołęcki ?, Bartosz Szadkowski ?, Paweł Kukawka ?, Patryk Radzikowski ?
na stadionie AON Rembertów; Farmacja gospodarzem
Pogoń Wiskitki 3-0 FC Płochocin 15 sierpnia, 17:00
(wo)
Mateusz Hunikowski ?, ?, Robert Górski ?, ?, Albert Walkiewicz ?, Robert Krzowski ?, nieznany ?, ?
na boisku 0-8; w drużynie goście wystąpił nieuprawniony zawodnik - Mateusz Hunikowski
Mazur II Radzymin 1-3 Sokół Celestynów 15 sierpnia, 10:30
Damian Wasiak 10 - Marcin Wasiński 70, Konrad Kurach 75, Mateusz Kulka 83
Bór Regut (oldboje) 0-3 Advit Wiązowna
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
KS Blizne 3-7 Inter Warszawa 15 sierpnia, 17:00
nieznany ?, ?, ? - Mateusz Bąk ?, ?, Mikołaj Piotrowski ?, nieznany ? (k), Mateusz Kuba ?, Emil Potapczuk ?, Piotr Bujalski ?
w Zielonkach
WKS Rząśnik 2-7 Mazur Radzymin 15 sierpnia, 17:00
Jakub Wierzchoń ?, Mateusz Nowicki ? - nieznany ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?
SKP Korona Warszawa 9-4 Victoria Zerzeń (Warszawa) 16 sierpnia, 18:00
na boisku BOS przy ul. Strumykowej
Korona Jadów 1-5 AP Marcovia II Marki 15 sierpnia, 17:00
Marcin Śliwa 86 (k) - Arkadiusz Kublik 28, 37, Karol Kurek 34, 53, Dariusz Kwiatkowski 83
Promnik II Łaskarzew 0-0 Start Otwock 15 sierpnia, 17:00
k. 2-4
Orion Cegłów 1-5 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 15 sierpnia, 17:00
Piotr Popławski 40 - Arkadiusz Olejnik 31, 49, Adam Myszkowski 44, 51, Mateusz Domosławski 50
IFQ Warszawa 1-11 Huragan II Wołomin 15 sierpnia, 17:00
Marcin Fijołek 4 - Piotr Więch 15, Sebastian Kozłowski 16, 34 (k), 36, Paweł Maliszewski 23, 45, 82, Michał Antol 37, 74, Piotr Manaj 65, Maciej Kamiński 81
w Wołominie; IFQ Warszawa gospodarzem
KS Glinianka 4-0 Amur Wilga 15 sierpnia, 17:00 (120)
Marcin Dadas 13, Krzysztof Gniadek 28 (k), Wojciech Ekert 32, Marcin Wiekiera 36
Zły Warszawa 0-5 PKS Radość (Warszawa) 15 sierpnia, 17:00
Marcin Pazgier 29, Bartosz Godlewski 38, 50, Piotr Pyra 47, 85
na stadionie DOSiR
Reprezentacja Dziennikarzy Warszawa 2-3 Wisła Jabłonna 15 sierpnia, 16:00 (40)
Piotr Orliński 25, Jan Cios 80 - Paweł Madej 9, Michał Banaszek 18, Tomasz Tomaszek 22
w Nowym Dworze Mazowieckim
Orzeł Parysów 1-2 Józefovia II Józefów 15 sierpnia, 17:00 (40)
Daniel Anczarski 35 - Krzysztof Czapkowski ?, Bartłomiej Bakuła ?
Jeziorka Prażmów 2-3 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 15 sierpnia, 17:00
Łukasz Paradowski ?, Tomasz Magierowski ? - Piotr Kurek 48, Igor Retmaniak 55, 60
GKS Dąbrówka 2-4 SRT Halinów 16 sierpnia, 19:00
Karol Kupsiński 15 (k), Patryk Stankowski 60 - Adrian Banaszek 13, 35, Krystian Rogala 33, nieznany 75
w Kobyłce
Relax Radziwiłłów 6-1 Tur Jaktorów 15 sierpnia, 17:00
Rafał Aleksandrowicz ?, Konrad Koziarski ?, Michał Kośmider ?, Jarosław Napiórkowski ?, Daniel Badowski ?, Mateusz Piątek ? - nieznany ?
Józefowianka Józefów 3-4 MKS II Piaseczno 15 sierpnia, 17:00
Paweł Chodniewicz 20, Krzysztof Jastrzębski 68 (k), Damian Dymkowski 84 - Patryk Kościanek 50, 55, 85, Barosz Wysocki 70
w Płochocinie
Coco Jambo Warszawa 1-4 Świt Warszawa 15 sierpnia, 11:00
Borys Paja 90 - Jakub Głowala 13, 43, 44, Kacper Krajewski 35
na stadionie DOSiR
Sokół II Serock 0-5 Pogoń Józefów 15 sierpnia, 17:00
Dąb II Wieliszew 3-5 Bednarska Warszawa 17 sierpnia, 20:00
w Warszawie; na bocznym boisku Polonii
Orły Zielonka 2-2 Bór Regut 15 sierpnia, 17:00
k. 4-3
Michał Kropiewnicki 45 (k), Tomasz Małek 90 - Piotr Zawada 29, Adam Strzeżysz 62
MKS Polonia Warszawa (j) 0-3 Wisła Dziecinów 15 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Walka Kosów 2-8 Laura Chylice 15 sierpnia, 17:00
Marcin Tadzik 70, Patryk Kostana 80 - Jacek Wąsik ?, ?, Tomasz Jagiełło ?, ?, Kamil Majorek ?, ?, Jarosław Jamrozik ?, Jacek Olbryś ?
WS Warszawa 0-0 UKS Łady 15 sierpnia, 17:00
k. 3-4
na stadionie Olimpii / wynik nieznany
OIRP Warszawa 2-2 Kamionek Warszawa 15 sierpnia, 20:00
k. 3-4
Daniel Modelski 47, Miłosz Borowiecki 90 - Adam Janik 28, Filip Pyrzanowski 81
w Ząbkach

II runda - 23 sierpnia

Bar Ulubiona ETV Warszawa 0-21 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 23 sierpnia, 20:30
Krzysztof Kucharczyk 1, 7, 10, 22, 31, 53, 83, Damian Rybak 11, Maciej Adam 13 (s), Paweł Brudziński 29, 36, 42, 43, Kamil Przyżycki 52, 66, 76, Daniel Pałuba 56, 68, Marcin Misiak 59, Bartłomiej Danielik 81, 86
w Ząbkach; na bocznym boisku Dolcanu
Rozwój Warszawa 0-3 KS Raszyn
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Wicher Kobyłka 1-2 Agape Białołęka (Warszawa) 23 sierpnia, 17:00 (80)
Jan Szulkowski 45 - Rafał Cybulski 24, Paweł Mańk 60
MKS Hutnik Warszawa 2-3 Błyskawica Warszawa 23 sierpnia, 18:00
Mateusz Swoboda 35, Kamil Pietrzykowski 75 - Bartłomiej Gołasiewicz ?, Krystian Szularz ?, Jacek Rybak ?
AON Rembertów (Warszawa) 2-3 Ursus II Warszawa 23 sierpnia, 17:00
nieznany ?, ? - Konrad Szkopiński ?, Michał Ambrozik ?, Kamil Świerczek ?
Pogoń Wiskitki 1-5 Unia Warszawa 23 sierpnia, 17:00
Tomasz Wójcik 80 - Filip Stępniak ?, ?, Patryk Modzelewski ?, Marcin Kraszewski ?, Jakub Grygalewicz ?
Sokół Celestynów 1-6 Victoria II Sulejówek 23 sierpnia, 17:00
Michał Żebrowski 11 - Mateusz Trąbiński 14, 25, Eryk Agnyziak 16, 18, 89, Adrian Kowalski 90
Advit Wiązowna 2-2 Promnik Łaskarzew 23 sierpnia, 17:00
k. 4-2
Inter Warszawa 4-4 Naprzód Stare Babice 23 sierpnia, 20:40
k. 3-2
Michał Kleindienst 10, Mikołaj Piotrowski 27, nieznany 60 (s), Paweł Pytlak 75 - Łukasz Ochocki 17 (k), 87, Patryk Stefaniak 18, Kamil Janasz 32
na bocznym boisku Drukarza
Mazur Radzymin 2-0 Bug II Wyszków 23 sierpnia, 17:00
SKP Korona Warszawa 0-2 Józefovia Józefów 23 sierpnia, 20:00 (50)
Marcin Makulec 9, Łukasz Poszalski 48
w Józefowie; SKP Korona gospodarzem
AP Marcovia II Marki 1-4 Escola Varsovia Warszawa 23 sierpnia, 17:00
Piotr Bielecki 30 - Mateusz Mazur ?, Konrad Porzeziński ?, Piotr Wrzeszcz ?, ?
Start Otwock 0-4 Sparta II Jazgarzew 23 sierpnia, 17:00
Dawid Słomiński 30 (k), 60, Karol Matulka 40, Jewhen Dawydenko 80
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 2-1 AP Żyrardów 23 sierpnia, 17:00
Paweł Lach 24, Mateusz Domosławski 38 - Dominik Marusiak 25
Huragan II Wołomin 0-3 AP Marcovia Marki 23 sierpnia, 17:00
Mateusz Kalinowski 36, Michał Grykałowski 44, Przemysław Sieczko 90
KS Glinianka 0-1 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 23 sierpnia, 17:00 (50)
Piotr Grzelka 21
PKS Radość (Warszawa) 1-3 SEMP Ursynów (Warszawa) 23 sierpnia, 17:00
Antoni Orliński ? - Łukasz Rostkowski 4, Mateusz Kluczyński 10, 75
Wisła Jabłonna 5-1 Bóbr Tłuszcz 23 sierpnia, 17:00 (30)
Szymon Prandzioch 42, Michał Banaszek 56, 56, 73, Łukasz Walczak 76 - nieznany 41
Józefovia II Józefów 0-3 Mazur II Karczew 23 sierpnia, 17:00 (30)
Maciej Pikiewicz ? (k), Artur Wójcik ?, Bartosz Biedrzycki ?
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 4-1 Wisła Maciejowice 23 sierpnia, 17:00
Łukasz Fedurek ?, Kamil Marczak ?, ?, Piotr Kurek ? - Marek Górski ?
SRT Halinów 2-8 Hutnik Warszawa 23 sierpnia, 17:00
Adrian Banaszek 42, 81 - Damian Pracki 13, 28, 77, Łukasz Szala 30, 71, Paweł Tarnowski 38, 40, Erwin Nowik 87
w Długiej Kościelnej
Relax Radziwiłłów 2-4 Błękitni Korytów 23 sierpnia, 17:00
Michał Kośmider 70, Mateusz Piątek 90 - nieznany 30, 55, 88, 90
MKS II Piaseczno 3-0 LKS Chlebnia
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Świt Warszawa 3-8 Przyszłość Włochy (Warszawa) 23 sierpnia, 17:00
Pogoń Józefów 0-7 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 23 sierpnia, 19:00
w Nowym Dworze Mazowieckim; Pogoń gospodarzem
Bednarska Warszawa 0-7 Sokół Serock 23 sierpnia, 20:00
w Serocku; Bednarska gospodarzem
Orły Zielonka 0-3 Dąb Wieliszew 23 sierpnia, 18:30
Wisła Dziecinów 2-6 Grom Warszawa 23 sierpnia, 17:00
nieznany ?, ? - Konrad Trzęsiara 15, Dominik Dukalski 20, 40, 47, 80, Aleksander Stolarz 63
Laura Chylice 8-2 KS Teresin 23 sierpnia, 17:00
Jacek Wąsik ?, ?, Tomasz Jagiełło ?, ?, Jarosław Jamrozik ?, Jacek Obryś ?, Maciej Jagiełło ?, Jarosław Komosa ? - Michał Bargieł ?, ?
UKS Łady 2-4 Naprzód Brwinów 23 sierpnia, 19:00
nieznany ?, ? - Stefan Żaryn ?, Jakub Białobrzewski ?, Kamil Malinowski ?, ? (s) ?
w Raszynie
Kamionek Warszawa 3-0 Piast Piastów 23 sierpnia, 19:30
(wo)
w Sulejówku / goście nie dojechali
Legion Warszawa 1-5 Olimpia Warszawa 23 sierpnia, 17:30
Piotr Wojciechowski 53 - Hubert Sobotka 10, 60, Bartosz Lewiński 20, 70 (k), Kacper Starek 75
na stadionie Olimpii; Legion gospodarzem

III runda - 6 września

Inter Warszawa 2-3 Laura Chylice 6 września, 20:40
Mikołaj Piotrowski 39, Mateusz Bubrzyk 58 - Michał Maroń 11, Mateusz Wasilkiewicz 31, Michał Krzymiński 42
na bocznym boisku Drukarza
Naprzód Brwinów 2-0 Olimpia Warszawa 6 września, 16:30
Robert Duch 23, Adrian Lewandowski 27
Agape Białołęka (Warszawa) 2-1 Ursus II Warszawa 6 września, 16:30
Paweł Mańk 10, Rafał Cybulski 31 - nieznany ?
na stadionie AZS AWF
Mazur Radzymin 6-1 Błękitni Korytów 6 września, 16:30
Tomasz Rosłon 5, Hubert Zach 10, Piotr Augustyniak 58, 60, Marcin Pszczółkowski 85, 90 - Bartosz Gontarz 80
Błyskawica Warszawa 1-10 Józefovia Józefów 6 września, 19:00
nieznany 87 - Elias Shehadee 12, 57, 90, Norbert Smoliński 59, Łukasz Rosłonek 68, Marek Rogowski 70, Marcin Makulec 77, 81, 84, Robert Rokicki 79
na stadionie DOSiR
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0-5 Escola Varsovia Warszawa 6 września, 18:00
nieznany 39, 59, 82, 87, 89
Unia Warszawa 1-2 Victoria II Sulejówek 6 września, 20:00
Dawid Jankiewicz 73 - Mikołaj Zawistowski 70, Jakub Kopacz 78
na stadionie MBOPN
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 2-2 KS Raszyn 6 września, 16:30
k. 3-4
Marcin Misiak 52, Patryk Kowalczyk 59 - Adrian Cuch 47, Przemysław Kosmala 90
SEMP Ursynów (Warszawa) 4-5 Mazur II Karczew 6 września, 16:30
Mateusz Szarpak 34, Kacper Borkowski 57, Przemysław Piekarz 73, 85 - Grzegorz Bielecki 25, Maciej Pikiewicz 60, Jakub Trzaskowski 61, Bartłomiej Jobda 74, Paweł Chodkiewicz 88
na stadionie Hutnika
Sokół Serock 2-4 Przyszłość Włochy (Warszawa) 6 września, 18:30
Krystian Szambelan 23, 29 (k) - nieznany 47, 56, 72, 81
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 0-3 Grom Warszawa 13 września, 20:00
Dominik Dukalski 23, Konrad Trzęsiara 40, Robert Nowak 50
w pierwotnym terminie (6 września, 16:30) odwołany / w drugim terminie w Warszawie; na boisku ZS im. Michała Konarskiego
MKS II Piaseczno 2-1 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 6 września, 16:30
Radosław Cieślak 72, Patryk Kościanek 89 - Arkadiusz Olejnik 83 (k)
Dąb Wieliszew 1-1 Hutnik Warszawa 6 września, 19:00
k. 1-4
Jakub Łotowski 73 - Paweł Tarnowski 43
Kamionek Warszawa 1-7 AP Marcovia Marki 5 września, 20:30
Kamil Kądziela 32 - Andrzej Pietrucha 5, Dariusz Piwowarek 20, Artur Szleżanowski 30, Mateusz Kalinowski 72, Kacper Lachowicz 81 (k), 86, 87
w Ząbkach
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 3-2 Advit Wiązowna 6 września, 19:00
Bartłomiej Obrębski 6, 55, Piotr Kurek 15 - Łukasz Fedurek 24 (s), Piotr Bąk 48
Wisła Jabłonna 3-0 Sparta II Jazgarzew 6 września, 16:30
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek

IV runda - 20 września

Mszczonowianka Mszczonów 0-0 Znicz II Pruszków 19 września, 16:30
k. 1-4
Mazur II Karczew 3-0 Naprzód Brwinów 20 września, 16:00
Grzegorz Bielecki 62 (k), 85, Paweł Chodkiewicz 71
MKS II Piaseczno 2-1 KS Raszyn 20 września, 16:00
Patryk Kościanek 7, Konrad Deperasiński 65 (k) - Rafał Jankowski 74
Drukarz Warszawa 6-3 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 20 września, 19:00
Dominik Gąska ?, ?, Piotr Wołowicz ?, ?, Michał Knajdrowski ? (k), Kamil Smoliński ? - Michał Wiweger ?, Krzysztof Pikus ?, Bartosz Kwiatkowski ?
na bocznym boisku
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 2-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 20 września, 17:00
Dariusz Nowak 57, Kamil Marczak 77 - Paweł Czarnecki 60
KS Łomianki 3-4 Huragan Wołomin 20 września, 16:00
Piotr Strzemecki 1, 12, 70 - Rafał Wielądek 7, 35, Michał Zapaśnik 15, Marcin Figiel 80
Józefovia Józefów 3-0 Przyszłość Włochy (Warszawa) 20 września, 19:30
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
AP Marcovia Marki 1-0 Hutnik Warszawa 20 września, 16:00
Michał Grykałowski 90
Mazur Radzymin 3-2 Bug Wyszków 20 września, 16:00
Hubert Zach 22, Marcin Pszczółkowski 43, Daniel Giera 87 - nieznany 54, 62
Wisła Jabłonna 1-6 Wilga Garwolin 20 września, 16:00
Łukasz Gałązka ? - Paweł Pyra ?, Sebastian Papiernik ?, ?, ?, Mateusz Gola ?, Sergiusz Wiechowski 10
Grom Warszawa 2-5 MKS Piaseczno 20 września, 20:00
Konrad Trzęsiara 33, Jacek Kaczorek 55 - Adrian Szewczyk 23, Filip Jadacki 70, 72, 84, Karol Skóra 81
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Escola Varsovia Warszawa 1-4 Mazur Karczew 20 września, 16:00
Ołeksandr Jacenko 61 - Arkadiusz Zalewski 3, Paweł Bylak 30, Szymon Maruszewski 85, Marcin Raszka 90
na stadionie Polfy
Victoria II Sulejówek 2-3 Sparta Jazgarzew 20 września, 20:00
Jarosław Kania 6, Tomasz Odoliński 46 (s) - Rafał Wiśniowski 24, Konrad Rudnicki 77, Tomasz Ćwil 80
Laura Chylice 2-2 Błonianka Błonie 20 września, 18:00
k. 8-7
Tomasz Jagiełło 22, Jacek Wąsik 53 - Michał Kępka 83, Adrian Binienda 90
w Piasecznie
Agape Białołęka (Warszawa) 0-2 Dolcan Ząbki 20 września, 19:30 (50)
Krystian Lewandowski 34, Konrad Cichowski 74 (k)
w Ząbkach

V runda - 27 września
(Losowanie - 21 września 2017)
Mazur Radzymin - wolny los

Mazur II Karczew 0-1 Drukarz Warszawa 27 września, 16:45 (20)
Piotr Wołowicz 77 (k)
MKS II Piaseczno 2-2 Wilga Garwolin 27 września, 16:00
k. 3-0
Konrad Deperasiński 48, 64 - Damian Rodak 81, Filip Gac 90
Mazur Karczew 8-0 MKS Piaseczno 27 września, 19:00
Maciej Krawczyk 26 (k), Paweł Bylak 51, Kamil Gałązka 57 (k), 76, Marcin Raszka 72, 77, 82, Szymon Dąbrowski 76
Dolcan Ząbki 5-0 Sparta Jazgarzew 27 września, 19:30 (50)
Krystian Lewandowski 30, Patryk Kozierkiewicz 40, Mateusz Jaroszewski 49, Konrad Cichowski 58, Piotr Augustyniak 80
Józefovia Józefów 0-0 Huragan Wołomin 27 września, 19:30
k. 1-3
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 3-3 AP Marcovia Marki 27 września, 18:00
k. 3-4
Kamil Marczak 42, Dariusz Nowak 52, Artur Szleżanowski 64 (s) - Michał Grykałowski 30, Dariusz Piwowarek 85, 90 (k)
Laura Chylice 0-8 Znicz II Pruszków 27 września, 18:00
Michał Piszczatowski 5, Marcin Popławski 10, 26, 43, 58, Jakub Łabęda 30, 41, Mateusz Wójcik 78
w Piasecznie

1/4 finału - 4 października
(Losowanie - 29 września 2017)

AP Marcovia Marki 0-9 Mazur Karczew 4 października, 15:30
Jakub Pasik 18, 77, Arkadiusz Zalewski 41, Jakub Piekut 63, Mateusz Pielak 65, 82, Kamil Gałązka 67, Adrian Kamiński 78, Daniel Zembol 83
Mazur Radzymin 3-6 Dolcan Ząbki 4 października, 15:30
Radosław Gajewski 18 (k), Bartłomiej Balcer 58, Hubert Zach 65 - Marcin Wyszyński 3 (s), Patryk Kozierkiewicz 10, Paweł Nowacki 40 (k), 88, Łukasz Zaniewski 42, Patryk Szeliga 86
Huragan Wołomin - Drukarz Warszawa 4 października, 15:30
(wo)
Marcin Figiel 33, 64, Filip Pakuła 90
obustronny walkower / na boisku 3-0; w obu drużynach wystąpili nieuprawnieni zawodnicy
MKS II Piaseczno 0-3 Znicz II Pruszków 4 października, 15:30
(wo)
Patryk Kościanek 50, 65, 82 - Marcin Popławski 73
na boisku 3-1; w drużynie gospodarzy wystąpili nieuprawnieni zawodnicy

1/2 finału - 18 listopada
(Losowanie - 10 października 2017)
Znicz II Pruszków - wolny los

Dolcan Ząbki - Mazur Karczew 18 listopada, 12:00

Autor: Bartłomiej Dyr
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas