[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2015/2016, grupa: Radom I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zamłynie Radom 26 63 20 3 3 101-28 8 3 2 55-11 12 0 1 46-17
2.  Centrum Radom 26 60 19 3 4 95-24 10 1 2 52-8 9 2 2 43-16
3.  Oronka Orońsko 26 57 18 3 5 66-17 11 1 1 44-6 7 2 4 22-11
4.  Gracja Tczów 26 48 14 6 6 82-38 7 3 3 52-20 7 3 3 30-18 2 4 1 1 0 3-2
5.  Powała Taczów 26 48 14 6 6 53-40 9 2 2 28-17 5 4 4 25-23 2 1 0 1 1 2-3
6.  Strażak Wielogóra 26 41 13 2 11 55-68 9 1 3 35-20 4 1 8 20-48 2 3 1 0 1 3-3
7.  Gryfia Mirów 26 41 13 2 11 60-57 6 1 6 28-26 7 1 5 32-31 2 3 1 0 1 3-3
8.  Iskra Gózd 26 36 10 6 10 34-46 6 3 4 21-19 4 3 6 13-27
9.  Gryf Policzna 26 28 8 4 14 42-56 5 2 6 24-19 3 2 8 18-37
10.  Akcja I Jastrzębia 26 26 7 5 14 46-75 3 4 6 24-33 4 1 8 22-42
11.  Zorza Kowala 26 25 8 1 17 38-81 5 1 7 21-30 3 0 10 17-51
12.  KS Chomentów 26 24 6 6 14 37-60 3 3 7 22-39 3 3 7 15-21
13.  Megawat Świerże Górne 26 7 2 1 23 30-111 1 1 11 17-50 1 0 12 13-61
14.  Zwolenianka II Zwoleń 26 16 4 4 18 26-64 4 0 9 16-28 0 4 9 10-36
Zwolenianka II Zwoleń wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Zamłynie Radom    0-0 1-0 2-2 5-0 11-1 1-2 2-2 8-1 6-0* 6-0 1-2 9-1 3-0* 
 2 Centrum Radom0-1     1-0 7-1 2-2 7-0 4-1 0-1 7-0 5-0 9-1 1-0 6-1 3-0* 
 3 Oronka Orońsko1-2 3-0     0-0 3-0 4-1 4-1 6-0 1-0 4-0 4-0 5-0 6-2 3-0 
 4 Gracja Tczów2-3 0-2 0-0     1-1 6-0 6-2 2-2 7-2 6-3 6-1 2-4 11-0 3-0* 
 5 Powała Taczów0-4 1-1 1-0 1-2     2-1 2-2 4-0 2-1 2-1 4-2 2-1 4-2 3-0* 
 6 Strażak Wielogóra4-2 1-2 3-2 1-6 1-3     2-0 5-1 1-0 5-1 3-0 2-2 4-1 3-0* 
 7 Gryfia Mirów2-7 2-6 3-4 3-2 0-1 3-1     0-1 0-1 3-1 5-1 1-1 3-0* 3-0* 
 8 Iskra Gózd0-2 0-5 0-0 1-1 1-1 0-3* 0-1     4-2 5-2 1-0 2-1 4-1 3-0* 
 9 Gryf Policzna0-1 0-6 0-2 1-0 3-2 0-1 6-0 1-2     2-3 6-0 1-1 3-0 1-1 
 10 Akcja I Jastrzębia2-5 2-7 1-2 0-3 3-3 2-2 1-3 1-0 1-1     2-3 1-0 5-1 3-3 
 11 Zorza Kowala1-3 1-5 0-3 1-4 1-2 1-2 0-7 3-1 4-1 2-2     2-0 3-0* 2-0 
 12 KS Chomentów1-7 2-6 1-4 1-5 1-4 4-2 1-2 1-1 1-1 0-1 2-1     3-1 4-4 
 13 Megawat Świerże Górne2-6 0-2 0-2 0-2 0-5 4-6 2-8 0-2 1-5 2-5 3-5 1-0     2-2 
 14 Zwolenianka II Zwoleń2-3 4-1 0-3* 0-2 2-1 4-0 2-3 2-0 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3*     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Zorza Kowala 3-1 Iskra Gózd 16 sierpnia, 17:00
Powała Taczów 2-2 Gryfia Mirów 15 sierpnia, 13:00
Oronka Orońsko 6-2 Megawat Świerże Górne 15 sierpnia, 14:00
Centrum Radom 7-0 Strażak Wielogóra 15 sierpnia, 17:00
KS Chomentów 0-1 Akcja I Jastrzębia 15 sierpnia, 14:00
Zwolenianka II Zwoleń 2-3 Zamłynie Radom 15 sierpnia, 14:00
Gracja Tczów 7-2 Gryf Policzna 15 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Zamłynie Radom 2-2 Gracja Tczów 22 sierpnia, 17:00
Akcja I Jastrzębia 3-3 Zwolenianka II Zwoleń 22 sierpnia, 16:00
Strażak Wielogóra 2-2 KS Chomentów 22 sierpnia, 17:00
Megawat Świerże Górne 0-2 Centrum Radom 23 sierpnia, 17:00
pierwotnie zweryfikowany jako walkower 0-3 z powodu gry nieuprawnionego zawodnika w drużynie gospodarzy
Gryfia Mirów 3-4 Oronka Orońsko 22 sierpnia, 17:00
Zorza Kowala 1-2 Powała Taczów 23 sierpnia, 17:00
Gryf Policzna 1-2 Iskra Gózd 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Powała Taczów 4-0 Iskra Gózd 30 sierpnia, 17:00
Oronka Orońsko 4-0 Zorza Kowala 30 sierpnia, 16:00
Centrum Radom 4-1 Gryfia Mirów 30 sierpnia, 11:00
KS Chomentów 3-1 Megawat Świerże Górne 29 sierpnia, 14:00
Zwolenianka II Zwoleń 4-0 Strażak Wielogóra 29 sierpnia, 17:00
Gracja Tczów 6-3 Akcja I Jastrzębia 30 sierpnia, 16:00
Gryf Policzna 0-1 Zamłynie Radom 29 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 5-6 września

Iskra Gózd 0-2 Zamłynie Radom 6 września, 16:00
w Jastrzębi
Akcja I Jastrzębia 1-1 Gryf Policzna 5 września, 14:00
Strażak Wielogóra 1-6 Gracja Tczów 5 września, 16:00
Megawat Świerże Górne 2-2 Zwolenianka II Zwoleń 6 września, 17:00
Gryfia Mirów 1-1 KS Chomentów 5 września, 15:00
Zorza Kowala 1-5 Centrum Radom 6 września, 16:00
Powała Taczów 1-0 Oronka Orońsko 5 września, 16:00

Kolejka 5 - 12-13 września

Oronka Orońsko 6-0 Iskra Gózd 13 września, 16:00
Centrum Radom 2-2 Powała Taczów 13 września, 17:00
KS Chomentów 2-1 Zorza Kowala 12 września, 14:00
Zwolenianka II Zwoleń 2-3 Gryfia Mirów 12 września, 17:00
Gracja Tczów 11-0 Megawat Świerże Górne 13 września, 15:00
Gryf Policzna 0-1 Strażak Wielogóra 12 września, 11:00
Zamłynie Radom 6-0 Akcja I Jastrzębia 12 września, 19:00
(wo)
na boisku 6-2

Kolejka 6 - 19-20 września

Strażak Wielogóra 4-2 Zamłynie Radom 19 września, 16:00
Megawat Świerże Górne 1-5 Gryf Policzna 20 września, 16:00
Gryfia Mirów 3-2 Gracja Tczów 19 września, 16:00
Zorza Kowala 2-0 Zwolenianka II Zwoleń 19 września, 16:00
Powała Taczów 2-1 KS Chomentów 19 września, 13:00
Oronka Orońsko 3-0 Centrum Radom 20 września, 15:00
Akcja I Jastrzębia 1-0 Iskra Gózd 19 września, 16:00

Kolejka 7 - 26-27 września

Centrum Radom 0-1 Iskra Gózd 27 września, 17:00
KS Chomentów 1-4 Oronka Orońsko 26 września, 11:00
Zwolenianka II Zwoleń 2-1 Powała Taczów 26 września, 11:00
Gracja Tczów 6-1 Zorza Kowala 27 września, 15:00
Gryf Policzna 6-0 Gryfia Mirów 27 września, 16:30
Zamłynie Radom 9-1 Megawat Świerże Górne 26 września, 15:00
Akcja I Jastrzębia 2-2 Strażak Wielogóra 26 września, 14:00

Kolejka 8 - 3-4 października

Iskra Gózd 0-3 Strażak Wielogóra 3 października, 15:00
(wo)
w Wielogórze / gospodarze zrezygnowali z organizacji spotkania
Megawat Świerże Górne 2-5 Akcja I Jastrzębia 4 października, 16:00
Gryfia Mirów 2-7 Zamłynie Radom 3 października, 16:00
Zorza Kowala 4-1 Gryf Policzna 4 października, 16:00
Powała Taczów 1-2 Gracja Tczów 4 października, 14:00
Oronka Orońsko 3-0 Zwolenianka II Zwoleń 4 października, 15:00
Centrum Radom 1-0 KS Chomentów 30 września, 20:30

Kolejka 9 - 10-11 października

KS Chomentów 1-1 Iskra Gózd 10 października, 14:00
Zwolenianka II Zwoleń 4-1 Centrum Radom 11 października, 16:00
Gracja Tczów 0-0 Oronka Orońsko 11 października, 15:00
Gryf Policzna 3-2 Powała Taczów 11 października, 15:00
Zamłynie Radom 6-0 Zorza Kowala 10 października, 15:00
Akcja I Jastrzębia 1-3 Gryfia Mirów 10 października, 16:00
Strażak Wielogóra 4-1 Megawat Świerże Górne 10 października, 15:00

Kolejka 10 - 17-18 października

Iskra Gózd 4-1 Megawat Świerże Górne 17 października, 15:00
w Skaryszewie
Gryfia Mirów 3-1 Strażak Wielogóra 17 października, 13:00
Zorza Kowala 2-2 Akcja I Jastrzębia 18 października, 15:00
Powała Taczów 0-4 Zamłynie Radom 18 października, 14:00
Oronka Orońsko 1-0 Gryf Policzna 18 października, 15:00
Centrum Radom 7-1 Gracja Tczów 18 października, 17:00
KS Chomentów 4-4 Zwolenianka II Zwoleń 17 października, 14:00

Kolejka 11 - 24-25 października

Zwolenianka II Zwoleń 2-0 Iskra Gózd 25 października, 14:00
Gracja Tczów 2-4 KS Chomentów 25 października, 14:00
Gryf Policzna 0-6 Centrum Radom 25 października, 14:00
Zamłynie Radom 1-0 Oronka Orońsko 24 października, 15:00
Akcja I Jastrzębia 3-3 Powała Taczów 24 października, 15:30
Strażak Wielogóra 3-0 Zorza Kowala 24 października, 14:00
Megawat Świerże Górne 2-8 Gryfia Mirów 25 października, 13:00

Kolejka 12 - 7-8 listopada

Iskra Gózd 0-1 Gryfia Mirów 8 listopada, 13:00
Zorza Kowala 3-0 Megawat Świerże Górne 8 listopada, 13:30
(wo)
goście nie dojechali
Powała Taczów 2-1 Strażak Wielogóra 8 listopada, 12:00
Oronka Orońsko 4-0 Akcja I Jastrzębia 8 listopada, 13:00
Centrum Radom 0-1 Zamłynie Radom 7 listopada, 16:30
KS Chomentów 1-1 Gryf Policzna 7 listopada, 13:00
Zwolenianka II Zwoleń 0-2 Gracja Tczów 8 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 14-15 listopada

Gracja Tczów 2-2 Iskra Gózd 15 listopada, 13:00
Gryf Policzna 1-1 Zwolenianka II Zwoleń 14 listopada, 11:00
Zamłynie Radom 1-2 KS Chomentów 21 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (14 listopada, 15:00) mecz przerwany po I połowie przy stanie 0-2 z powodu awarii oświetlenia / w drugim terminie dokończony
Akcja I Jastrzębia 2-7 Centrum Radom 14 listopada, 14:00
Strażak Wielogóra 3-2 Oronka Orońsko 14 listopada, 14:00
Megawat Świerże Górne 0-5 Powała Taczów 15 listopada, 13:00
Gryfia Mirów 5-1 Zorza Kowala 14 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 19-20 marca

Iskra Gózd 1-0 Zorza Kowala 20 marca, 14:00
Gryfia Mirów 0-1 Powała Taczów 19 marca, 13:00
Megawat Świerże Górne 0-2 Oronka Orońsko 20 marca, 15:00
Strażak Wielogóra 1-2 Centrum Radom 19 marca, 13:00
Akcja I Jastrzębia 1-0 KS Chomentów 20 marca, 14:00
Zamłynie Radom 3-0 Zwolenianka II Zwoleń
(wo)
Gryf Policzna 1-0 Gracja Tczów 19 marca, 13:00

Kolejka 15 - 2-3 kwietnia

Iskra Gózd 4-2 Gryf Policzna 2 kwietnia, 15:30
Gracja Tczów 2-3 Zamłynie Radom 2 kwietnia, 15:00
Zwolenianka II Zwoleń 0-3 Akcja I Jastrzębia
(wo)
KS Chomentów 4-2 Strażak Wielogóra 2 kwietnia, 16:00
Centrum Radom 6-1 Megawat Świerże Górne 3 kwietnia, 11:00
Oronka Orońsko 4-1 Gryfia Mirów 2 kwietnia, 11:00
Powała Taczów 4-2 Zorza Kowala 2 kwietnia, 15:00

Kolejka 16 - 9-10 kwietnia

Iskra Gózd 1-1 Powała Taczów 9 kwietnia, 15:00
Zorza Kowala 0-3 Oronka Orońsko 10 kwietnia, 16:00
Gryfia Mirów 2-6 Centrum Radom 9 kwietnia, 14:00
Megawat Świerże Górne 1-0 KS Chomentów 10 kwietnia, 15:00
Strażak Wielogóra 3-0 Zwolenianka II Zwoleń
(wo)
Akcja I Jastrzębia 0-3 Gracja Tczów 10 kwietnia, 14:00
Zamłynie Radom 8-1 Gryf Policzna 9 kwietnia, 15:00

Kolejka 17 - 16-17 kwietnia

Zamłynie Radom 2-2 Iskra Gózd 16 kwietnia, 15:00
Gryf Policzna 2-3 Akcja I Jastrzębia 16 kwietnia, 15:30
Gracja Tczów 6-0 Strażak Wielogóra 17 kwietnia, 16:00
Zwolenianka II Zwoleń 0-3 Megawat Świerże Górne
(wo)
KS Chomentów 1-2 Gryfia Mirów 16 kwietnia, 16:00
Centrum Radom 9-1 Zorza Kowala 17 kwietnia, 19:00
Oronka Orońsko 3-0 Powała Taczów 17 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 23-24 kwietnia

Iskra Gózd 0-0 Oronka Orońsko 24 kwietnia, 12:00
w Kuczkach-Kolonii
Powała Taczów 1-1 Centrum Radom 23 kwietnia, 13:00
Zorza Kowala 2-0 KS Chomentów 24 kwietnia, 16:00
Gryfia Mirów 3-0 Zwolenianka II Zwoleń
(wo)
Megawat Świerże Górne 0-2 Gracja Tczów 24 kwietnia, 16:00
Strażak Wielogóra 1-0 Gryf Policzna 23 kwietnia, 16:00
Akcja I Jastrzębia 2-5 Zamłynie Radom 23 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 30 kwietnia-1 maja

Iskra Gózd 5-2 Akcja I Jastrzębia 28 kwietnia, 17:30
Zamłynie Radom 11-1 Strażak Wielogóra 30 kwietnia, 15:00
Gryf Policzna 3-0 Megawat Świerże Górne 30 kwietnia, 11:00
Gracja Tczów 6-2 Gryfia Mirów 1 maja, 16:00
Zwolenianka II Zwoleń 0-3 Zorza Kowala
(wo)
KS Chomentów 1-4 Powała Taczów 30 kwietnia, 16:00
Centrum Radom 1-0 Oronka Orońsko 27 kwietnia, 20:30

Kolejka 20 - 7-8 maja

Iskra Gózd 0-5 Centrum Radom 8 maja, 16:00
Oronka Orońsko 5-0 KS Chomentów 8 maja, 16:00
Powała Taczów 3-0 Zwolenianka II Zwoleń
(wo)
Zorza Kowala 1-4 Gracja Tczów 8 maja, 16:00
Gryfia Mirów 0-1 Gryf Policzna 8 maja, 13:00
Megawat Świerże Górne 2-6 Zamłynie Radom 8 maja, 17:00
Strażak Wielogóra 5-1 Akcja I Jastrzębia 7 maja, 16:00

Kolejka 21 - 14-15 maja

Strażak Wielogóra 5-1 Iskra Gózd 14 maja, 17:00
Akcja I Jastrzębia 5-1 Megawat Świerże Górne 14 maja, 14:00
Zamłynie Radom 1-2 Gryfia Mirów 14 maja, 15:00
Gryf Policzna 6-0 Zorza Kowala 14 maja, 11:00
Gracja Tczów 1-1 Powała Taczów 14 maja, 16:00
Zwolenianka II Zwoleń 0-3 Oronka Orońsko
(wo)
KS Chomentów 2-6 Centrum Radom 14 maja, 11:00

Kolejka 22 - 21-22 maja

Iskra Gózd 2-1 KS Chomentów 21 maja, 16:00
Centrum Radom 3-0 Zwolenianka II Zwoleń
(wo)
Oronka Orońsko 0-0 Gracja Tczów 21 maja, 11:00
Powała Taczów 2-1 Gryf Policzna 21 maja, 16:00
Zorza Kowala 1-3 Zamłynie Radom 22 maja, 16:00
Gryfia Mirów 3-1 Akcja I Jastrzębia 22 maja, 15:00
Megawat Świerże Górne 4-6 Strażak Wielogóra 22 maja, 16:00

Kolejka 23 - 28-29 maja

Megawat Świerże Górne 0-2 Iskra Gózd 29 maja, 17:00
Strażak Wielogóra 2-0 Gryfia Mirów 28 maja, 18:00
Akcja I Jastrzębia 2-3 Zorza Kowala 28 maja, 16:00
Zamłynie Radom 5-0 Powała Taczów 28 maja, 15:00
Gryf Policzna 0-2 Oronka Orońsko 28 maja, 16:00
Gracja Tczów 0-2 Centrum Radom 29 maja, 16:00
Zwolenianka II Zwoleń 0-3 KS Chomentów
(wo)

Kolejka 24 - 4-5 czerwca

Iskra Gózd 3-0 Zwolenianka II Zwoleń
(wo)
KS Chomentów 1-5 Gracja Tczów 4 czerwca, 16:00
Centrum Radom 7-0 Gryf Policzna 4 czerwca, 17:00
Oronka Orońsko 1-2 Zamłynie Radom 5 czerwca, 16:00
Powała Taczów 2-1 Akcja I Jastrzębia 4 czerwca, 17:00
Zorza Kowala 1-2 Strażak Wielogóra 5 czerwca, 16:00
Gryfia Mirów 3-0 Megawat Świerże Górne 5 czerwca, 15:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 25 - 11-12 czerwca

Gryfia Mirów 0-1 Iskra Gózd 11 czerwca, 16:00
Megawat Świerże Górne 3-5 Zorza Kowala 12 czerwca, 14:00
Strażak Wielogóra 1-3 Powała Taczów 11 czerwca, 18:00
Akcja I Jastrzębia 1-2 Oronka Orońsko 12 czerwca, 13:00
Zamłynie Radom 0-0 Centrum Radom 11 czerwca, 15:00
Gryf Policzna 1-1 KS Chomentów 11 czerwca, 16:00
Gracja Tczów 3-0 Zwolenianka II Zwoleń
(wo)

Kolejka 26 - 18-19 czerwca

Iskra Gózd 1-1 Gracja Tczów 18 czerwca, 16:00
Zwolenianka II Zwoleń 0-3 Gryf Policzna
(wo)
KS Chomentów 1-7 Zamłynie Radom 18 czerwca, 17:00
Centrum Radom 5-0 Akcja I Jastrzębia 19 czerwca, 14:30
Oronka Orońsko 4-1 Strażak Wielogóra 17 czerwca, 18:00
Powała Taczów 4-2 Megawat Świerże Górne 19 czerwca, 16:00
Zorza Kowala 0-7 Gryfia Mirów 19 czerwca, 16:00

Baraże o udział w klasie okręgowej (Radom)

Campeon.pl Liga okręgowa 2015/2016 (Radom)

Klasa A 2015/2016 (Radom II)

Klasa B 2015/2016 (Radom I)
Klasa B 2015/2016 (Radom II)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas