[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2015/2016, grupa: Radom II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Młodzik 18 Radom 24 64 21 1 2 111-23 11 1 0 63-9 10 0 2 48-14
2.  GKS Belsk Duży 24 62 20 2 2 81-21 10 0 2 39-10 10 2 0 42-11
3.  KS Magnuszew 24 46 14 4 6 71-42 8 3 1 40-15 6 1 5 31-27
4.  Iskra Zbrosza Duża 24 44 14 2 8 63-34 8 1 3 36-13 6 1 5 27-21
5.  Blask Odrzywół 24 35 11 2 11 65-61 6 1 5 36-25 5 1 6 29-36
6.  KS Stromiec 24 34 10 4 10 40-59 6 2 4 23-23 4 2 6 17-36 4 8 2 2 0 4-2
7.  Cech Piekarzy Radom 24 34 10 4 10 49-63 6 2 4 33-28 4 2 6 16-35 4 4 1 1 2 7-6
8.  Tęcza Augustów 24 34 10 4 10 45-51 4 3 5 23-29 6 1 5 22-22 4 4 1 1 2 5-8
9.  KS Lesznowola 24 27 8 3 13 39-64 5 0 7 21-28 3 3 6 18-36
10.  Legion II Głowaczów 24 26 7 5 12 43-43 6 2 4 24-14 1 3 8 19-29
11.  Zorza Klwów 24 14 4 2 18 30-91 2 1 9 15-57 2 1 9 15-34
12.  KS II Warka 24 14 4 2 18 15-60 2 2 8 8-25 2 0 10 7-35
 GKS Chynów 24 13 4 1 19 17-63 3 0 9 7-28 1 1 10 10-35
GPSZ Głuchów wycofał się przed rozpoczęciem rozgrywek.
GKS Chynów i KS II Warka wycofały się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Młodzik 18 Radom    1-1 6-0 4-0 6-2 12-0 11-2 4-1 6-0 4-3 3-0* 3-0* 3-0* 
 2 GKS Belsk Duży2-3     4-1 1-0 4-0 5-2 4-0 4-0 4-1 4-1 1-2 3-0* 3-0* 
 3 KS Magnuszew3-1 1-1     5-3 6-3 6-0 0-1 2-1 2-2 0-0 4-3 8-0 3-0* 
 4 Iskra Zbrosza Duża0-1 1-2 4-1     3-2 1-0 9-0 1-3 5-0 1-0 6-2 3-0* 2-2 
 5 Blask Odrzywół3-1 2-3 6-0 3-5     1-5 1-3 2-3 2-2 5-0 5-2 3-1 3-0* 
 6 KS Stromiec0-3 0-5 1-5 2-1 1-3     1-0 1-1 5-2 2-2 6-1 3-0* 1-0 
 7 Cech Piekarzy Radom0-3* 3-5 0-4 2-3 6-6 1-1     4-0 3-1 4-2 3-2 3-0* 4-1 
 8 Tęcza Augustów0-5 1-5 2-2 2-2 1-3 0-1 4-2     2-2 2-0 3-0* 0-3* 6-4 
 9 KS Lesznowola3-5 0-3 1-5 0-4 3-4 2-3 1-0 0-2     2-1 2-0 3-0 4-1 
 10 Legion II Głowaczów2-6 1-2 2-0 0-1 2-3 3-1 1-1 1-0 6-0     0-0 3-0* 3-0* 
 11 Zorza Klwów0-14 0-8 1-8 1-5 2-0 1-1 2-3 3-5 1-2 1-8     0-3* 3-0* 
 12 KS II Warka0-3 1-3 0-3* 1-0 0-3* 4-0 1-1 0-3* 0-3* 1-1 0-3*     0-2 
 13 GKS Chynów1-3 0-4 0-2 0-3* 2-0 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 3-1 1-0 ***     
*** - obustronny walkower

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Pauza: KS Magnuszew.
 
Blask Odrzywół 1-3 Cech Piekarzy Radom 16 sierpnia, 17:00
KS Stromiec 1-0 GKS Chynów 16 sierpnia, 17:00
Iskra Zbrosza Duża 1-2 GKS Belsk Duży 16 sierpnia, 18:00
KS II Warka 1-1 Legion II Głowaczów 27 sierpnia, 18:00
Młodzik 18 Radom 4-1 Tęcza Augustów 16 sierpnia, 17:00
KS Lesznowola 2-0 Zorza Klwów 16 sierpnia, 17:30

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Pauza: KS II Warka.
 
Cech Piekarzy Radom 4-0 Tęcza Augustów 23 sierpnia, 15:00
Legion II Głowaczów 2-6 Młodzik 18 Radom 23 sierpnia, 17:00
KS Lesznowola 0-4 Iskra Zbrosza Duża 23 sierpnia, 16:00
w Grójcu
GKS Chynów 1-0 Zorza Klwów 23 sierpnia, 16:00
Blask Odrzywół 1-5 KS Stromiec 23 sierpnia, 17:00
KS Magnuszew 1-1 GKS Belsk Duży 22 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Pauza: Młodzik 18 Radom.
 
KS Stromiec 1-0 Cech Piekarzy Radom 30 sierpnia, 16:00
Zorza Klwów 2-0 Blask Odrzywół 30 sierpnia, 17:00
Iskra Zbrosza Duża 2-2 GKS Chynów 30 sierpnia, 15:00
KS Magnuszew 2-2 KS Lesznowola 30 sierpnia, 16:00
KS II Warka 1-3 GKS Belsk Duży 30 sierpnia, 14:00
Tęcza Augustów 2-0 Legion II Głowaczów 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 5-6 września

Pauza: Tęcza Augustów.
 
Cech Piekarzy Radom 4-2 Legion II Głowaczów 5 września, 17:00
KS Lesznowola 3-0 KS II Warka 6 września, 11:00
GKS Chynów 0-2 KS Magnuszew 6 września, 17:00
Blask Odrzywół 3-5 Iskra Zbrosza Duża 6 września, 17:00
Młodzik 18 Radom 1-1 GKS Belsk Duży 6 września, 14:00
Zorza Klwów 1-1 KS Stromiec 6 września, 16:00

Kolejka 5 - 12-13 września

Pauza: Legion II Głowaczów.
 
Zorza Klwów 2-3 Cech Piekarzy Radom 13 września, 15:00
Iskra Zbrosza Duża 1-0 KS Stromiec 13 września, 16:00
KS Magnuszew 6-3 Blask Odrzywół 12 września, 16:00
KS II Warka 0-2 GKS Chynów 13 września, 14:00
Młodzik 18 Radom 6-0 KS Lesznowola 13 września, 17:00
Tęcza Augustów 1-5 GKS Belsk Duży 13 września, 16:00

Kolejka 6 - 19-20 września

Pauza: Cech Piekarzy Radom.
 
GKS Belsk Duży 4-1 Legion II Głowaczów 20 września, 16:00
w Mogielnicy
KS Lesznowola 0-2 Tęcza Augustów 20 września, 16:00
GKS Chynów 1-3 Młodzik 18 Radom 20 września, 14:00
Blask Odrzywół 3-1 KS II Warka 20 września, 16:00
KS Stromiec 1-5 KS Magnuszew 20 września, 15:00
Zorza Klwów 1-5 Iskra Zbrosza Duża 20 września, 16:00

Kolejka 7 - 26-27 września

Pauza: GKS Belsk Duży.
 
Iskra Zbrosza Duża 9-0 Cech Piekarzy Radom 27 września, 16:00
KS Magnuszew 4-3 Zorza Klwów 27 września, 16:00
KS II Warka 4-0 KS Stromiec 27 września, 14:00
Młodzik 18 Radom 6-2 Blask Odrzywół 27 września, 16:00
Tęcza Augustów 6-4 GKS Chynów 27 września, 16:00
Legion II Głowaczów 6-0 KS Lesznowola 27 września, 15:00

Kolejka 8 - 3-4 października

Pauza: KS Lesznowola.
 
Cech Piekarzy Radom 3-5 GKS Belsk Duży 3 października, 18:00
GKS Chynów 3-1 Legion II Głowaczów 4 października, 15:00
Blask Odrzywół 2-3 Tęcza Augustów 4 października, 15:00
KS Stromiec 0-3 Młodzik 18 Radom 4 października, 15:00
Zorza Klwów 0-3 KS II Warka 4 października, 15:00
(wo)
na boisku 4-3; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Iskra Zbrosza Duża 4-1 KS Magnuszew 4 października, 15:00

Kolejka 9 - 10-11 października

Pauza: GKS Chynów.
 
KS Magnuszew 0-1 Cech Piekarzy Radom 11 października, 14:00
KS II Warka 1-0 Iskra Zbrosza Duża 11 października, 13:00
Młodzik 18 Radom 3-0 Zorza Klwów 10 października, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Tęcza Augustów 0-1 KS Stromiec 11 października, 15:00
Legion II Głowaczów 2-3 Blask Odrzywół 11 października, 15:00
GKS Belsk Duży 4-1 KS Lesznowola 11 października, 10:30
w Grójcu

Kolejka 10 - 17-18 października

Pauza: Blask Odrzywół.
 
Cech Piekarzy Radom 3-1 KS Lesznowola 18 października, 15:00
GKS Chynów 0-4 GKS Belsk Duży 18 października, 15:00
KS Stromiec 2-2 Legion II Głowaczów 18 października, 14:00
Zorza Klwów 3-5 Tęcza Augustów 18 października, 14:00
Iskra Zbrosza Duża 0-1 Młodzik 18 Radom 18 października, 15:00
KS Magnuszew 8-0 KS II Warka 18 października, 15:00

Kolejka 11 - 24-25 października

Pauza: KS Stromiec.
 
KS II Warka 1-1 Cech Piekarzy Radom 25 października, 13:00
Młodzik 18 Radom 6-0 KS Magnuszew 24 października, 15:00
Tęcza Augustów 2-2 Iskra Zbrosza Duża 25 października, 14:00
Legion II Głowaczów 0-0 Zorza Klwów 25 października, 14:00
GKS Belsk Duży 4-0 Blask Odrzywół 24 października, 15:00
w Mogielnicy
KS Lesznowola 4-1 GKS Chynów 25 października, 17:00
w Grójcu

Kolejka 12 - 7-8 listopada

Pauza: Zorza Klwów.
 
Cech Piekarzy Radom 4-1 GKS Chynów 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (8 listopada, 15:00) odwołany
Blask Odrzywół 2-2 KS Lesznowola 8 listopada, 14:00
KS Stromiec 0-5 GKS Belsk Duży 8 listopada, 13:00
Iskra Zbrosza Duża 1-0 Legion II Głowaczów 8 listopada, 13:00
KS Magnuszew 2-1 Tęcza Augustów 8 listopada, 13:00
KS II Warka 0-3 Młodzik 18 Radom 8 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 14-15 listopada

Pauza: Iskra Zbrosza Duża.
 
Młodzik 18 Radom 11-2 Cech Piekarzy Radom 15 listopada, 14:00
Tęcza Augustów 0-3 KS II Warka 15 listopada, 13:00
(wo)
na boisku 5-1
Legion II Głowaczów 2-0 KS Magnuszew 14 listopada, 13:00
GKS Belsk Duży 1-2 Zorza Klwów 15 listopada, 12:00
w Grójcu
KS Lesznowola 2-3 KS Stromiec 15 listopada, 18:00
w Grójcu
GKS Chynów 2-0 Blask Odrzywół 15 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 19-20 marca

Pauza: KS Magnuszew.
 
Zorza Klwów 1-2 KS Lesznowola 20 marca, 14:00
w Grójcu
Cech Piekarzy Radom 6-6 Blask Odrzywół 19 marca, 18:00
GKS Chynów 0-3 KS Stromiec
(wo)
GKS Belsk Duży 1-0 Iskra Zbrosza Duża 20 marca, 18:00
w Grójcu; na bocznym boisku Mazowsza
Legion II Głowaczów 3-0 KS II Warka
(wo)
Tęcza Augustów 0-5 Młodzik 18 Radom 20 marca, 15:00

Kolejka 15 - 2-3 kwietnia

Pauza: KS II Warka.
 
GKS Belsk Duży 4-1 KS Magnuszew 3 kwietnia, 15:00
w Grójcu
Tęcza Augustów 4-2 Cech Piekarzy Radom 3 kwietnia, 16:00
Młodzik 18 Radom 4-3 Legion II Głowaczów 3 kwietnia, 15:00
Iskra Zbrosza Duża 5-0 KS Lesznowola 3 kwietnia, 16:00
Zorza Klwów 3-0 GKS Chynów
(wo)
KS Stromiec 1-3 Blask Odrzywół 3 kwietnia, 15:00

Kolejka 16 - 9-10 kwietnia

Pauza: Młodzik 18 Radom.
 
Cech Piekarzy Radom 1-1 KS Stromiec 9 kwietnia, 17:00
Blask Odrzywół 5-2 Zorza Klwów 10 kwietnia, 16:00
GKS Chynów 0-3 Iskra Zbrosza Duża
(wo)
KS Lesznowola 1-5 KS Magnuszew 10 kwietnia, 16:00
w Grójcu
GKS Belsk Duży 3-0 KS II Warka
(wo)
Legion II Głowaczów 1-0 Tęcza Augustów 10 kwietnia, 14:00

Kolejka 17 - 16-17 kwietnia

Pauza: Tęcza Augustów.
 
GKS Belsk Duży 2-3 Młodzik 18 Radom 17 kwietnia, 15:00
w Grójcu
KS Stromiec 6-1 Zorza Klwów 17 kwietnia, 15:00
Legion II Głowaczów 1-1 Cech Piekarzy Radom 17 kwietnia, 15:30
KS II Warka 0-3 KS Lesznowola
(wo)
KS Magnuszew 3-0 GKS Chynów
(wo)
Iskra Zbrosza Duża 3-2 Blask Odrzywół 17 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 23-24 kwietnia

Pauza: Legion II Głowaczów.
 
Cech Piekarzy Radom 3-2 Zorza Klwów 24 kwietnia, 14:00
KS Stromiec 2-1 Iskra Zbrosza Duża 24 kwietnia, 16:00
Blask Odrzywół 6-0 KS Magnuszew 24 kwietnia, 16:00
GKS Chynów - KS II Warka
(wo)
obustronny walkower
KS Lesznowola 3-5 Młodzik 18 Radom 24 kwietnia, 16:00
w Grójcu
GKS Belsk Duży 4-0 Tęcza Augustów 24 kwietnia, 14:00
w Mogielnicy

Kolejka 19 - 30 kwietnia-1 maja

Pauza: Cech Piekarzy Radom.
 
Legion II Głowaczów 1-2 GKS Belsk Duży 1 maja, 16:30
Tęcza Augustów 2-2 KS Lesznowola 1 maja, 17:00
Młodzik 18 Radom 3-0 GKS Chynów
(wo)
KS II Warka 0-3 Blask Odrzywół
(wo)
KS Magnuszew 6-0 KS Stromiec 1 maja, 16:00
Iskra Zbrosza Duża 6-2 Zorza Klwów 1 maja, 16:00

Kolejka 20 - 7-8 maja

Pauza: GKS Belsk Duży.
 
Cech Piekarzy Radom 2-3 Iskra Zbrosza Duża 8 maja, 16:30
Zorza Klwów 1-8 KS Magnuszew 8 maja, 16:00
KS Stromiec 3-0 KS II Warka
(wo)
Blask Odrzywół 3-1 Młodzik 18 Radom 8 maja, 16:00
GKS Chynów 0-3 Tęcza Augustów
(wo)
KS Lesznowola 2-1 Legion II Głowaczów 8 maja, 16:00

Kolejka 21 - 14-15 maja

Pauza: KS Lesznowola.
 
GKS Belsk Duży 4-0 Cech Piekarzy Radom 15 maja, 15:00
Legion II Głowaczów 3-0 GKS Chynów
(wo)
Tęcza Augustów 1-3 Blask Odrzywół 15 maja, 16:00
Młodzik 18 Radom 12-0 KS Stromiec 15 maja, 16:00
KS II Warka 0-3 Zorza Klwów
(wo)
KS Magnuszew 5-3 Iskra Zbrosza Duża 15 maja, 16:00

Kolejka 22 - 21-22 maja

Pauza: GKS Chynów.
 
Cech Piekarzy Radom 0-4 KS Magnuszew 21 maja, 18:00
Iskra Zbrosza Duża 3-0 KS II Warka
(wo)
Zorza Klwów 0-14 Młodzik 18 Radom 22 maja, 16:00
KS Stromiec 1-1 Tęcza Augustów 22 maja, 12:00
Blask Odrzywół 5-0 Legion II Głowaczów 22 maja, 16:00
KS Lesznowola 0-3 GKS Belsk Duży 22 maja, 14:00

Kolejka 23 - 28-29 maja

Pauza: Blask Odrzywół.
 
KS Lesznowola 1-0 Cech Piekarzy Radom 29 maja, 15:00
w Grójcu
GKS Belsk Duży 3-0 GKS Chynów
(wo)
Legion II Głowaczów 3-1 KS Stromiec 28 maja, 16:00
Tęcza Augustów 3-0 Zorza Klwów 29 maja, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Młodzik 18 Radom 4-0 Iskra Zbrosza Duża 29 maja, 16:00
KS II Warka 0-3 KS Magnuszew
(wo)

Kolejka 24 - 4-5 czerwca

Pauza: KS Stromiec.
 
Cech Piekarzy Radom 3-0 KS II Warka
(wo)
KS Magnuszew 3-1 Młodzik 18 Radom 5 czerwca, 11:00
Iskra Zbrosza Duża 1-3 Tęcza Augustów 5 czerwca, 18:00
Zorza Klwów 1-8 Legion II Głowaczów 5 czerwca, 15:00
Blask Odrzywół 2-3 GKS Belsk Duży 29 maja, 15:00
GKS Chynów 0-3 KS Lesznowola
(wo)

Kolejka 25 - 11-12 czerwca

Pauza: Zorza Klwów.
 
GKS Chynów 0-3 Cech Piekarzy Radom
(wo)
KS Lesznowola 3-4 Blask Odrzywół 12 czerwca, 12:00
GKS Belsk Duży 5-2 KS Stromiec 12 czerwca, 14:00
Legion II Głowaczów 0-1 Iskra Zbrosza Duża 11 czerwca, 17:00
Tęcza Augustów 2-2 KS Magnuszew 11 czerwca, 17:00
Młodzik 18 Radom 3-0 KS II Warka
(wo)

Kolejka 26 - 18-19 czerwca

Pauza: Iskra Zbrosza Duża.
 
Cech Piekarzy Radom 0-3 Młodzik 18 Radom 19 czerwca, 16:00
(wo)
nie odbył się
KS II Warka 0-3 Tęcza Augustów
(wo)
KS Magnuszew 0-0 Legion II Głowaczów 18 czerwca, 17:00
Zorza Klwów 0-8 GKS Belsk Duży 19 czerwca, 16:00
KS Stromiec 5-2 KS Lesznowola 19 czerwca, 16:00
Blask Odrzywół 3-0 GKS Chynów
(wo)

Baraże o udział w klasie A (Radom)

Klasa A 2015/2016 (Radom I)
Klasa A 2015/2016 (Radom II)

Klasa B 2015/2016 (Radom I)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas