[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2021/2022, grupa: Radom
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Promna 26 60 19 3 4 71-28 10 1 2 37-13 9 2 2 34-15
2.  LKS Jedlińsk 26 55 17 4 5 68-20 10 1 2 33-8 7 3 3 35-12
3.  Orzeł Wierzbica 26 54 17 3 6 63-35 10 0 3 33-10 7 3 3 30-25
4.  Powiślanka Lipsko 26 50 16 2 8 57-30 9 1 3 36-11 7 1 5 21-19
5.  Szydłowianka Szydłowiec 26 49 15 4 7 45-24 8 3 2 19-12 7 1 5 26-12
6.  KS Warka 26 48 14 6 6 38-29 8 2 3 23-16 6 4 3 15-13
7.  Radomiak II Radom 27 43 14 1 12 71-46 9 1 4 47-19 5 0 8 24-27
8.  Mazowsze Grójec 26 40 11 7 8 55-40 8 3 2 33-11 3 4 6 22-29
9.  Jodła Jedlnia-Letnisko 26 38 11 5 10 65-51 4 3 6 24-24 7 2 4 41-27
10.  Gryf Policzna 26 31 10 1 15 47-52 5 1 7 23-28 5 0 8 24-24
11.  Proch Pionki 26 29 7 8 11 30-45 3 5 5 15-23 4 3 6 15-22
12.  Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 26 27 8 3 15 31-62 4 2 7 15-30 4 1 8 16-32
13.  Polonia Iłża 26 20 4 8 14 25-51 4 4 5 20-27 0 4 9 5-24
14.  Młodzik 18 Radom 27 19 6 1 20 42-81 3 1 9 26-41 3 0 11 16-40
15.  SKS Potworów 26 18 5 3 18 30-79 2 1 10 16-38 3 2 8 14-41
16.  Oronka Orońsko 26 15 4 3 19 23-88 4 2 7 17-33 0 1 12 6-55

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 LKS Promna    2-1 1-2 3-0 1-4 3-0 3-0 3-2 2-2 3-0 4-0 6-1 3-1 3-0 
 2 LKS Jedlińsk2-2     0-1 2-0 1-0 2-0 3-1 4-0 0-2 3-1 6-1 2-0 5-0 3-0 
 3 Orzeł Wierzbica1-2 1-4     0-1 1-0 2-0 4-1 2-1 4-0 2-0 3-0 3-0 8-0 2-1 
 4 Powiślanka Lipsko0-1 1-0 7-2     1-0 2-0 6-0 1-3 2-0 0-0 3-2 1-2 4-1 8-0 
 5 Szydłowianka Szydłowiec3-2 1-2 2-2 1-0     0-0 0-3 2-1 1-0 4-0 2-1 0-0 2-1 1-0 
 6 KS Warka0-3 2-1 3-1 2-3 2-0     2-1 1-1 2-2 0-2 2-1 2-0 1-0 4-1 
 7 Radomiak II Radom5-2 1-4 3-1 1-2 3-0 0-1     3-3 4-1 6-1 0-2 3-1 2-1 5-0 11-0 
 8 Mazowsze Grójec2-3 2-2 3-1 0-0 1-2     3-1 2-0 2-1 2-0 0-0 6-0 3-1 7-0 
 9 Jodła Jedlnia-Letnisko0-0 1-3 2-3 0-4 1-2 1-2 2-1     2-2 2-2 2-1 2-3 3-1 6-0 
 10 Gryf Policzna1-6 1-1 2-3 1-2 0-3* 0-2 4-2 1-0 1-3     0-3 4-0 4-1 4-2 
 11 Proch Pionki0-1 0-0 1-1 1-2 1-1 0-1 1-10 0-6     3-0 0-0 4-0 1-1 3-0 
 12 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą0-7 0-3 3-0 1-3 0-10 0-1 2-3 0-1 3-0     1-0 3-0 1-1 1-1 
 13 Polonia Iłża0-3 2-2 2-2 0-4 1-1 2-0 3-3 2-1 1-5 0-1     4-2 1-2 2-1 
 14 Młodzik 18 Radom0-5 1-5 1-7 1-2 3-4 3-4 4-7 4-1 1-1 1-2 2-0     1-2 4-1 
 15 SKS Potworów1-4 1-4 1-3 0-4 1-1 0-2 2-4 0-3 0-3 2-3 3-1 1-4     4-2 
 16 Oronka Orońsko0-5 0-5 0-3 0-2 1-0 3-3 3-2 0-5 2-1 1-2 2-2 4-1 1-2     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Polonia Iłża 3-3 Mazowsze Grójec 14 sierpnia, 14:00
Młodzik 18 Radom 1-1 Proch Pionki 15 sierpnia, 15:30
SKS Potworów 1-3 Powiślanka Lipsko 15 sierpnia, 17:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 0-7 LKS Jedlińsk 15 sierpnia, 16:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 0-0 LKS Promna 14 sierpnia, 17:00
w Kolonce
Oronka Orońsko 1-0 Radomiak II Radom 14 sierpnia, 14:00
KS Warka 2-0 Szydłowianka Szydłowiec 15 sierpnia, 16:00
Orzeł Wierzbica 2-1 Gryf Policzna 14 sierpnia, 17:30

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Mazowsze Grójec 2-0 Gryf Policzna 21 sierpnia, 16:00
Szydłowianka Szydłowiec 2-2 Orzeł Wierzbica 21 sierpnia, 17:00
Radomiak II Radom 0-1 KS Warka 21 sierpnia, 17:00
w Warce; Radomiak II gospodarzem
LKS Promna 3-0 Oronka Orońsko 21 sierpnia, 17:00
w Falęcicach
LKS Jedlińsk 0-2 Jodła Jedlnia-Letnisko 21 sierpnia, 17:00
Powiślanka Lipsko 3-2 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 22 sierpnia, 17:00
Proch Pionki 1-1 SKS Potworów 21 sierpnia, 16:00
Polonia Iłża 4-2 Młodzik 18 Radom 21 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

Młodzik 18 Radom 3-4 Mazowsze Grójec 29 sierpnia, 17:00
SKS Potworów 3-1 Polonia Iłża 29 sierpnia, 14:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 3-0 Proch Pionki 29 sierpnia, 16:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 0-4 Powiślanka Lipsko 27 sierpnia, 18:00
w Kolonce
Oronka Orońsko 0-5 LKS Jedlińsk 29 sierpnia, 16:00
KS Warka 0-3 LKS Promna 28 sierpnia, 10:00
Orzeł Wierzbica 2-0 Radomiak II Radom 28 sierpnia, 15:00
Gryf Policzna 0-3 Szydłowianka Szydłowiec 28 sierpnia, 11:00
(wo)
na boisku 0-2

Kolejka 4 - 4-5 września

Mazowsze Grójec 0-0 Szydłowianka Szydłowiec 4 września, 16:00
LKS Promna 1-2 Orzeł Wierzbica 4 września, 11:00
w Falęcicach
LKS Jedlińsk 2-0 KS Warka 4 września, 17:00
Powiślanka Lipsko 8-0 Oronka Orońsko 5 września, 15:00
Proch Pionki 1-10 Jodła Jedlnia-Letnisko 4 września, 16:00
Polonia Iłża 0-1 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 4 września, 12:00
Młodzik 18 Radom 1-2 SKS Potworów 5 września, 17:00
Gryf Policzna 4-2 Radomiak II Radom 4 września, 11:00

Kolejka 5 - 11-12 września

SKS Potworów 0-2 Mazowsze Grójec 12 września, 14:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 3-0 Młodzik 18 Radom 12 września, 16:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 2-1 Polonia Iłża 12 września, 16:30
w Kolonce
Oronka Orońsko 2-1 Proch Pionki 11 września, 16:00
KS Warka 2-3 Powiślanka Lipsko 12 września, 16:30
Orzeł Wierzbica 1-4 LKS Jedlińsk 11 września, 16:00
Gryf Policzna 1-6 LKS Promna 11 września, 11:00
Szydłowianka Szydłowiec 0-3 Radomiak II Radom 11 września, 11:00

Kolejka 6 - 18-19 września

Mazowsze Grójec 1-2 Radomiak II Radom 18 września, 16:00
LKS Promna 1-4 Szydłowianka Szydłowiec 18 września, 14:00
w Falęcicach
LKS Jedlińsk 3-1 Gryf Policzna 18 września, 16:00
Powiślanka Lipsko 7-2 Orzeł Wierzbica 17 września, 17:30
Proch Pionki 1-1 KS Warka 18 września, 11:00
Polonia Iłża 2-1 Oronka Orońsko 18 września, 14:00
Młodzik 18 Radom 4-7 Jodła Jedlnia-Letnisko 19 września, 16:00
SKS Potworów 2-3 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 19 września, 13:00

Kolejka 7 - 25-26 września

Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 0-1 Mazowsze Grójec 25 września, 16:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 3-1 SKS Potworów 25 września, 12:45
w Kolonce
Oronka Orońsko 4-1 Młodzik 18 Radom 25 września, 16:00
KS Warka 2-0 Polonia Iłża 25 września, 16:00
Orzeł Wierzbica 4-0 Proch Pionki 25 września, 13:00
Gryf Policzna 1-2 Powiślanka Lipsko 26 września, 11:00
Szydłowianka Szydłowiec 1-2 LKS Jedlińsk 25 września, 11:00
Radomiak II Radom 5-2 LKS Promna 26 września, 15:00
na boisku MOSiR przy ul. Rapackiego

Kolejka 8 - 2-3 października

Mazowsze Grójec 2-3 LKS Promna 2 października, 16:00
LKS Jedlińsk 3-1 Radomiak II Radom 2 października, 14:00
Powiślanka Lipsko 1-0 Szydłowianka Szydłowiec 2 października, 14:00
Proch Pionki 0-6 Gryf Policzna 2 października, 16:00
Polonia Iłża 2-2 Orzeł Wierzbica 2 października, 15:00
Młodzik 18 Radom 1-2 KS Warka 2 października, 15:30
SKS Potworów 4-2 Oronka Orońsko 3 października, 14:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 2-3 Jodła Jedlnia-Letnisko 2 października, 14:00

Kolejka 9 - 9-10 października

Jodła Jedlnia-Letnisko 2-1 Mazowsze Grójec 10 października, 14:30
w Kolonce
Oronka Orońsko 1-2 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 9 października, 15:00
KS Warka 4-1 SKS Potworów 9 października, 15:00
Orzeł Wierzbica 3-0 Młodzik 18 Radom 9 października, 11:00
Gryf Policzna 4-0 Polonia Iłża 9 października, 11:00
Szydłowianka Szydłowiec 4-0 Proch Pionki 9 października, 11:00
Radomiak II Radom 1-2 Powiślanka Lipsko 10 października, 14:00
w Pionkach
LKS Promna 2-1 LKS Jedlińsk 9 października, 11:00
w Falęcicach

Kolejka 10 - 16-17 października

Mazowsze Grójec 2-2 LKS Jedlińsk 16 października, 15:00
Powiślanka Lipsko 0-1 LKS Promna 16 października, 10:30
Proch Pionki 0-1 Radomiak II Radom 17 października, 15:00
Polonia Iłża 0-4 Szydłowianka Szydłowiec 16 października, 12:00
Młodzik 18 Radom 4-1 Gryf Policzna 17 października, 15:00
SKS Potworów 1-4 Orzeł Wierzbica 17 października, 13:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 1-3 KS Warka 16 października, 11:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 6-0 Oronka Orońsko 16 października, 10:00
w Kolonce

Kolejka 11 - 23-24 października

Oronka Orońsko 3-3 Mazowsze Grójec 23 października, 15:00
KS Warka 2-2 Jodła Jedlnia-Letnisko 23 października, 15:00
Orzeł Wierzbica 2-0 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 23 października, 11:00
Gryf Policzna 4-2 SKS Potworów 23 października, 11:00
Szydłowianka Szydłowiec 2-1 Młodzik 18 Radom 23 października, 11:00
Radomiak II Radom 3-1 Polonia Iłża 23 października, 11:00
w Iłży; Radomiak II gospodarzem
LKS Promna 4-0 Proch Pionki 23 października, 11:00
w Falęcicach
LKS Jedlińsk 2-0 Powiślanka Lipsko 23 października, 15:00

Kolejka 12 - 30-31 października

Mazowsze Grójec 3-1 Powiślanka Lipsko 30 października, 11:00
Proch Pionki 0-0 LKS Jedlińsk 30 października, 11:00
Polonia Iłża 0-3 LKS Promna 30 października, 11:00
Młodzik 18 Radom 3-4 Radomiak II Radom 30 października, 11:00
SKS Potworów 0-4 Szydłowianka Szydłowiec 31 października, 13:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 0-1 Gryf Policzna 31 października, 14:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 2-3 Orzeł Wierzbica 31 października, 13:30
w Kolonce
Oronka Orońsko 0-2 KS Warka 30 października, 15:00

Kolejka 13 - 6-7 listopada

KS Warka 1-1 Mazowsze Grójec 6 listopada, 14:00
Orzeł Wierzbica 2-1 Oronka Orońsko 6 listopada, 13:30
Gryf Policzna 1-3 Jodła Jedlnia-Letnisko 7 listopada, 11:00
w Pionkach
Szydłowianka Szydłowiec 2-1 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 6 listopada, 11:00
Radomiak II Radom 5-0 SKS Potworów 6 listopada, 11:00
w Pionkach
LKS Promna 3-1 Młodzik 18 Radom 6 listopada, 10:00
w Falęcicach
LKS Jedlińsk 2-0 Polonia Iłża 6 listopada, 13:30
Powiślanka Lipsko 0-0 Proch Pionki 6 listopada, 13:30

Kolejka 14 - 13-14 listopada

Mazowsze Grójec 2-1 Proch Pionki 11 listopada, 11:00
Polonia Iłża 2-2 Powiślanka Lipsko 13 listopada, 11:00
w Lipsku; Polonia gospodarzem
Młodzik 18 Radom 0-5 LKS Jedlińsk 14 listopada, 13:00
SKS Potworów 1-4 LKS Promna 14 listopada, 13:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 0-10 Radomiak II Radom 14 listopada, 13:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 1-2 Szydłowianka Szydłowiec 11 listopada, 12:00
w Kolonce
Oronka Orońsko 0-5 Gryf Policzna 13 listopada, 14:00
KS Warka 3-1 Orzeł Wierzbica 13 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 20-21 listopada

Orzeł Wierzbica 4-1 Mazowsze Grójec 20 listopada, 13:00
Gryf Policzna 0-2 KS Warka 20 listopada, 13:00
Szydłowianka Szydłowiec 1-0 Oronka Orońsko 20 listopada, 11:00
Radomiak II Radom 4-1 Jodła Jedlnia-Letnisko 20 listopada, 11:00
w Kolonce
LKS Promna 6-1 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 20 listopada, 10:00
w Falęcicach
LKS Jedlińsk 5-0 SKS Potworów 20 listopada, 13:00
Powiślanka Lipsko 1-2 Młodzik 18 Radom 20 listopada, 12:00
Proch Pionki 0-0 Polonia Iłża 20 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 19-20 marca

Mazowsze Grójec 0-0 Polonia Iłża 19 marca, 15:00
Proch Pionki 4-0 Młodzik 18 Radom 19 marca, 15:30
Powiślanka Lipsko 4-1 SKS Potworów 20 marca, 15:00
LKS Jedlińsk 6-1 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 19 marca, 15:00
LKS Promna 2-2 Jodła Jedlnia-Letnisko 19 marca, 11:00
w Falęcicach
Radomiak II Radom 11-0 Oronka Orońsko 19 marca, 11:00
na boisku MOSiR przy ul. Rapackiego
Szydłowianka Szydłowiec 0-0 KS Warka 19 marca, 14:00
Gryf Policzna 2-3 Orzeł Wierzbica 20 marca, 11:00

Kolejka 17 - 26-27 marca

Gryf Policzna 1-0 Mazowsze Grójec 26 marca, 11:00
Orzeł Wierzbica 1-0 Szydłowianka Szydłowiec 26 marca, 14:00
KS Warka 2-1 Radomiak II Radom 26 marca, 15:00
Oronka Orońsko 0-5 LKS Promna 26 marca, 15:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 1-3 LKS Jedlińsk 27 marca, 15:00
w Kolonce
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 3-0 Powiślanka Lipsko 27 marca, 15:00
w Mogielnicy
SKS Potworów 0-3 Proch Pionki 27 marca, 14:00
Młodzik 18 Radom 2-0 Polonia Iłża 26 marca, 15:30

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

Mazowsze Grójec 6-0 Młodzik 18 Radom 6 kwietnia, 18:30
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Polonia Iłża 1-2 SKS Potworów 27 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 14:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Proch Pionki 3-0 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 27 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Powiślanka Lipsko 1-3 Jodła Jedlnia-Letnisko 27 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Jedlińsk 3-0 Oronka Orońsko 27 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Promna 3-0 KS Warka 27 kwietnia, 17:30
w Falęcicach / w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Radomiak II Radom 3-1 Orzeł Wierzbica 27 kwietnia, 17:30
na boisku MOSiR przy ul. Rapackiego / w pierwotnym terminie (1 kwietnia, 20:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Szydłowianka Szydłowiec 1-0 Gryf Policzna 27 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie pierwotnie zweryfikowany jako walkower 3-0; w późniejszym terminie przywrócono wynik z boiska

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Radomiak II Radom 6-1 Gryf Policzna 9 kwietnia, 11:00
na boisku MOSiR przy ul. Rapackiego
Szydłowianka Szydłowiec 2-1 Mazowsze Grójec 9 kwietnia, 16:00
Orzeł Wierzbica 1-2 LKS Promna 9 kwietnia, 20:00
w Radomiu; na bocznym boisku stadionu MOSiR
KS Warka 2-1 LKS Jedlińsk 9 kwietnia, 15:00
Oronka Orońsko 0-3 Powiślanka Lipsko 9 kwietnia, 16:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 2-2 Proch Pionki 9 kwietnia, 16:00
w Kolonce
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 1-0 Polonia Iłża 10 kwietnia, 16:00
SKS Potworów 1-4 Młodzik 18 Radom 9 kwietnia, 12:00

Kolejka 20 - 16 kwietnia

Mazowsze Grójec 3-1 SKS Potworów 16 kwietnia, 11:00
Młodzik 18 Radom 1-2 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 16 kwietnia, 11:00
Polonia Iłża 2-1 Jodła Jedlnia-Letnisko 15 kwietnia, 17:45
Proch Pionki 3-0 Oronka Orońsko 16 kwietnia, 11:00
Powiślanka Lipsko 2-0 KS Warka 15 kwietnia, 17:30
LKS Jedlińsk 0-1 Orzeł Wierzbica 16 kwietnia, 11:00
LKS Promna 3-0 Gryf Policzna 16 kwietnia, 11:00
w Falęcicach
Radomiak II Radom 3-0 Szydłowianka Szydłowiec 16 kwietnia, 11:00
na boisku MOSiR przy ul. Rapackiego

Kolejka 21 - 23-24 kwietnia

Radomiak II Radom 3-3 Mazowsze Grójec 23 kwietnia, 11:00
na boisku MOSiR przy ul. Rapackiego
Szydłowianka Szydłowiec 3-2 LKS Promna 23 kwietnia, 15:30
Gryf Policzna 1-1 LKS Jedlińsk 23 kwietnia, 16:00
Orzeł Wierzbica 0-1 Powiślanka Lipsko 23 kwietnia, 14:00
KS Warka 0-2 Proch Pionki 23 kwietnia, 15:00
Oronka Orońsko 2-2 Polonia Iłża 23 kwietnia, 11:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 2-3 Młodzik 18 Radom 24 kwietnia, 15:00
w Kolonce
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 1-1 SKS Potworów 23 kwietnia, 16:00
w Mogielnicy

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

Mazowsze Grójec 2-0 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 30 kwietnia, 16:00
SKS Potworów 2-4 Jodła Jedlnia-Letnisko 30 kwietnia, 12:00
Młodzik 18 Radom 4-1 Oronka Orońsko 30 kwietnia, 16:30
Polonia Iłża 1-1 KS Warka 30 kwietnia, 14:00
Proch Pionki 1-1 Orzeł Wierzbica 30 kwietnia, 17:00
Powiślanka Lipsko 2-0 Gryf Policzna 30 kwietnia, 17:00
LKS Jedlińsk 1-0 Szydłowianka Szydłowiec 30 kwietnia, 16:00
LKS Promna 3-0 Radomiak II Radom 30 kwietnia, 10:00
w Falęcicach

Kolejka 23 - 7-8 maja

LKS Promna 3-2 Mazowsze Grójec 7 maja, 11:00
w Falęcicach
Radomiak II Radom 1-4 LKS Jedlińsk 7 maja, 11:00
na bocznym boisku stadionu MOSiR
Szydłowianka Szydłowiec 1-0 Powiślanka Lipsko 7 maja, 17:00
Gryf Policzna 0-3 Proch Pionki 7 maja, 11:00
Orzeł Wierzbica 3-0 Polonia Iłża 7 maja, 16:00
KS Warka 1-0 Młodzik 18 Radom 7 maja, 16:00
Oronka Orońsko 1-2 SKS Potworów 8 maja, 16:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 2-2 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 7 maja, 14:00
w Kolonce

Kolejka 24 - 11 maja

Mazowsze Grójec 3-1 Jodła Jedlnia-Letnisko 11 maja, 18:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 1-1 Oronka Orońsko 11 maja, 18:00
SKS Potworów 1-1 KS Warka 11 maja, 17:00
Młodzik 18 Radom 1-5 Orzeł Wierzbica 11 maja, 18:00
Polonia Iłża 1-5 Gryf Policzna 11 maja, 17:30
Proch Pionki 1-2 Szydłowianka Szydłowiec 11 maja, 18:00
Powiślanka Lipsko 6-0 Radomiak II Radom 11 maja, 17:00
LKS Jedlińsk 2-2 LKS Promna 11 maja, 18:00

Kolejka 25 - 14-15 maja

LKS Jedlińsk 4-0 Mazowsze Grójec 14 maja, 16:00
LKS Promna 3-0 Powiślanka Lipsko 14 maja, 11:00
w Falęcicach
Radomiak II Radom 0-2 Proch Pionki 14 maja, 11:00
na boisku MOSiR przy ul. Rapackiego
Szydłowianka Szydłowiec 0-0 Polonia Iłża 14 maja, 11:00
Gryf Policzna 4-1 Młodzik 18 Radom 15 maja, 14:00
Orzeł Wierzbica 8-0 SKS Potworów 14 maja, 11:00
KS Warka 2-1 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 14 maja, 17:00
Oronka Orońsko 3-2 Jodła Jedlnia-Letnisko 15 maja, 16:00

Kolejka 26 - 21-22 maja

Mazowsze Grójec 7-0 Oronka Orońsko 21 maja, 16:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 1-2 KS Warka 22 maja, 15:30
w Kolonce
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 0-3 Orzeł Wierzbica 22 maja, 16:00
SKS Potworów 0-3 Gryf Policzna 22 maja, 17:00
Młodzik 18 Radom 1-7 Szydłowianka Szydłowiec 21 maja, 17:00
Polonia Iłża 2-0 Radomiak II Radom 21 maja, 17:00
Proch Pionki 0-1 LKS Promna 21 maja, 17:00
Powiślanka Lipsko 1-0 LKS Jedlińsk 22 maja, 18:00

Kolejka 27 - 28-29 maja

Powiślanka Lipsko - Mazowsze Grójec 28 maja, 17:00
LKS Jedlińsk - Proch Pionki 28 maja, 17:00
LKS Promna - Polonia Iłża 28 maja, 11:00
w Falęcicach
Radomiak II Radom 2-1 Młodzik 18 Radom 25 maja, 20:00
na boisku MOSiR przy ul. Rapackiego
Szydłowianka Szydłowiec - SKS Potworów 28 maja, 17:00
Gryf Policzna - Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 29 maja, 11:00
Orzeł Wierzbica - Jodła Jedlnia-Letnisko 28 maja, 11:00
KS Warka - Oronka Orońsko 28 maja, 17:00

Kolejka 28 - 4-5 czerwca

Mazowsze Grójec - KS Warka 4 czerwca, 15:00
Oronka Orońsko - Orzeł Wierzbica 4 czerwca, 16:00
Jodła Jedlnia-Letnisko - Gryf Policzna 4 czerwca, 12:30
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą - Szydłowianka Szydłowiec 5 czerwca, 16:00
SKS Potworów - Radomiak II Radom 4 czerwca, 12:00
Młodzik 18 Radom - LKS Promna 5 czerwca, 17:00
Polonia Iłża - LKS Jedlińsk 4 czerwca, 17:30
Proch Pionki - Powiślanka Lipsko 4 czerwca, 11:00

Kolejka 29 - 11-12 czerwca

Proch Pionki - Mazowsze Grójec
Powiślanka Lipsko - Polonia Iłża
LKS Jedlińsk - Młodzik 18 Radom
LKS Promna - SKS Potworów
Radomiak II Radom - Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Szydłowianka Szydłowiec - Jodła Jedlnia-Letnisko
Gryf Policzna - Oronka Orońsko
Orzeł Wierzbica - KS Warka

Kolejka 30 - 18-19 czerwca

Mazowsze Grójec - Orzeł Wierzbica
KS Warka - Gryf Policzna
Oronka Orońsko - Szydłowianka Szydłowiec
Jodła Jedlnia-Letnisko - Radomiak II Radom
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą - LKS Promna
SKS Potworów - LKS Jedlińsk
Młodzik 18 Radom - Powiślanka Lipsko
Polonia Iłża - Proch Pionki

forBET IV liga 2021/2022 (mazowiecka I)
forBET IV liga 2021/2022 (mazowiecka II)

Klasa okręgowa 2021/2022 (Ciechanów-Ostrołęka)
Klasa okręgowa 2021/2022 (Płock)
Klasa okręgowa 2021/2022 (Siedlce)
Klasa okręgowa 2021/2022 (Warszawa I)
Klasa okręgowa 2021/2022 (Warszawa II)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas