[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2021/2022, grupa: Radom I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Gracja Tczów 21 52 16 4 1 79-25 6 3 1 40-11 10 1 0 39-14
2.  Królewscy Jedlnia 21 45 13 6 2 84-30 9 1 0 53-9 4 5 2 31-21
3.  Akcja I Jastrzębia 21 42 13 3 5 60-34 7 1 3 33-13 6 2 2 27-21
4.  Iskra Gózd 21 41 13 2 6 62-31 6 1 4 42-21 7 1 2 20-10
5.  Zawisza Sienno 21 40 12 4 5 83-32 7 2 2 55-18 5 2 3 28-14
6.  Energia II Kozienice 21 39 12 3 6 65-34 6 3 2 40-14 6 0 4 25-20
7.  Zwolenianka Zwoleń 21 32 9 5 7 47-47 4 3 3 23-19 5 2 4 24-28
8.  Gryfia Mirów 21 30 10 0 11 54-63 5 0 6 27-33 5 0 5 27-30 2 3 1 0 1 4-4
9.  KS Jastrząb 21 30 9 3 9 33-51 4 1 5 19-21 5 2 4 14-30 2 3 1 0 1 4-4
10.  Iłżanka Kazanów 21 24 6 6 9 31-40 2 5 4 15-19 4 1 5 16-21
11.  KS Magnuszew 21 16 4 4 13 23-68 1 3 6 11-29 3 1 7 12-39
12.  Wisła Solec 21 11 3 2 16 31-79 3 0 8 16-30 0 2 8 15-49
13.  Postęp Łaziska 21 8 2 2 17 17-76 1 0 9 7-28 1 2 8 10-48 2 6 2 0 0 9-6
14.  KP Stanisławice 21 8 2 2 17 30-89 2 0 8 19-34 0 2 9 11-55 2 0 0 0 2 6-9

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Gracja Tczów    1-1 8-3 1-2 1-1 4-0 3-1 5-1 8-0 2-2 7-0 
 2 Królewscy Jedlnia    2-2 5-3 4-1 6-0 4-0 4-0 8-0 7-1 8-0 5-2 
 3 Akcja I Jastrzębia0-1 3-0*     0-2 2-1 1-0 1-1 6-3 0-1 5-2 8-1 7-1 
 4 Iskra Gózd2-4 3-3 1-3     2-1 3-2 3-4 1-3 10-0 2-0 5-0 10-1 
 5 Zawisza Sienno2-3 3-3 4-1     1-4 5-1 5-2 8-0 7-0 3-3 8-1 9-0 
 6 Energia II Kozienice2-2 3-0 5-2 3-1     8-1 1-2 0-4 1-1 6-0 10-0 1-1 
 7 Zwolenianka Zwoleń2-5 2-2 2-3 0-0     1-6 2-2 1-0 7-0* 3-1 3-0 
 8 Gryfia Mirów0-3 2-5 0-2 2-8 3-5 4-2     0-3 2-0 5-0 5-4 4-1 
 9 KS Jastrząb1-2 0-6 1-2 0-2 1-4     4-2 3-0 6-1 1-0 2-2 
 10 Iłżanka Kazanów1-5 1-2 1-1 0-2 0-0 2-2 4-3 1-1     1-2 1-1 3-0 
 11 KS Magnuszew3-6 3-3 0-2 1-5 0-7 0-3 1-3 0-0     0-0 3-0 
 12 Wisła Solec1-4 0-3* 0-3 1-4 2-4 1-3 2-1 1-3 2-3 3-1     3-1 
 13 Postęp Łaziska0-4 0-3 0-1 0-2 0-4 0-2 0-1 1-3 1-4     5-4 
 14 KP Stanisławice2-8 0-1 2-4 3-5 4-1 1-2 1-3 1-4 3-2 2-4     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Postęp Łaziska 0-2 Zwolenianka Zwoleń 15 sierpnia, 17:00
KP Stanisławice 2-8 Królewscy Jedlnia 14 sierpnia, 16:00
KS Magnuszew 3-6 Gracja Tczów 15 sierpnia, 17:00
KS Jastrząb 1-4 Gryfia Mirów 14 sierpnia, 17:00
Iłżanka Kazanów 0-2 Iskra Gózd 14 sierpnia, 17:00
Zawisza Sienno 3-3 Wisła Solec 14 sierpnia, 10:30
Energia II Kozienice 5-2 Akcja I Jastrzębia 15 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Zwolenianka Zwoleń 2-3 Akcja I Jastrzębia 21 sierpnia, 17:00
Wisła Solec 1-3 Energia II Kozienice 22 sierpnia, 15:00
Iskra Gózd 2-1 Zawisza Sienno 21 sierpnia, 11:00
w Kuczkach-Kolonii
Gryfia Mirów 2-0 Iłżanka Kazanów 22 sierpnia, 16:00
Gracja Tczów 3-1 KS Jastrząb 22 sierpnia, 17:00
Królewscy Jedlnia 8-0 KS Magnuszew 22 sierpnia, 16:00
Postęp Łaziska 5-4 KP Stanisławice 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

KP Stanisławice 3-5 Zwolenianka Zwoleń 29 sierpnia, 16:00
KS Magnuszew 0-0 Postęp Łaziska 29 sierpnia, 17:00
KS Jastrząb 0-6 Królewscy Jedlnia 29 sierpnia, 16:00
Iłżanka Kazanów 1-5 Gracja Tczów 29 sierpnia, 15:00
Zawisza Sienno 5-2 Gryfia Mirów 29 sierpnia, 16:00
Energia II Kozienice 3-1 Iskra Gózd 29 sierpnia, 14:00
Akcja I Jastrzębia 5-2 Wisła Solec 29 sierpnia, 15:00

Kolejka 4 - 4-5 września

Zwolenianka Zwoleń 7-0 Wisła Solec 5 września, 17:00
(wo)
na boisku 7-3
Iskra Gózd 1-3 Akcja I Jastrzębia 5 września, 16:00
w Kuczkach-Kolonii
Gryfia Mirów 3-5 Energia II Kozienice 5 września, 11:00
Gracja Tczów 1-1 Zawisza Sienno 4 września, 11:00
Królewscy Jedlnia 4-0 Iłżanka Kazanów 4 września, 15:00
Postęp Łaziska 0-1 KS Jastrząb 5 września, 16:00
KP Stanisławice 1-4 KS Magnuszew 4 września, 11:00

Kolejka 5 - 11-12 września

KS Magnuszew 0-3 Zwolenianka Zwoleń 12 września, 17:00
KS Jastrząb 2-2 KP Stanisławice 12 września, 16:00
Iłżanka Kazanów 1-1 Postęp Łaziska 12 września, 16:30
Zawisza Sienno 3-3 Królewscy Jedlnia 12 września, 16:30
Energia II Kozienice 2-2 Gracja Tczów 12 września, 14:00
Akcja I Jastrzębia 6-3 Gryfia Mirów 11 września, 16:00
Wisła Solec 1-4 Iskra Gózd 11 września, 15:00

Kolejka 6 - 18-19 września

Zwolenianka Zwoleń 0-0 Iskra Gózd 19 września, 15:00
Gryfia Mirów 5-4 Wisła Solec 19 września, 15:00
Gracja Tczów 8-3 Akcja I Jastrzębia 18 września, 13:00
Królewscy Jedlnia 4-1 Energia II Kozienice 19 września, 16:00
Postęp Łaziska 0-2 Zawisza Sienno 19 września, 12:30
w Pawłowie
KP Stanisławice 1-3 Iłżanka Kazanów 11 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (18 września, 11:00) odwołany / w drugim terminie (13 listopada, 15:00) odwołany
KS Magnuszew 1-3 KS Jastrząb 19 września, 16:00

Kolejka 7 - 25-26 września

KS Jastrząb 0-2 Zwolenianka Zwoleń 26 września, 11:00
Iłżanka Kazanów 1-2 KS Magnuszew 26 września, 13:00
pierwotnie zweryfikowany jako walkower 0-3; w późniejszym terminie przywrócono wynik z boiska
Zawisza Sienno 9-0 KP Stanisławice 26 września, 16:00
Energia II Kozienice 10-0 Postęp Łaziska 26 września, 14:00
Akcja I Jastrzębia 3-0 Królewscy Jedlnia 26 września, 16:00
(wo)
na boisku 3-6
Wisła Solec 1-4 Gracja Tczów 26 września, 14:00
Iskra Gózd 1-3 Gryfia Mirów 26 września, 15:00
w Kuczkach-Kolonii

Kolejka 8 - 2-3 października

Zwolenianka Zwoleń 1-6 Gryfia Mirów 3 października, 15:00
Gracja Tczów 1-2 Iskra Gózd 2 października, 14:00
Królewscy Jedlnia 7-1 Wisła Solec 3 października, 15:00
Postęp Łaziska 0-3 Akcja I Jastrzębia 3 października, 15:00
w Jastrzębi; Postęp gospodarzem
KP Stanisławice 2-4 Energia II Kozienice 2 października, 15:00
KS Magnuszew 0-7 Zawisza Sienno 3 października, 14:00
KS Jastrząb 4-2 Iłżanka Kazanów 3 października, 15:00

Kolejka 9 - 9-10 października

Iłżanka Kazanów 2-2 Zwolenianka Zwoleń 10 października, 15:00
Zawisza Sienno 8-0 KS Jastrząb 10 października, 15:00
Energia II Kozienice 1-1 KS Magnuszew 9 października, 14:00
Akcja I Jastrzębia 7-1 KP Stanisławice 10 października, 14:00
Wisła Solec 3-1 Postęp Łaziska 10 października, 14:00
Iskra Gózd 3-3 Królewscy Jedlnia 10 października, 15:00
w Kuczkach-Kolonii
Gryfia Mirów 0-3 Gracja Tczów 10 października, 14:00

Kolejka 10 - 16-17 października

Zwolenianka Zwoleń 2-5 Gracja Tczów 17 października, 15:00
Królewscy Jedlnia 6-0 Gryfia Mirów 16 października, 11:00
Postęp Łaziska 0-1 Iskra Gózd 17 października, 16:00
KP Stanisławice 3-2 Wisła Solec 16 października, 15:00
KS Magnuszew 0-2 Akcja I Jastrzębia 16 października, 15:00
KS Jastrząb 1-2 Energia II Kozienice 16 października, 15:00
Iłżanka Kazanów 0-0 Zawisza Sienno 17 października, 16:00

Kolejka 11 - 23-24 października

Zawisza Sienno 5-1 Zwolenianka Zwoleń 24 października, 15:00
Energia II Kozienice 0-4 Iłżanka Kazanów 24 października, 14:00
Akcja I Jastrzębia 0-1 KS Jastrząb 23 października, 15:00
Wisła Solec 3-1 KS Magnuszew 24 października, 12:00
Iskra Gózd 10-1 KP Stanisławice 24 października, 15:00
w Kuczkach-Kolonii
Gryfia Mirów 4-1 Postęp Łaziska 23 października, 15:00
Gracja Tczów 1-1 Królewscy Jedlnia 23 października, 11:00

Kolejka 12 - 30-31 października

Zwolenianka Zwoleń 2-2 Królewscy Jedlnia 30 października, 15:00
Postęp Łaziska 0-4 Gracja Tczów 31 października, 14:00
KP Stanisławice 4-1 Gryfia Mirów 30 października, 15:00
KS Magnuszew 1-5 Iskra Gózd 31 października, 11:00
KS Jastrząb 6-1 Wisła Solec 31 października, 14:00
Iłżanka Kazanów 1-1 Akcja I Jastrzębia 30 października, 13:00
Zawisza Sienno 1-4 Energia II Kozienice 30 października, 15:00

Kolejka 13 - 6-7 listopada

Energia II Kozienice 8-1 Zwolenianka Zwoleń 7 listopada, 14:00
Akcja I Jastrzębia 2-1 Zawisza Sienno 6 listopada, 14:00
Wisła Solec 2-3 Iłżanka Kazanów 6 listopada, 14:00
Iskra Gózd 10-0 KS Jastrząb 7 listopada, 14:00
w Kuczkach-Kolonii
Gryfia Mirów 5-0 KS Magnuszew 6 listopada, 14:00
Gracja Tczów 7-0 KP Stanisławice 7 listopada, 12:00
Królewscy Jedlnia 8-0 Postęp Łaziska 6 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 19-20 marca

Zwolenianka Zwoleń 3-1 Postęp Łaziska 19 marca, 13:00
w Białobrzegach
Królewscy Jedlnia 5-2 KP Stanisławice 20 marca, 15:00
Gracja Tczów 8-0 KS Magnuszew 19 marca, 14:00
Gryfia Mirów 0-3 KS Jastrząb 20 marca, 14:00
Iskra Gózd 2-0 Iłżanka Kazanów 20 marca, 15:00
w Kuczkach-Kolonii
Wisła Solec 2-4 Zawisza Sienno 20 marca, 13:00
Akcja I Jastrzębia 1-0 Energia II Kozienice 19 marca, 15:00

Kolejka 15 - 26-27 marca

Akcja I Jastrzębia 1-1 Zwolenianka Zwoleń 27 marca, 15:00
Energia II Kozienice 6-0 Wisła Solec 27 marca, 14:00
Zawisza Sienno 4-1 Iskra Gózd 27 marca, 15:00
Iłżanka Kazanów 4-3 Gryfia Mirów 27 marca, 14:00
KS Jastrząb 1-2 Gracja Tczów 27 marca, 15:00
KS Magnuszew 3-3 Królewscy Jedlnia 27 marca, 11:00
KP Stanisławice 2-4 Postęp Łaziska 26 marca, 15:00

Kolejka 16 - 2-3 kwietnia

Zwolenianka Zwoleń 3-0 KP Stanisławice 16 kwietnia, 15:00
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Postęp Łaziska 1-4 KS Magnuszew 20 kwietnia, 17:00
w Orońsku / w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Królewscy Jedlnia 4-0 KS Jastrząb 14 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gracja Tczów 5-1 Iłżanka Kazanów 16 kwietnia, 14:00
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gryfia Mirów 2-8 Zawisza Sienno 20 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Iskra Gózd 3-2 Energia II Kozienice 20 kwietnia, 17:00
w Kuczkach-Kolonii / w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisła Solec 0-3 Akcja I Jastrzębia 20 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 9-10 kwietnia

Wisła Solec 2-1 Zwolenianka Zwoleń 9 kwietnia, 14:00
Akcja I Jastrzębia 0-2 Iskra Gózd 10 kwietnia, 16:00
Energia II Kozienice 1-2 Gryfia Mirów 10 kwietnia, 14:00
Zawisza Sienno 2-3 Gracja Tczów 10 kwietnia, 16:00
Iłżanka Kazanów 1-2 Królewscy Jedlnia 10 kwietnia, 13:00
KS Jastrząb 1-0 Postęp Łaziska 10 kwietnia, 15:00
KS Magnuszew 3-0 KP Stanisławice 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 23-24 kwietnia

Zwolenianka Zwoleń 1-0 KS Magnuszew 23 kwietnia, 17:00
KP Stanisławice 1-2 KS Jastrząb 23 kwietnia, 16:30
Postęp Łaziska 1-3 Iłżanka Kazanów 24 kwietnia, 17:00
w Orońsku
Królewscy Jedlnia 5-3 Zawisza Sienno 24 kwietnia, 15:00
Gracja Tczów 4-0 Energia II Kozienice 23 kwietnia, 11:00
Gryfia Mirów 2-5 Akcja I Jastrzębia 24 kwietnia, 16:00
Iskra Gózd 5-0 Wisła Solec 24 kwietnia, 17:00
w Kuczkach-Kolonii

Kolejka 19 - 30 kwietnia-1 maja

Iskra Gózd 3-4 Zwolenianka Zwoleń 1 maja, 17:00
w Kuczkach-Kolonii
Wisła Solec 1-3 Gryfia Mirów 16 kwietnia, 12:00
Akcja I Jastrzębia 0-1 Gracja Tczów 30 kwietnia, 13:00
Energia II Kozienice 3-0 Królewscy Jedlnia 30 kwietnia, 15:00
Zawisza Sienno 8-1 Postęp Łaziska 1 maja, 15:00
Iłżanka Kazanów 3-0 KP Stanisławice 30 kwietnia, 14:00
KS Jastrząb 3-0 KS Magnuszew 1 maja, 11:00

Kolejka 20 - 7-8 maja

Zwolenianka Zwoleń 2-2 KS Jastrząb 7 maja, 18:00
KS Magnuszew 0-0 Iłżanka Kazanów 8 maja, 17:30
KP Stanisławice 0-1 Zawisza Sienno 7 maja, 17:00
Postęp Łaziska 0-4 Energia II Kozienice 8 maja, 17:00
Królewscy Jedlnia 2-2 Akcja I Jastrzębia 7 maja, 11:00
Gracja Tczów 2-2 Wisła Solec 8 maja, 16:00
Gryfia Mirów 0-2 Iskra Gózd 7 maja, 17:00

Kolejka 21 - 14-15 maja

Gryfia Mirów 4-2 Zwolenianka Zwoleń 14 maja, 17:00
Iskra Gózd 2-4 Gracja Tczów 15 maja, 17:00
w Kuczkach-Kolonii
Wisła Solec 0-3 Królewscy Jedlnia 15 maja, 15:00
(wo)
na boisku 0-2
Akcja I Jastrzębia 8-1 Postęp Łaziska 15 maja, 17:00
Energia II Kozienice 1-1 KP Stanisławice 14 maja, 16:00
Zawisza Sienno 7-0 KS Magnuszew 15 maja, 17:00
Iłżanka Kazanów 1-1 KS Jastrząb 14 maja, 13:00

Kolejka 22 - 21-22 maja

Zwolenianka Zwoleń - Iłżanka Kazanów 21 maja, 11:00
KS Jastrząb - Zawisza Sienno 21 maja, 13:00
KS Magnuszew - Energia II Kozienice 21 maja, 17:00
KP Stanisławice - Akcja I Jastrzębia 21 maja, 17:00
Postęp Łaziska - Wisła Solec 22 maja, 17:00
Królewscy Jedlnia - Iskra Gózd 22 maja, 17:00
Gracja Tczów - Gryfia Mirów 22 maja, 17:00

Kolejka 23 - 28-29 maja

Gracja Tczów - Zwolenianka Zwoleń 29 maja, 17:00
Gryfia Mirów - Królewscy Jedlnia 28 maja, 11:00
Iskra Gózd - Postęp Łaziska 29 maja, 17:00
Wisła Solec - KP Stanisławice 29 maja, 15:00
Akcja I Jastrzębia - KS Magnuszew 28 maja, 11:00
Energia II Kozienice - KS Jastrząb 29 maja, 13:00
Zawisza Sienno - Iłżanka Kazanów 29 maja, 17:00

Kolejka 24 - 4-5 czerwca

Zwolenianka Zwoleń - Zawisza Sienno
Iłżanka Kazanów - Energia II Kozienice
KS Jastrząb - Akcja I Jastrzębia
KS Magnuszew - Wisła Solec
KP Stanisławice - Iskra Gózd
Postęp Łaziska - Gryfia Mirów
Królewscy Jedlnia - Gracja Tczów

Kolejka 25 - 11-12 czerwca

Królewscy Jedlnia - Zwolenianka Zwoleń
Gracja Tczów - Postęp Łaziska
Gryfia Mirów - KP Stanisławice
Iskra Gózd - KS Magnuszew
Wisła Solec - KS Jastrząb
Akcja I Jastrzębia - Iłżanka Kazanów
Energia II Kozienice - Zawisza Sienno

Kolejka 26 - 18-19 czerwca

Zwolenianka Zwoleń - Energia II Kozienice
Zawisza Sienno - Akcja I Jastrzębia
Iłżanka Kazanów - Wisła Solec
KS Jastrząb - Iskra Gózd
KS Magnuszew - Gryfia Mirów
KP Stanisławice - Gracja Tczów
Postęp Łaziska - Królewscy Jedlnia

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas