[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2021/2022, grupa: Płock
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Amator Maszewo 22 49 15 4 3 78-31 9 1 1 45-15 6 3 2 33-16
2.  Mazur Gostynin 22 46 14 4 4 61-32 10 1 0 35-12 4 3 4 26-20
3.  Kasztelan Sierpc 22 42 13 3 6 70-37 7 2 2 42-13 6 1 4 28-24
4.  Skra Drobin 21 41 13 2 6 71-43 7 1 2 34-20 6 1 4 37-23
5.  Sparta Mochowo 21 36 11 3 7 57-44 10 0 1 38-13 1 3 6 19-31
6.  Delta Słupno 22 34 10 4 8 44-46 6 2 3 25-17 4 2 5 19-29
7.  Unia Iłów 22 33 10 3 9 66-54 5 2 4 39-30 5 1 5 27-24
8.  Start Proboszczewice 22 30 9 3 10 36-56 5 3 3 21-22 4 0 7 15-34
9.  Unia Czermno 22 24 7 3 12 46-58 4 2 5 25-28 3 1 7 21-30 4 9 3 0 1 7-4
10.  Zryw Bielsk 22 24 7 3 12 46-61 6 1 4 27-24 1 2 8 19-37 4 7 2 1 1 9-6
11.  Błękitni Gąbin 22 24 7 3 12 34-61 3 3 5 15-30 4 0 7 19-31 4 1 0 1 3 3-9
12.  Skrwa Łukomie 22 21 5 6 11 40-62 3 2 6 20-31 2 4 5 20-31
13.  Stegny Wyszogród 22 17 5 2 15 23-58 4 2 5 16-27 1 0 10 7-31
14.  Orzeł Goleszyn 22 14 3 5 14 32-61 2 2 7 14-26 1 3 7 18-35

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Amator Maszewo    3-1 2-3 3-1 4-4 7-0 1-0 7-2 3-0 5-1 5-3 5-0 
 2 Mazur Gostynin2-1     2-0 4-4 4-0 4-1 2-1 3-0 3-2 5-2 1-0 5-1 
 3 Kasztelan Sierpc1-2     1-4 2-2 5-1 7-0 2-1 5-1 7-0 1-1 4-1 7-0 
 4 Skra Drobin4-3 3-3 2-0     3-1 5-6 5-0 1-3 3-2 4-1 4-1 
 5 Sparta Mochowo4-1 2-1 3-0     4-1 6-2 6-2 3-2 2-3 5-0 1-0 2-1 
 6 Delta Słupno0-0 0-1 4-2 3-1     1-5 4-1 2-1 1-2 5-1 3-1 2-2 
 7 Unia Iłów2-4 2-4 1-4 5-3 2-2     6-4 10-2 2-4 1-1 3-0 5-2 
 8 Start Proboszczewice1-1 2-1 0-3 2-0 1-1 3-2     3-1 1-5 4-4 2-3 2-1 
 9 Unia Czermno3-6 1-1 3-3 2-4 7-1 2-7 0-2     2-1 1-0 1-3 3-0 
 10 Zryw Bielsk1-1 2-3 2-6 2-4 3-2 1-2 3-1     3-1 2-1 4-0 4-3 
 11 Błękitni Gąbin1-6 2-0 1-6 1-5 0-2 3-2 0-3* 2-2     2-2 1-0 2-2 
 12 Skrwa Łukomie0-4 0-4 2-6 5-2 1-2 1-1 2-0 2-2 4-5     2-1 1-4 
 13 Stegny Wyszogród2-4 0-7 2-4 3-2 2-1 0-3 1-2 1-1 2-1 2-1     1-1 
 14 Orzeł Goleszyn1-5 1-1 5-0 1-7 2-2 0-1 0-1 0-1 0-4 1-3 3-1     

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

Start Proboszczewice 2-1 Mazur Gostynin 21 sierpnia, 16:00
Sparta Mochowo 2-1 Kasztelan Sierpc 21 sierpnia, 11:00
Orzeł Goleszyn 0-1 Delta Słupno 21 sierpnia, 11:00
Unia Iłów 2-4 Błękitni Gąbin 21 sierpnia, 11:00
Skra Drobin 4-3 Amator Maszewo 21 sierpnia, 11:00
Skrwa Łukomie 2-2 Zryw Bielsk 22 sierpnia, 11:00
Stegny Wyszogród 1-1 Unia Czermno 21 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 28-29 sierpnia

Mazur Gostynin 3-2 Unia Czermno 28 sierpnia, 17:00
Zryw Bielsk 4-0 Stegny Wyszogród 28 sierpnia, 17:00
Amator Maszewo 5-3 Skrwa Łukomie 28 sierpnia, 11:00
Błękitni Gąbin 1-6 Skra Drobin 28 sierpnia, 10:00
Delta Słupno 1-5 Unia Iłów 28 sierpnia, 11:00
w Wykowie
Kasztelan Sierpc 7-0 Orzeł Goleszyn 28 sierpnia, 16:00
Start Proboszczewice 2-0 Sparta Mochowo 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 1 września

Sparta Mochowo 4-1 Mazur Gostynin 1 września, 17:30
Orzeł Goleszyn 0-1 Start Proboszczewice 1 września, 16:00
Unia Iłów 2-4 Kasztelan Sierpc 1 września, 17:30
Skra Drobin 3-1 Delta Słupno 1 września, 17:00
Skrwa Łukomie 4-5 Błękitni Gąbin 1 września, 17:00
Stegny Wyszogród 2-4 Amator Maszewo 1 września, 17:00
Unia Czermno 2-1 Zryw Bielsk 1 września, 17:00

Kolejka 4 - 4-5 września

Mazur Gostynin 5-2 Zryw Bielsk 4 września, 17:00
Amator Maszewo 7-2 Unia Czermno 4 września, 10:00
Błękitni Gąbin 1-0 Stegny Wyszogród 4 września, 11:00
Delta Słupno 5-1 Skrwa Łukomie 5 września, 17:00
w Wykowie
Kasztelan Sierpc 1-4 Skra Drobin 4 września, 16:00
Start Proboszczewice 3-2 Unia Iłów 13 października, 20:30
w Płocku; na bocznym boisku Stadionu im. Kazimierza Górskiego / w pierwotnym terminie (8 września, 20:30) odwołany / w drugim terminie (29 września, 20:30) odwołany
Sparta Mochowo 2-1 Orzeł Goleszyn 4 września, 16:00

Kolejka 5 - 11-12 września

Orzeł Goleszyn 1-1 Mazur Gostynin 11 września, 11:00
Unia Iłów 5-3 Sparta Mochowo 11 września, 17:00
Skra Drobin 5-0 Start Proboszczewice 11 września, 11:00
Skrwa Łukomie 2-6 Kasztelan Sierpc 11 września, 16:00
Stegny Wyszogród 0-3 Delta Słupno 11 września, 11:00
Unia Czermno 1-0 Błękitni Gąbin 12 września, 16:00
Zryw Bielsk 1-1 Amator Maszewo 12 września, 11:00

Kolejka 6 - 18-19 września

Mazur Gostynin 2-1 Amator Maszewo 18 września, 16:30
Błękitni Gąbin 2-2 Zryw Bielsk 18 września, 16:00
Delta Słupno 4-1 Unia Czermno 18 września, 11:00
w Wykowie
Kasztelan Sierpc 4-1 Stegny Wyszogród 18 września, 16:00
Start Proboszczewice 4-4 Skrwa Łukomie 18 września, 15:00
Sparta Mochowo 3-0 Skra Drobin 18 września, 16:00
Orzeł Goleszyn 0-1 Unia Iłów 18 września, 11:00

Kolejka 7 - 25-26 września

Unia Iłów 2-4 Mazur Gostynin 25 września, 11:00
Skra Drobin 4-1 Orzeł Goleszyn 25 września, 11:00
Skrwa Łukomie 5-2 Sparta Mochowo 25 września, 11:00
Stegny Wyszogród 1-2 Start Proboszczewice 25 września, 11:00
Unia Czermno 3-3 Kasztelan Sierpc 26 września, 15:00
Zryw Bielsk 3-2 Delta Słupno 25 września, 16:00
Amator Maszewo 5-1 Błękitni Gąbin 29 września, 16:30

Kolejka 8 - 2-3 października

Mazur Gostynin 1-0 Błękitni Gąbin 2 października, 16:00
Delta Słupno 0-0 Amator Maszewo 2 października, 11:00
w Wykowie
Kasztelan Sierpc 5-1 Zryw Bielsk 2 października, 15:00
Start Proboszczewice 3-1 Unia Czermno 2 października, 15:00
Sparta Mochowo 1-0 Stegny Wyszogród 3 października, 15:30
Orzeł Goleszyn 1-3 Skrwa Łukomie 3 października, 14:00
Unia Iłów 1-4 Skra Drobin 2 października, 14:30

Kolejka 9 - 9-10 października

Skra Drobin 3-3 Mazur Gostynin 10 października, 15:30
Skrwa Łukomie 1-1 Unia Iłów 10 października, 12:00
Stegny Wyszogród 1-1 Orzeł Goleszyn 9 października, 11:00
Unia Czermno 2-4 Sparta Mochowo 10 października, 15:00
Zryw Bielsk 1-2 Start Proboszczewice 9 października, 15:30
Amator Maszewo 2-3 Kasztelan Sierpc 9 października, 14:00
Błękitni Gąbin 1-5 Delta Słupno 9 października, 11:00

Kolejka 10 - 16-17 października

Mazur Gostynin 4-1 Delta Słupno 16 października, 15:30
Kasztelan Sierpc 7-0 Błękitni Gąbin 16 października, 15:00
Start Proboszczewice 1-1 Amator Maszewo 16 października, 15:00
Sparta Mochowo 3-2 Zryw Bielsk 17 października, 11:00
Orzeł Goleszyn 0-4 Unia Czermno 16 października, 15:00
Unia Iłów 3-0 Stegny Wyszogród 16 października, 15:30
Skra Drobin 4-1 Skrwa Łukomie 11 listopada, 10:00
w pierwotnym terminie (16 października, 14:00) odwołany

Kolejka 11 - 23-24 października

Skrwa Łukomie 0-4 Mazur Gostynin 24 października, 11:00
Stegny Wyszogród 3-2 Skra Drobin 24 października, 11:00
Unia Czermno 2-7 Unia Iłów 24 października, 15:00
Zryw Bielsk 4-3 Orzeł Goleszyn 23 października, 15:00
Amator Maszewo 4-4 Sparta Mochowo 23 października, 11:00
Błękitni Gąbin 3-2 Start Proboszczewice 23 października, 11:00
Delta Słupno 0-1 Kasztelan Sierpc 23 października, 11:00
w Wykowie

Kolejka 12 - 30-31 października

Mazur Gostynin 2-0 Kasztelan Sierpc 30 października, 13:30
Start Proboszczewice 1-1 Delta Słupno 30 października, 11:00
Sparta Mochowo 2-3 Błękitni Gąbin 30 października, 11:00
Orzeł Goleszyn 1-5 Amator Maszewo 30 października, 11:00
Unia Iłów 10-2 Zryw Bielsk 30 października, 11:00
Skra Drobin 1-3 Unia Czermno 30 października, 11:00
Skrwa Łukomie 2-1 Stegny Wyszogród 30 października, 13:30

Kolejka 13 - 6-7 listopada

Stegny Wyszogród 0-7 Mazur Gostynin 6 listopada, 11:00
Unia Czermno 1-3 Skrwa Łukomie 7 listopada, 13:30
Zryw Bielsk 2-4 Skra Drobin 6 listopada, 13:30
Amator Maszewo 1-0 Unia Iłów 7 listopada, 11:30
Błękitni Gąbin 2-2 Orzeł Goleszyn 6 listopada, 11:00
Delta Słupno 3-1 Sparta Mochowo 6 listopada, 11:00
w Wykowie
Kasztelan Sierpc 7-0 Start Proboszczewice 6 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 26-27 marca

Mazur Gostynin 3-0 Start Proboszczewice 26 marca, 20:00
Kasztelan Sierpc 2-2 Sparta Mochowo 26 marca, 11:00
Delta Słupno 2-2 Orzeł Goleszyn 26 marca, 11:00
w Wykowie
Błękitni Gąbin 0-2 Unia Iłów 26 marca, 11:00
Amator Maszewo 3-1 Skra Drobin 26 marca, 11:00
Zryw Bielsk 2-1 Skrwa Łukomie 26 marca, 16:00
Unia Czermno 3-0 Stegny Wyszogród 27 marca, 16:00

Kolejka 15 - 2-3 kwietnia

Unia Czermno 1-1 Mazur Gostynin 27 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Stegny Wyszogród 2-1 Zryw Bielsk 27 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Skrwa Łukomie 0-4 Amator Maszewo 27 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Skra Drobin 3-2 Błękitni Gąbin 27 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Unia Iłów 2-2 Delta Słupno 27 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Goleszyn 5-0 Kasztelan Sierpc 27 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sparta Mochowo 6-2 Start Proboszczewice 27 kwietnia, 18:00
w Sierpcu / w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 16 - 9-10 kwietnia

Mazur Gostynin 4-0 Sparta Mochowo 9 kwietnia, 16:30
Start Proboszczewice 2-1 Orzeł Goleszyn 10 kwietnia, 15:30
Kasztelan Sierpc 5-1 Unia Iłów 9 kwietnia, 16:00
Delta Słupno 4-2 Skra Drobin 9 kwietnia, 11:00
w Wykowie
Błękitni Gąbin 2-2 Skrwa Łukomie 10 kwietnia, 11:00
Amator Maszewo 5-0 Stegny Wyszogród 9 kwietnia, 16:00
Zryw Bielsk 3-1 Unia Czermno 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 16 kwietnia

Zryw Bielsk 2-3 Mazur Gostynin 16 kwietnia, 16:00
Unia Czermno 3-6 Amator Maszewo 16 kwietnia, 11:00
Stegny Wyszogród 2-1 Błękitni Gąbin 16 kwietnia, 11:00
Skrwa Łukomie 1-2 Delta Słupno 16 kwietnia, 11:00
Skra Drobin 2-0 Kasztelan Sierpc 14 kwietnia, 17:00
Unia Iłów 6-4 Start Proboszczewice 15 kwietnia, 17:00
Orzeł Goleszyn 2-2 Sparta Mochowo 14 kwietnia, 17:00

Kolejka 18 - 23-24 kwietnia

Mazur Gostynin 5-1 Orzeł Goleszyn 23 kwietnia, 17:00
Sparta Mochowo 4-1 Unia Iłów 24 kwietnia, 15:00
w Sierpcu
Start Proboszczewice 0-3 Skra Drobin 23 kwietnia, 16:00
Kasztelan Sierpc 1-1 Skrwa Łukomie 23 kwietnia, 16:00
Delta Słupno 3-1 Stegny Wyszogród 23 kwietnia, 11:00
w Wykowie
Błękitni Gąbin 0-3 Unia Czermno 23 kwietnia, 11:00
(wo)
na boisku 1-1
Amator Maszewo 3-0 Zryw Bielsk 23 kwietnia, 11:00

Kolejka 19 - 30 kwietnia-1 maja

Amator Maszewo 3-1 Mazur Gostynin 30 kwietnia, 11:00
Zryw Bielsk 3-1 Błękitni Gąbin 30 kwietnia, 16:00
Unia Czermno 7-1 Delta Słupno 30 kwietnia, 17:00
Stegny Wyszogród 2-4 Kasztelan Sierpc 30 kwietnia, 12:30
Skrwa Łukomie 2-0 Start Proboszczewice 1 maja, 15:00
Skra Drobin - Sparta Mochowo 16 czerwca, 10:00
Unia Iłów 5-2 Orzeł Goleszyn 30 kwietnia, 14:00

Kolejka 20 - 7-8 maja

Mazur Gostynin 2-1 Unia Iłów 7 maja, 17:00
Orzeł Goleszyn 1-7 Skra Drobin 7 maja, 11:00
Sparta Mochowo 5-0 Skrwa Łukomie 8 maja, 10:00
w Sierpcu
Start Proboszczewice 2-3 Stegny Wyszogród 7 maja, 18:00
Kasztelan Sierpc 2-1 Unia Czermno 7 maja, 11:00
Delta Słupno 2-1 Zryw Bielsk 7 maja, 16:00
w Wykowie
Błękitni Gąbin 1-6 Amator Maszewo 7 maja, 11:00

Kolejka 21 - 14-15 maja

Błękitni Gąbin 2-0 Mazur Gostynin 15 maja, 11:00
Amator Maszewo 7-0 Delta Słupno 14 maja, 11:00
Zryw Bielsk 2-6 Kasztelan Sierpc 14 maja, 16:00
Unia Czermno 0-2 Start Proboszczewice 15 maja, 14:00
Stegny Wyszogród 2-1 Sparta Mochowo 15 maja, 11:00
Skrwa Łukomie 1-4 Orzeł Goleszyn 15 maja, 13:00
Skra Drobin 5-6 Unia Iłów 15 maja, 17:00

Kolejka 22 - 21-22 maja

Mazur Gostynin 4-4 Skra Drobin 22 maja, 11:00
Unia Iłów 1-1 Skrwa Łukomie 21 maja, 13:00
Orzeł Goleszyn 3-1 Stegny Wyszogród 21 maja, 18:00
Sparta Mochowo 6-2 Unia Czermno 21 maja, 11:00
w Sierpcu
Start Proboszczewice 1-5 Zryw Bielsk 22 maja, 15:00
Kasztelan Sierpc 1-2 Amator Maszewo 25 maja, 19:00
Delta Słupno 1-2 Błękitni Gąbin 21 maja, 11:00
w Wykowie

Kolejka 23 - 28-29 maja

Delta Słupno - Mazur Gostynin 28 maja, 11:00
Błękitni Gąbin - Kasztelan Sierpc 28 maja, 11:00
Amator Maszewo - Start Proboszczewice 28 maja, 11:00
Zryw Bielsk - Sparta Mochowo 28 maja, 16:00
Unia Czermno - Orzeł Goleszyn 29 maja, 14:00
Stegny Wyszogród - Unia Iłów 29 maja, 12:00
Skrwa Łukomie - Skra Drobin 28 maja, 11:00

Kolejka 24 - 4-5 czerwca

Mazur Gostynin - Skrwa Łukomie
Skra Drobin - Stegny Wyszogród
Unia Iłów - Unia Czermno
Orzeł Goleszyn - Zryw Bielsk
Sparta Mochowo - Amator Maszewo
Start Proboszczewice - Błękitni Gąbin
Kasztelan Sierpc - Delta Słupno

Kolejka 25 - 11-12 czerwca

Kasztelan Sierpc - Mazur Gostynin
Delta Słupno - Start Proboszczewice
Błękitni Gąbin - Sparta Mochowo
Amator Maszewo - Orzeł Goleszyn
Zryw Bielsk - Unia Iłów
Unia Czermno - Skra Drobin
Stegny Wyszogród - Skrwa Łukomie

Kolejka 26 - 18-19 czerwca

Mazur Gostynin - Stegny Wyszogród
Skrwa Łukomie - Unia Czermno
Skra Drobin - Zryw Bielsk
Unia Iłów - Amator Maszewo
Orzeł Goleszyn - Błękitni Gąbin
Sparta Mochowo - Delta Słupno
Start Proboszczewice - Kasztelan Sierpc

forBET IV liga 2021/2022 (mazowiecka I)
forBET IV liga 2021/2022 (mazowiecka II)

Klasa okręgowa 2021/2022 (Ciechanów-Ostrołęka)
Klasa okręgowa 2021/2022 (Radom)
Klasa okręgowa 2021/2022 (Siedlce)
Klasa okręgowa 2021/2022 (Warszawa I)
Klasa okręgowa 2021/2022 (Warszawa II)

Klasa A 2021/2022 (Płock)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas