[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2012/2013, grupa: Warszawa III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 26 59 19 2 5 89-29 12 0 1 57-5 7 2 4 32-24
2.  Sarmata Warszawa 26 55 17 4 5 76-29 10 1 2 49-12 7 3 3 27-17
3.  Jedność Żabieniec 26 50 15 5 6 50-20 7 4 2 29-7 8 1 4 21-13
4.  UKS Siekierki (Warszawa) 26 46 13 7 6 61-30 6 3 4 30-20 7 4 2 31-10
5.  KS II Raszyn 26 43 14 1 11 52-42 7 0 6 28-19 7 1 5 24-23
6.  Anprel Nowa Wieś 26 42 13 3 10 69-42 8 2 3 44-17 5 1 7 25-25
7.  Amigos Warszawa 26 39 12 3 11 46-58 7 1 5 23-27 5 2 6 23-31
8.  Gwardia Warszawa 26 37 12 1 13 34-35 7 1 5 22-10 5 0 8 12-25
9.  Walka Kosów 26 34 10 4 12 58-58 6 2 5 40-24 4 2 7 18-34 2 4 1 1 0 4-1
10.  Perła II Złotokłos 26 34 10 4 12 51-54 5 3 5 31-25 5 1 7 20-29 2 1 0 1 1 1-4
11.  Sparta II Jazgarzew 26 33 10 3 13 50-61 7 0 6 29-28 3 3 7 21-33
12.  FC Płochocin 26 25 8 1 17 44-82 4 1 8 26-32 4 0 9 18-50
13.  Okęcie II Warszawa 26 23 7 2 17 37-82 4 2 7 21-28 3 0 10 16-54
14.  Orzeł Baniocha 26 6 2 0 24 24-119 2 0 11 17-41 0 0 13 7-78

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna)    2-0 1-0 1-0 1-2 3-0 6-0 4-0 4-1 5-0 9-0 4-1 2-1 15-0 
 2 Sarmata Warszawa1-3     1-1 0-1 3-1 2-1 1-0 2-1 6-0 4-0 4-1 11-0 9-2 5-1 
 3 Jedność Żabieniec0-0 1-1     0-0 1-0 4-0 2-3 0-1 3-0 3-1 1-1 5-0 3-0 6-0 
 4 UKS Siekierki (Warszawa)2-5 0-2 0-3     4-1 3-0 0-0 2-1 2-2 2-2 3-0* 2-3 4-0 6-1 
 5 KS II Raszyn3-1 2-3 3-1 0-2     3-4 3-1 1-0 1-2 1-2 3-0 4-0 2-3 2-0 
 6 Anprel Nowa Wieś5-0 2-2 0-1 5-2 0-2     1-1 6-1 3-1 4-0 3-1 1-3 6-3 8-0 
 7 Amigos Warszawa1-6 1-0 0-2 0-10 3-0 0-2     3-0 3-0 2-1 2-2 1-3 3-1 4-0 
 8 Gwardia Warszawa1-1 1-2 0-1 0-1 5-2 1-0 0-1     1-0 5-1 1-0 4-0 0-1 3-0 
 9 Walka Kosów3-0 1-1 2-1 0-0 2-3 0-5 2-3 0-1     3-0 3-6 7-3 10-0 7-1 
 10 Perła II Złotokłos1-5 1-3 2-3 0-0 2-2 3-1 0-5 2-3 1-1     2-1 4-1 5-0* 8-0 
 11 Sparta II Jazgarzew2-3 4-0 3-0 2-9 1-2 2-1 3-2 2-0 2-3 0-2     4-1 0-3* 4-2 
 12 FC Płochocin1-4 1-5 0-2 1-2 1-2 2-3 5-2 3-2 2-4 0-3 0-0     3-2 7-1 
 13 Okęcie II Warszawa0-2 1-5 1-4 1-1 0-3 2-2 6-2 0-1 3-0* 0-4 1-2 3-1     3-1 
 14 Orzeł Baniocha4-2 0-3* 0-2 0-3 0-4 0-6 2-3 0-1 3-4 0-4 1-7 0-2 7-0     

Kolejka 1 - 25-26 sierpnia

Perła II Złotokłos 4-1 FC Płochocin 25 sierpnia, 17:00
Walka Kosów 0-5 Anprel Nowa Wieś 26 sierpnia, 16:00
UKS Siekierki (Warszawa) 4-1 KS II Raszyn 25 sierpnia, 11:00
w Oborach
Orzeł Baniocha 0-2 Jedność Żabieniec 25 sierpnia, 17:00
Amigos Warszawa 1-6 RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 26 sierpnia, 16:00
w Żabieńcu
Sarmata Warszawa 4-1 Sparta II Jazgarzew 25 sierpnia, 11:00
w Zielonkach
Gwardia Warszawa 0-1 Okęcie II Warszawa 26 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 1-2 września

Sparta II Jazgarzew 2-0 Gwardia Warszawa 2 września, 11:00
w Wólce Kozodawskiej
RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 2-0 Sarmata Warszawa 1 września, 15:00
Jedność Żabieniec 2-3 Amigos Warszawa 1 września, 17:00
KS II Raszyn 2-0 Orzeł Baniocha 1 września, 13:30
Anprel Nowa Wieś 5-2 UKS Siekierki (Warszawa) 2 września, 13:30
Perła II Złotokłos 1-1 Walka Kosów 2 września, 16:00
Okęcie II Warszawa 3-1 FC Płochocin 2 września, 15:00

Kolejka 3 - 8-9 września

Walka Kosów 7-3 FC Płochocin 8 września, 17:00
UKS Siekierki (Warszawa) 2-2 Perła II Złotokłos 8 września, 14:15
w Oborach
Orzeł Baniocha 0-6 Anprel Nowa Wieś 8 września, 16:30
Amigos Warszawa 3-0 KS II Raszyn 9 września, 16:00
w Żabieńcu
Sarmata Warszawa 1-1 Jedność Żabieniec 8 września, 11:00
w Zielonkach
Gwardia Warszawa 1-1 RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 8 września, 14:30
Okęcie II Warszawa 1-2 Sparta II Jazgarzew 9 września, 13:00

Kolejka 4 - 15-16 września

FC Płochocin 0-0 Sparta II Jazgarzew 16 września, 16:30
RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 2-1 Okęcie II Warszawa 15 września, 15:00
Jedność Żabieniec 0-1 Gwardia Warszawa 16 września, 16:00
KS II Raszyn 2-3 Sarmata Warszawa 15 września, 13:30
Anprel Nowa Wieś 1-1 Amigos Warszawa 15 września, 16:30
Perła II Złotokłos 8-0 Orzeł Baniocha 15 września, 16:30
Walka Kosów 0-0 UKS Siekierki (Warszawa) 16 września, 16:00

Kolejka 5 - 22-23 września

UKS Siekierki (Warszawa) 2-3 FC Płochocin 23 września, 12:00
Orzeł Baniocha 3-4 Walka Kosów 22 września, 16:00
Amigos Warszawa 2-1 Perła II Złotokłos 23 września, 13:00
w Żabieńcu
Sarmata Warszawa 2-1 Anprel Nowa Wieś 22 września, 11:00
w Zielonkach
Gwardia Warszawa 5-2 KS II Raszyn 22 września, 14:30
Okęcie II Warszawa 1-4 Jedność Żabieniec 23 września, 11:00
Sparta II Jazgarzew 2-3 RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 23 września, 11:00

Kolejka 6 - 26 września

FC Płochocin 1-4 RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 26 września, 16:00
Jedność Żabieniec 1-1 Sparta II Jazgarzew 26 września, 16:00
KS II Raszyn 2-3 Okęcie II Warszawa 27 września, 16:00
Anprel Nowa Wieś 6-1 Gwardia Warszawa 26 września, 16:30
Perła II Złotokłos 1-3 Sarmata Warszawa 27 września, 16:00
Walka Kosów 2-3 Amigos Warszawa 26 września, 16:00
UKS Siekierki (Warszawa) 6-1 Orzeł Baniocha 27 września, 17:00
w Oborach

Kolejka 7 - 29-30 września

Orzeł Baniocha 0-2 FC Płochocin 29 września, 14:00
Amigos Warszawa 0-10 UKS Siekierki (Warszawa) 30 września, 16:30
w Żabieńcu
Sarmata Warszawa 6-0 Walka Kosów 29 września, 11:00
w Zielonkach
Gwardia Warszawa 5-1 Perła II Złotokłos 29 września, 14:00
Okęcie II Warszawa 2-2 Anprel Nowa Wieś 30 września, 11:00
Sparta II Jazgarzew 1-2 KS II Raszyn 30 września, 11:00
RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 1-0 Jedność Żabieniec 29 września, 15:00

Kolejka 8 - 6-7 października

FC Płochocin 0-2 Jedność Żabieniec 7 października, 15:30
KS II Raszyn 3-1 RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 6 października, 15:30
Anprel Nowa Wieś 3-1 Sparta II Jazgarzew 6 października, 15:30
Perła II Złotokłos 5-0 Okęcie II Warszawa 6 października, 15:00
(wo)
na boisku 5-1
Walka Kosów 0-1 Gwardia Warszawa 7 października, 15:00
UKS Siekierki (Warszawa) 0-2 Sarmata Warszawa 7 października, 15:30
w Oborach
Orzeł Baniocha 2-3 Amigos Warszawa 6 października, 15:30

Kolejka 9 - 13-14 października

Amigos Warszawa 1-3 FC Płochocin 14 października, 15:00
w Żabieńcu
Sarmata Warszawa 5-1 Orzeł Baniocha 13 października, 11:00
w Zielonkach
Gwardia Warszawa 0-1 UKS Siekierki (Warszawa) 13 października, 14:30
Okęcie II Warszawa 3-0 Walka Kosów 14 października, 11:00
(wo)
na boisku 2-3; w drużynie gości zagrali nieuprawnieni zawodnicy
Sparta II Jazgarzew 0-2 Perła II Złotokłos 14 października, 11:00
RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 3-0 Anprel Nowa Wieś 13 października, 15:00
Jedność Żabieniec 1-0 KS II Raszyn 13 października, 13:00

Kolejka 10 - 20-21 października

FC Płochocin 1-2 KS II Raszyn 21 października, 15:00
Anprel Nowa Wieś 0-1 Jedność Żabieniec 20 października, 14:00
Perła II Złotokłos 1-5 RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 20 października, 15:00
Walka Kosów 3-6 Sparta II Jazgarzew 21 października, 14:00
UKS Siekierki (Warszawa) 4-0 Okęcie II Warszawa 20 października, 12:30
w Oborach
Orzeł Baniocha 0-1 Gwardia Warszawa 20 października, 15:00
Amigos Warszawa 1-0 Sarmata Warszawa 20 października, 15:00

Kolejka 11 - 27-28 października

Sarmata Warszawa 11-0 FC Płochocin 27 października, 11:00
w Zielonkach
Gwardia Warszawa 0-1 Amigos Warszawa 17 listopada, 12:30
w pierwotnym terminie (27 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Okęcie II Warszawa 3-1 Orzeł Baniocha 18 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sparta II Jazgarzew 2-9 UKS Siekierki (Warszawa) 18 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 4-1 Walka Kosów 17 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (27 października, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Jedność Żabieniec 3-1 Perła II Złotokłos 17 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (27 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS II Raszyn 3-4 Anprel Nowa Wieś 17 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (27 października, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 12 - 3-4 listopada

FC Płochocin 2-3 Anprel Nowa Wieś 4 listopada, 13:30
Perła II Złotokłos 2-2 KS II Raszyn 3 listopada, 13:30
Walka Kosów 2-1 Jedność Żabieniec 4 listopada, 14:00
UKS Siekierki (Warszawa) 2-5 RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 4 listopada, 11:30
w Oborach
Orzeł Baniocha 1-7 Sparta II Jazgarzew 3 listopada, 13:30
Amigos Warszawa 3-1 Okęcie II Warszawa 3 listopada, 13:30
w Żabieńcu
Sarmata Warszawa 2-1 Gwardia Warszawa 3 listopada, 11:00
w Zielonkach

Kolejka 13 - 10-11 listopada

Gwardia Warszawa 4-0 FC Płochocin 10 listopada, 13:00
Okęcie II Warszawa 1-5 Sarmata Warszawa 11 listopada, 11:00
Sparta II Jazgarzew 3-2 Amigos Warszawa 11 listopada, 11:00
RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 15-0 Orzeł Baniocha 10 listopada, 13:00
Jedność Żabieniec 0-0 UKS Siekierki (Warszawa) 10 listopada, 13:00
KS II Raszyn 1-2 Walka Kosów 10 listopada, 13:30
Anprel Nowa Wieś 4-0 Perła II Złotokłos 10 listopada, 13:30
w Złotokłosie; Anprel gospodarzem

Kolejka 14 - 23-24 marca

FC Płochocin 0-3 Perła II Złotokłos 24 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Anprel Nowa Wieś 3-1 Walka Kosów 24 kwietnia, 17:00
w Pruszkowie; na stadionie MOS / w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS II Raszyn 0-2 UKS Siekierki (Warszawa) 24 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Jedność Żabieniec 6-0 Orzeł Baniocha 24 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 6-0 Amigos Warszawa 24 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sparta II Jazgarzew 4-0 Sarmata Warszawa 24 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Okęcie II Warszawa 0-1 Gwardia Warszawa 24 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 14:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 15 - 28-30 marca

FC Płochocin 3-2 Okęcie II Warszawa 1 maja, 12:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gwardia Warszawa 1-0 Sparta II Jazgarzew 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (28-30 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sarmata Warszawa 1-3 RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 9 maja, 20:30
w Zielonkach / w pierwotnym terminie (30 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Amigos Warszawa 0-2 Jedność Żabieniec 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (28-30 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Baniocha 0-4 KS II Raszyn 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (28-30 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie w Górze Kalwarii
UKS Siekierki (Warszawa) 3-0 Anprel Nowa Wieś 1 maja, 17:30
w Oborach / w pierwotnym terminie (28 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Walka Kosów 3-0 Perła II Złotokłos 1 maja, 12:00
w pierwotnym terminie (28-30 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 16 - 6-7 kwietnia

FC Płochocin 2-4 Walka Kosów 29 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Perła II Złotokłos 0-0 UKS Siekierki (Warszawa) 29 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Anprel Nowa Wieś 8-0 Orzeł Baniocha 29 maja, 17:30
w Pruszkowie; na stadionie MOS / w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS II Raszyn 3-1 Amigos Warszawa 29 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Jedność Żabieniec 1-1 Sarmata Warszawa 29 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 4-0 Gwardia Warszawa 29 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sparta II Jazgarzew 0-3 Okęcie II Warszawa
(wo)
w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (28 maja, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 13-14 kwietnia

Sparta II Jazgarzew 4-1 FC Płochocin 9 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Okęcie II Warszawa 0-2 RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 5 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 14:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gwardia Warszawa 0-1 Jedność Żabieniec 15 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sarmata Warszawa 3-1 KS II Raszyn 13 kwietnia, 11:00
w Zielonkach
Amigos Warszawa 0-2 Anprel Nowa Wieś 8 maja, 17:30
w Żabieńcu / w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Baniocha 0-4 Perła II Złotokłos 23 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie w Złotokłosie; Orzeł gospodarzem
UKS Siekierki (Warszawa) 2-2 Walka Kosów 21 maja, 18:00
w Oborach / w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 20-21 kwietnia

FC Płochocin 1-2 UKS Siekierki (Warszawa) 21 kwietnia, 17:00
Walka Kosów 7-1 Orzeł Baniocha 20 kwietnia, 16:30
Perła II Złotokłos 0-5 Amigos Warszawa 20 kwietnia, 16:30
Anprel Nowa Wieś 2-2 Sarmata Warszawa 20 kwietnia, 15:00
w Pruszkowie; na stadionie MOS
KS II Raszyn 1-0 Gwardia Warszawa 21 kwietnia, 16:00
Jedność Żabieniec 3-0 Okęcie II Warszawa 20 kwietnia, 14:30
RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 9-0 Sparta II Jazgarzew 20 kwietnia, 12:30

Kolejka 19 - 27-28 kwietnia

RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 4-1 FC Płochocin 27 kwietnia, 15:00
Sparta II Jazgarzew 3-0 Jedność Żabieniec 28 kwietnia, 11:00
Okęcie II Warszawa 0-3 KS II Raszyn 27 kwietnia, 14:30
Gwardia Warszawa 1-0 Anprel Nowa Wieś 28 kwietnia, 17:00
Sarmata Warszawa 4-0 Perła II Złotokłos 27 kwietnia, 11:00
w Zielonkach
Amigos Warszawa 3-0 Walka Kosów 28 kwietnia, 13:30
w Żabieńcu
Orzeł Baniocha 0-3 UKS Siekierki (Warszawa) 27 kwietnia, 11:00
w Górze Kalwarii

Kolejka 20 - 4-5 maja

FC Płochocin 7-1 Orzeł Baniocha 5 maja, 17:00
UKS Siekierki (Warszawa) 0-0 Amigos Warszawa 4 maja, 14:30
w Oborach
Walka Kosów 1-1 Sarmata Warszawa 4 maja, 16:30
Perła II Złotokłos 2-3 Gwardia Warszawa 4 maja, 17:00
Anprel Nowa Wieś 6-3 Okęcie II Warszawa 5 maja, 17:00
KS II Raszyn 3-0 Sparta II Jazgarzew 5 maja, 17:00
Jedność Żabieniec 0-0 RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 5 maja, 16:00

Kolejka 21 - 11-12 maja

Jedność Żabieniec 5-0 FC Płochocin 11 maja, 14:30
RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 1-2 KS II Raszyn 11 maja, 15:00
Sparta II Jazgarzew 2-1 Anprel Nowa Wieś 11 maja, 17:00
Okęcie II Warszawa 0-4 Perła II Złotokłos 11 maja, 14:30
Gwardia Warszawa 1-0 Walka Kosów 12 maja, 17:00
Sarmata Warszawa 0-1 UKS Siekierki (Warszawa) 11 maja, 11:00
w Zielonkach
Amigos Warszawa 4-0 Orzeł Baniocha 12 maja, 17:00
w Żabieńcu

Kolejka 22 - 18-19 maja

FC Płochocin 5-2 Amigos Warszawa 19 maja, 17:00
Orzeł Baniocha 0-3 Sarmata Warszawa 18 maja, 11:00
(wo)
w Górze Kalwarii / gospodarze zrezygnowali z gry
UKS Siekierki (Warszawa) 2-1 Gwardia Warszawa 18 maja, 17:30
w Oborach
Walka Kosów 10-0 Okęcie II Warszawa 18 maja, 17:00
Perła II Złotokłos 2-1 Sparta II Jazgarzew 18 maja, 17:30
Anprel Nowa Wieś 5-0 RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 18 maja, 18:00
w Pruszkowie; na stadionie MOS
KS II Raszyn 3-1 Jedność Żabieniec 19 maja, 17:00

Kolejka 23 - 25-26 maja

KS II Raszyn 4-0 FC Płochocin 26 maja, 17:00
Jedność Żabieniec 4-0 Anprel Nowa Wieś 25 maja, 16:30
RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 5-0 Perła II Złotokłos 25 maja, 15:00
Sparta II Jazgarzew 2-3 Walka Kosów 25 maja, 18:00
Okęcie II Warszawa 1-1 UKS Siekierki (Warszawa) 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (25 maja, 11:00) odwołany z powodu zalania boiska
Gwardia Warszawa 3-0 Orzeł Baniocha 26 maja, 17:00
Sarmata Warszawa 1-0 Amigos Warszawa 26 maja, 11:00
w Zielonkach

Kolejka 24 - 1-2 czerwca

FC Płochocin 1-5 Sarmata Warszawa 2 czerwca, 11:00
Amigos Warszawa 3-0 Gwardia Warszawa 1 czerwca, 17:00
w Żabieńcu
Orzeł Baniocha 7-0 Okęcie II Warszawa 1 czerwca, 11:00
w Górze Kalwarii
UKS Siekierki (Warszawa) 3-0 Sparta II Jazgarzew 2 czerwca, 10:00
(wo)
w Oborach / goście nie dojechali
Walka Kosów 3-0 RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 1 czerwca, 17:00
Perła II Złotokłos 2-3 Jedność Żabieniec 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (1 czerwca, 18:00) odwołany
Anprel Nowa Wieś 0-2 KS II Raszyn 2 czerwca, 11:45
w Pruszkowie; na stadionie MOS

Kolejka 25 - 8-9 czerwca

Anprel Nowa Wieś 1-3 FC Płochocin 8 czerwca, 17:45
w Pruszkowie; na stadionie MOS
KS II Raszyn 1-2 Perła II Złotokłos 9 czerwca, 17:00
Jedność Żabieniec 3-0 Walka Kosów 9 czerwca, 15:00
RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 1-0 UKS Siekierki (Warszawa) 8 czerwca, 16:15
w Oborach
Sparta II Jazgarzew 4-2 Orzeł Baniocha 8 czerwca, 13:00
Okęcie II Warszawa 6-2 Amigos Warszawa 9 czerwca, 11:00
Gwardia Warszawa 1-2 Sarmata Warszawa 9 czerwca, 18:00

Kolejka 26 - 15-16 czerwca

FC Płochocin 3-2 Gwardia Warszawa 16 czerwca, 13:00
Sarmata Warszawa 9-2 Okęcie II Warszawa 16 czerwca, 12:30
na stadionie MBOPN
Amigos Warszawa 2-2 Sparta II Jazgarzew 16 czerwca, 13:00
w Żabieńcu
Orzeł Baniocha 4-2 RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 16 czerwca, 13:00
w Górze Kalwarii
UKS Siekierki (Warszawa) 0-3 Jedność Żabieniec 15 czerwca, 17:30
w Oborach
Walka Kosów 2-3 KS II Raszyn 16 czerwca, 13:00
Perła II Złotokłos 3-1 Anprel Nowa Wieś 16 czerwca, 13:00

Baraże uzupełniające o udział w lidze okręgowej (Warszawa)

Liga okręgowa 2012/2013 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2012/2013 (Warszawa II)

Klasa A 2012/2013 (Warszawa I)
Klasa A 2012/2013 (Warszawa II)
Klasa A 2012/2013 (Warszawa IV)

Klasa B 2012/2013 (Warszawa I)
Klasa B 2012/2013 (Warszawa II)
Klasa B 2012/2013 (Warszawa III)
Klasa B 2012/2013 (Warszawa IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas