[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2012/2013, grupa: Warszawa I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Hutnik Warszawa 18 54 18 0 0 188-0 9 0 0 102-0 9 0 0 86-0
2.  Błyskawica Warszawa 18 37 12 1 5 52-32 7 0 2 29-17 5 1 3 23-15 2 6 2 0 0 7-4
3.  Marcovia 2000 II Marki 18 37 12 1 5 59-46 6 1 2 24-22 6 0 3 35-24 2 0 0 0 2 4-7
4.  Wisła Zakroczym 18 35 11 2 5 67-48 7 1 1 41-16 4 1 4 26-32
5.  Bednarska Warszawa 18 27 8 3 7 47-41 5 1 3 23-17 3 2 4 24-24 2 3 1 0 1 5-5
6.  Wicher II Kobyłka 18 27 9 0 9 48-65 5 0 4 28-31 4 0 5 20-34 2 3 1 0 1 5-5
7.  Mazur II Radzymin 18 20 6 2 10 27-70 3 1 5 14-35 3 1 5 13-35
8.  SKP Korona Warszawa 18 13 4 1 13 43-78 1 1 7 18-47 3 0 6 25-31
9.  Kamionek Warszawa 18 6 2 0 16 18-108 1 0 8 11-58 1 0 8 7-50
10.  WKS II Rząśnik 18 9 3 0 15 16-77 2 0 7 7-25 1 0 8 9-52
Impet Łajski, Mazowsze Warszawa i Pogoń Zegrze wycofały się przed rozpoczęciem rozgrywek.
W ich miejsce dokooptowano Hutnika Warszawa i Nowy Marymont Warszawa.
PUG Bielany i WKS II Rząśnik wycofały się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Wyniki PUG-u zostały anulowane.
Nowy Marymont Warszawa wycofał się z rozgrywek po 14. kolejce. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Hutnik Warszawa    4-0 10-0 11-0 8-0 15-0 13-0 8-0 11-0 22-0 
 2 Błyskawica Warszawa0-4     4-3 2-4 3-2 4-1 2-1 6-2 5-0* 3-0* 
 3 Marcovia 2000 II Marki0-15 1-3     6-1 2-1 5-1 0-0 4-1 3-0 3-0* 
 4 Wisła Zakroczym0-3 3-2 4-2     3-3 5-3 9-2 3-0 7-1 7-0 
 5 Bednarska Warszawa0-9 1-2 1-2 2-2     2-1 5-0 2-0 7-1 3-0* 
 6 Wicher II Kobyłka0-11 1-4 0-4 4-3 4-3     4-1 5-2 9-0 1-3 
 7 Mazur II Radzymin0-11 0-1 2-7 2-1 1-1 1-4     2-10 3-0 3-0* 
 8 SKP Korona Warszawa0-14 1-1 1-5 4-6 0-4 2-3 2-4     1-4 7-6 
 9 Kamionek Warszawa0-16 1-8 2-9 1-6 3-5 0-4 0-3* 1-7     3-0* 
 10 WKS II Rząśnik0-3* 3-2 0-3 0-3* 0-5 0-3* 0-2 0-3* 4-1     

Kolejka 1 - 25-26 sierpnia

SKP Korona Warszawa - Nowy Marymont Warszawa 26 sierpnia, 17:00
w Kobyłce / goście nie dojechali, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Kamionek Warszawa 3-5 Bednarska Warszawa 25 sierpnia, 18:00
na bocznym boisku Drukarza
Wicher II Kobyłka 1-3 WKS II Rząśnik 25 sierpnia, 14:00
Mazur II Radzymin 0-11 Hutnik Warszawa 25 sierpnia, 11:00
PUG Bielany (Warszawa) - Błyskawica Warszawa 17 listopada, 11:00
na stadionie Hutnika / odwołany
Marcovia 2000 II Marki 6-1 Wisła Zakroczym 26 sierpnia, 15:00
w Kobyłce

Kolejka 2 - 1-2 września

Nowy Marymont Warszawa - Wisła Zakroczym 12 września, 17:00
było 2-4, anulowany
Błyskawica Warszawa 4-3 Marcovia 2000 II Marki 2 września, 18:00
na stadionie DOSiR
Hutnik Warszawa - PUG Bielany (Warszawa) 1 września, 17:00
było 10-0, anulowany
WKS II Rząśnik 0-2 Mazur II Radzymin 2 września, 17:00
Bednarska Warszawa 2-1 Wicher II Kobyłka 1 września, 19:30
na bocznym boisku Polonii
SKP Korona Warszawa 1-4 Kamionek Warszawa 2 września, 18:00

Kolejka 3 - 8-9 września

Kamionek Warszawa - Nowy Marymont Warszawa 9 września, 18:00
na bocznym boisku Drukarza, było 6-2, anulowany
Wicher II Kobyłka 5-2 SKP Korona Warszawa 8 września, 14:00
Mazur II Radzymin 1-1 Bednarska Warszawa 9 września, 13:00
PUG Bielany (Warszawa) - WKS II Rząśnik 9 września, 15:00
na stadionie Hutnika, było 4-2, anulowany
Wisła Zakroczym 3-2 Błyskawica Warszawa 8 września, 17:00
Hutnik Warszawa 10-0 Marcovia 2000 II Marki 9 września, 12:00

Kolejka 4 - 15-16 września

Nowy Marymont Warszawa - Błyskawica Warszawa 16 września, 16:00
było 1-3, anulowany
Hutnik Warszawa 11-0 Wisła Zakroczym 15 września, 16:00
WKS II Rząśnik 0-3 Marcovia 2000 II Marki 15 września, 16:00
Bednarska Warszawa - PUG Bielany (Warszawa) 16 września, 18:30
na bocznym boisku Polonii, było 3-1, anulowany
SKP Korona Warszawa 2-4 Mazur II Radzymin 16 września, 17:00
w Kobyłce
Kamionek Warszawa 0-4 Wicher II Kobyłka 16 września, 18:00
na stadionie Drukarza

Kolejka 5 - 22-23 września

Wicher II Kobyłka - Nowy Marymont Warszawa 22 września, 17:00
było 19-2, anulowany
Mazur II Radzymin 3-0 Kamionek Warszawa 23 września, 11:00
PUG Bielany (Warszawa) - SKP Korona Warszawa 22 września, 12:00
na stadionie Hutnika, było 3-1, anulowany
Marcovia 2000 II Marki 2-1 Bednarska Warszawa 23 września, 12:00
Wisła Zakroczym 7-0 WKS II Rząśnik 23 września, 16:00
Błyskawica Warszawa 0-4 Hutnik Warszawa 23 września, 18:00
na stadionie DOSiR

Kolejka 6 - 29-30 września

Nowy Marymont Warszawa - Hutnik Warszawa
nie odbył się - gospodarze nie ustalili terminu meczu, zweryfikowany na 0-3 (wo), później anulowany
WKS II Rząśnik 3-2 Błyskawica Warszawa 30 września, 14:30
Bednarska Warszawa 2-2 Wisła Zakroczym 30 września, 18:00
na bocznym boisku Polonii
SKP Korona Warszawa 1-5 Marcovia 2000 II Marki 30 września, 13:00
lub 1-6 / w Kobyłce
Kamionek Warszawa - PUG Bielany (Warszawa) 30 września, 18:00
na bocznym boisku Drukarza, było 1-5, anulowany
Wicher II Kobyłka 4-1 Mazur II Radzymin 29 września, 15:00

Kolejka 7 - 6-7 października

Mazur II Radzymin - Nowy Marymont Warszawa 7 października, 10:30
było 8-2, anulowany
PUG Bielany (Warszawa) - Wicher II Kobyłka 6 października, 16:00
w Kobyłce; PUG gospodarzem, było 0-1, anulowany
Marcovia 2000 II Marki 3-0 Kamionek Warszawa 7 października, 12:00
Wisła Zakroczym 3-0 SKP Korona Warszawa 6 października, 15:30
Błyskawica Warszawa 3-2 Bednarska Warszawa 7 października, 18:00
na stadionie DOSiR
Hutnik Warszawa 22-0 WKS II Rząśnik 7 października, 14:00

Kolejka 8 - 13-14 października

Nowy Marymont Warszawa - WKS II Rząśnik 14 października, 15:00
było 2-5, anulowany
Bednarska Warszawa 0-9 Hutnik Warszawa 14 października, 13:30
na stadionie Hutnika; Bednarska gospodarzem
SKP Korona Warszawa 1-1 Błyskawica Warszawa 14 października, 16:00
w Kobyłce
Kamionek Warszawa 1-6 Wisła Zakroczym 13 października, 18:00
na bocznym boisku Drukarza
Wicher II Kobyłka 0-4 Marcovia 2000 II Marki 13 października, 18:00
Mazur II Radzymin - PUG Bielany (Warszawa) 14 października, 11:00
było 5-1, anulowany

Kolejka 9 - 20-21 października

PUG Bielany (Warszawa) - Nowy Marymont Warszawa 21 października, 14:00
na stadionie Hutnika, było 2-1, anulowany
Marcovia 2000 II Marki 0-0 Mazur II Radzymin 21 października, 12:00
Wisła Zakroczym 5-3 Wicher II Kobyłka 20 października, 15:00
Błyskawica Warszawa 5-0 Kamionek Warszawa 21 października, 18:00
(wo)
na stadionie DOSiR / na boisku 5-1
Hutnik Warszawa 8-0 SKP Korona Warszawa 20 października, 15:00
WKS II Rząśnik 0-5 Bednarska Warszawa 21 października, 15:00

Kolejka 10 - 27-28 października

Nowy Marymont Warszawa - Bednarska Warszawa 11 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (28 października, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska, było 0-6, anulowany
SKP Korona Warszawa 7-6 WKS II Rząśnik 11 listopada, 17:00
w Kobyłce / w pierwotnym terminie (28 października, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kamionek Warszawa 0-16 Hutnik Warszawa 10 listopada, 16:00
na bocznym boisku Drukarza / w pierwotnym terminie (27 października, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wicher II Kobyłka 1-4 Błyskawica Warszawa 10 listopada, 14:15
w pierwotnym terminie (27 października, 17:15) odwołany z powodu złego stanu boiska
Mazur II Radzymin 2-1 Wisła Zakroczym 10 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
PUG Bielany (Warszawa) - Marcovia 2000 II Marki 10 listopada, 11:00
na stadionie Hutnika / w pierwotnym terminie (28 października, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska, było 0-3, anulowany

Kolejka 11 - 3-4 listopada

Marcovia 2000 II Marki - Nowy Marymont Warszawa 4 listopada, 12:00
było 6-3, anulowany
Wisła Zakroczym - PUG Bielany (Warszawa) 4 listopada, 14:00
goście nie dojechali, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Błyskawica Warszawa 2-1 Mazur II Radzymin 4 listopada, 18:00
na stadionie DOSiR
Hutnik Warszawa 15-0 Wicher II Kobyłka 3 listopada, 11:00
WKS II Rząśnik 4-1 Kamionek Warszawa 4 listopada, 13:30
Bednarska Warszawa 2-0 SKP Korona Warszawa 4 listopada, 20:00
na bocznym boisku Polonii

Kolejka 12 - 6-7 kwietnia

Pauza: Błyskawica Warszawa.
 
Nowy Marymont Warszawa - SKP Korona Warszawa
w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska / gospodarze wycofali się przed drugim terminem meczu (12 czerwca, 18:00)
Bednarska Warszawa 7-1 Kamionek Warszawa 7 kwietnia, 18:00
na bocznym boisku Polonii
WKS II Rząśnik 0-3 Wicher II Kobyłka
(wo)
Hutnik Warszawa 13-0 Mazur II Radzymin 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisła Zakroczym 4-2 Marcovia 2000 II Marki 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 13 - 13-14 kwietnia

Pauza: Hutnik Warszawa.
 
Wisła Zakroczym - Nowy Marymont Warszawa
w pierwotnym terminie (13-14 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska / goście wycofali się przed drugim terminem meczu
Marcovia 2000 II Marki 1-3 Błyskawica Warszawa 27 kwietnia, 16:00
w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Mazur II Radzymin 3-0 WKS II Rząśnik
(wo)
Wicher II Kobyłka 4-3 Bednarska Warszawa 13 kwietnia, 11:00
Kamionek Warszawa 1-7 SKP Korona Warszawa 14 kwietnia, 14:00
na bocznym boisku Drukarza

Kolejka 14 - 20-21 kwietnia

Pauza: WKS II Rząśnik.
 
Marcovia 2000 II Marki 0-15 Hutnik Warszawa 20 kwietnia, 13:00
Nowy Marymont Warszawa - Kamionek Warszawa
nie odbył się - gospodarze nie ustalili terminu meczu
SKP Korona Warszawa 2-3 Wicher II Kobyłka 21 kwietnia, 19:00
w Kobyłce; SKP Korona gospodarzem
Bednarska Warszawa 5-0 Mazur II Radzymin 21 kwietnia, 18:00
na bocznym boisku Polonii
Błyskawica Warszawa 2-4 Wisła Zakroczym 20 kwietnia, 16:00
na stadionie DOSiR

Kolejka 15 - 27-28 kwietnia

Pauza: Bednarska Warszawa, Błyskawica Warszawa.
 
Wisła Zakroczym 0-3 Hutnik Warszawa 28 kwietnia, 16:00
Marcovia 2000 II Marki 3-0 WKS II Rząśnik
(wo)
Mazur II Radzymin 2-10 SKP Korona Warszawa 27 kwietnia, 12:00
Wicher II Kobyłka 9-0 Kamionek Warszawa 27 kwietnia, 11:00

Kolejka 16 - 4-5 maja

Pauza: SKP Korona Warszawa, Wicher II Kobyłka.
 
Kamionek Warszawa 0-3 Mazur II Radzymin 5 maja, 14:00
(wo)
na bocznym boisku Drukarza / nie odbył się - gospodarze nie poinformowali związku o terminie meczu
Bednarska Warszawa 1-2 Marcovia 2000 II Marki 5 maja, 18:00
na bocznym boisku Polonii
WKS II Rząśnik 0-3 Wisła Zakroczym
(wo)
Hutnik Warszawa 4-0 Błyskawica Warszawa 1 maja, 11:00

Kolejka 17 - 11-12 maja

Pauza: Hutnik Warszawa, Kamionek Warszawa.
 
Błyskawica Warszawa 3-0 WKS II Rząśnik
(wo)
Wisła Zakroczym 3-3 Bednarska Warszawa 12 maja, 17:00
Marcovia 2000 II Marki 4-1 SKP Korona Warszawa 11 maja, 15:00
Mazur II Radzymin 1-4 Wicher II Kobyłka 11 maja, 14:00

Kolejka 18 - 18-19 maja

Pauza: Wicher II Kobyłka, Mazur II Radzymin.
 
Kamionek Warszawa 2-9 Marcovia 2000 II Marki 19 maja, 13:00
na bocznym boisku Drukarza
SKP Korona Warszawa 4-6 Wisła Zakroczym 19 maja, 17:30
w Józefowie
Bednarska Warszawa 1-2 Błyskawica Warszawa 19 maja, 18:00
na bocznym boisku Polonii
WKS II Rząśnik 0-3 Hutnik Warszawa
(wo)

Kolejka 19 - 25-26 maja

Pauza: Mazur II Radzymin, WKS II Rząśnik.
 
Hutnik Warszawa 8-0 Bednarska Warszawa 25 maja, 11:00
Błyskawica Warszawa 6-2 SKP Korona Warszawa 25 maja, 18:00
na stadionie DOSiR
Wisła Zakroczym 7-1 Kamionek Warszawa 26 maja, 17:00
Marcovia 2000 II Marki 5-1 Wicher II Kobyłka 25 maja, 13:00

Kolejka 20 - 1-2 czerwca

Mazur II Radzymin 2-7 Marcovia 2000 II Marki 6 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (2 czerwca, 11:00) odwołany
Wicher II Kobyłka 4-3 Wisła Zakroczym 1 czerwca, 18:00
Kamionek Warszawa 1-8 Błyskawica Warszawa 1 czerwca, 18:00
na bocznym boisku Drukarza
SKP Korona Warszawa 0-14 Hutnik Warszawa 29 maja, 20:00
na stadionie MBOPN
Bednarska Warszawa 3-0 WKS II Rząśnik
(wo)

Kolejka 21 - 8-9 czerwca

Pauza: Bednarska Warszawa, Marcovia 2000 II Marki.
 
WKS II Rząśnik 0-3 SKP Korona Warszawa
(wo)
Hutnik Warszawa 11-0 Kamionek Warszawa 8 czerwca, 11:00
Błyskawica Warszawa 4-1 Wicher II Kobyłka 8 czerwca, 16:00
na stadionie DOSiR
Wisła Zakroczym 9-2 Mazur II Radzymin 9 czerwca, 17:00

Kolejka 22 - 15-16 czerwca

Pauza: Marcovia 2000 II Marki, Wisła Zakroczym.
 
Mazur II Radzymin 0-1 Błyskawica Warszawa 16 czerwca, 13:00
Wicher II Kobyłka 0-11 Hutnik Warszawa 16 czerwca, 13:00
Kamionek Warszawa 3-0 WKS II Rząśnik
(wo)
SKP Korona Warszawa 0-4 Bednarska Warszawa 13 czerwca, 20:30
na bocznym boisku Polonii

Klasa A 2012/2013 (Warszawa I)
Klasa A 2012/2013 (Warszawa II)
Klasa A 2012/2013 (Warszawa III)
Klasa A 2012/2013 (Warszawa IV)

Klasa B 2012/2013 (Warszawa II)
Klasa B 2012/2013 (Warszawa III)
Klasa B 2012/2013 (Warszawa IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas