[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2012/2013, grupa: Warszawa II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 26 64 20 4 2 91-22 11 2 0 50-6 9 2 2 41-16
2.  Korona Góra Kalwaria 26 60 20 0 6 76-44 12 0 1 43-15 8 0 5 33-29
3.  Bór Regut 26 50 15 5 6 62-32 10 1 2 39-13 5 4 4 23-19
4.  Promnik Łaskarzew 26 43 13 4 9 51-41 7 3 3 28-13 6 1 6 23-28
5.  Victoria II Sulejówek 26 39 11 6 9 61-51 8 2 3 38-20 3 4 6 23-31
6.  Wisła Dziecinów 26 37 11 4 11 48-59 5 2 6 26-26 6 2 5 22-33
7.  Sokół Celestynów 26 36 11 3 12 54-56 5 3 5 29-23 6 0 7 25-33
8.  Józefovia II Józefów 26 35 11 2 13 51-57 6 1 6 30-28 5 1 7 21-29
9.  Snajper Sośninka 26 32 9 5 12 52-60 7 1 5 27-22 2 4 7 25-38
10.  Advit Wiązowna 26 31 10 1 15 53-52 5 1 7 29-29 5 0 8 24-23
11.  Start II Otwock 26 30 9 3 14 47-63 6 2 5 29-29 3 1 9 18-34
12.  KS Puznówka 1996 26 24 7 3 16 38-81 5 2 6 21-30 2 1 10 17-51
13.  Wisła Maciejowice 26 22 6 4 16 53-94 3 2 8 27-49 3 2 8 26-45
14.  Burza Pilawa 26 20 6 2 18 51-76 4 1 8 33-36 2 1 10 18-40

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)    5-0 0-0 6-1 2-0 5-0 5-0 3-0 2-2 3-0 2-1 4-1 7-1 6-0 
 2 Korona Góra Kalwaria3-2     2-1 2-1 1-2 7-0 2-0 3-0 2-1 2-1 5-2 3-0 6-2 5-3 
 3 Bór Regut3-0 4-0     2-3 2-2 1-2 2-0 4-1 4-2 1-0 6-0 3-0 4-1 3-2 
 4 Promnik Łaskarzew0-2 2-0 4-0     2-0 1-2 4-1 0-0 0-0 4-1 1-1 4-0 3-4 3-2 
 5 Victoria II Sulejówek1-1 2-0 0-3 1-3     1-1 3-0 4-3 6-2 2-1 1-0 11-1 4-2 2-3 
 6 Wisła Dziecinów0-2 3-7 5-2 3-3 1-1     0-1 2-3 1-2 2-0 3-2 1-2 2-0 3-1 
 7 Sokół Celestynów1-3 1-2 0-0 1-4 2-0 1-1     4-1 0-0 4-2 5-1 2-3 6-3 2-3 
 8 Józefovia II Józefów1-3 1-4 2-0 4-1 3-1 1-4 2-3     7-4 0-2 1-3 5-1 2-2 1-0 
 9 Snajper Sośninka2-5 2-6 1-4 0-1 3-0* 0-2 2-0 4-1     2-0 2-0 3-1 2-2 4-0 
 10 Advit Wiązowna1-2 1-3 1-3 1-2 2-1 8-1 4-7 0-3* 1-1     3-2 3-1 0-3 4-0 
 11 Start II Otwock2-4 3-1 1-1 3-0 3-4 3-2 0-2 3-2 3-1 2-4     3-3 1-4 2-1 
 12 KS Puznówka 19960-4 1-3 0-3 3-1 3-3 2-0 2-4 0-3 3-2 0-6 3-0*     4-1 0-0 
 13 Wisła Maciejowice1-12 2-3 3-3 1-3 4-4 2-4 3-1 1-2 2-8 0-4 0-2 3-0     5-3 
 14 Burza Pilawa1-1 2-4 0-3* 1-0 3-5 1-3 4-6 1-2 7-0 1-3 2-4 6-4 4-1     

Kolejka 1 - 25-26 sierpnia

Snajper Sośninka 2-0 Sokół Celestynów 26 sierpnia, 14:00
w Łaskarzewie
Advit Wiązowna 3-2 Start II Otwock 25 sierpnia, 16:00
Victoria II Sulejówek 4-3 Józefovia II Józefów 26 sierpnia, 16:00
Korona Góra Kalwaria 3-0 KS Puznówka 1996 25 sierpnia, 17:00
Wisła Maciejowice 1-12 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 25 sierpnia, 17:00
Promnik Łaskarzew 3-2 Burza Pilawa 26 sierpnia, 17:00
Wisła Dziecinów 5-2 Bór Regut 25 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 1-2 września

Sokół Celestynów 0-0 Bór Regut 2 września, 17:00
Burza Pilawa 1-3 Wisła Dziecinów 1 września, 16:30
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 6-1 Promnik Łaskarzew 2 września, 17:00
KS Puznówka 1996 4-1 Wisła Maciejowice 2 września, 16:00
Józefovia II Józefów 1-4 Korona Góra Kalwaria 2 września, 15:00
Start II Otwock 3-4 Victoria II Sulejówek 2 września, 16:00
Snajper Sośninka 2-0 Advit Wiązowna 2 września, 17:00
w Łaskarzewie

Kolejka 3 - 8-9 września

Advit Wiązowna 4-7 Sokół Celestynów 8 września, 16:30
Victoria II Sulejówek 6-2 Snajper Sośninka 9 września, 11:00
Korona Góra Kalwaria 5-2 Start II Otwock 8 września, 16:30
Wisła Maciejowice 1-2 Józefovia II Józefów 9 września, 17:00
Promnik Łaskarzew 4-0 KS Puznówka 1996 9 września, 16:00
Wisła Dziecinów 0-2 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 8 września, 14:00
Bór Regut 3-2 Burza Pilawa 8 września, 12:30

Kolejka 4 - 15-16 września

Sokół Celestynów 2-3 Burza Pilawa 16 września, 17:00
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 0-0 Bór Regut 15 września, 16:30
KS Puznówka 1996 2-0 Wisła Dziecinów 16 września, 16:30
w Pilawie
Józefovia II Józefów 4-1 Promnik Łaskarzew 16 września, 14:30
Start II Otwock 1-4 Wisła Maciejowice 16 września, 15:00
Snajper Sośninka 2-6 Korona Góra Kalwaria 16 września, 16:00
w Łaskarzewie
Advit Wiązowna 2-1 Victoria II Sulejówek 15 września, 16:30

Kolejka 5 - 22-23 września

Victoria II Sulejówek 3-0 Sokół Celestynów 22 września, 16:00
Korona Góra Kalwaria 2-1 Advit Wiązowna 22 września, 16:00
Wisła Maciejowice 2-8 Snajper Sośninka 23 września, 16:00
Promnik Łaskarzew 1-1 Start II Otwock 22 września, 16:00
Wisła Dziecinów 2-3 Józefovia II Józefów 22 września, 15:00
Bór Regut 3-0 KS Puznówka 1996 22 września, 15:00
Burza Pilawa 1-1 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 22 września, 16:00

Kolejka 6 - 26 września

Sokół Celestynów 1-3 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 26 września, 16:00
KS Puznówka 1996 0-0 Burza Pilawa 26 września, 16:30
w Pilawie
Józefovia II Józefów 2-0 Bór Regut 26 września, 16:30
Start II Otwock 3-2 Wisła Dziecinów 26 września, 16:00
Snajper Sośninka 0-1 Promnik Łaskarzew 26 września, 16:00
w Łaskarzewie
Advit Wiązowna 0-3 Wisła Maciejowice 26 września, 16:00
lub 1-3
Victoria II Sulejówek 2-0 Korona Góra Kalwaria 26 września, 17:30

Kolejka 7 - 29-30 września

Korona Góra Kalwaria 2-0 Sokół Celestynów 29 września, 16:00
Wisła Maciejowice 4-4 Victoria II Sulejówek 30 września, 16:00
Promnik Łaskarzew 4-1 Advit Wiązowna 29 września, 11:00
Wisła Dziecinów 1-2 Snajper Sośninka 29 września, 16:00
Bór Regut 6-0 Start II Otwock 29 września, 15:30
Burza Pilawa 1-2 Józefovia II Józefów 29 września, 16:30
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 4-1 KS Puznówka 1996 29 września, 16:00

Kolejka 8 - 6-7 października

Sokół Celestynów 2-3 KS Puznówka 1996 7 października, 15:00
Józefovia II Józefów 1-3 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 7 października, 14:00
Start II Otwock 2-1 Burza Pilawa 7 października, 16:00
Snajper Sośninka 1-4 Bór Regut 7 października, 15:00
w Łaskarzewie
Advit Wiązowna 8-1 Wisła Dziecinów 6 października, 15:30
Victoria II Sulejówek 1-3 Promnik Łaskarzew 7 października, 15:30
Korona Góra Kalwaria 6-2 Wisła Maciejowice 6 października, 15:30

Kolejka 9 - 13-14 października

Wisła Maciejowice 3-1 Sokół Celestynów 14 października, 15:30
Promnik Łaskarzew 2-0 Korona Góra Kalwaria 14 października, 15:00
Wisła Dziecinów 1-1 Victoria II Sulejówek 13 października, 15:30
Bór Regut 1-0 Advit Wiązowna 13 października, 15:00
Burza Pilawa 7-0 Snajper Sośninka 13 października, 15:30
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 2-1 Start II Otwock 13 października, 13:00
KS Puznówka 1996 0-3 Józefovia II Józefów 13 października, 15:00
w Miętnem

Kolejka 10 - 20-21 października

Sokół Celestynów 4-1 Józefovia II Józefów 21 października, 15:00
Start II Otwock 3-3 KS Puznówka 1996 21 października, 14:00
Snajper Sośninka 2-5 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 21 października, 15:00
w Łaskarzewie
Advit Wiązowna 4-0 Burza Pilawa 20 października, 15:00
Victoria II Sulejówek 0-3 Bór Regut 21 października, 15:00
Korona Góra Kalwaria 7-0 Wisła Dziecinów 20 października, 15:00
Wisła Maciejowice 1-3 Promnik Łaskarzew 21 października, 11:00

Kolejka 11 - 27-28 października

Promnik Łaskarzew 4-1 Sokół Celestynów 28 października, 14:00
Wisła Dziecinów 2-0 Wisła Maciejowice 17 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (27 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Bór Regut 4-0 Korona Góra Kalwaria 17 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (28 października, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Burza Pilawa 3-5 Victoria II Sulejówek 17 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (27 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 3-0 Advit Wiązowna 17 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (27 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Puznówka 1996 3-2 Snajper Sośninka 17 listopada, 11:00
w Pilawie / w pierwotnym terminie (28 października, 10:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Józefovia II Józefów 1-3 Start II Otwock 17 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (27 października, 12:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Sokół Celestynów 5-1 Start II Otwock 3 listopada, 13:00
Snajper Sośninka 4-1 Józefovia II Józefów 3 listopada, 13:30
w Łaskarzewie
Advit Wiązowna 3-1 KS Puznówka 1996 4 listopada, 13:30
Victoria II Sulejówek 1-1 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 4 listopada, 15:00
Korona Góra Kalwaria 5-3 Burza Pilawa 3 listopada, 13:30
Wisła Maciejowice 3-3 Bór Regut 4 listopada, 13:30
Promnik Łaskarzew 1-2 Wisła Dziecinów 4 listopada, 13:30

Kolejka 13 - 10-11 listopada

Wisła Dziecinów 0-1 Sokół Celestynów 10 listopada, 13:30
Bór Regut 2-3 Promnik Łaskarzew 10 listopada, 12:00
Burza Pilawa 4-1 Wisła Maciejowice 10 listopada, 13:00
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 5-0 Korona Góra Kalwaria 10 listopada, 13:00
KS Puznówka 1996 3-3 Victoria II Sulejówek 10 listopada, 10:00
w Pilawie
Józefovia II Józefów 0-2 Advit Wiązowna 10 listopada, 13:00
Start II Otwock 3-1 Snajper Sośninka 11 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 23-24 marca

Sokół Celestynów 0-0 Snajper Sośninka 24 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Start II Otwock 2-4 Advit Wiązowna 24 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Józefovia II Józefów 3-1 Victoria II Sulejówek 24 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Puznówka 1996 1-3 Korona Góra Kalwaria 8 maja, 17:00
w Pilawie / w pierwotnym terminie (23 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (24 kwietnia, 17:00) odwołany
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 7-1 Wisła Maciejowice 24 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Burza Pilawa 1-0 Promnik Łaskarzew 24 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Bór Regut 1-2 Wisła Dziecinów 24 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 15 - 28-30 marca

Bór Regut 2-0 Sokół Celestynów 1 maja, 12:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisła Dziecinów 3-1 Burza Pilawa 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Promnik Łaskarzew 0-2 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 1 maja, 17:00
lub 0-3 / w pierwotnym terminie (28-30 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisła Maciejowice 3-0 KS Puznówka 1996 1 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Korona Góra Kalwaria 3-0 Józefovia II Józefów 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (29 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Victoria II Sulejówek 1-0 Start II Otwock 1 maja, 14:30
w pierwotnym terminie (28-30 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Advit Wiązowna 1-1 Snajper Sośninka 1 maja, 16:30
w pierwotnym terminie (28-30 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 16 - 6-7 kwietnia

Sokół Celestynów 4-2 Advit Wiązowna 29 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Snajper Sośninka 3-0 Victoria II Sulejówek 29 maja, 17:30
(wo)
w Łaskarzewie / w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie goście zrezygnowali z gry
Start II Otwock 3-1 Korona Góra Kalwaria 29 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Józefovia II Józefów 2-2 Wisła Maciejowice 29 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Puznówka 1996 3-1 Promnik Łaskarzew 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) w Pilawie odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie w Hucie Czechy
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 5-0 Wisła Dziecinów 29 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Burza Pilawa 0-3 Bór Regut 5 czerwca, 18:00
(wo)
na boisku 1-3 / w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 12:30) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (29 maja, 17:30) odwołany z powodu zalania boiska / w trzecim terminie w Hucie Czechy

Kolejka 17 - 13-14 kwietnia

Burza Pilawa 4-6 Sokół Celestynów 14 kwietnia, 18:00
w Miętnem
Bór Regut 3-0 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 15 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisła Dziecinów 1-2 KS Puznówka 1996 15 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Promnik Łaskarzew 0-0 Józefovia II Józefów 14 kwietnia, 16:00
Wisła Maciejowice 0-2 Start II Otwock 14 kwietnia, 16:00
Korona Góra Kalwaria 2-1 Snajper Sośninka 13 kwietnia, 16:00
Victoria II Sulejówek 2-1 Advit Wiązowna 14 kwietnia, 16:30

Kolejka 18 - 20-21 kwietnia

Sokół Celestynów 2-0 Victoria II Sulejówek 20 kwietnia, 16:30
Advit Wiązowna 1-3 Korona Góra Kalwaria 20 kwietnia, 13:30
Snajper Sośninka 2-2 Wisła Maciejowice 21 kwietnia, 16:00
w Łaskarzewie
Start II Otwock 3-0 Promnik Łaskarzew 21 kwietnia, 16:00
Józefovia II Józefów 1-4 Wisła Dziecinów 21 kwietnia, 15:00
KS Puznówka 1996 0-3 Bór Regut 20 kwietnia, 13:00
w Pilawie
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 6-0 Burza Pilawa 20 kwietnia, 16:30

Kolejka 19 - 27-28 kwietnia

Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 5-0 Sokół Celestynów 27 kwietnia, 17:00
Burza Pilawa 6-4 KS Puznówka 1996 28 kwietnia, 17:00
Bór Regut 4-1 Józefovia II Józefów 27 kwietnia, 14:00
Wisła Dziecinów 3-2 Start II Otwock 27 kwietnia, 17:00
Promnik Łaskarzew 0-0 Snajper Sośninka 28 kwietnia, 17:00
Wisła Maciejowice 0-4 Advit Wiązowna 28 kwietnia, 16:00
Korona Góra Kalwaria 1-2 Victoria II Sulejówek 27 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 4-5 maja

Sokół Celestynów 1-2 Korona Góra Kalwaria 5 maja, 17:00
Victoria II Sulejówek 4-2 Wisła Maciejowice 5 maja, 16:00
Advit Wiązowna 1-2 Promnik Łaskarzew 4 maja, 16:30
Snajper Sośninka 0-2 Wisła Dziecinów 5 maja, 17:00
w Łaskarzewie
Start II Otwock 1-1 Bór Regut 5 maja, 16:00
Józefovia II Józefów 1-0 Burza Pilawa 5 maja, 11:00
KS Puznówka 1996 0-4 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 4 maja, 17:00
w Pilawie

Kolejka 21 - 11-12 maja

KS Puznówka 1996 2-4 Sokół Celestynów 11 maja, 17:00
w Pilawie
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 3-0 Józefovia II Józefów 11 maja, 15:30
Burza Pilawa 2-4 Start II Otwock 12 maja, 17:00
Bór Regut 4-2 Snajper Sośninka 11 maja, 11:00
Wisła Dziecinów 2-0 Advit Wiązowna 11 maja, 17:30
Promnik Łaskarzew 2-0 Victoria II Sulejówek 12 maja, 17:00
Wisła Maciejowice 2-3 Korona Góra Kalwaria 12 maja, 16:00

Kolejka 22 - 18-19 maja

Sokół Celestynów 6-3 Wisła Maciejowice 19 maja, 16:00
Korona Góra Kalwaria 2-1 Promnik Łaskarzew 19 maja, 18:00
Victoria II Sulejówek 1-1 Wisła Dziecinów 19 maja, 17:00
Advit Wiązowna 1-3 Bór Regut 18 maja, 16:30
Snajper Sośninka 4-0 Burza Pilawa 19 maja, 17:00
w Łaskarzewie
Start II Otwock 2-4 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 19 maja, 16:30
Józefovia II Józefów 5-1 KS Puznówka 1996 19 maja, 11:00

Kolejka 23 - 25-26 maja

Józefovia II Józefów 2-3 Sokół Celestynów 26 maja, 11:00
KS Puznówka 1996 3-0 Start II Otwock 25 maja, 17:00
(wo)
na boisku 1-0 / w Pilawie
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 2-2 Snajper Sośninka 25 maja, 18:00
Burza Pilawa 1-3 Advit Wiązowna 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (26 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Bór Regut 2-2 Victoria II Sulejówek 26 maja, 17:00
Wisła Dziecinów 3-7 Korona Góra Kalwaria 26 maja, 17:00
Promnik Łaskarzew 3-4 Wisła Maciejowice 26 maja, 17:00

Kolejka 24 - 1-2 czerwca

Sokół Celestynów 1-4 Promnik Łaskarzew 2 czerwca, 16:00
Wisła Maciejowice 2-4 Wisła Dziecinów 2 czerwca, 16:00
Korona Góra Kalwaria 2-1 Bór Regut 1 czerwca, 18:00
Victoria II Sulejówek 2-3 Burza Pilawa 2 czerwca, 17:00
Advit Wiązowna 1-2 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 1 czerwca, 16:30
Snajper Sośninka 3-1 KS Puznówka 1996 2 czerwca, 17:00
w Łaskarzewie
Start II Otwock 3-2 Józefovia II Józefów 2 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 8-9 czerwca

Start II Otwock 0-2 Sokół Celestynów 5 czerwca, 18:15
Józefovia II Józefów 7-4 Snajper Sośninka 9 czerwca, 11:00
KS Puznówka 1996 0-6 Advit Wiązowna 9 czerwca, 17:00
w Hucie Czechy
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 2-0 Victoria II Sulejówek 8 czerwca, 17:30
Burza Pilawa 2-4 Korona Góra Kalwaria 9 czerwca, 17:00
Bór Regut 4-1 Wisła Maciejowice 9 czerwca, 17:00
Wisła Dziecinów 3-3 Promnik Łaskarzew 8 czerwca, 14:30

Kolejka 26 - 15-16 czerwca

Sokół Celestynów 1-1 Wisła Dziecinów 15 czerwca, 13:00
Promnik Łaskarzew 4-0 Bór Regut 15 czerwca, 13:00
Wisła Maciejowice 5-3 Burza Pilawa 15 czerwca, 13:00
lub 6-3
Korona Góra Kalwaria 3-2 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 15 czerwca, 13:00
Victoria II Sulejówek 11-1 KS Puznówka 1996 15 czerwca, 13:30
mecz pierwotnie zaplanowany na 13:00 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem
Advit Wiązowna 0-3 Józefovia II Józefów 15 czerwca, 13:00
(wo)
gospodarze nie stawili się na mecz i poinformowali gości o błędnym terminie meczu
Snajper Sośninka 2-0 Start II Otwock 12 czerwca, 18:15
w Łaskarzewie

Baraże uzupełniające o udział w lidze okręgowej (Warszawa)

Liga okręgowa 2012/2013 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2012/2013 (Warszawa II)

Klasa A 2012/2013 (Warszawa I)
Klasa A 2012/2013 (Warszawa III)
Klasa A 2012/2013 (Warszawa IV)

Klasa B 2012/2013 (Warszawa I)
Klasa B 2012/2013 (Warszawa II)
Klasa B 2012/2013 (Warszawa III)
Klasa B 2012/2013 (Warszawa IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas