[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2010/2011, grupa: Warszawa III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Gwardia Warszawa 26 61 19 4 3 76-22 10 1 2 38-10 9 3 1 38-12 2 6 2 0 0 7-1
2.  Laura Chylice 26 61 20 1 5 96-30 11 1 1 59-15 9 0 4 37-15 2 0 0 0 2 1-7
3.  Ursus II Warszawa 26 56 18 2 6 78-37 10 2 1 38-11 8 0 5 40-26
4.  Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 26 55 17 4 5 98-39 11 1 1 63-20 6 3 4 35-19
5.  GLKS II Nadarzyn 26 46 14 4 8 69-36 10 0 3 45-12 4 4 5 24-24
6.  Jedność Żabieniec 26 44 13 5 8 47-26 7 2 4 25-11 6 3 4 22-15
7.  UKS Siekierki (Warszawa) 26 43 13 4 9 59-49 9 2 2 40-16 4 2 7 19-33
8.  Walka Kosów 26 28 9 1 16 53-85 6 1 6 35-32 3 0 10 18-53
9.  Orzeł Baniocha 26 24 7 3 16 39-64 4 3 6 23-27 3 0 10 16-37 4 9 3 0 1 9-7
10.  Sparta II Jazgarzew 26 24 7 3 16 45-71 3 3 7 28-32 4 0 9 17-39 4 6 2 0 2 5-4
11.  KS II Raszyn 26 24 7 3 16 39-65 4 2 7 17-27 3 1 9 22-38 4 3 1 0 3 6-9
12.  Okęcie II Warszawa 26 23 7 2 17 38-102 5 0 8 27-48 2 2 9 11-54
13.  Piast II Piastów 26 19 5 4 17 35-83 5 1 7 23-27 0 3 10 12-56
14.  Przyszłość II Włochy (Warszawa) 26 17 5 2 19 33-96 3 2 8 16-40 2 0 11 17-56

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Gwardia Warszawa    3-0 3-2 0-3* 2-2 1-2 1-0 8-0 2-0 3-0* 2-0 3-0 5-0 5-1 
 2 Laura Chylice1-4     2-0 2-2 3-1 1-0 8-1 7-2 6-1 3-0 6-2 3-0* 6-1 11-1 
 3 Ursus II Warszawa0-0 4-1     2-1 1-1 4-1 3-2 3-0* 6-1 0-1 5-3 3-0* 3-0 4-0 
 4 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna)1-1 3-0 8-1     6-2 3-1 5-1 11-2 6-1 6-4 2-4 5-0 3-2 4-1 
 5 GLKS II Nadarzyn6-2 1-2 2-4 2-0     0-1 2-0 3-0 2-0 4-1 2-1 3-0* 11-0 7-1 
 6 Jedność Żabieniec0-1 0-1 4-0 0-2 2-0     2-1 3-0 1-0 6-0 4-1 1-1 2-2 0-2 
 7 UKS Siekierki (Warszawa)0-3 1-2 3-1 3-0* 2-2 1-0     3-1 1-0 5-2 2-2 9-0 3-1 7-2 
 8 Walka Kosów0-3 1-3 1-2 1-7 2-1 1-8 4-0     2-1 1-3 5-1 13-1 1-1 3-1 
 9 Orzeł Baniocha1-5 0-4 0-2 3-3 1-1 1-1 1-2 3-4     0-2 2-1 5-0 3-1 3-1 
 10 Sparta II Jazgarzew1-1 0-1 2-7 2-8 3-2 1-1 3-3 3-0 1-2     1-2 2-3 8-0 1-2 
 11 KS II Raszyn1-3 1-0 0-5 1-1 0-3 0-2 0-0 4-2 3-5 0-1     1-2 3-1 3-2 
 12 Okęcie II Warszawa0-5 0-14 0-4 0-3 1-3 2-3 2-5 2-4 4-2 4-0 3-2     6-1 3-2 
 13 Piast II Piastów0-5 1-5 1-3 1-0 0-2 0-0 1-2 1-2 3-1 6-3 2-3 2-0     5-1 
 14 Przyszłość II Włochy (Warszawa)1-5 0-4 0-9 2-5 1-4 0-2 1-2 2-1 0-2 1-0 2-0 4-4 2-2     

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

GLKS II Nadarzyn 6-2 Gwardia Warszawa 22 sierpnia, 17:00
Laura Chylice 7-2 Walka Kosów 21 sierpnia, 15:00
Orzeł Baniocha 1-2 UKS Siekierki (Warszawa) 22 sierpnia, 17:00
Przyszłość II Włochy (Warszawa) 4-4 Okęcie II Warszawa 21 sierpnia, 15:00
Jedność Żabieniec 0-2 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 1 września, 17:00
Sparta II Jazgarzew 1-2 KS II Raszyn 21 sierpnia, 17:00
Piast II Piastów 1-3 Ursus II Warszawa 21 sierpnia, 17:30

Kolejka 2 - 28-29 sierpnia

Gwardia Warszawa 2-0 KS II Raszyn 28 sierpnia, 15:00
Piast II Piastów 6-3 Sparta II Jazgarzew 29 sierpnia, 16:00
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 8-1 Ursus II Warszawa 28 sierpnia, 15:00
Okęcie II Warszawa 2-3 Jedność Żabieniec 29 sierpnia, 11:00
UKS Siekierki (Warszawa) 7-2 Przyszłość II Włochy (Warszawa) 28 sierpnia, 12:00
Walka Kosów 2-1 Orzeł Baniocha 28 sierpnia, 15:00
GLKS II Nadarzyn 1-2 Laura Chylice 29 sierpnia, 10:00

Kolejka 3 - 4-5 września

Laura Chylice 1-4 Gwardia Warszawa 4 września, 15:00
Orzeł Baniocha 1-1 GLKS II Nadarzyn 5 września, 16:30
Przyszłość II Włochy (Warszawa) 2-1 Walka Kosów 4 września, 13:30
Jedność Żabieniec 2-1 UKS Siekierki (Warszawa) 5 września, 16:00
Ursus II Warszawa 3-0 Okęcie II Warszawa
(wo)
na boisku 1-2 / w zespole gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Sparta II Jazgarzew 2-8 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 4 września, 17:00
KS II Raszyn 3-1 Piast II Piastów 4 września, 17:00

Kolejka 4 - 11-12 września

Gwardia Warszawa 5-0 Piast II Piastów 11 września, 15:00
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 2-4 KS II Raszyn 11 września, 14:30
Okęcie II Warszawa 4-0 Sparta II Jazgarzew 12 września, 11:00
UKS Siekierki (Warszawa) 3-1 Ursus II Warszawa 11 września, 11:00
w Oborach
Walka Kosów 1-8 Jedność Żabieniec 11 września, 15:00
GLKS II Nadarzyn 7-1 Przyszłość II Włochy (Warszawa) 12 września, 16:00
Laura Chylice 6-1 Orzeł Baniocha 11 września, 16:30

Kolejka 5 - 18-19 września

Orzeł Baniocha 1-5 Gwardia Warszawa 19 września, 16:00
Przyszłość II Włochy (Warszawa) 0-4 Laura Chylice 18 września, 13:30
Jedność Żabieniec 2-0 GLKS II Nadarzyn 18 września, 16:00
Ursus II Warszawa 3-0 Walka Kosów 19 września, 10:00
(wo)
mecz przerwany w 15. minucie przy stanie 0-0 - trener gości nie opuścił ławki rezerwowych mimo nakazu sędziego
Sparta II Jazgarzew 3-3 UKS Siekierki (Warszawa) 18 września, 16:00
KS II Raszyn 1-2 Okęcie II Warszawa 18 września, 16:30
Piast II Piastów 1-0 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 19 września, 16:00

Kolejka 6 - 25-26 września

Gwardia Warszawa 0-3 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 25 września, 15:00
(wo)
na boisku 1-3
Okęcie II Warszawa 6-1 Piast II Piastów 25 września, 13:30
UKS Siekierki (Warszawa) 2-2 KS II Raszyn 26 września, 10:00
w Oborach
Walka Kosów 1-3 Sparta II Jazgarzew 26 września, 15:00
GLKS II Nadarzyn 2-4 Ursus II Warszawa 25 września, 16:00
Laura Chylice 1-0 Jedność Żabieniec 25 września, 14:00
Orzeł Baniocha 3-1 Przyszłość II Włochy (Warszawa) 26 września, 16:00

Kolejka 7 - 2-3 października

Przyszłość II Włochy (Warszawa) 1-5 Gwardia Warszawa 2 października, 13:30
Jedność Żabieniec 1-0 Orzeł Baniocha 2 października, 16:00
Ursus II Warszawa 4-1 Laura Chylice 3 października, 10:00
Sparta II Jazgarzew 3-2 GLKS II Nadarzyn 2 października, 16:00
KS II Raszyn 4-2 Walka Kosów 2 października, 15:30
Piast II Piastów 1-2 UKS Siekierki (Warszawa) 3 października, 15:00
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 5-0 Okęcie II Warszawa 2 października, 13:30

Kolejka 8 - 9-10 października

Gwardia Warszawa 3-0 Okęcie II Warszawa 9 października, 11:00
mecz przerwany po I połowie przy stanie 3-0 - goście nie wyszli na boisko w II połowie
UKS Siekierki (Warszawa) 3-0 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 10 października, 11:00
(wo)
w Oborach, na boisku 0-3
Walka Kosów 1-1 Piast II Piastów 9 października, 14:00
GLKS II Nadarzyn 2-1 KS II Raszyn 9 października, 15:00
Laura Chylice 3-0 Sparta II Jazgarzew 9 października, 14:00
Orzeł Baniocha 0-2 Ursus II Warszawa 9 października, 15:30
Przyszłość II Włochy (Warszawa) 0-2 Jedność Żabieniec 9 października, 11:00

Kolejka 9 - 16-17 października

Jedność Żabieniec 0-1 Gwardia Warszawa 16 października, 12:00
Ursus II Warszawa 4-0 Przyszłość II Włochy (Warszawa) 17 października, 10:00
Sparta II Jazgarzew 1-2 Orzeł Baniocha 16 października, 15:00
KS II Raszyn 1-0 Laura Chylice 16 października, 14:00
Piast II Piastów 0-2 GLKS II Nadarzyn 16 października, 11:00
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 11-2 Walka Kosów 16 października, 13:30
Okęcie II Warszawa 2-5 UKS Siekierki (Warszawa) 16 października, 10:00

Kolejka 10 - 23-24 października

Gwardia Warszawa 1-0 UKS Siekierki (Warszawa) 23 października, 14:30
Walka Kosów 13-1 Okęcie II Warszawa 24 października, 11:00
GLKS II Nadarzyn 2-0 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 23 października, 14:00
Laura Chylice 6-1 Piast II Piastów 23 października, 14:00
Orzeł Baniocha 2-1 KS II Raszyn 23 października, 14:30
Przyszłość II Włochy (Warszawa) 1-0 Sparta II Jazgarzew 23 października, 11:00
Jedność Żabieniec 4-0 Ursus II Warszawa 23 października, 14:30

Kolejka 11 - 30-31 października

Ursus II Warszawa 0-0 Gwardia Warszawa 31 października, 10:00
Sparta II Jazgarzew 1-1 Jedność Żabieniec 30 października, 14:00
KS II Raszyn 3-2 Przyszłość II Włochy (Warszawa) 30 października, 13:30
Piast II Piastów 3-1 Orzeł Baniocha 31 października, 14:00
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 3-0 Laura Chylice 30 października, 13:30
Okęcie II Warszawa 1-3 GLKS II Nadarzyn 31 października, 11:00
UKS Siekierki (Warszawa) 3-1 Walka Kosów 30 października, 10:00
w Oborach

Kolejka 12 - 6-7 listopada

Gwardia Warszawa 8-0 Walka Kosów 7 listopada, 11:00
GLKS II Nadarzyn 2-0 UKS Siekierki (Warszawa) 6 listopada, 13:30
Laura Chylice 3-0 Okęcie II Warszawa 6 listopada, 13:30
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Orzeł Baniocha 3-3 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 7 listopada, 13:30
Przyszłość II Włochy (Warszawa) 2-2 Piast II Piastów 6 listopada, 11:00
Jedność Żabieniec 4-1 KS II Raszyn 6 listopada, 13:30
Ursus II Warszawa 0-1 Sparta II Jazgarzew 9 listopada, 20:00
w pierwotnym terminie (7 listopada, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie w Zielonkach

Kolejka 13 - 13-14 listopada

Sparta II Jazgarzew 1-1 Gwardia Warszawa 14 listopada, 13:30
KS II Raszyn 0-5 Ursus II Warszawa 13 listopada, 13:00
Piast II Piastów 0-0 Jedność Żabieniec 20 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (14 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 4-1 Przyszłość II Włochy (Warszawa) 14 listopada, 12:00
Okęcie II Warszawa 4-2 Orzeł Baniocha 14 listopada, 13:15
UKS Siekierki (Warszawa) 1-2 Laura Chylice 13 listopada, 14:00
w Oborach
Walka Kosów 2-1 GLKS II Nadarzyn 14 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 26-27 marca

Ursus II Warszawa 3-0 Piast II Piastów 27 marca, 12:00
Gwardia Warszawa 2-2 GLKS II Nadarzyn 27 marca, 14:00
Walka Kosów 1-3 Laura Chylice 27 marca, 15:00
UKS Siekierki (Warszawa) 1-0 Orzeł Baniocha 26 marca, 11:00
w Oborach
Okęcie II Warszawa 3-2 Przyszłość II Włochy (Warszawa) 27 marca, 14:00
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 3-1 Jedność Żabieniec 26 marca, 13:00
KS II Raszyn 0-1 Sparta II Jazgarzew 27 marca, 13:00

Kolejka 15 - 2-3 kwietnia

KS II Raszyn 1-3 Gwardia Warszawa 3 kwietnia, 11:00
Sparta II Jazgarzew 8-0 Piast II Piastów 3 kwietnia, 15:00
Ursus II Warszawa 2-1 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 3 kwietnia, 13:30
Jedność Żabieniec 1-1 Okęcie II Warszawa 2 kwietnia, 11:00
Przyszłość II Włochy (Warszawa) 1-2 UKS Siekierki (Warszawa) 2 kwietnia, 10:00
Orzeł Baniocha 3-4 Walka Kosów 2 kwietnia, 16:00
Laura Chylice 3-1 GLKS II Nadarzyn 2 kwietnia, 13:00

Kolejka 16 - 9-10 kwietnia

Gwardia Warszawa 3-0 Laura Chylice 9 kwietnia, 16:00
GLKS II Nadarzyn 2-0 Orzeł Baniocha 10 kwietnia, 14:00
Walka Kosów 3-1 Przyszłość II Włochy (Warszawa) 9 kwietnia, 12:00
UKS Siekierki (Warszawa) 1-0 Jedność Żabieniec 10 kwietnia, 13:00
Okęcie II Warszawa 0-4 Ursus II Warszawa 9 kwietnia, 14:00
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 6-4 Sparta II Jazgarzew 9 kwietnia, 13:30
Piast II Piastów 2-3 KS II Raszyn 10 kwietnia, 13:30

Kolejka 17 - 16-17 kwietnia

Piast II Piastów 0-5 Gwardia Warszawa 17 kwietnia, 14:30
KS II Raszyn 1-1 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 17 kwietnia, 14:30
Sparta II Jazgarzew 2-3 Okęcie II Warszawa 17 kwietnia, 15:00
Ursus II Warszawa 3-2 UKS Siekierki (Warszawa) 17 kwietnia, 12:30
Jedność Żabieniec 3-0 Walka Kosów 16 kwietnia, 15:00
Przyszłość II Włochy (Warszawa) 1-4 GLKS II Nadarzyn 16 kwietnia, 10:00
Orzeł Baniocha 0-4 Laura Chylice 16 kwietnia, 17:00
lub 0-3

Kolejka 18 - 22-23 kwietnia

Gwardia Warszawa 2-0 Orzeł Baniocha 22 kwietnia, 16:00
Laura Chylice 11-1 Przyszłość II Włochy (Warszawa) 23 kwietnia, 11:00
GLKS II Nadarzyn 0-1 Jedność Żabieniec 22 kwietnia, 17:00
Walka Kosów 1-2 Ursus II Warszawa 23 kwietnia, 15:00
UKS Siekierki (Warszawa) 5-2 Sparta II Jazgarzew 23 kwietnia, 14:30
w Oborach
Okęcie II Warszawa 3-2 KS II Raszyn 22 kwietnia, 15:00
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 3-2 Piast II Piastów 22 kwietnia, 18:00

Kolejka 19 - 30 kwietnia-1 maja

Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 1-1 Gwardia Warszawa 30 kwietnia, 13:00
Piast II Piastów 2-0 Okęcie II Warszawa 30 kwietnia, 15:00
KS II Raszyn 0-0 UKS Siekierki (Warszawa) 1 maja, 13:00
Sparta II Jazgarzew 3-0 Walka Kosów 30 kwietnia, 10:00
Ursus II Warszawa 1-1 GLKS II Nadarzyn 29 kwietnia, 17:00
Jedność Żabieniec 0-1 Laura Chylice 30 kwietnia, 15:00
Przyszłość II Włochy (Warszawa) 0-2 Orzeł Baniocha 30 kwietnia, 10:00

Kolejka 20 - 7-8 maja

Gwardia Warszawa 5-1 Przyszłość II Włochy (Warszawa) 7 maja, 14:30
Orzeł Baniocha 1-1 Jedność Żabieniec 7 maja, 17:00
Laura Chylice 2-0 Ursus II Warszawa 7 maja, 17:00
GLKS II Nadarzyn 4-1 Sparta II Jazgarzew 7 maja, 15:00
Walka Kosów 5-1 KS II Raszyn 8 maja, 15:00
UKS Siekierki (Warszawa) 3-1 Piast II Piastów 7 maja, 15:30
w Oborach
Okęcie II Warszawa 0-3 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 8 maja, 14:00

Kolejka 21 - 14-15 maja

Okęcie II Warszawa 0-5 Gwardia Warszawa 14 maja, 14:30
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 5-1 UKS Siekierki (Warszawa) 14 maja, 13:00
Piast II Piastów 1-2 Walka Kosów 15 maja, 16:00
KS II Raszyn 0-3 GLKS II Nadarzyn 14 maja, 10:00
Sparta II Jazgarzew 0-1 Laura Chylice 14 maja, 16:00
Ursus II Warszawa 6-1 Orzeł Baniocha 15 maja, 13:00
Jedność Żabieniec 0-2 Przyszłość II Włochy (Warszawa) 14 maja, 11:00

Kolejka 22 - 21-22 maja

Gwardia Warszawa 1-2 Jedność Żabieniec 21 maja, 14:00
Przyszłość II Włochy (Warszawa) 0-9 Ursus II Warszawa 21 maja, 10:00
Orzeł Baniocha 0-2 Sparta II Jazgarzew 21 maja, 11:00
Laura Chylice 6-2 KS II Raszyn 21 maja, 16:00
GLKS II Nadarzyn 11-0 Piast II Piastów 22 maja, 16:00
Walka Kosów 1-7 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 22 maja, 16:00
UKS Siekierki (Warszawa) 9-0 Okęcie II Warszawa 21 maja, 16:00
w Oborach

Kolejka 23 - 28-29 maja

UKS Siekierki (Warszawa) 0-3 Gwardia Warszawa 29 maja, 11:00
w Oborach
Okęcie II Warszawa 2-4 Walka Kosów 29 maja, 12:00
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 6-2 GLKS II Nadarzyn 28 maja, 13:00
Piast II Piastów 1-5 Laura Chylice 29 maja, 16:30
KS II Raszyn 3-5 Orzeł Baniocha 29 maja, 15:30
Sparta II Jazgarzew 1-2 Przyszłość II Włochy (Warszawa) 29 maja, 16:00
Ursus II Warszawa 4-1 Jedność Żabieniec 29 maja, 11:00

Kolejka 24 - 4-5 czerwca

Gwardia Warszawa 3-2 Ursus II Warszawa 4 czerwca, 16:30
Jedność Żabieniec 6-0 Sparta II Jazgarzew 4 czerwca, 14:00
Przyszłość II Włochy (Warszawa) 2-0 KS II Raszyn 4 czerwca, 14:00
Orzeł Baniocha 3-1 Piast II Piastów 4 czerwca, 17:00
Laura Chylice 2-2 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 4 czerwca, 11:00
GLKS II Nadarzyn 3-0 Okęcie II Warszawa 4 czerwca, 17:00
(wo)
mecz się nie odbył - goście nie dojechali
Walka Kosów 4-0 UKS Siekierki (Warszawa) 4 czerwca, 17:30

Kolejka 25 - 11-12 czerwca

Walka Kosów 0-3 Gwardia Warszawa 12 czerwca, 17:30
UKS Siekierki (Warszawa) 2-2 GLKS II Nadarzyn 11 czerwca, 13:30
w Oborach
Okęcie II Warszawa 0-14 Laura Chylice 11 czerwca, 14:30
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 6-1 Orzeł Baniocha 11 czerwca, 13:00
Piast II Piastów 5-1 Przyszłość II Włochy (Warszawa) 11 czerwca, 17:00
KS II Raszyn 0-2 Jedność Żabieniec 12 czerwca, 15:00
Sparta II Jazgarzew 2-7 Ursus II Warszawa 12 czerwca, 16:00

Kolejka 26 - 18-19 czerwca

Gwardia Warszawa 3-0 Sparta II Jazgarzew 19 czerwca, 13:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Ursus II Warszawa 5-3 KS II Raszyn 19 czerwca, 13:00
Jedność Żabieniec 2-2 Piast II Piastów 19 czerwca, 13:00
Przyszłość II Włochy (Warszawa) 2-5 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 15 czerwca, 18:00
Orzeł Baniocha 5-0 Okęcie II Warszawa 19 czerwca, 13:00
Laura Chylice 8-1 UKS Siekierki (Warszawa) 19 czerwca, 13:00
GLKS II Nadarzyn 3-0 Walka Kosów 18 czerwca, 17:00
mecz przerwany w 15. minucie przy stanie 3-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości

Baraże o utrzymanie w klasie A (Warszawa)

Liga okręgowa 2010/2011 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2010/2011 (Warszawa II)

Klasa A 2010/2011 (Warszawa I)
Klasa A 2010/2011 (Warszawa II)
Klasa A 2010/2011 (Warszawa IV)

Klasa B 2010/2011 (Warszawa I)
Klasa B 2010/2011 (Warszawa II)
Klasa B 2010/2011 (Warszawa III)
Klasa B 2010/2011 (Warszawa IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas