[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2010/2011, grupa: Warszawa I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GKS Dąbrówka 22 54 17 3 2 68-26 9 1 1 37-12 8 2 1 31-14
2.  Bug II Wyszków 22 49 16 1 5 74-31 9 1 1 41-12 7 0 4 33-19
3.  Sarmata Warszawa 22 37 11 4 7 61-44 7 3 1 41-22 4 1 6 20-22 2 4 1 1 0 2-1
4.  Błyskawica Warszawa 22 37 12 1 9 61-36 5 1 5 30-21 7 0 4 31-15 2 1 0 1 1 1-2
5.  Wicher II Kobyłka 22 36 11 3 8 44-40 6 1 4 23-19 5 2 4 21-21
6.  Marcovia 2000 II Marki 22 32 10 2 10 47-31 9 0 2 33-6 1 2 8 14-25
7.  Wisła Zakroczym 22 28 9 1 12 47-78 7 1 3 25-20 2 0 9 22-58
8.  Huragan II Wołomin 22 27 8 3 11 41-49 4 1 6 21-26 4 2 5 20-23
9.  Mazur II Radzymin 22 26 7 5 10 47-73 5 2 4 30-31 2 3 6 17-42
10.  KS II Wesoła (Warszawa) 22 19 6 1 15 42-81 4 0 7 23-35 2 1 8 19-46 2 4 1 1 0 5-4
11.  Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 22 19 5 4 13 32-55 4 2 5 20-21 1 2 8 12-34 2 1 0 1 1 4-5
12.  Bednarska Warszawa 22 16 4 4 14 39-59 1 3 7 20-34 3 1 7 19-25
MKS Polonia Warszawa wycofał się przed rozpoczęciem rozgrywek.
Impet Łajski wycofał się przed rozpoczęciem rozgrywek.
Wicher II Kobyłka został dokooptowany do rozgrywek od 4. kolejki.
Płomień Nuna wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 GKS Dąbrówka    1-0 4-1 1-3 1-0 2-0 4-1 3-0* 5-1 8-3 6-1 2-2 
 2 Bug II Wyszków3-2     2-1 1-2 3-1 4-2 6-0 2-2 7-0 6-0 4-0 3-2 
 3 Sarmata Warszawa2-2 1-5     2-1 3-1 2-1 5-3 3-3 10-1 9-2 1-1 3-2 
 4 Błyskawica Warszawa0-1 2-1 0-0     1-3 3-1 13-1 2-1 0-4 2-3 4-2 3-4 
 5 Wicher II Kobyłka2-3 0-1 2-1 1-6     1-0 3-2 2-3 1-1 3-0 4-1 4-1 
 6 Marcovia 2000 II Marki2-3 4-0 5-0 1-0 4-1     4-0 3-0 0-1 4-1 4-0 2-0 
 7 Wisła Zakroczym2-6 5-2 2-1 4-0 1-3 2-1     3-0 1-1 2-1 3-1 0-4 
 8 Huragan II Wołomin1-1 1-4 2-6 0-5 2-3 1-3 4-0     5-0 1-4 2-0 2-0 
 9 Mazur II Radzymin1-5 3-9 4-3 2-4 1-1 3-0 6-5 0-1     6-1 1-1 3-1 
 10 KS II Wesoła (Warszawa)0-4 0-5 0-3 1-6 1-3 4-3 7-2 1-2 4-2     4-3 1-2 
 11 Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki)1-3 0-3 1-2 2-1 2-3 1-1 3-4 3-1 4-1 1-1     2-1 
 12 Bednarska Warszawa0-1 2-3 0-2 0-3 2-2 2-2 3-4 1-7 5-5 4-3 1-2     

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

Pauza: Wisła Zakroczym.
 
Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) - Płomień Nuna 22 sierpnia, 17:30
było 7-0, anulowany
GKS Dąbrówka 4-1 Sarmata Warszawa 22 sierpnia, 17:00
Bednarska Warszawa 5-5 Mazur II Radzymin 22 sierpnia, 18:00
na bocznym boisku Polonii
Bug II Wyszków 2-2 Huragan II Wołomin 22 sierpnia, 10:00
KS II Wesoła (Warszawa) 4-3 Marcovia 2000 II Marki 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (21 sierpnia, 14:30) nie odbył się
Wicher II Kobyłka 1-6 Błyskawica Warszawa 28 października, 17:15
w pierwotnym terminie (28-29 sierpnia) nie odbył się

Kolejka 2 - 28-29 sierpnia

Pauza: Marcovia 2000 II Marki.
 
Huragan II Wołomin 1-4 KS II Wesoła (Warszawa) 29 sierpnia, 11:00
Mazur II Radzymin 3-9 Bug II Wyszków 29 sierpnia, 11:00
Płomień Nuna - GKS Dąbrówka 29 sierpnia, 17:30
było 0-8, anulowany
Bednarska Warszawa 0-2 Sarmata Warszawa 29 sierpnia, 18:00
na bocznym boisku Polonii
Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 2-1 Błyskawica Warszawa 28 sierpnia, 17:00
Wisła Zakroczym 1-3 Wicher II Kobyłka 11 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (28-29 sierpnia) nie odbył się

Kolejka 3 - 4-5 września

Pauza: Wicher II Kobyłka.
 
Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 3-4 Wisła Zakroczym 5 września, 17:00
Bednarska Warszawa - Płomień Nuna 5 września, 18:00
na bocznym boisku Polonii, było 3-1, anulowany
Bug II Wyszków 2-1 Sarmata Warszawa 4 września, 14:00
KS II Wesoła (Warszawa) 4-2 Mazur II Radzymin 4 września, 14:30
Marcovia 2000 II Marki 3-0 Huragan II Wołomin 4 września, 15:30
Błyskawica Warszawa 0-1 GKS Dąbrówka 5 września, 17:00

Kolejka 4 - 11-12 września

Pauza: Huragan II Wołomin.
 
Mazur II Radzymin 3-0 Marcovia 2000 II Marki 12 września, 11:00
Płomień Nuna - Bug II Wyszków 12 września, 15:00
było 2-3, anulowany
Błyskawica Warszawa 3-4 Bednarska Warszawa 11 września, 10:00
Wisła Zakroczym 2-6 GKS Dąbrówka 11 września, 16:00
KS II Wesoła (Warszawa) 0-3 Sarmata Warszawa 11 września, 16:30
Wicher II Kobyłka 4-1 Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 12 września, 11:00

Kolejka 5 - 18-19 września

Pauza: Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki).
 
Bednarska Warszawa 3-4 Wisła Zakroczym 19 września, 18:00
na bocznym boisku Polonii
Bug II Wyszków 1-2 Błyskawica Warszawa 19 września, 13:00
KS II Wesoła (Warszawa) - Płomień Nuna 18 września, 14:30
mecz się nie odbył, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Marcovia 2000 II Marki 5-0 Sarmata Warszawa 19 września, 16:00
Huragan II Wołomin 5-0 Mazur II Radzymin 18 września, 16:30
GKS Dąbrówka 1-0 Wicher II Kobyłka 18 września, 16:00

Kolejka 6 - 25-26 września

Pauza: Mazur II Radzymin.
 
Sarmata Warszawa 3-3 Huragan II Wołomin 25 września, 13:00
w Zielonkach
Płomień Nuna - Marcovia 2000 II Marki 26 września, 15:00
było 2-7, anulowany
Błyskawica Warszawa 2-3 KS II Wesoła (Warszawa) 25 września, 10:00
Wisła Zakroczym 5-2 Bug II Wyszków 25 września, 16:00
Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 1-3 GKS Dąbrówka 26 września, 16:00
Wicher II Kobyłka 4-1 Bednarska Warszawa 26 września, 11:00

Kolejka 7 - 2-3 października

Pauza: GKS Dąbrówka.
 
Bednarska Warszawa 1-2 Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 3 października, 17:00
na bocznym boisku Polonii
KS II Wesoła (Warszawa) 7-2 Wisła Zakroczym 2 października, 14:30
Marcovia 2000 II Marki 1-0 Błyskawica Warszawa 2 października, 15:30
Huragan II Wołomin - Płomień Nuna 3 października, 12:30
było 6-1, anulowany
Mazur II Radzymin 4-3 Sarmata Warszawa 3 października, 11:00
Bug II Wyszków 3-1 Wicher II Kobyłka 3 października, 12:30

Kolejka 8 - 9-10 października

Pauza: Sarmata Warszawa.
 
Płomień Nuna - Mazur II Radzymin 10 października, 15:00
było 0-4, anulowany
Błyskawica Warszawa 2-1 Huragan II Wołomin 9 października, 10:00
na stadionie DOSiR
Wisła Zakroczym 2-1 Marcovia 2000 II Marki 9 października, 15:00
Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 0-3 Bug II Wyszków 9 października, 15:00
na boisku ze sztuczną nawierzchnią
GKS Dąbrówka 2-2 Bednarska Warszawa 9 października, 13:00
Wicher II Kobyłka 3-0 KS II Wesoła (Warszawa) 10 października, 11:00

Kolejka 9 - 16-17 października

Pauza: Bednarska Warszawa.
 
Bug II Wyszków 3-2 GKS Dąbrówka 17 października, 15:00
KS II Wesoła (Warszawa) 4-3 Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 16 października, 14:30
Huragan II Wołomin 4-0 Wisła Zakroczym 17 października, 13:00
Mazur II Radzymin 2-4 Błyskawica Warszawa 16 października, 11:00
Sarmata Warszawa - Płomień Nuna 16 października, 14:00
w Zielonkach, było 3-0, anulowany
Marcovia 2000 II Marki 4-1 Wicher II Kobyłka 17 października, 12:00

Kolejka 10 - 23-24 października

Błyskawica Warszawa 0-0 Sarmata Warszawa 23 października, 10:00
Wisła Zakroczym 1-1 Mazur II Radzymin 24 października, 11:00
Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 1-1 Marcovia 2000 II Marki 24 października, 14:30
GKS Dąbrówka 8-3 KS II Wesoła (Warszawa) 23 października, 14:00
Bednarska Warszawa 2-3 Bug II Wyszków 24 października, 17:30
na bocznym boisku Polonii
Wicher II Kobyłka 2-3 Huragan II Wołomin 24 października, 11:00

Kolejka 11 - 30-31 października

Pauza: Bug II Wyszków.
 
KS II Wesoła (Warszawa) 1-2 Bednarska Warszawa 30 października, 14:00
Marcovia 2000 II Marki 2-3 GKS Dąbrówka 31 października, 14:00
Huragan II Wołomin 2-0 Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 31 października, 12:00
Sarmata Warszawa 5-3 Wisła Zakroczym 30 października, 10:00
w Zielonkach
Płomień Nuna - Błyskawica Warszawa 31 października, 13:00
było 1-5, anulowany
Mazur II Radzymin 1-1 Wicher II Kobyłka 31 października, 11:00

Kolejka 12 - 6-7 listopada

Pauza: Błyskawica Warszawa.
 
Wisła Zakroczym - Płomień Nuna 6 listopada, 13:00
było 3-0, anulowany
Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 4-1 Mazur II Radzymin 7 listopada, 13:30
Bednarska Warszawa 2-2 Marcovia 2000 II Marki 7 listopada, 18:00
na bocznym boisku Polonii
Bug II Wyszków 6-0 KS II Wesoła (Warszawa) 7 listopada, 13:00
Huragan II Wołomin 1-1 GKS Dąbrówka 21 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (6 listopada, 13:00) gospodarzem GKS Dąbrówka i mecz odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie gospodarzem Huragan II
Sarmata Warszawa 3-1 Wicher II Kobyłka 20 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (7 listopada, 11:00) gospodarzem Wicher II i mecz odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie w Zielonkach gospodarzem Sarmata

Kolejka 13 - 13-14 listopada

Pauza: KS II Wesoła (Warszawa).
 
Marcovia 2000 II Marki 4-0 Bug II Wyszków 14 listopada, 10:00
Huragan II Wołomin 2-0 Bednarska Warszawa 14 listopada, 13:00
Mazur II Radzymin 1-5 GKS Dąbrówka 14 listopada, 10:30
w Warszawie; na stadionie OSiR Targówek
Sarmata Warszawa 1-1 Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 14 listopada, 10:00
w Zielonkach
Błyskawica Warszawa 13-1 Wisła Zakroczym 14 listopada, 10:00
na stadionie DOSiR
Płomień Nuna - Wicher II Kobyłka 14 listopada, 12:00
było 1-5, anulowany

Kolejka 14 - 9-10 kwietnia

Sarmata Warszawa 2-2 GKS Dąbrówka 10 kwietnia, 10:00
w Zielonkach
Mazur II Radzymin 3-1 Bednarska Warszawa 10 kwietnia, 12:00
Huragan II Wołomin 1-4 Bug II Wyszków 9 kwietnia, 13:30
Marcovia 2000 II Marki 4-1 KS II Wesoła (Warszawa) 10 kwietnia, 13:30
Wisła Zakroczym 3-1 Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 9 kwietnia, 14:00
Błyskawica Warszawa 1-3 Wicher II Kobyłka 10 kwietnia, 13:30
w Kobyłce; Błyskawica gospodarzem

Kolejka 15 - 16-17 kwietnia

Sarmata Warszawa 3-2 Bednarska Warszawa 17 kwietnia, 18:00
w Zielonkach
GKS Dąbrówka 1-3 Błyskawica Warszawa 16 kwietnia, 14:00
KS II Wesoła (Warszawa) 1-2 Huragan II Wołomin 16 kwietnia, 14:30
Bug II Wyszków 7-0 Mazur II Radzymin 17 kwietnia, 13:30
Marcovia 2000 II Marki 4-0 Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 16 kwietnia, 14:30
Wicher II Kobyłka 3-2 Wisła Zakroczym 17 kwietnia, 13:00

Kolejka 16 - 22-23 kwietnia

Sarmata Warszawa 1-5 Bug II Wyszków 11 maja, 19:30
w Zielonkach
Mazur II Radzymin 6-1 KS II Wesoła (Warszawa) 23 kwietnia, 11:00
Huragan II Wołomin 1-3 Marcovia 2000 II Marki 23 kwietnia, 10:30
Bednarska Warszawa 0-3 Błyskawica Warszawa 19 kwietnia, 20:30
na bocznym boisku Polonii
GKS Dąbrówka 4-1 Wisła Zakroczym 23 kwietnia, 12:00
Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 2-3 Wicher II Kobyłka 23 kwietnia, 11:00

Kolejka 17 - 30 kwietnia-1 maja

Sarmata Warszawa 9-2 KS II Wesoła (Warszawa) 3 maja, 18:00
w Zielonkach
Marcovia 2000 II Marki 0-1 Mazur II Radzymin 30 kwietnia, 15:00
Wisła Zakroczym 0-4 Bednarska Warszawa 3 maja, 16:00
Błyskawica Warszawa 2-1 Bug II Wyszków 1 maja, 17:00
Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 3-1 Huragan II Wołomin 30 kwietnia, 17:00
Wicher II Kobyłka 2-3 GKS Dąbrówka 30 kwietnia, 9:30

Kolejka 18 - 7-8 maja

Sarmata Warszawa 2-1 Marcovia 2000 II Marki 8 maja, 10:00
w Zielonkach
Mazur II Radzymin 0-1 Huragan II Wołomin 8 maja, 11:00
KS II Wesoła (Warszawa) 1-6 Błyskawica Warszawa 7 maja, 12:00
mecz pierwotnie zaplanowany na 11:30 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia sędziego
Bug II Wyszków 6-0 Wisła Zakroczym 7 maja, 14:30
GKS Dąbrówka 6-1 Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 7 maja, 15:00
Bednarska Warszawa 2-2 Wicher II Kobyłka 8 maja, 18:00
na bocznym boisku Polonii

Kolejka 19 - 14-15 maja

Huragan II Wołomin 2-6 Sarmata Warszawa 15 maja, 14:00
Wisła Zakroczym 2-1 KS II Wesoła (Warszawa) 14 maja, 16:00
Błyskawica Warszawa 3-1 Marcovia 2000 II Marki 15 maja, 17:00
Bednarska Warszawa 0-1 GKS Dąbrówka 15 maja, 18:00
na bocznym boisku Polonii
Mazur II Radzymin 1-1 Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 14 maja, 11:00
Wicher II Kobyłka 0-1 Bug II Wyszków 15 maja, 13:00

Kolejka 20 - 21-22 maja

Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 2-1 Bednarska Warszawa 21 maja, 17:00
Sarmata Warszawa 10-1 Mazur II Radzymin 22 maja, 10:00
w Zielonkach
Huragan II Wołomin 0-5 Błyskawica Warszawa 22 maja, 14:00
Marcovia 2000 II Marki 4-0 Wisła Zakroczym 21 maja, 15:00
GKS Dąbrówka 1-0 Bug II Wyszków 21 maja, 16:00
KS II Wesoła (Warszawa) 1-3 Wicher II Kobyłka 21 maja, 11:30

Kolejka 21 - 28-29 maja

Wisła Zakroczym 3-0 Huragan II Wołomin 28 maja, 16:00
Błyskawica Warszawa 0-4 Mazur II Radzymin 29 maja, 17:00
KS II Wesoła (Warszawa) 0-4 GKS Dąbrówka 28 maja, 14:30
Bug II Wyszków 3-2 Bednarska Warszawa 29 maja, 13:30
Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 1-2 Sarmata Warszawa 29 maja, 17:00
Wicher II Kobyłka 1-0 Marcovia 2000 II Marki 29 maja, 13:00

Kolejka 22 - 4-5 czerwca

Bug II Wyszków 4-0 Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 5 czerwca, 12:00
Sarmata Warszawa 2-1 Błyskawica Warszawa 5 czerwca, 10:00
w Zielonkach
Mazur II Radzymin 6-5 Wisła Zakroczym 5 czerwca, 11:00
Bednarska Warszawa 4-3 KS II Wesoła (Warszawa) 5 czerwca, 18:00
na bocznym boisku Polonii
GKS Dąbrówka 2-0 Marcovia 2000 II Marki 4 czerwca, 16:00
Huragan II Wołomin 2-3 Wicher II Kobyłka 5 czerwca, 15:00

Kolejka 23 - 11-12 czerwca

Błyskawica Warszawa 4-2 Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 11 czerwca, 10:00
w Zielonkach
GKS Dąbrówka 3-0 Huragan II Wołomin 11 czerwca, 16:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Wisła Zakroczym 2-1 Sarmata Warszawa 11 czerwca, 16:00
Marcovia 2000 II Marki 2-0 Bednarska Warszawa 12 czerwca, 13:00
KS II Wesoła (Warszawa) 0-5 Bug II Wyszków 11 czerwca, 14:00
Wicher II Kobyłka 1-1 Mazur II Radzymin 12 czerwca, 13:00

Kolejka 24 - 18-19 czerwca

Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 1-1 KS II Wesoła (Warszawa) 19 czerwca, 16:00
Bug II Wyszków 4-2 Marcovia 2000 II Marki 19 czerwca, 16:00
Bednarska Warszawa 1-7 Huragan II Wołomin 19 czerwca, 16:00
na bocznym boisku Polonii
GKS Dąbrówka 5-1 Mazur II Radzymin 18 czerwca, 15:00
Wisła Zakroczym 4-0 Błyskawica Warszawa 19 czerwca, 16:00
Wicher II Kobyłka 2-1 Sarmata Warszawa 19 czerwca, 16:00

Baraże o utrzymanie w klasie A (Warszawa)

Klasa A 2010/2011 (Warszawa I)
Klasa A 2010/2011 (Warszawa II)
Klasa A 2010/2011 (Warszawa III)
Klasa A 2010/2011 (Warszawa IV)

Klasa B 2010/2011 (Warszawa II)
Klasa B 2010/2011 (Warszawa III)
Klasa B 2010/2011 (Warszawa IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas