[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2010/2011, grupa: Warszawa II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Victoria Zerzeń (Warszawa) 26 59 18 5 3 76-33 10 2 1 44-14 8 3 2 32-19
2.  Start II Otwock 26 55 17 4 5 77-26 10 2 1 43-8 7 2 4 34-18
3.  Sokół Celestynów 26 54 17 3 6 63-35 11 0 2 37-11 6 3 4 26-24 2 3 1 0 1 3-2
4.  KS Falenica (Warszawa) 26 54 18 0 8 71-32 11 0 2 39-12 7 0 6 32-20 2 3 1 0 1 2-3
5.  Advit Wiązowna 26 42 13 3 10 47-50 9 1 3 27-18 4 2 7 20-32
6.  Burza Pilawa 26 36 10 6 10 41-37 6 4 3 29-18 4 2 7 12-19
7.  Bór Regut 26 32 8 8 10 47-54 4 4 5 29-29 4 4 5 18-25
8.  Józefovia II Józefów 26 31 9 4 13 42-62 4 3 6 24-25 5 1 7 18-37
9.  Grom Lipowo 26 30 8 6 12 49-55 4 2 7 21-25 4 4 5 28-30
10.  Watra Mrozy 26 27 6 9 11 43-52 4 7 2 26-23 2 2 9 17-29
11.  Wisła Maciejowice 26 25 8 1 17 51-85 5 1 7 24-38 3 0 10 27-47 4 9 3 0 1 15-8
12.  Fenix Siennica 26 25 7 4 15 44-73 6 1 6 29-31 1 3 9 15-42 4 7 2 1 1 13-9
13.  PKS II Radość (Warszawa) 26 25 7 4 15 34-66 4 2 7 16-27 3 2 8 18-39 4 1 0 1 3 4-15
14.  Wisła Dziecinów 26 22 7 1 18 44-69 6 0 7 31-31 1 1 11 13-38
KS Falenica wycofał się po zakończeniu rozgrywek, w związku z czym dodatkowo utrzymała się Wisła Dziecinów.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Victoria Zerzeń (Warszawa)    1-1 3-0 3-1 5-0 1-0 2-2 7-0 5-4 4-2 4-1 1-2 5-0 3-1 
 2 Start II Otwock2-0     2-1 2-1 0-1 3-0 8-1 3-0 5-0 1-1 7-0 6-1 1-1 3-1 
 3 Sokół Celestynów4-1 1-0     0-1 2-0 1-0 1-2 4-1 1-0 3-2 7-1 2-0 7-3 4-0 
 4 KS Falenica (Warszawa)0-2 2-1 1-3     5-2 1-0 2-0 5-1 1-0 4-1 1-0 7-0 4-1 6-1 
 5 Advit Wiązowna2-5 0-3 3-0 2-1     1-0 3-1 3-1 1-1 2-0 3-2 4-1 0-1 3-2 
 6 Burza Pilawa1-1 1-0 1-1 1-2 4-0     1-1 1-2 4-2 2-0 4-3 1-1 3-5 5-0 
 7 Bór Regut2-2 0-2 3-3 3-5 2-2 0-2     0-2 1-1 1-4 6-2 6-2 2-1 3-1 
 8 Józefovia II Józefów1-4 0-3 1-4 2-3 2-4 6-0 0-0     2-2 2-1 4-2 3-0* 1-2 0-0 
 9 Grom Lipowo0-2 1-4 0-1 4-1 3-0 1-3 1-1 1-2     2-2 2-4 2-1 3-0* 1-4 
 10 Watra Mrozy2-4 3-3 2-2 1-0 1-1 0-0 3-1 2-2 2-3     3-1 2-2 2-2 3-2 
 11 Wisła Maciejowice1-2 1-6 1-3 1-11 1-4 1-0 1-3 1-3 3-3 1-0     3-2 5-1 4-0 
 12 Fenix Siennica2-2 3-7 1-2 0-3 4-1 2-4 0-2 4-0 1-5 2-1 5-3     4-1 1-0 
 13 PKS II Radość (Warszawa)0-3 1-2 1-4 1-0 1-4 0-0 3-1 3-0 1-3 1-3 0-4 2-2     2-1 
 14 Wisła Dziecinów2-4 4-2 5-2 0-3 2-1 2-3 0-3 3-4 3-4 4-0 1-4 3-1 2-0     

REKLAMA

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

Sokół Celestynów 1-2 Bór Regut 21 sierpnia, 17:00
Fenix Siennica 2-2 Victoria Zerzeń (Warszawa) 21 sierpnia, 17:00
Advit Wiązowna 0-1 PKS II Radość (Warszawa) 21 sierpnia, 17:00
KS Falenica (Warszawa) 2-1 Start II Otwock 22 sierpnia, 16:30
Grom Lipowo 1-4 Wisła Dziecinów 21 sierpnia, 15:00
w Warszawie; na stadionie KS Falenica
Józefovia II Józefów 6-0 Burza Pilawa 21 sierpnia, 17:00
Watra Mrozy 3-1 Wisła Maciejowice 21 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 28-29 sierpnia

Bór Regut 6-2 Wisła Maciejowice 28 sierpnia, 17:00
Burza Pilawa 2-0 Watra Mrozy 29 sierpnia, 17:00
Wisła Dziecinów 3-4 Józefovia II Józefów 28 sierpnia, 16:00
Start II Otwock 5-0 Grom Lipowo 28 sierpnia, 14:00
PKS II Radość (Warszawa) 1-0 KS Falenica (Warszawa) 29 sierpnia, 17:00
Victoria Zerzeń (Warszawa) 5-0 Advit Wiązowna 28 sierpnia, 17:00
Sokół Celestynów 2-0 Fenix Siennica 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 4-5 września

Fenix Siennica 0-2 Bór Regut 4 września, 16:00
Advit Wiązowna 3-0 Sokół Celestynów 4 września, 17:00
KS Falenica (Warszawa) 0-2 Victoria Zerzeń (Warszawa) 4 września, 15:00
Grom Lipowo 3-0 PKS II Radość (Warszawa) 4 września, 11:00
(wo)
na boisku 2-1; w zespole gości wystąpił nieuprawniony zawodnik / w Warszawie; na stadionie KS Falenica
Józefovia II Józefów 0-3 Start II Otwock 4 września, 16:30
Watra Mrozy 3-2 Wisła Dziecinów 5 września, 16:00
Wisła Maciejowice 1-0 Burza Pilawa 5 września, 17:00

Kolejka 4 - 11-12 września

Bór Regut 0-2 Burza Pilawa 11 września, 11:00
Start II Otwock 1-1 Watra Mrozy 12 września, 16:00
PKS II Radość (Warszawa) 3-0 Józefovia II Józefów 11 września, 15:00
Victoria Zerzeń (Warszawa) 5-4 Grom Lipowo 11 września, 16:30
Sokół Celestynów 0-1 KS Falenica (Warszawa) 11 września, 16:00
Fenix Siennica 4-1 Advit Wiązowna 11 września, 16:00
Wisła Maciejowice 4-0 Wisła Dziecinów 11 września, 16:00

Kolejka 5 - 18-19 września

Advit Wiązowna 3-1 Bór Regut 18 września, 17:00
pierwotnie zaplanowany na 16:30 rozpoczął się z półgodzinnym opóźnieniem
KS Falenica (Warszawa) 7-0 Fenix Siennica 18 września, 15:00
Grom Lipowo 0-1 Sokół Celestynów 19 września, 12:00
w Warszawie; na stadionie KS Falenica
Józefovia II Józefów 1-4 Victoria Zerzeń (Warszawa) 18 września, 16:00
Watra Mrozy 2-2 PKS II Radość (Warszawa) 19 września, 16:00
Wisła Maciejowice 1-6 Start II Otwock 19 września, 16:00
Burza Pilawa 5-0 Wisła Dziecinów 19 września, 16:00

Kolejka 6 - 25-26 września

Bór Regut 3-1 Wisła Dziecinów 25 września, 16:00
Start II Otwock 3-0 Burza Pilawa 25 września, 14:00
PKS II Radość (Warszawa) 0-4 Wisła Maciejowice 25 września, 15:00
Victoria Zerzeń (Warszawa) 4-2 Watra Mrozy 25 września, 14:00
Sokół Celestynów 4-1 Józefovia II Józefów 26 września, 16:00
Fenix Siennica 1-5 Grom Lipowo 25 września, 15:00
Advit Wiązowna 2-1 KS Falenica (Warszawa) 25 września, 16:00

Kolejka 7 - 2-3 października

KS Falenica (Warszawa) 2-0 Bór Regut 2 października, 15:00
Grom Lipowo 3-0 Advit Wiązowna 3 października, 11:00
w Warszawie; na stadionie KS Falenica
Józefovia II Józefów 3-0 Fenix Siennica 2 października, 15:00
(wo)
mecz się nie odbył; goście nie posiadali kart zdrowia
Watra Mrozy 2-2 Sokół Celestynów 3 października, 15:30
Wisła Maciejowice 1-2 Victoria Zerzeń (Warszawa) 3 października, 15:00
Burza Pilawa 3-5 PKS II Radość (Warszawa) 2 października, 11:00
Wisła Dziecinów 4-2 Start II Otwock 3 października, 14:00

Kolejka 8 - 9-10 października

Bór Regut 0-2 Start II Otwock 9 października, 15:00
PKS II Radość (Warszawa) 2-1 Wisła Dziecinów 10 października, 12:00
Victoria Zerzeń (Warszawa) 1-0 Burza Pilawa 9 października, 15:30
Sokół Celestynów 7-1 Wisła Maciejowice 9 października, 15:00
Fenix Siennica 2-1 Watra Mrozy 9 października, 15:45
Advit Wiązowna 3-1 Józefovia II Józefów 9 października, 15:30
KS Falenica (Warszawa) 1-0 Grom Lipowo 9 października, 15:00

Kolejka 9 - 16-17 października

Grom Lipowo 1-1 Bór Regut 17 października, 12:00
w Warszawie; na stadionie KS Falenica
Józefovia II Józefów 2-3 KS Falenica (Warszawa) 16 października, 14:00
Watra Mrozy 1-1 Advit Wiązowna 17 października, 15:00
Wisła Maciejowice 3-2 Fenix Siennica 17 października, 14:00
Burza Pilawa 1-1 Sokół Celestynów 17 października, 15:00
Wisła Dziecinów 2-4 Victoria Zerzeń (Warszawa) 16 października, 13:00
Start II Otwock 1-1 PKS II Radość (Warszawa) 17 października, 15:00

Kolejka 10 - 23-24 października

Bór Regut 2-1 PKS II Radość (Warszawa) 23 października, 14:00
Victoria Zerzeń (Warszawa) 1-1 Start II Otwock 23 października, 14:00
Sokół Celestynów 4-0 Wisła Dziecinów 23 października, 14:00
Fenix Siennica 2-4 Burza Pilawa 23 października, 13:00
Advit Wiązowna 3-2 Wisła Maciejowice 24 października, 14:30
KS Falenica (Warszawa) 4-1 Watra Mrozy 23 października, 14:30
Grom Lipowo 1-2 Józefovia II Józefów 23 października, 11:00
w Warszawie; na stadionie KS Falenica

Kolejka 11 - 30-31 października

Józefovia II Józefów 0-0 Bór Regut 30 października, 14:00
Watra Mrozy 2-3 Grom Lipowo 31 października, 14:00
Wisła Maciejowice 1-11 KS Falenica (Warszawa) 31 października, 14:00
Burza Pilawa 4-0 Advit Wiązowna 31 października, 14:00
Wisła Dziecinów 3-1 Fenix Siennica 30 października, 11:00
Start II Otwock 2-1 Sokół Celestynów 31 października, 14:00
PKS II Radość (Warszawa) 0-3 Victoria Zerzeń (Warszawa) 30 października, 14:00

Kolejka 12 - 6-7 listopada

Bór Regut 2-2 Victoria Zerzeń (Warszawa) 7 listopada, 13:00
Sokół Celestynów 7-3 PKS II Radość (Warszawa) 6 listopada, 13:30
Fenix Siennica 3-7 Start II Otwock 7 listopada, 14:00
Advit Wiązowna 3-2 Wisła Dziecinów 7 listopada, 13:30
KS Falenica (Warszawa) 1-0 Burza Pilawa 11 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (6 listopada, 13:30) odwołany
Grom Lipowo 2-4 Wisła Maciejowice 7 listopada, 12:00
w Warszawie; na stadionie KS Falenica
Józefovia II Józefów 2-1 Watra Mrozy 6 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 13-14 listopada

Watra Mrozy 3-1 Bór Regut 20 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (14 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisła Maciejowice 1-3 Józefovia II Józefów 14 listopada, 13:00
Burza Pilawa 4-2 Grom Lipowo 14 listopada, 13:00
w Miętnem
Wisła Dziecinów 0-3 KS Falenica (Warszawa) 14 listopada, 11:00
Start II Otwock 0-1 Advit Wiązowna 14 listopada, 14:00
PKS II Radość (Warszawa) 2-2 Fenix Siennica 14 listopada, 13:00
Victoria Zerzeń (Warszawa) 3-0 Sokół Celestynów 13 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 26-27 marca

Bór Regut 3-3 Sokół Celestynów 26 marca, 14:00
Victoria Zerzeń (Warszawa) 1-2 Fenix Siennica 26 marca, 15:00
PKS II Radość (Warszawa) 1-4 Advit Wiązowna 27 marca, 12:00
Start II Otwock 2-1 KS Falenica (Warszawa) 27 marca, 11:00
Wisła Dziecinów 3-4 Grom Lipowo 26 marca, 13:00
Burza Pilawa 1-2 Józefovia II Józefów 26 marca, 15:00
Wisła Maciejowice 1-0 Watra Mrozy 27 marca, 14:00

Kolejka 15 - 2-3 kwietnia

Wisła Maciejowice 1-3 Bór Regut 3 kwietnia, 14:00
Watra Mrozy 0-0 Burza Pilawa 3 kwietnia, 13:00
Józefovia II Józefów 0-0 Wisła Dziecinów 2 kwietnia, 13:00
Grom Lipowo 1-4 Start II Otwock 2 kwietnia, 15:00
w Miętnem
KS Falenica (Warszawa) 4-1 PKS II Radość (Warszawa) 2 kwietnia, 13:00
Advit Wiązowna 2-5 Victoria Zerzeń (Warszawa) 2 kwietnia, 16:00
Fenix Siennica 1-2 Sokół Celestynów 3 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 9-10 kwietnia

Bór Regut 6-2 Fenix Siennica 9 kwietnia, 15:00
Sokół Celestynów 2-0 Advit Wiązowna 10 kwietnia, 13:00
Victoria Zerzeń (Warszawa) 3-1 KS Falenica (Warszawa) 10 kwietnia, 16:00
PKS II Radość (Warszawa) 1-3 Grom Lipowo 9 kwietnia, 12:00
Start II Otwock 3-0 Józefovia II Józefów 10 kwietnia, 11:00
Wisła Dziecinów 4-0 Watra Mrozy 9 kwietnia, 15:00
Burza Pilawa 4-3 Wisła Maciejowice 9 kwietnia, 15:30

Kolejka 17 - 16-17 kwietnia

Wisła Dziecinów 1-4 Wisła Maciejowice 16 kwietnia, 15:00
Burza Pilawa 1-1 Bór Regut 16 kwietnia, 15:30
Watra Mrozy 3-3 Start II Otwock 16 kwietnia, 14:30
Józefovia II Józefów 1-2 PKS II Radość (Warszawa) 16 kwietnia, 13:00
w Miętnem
Grom Lipowo 0-2 Victoria Zerzeń (Warszawa) 16 kwietnia, 15:00
KS Falenica (Warszawa) 1-3 Sokół Celestynów 17 kwietnia, 14:00
Advit Wiązowna 4-1 Fenix Siennica 16 kwietnia, 16:30

Kolejka 18 - 22-23 kwietnia

Bór Regut 2-2 Advit Wiązowna 23 kwietnia, 11:00
Fenix Siennica 0-3 KS Falenica (Warszawa) 22 kwietnia, 17:00
Sokół Celestynów 1-0 Grom Lipowo 23 kwietnia, 11:00
Victoria Zerzeń (Warszawa) 7-0 Józefovia II Józefów 23 kwietnia, 13:00
PKS II Radość (Warszawa) 1-3 Watra Mrozy 22 kwietnia, 16:00
Start II Otwock 7-0 Wisła Maciejowice 23 kwietnia, 11:00
Wisła Dziecinów 2-3 Burza Pilawa 23 kwietnia, 13:00

Kolejka 19 - 30 kwietnia-1 maja

Wisła Dziecinów 0-3 Bór Regut 30 kwietnia, 13:00
Burza Pilawa 1-0 Start II Otwock 30 kwietnia, 16:00
Wisła Maciejowice 5-1 PKS II Radość (Warszawa) 1 maja, 16:00
Watra Mrozy 2-4 Victoria Zerzeń (Warszawa) 30 kwietnia, 16:00
Józefovia II Józefów 1-4 Sokół Celestynów 30 kwietnia, 16:00
Grom Lipowo 2-1 Fenix Siennica 30 kwietnia, 15:00
w Miętnem
KS Falenica (Warszawa) 5-2 Advit Wiązowna 30 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 7-8 maja

Bór Regut 3-5 KS Falenica (Warszawa) 7 maja, 16:00
Advit Wiązowna 1-1 Grom Lipowo 7 maja, 16:30
Fenix Siennica 4-0 Józefovia II Józefów 7 maja, 17:00
Sokół Celestynów 3-2 Watra Mrozy 8 maja, 14:00
Victoria Zerzeń (Warszawa) 4-1 Wisła Maciejowice 7 maja, 17:00
PKS II Radość (Warszawa) 0-0 Burza Pilawa 7 maja, 15:00
Start II Otwock 3-1 Wisła Dziecinów 8 maja, 11:00

Kolejka 21 - 14-15 maja

Start II Otwock 8-1 Bór Regut 14 maja, 15:00
Wisła Dziecinów 2-0 PKS II Radość (Warszawa) 14 maja, 12:00
Burza Pilawa 1-1 Victoria Zerzeń (Warszawa) 15 maja, 17:00
Wisła Maciejowice 1-3 Sokół Celestynów 15 maja, 17:00
Watra Mrozy 2-2 Fenix Siennica 14 maja, 17:00
Józefovia II Józefów 2-4 Advit Wiązowna 14 maja, 13:00
Grom Lipowo 4-1 KS Falenica (Warszawa) 14 maja, 15:00
w Miętnem

Kolejka 22 - 21-22 maja

Bór Regut 1-1 Grom Lipowo 21 maja, 15:00
KS Falenica (Warszawa) 5-1 Józefovia II Józefów 21 maja, 15:00
Advit Wiązowna 2-0 Watra Mrozy 21 maja, 16:30
Fenix Siennica 5-3 Wisła Maciejowice 22 maja, 17:00
Sokół Celestynów 1-0 Burza Pilawa 21 maja, 16:00
Victoria Zerzeń (Warszawa) 3-1 Wisła Dziecinów 21 maja, 17:00
PKS II Radość (Warszawa) 1-2 Start II Otwock 21 maja, 16:00

Kolejka 23 - 28-29 maja

PKS II Radość (Warszawa) 3-1 Bór Regut 28 maja, 16:00
Start II Otwock 2-0 Victoria Zerzeń (Warszawa) 29 maja, 11:00
Wisła Dziecinów 5-2 Sokół Celestynów 28 maja, 17:00
Burza Pilawa 1-1 Fenix Siennica 28 maja, 17:00
Wisła Maciejowice 1-4 Advit Wiązowna 29 maja, 17:00
Watra Mrozy 1-0 KS Falenica (Warszawa) 28 maja, 15:00
Józefovia II Józefów 2-2 Grom Lipowo 28 maja, 11:00

Kolejka 24 - 4-5 czerwca

Bór Regut 0-2 Józefovia II Józefów 4 czerwca, 15:00
Grom Lipowo 2-2 Watra Mrozy 4 czerwca, 15:00
w Miętnem
KS Falenica (Warszawa) 1-0 Wisła Maciejowice 5 czerwca, 14:00
Advit Wiązowna 1-0 Burza Pilawa 4 czerwca, 16:30
Fenix Siennica 1-0 Wisła Dziecinów 5 czerwca, 17:00
Sokół Celestynów 1-0 Start II Otwock 5 czerwca, 14:00
Victoria Zerzeń (Warszawa) 5-0 PKS II Radość (Warszawa) 4 czerwca, 16:00

Kolejka 25 - 11-12 czerwca

Victoria Zerzeń (Warszawa) 2-2 Bór Regut 11 czerwca, 17:00
PKS II Radość (Warszawa) 1-4 Sokół Celestynów 11 czerwca, 16:30
Start II Otwock 6-1 Fenix Siennica 11 czerwca, 15:00
Wisła Dziecinów 2-1 Advit Wiązowna 11 czerwca, 17:00
Burza Pilawa 1-2 KS Falenica (Warszawa) 11 czerwca, 17:00
Wisła Maciejowice 3-3 Grom Lipowo 12 czerwca, 17:00
Watra Mrozy 2-2 Józefovia II Józefów 11 czerwca, 15:00

REKLAMA

Kolejka 26 - 18-19 czerwca

Bór Regut 1-4 Watra Mrozy 19 czerwca, 13:00
Józefovia II Józefów 4-2 Wisła Maciejowice 19 czerwca, 13:00
Grom Lipowo 1-3 Burza Pilawa 19 czerwca, 13:00
w Miętnem
KS Falenica (Warszawa) 6-1 Wisła Dziecinów 19 czerwca, 13:00
Advit Wiązowna 0-3 Start II Otwock 19 czerwca, 13:00
Fenix Siennica 4-1 PKS II Radość (Warszawa) 19 czerwca, 13:00
Sokół Celestynów 4-1 Victoria Zerzeń (Warszawa) 19 czerwca, 13:00

Baraże o utrzymanie w klasie A (Warszawa)

Liga okręgowa 2010/2011 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2010/2011 (Warszawa II)

Klasa A 2010/2011 (Warszawa I)
Klasa A 2010/2011 (Warszawa III)
Klasa A 2010/2011 (Warszawa IV)

Klasa B 2010/2011 (Warszawa I)
Klasa B 2010/2011 (Warszawa II)
Klasa B 2010/2011 (Warszawa III)
Klasa B 2010/2011 (Warszawa IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas