[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2010/2011, grupa: Warszawa IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Błękitni Korytów 26 58 18 4 4 70-29 11 1 1 39-11 7 3 3 31-18
2.  Ryś Laski 26 55 17 4 5 90-31 9 2 2 60-14 8 2 3 30-17
3.  Promyk Nowa Sucha 26 51 16 3 7 84-54 9 2 2 49-21 7 1 5 35-33
4.  Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 26 49 15 4 7 65-38 11 1 1 40-10 4 3 6 25-28
5.  KS Teresin 26 46 15 1 10 53-48 10 0 3 25-18 5 1 7 28-30
6.  Świt Warszawa 26 42 13 3 10 72-46 7 2 4 43-18 6 1 6 29-28
7.  Partyzant Leszno 26 39 12 3 11 53-43 8 2 3 36-14 4 1 8 17-29
8.  UKS Borzęcin 26 34 10 4 12 56-57 5 2 6 29-28 5 2 6 27-29
9.  Mszczonowianka II Mszczonów 26 31 9 4 13 35-54 7 4 2 21-13 2 0 11 14-41
10.  Piast Feliksów 26 30 9 3 14 56-78 6 1 6 28-38 3 2 8 28-40
11.  Relax Radziwiłłów 26 27 8 3 15 45-76 6 1 6 31-30 2 2 9 14-46
12.  Anprel Nowa Wieś 26 24 6 6 14 42-63 4 2 7 23-35 2 4 7 19-28
13.  UKS Ołtarzew 26 23 6 5 15 32-51 3 3 7 16-23 3 2 8 16-28
14.  Zaborowianka Zaborów 26 13 4 1 21 33-118 2 1 10 21-52 2 0 11 12-66

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Błękitni Korytów    3-1 3-1 1-0 3-2 2-0 5-0 5-1 2-0 4-1 0-2 2-2 3-1 6-0 
 2 Ryś Laski3-3     2-3 2-0 3-0 2-2 3-0 2-1 4-0 2-3 8-0 9-0 2-1 18-1 
 3 Promyk Nowa Sucha0-3 2-3     3-1 4-2 6-1 2-0 3-3 6-3 3-3 1-0 2-0 7-2 10-0 
 4 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki2-0 1-1 7-1     3-2 4-0 1-4 2-0 4-0 5-0 4-0 2-1 3-0* 2-1 
 5 KS Teresin0-2 1-0 3-2 2-5     3-0 1-0 2-0 2-0 2-1 2-0 0-6 3-1 4-1 
 6 Świt Warszawa2-3 3-2 1-2 2-2 4-1     2-1 0-3 7-0 8-1 11-0 1-1 1-2 1-0 
 7 Partyzant Leszno1-1 0-2 2-4 3-0 1-3 2-0     1-1 5-0 4-2 8-0 2-0 3-1 4-0 
 8 UKS Borzęcin2-1 1-3 5-1 1-1 2-3 0-4 4-0     3-2 1-5 3-3 0-3 1-2 6-0 
 9 Mszczonowianka II Mszczonów1-1 0-2 2-1 2-0 0-3 2-0 1-1 1-0     3-1 2-2 3-1 1-1 3-0* 
 10 Piast Feliksów2-3 0-3 3-3 3-4 3-2 1-9 3-1 4-6 1-0     3-1 3-2 1-0 1-4 
 11 Relax Radziwiłłów0-3 0-3 1-6 3-3 0-1 2-3 2-5 6-0 3-2 3-1     2-1 2-1 7-1 
 12 Anprel Nowa Wieś2-7 0-1 3-4 3-5 3-3 1-3 3-1 0-7 2-1 3-0 2-1     0-0 1-2 
 13 UKS Ołtarzew0-2 2-2 0-3 1-3 2-0 2-4 1-2 1-2 1-2 1-1 2-0 0-0     3-2 
 14 Zaborowianka Zaborów3-2 4-7 1-4 2-1 2-6 1-3 1-2 2-3 1-4 1-9 0-5 2-2 1-4     

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

Świt Warszawa 0-3 UKS Borzęcin 21 sierpnia, 11:00
Relax Radziwiłłów 2-1 UKS Ołtarzew 21 sierpnia, 17:30
w Bartnikach
Anprel Nowa Wieś 3-4 Promyk Nowa Sucha 21 sierpnia, 13:00
Partyzant Leszno 4-2 Piast Feliksów 21 sierpnia, 13:00
Zaborowianka Zaborów 3-2 Błękitni Korytów 22 sierpnia, 17:00
Mszczonowianka II Mszczonów 0-2 Ryś Laski 22 sierpnia, 11:00
KS Teresin 2-5 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 21 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 28-29 sierpnia

KS Teresin 1-0 Ryś Laski 29 sierpnia, 17:00
Błękitni Korytów 2-0 Mszczonowianka II Mszczonów 28 sierpnia, 11:00
Piast Feliksów 1-4 Zaborowianka Zaborów 28 sierpnia, 11:00
Promyk Nowa Sucha 2-0 Partyzant Leszno 29 sierpnia, 17:00
UKS Ołtarzew 0-0 Anprel Nowa Wieś 29 sierpnia, 17:00
UKS Borzęcin 3-3 Relax Radziwiłłów 28 sierpnia, 14:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 4-0 Świt Warszawa 29 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 4-5 września

Świt Warszawa 4-1 KS Teresin 4 września, 11:00
Relax Radziwiłłów 3-3 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 4 września, 16:30
w Bartnikach
Anprel Nowa Wieś 0-7 UKS Borzęcin 4 września, 13:00
Partyzant Leszno 3-1 UKS Ołtarzew 4 września, 16:00
w Ołtarzewie; Partyzant gospodarzem
Zaborowianka Zaborów 1-4 Promyk Nowa Sucha 4 września, 17:00
Mszczonowianka II Mszczonów 3-1 Piast Feliksów 4 września, 11:00
Ryś Laski 3-3 Błękitni Korytów 4 września, 16:00

Kolejka 4 - 11-12 września

KS Teresin 0-2 Błękitni Korytów 11 września, 16:00
Piast Feliksów 0-3 Ryś Laski 11 września, 16:00
Promyk Nowa Sucha 6-3 Mszczonowianka II Mszczonów 11 września, 16:30
UKS Ołtarzew 3-2 Zaborowianka Zaborów 12 września, 14:00
UKS Borzęcin 4-0 Partyzant Leszno 11 września, 13:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 2-1 Anprel Nowa Wieś 12 września, 11:00
Świt Warszawa 11-0 Relax Radziwiłłów 11 września, 11:00

Kolejka 5 - 18-19 września

Relax Radziwiłłów 0-1 KS Teresin 18 września, 16:30
w Bartnikach
Anprel Nowa Wieś 1-3 Świt Warszawa 18 września, 12:00
Partyzant Leszno 3-0 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 18 września, 11:00
Zaborowianka Zaborów 2-3 UKS Borzęcin 18 września, 16:00
Mszczonowianka II Mszczonów 1-1 UKS Ołtarzew 18 września, 12:00
Ryś Laski 2-3 Promyk Nowa Sucha 18 września, 16:00
Błękitni Korytów 4-1 Piast Feliksów 18 września, 15:00

Kolejka 6 - 25-26 września

KS Teresin 2-1 Piast Feliksów 25 września, 16:00
Promyk Nowa Sucha 0-3 Błękitni Korytów 26 września, 16:00
UKS Ołtarzew 2-2 Ryś Laski 26 września, 14:00
UKS Borzęcin 3-2 Mszczonowianka II Mszczonów 25 września, 13:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 2-1 Zaborowianka Zaborów 25 września, 16:00
Świt Warszawa 2-1 Partyzant Leszno 25 września, 11:00
Relax Radziwiłłów 2-1 Anprel Nowa Wieś 25 września, 13:00
w Bartnikach

Kolejka 7 - 2-3 października

Anprel Nowa Wieś 3-3 KS Teresin 2 października, 14:00
Partyzant Leszno 8-0 Relax Radziwiłłów 2 października, 15:30
Zaborowianka Zaborów 1-3 Świt Warszawa 2 października, 14:00
Mszczonowianka II Mszczonów 2-0 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 2 października, 15:30
Ryś Laski 2-1 UKS Borzęcin 2 października, 14:00
Błękitni Korytów 3-1 UKS Ołtarzew 2 października, 15:00
Piast Feliksów 3-3 Promyk Nowa Sucha 2 października, 16:00

Kolejka 8 - 9-10 października

KS Teresin 3-2 Promyk Nowa Sucha 9 października, 14:00
UKS Ołtarzew 1-1 Piast Feliksów 10 października, 14:00
UKS Borzęcin 2-1 Błękitni Korytów 9 października, 11:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 1-1 Ryś Laski 10 października, 15:30
Świt Warszawa 7-0 Mszczonowianka II Mszczonów 9 października, 11:00
Relax Radziwiłłów 7-1 Zaborowianka Zaborów 9 października, 12:30
w Bartnikach
Anprel Nowa Wieś 3-1 Partyzant Leszno 9 października, 13:00

Kolejka 9 - 16-17 października

Partyzant Leszno 1-3 KS Teresin 16 października, 15:00
Zaborowianka Zaborów 2-2 Anprel Nowa Wieś 17 października, 15:00
Mszczonowianka II Mszczonów 2-2 Relax Radziwiłłów 16 października, 15:00
Ryś Laski 2-2 Świt Warszawa 16 października, 14:00
Błękitni Korytów 1-0 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 16 października, 15:00
Piast Feliksów 4-6 UKS Borzęcin 16 października, 16:00
Promyk Nowa Sucha 7-2 UKS Ołtarzew 16 października, 15:00

Kolejka 10 - 23-24 października

KS Teresin 3-1 UKS Ołtarzew 23 października, 15:00
UKS Borzęcin 5-1 Promyk Nowa Sucha 23 października, 11:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 5-0 Piast Feliksów 24 października, 11:00
Świt Warszawa 2-3 Błękitni Korytów 23 października, 11:00
Relax Radziwiłłów 0-3 Ryś Laski 23 października, 11:30
w Bartnikach
Anprel Nowa Wieś 2-1 Mszczonowianka II Mszczonów 23 października, 13:30
Partyzant Leszno 4-0 Zaborowianka Zaborów 23 października, 14:30

Kolejka 11 - 30-31 października

Zaborowianka Zaborów 2-6 KS Teresin 30 października, 14:30
Mszczonowianka II Mszczonów 1-1 Partyzant Leszno 31 października, 14:00
Ryś Laski 9-0 Anprel Nowa Wieś 30 października, 13:00
Błękitni Korytów 0-2 Relax Radziwiłłów 30 października, 14:00
Piast Feliksów 1-9 Świt Warszawa 30 października, 15:00
Promyk Nowa Sucha 3-1 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 30 października, 14:00
UKS Ołtarzew 1-2 UKS Borzęcin 31 października, 14:00

Kolejka 12 - 6-7 listopada

Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 3-0 UKS Ołtarzew 7 listopada, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Świt Warszawa 1-2 Promyk Nowa Sucha 11 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (6 listopada, 11:00) odwołany z powodu zalanego boiska / w drugim terminie w Zielonkach
Relax Radziwiłłów 3-1 Piast Feliksów 6 listopada, 10:00
w Bartnikach
Anprel Nowa Wieś 2-7 Błękitni Korytów 6 listopada, 13:30
Partyzant Leszno 0-2 Ryś Laski 6 listopada, 13:30
mecz pierwotnie zaplanowany na 13:00 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem
Zaborowianka Zaborów 1-4 Mszczonowianka II Mszczonów 6 listopada, 14:00
UKS Borzęcin 2-3 KS Teresin 6 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 13-14 listopada

Mszczonowianka II Mszczonów 0-3 KS Teresin 14 listopada, 13:30
Ryś Laski 18-1 Zaborowianka Zaborów 14 listopada, 12:00
Błękitni Korytów 5-0 Partyzant Leszno 13 listopada, 13:00
Piast Feliksów 3-2 Anprel Nowa Wieś 13 listopada, 11:00
Promyk Nowa Sucha 1-0 Relax Radziwiłłów 14 listopada, 13:00
UKS Ołtarzew 2-4 Świt Warszawa 14 listopada, 14:00
UKS Borzęcin 1-1 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 14 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 26-27 marca

Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 3-2 KS Teresin 27 marca, 13:00
UKS Borzęcin 0-4 Świt Warszawa 26 marca, 15:00
UKS Ołtarzew 2-0 Relax Radziwiłłów 26 marca, 15:00
Promyk Nowa Sucha 2-0 Anprel Nowa Wieś 27 marca, 15:00
Piast Feliksów 3-1 Partyzant Leszno 26 marca, 15:00
Błękitni Korytów 6-0 Zaborowianka Zaborów 26 marca, 13:00
Ryś Laski 4-0 Mszczonowianka II Mszczonów 26 marca, 13:00

Kolejka 15 - 2-3 kwietnia

Ryś Laski 3-0 KS Teresin 2 kwietnia, 10:00
Mszczonowianka II Mszczonów 1-1 Błękitni Korytów 3 kwietnia, 15:00
Zaborowianka Zaborów 1-9 Piast Feliksów 2 kwietnia, 14:30
Partyzant Leszno 2-4 Promyk Nowa Sucha 2 kwietnia, 15:30
Anprel Nowa Wieś 0-0 UKS Ołtarzew 2 kwietnia, 13:30
Relax Radziwiłłów 6-0 UKS Borzęcin 2 kwietnia, 16:00
w Bartnikach
Świt Warszawa 2-2 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 2 kwietnia, 14:00

Kolejka 16 - 9-10 kwietnia

KS Teresin 3-0 Świt Warszawa 9 kwietnia, 16:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 4-0 Relax Radziwiłłów 10 kwietnia, 13:00
UKS Borzęcin 0-3 Anprel Nowa Wieś 9 kwietnia, 12:00
UKS Ołtarzew 1-2 Partyzant Leszno 10 kwietnia, 16:00
Promyk Nowa Sucha 10-0 Zaborowianka Zaborów 10 kwietnia, 16:00
Piast Feliksów 1-0 Mszczonowianka II Mszczonów 10 kwietnia, 11:00
Błękitni Korytów 3-1 Ryś Laski 9 kwietnia, 13:00

Kolejka 17 - 16-17 kwietnia

Błękitni Korytów 3-2 KS Teresin 16 kwietnia, 13:00
Ryś Laski 2-3 Piast Feliksów 16 kwietnia, 14:00
Mszczonowianka II Mszczonów 2-1 Promyk Nowa Sucha 16 kwietnia, 15:00
Zaborowianka Zaborów 1-4 UKS Ołtarzew 17 kwietnia, 16:00
Partyzant Leszno 1-1 UKS Borzęcin 16 kwietnia, 17:00
Anprel Nowa Wieś 3-5 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 16 kwietnia, 13:30
Relax Radziwiłłów 2-3 Świt Warszawa 16 kwietnia, 16:30

Kolejka 18 - 22-23 kwietnia

KS Teresin 2-0 Relax Radziwiłłów 22 kwietnia, 17:00
Świt Warszawa 1-1 Anprel Nowa Wieś 23 kwietnia, 11:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 1-4 Partyzant Leszno 23 kwietnia, 13:00
UKS Borzęcin 6-0 Zaborowianka Zaborów 22 kwietnia, 16:00
UKS Ołtarzew 1-2 Mszczonowianka II Mszczonów 23 kwietnia, 16:00
Promyk Nowa Sucha 2-3 Ryś Laski 23 kwietnia, 13:00
Piast Feliksów 2-3 Błękitni Korytów 23 kwietnia, 11:00

Kolejka 19 - 30 kwietnia-1 maja

Piast Feliksów 3-2 KS Teresin 30 kwietnia, 15:30
Błękitni Korytów 3-1 Promyk Nowa Sucha 30 kwietnia, 13:20
mecz pierwotnie zaplanowany na 13:00 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem z powodu późnego przyjazdu gości
Ryś Laski 2-1 UKS Ołtarzew 30 kwietnia, 11:00
Mszczonowianka II Mszczonów 1-0 UKS Borzęcin 1 maja, 14:00
Zaborowianka Zaborów 2-1 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 30 kwietnia, 16:30
Partyzant Leszno 2-0 Świt Warszawa 28 kwietnia, 17:00
Anprel Nowa Wieś 2-1 Relax Radziwiłłów 30 kwietnia, 13:30

Kolejka 20 - 7-8 maja

KS Teresin 0-6 Anprel Nowa Wieś 7 maja, 17:00
Relax Radziwiłłów 2-5 Partyzant Leszno 7 maja, 17:30
w Bartnikach
Świt Warszawa 1-0 Zaborowianka Zaborów 7 maja, 11:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 4-0 Mszczonowianka II Mszczonów 7 maja, 15:30
UKS Borzęcin 1-3 Ryś Laski 7 maja, 12:00
UKS Ołtarzew 0-2 Błękitni Korytów 8 maja, 16:00
Promyk Nowa Sucha 3-3 Piast Feliksów 7 maja, 14:00

Kolejka 21 - 14-15 maja

Promyk Nowa Sucha 4-2 KS Teresin 14 maja, 16:00
Piast Feliksów 1-0 UKS Ołtarzew 14 maja, 12:00
Błękitni Korytów 5-1 UKS Borzęcin 14 maja, 15:00
Ryś Laski 2-0 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 14 maja, 16:00
Mszczonowianka II Mszczonów 2-0 Świt Warszawa 14 maja, 16:30
Zaborowianka Zaborów 0-5 Relax Radziwiłłów 14 maja, 16:30
Partyzant Leszno 2-0 Anprel Nowa Wieś 14 maja, 17:00

Kolejka 22 - 21-22 maja

KS Teresin 1-0 Partyzant Leszno 21 maja, 17:00
Anprel Nowa Wieś 1-2 Zaborowianka Zaborów 21 maja, 13:30
Relax Radziwiłłów 3-2 Mszczonowianka II Mszczonów 21 maja, 16:00
w Bartnikach
Świt Warszawa 3-2 Ryś Laski 21 maja, 11:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 2-0 Błękitni Korytów 22 maja, 16:00
UKS Borzęcin 1-5 Piast Feliksów 21 maja, 16:00
UKS Ołtarzew 0-3 Promyk Nowa Sucha 22 maja, 16:00

Kolejka 23 - 28-29 maja

UKS Ołtarzew 2-0 KS Teresin 29 maja, 16:00
Promyk Nowa Sucha 3-3 UKS Borzęcin 29 maja, 16:00
Piast Feliksów 3-4 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 28 maja, 12:00
Błękitni Korytów 2-0 Świt Warszawa 28 maja, 15:00
Ryś Laski 8-0 Relax Radziwiłłów 28 maja, 11:00
Mszczonowianka II Mszczonów 3-1 Anprel Nowa Wieś 29 maja, 11:00
Zaborowianka Zaborów 1-2 Partyzant Leszno 28 maja, 16:30

Kolejka 24 - 4-5 czerwca

KS Teresin 4-1 Zaborowianka Zaborów 4 czerwca, 17:00
Partyzant Leszno 5-0 Mszczonowianka II Mszczonów 4 czerwca, 17:30
Anprel Nowa Wieś 0-1 Ryś Laski 4 czerwca, 13:30
Relax Radziwiłłów 0-3 Błękitni Korytów 4 czerwca, 17:30
w Bartnikach
Świt Warszawa 8-1 Piast Feliksów 4 czerwca, 11:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 7-1 Promyk Nowa Sucha 4 czerwca, 16:00
UKS Borzęcin 1-2 UKS Ołtarzew 4 czerwca, 13:00

Kolejka 25 - 11-12 czerwca

KS Teresin 2-0 UKS Borzęcin 12 czerwca, 17:00
UKS Ołtarzew 1-3 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 12 czerwca, 16:00
Promyk Nowa Sucha 6-1 Świt Warszawa 11 czerwca, 13:00
Piast Feliksów 3-1 Relax Radziwiłłów 12 czerwca, 17:30
Błękitni Korytów 2-2 Anprel Nowa Wieś 11 czerwca, 15:00
Ryś Laski 3-0 Partyzant Leszno 11 czerwca, 11:00
przerwany w 31. minucie przy stanie 3-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Mszczonowianka II Mszczonów 3-0 Zaborowianka Zaborów 12 czerwca, 10:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 26 - 18-19 czerwca

KS Teresin 2-0 Mszczonowianka II Mszczonów 19 czerwca, 13:00
Zaborowianka Zaborów 4-7 Ryś Laski 19 czerwca, 13:00
Partyzant Leszno 1-1 Błękitni Korytów 18 czerwca, 16:00
Anprel Nowa Wieś 3-0 Piast Feliksów 19 czerwca, 13:00
Relax Radziwiłłów 1-6 Promyk Nowa Sucha 19 czerwca, 13:00
w Bartnikach
Świt Warszawa 1-2 UKS Ołtarzew 19 czerwca, 13:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 2-0 UKS Borzęcin 18 czerwca, 17:00

Baraże o utrzymanie w klasie A (Warszawa)

Liga okręgowa 2010/2011 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2010/2011 (Warszawa II)

Klasa A 2010/2011 (Warszawa I)
Klasa A 2010/2011 (Warszawa II)
Klasa A 2010/2011 (Warszawa III)

Klasa B 2010/2011 (Warszawa I)
Klasa B 2010/2011 (Warszawa II)
Klasa B 2010/2011 (Warszawa III)
Klasa B 2010/2011 (Warszawa IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas